>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Newsy i ciekawostki ze świata Boksu

jason84 0

jason84

Użytkownik
Mnie ten kurs tak bardzo nie dziwi. Cala kariera w HW Adamka bedzie tak wygladala, bedzie obijal jakis slabszych bokserow i od czasu do czasu dostanie walke z kims kto sie liczy w ciezkiej. Mysle ze o walke o pas w HW bedzie mu bardzo ciezko, bo latka niestety uciekaja.
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Z bracmi już szansy nie dostanie. Oni jasno powiedzieli że z Adamkiem walczyć już nie bedą bo to nie ma sensu. W pełni się z tym zgadzam. Jeżeli nie dostanie Povetkina to o pas już nie powalczy... lata lecą, droga do titleshota strasznie długa.
Niech zawalczy rewanż z Arreolą.
 
jason84 0

jason84

Użytkownik
Jak dla mnie to Arreola, teraz bylby idealnym przeciwnikiem dla Tomka. Nightmare to inny bokser teraz, kolejny sprawdzian w HW, tylko pewnie nie beda juz chcieli walczyc ze soba, za malo medialny pojedynek(chyba ze w Polsce zorganizuja).
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
za malo medialny pojedynek(chyba ze w Polsce zorganizuja).
Pierwsza walka była bardzo ciekawa więc myślę , ze i ta spoko by się sprzedała. Ale Tomek ma inne cele , Arreola też już dużo mówi o walce o pas. Chris po walce z Tomkiem zmienił trochę podejście do boksu na to bardziej profesjonalne. Już się mówi o jego walce z Władimirem Kliczko w USA, i to również będzie bardzo dobra walka. Zaczęło się w końcu coś dziać z powrotem w HW :] od czegoś trzeba zacząć
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Walka Adamka z Arreolą mało medialna ? przecież HBO już zapraszało obu panów aby usiedli do rozmów. Ta walka z pewnoscią byłaby pokazywana w tej stacji i obaj by świetnie zarobili. Adamek jak i Arreola za nikogo innego więcej nie dostaną (po za Kliczkami)
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Będzie wielka walka! Kliczko i Haye w końcu się dogadali?

Wiadomością numer jeden jest jednak to, co powiedział po ogłoszeniu werdyktu starszy brat Ukraińca.

Mam nadzieję, że kolejny pojedynek stoczę z Davidem Haye&#39;m - oznajmił Witalij, mistrz świata organizacji WBC, w rozmowie z reporterem stacji RTL.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Brytyjczyk Dereck Chisora został pozbawiony licencji bokserskiej swojego kraju i nie może walczyć w żadnej z organizacji. Jest to skutek jego zachowania po przegranym pojedynku z Ukraińcem Witalijem Kliczko w połowie lutego.
Menedżer zawodnika Frank Warren zapowiedział odwołanie się od tej decyzji.
Chisora w środę w Cardiff tłumaczył się przed Brytyjski Związek Bokserski z bójki, w którą się wdał na konferencji prasowej po walce z Kliczko z obecnym na sali jego rodakiem Davidem Hayem.
Wcześniej urodzony w Zimbabwe 28-letni zawodnik został zawieszony przez organizację WBC, został ukarany grzywną i skreślono go z listy rankingowej.
onet.pl

a szkoda, bo sensowny gość się trafił...
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Dostanie w innym kraju licencje i nie będzie problemu. Myślałem że zacznie szukać w europie ale podobno zdecydował się spróbować w USA co wydaje się najlogiczniejszym wyborem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Andrzej Gołota (41-8-1, 33 KO) podpisał kontrakt na walkę z Riddickiem Bowe&#39;em (43-1, 33 KO) - podało radio TokFM. To oznacza, że popularny &quot;Andrew&quot; wróci wkrótce na ring. Będzie to trzecie starcie tych bokserów, jednak według wstępnych informacji po 16 latach zmierzą się oni w jednej z formuł mieszanych sztuk walki.
- O godz. 3 nad ranem zakończyliśmy negocjacje w sprawie trzeciego starcia Gołota-Bowe - powiedział na X Dniach Marketingu Sportowego w Warszawie Michael Brill z firmy SMG, tej samej, która była odpowiedzialna za organizację wrześniowej gali z walką Adamek-Kliczko. To spółka zarządzająca kilkudziesięcioma arenami sportowymi na świecie, w Polsce współpracująca z nowym stadionem we Wrocławiu. Na razie nie wiadomo jednak, czy to tam i kiedy miałaby się odbyć walka.
bokser.org
Pożegnalny pojedynek Gołoty to dobry pomysł. Ale czy dobry pomysłem jest walka z Bowem , dodatkowo w formule MMA ? No nie wiem.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Pożegnalny pojedynek Gołoty to dobry pomysł. Ale czy dobry pomysłem jest walka z Bowem , dodatkowo w formule MMA ? No nie wiem.
Tylko nie to! :-(
Mam wielki szacunek do pięściarza Andrzeja Gołoty.
Teraz, kiedy wyleczył już rękę, która już tyle razy była przyczyną (jedną z przyczyn) niepowodzeń, rozmienia szermierkę na pięści na jakiegoś &quot;mieszańca&quot;?

