>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Newsy, dyskusje oraz ciekawostki dotyczące świata darterskiego

I 24,7K

iti

Użytkownik
Dokladnie tak ????
Dzieki!
Co sie z nim dzieje? Widze, ze nie ma go na zblizajacych sie MS, zakonczyl kariere?
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Panowie, wie ktos może czemu MVG i Kobra się tak nienawidzą ? ???? Musiało pójść o coś poważnego skoro od tak długiego czasu nawet sobię ręki nie podają. Z góry dzięki za wszelkie info ????
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Panowie, wie ktos może czemu MVG i Kobra się tak nienawidzą ? ???? Musiało pójść o coś poważnego skoro od tak długiego czasu nawet sobię ręki nie podają. Z góry dzięki za wszelkie info ????
Chodzi o błąd Jelle z przeszłości, kiedy to wysłał nagie zdjęcia do chorej 15-latki. Kilku darterów publicznie to skrytykowało. Sam Klaasen przepraszał za to i większość mu już tego nie pamięta, bo to dawne dzieje i dzisiaj mamy do czynienia już z innym człowiekiem, jednak MVG chyba nigdy mu już nie wybaczy. Zawsze nie witają się na scenie, tak samo nie gratulują sobie po meczu. Trzeba się raczej do tego przyzwyczaić.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Panowie!potrzebuje namiar na jakąś stronkę ze stream&#39;em sportklubu ! macie cos takiego ?
To się kompletnie mija z celem. Powinieneś dziękować niebiosom, że nie masz SportKlubu i jak już szukasz streamu w internecie, to koniecznie rozglądaj się za SkySports. Pajda w SportKlubie to parodia i jest to najłagodniejsze słowo jakie przychodzi mi do głowy. Wydaje mi się, że on dopłaca, żeby móc komentować, bo o wiele lepiej taka transmisja wyglądałaby bez jego komentarza. Tyle błędów i głupot co on gada, to ciężko zrobić w tak krótkim czasie. On ma takie pojęcie o darcie i o darterach, jak przeciętny Polak na temat rozgrywek krykieta w Indiach. Angielscy komentatorzy często sypią bardzo ciekawymi informacjami, które mogą się przydać nawet w kontekście obstawiania.
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
To się kompletnie mija z celem. Powinieneś dziękować niebiosom, że nie masz SportKlubu i jak już szukasz streamu w internecie, to koniecznie rozglądaj się za SkySports. Pajda w SportKlubie to parodia i jest to najłagodniejsze słowo jakie przychodzi mi do głowy. Wydaje mi się, że on dopłaca, żeby móc komentować, bo o wiele lepiej taka transmisja wyglądałaby bez jego komentarza. Tyle błędów i głupot co on gada, to ciężko zrobić w tak krótkim czasie. On ma takie pojęcie o darcie i o darterach, jak przeciętny Polak na temat rozgrywek krykieta w Indiach. Angielscy komentatorzy często sypią bardzo ciekawymi informacjami, które mogą się przydać nawet w kontekście obstawiania.
Na pewno masz rację jeśli chodzi o poziom komentu polskiego jadnak z samej ciekawości chciałem zobaczyć jak to wygląda i pewnie trochę sie z tego pośmiać ???? Dlatego moja prośba o jakiś namiar na sportklub wciąż aktualna :grin::grin:
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Na pewno masz rację jeśli chodzi o poziom komentu polskiego jadnak z samej ciekawości chciałem zobaczyć jak to wygląda i pewnie trochę sie z tego pośmiać ???? Dlatego moja prośba o jakiś namiar na sportklub wciąż aktualna :grin::grin:
Nawet jakbym miał, to bym nie dał ???? Nie ma sensu dać sobie tak zniszczyć głowę. Niewiedza obu komentatorów jest na wysokim poziomie, a Pajda to w ogóle bije wszystko na głowę. Obaj potrafią tylko cały czas mówić ile ktoś rzucił, a i z tym często mają problemy ???? Ogólnie nie polecam, a wręcz odradzam. Niestety, co się zobaczyło, to się nie odzobaczy... :-|
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Jak ktos taki moze grac w jakimkolwiek telewyzyjnym turnieju ? Ludzie w barach po paru kolekach potrafia wiecej wyciagnac :;/:
Skoro przeszedł odpowiednie eliminacje i okazał się najlepszy, to znaczy, że może. Rzucać w barze, czy w domu to jedno, a wyjść na scenę przed kilka tysięcy osób i kamery, a do tego przeciwko znanemu i utytułowanemu rywalowi to drugie.
 
Do góry Bottom