>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA w sezonie 2021/2022 Faza Zasadnicza - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

Status
Zamknięty.
moneymakerbetting 6,4K

moneymakerbetting

Użytkownik
Odnośnie pytania kolegi, ja gram +4.5 handi 1.70

Phila b2b, 1600 km odległość, do tego grali z dogrywką + możliwe, że Harden nie zagra albo na mniejszych minutach.

Postaram się włączyć w dyskusje regularnie bo mam już 5 typów na dziś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +113
noone 697

noone

Użytkownik
Odnośnie pytania kolegi, ja gram +4.5 handi 1.70

Phila b2b, 1600 km odległość, do tego grali z dogrywką + możliwe, że Harden nie zagra albo na mniejszych minutach.

Postaram się włączyć w dyskusje regularnie bo mam już 5 typów na dziś.
podzielisz sie ? ja mysle zagrac clippers z +handi / OCT z +handi / GSW z -handi / Bulls z handi+ / Utah z handi+ / Toronto
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Curry over 25,5 pkt @1,90 Fortuna (47pkt, powrót Draya podziałał)
Wraca Green. Zapewne na ograniczonych minutach, ale to mój główny argument. Steph kiedy nie ma Draya, traci sporo jeśli chodzi o punktowanie. Musi więcej rozgrywać i nie za bardzo ma go kto kreować. Dzisiaj grają z Wizard, tam obrony wybitnej nie ma i Dray z piłką w rękach, to oznacza, że Stephen będzie sobie biegał po zasłonach i szukał miejsca do rzutu, a jeśli "trójka" będzie siedzieć, to powinien gładko pokryć linie, nawet przy mniejszych minutach, jeśli GSW odjadą. Jak Dray będzie odpoczywał to wtedy Curry będzie częściej wjeżdżał pod kosz i tez powinien trochę punktów zdobyć. W tym roku Steph rzuca mniej dlatego taka linia, ale to głównie spowodowane właśnie dłuższą absencją Draya. Jak dla mnie to fajny bet na dzisiejszą noc.


Nuggets @2,15 Fortuna
Będę na bieżąco odświeżał roto i czekał na info co do Embiida i Hardena, bo obaj są questionable. Phila b2b i wracają z dalekiej podróży. Harden tak, czy siak może dostać mniej minut jeśli zagra, ale liczę na to, że jednak odpoczną obaj. Gram to odrazu jak będzie info i buki jeszcze nie zdążą się ogarnąć, a Fortuna lubi się zawiesić z absencjami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2577
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Curry over 25,5 pkt @1,90 Fortuna
Wraca Green. Zapewne na ograniczonych minutach, ale to mój główny argument. Steph kiedy nie ma Draya, traci sporo jeśli chodzi o punktowanie. Musi więcej rozgrywać i nie za bardzo ma go kto kreować. Dzisiaj grają z Wizard, tam obrony wybitnej nie ma i Dray z piłką w rękach, to oznacza, że Stephen będzie sobie biegał po zasłonach i szukał miejsca do rzutu, a jeśli "trójka" będzie siedzieć, to powinien gładko pokryć linie, nawet przy mniejszych minutach, jeśli GSW odjadą. Jak Dray będzie odpoczywał to wtedy Curry będzie częściej wjeżdżał pod kosz i tez powinien trochę punktów zdobyć. W tym roku Steph rzuca mniej dlatego taka linia, ale to głównie spowodowane właśnie dłuższą absencją Draya. Jak dla mnie to fajny bet na dzisiejszą noc.