---
Jeszcze mały &quot;wtręt&quot; ... Uważam, że w HW Tomek Adamek jest ... sztucznie napompowanym balonem. Wg mnie, chociaż w rankingu czyli &quot;na papierze&quot; jest bardzo wysoko to realnie w tej kategorii wagowej Adamek jest jednym z wielu. Jednym z wielu &quot;średniaków&quot;. I chociaż kibicuję wszystkim polskim pięściarzom to nie miałem co do takiej opinii nigdy, żadnej wątpliwości.
Jest już żywą legendą swojej &quot;właściwej&quot; kategorii wagowej. To bardzo dużo i wg mnie tam powinien pozostać. Jednak to jego życie ...
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Andrzej Gołota może pozbyć się &quot;demonów przeszłości&quot; i po latach pokonać Riddicka Bowe&#39;a. Cały bokserski świat zszokowała informacja o tym, że po 16 latach od dwóch pamiętnych pojedynków zakontraktowana została trzecia walka pomiędzy tymi zawodnikami. Przypomnijmy - w 1996 roku Gołota dwukrotnie prowadził na punkty z Amerykaninem i dwukrotnie był dyskwalifikowany za ciosy poniżej pasa. Co ciekawe po walkach z Gołotą Riddick Bowe nie występował w ringu aż do 2004 roku. Nie pozwalała mu na to psychika oraz rozliczne kłopoty. - Nigdy wcześniej nie dostałem od nikogo takich razów jak od Gołoty - mówił Amerykanin.
Po szesnastu latach 44-letni Gołota będzie miał szansę wyrównać rachunki z o rok starszym obecnie rywalem.
Firma bukmacherska Tobet.com jako jedyna na świecie zaczęła już przyjmować zakłady na ten ekscytujący pojedynek. Analitycy w roli faworyta widzą Andrzeja Gołotę. Kurs na jego zwycięstwo oszacowano na 1,40. Oznacza to, że za każdą postawioną złotówkę można zarobić 40 groszy na czysto. Wygrana Riddicka Bowe&#39;a wyceniana jest na 3,00. Najwięcej można zarobić na remisie - kurs 16.
Firma zwróci graczom postawione pieniądze jeśli do walki nie dojdzie w 2012 roku.
Oto link do zakładów na walkę Gołota - Bowe:

http://www.tobet.com/selection?cmd=choose&amp;amp;category_id=50000001694
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej David Tua (52-4-2, 43 KO) ogłosił zakończenie kariery. 39-pięściarz z Nowej Zelandii stwierdził, jednym z głównych powodów takiej decyzji jest wiek i związane z nim trudności w przygotowaniu optymalnej formy na walkę.

