>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Newsy i ciekawostki ze świata Boksu

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
A.Kostyra ma inne zdanie na ten temat od 7:30 i to Grant był faworytem w tej walce
A i owszem, Grant był faworytem i chodziło tu właśnie o to, aby Gołota swoim ew. zaangażowaniem tego interesu przypadkiem nie &quot;zepsuł&quot;.
Postawienie tak ogromnej kasy na underdoga Gołotę byłoby przejawem szaleństwa - ale zadbanie o to aby na 100% przegrał było krokiem przemyślanym, bowiem porażkę Andrzeja można było rozegrać ale już jego na 100% wygraną nie.
@carlic, zwróć uwagę na to, że jednak A.Kostyra w przeciwieństwie do Masy nie był stroną tego dilu - a ponadto coś u Kostyry z pamięcią krucho, gdyż w tym dokumencie do wspólnego worka wrzuca czasy walk w Hali Gwardii braci Skrzeczów i Jerzego Kuleja, który to karierę sportową zakończył w roku 1970*, gdy Skrzeczowie jeszcze nawet nie zaczęli trenować - bowiem bliźniaków (rocznik 1957) od Kuleja ( rocznik 1940 ) dzieli 17 lat, czyli szmat czasu.
* http://www.legendyboksu.pl/Jerzy-Kulej.php
 
carlic 101

carlic

Użytkownik
dla mnie dziwna tekst bo w tekście podane jest że Gołota był faworytem a było odwrotnie za zwycięstwo Andrzeje płacili 5 do 1 (a tekst robiony pod publiczkę bo zmienione są podstawowe fakty czyli po to aby na stronie liczba wyświetleni się zgadzała) , Masa pisze co mu ślina na język przyniesie udzielając wywiadów aby dorabiać sobie dodatkową kasę
tu jeszcze Kostyra o walce Grant-Gołota w Asie Wywiadu od 11:26
https://www.youtube.com/watch?v=Rxs1YFKaRy0#t=704
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Jak mnie pamięć nie myli, to Masa wspominał o Gołocie już w poprzedniej części (Masa o pieniądzach polskiej mafii). Książkę czytałem dość dawno i był chyba nawet wątek, gdzie pan Jarosław wspomniał, że z Andrzejem miał dobre relacje.
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Jak mnie pamięć nie myli, to Masa wspominał o Gołocie już w poprzedniej części (Masa o pieniądzach polskiej mafii). Książkę czytałem dość dawno i był chyba nawet wątek, gdzie pan Jarosław wspomniał, że z Andrzejem miał dobre relacje.
Szczerze mnie zwrot &quot;pan Jarosław&quot; rozbawił... jaka estyma do tak &quot;zacnej&quot; osoby prostego przestępcy i lawiranta-mitomana gloryfikującego własną osobę... a Andrzej to już nie pan? By odnieść się do prawdziwości słów Masy warto przeczytać ustawę o świadku koronnym i jakie są wykluczenie z możliwości uzyskania takiego statusu... gdyby nawet część jego opowieści była prawdziwa to nigdy świadkiem koronnym by nie został.
Poza tym książką wyszła końcem 2014 r., więc szybko Karciarz u Ciebie czas leci jak już dawno ją czytałeś... ;)
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Polsat Boxing Night. Adamek i Saleta zmierzą się w Łodzi


Walka Przemysław Saleta-Tomasz Adamek będzie główną atrakcją gali Polsat Boxing Night w Atlas Arenie.

Jak mówi Tomasz Kmita, szef sportu w Polsacie, do walki dojdzie na 99,9 procent. - Widzę, że i Przemkowi i Tomkowi zależy na tym starciu nie tylko ze względu na zastrzyk pieniędzy, ale także z uwagi na pewną chęć spróbowania się, zmierzenia się - dodaje.


http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/polsat-boxing-night-adamek-i-saleta-zmierza-sie-w-lodzi,3380574,art,t,id,tm.html
 
floydm 0

floydm

Użytkownik
Jak dla mnie to jest walka właśnie po to, żeby sobie trochę dorobić do emerytury, bo znając Polsat to pokażą to w PPV, a niedzielni kibice to kupią. Nie wiem po co Adamek miałby się sprawdzać z kimś takim jak Saleta, który jakimś wspaniałym bokserem nie był.
 
kaber 184

kaber

Użytkownik
Taka mała dygresja odnośnie tej walki.

Przypominam, że Saleta jest obecnie posiadaczem prestiżowego Pasa Polsatu, który zdobył po wygranej walce z Andrzejem Gołotą w 2013 roku. Co ciekawe, po raz pierwszy wywalczył go Adamek, również w pojedynku z Gołotą w 2009 roku. Nie jest jasne w jaki sposób Pas Polsatu przestał być w posiadaniu Tomasza Adamka. Myślę, że Tomek będzie chciał ostatecznie wyjaśnić tą sprawę i odzyskać ten znamienity pas, udowadniając wszystkim komu tak na prawdę on się należy. :grin:
 
floydm 0

floydm

Użytkownik
Janik jedzie do Moskwy tylko po wypłatę, nie ma żadnych szans na pokonanie Drozda. Mówi, że jedzie do Moskwy sprawić sensację, ale jedyną sensacją może być to, że dotrwa do końcowego gongu...
 
paul-scholes 38

paul-scholes

Użytkownik
Mimo wszystko nie spodziewałbym się porażki po KO. To dla niego też jest jakaś szansa, jak się dobrze pokaże, to jeszcze nieraz może zaproszenie dostać.
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Taka mała dygresja odnośnie tej walki.

Przypominam, że Saleta jest obecnie posiadaczem prestiżowego Pasa Polsatu, który zdobył po wygranej walce z Andrzejem Gołotą w 2013 roku. Co ciekawe, po raz pierwszy wywalczył go Adamek, również w pojedynku z Gołotą w 2009 roku. Nie jest jasne w jaki sposób Pas Polsatu przestał być w posiadaniu Tomasza Adamka. Myślę, że Tomek będzie chciał ostatecznie wyjaśnić tą sprawę i odzyskać ten znamienity pas, udowadniając wszystkim komu tak na prawdę on się należy. :grin:

Chyba coś ci się pomyliło , kiedyś rozdawali &quot; Paszport Polsatu&quot; miałem ich całą szuflade. Ten pas polsatu jest tyle samo wart co te paszporty;)
 
floydm 0

floydm

Użytkownik
Mimo wszystko nie spodziewałbym się porażki po KO. To dla niego też jest jakaś szansa, jak się dobrze pokaże, to jeszcze nieraz może zaproszenie dostać.
Wiadomo, to jest boks, jeden cios może zadecydować o wszystkim, ale to, że Janik dowiedział się o walce tydzień wcześniej na pewno działa na jego niekorzyść. Podobno cały czas pozostawał w treningu, ale raczej nie były to przygotowania pod konkretnego zawodnika, jak np. sparingi z pięściarzami, którzy mają podobny styl do Drozda.
 
floydm 0

floydm

Użytkownik
Po walkach Pudziana i Burneiki w MMA mówiło się, żeby Małysz walczył. Jak widać nawet skoczek może coś osiągnąć ????
 
Do góry Bottom