Nuggets @2,15 Fortuna
Będę na bieżąco odświeżał roto i czekał na info co do Embiida i Hardena, bo obaj są questionable. Phila b2b i wracają z dalekiej podróży. Harden tak, czy siak może dostać mniej minut jeśli zagra, ale liczę na to, że jednak odpoczną obaj. Gram to odrazu jak będzie info i buki jeszcze nie zdążą się ogarnąć, a Fortuna lubi się zawiesić z absencjami.
Skąd info o Embiidzie i Hardenie? Ja widzę, że obaj są probable na dzisiaj.
 
moneymakerbetting 6,4K

moneymakerbetting

Użytkownik
Ja tak jak bukovina mam win Denver i handi też na jakimś kuponie

2 moim zdaniem mocne bety

SGA - Oklahoma over 27.5 kurs 1.85
11/13 na tej linii w ostatnich meczach, do tego Wiggins out i ogólnie słaba rotacja, ale nawet jak jest blowout to on robi konkretne minuty

Kuzma - Waszyngton under 6.5 zbiórek 1.95

Wzmocniona obrona GSW powrotem Greena, do tego po przyjściu Porzingisa zanotował 4 5 7 3 zbiórek, ogólnie za każdym razem odkąd przyszedł Kristaps (zaczynały buki od linii 9.5) i notuje plusy, dzisiaj idę dalej w tym kierunku.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Skąd info o Embiidzie i Hardenie? Ja widzę, że obaj są probable na dzisiaj.
Wcześniej byli questionable, ale prawdopodobni, to dalej nie znaczy, że zagrają, bo już nie raz się na tym przejechałem. Poczekam jeszcze trochę i zobaczę jak z tym betem, ale kusi mnie Denver, bo potrafia się spiąć w defensywie, a Jokic trochę pomęczy Joela, jeśli zagra
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Clippers sadzają dzisiaj wszystko co umie kozłować i rzucać. Jackson i Morris out, rotacja będzie dzisiaj krótka, zdaje się, że 9 zawodników. Cavs oprócz Allena i być może Markkanena mają zawodników do gry. Wiadomo, że skrzydła cieniutkie, ale Clippers też za bardzo nie mają kim postraszyć. Sporo minut pewnie dostanie Mobley i Kevin Love, bo jakoś tego Zubaca i Hartensteina trzeba będzie pobronić.
Clippers pewnie będą próbowali rzucać za trzy w osobie Kennarda, czy Manna, ale oni za kozłowanie to niech się lepiej nie biorą. Clippers w sumie dzisiaj grają bez jedynki, więc szansa dla Garlanda, żeby sobie pohulać.

Cavs to win -5,5 @1,66 dogrywka zagrana tak jak powinien być zagrany cały mecz.


Post automatycznie złączony:

Wcześniej byli questionable, ale prawdopodobni, to dalej nie znaczy, że zagrają, bo już nie raz się na tym przejechałem. Poczekam jeszcze trochę i zobaczę jak z tym betem, ale kusi mnie Denver, bo potrafia się spiąć w defensywie, a Jokic trochę pomęczy Joela, jeśli zagra
Jasne, nie chodzi mi o negacje typu, tylko byłem ciekawy skąd info. :) Życzę powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1115
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Denver Nuggets 1 1,69 1xbet 110:114

Nie widzę Denver w tym meczu. Chociaż w ostatnim czasie na wyjazdach sprawują się nadspodziewanie dobrze (5 wygranych z rzędu), ale wiecznie wygrywać nie będą, tym bardziej że dzisiaj nie zagrają z Sacramento czy Portland tylko z zespołem, który jest od nich lepszy. Co tu pisać ... h2h mega korzystne, wraca Danny Green, z Hardenem bilans 4-1, jedyna przegrana ze zmotywowanymi Netsami. Gram śmiało Sixers.

edit:

przegrana z +19.
 