- Odchodzę na emeryturę. Kocham boks, to moje życie. Mogę odejść od tego sportu, ale nigdy nie ucieknę od codziennych wyzwań. Zawsze zmierzysz się z wyzwaniem i nie ma znaczenia co nim jest. Naprawdę kocham i szanuję moich fanów tak samo jak ten sport, ale mogę być już tak dobrze przygotowanym jak było to wcześniej – powiedział &#39;Tuaman&#39;.
boxingnews.pl
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
CANAL+ pozyskał na trzy lata wyłączne prawa do gal MMA, organizowanych przez federację Bellator. Stacja zaprezentuje w tym roku 27 turniejów z udziałem czołowych zawodników świata. Pierwsze relacje już w najbliższy piątek 30 marca i poniedziałek 2 kwietnia od 23:00.
Gale MMA dołączą do kalendarza stałych relacji na antenach kanałów premium CANAL+, które oferują na żywo i na wyłączność czołowe europejskie ligi piłkarskie, koszykarskie rozgrywki NBA, WNBA i Euroligę, Grand Prix i Drużynowy Puchar Świata na żużlu, mecze rugby, gale boksu i turnieje tenisowe.
- MMA to kolejna po tenisie, nowa dyscyplina, która wzbogaci w tym roku prestiżową ofertę sportową CANAL+. Realizujemy strategię dywersyfikacji dyscyplin, pokazując wydarzenia najwyższej rangi, ale i bardzo różnorodne, a wśród nich zwracamy uwagę na rosnące w siłę i zyskujące szybko na popularności - tak w świecie, jak i w Polsce, sporty walki - mówi Beata Mońka, Prezes spółki CANAL+ Cyfrowy.
Tomasz Smokowski, Dyrektor ds. Sportu CANAL+ podkreśla:– Początek wiosny zaznaczymy w CANAL+ naprawdę mocnym uderzeniem. Dzięki cotygodniowym relacjom z Bellator Fighting Championships miłośnicy sportów walki regularnie będą śledzić zmagania prawdziwych mistrzów MMA. Podczas tych gal nie walczą celebryci, tu naprzeciw siebie stają wybitni zawodnicy mieszanych sztuk walki. I dodaje: MMA to jedna z najszybciej rozwijających się i najbardziej widowiskowych dyscyplin sportu na świecie. Nasze relacje z Bellator to prawdziwa gratka dla fanów sportów walki, a także wszystkich, którzy oczekują od relacji sportowej wielkiego show.
MMA będzie prezentowane w ramach nowego, dedykowanego sportom walki pasma CANAL+ KO. Retransmisje w CANAL+ przeprowadzane będą w każdy poniedziałkowy wieczór o 23:00. Inauguracja została jednak zaplanowana już na piątek, 30 marca, o 23:00. Kibice zobaczą dwie gale, które odbyły się kolejno w Hammond i w Bossier City. W poniedziałek, 2 kwietnia o 23:00 stacja pokaże dwie kolejne gale (z Laredo i z Uncasville). W sumie będzie to aż 8 godzin z walkami MMA. Kolejna relacja w poniedziałek, 9 kwietnia, o 23:00 kiedy zaprezentowana zostanie gala zaplanowana na 6 kwietnia w Ontario.
W wybranych galach Bellator biorą udział także zawodnicy z naszego kraju m.in. Damian Grabowski, wielokrotny Mistrz Polski wagi ciężkiej, Mistrz Świata i Europy w brazylijskim jiu-jitsu oraz najlepszy polski zawodnik MMA wagi lekkiej Marcin Held.
Gale Bellator organizowane są w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Bierze w nich udział ponad 100 czołowych zawodników świata reprezentujących 25 krajów z obu Ameryk, Europy, Azji, Afryki i Oceanii. Bellator Fighting Championships (Bellator) to jedna z największych federacji MMA na świecie. W odróżnieniu od większości pozostałych organizacji, walki odbywają w okrągłych klatkach. Na sezon składa się cykl turniejów organizowanych w poszczególnych kategoriach wagowych wiosną i jesienią. Specjalne gale odbywają się również latem. Na zakończenie cyklu następuje walka o pas mistrzowski z aktualnym czempionem danej kategorii. Bellator to jedyna federacja na świecie, w której zawodnicy walczą w systemie „pucharowym”. Oznacza to, że tylko wygrany awansuje dalej, a przegrany odpada z dalszej rywalizacji.
MMA (Mixed Martual Arts. Mieszane sztuki walki) to dyscyplina sportu, w której zawodnicy rywalizują wręcz w dużym zakresie dozwolonych technik. Dopuszcza się wszystkie style dozwolone w innych sportach walki, w których nie używa się broni. Mieszane sztuki walki są już na 4, miejscu w klasyfikacji najbardziej popularnych dyscyplin w USA. W Stanach Zjednoczonych i Japonii są najprężniej rozwijającą się dyscypliną, a w Europie, w tym także w Polsce zdobywa coraz większą popularność. MMA wyraża jeden ze współczesnych kierunków rozwoju sztuk walki – zapewnia widowisko sportowe, w którym walka toczy się przy jak najmniejszych ograniczeniach, a jednocześnie zminimalizowane jest ryzyko poważnych, trwałych obrażeń ciała.

