>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

<ND> AssoKappa - Pokerroom

grucel 0

grucel

Użytkownik
Hello.....
We have so many requests,so i twill take a little more time to get the
bonus,but you&#39;ll get it for sure,just be a little patient...
Ty for your understanding....
moze ktos przetlumaczyc?
Gianluca
Że mają dużo zgłoszeń potrwa to troche dłużej ale bonus oczywiście dostaniesz, proszą o cierpliwość i dziękują za zrozumienie...:spokodfhgfh:
Każdy chyba takiego dostaje teraz..
 
K 84

kpk25

Użytkownik
Kasa(3euro) na koncie po jakichś 2 godz. od rejestracji ????
Mam problem z wlaczeniem pokera. Pisze mi:
Error....
Si è verificato un errore.



Tez to macie? :-?
 
grucel 0

grucel

Użytkownik
Ode mnie duży plus dla włochów.:spokodfhgfh:Troche pograłem tym co wpłaciłem, bonus 10E też dali, całość wypłaciłem i po 2 minutach !! mam całość na MB..✅
 
J 0

juzwiakp

Użytkownik
Ode mnie duży plus dla włochów.:spokodfhgfh:Troche pograłem tym co wpłaciłem, bonus 10E też dali, całość wypłaciłem i po 2 minutach !! mam całość na MB
Prędkie wyplaty ???? , swego czasu poker.com oferowal podobne ale to juz przeslosc...
Czyli 10euro od depozytu sprawdzone, gra i buczy
 
grucel 0

grucel

Użytkownik
Po Ilu dostałes 10$ od depozytu??
Euro oczywiście nie $.. ???? Dostałem po mailu nic nie trzeba przed tym ugrywać, tyle że ja akurat pograłem troche ale nie jest to potrzebne, również jak już sie dostanie nie trzeba nimi nic grać jak ktoś niechce. Choć żeby nie było im smutno że rozdają kase a ludzie nie grają można pare rozdań zagrać.:jezora:
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
o ile sie nie mylę nie dokonałeś weryfikacji konta, czyli nie aktywowałeś konta, znaczy sie nie odebrałes maila w którym był link i w który należało kliknąć (wysłanie tego maila sam zlecasz) jesli to nie to to nie wiem:p
 
Do góry Bottom