Ostatnia edycja:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
K Towns pow 12.5 pkt 2.00 forbet forbet

Nie zagra center Minnesoty N.Reid wiec sporo minut dla tego gracza sie szykuje…. Zreszta linia juz ponad 22 jest, a tu takie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1524
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Nets po rozbiciu Sixers i wymęczonym zwycięstwie z Knicks przyjeżdżają dziś do Orlando, które o nic nie gra. Nie zmienia to jednak faktu, że Magic ostatnimi czasy zaczęli gryźć i są wyjątkowo niewygodni. Bardzo młoda ekipa, której brakuje jeszcze ogrania na dużym poziomie. Ostatnio do gry wrócił Fultz i jest bardzo dobrze dysponowany. Niesamowicie mi szkoda tego chłopa, nr1 draftu i kariera wielokrotnie zatrzymywana przez wszelkiego rodzaju urazy. Talent jednak ogromny i potwierdzają to jego ostatnie gry. Z gry wypada za to Suggs, który ostatnio trochę zjechał z formą.

Magic ostatnimi, jak na swoje możliwości, prezentują się bardzo dobrze na swoim terenie. 2 zwycięstwa (Pacers i Wolves) 3 porażki, w tym dwie po dogrywkach, ale rywali mocni, bo byli to Sixers, Suns i sporo jednak słabsi Pacers (w każdym meczu dzisiejsza linia pokryta). Pokazuje to jednak, że Magic chociaż przegrywają, to nie są drużyną, która ordynarnie tankuje. Chłopaki chcą grać w koszykówkę, a przegrywają, bo są po prostu słabsi. Magic powinni ruszyć Drummonda, który w dzisiejszym matchupie może okazać się bezużyteczny, zwłaszcza po bronionej stronie. Wendell Carter i Mo Bamba (wysocy) rzucają zza łuku, a usage rate Andre w defensywie, poza pomalowanym, jest praktycznie zerowy.

Uważam, że te małolaty naprawdę mogą się postawić Nets, którzy wcale nie muszą mieć tutaj łatwej przeprawy. 10-punktowa zaliczka, jaką w tym zakładzie mają Magic na starcie, jest jak najbardziej to obronienia.

Magic +10,5 @1,90 bet365 Irving ich pokroił. 41 punktów do przerwy (rozliczam właściwie w przerwie..)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +72
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Dzisiaj idę w Younga. Trae jest w gazie. Odkąd z gry wypadł Collins Trae praktycznie sam gra przeciwko pięciu. Ostatnie dwa mecze grubo ponad 40 punktów, a Hornets nie mają dobry obrońców back courtu. Scary Terry jest niezły, ale nic poza tym. W sumie ciekawe, kto zagra naprzeciwko Trae. Hornets tracą średnio 22,71 punkta od rozgrywającego, co jest trzecim najgorszym wynikiem w lidze, dodatkowo tracą 2,75 trójki od PG rywali, co jest drugim najgorszym wynikiem w lidze. Ogólnie Hornets nie słyną z dobrej defensywy, więc napędzony Trae może i powinien się po nich przejechać, natomiast nie jestem pewny, czy Atlanta ten mecz będzie w stanie wygrać, dlatego na spokojnie, singielkami pykam poniższe:

Trae Young over 27,5 @1,71 bet365
Trae Young over 3,5 trójki @2,15 bet365


Chłop w ogóle nie rzuca.
PRZEPRASZAM
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +307
moneymakerbetting 6,4K

moneymakerbetting

Użytkownik
Embiid is questionable for Wednesday's contest against the Cavaliers due to back soreness.

Embiid was a late addition to the injury report Wednesday morning, which is never a good sign. The big man has appeared in 17 straight games and has averaged 31.5 points, 12.4 rebounds, 4.3 assists, 1.5 steals and 1.3 blocks in 34.2 minutes during that stretch. If he's sidelined Wednesday, DeAndre Jordan, Paul Millsap and Paul Reed would all be candidates for increased roles, though James Harden, Tobias Harris and Tyrese Maxey would likely garner increased usage as well.