canalplus.pl
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tomasz Smokowski, Dyrektor ds. Sportu CANAL+ podkreśla:– Początek wiosny zaznaczymy w CANAL+ naprawdę mocnym uderzeniem. Dzięki cotygodniowym relacjom z Bellator Fighting Championships miłośnicy sportów walki regularnie będą śledzić zmagania prawdziwych mistrzów MMA. Podczas tych gal nie walczą celebryci, tu naprzeciw siebie stają wybitni zawodnicy mieszanych sztuk walki. I dodaje: MMA to jedna z najszybciej rozwijających się i najbardziej widowiskowych dyscyplin sportu na świecie. Nasze relacje z Bellator to prawdziwa gratka dla fanów sportów walki, a także wszystkich, którzy oczekują od relacji sportowej wielkiego show.
Jasny pstryczek w stronę KSW i MMA Attack, którzy biorą głównie celebrytów a nie zawodników na najwyższym poziomie.
C+ nie chciał zostawać w tyle. Polsat ma KSW, TVN ma MMA Attack a Canal + wziął już gotowy produkt z Ameryki.

Edit: Dostałem PW, koment do reputy, że jestem nie na bieżąco :razz:
Podobno Polsat zwinął też MMA Attack :wink:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Eeee tam nie ma co porównywać tych polskich organizacji. Poziom słabiutki i co 3 gale w roku? Bellator poziom trzyma jest tuż zza UFC. Na c+ będą też gale z Irlandii i inych krajów. Ładnie to się rozwija trzeba przyznać.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tomasz Adamek podpisał kontrakt na kolejną walkę

W środę po południu Tomasz Adamek (45-2, 28 KO) podpisał kontrakt na walkę z Eddiem Chambersem (36-2, 18 KO), pięściarze zmierzą się w sobotę 16 czerwca w Prudential Center w Newark. Walkę polskiego pięściarza w Stanach pokaże stacja telewizyjna NBC Sports Network w ramach &quot;Fight Night&quot;.
- Cieszę, się że sfinalizowałem sprawę tej walki jeszcze przed świętami Wielkanocnymi. Teraz mogę spokojnie zasiąść do świąt z moją rodziną. Chambers jest bardzo dobrym zawodnikiem, ma dobry rekord. Przegrał tylko walki z Władymirem Kliczko oraz Aleksandrem Powietkinem. Chambers jest twardy w ringu. Zapowiada się dobra walka, nie zawiodę swoich kibiców. Bardzo dziękuję im za wsparcie i ciepłe słowa, które do mnie dotarły po mojej walce z Nagym Aguilerą (18-7, 12 KO) - powiedział zadowolony &quot;Góral&quot;, który już w poniedziałek Wielkanocny poleci do St. Louis, gdzie pod okiem, swego trenera Rogera Bloodworth, zacznie treningi.
Eddie Chambers jest praworęcznym pięściarzem i nosi przydomek &quot;Szybki&quot;. W walce z Władymirem Kliczko wytrzymał niemal 12 rund. W ostatniej został znokautowany.
http://sport.onet.pl/boks/tomasz-adamek-podpisal-kontrakt-na-kolejna-walke,1,5086571,wiadomosc.html
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Uuu to Adamek się szarpnął teraz. I o to chodzi. Z Chambersem zapowiada się świetna walka , i zobaczymy na ile prawdziwy jest mit o szybkości Adamka. Obaj praktycznie identyczne warunki fizyczne , i o obu się mówi , że bazują na szybkości.
Chambers to bardzo dobry zawodnik. Wygrał miedzy innymi 2x z Derickiem Rossym , Samuelem Peterem , Dominikiem Guinnem , Rosem Purritym , Calvinem Brockiem czy Alexandrem Dimitrenką. Przegrał dwukrtonie. Raz wyraźnie na punkty z Powietkinem , i raz przez nokaut w ostatnich sekundach z Władkiem Kliczką.
Zajrzałem szybko w kursy na Tobet i co:
Tomasz Adamek 1.42 - Eddie Chambers 2.85
no nie spodziewałem się takiej przewagi Adamka. No ale z drugiej strony Eddie W ciągu 3 lat stoczył ledwo dwie walki. Nie mniej jednak , jedna z lepszych walk Adamka w cięzkiej się zapowiada.
 
Do góry Bottom