>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Next Team to Score [LIVE]

ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Tarviya - Illichivets ✅ 2.14
Statystyki:

Trafione: 42
Wtopy: 27

Zagranych jednostek: 69j

Stan: -0.75 ⛔

Aktualna seria: 1 wygrana
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Lillestorm - Molde +2.11j✅
Statystyki:

Trafione: 43
Wtopy: 27

Zagranych jednostek: 70j

Stan: 1.36 ✅

Aktualna seria: 2 wygrane
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Viking - Sandnes +3j ✅
Statystyki:

Trafione: 44
Wtopy: 27

Zagranych jednostek: 71j

Stan: 3.36 ✅

Aktualna seria: 3 wygrane
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Lechia - Lech -3j⛔

Statystyki:

Trafione: 44
Wtopy: 28

Zagranych jednostek: 72j

Stan: 0.36 ✅

Aktualna seria: 1 przegrana
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Sociedad - Villareal +4.1j ✅
Statystyki:

Trafione: 45
Wtopy: 28

Zagranych jednostek: 73j

Stan: 4.46 ✅

Aktualna seria: 1 wygrana
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Chievo - Inter
Zagapiłem się i nie podałem ilości jednostek zagranych. Wrzucam screen z bloga, na którym nie zapomniałem o takiej podstawie ;) Zagrane za wyjściowe 3j.

Statystyki:

Trafione: 46
Wtopy: 28

Zagranych jednostek: 74j

Stan: 7.31 ✅

Aktualna seria: 2 wygrane
 
L 25

lukasz_

Użytkownik
Ponferradina - Numancia Next Goal Ponferradina 2.08 za 4j/10
Jesli moge cos tu wtracic to na ostatnie 15 wyjazdow Numancii wiekszosc wynikow konczyla sie 0-0 (8/15 jesli sie nie pomylilem).
I patrzac na to od tej strony ten kurs niezbyt zachecajacy, niemniej zycze szczescia.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Jesli moge cos tu wtracic to na ostatnie 15 wyjazdow Numancii wiekszosc wynikow konczyla sie 0-0 (8/15 jesli sie nie pomylilem).
I patrzac na to od tej strony ten kurs niezbyt zachecajacy, niemniej zycze szczescia.
Gospodarze ostro przycisnęli przez kilka pierwszych minut, bramka wisiała w powietrzu, zatem postanowiłem włączyć się. Niestety, bardzo szybko gra wyrównała się. Typując, w 90% sugeruję się tym, co pokazują na boisku, statystyki są dla mnie mniej ważne (co już kilkukrotnie sprawdzało się, gdy typowany - teoretycznie słabszy - zespół strzelał pierwszy). Ale dziękuję za zainteresowanie.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Ponferradina - Numancia -4j⛔
Za szybkie włączenie. Obserwuję sporo spotkań i widzę, że włączanie się przed 10 min. jest ryzykowne. Owszem, jeśli dany zespół ciśnie ostro od początku - często wpada. Ale równie często gra wyrównuje się, a ja nie mogę już wycofać się.
Statystyki:

Trafione: 46
Wtopy: 29

Zagranych jednostek: 107j

Stan: 3.31 ✅

Aktualna seria: 1 przegrana
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Ponferradina - Numancia -4j⛔

Za szybkie włączenie. Obserwuję sporo spotkań i widzę, że włączanie się przed 10 min. jest ryzykowne. Owszem, jeśli dany zespół ciśnie ostro od początku - często wpada. Ale równie często gra wyrównuje się, a ja nie mogę już wycofać się.
Dlaczego nie? Kurs na LAY tak bardzo spada? Jak wysokie byłyby straty, w przypadku wycofania się, kiedy dana drużyna przestaje przeważać?
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Dlaczego nie? Kurs na LAY tak bardzo spada? Jak wysokie byłyby straty, w przypadku wycofania się, kiedy dana drużyna przestaje przeważać?
Kursy na Next Goal rosną. Wcześniej grałem i tę opcję, ale na Back wychodziło zdecydowanie lepiej. I wyjdzie lepiej. Na razie jest taki a nie inny stan konta, gdyż zmieniłem stawkowanie z płaskiego w czasie długiej serii wejść bez porażki i akurat trafiłem na serię pięciu porażek z rzędu, która zjadła cały zysk. Czekam na odbicie :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 440

straszaksam

Użytkownik
Rozumiem.
Obserwuję temat od jakiegoś czasu, także widziałem jak Ci szło i wierzę, że to kwestia czasu. W takim razie zaobserwuję sam jak mocno te kursy rosną w czasie na paru przykładowych spotkaniach, dzięki i powodzenia ????
 
Do góry Bottom