Maxey over 16.5. 1.85
Harden over 22.5. 1.85
 
Otrzymane punkty reputacji: +285
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Brown pow 19.5 (pkt+zbiorki+asysty) 1.80 @totalbet✅

Nie zagra Irving, a mozliwe, ze tez Curry, tutaj bedzie mega duzo minut dla tego gracza. Juz w ostatnim meczu chyba dostal 41 min jak nie bylo tych dwoch zawodnikow. Do tego w 8/10 przekraczal, a tutaj dodatkowo ktos musi to pozbierac wszystko jak Irving nie gra, a prawdopodobnie nie wyleczyl tez sie Curry, nie mam czasu na czekanie na potwierdzenie, bez tego tez powinno wejsc.

Durant pow 42.5 (pkt+zbiorki+asysty) 1.80 @totalbet⛔

To samo co wyzej, bez Irvinga to ten gracz bierze na siebie wszystko, zreszta w ostatnim meczu gdzie nie zagrala ta dwojka to cos pod 70 pkt zdobyl lacznych. W ostatnim meczu w cieniu Irvinga, tutaj bedzie zapewne liderem i taka linia spokojnie do przekroczenia. Zreszta 37 rzutow oddanych o czyms mowi…


Ako 7.92 forbet forbet⛔

Biore tez, Brown chyba w 5/10 meczy to robił, a bez Irvinga i Currego ostatnio 28. Durant opisany i tez szansa jest.


8F8531B0-4918-4601-960C-98506733DD1F.jpeg

Można za drobne cos w strone Millsa/Dragica bo oni beda grali na pozycji Irvinga i ewentualnie jak nie bedzie Currego. Juz w tym ostatnim meczu jak taka sytuacja nie byla, nie przekroczyli linii, ale mieli po 30 min ponad i skutecznosc 11% i 33%, wiec napewno szansa jest spokojnie.


Towns pow 42.5 (pkt + zbiorki+ asysty) 1.80 @totalbet⛔

Mozliwe, ze znowu nie bedzie drugiego centra i zostanie sam, a jak ostatnio bylo kazdy wie. Taki zapas jaki mial, niestety buk dal zwrot, moze za pozno zagralem. Do tego Beverley jakis uraz i niewiadomo czy zagra, co daje do podzialu oczka. Do tego Lebron dzisiaj moze nie zagra, wiec Lakersie beda bez centra, bo drugi tez jakas kontuzja na ten moment.

Siakam over 35 wszystkiego 1.80 @totalbet✅

Tez wezme, 2 waznych graczy odpowiedzialnych za pkt w Toronto moze dzisiaj nie zagra-VanFleet i Tren, nie mam czasu na czekanie jak pisalem wczesniej, wiec wezme bo szykuje sie wedlug bukow overowe spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +688
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Young daje D. to próbuję Curry'ego. Wrócił Dray, dzisiaj już prawdopodobnie bez większych limitów, Curry może sobie znowu biegać po zasłonach i grać z Greenem hand-offy, bo to robią najlepiej w lidze, a znają się jak łyse konie. Linia na Stepha niezbyt wysoka, więc próbuję.

Steph Curry over 24,5 @1,71 bet365

+ drobniej

Steph Curry over 4,5 trójki @2,70
Steph Curry over 5,5 trójki @4,30
Steph Curry over 6,5 trójki @8\

CO TO SĄ ZA MECZE. OCZY KRWAWIĄ.

Curry zszedł z parkietu w drugiej kwarcie, ból kostki. Nie wiadomo, czy wróci na 3Q.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +235
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
F. Warner pow 23.5 wszystkiego 1.80 S sts✅

Dzisiaj szykuje sie z 35 min dla niego, nie zagra Carter, Okeke i Suggs. Pierwszy Ci dwaj to gracze z jego pozycji PF i ktos musi te pkt zebrać. Na ostatnie 10 spotkan bo tak najlepiej to sie definiuje Carter nie zagrał dwa razy. Ilosc wszystkiego Warnera ? 26 i 23, z tym, że tam jeszcze dzielił to razem z Okeke, ktory miał w tych meczach około 2x 30 minut.

Bey pow 28.5 wszystkiego 1.80 @totalbet✅

Spora linia, ale nie zagra gracz odpowiedzialny za zdobywanie pkt - Grant. Gra praktycznie ciagle, ale jak sprawdzilem ostatni mecz jak nie zagra to nasz gracz miał 34 wszystkiego, tylko, że tam jeszcze grało 3 innych graczy, ktorzy tez te pkt mieli.. Od dawna nie ma Diallo, a teraz jeszcze Cunningham, przy ktorego ostatniej nieobecnosci dostał aż 36 minut, oczywiscie razem z Grantem, ktory dzisiaj nie zagra, wiec moze byc nawet pod 40 min.. Cunningham niewiadomo czy w ogole zagra, a jak pogra to pewnie mniej czasu. Grant to pozycja Beya, razem graja jako SF/PF.

C.Joseph pow 16.5 wszystkiego 1.85 forbet forbet✅

Gracz regularnie zdobywa po 15 pkt, a gra na pozycji Cunninghama, ktorego dzisiaj nie bedzie… Wraca niby Mccruder, ale to nie jest gracz, co pokrywa pkt tego pierwszego. Ostatni mecz 18 min i 14 pkt, dzisiaj spokojnie okolice 30 minut nawet.

Do tego takie:

ako: 4.86 forbet forbet⛔

1850AC52-1A11-4F9F-9FB0-31FB3FF51A85.jpeg

Juz trener powiedzial, ze zacznie V. Wagner, on gra na pozycji Cartera i napewno zbiorek bedzie mial, licze na 30 min. Anthonty to Guard, a dzisiaj nie gra Suggs, wiec teoretycznie powinno byc spoko minut.

ako: 27 forbet forbet ⛔Zabrakło paru pkt jednego gracza…
47974AED-1236-4B4C-BC70-C95677EBD872.jpeg

A dlaczeto nie ? Joseph dzisiaj sporo minut bo pozycja Cunninghama, Wagner jeden i drugi pod nieobecnosc Cartera i Okeke powinni punktowac, a Bey powinnien ogarnac jak nie gra Grant.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2423
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
F. Warner pow 23.5 wszystkiego 1.80 S sts✅

Dzisiaj szykuje sie z 35 min dla niego, nie zagra Carter, Okeke i Suggs. Pierwszy Ci dwaj to gracze z jego pozycji PF i ktos musi te pkt zebrać. Na ostatnie 10 spotkan bo tak najlepiej to sie definiuje Carter nie zagrał dwa razy. Ilosc wszystkiego Warnera ? 26 i 23, z tym, że tam jeszcze dzielił to razem z Okeke, ktory miał w tych meczach około 2x 30 minut.

Bey pow 28.5 wszystkiego 1.80 @totalbet✅

Spora linia, ale nie zagra gracz odpowiedzialny za zdobywanie pkt - Grant. Gra praktycznie ciagle, ale jak sprawdzilem ostatni mecz jak nie zagra to nasz gracz miał 34 wszystkiego, tylko, że tam jeszcze grało 3 innych graczy, ktorzy tez te pkt mieli.. Od dawna nie ma Diallo, a teraz jeszcze Cunningham, przy ktorego ostatniej nieobecnosci dostał aż 36 minut, oczywiscie razem z Grantem, ktory dzisiaj nie zagra, wiec moze byc nawet pod 40 min.. Cunningham niewiadomo czy w ogole zagra, a jak pogra to pewnie mniej czasu. Grant to pozycja Beya, razem graja jako SF/PF.

C.Joseph pow 16.5 wszystkiego 1.85 forbet forbet✅

Gracz regularnie zdobywa po 15 pkt, a gra na pozycji Cunninghama, ktorego dzisiaj nie bedzie… Wraca niby Mccruder, ale to nie jest gracz, co pokrywa pkt tego pierwszego. Ostatni mecz 18 min i 14 pkt, dzisiaj spokojnie okolice 30 minut nawet.

Do tego takie:

ako: 4.86 forbet forbet⛔

Pokaż załącznik 17068

Juz trener powiedzial, ze zacznie V. Wagner, on gra na pozycji Cartera i napewno zbiorek bedzie mial, licze na 30 min. Anthonty to Guard, a dzisiaj nie gra Suggs, wiec teoretycznie powinno byc spoko minut.

ako: 27 forbet forbet ⛔Zabrakło paru pkt jednego gracza…
Pokaż załącznik 17069

A dlaczeto nie ? Joseph dzisiaj sporo minut bo pozycja Cunninghama, Wagner jeden i drugi pod nieobecnosc Cartera i Okeke powinni punktowac, a Bey powinnien ogarnac jak nie gra Grant.
Ładnie, tylko mogłem na odwrót Wagnerow dać, ale kto wiedział, 4 oczek zabrakło do takiego kursy.
9584BFEA-F881-468D-A39C-DA0F073BB863.jpeg
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Wrzucam teraz, bo jeśli nikt się nie wysypie, to podejrzewam, że kursy polecą.
Dzisiaj do Arizony przyjeżdżają Bulls i uważam, że kursy na to spotkanie są lekko przesadzone. Zdaje sobie sprawę, że Suns to obecnie najlepszy bilans w lidze i grają z Chicago, które ostatnio ma słabszy okres, jednak uważam, że Bulls nie są bez szans. Bardziej od ostatnich występów Chicago martwi mnie to, że z Topem ligi nie wygrywają w ogóle, ale czas na przełamanie i jest ku temu świetna okazja. Suns oczywiście bez Krzyśka Pawła, ale również bez Kamińskiego, Jonhsona i Sarica, a Crowder jest questionable. Bulls oczywiście bez Williama, ale i bez Balla, który powoli będzie szykował się do powrotu na parkiet. Goście mocno wzmocnieni powrotem po kontuzji Caruso. Liczę, że dzisiaj zatrzymają Suns. DoSsunu weźmie się za Bookera, a Vucevic mocno uprzykrzy ten mecz Aytonowi. Jak dla mnie szanse w tym meczu są bliżej 50/50 i taki kurs na Bulls biorę z pocalowaniem ręki.
Bulls z dogrywką @2,85 Fortuna ( dramat. Dawno nie widziałem tak słabych Byków, jeszcze na tle osłabionych Suns ...)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +188
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
J.Clarkson over 28.5 wszystkiego 1.80 betlick
M.Conley over 24.5 wszystkiego 1.80 betlick


Nie ma dzisiaj Mitchella, ktory co mecz kreci mega duzo punktow. Z tego dzisiaj skorzysta tych dwoch graczy, do tego ciagle nie ma innych 3 graczy i praktycznie pozycje guardow sa zarezerwowane dzisiaj dla nich.

Brown pow 22.55 wszystkiego 1.80 betlick

Gram go, bo nadal nie ma Irvinga, nawet jak dzisiaj wroci zapewne Curry, tak na ten moment pokazuje stronka, to i tak to nie jest jego pozycja za bardzo. Wiadomo moze cos tam ten Seth wezmie, ale to nie

Huerter pow 22.5 wszystkiego 1.80 betlick kontuzja w 7 minucie, nie wiem jak betlick, ale czasami jak pon 10 min to zwrot

Nie ma Younga, a juz ostatnie mecze Huertera to okolice 20, wiec dzisiaj powinno to wejsc, bo wiecej pilek do niego bedzie.


Ja dzisiaj za drobne bo to nic pewnego, przynajmniej porownam do wczoraj.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +142
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
C6F379C3-2BA0-4FF8-9551-82F7421B0494.jpeg

Polecam, Fox nie zagra i szykuje sie sporo minut dla tych graczy bo to jego pozycja, do tego ostatnio mieli podobne wyniki.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Midleton pow 32.5 wszystkiego 1.80 forbet

Pod info, bo nie zagra Giannis, wszedzie ponad 38 linia juz.

B. Portis double Tak 3.20 forbet forbet NIE 2.80 @betlick
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +107
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom