>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA w sezonie 2021/2022 Faza Zasadnicza - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

Status
Zamknięty.
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Cleveland Cavaliers - Minnesota Timberwolves

Lauri Markkanen powyżej 15.5 punktów @ 1.85 sts


Pisałem już o koledze kilka dni temu, po raz kolejny idę w jego stronę, linia wyższa o dwa punkty, ale mimo to uważam, że warto zagrać.


Dodam tylko, że Minnesota traci średnio 22.8 pkt/mecz vs SF, co jest trzecim najgorszym wynikiem w lidze, na przestrzeni ostatnich 15 spotkań są pod tym względem drudzy od końca, gorsi są tylko Pistons. W poprzednim meczu w tym sezonie Markkanen rzucił Timberwolves 19 punktów w zaledwie 22 minuty, a warto wspomnieć o tym, że grał wtedy Garland.

Oklahoma City Thunder - Sacramento Kings

Tre Mann powyżej 15.5 punktów @ 1.85 sts


Oklahoma mocno osłabiona, m.in. bez Dorta i Giddeya, teoretycznie standardowym typem w tej sytuacji powinien być over SGA, natomiast linia na poziomie 27.5/28.5 punktów lekko przeraża, natomiast jest w OKC inny zawodnik warty uwagi, może nie pierwszoplanowy, natomiast ostatnie mecze ma bardzo solidne, tym zawodnikiem jest Tre Mann. Od momentu kiedy nie gra Dort w czterech meczach przekraczał tą linie trzykrotnie, notuje średnią punktów na poziomie 21.8, under tylko w meczu vs Suns, gdzie był blowout, nie był starterem, no i oczywiście Suns jednak jest dużo lepszą ekipą od Kings. Co więcej - we wszystkich ostatnich meczach w których Mann przekraczał tą linie nie grała dwójka z trójki najważniejszych graczy OKC (Dort, Giddey, SGA)

- vs Knicks, 30 pkt, brak Dorta i SGA
- vs Spurs, 24 pkt, brak Dorta i SGA
- vs Suns, 11 pkt, TYLKO brak Dorta
- vs Pacers, 22 pkt, brak Dorta i Giddeya

Dodatkowo jest to dobry match-up, Kings bardzo słabo bronią przeciwko zarówno PG jak i SG, obrona Kings pewnie skupi się na SGA, drugą opcją w ofensywie powinien być Mann i liczę na jego kolejny solidny występ.

Orlando Magic - Indiana Pacers

Oshae Brissett powyżej 12.5 punktów @ 1.85 sts


Od momentu wytrade'owania Sabonisa Brissett notuje bardzo solidne liczby, średnia punktowa w siedmiu meczach na poziomie 16.4, gdzie na przestrzeni całego sezonu to jedynie 7.7 pkt/mecz. Dodatkowo gra też dużo więcej minut, w całym sezonie średnia to lekko powyżej 20 minut, średnia z ostatnich siedmiu meczów to ponad 33 minuty. Linie tą przekraczał w pięciu na siedem spotkań. Indiana co prawda B2B, ale Brissett wczoraj zagrał mega spotkanie, przeciwko jednej z najlepszych defensyw w lidze rzucił 27 punktów, 6 trafionych trójek, 9/14 z gry. Dzisiaj zadanie dużo łatwiejsze, Magic to druga najgorsza defensywa vs PF, mecz zapowiada się na bardzo ofensywny, linia na to spotkanie to 232.5, myślę, że 13 punktów Brissett jest w stanie rzucić, szczególnie po wczorajszym świetnym występie.

Kompromitacja, przepraszam 🤦‍♂️
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +929
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Szybciutko, bo trochę popłynąłem i nie za bardzo się aktualnie widzę w pisaniu dłuższej analizy.

Raptors.. znowu.. grają dzisiaj z Nets, i wg buków to goście są faworytem. Świadczy to tylko o gospodarzach, którzy są wciąż bez KD. Jestem ciekawy jak dzisiaj zagrają, bo Raptors dostają lanie od wszystkich ostatnimi czasy. I to serio jest lanie, chciałbym zobaczyć ich mecz z Lakers... No nic, biorę pod lupę Millsa, który gra ostatnio jak totalny dziad. Nets dokoptowali do składu Dragicia i pewnie zobaczymy Millsa na limitowanych minutach. Patty nawet jak grał ponad 30 minut, to rzadko kiedy rzucał 10 punktów. To jest już weteran, który powinien tylko i wyłącznie wchodzić z ławki. Nie przesadzajcie ze stawką na ten bet, bo jest to pisane na kolanie i nie do końca mózg pracuje jak należy.

Patty Mills under 12,5 @1,80 całe 3 punkty nabuchał
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1898
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Sledzilem tylko forum ale po nocy musialem zalozyc konto i napisac odp do Twoich typow. Ze wglzedu na sytuacje w rosji likwidowalem ruskigeo bukmachera, zagralem wczoraj za wieksza kase zeby obroci kase w buku i wyplacic, Co sie okazlao dzis rano obudizlem sie z wielkim bolem glowy przeczuwalem chyba ze te typy to bedzie strzal w golano;/ Middelton asysty zbiorki , wielki ----- Butler to samo;/ pierwszy raz wzialem typ z forum i sie cholernie wkurzylem... statystyki meczy bezposrednich Middeltona tak zachecily a zagral wielkie G
Tak, nie weszło, wiesz co jest najlepsze? Zdarza się. Każdemu się zdarza, nic więcej nie poradzę, jeżeli chcesz wiedzieć to za każdym razem jest mi głupio jak coś nie wchodzi, bo wiem, że ludzie te typy grają i o ile sam bym przegrywał to bym najzwyczajniej w świecie to olał, ale podając publicznie typy też czuję pewną odpowiedzialność. Jeżeli koniecznie chciałeś wylać swoją frustrację to mogłeś mnie bez problemu nawet zbluzgać, ale na PW, a nie spamować w temacie, bo nie widzę w tym większego sensu. Jedyne co mogę zrobić to wyciągnąć z dzisiejszej nocy wnioski na przyszłość, przepraszałem już przed twoim postem. Mimo wszystko też nie oceniałbym jakiegoś typera po jednym dniu, nieważne czy chodzi o mnie czy o kogokolwiek innego, bo bukmacherka polega na wynikach długoterminowych, a nie jednodniowych, a wydaje mi się, że długoterminowo wypadam w miarę okej, nawet biorąc pod uwagę opinię ludzi z forum. Pozdrawiam ;)



E: Temat uważam za zamknięty, niepotrzebny spam się z tego robi. Wylewanie tutaj swoich frustracji nie jest do końca mile widziane, natomiast KONSTRUKTYWNA krytyka oraz dyskusja jak najbardziej, do czego oczywiście zachęcam. Zostawiam cytat i swoją odpowiedź, nie chciałbym, żeby ktoś potraktował to jako uciekanie i usuwanie krytyki (słaba, bo słaba, ale jednak krytyka).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +715
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Sporo meczyków przed nami, ale ciekawego to chyba nie ma nawet jednego. Kolejny raz spróbujemy się dobrać do Kuzmy, którego wcześniej tutaj polecałem w związku z niską linią na asysty. Tym razem pójdziemy troszkę inaczej.

Tłoki praktycznie o nic nie walczą. Mają kilku ciekawych zawodników, ale oni raczej próbują się wyrwać z miasta Eminema, żeby kontynuować karierę gdzie indziej. Myślę, że Pistons powinni handlować Grantem, który jeszcze nie wrócił do najlepszej dyspozycji po kontuzji, ale jest najbardziej wartościowym graczem tego zespołu.

Kyle ostatnio się odpalił w meczu z Cavs, kiedy chyba zaakceptował challenge od Markanena jeżeli chodzi o skuteczne rzuty 3-punktowe. Trafił ich aż 8, ale Cavs i tak wygrali. Dzisiaj Czarodzieje powinni oddawać jeszcze więcej tych rzutów, bo Pistons tracą średnio 37.6% rzutów zza łuku, co jest najgorszym wynikiem w lidze. Kuzma od momentu kontuzji Beala stał się pierwszą opcją drużyny, a Wizards stali się drużyną typu "fun to watch".

Kuzma jako pierwsza opcja zespołu jest wyraźnie w gazie, w ostatnich pięciu spotkaniach rzuca średnio 24.8 punkta, więc póki Kyle jest hot, warto próbować jego overy punktowe. Kolejną statystyką wartą odnotowania jest fakt, że Pistons tracą średnio 23,85 punkta od SF-ów, co jest najgorszym wynikiem w lidze. Moim zdaniem warte grania, over 1,5 trójki grubiej poleci w jakimś dublu, a kolejne jego overki troszkę lżej, singlami.

Kyle Kuzma over 1,5 trójki @1,50

Troszkę drobniej:
Kyle Kuzma over 2,5 trójki @2,65

Za miedziaki:
Kyle Kuzma over 3,5 trójki @5,25
Kyle Kuzma over 4,5 trójki @12,25


Szybka trójka na początku 1q, a potem 0/4 do końca gry... Słabiutko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +137
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Washington Wizards - Detroit Pistons

Saddiq Bey powyżej 24.5 punkty + zbiórki + asysty @ 1.85 sts


Znowu pójdę w over Saddiq'a. Bey wygląda bardzo solidnie ostatnimi czasy, w ostatnich dziesięciu meczach notuje statystyki na poziomie 17.8 punktów/mecz, 5.7 zbiórek/mecz oraz 3.7 asyst/mecz. Powyższą linię przekraczał siedmiokrotnie, nie udawało się mu się jedynie przeciwko bardzo solidnym pod względem defensywy drużynom - mowa tutaj o Cleveland, Boston i Dallas. Drużyna z Waszyngtonu na pewno nie zalicza się do takowych drużyn. Co więcej Wizards patrząc na ostatnie siedem spotkań są drugą najgorszą drużyną jeżeli chodzi o punkty tracone przeciwko SF (średnio 26 pkt/mecz). Obie ekipy grały ze sobą 14 lutego i Saddiq zanotował wtedy 24 punkty, do tego dołożył po 5 zbiórek i asyst. Na pewno gorsze match-upy mają Cade Cunningham czy Jerami Grant, więc jeżeli powtórzy się scenariusz z ostatniego meczu to Saddiq znowu powinien być liderem ofensywy Pistons. Ten argument można potraktować jako ciekawostkę, ale w ostatnich 10 meczach Saddiq notuje dużo lepsze liczby na wyjeździe.

1646149083873.png

Linia na punkty też wygląda spoko, ale jednak trochę bezpieczniej czuje się biorąc PZA, więc zostanę przy tym, mam nadzieję, że nie będę żałować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +890
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Brooklyn b2b z Toronto, z którymi dostali grubo w papę wczoraj. Słaby mecz Nets, nie rzucili nawet stówki, ale Brown Jr. zagrał "swoje". Pod nieobecność największych gwiazd dostał swoją szansę i nieźle punktuje. Może być całkiem solidnym zadaniowcem, ale jak wróci Durant to pewnie znowu trafi do zamrażarki. Są to ostatnie podrygi Bruce'a jako startera i całe szczęście dla Nets, bo choć jest solidnym zawodnikiem, to ambicje Nets sięgają znacznie wyżej, by mieć Browna jako startera. Wczoraj blowout, Brown zagrał tylko 24 minuty, a linię i tak pokrył, średnia w ostatnich pięciu spotkaniach wynosi 13.6, więc na dzień dzisiejszy jego dyspozycja wydaje się wystarczająca do pokrycia moim zdaniem dość niskiej linii.

Bruce Brown over 10,5 @1,83

Do tego dorzucam znowu Millsa... zdarzają mu się mecze, że odpala po 20 punktów, ale jest to bardzo rzadkie. W ostatnich dziesięciu spotkaniach linia pokryta zaledwie dwa razy... Wczoraj nie do końca na trzeźwo zagrałem jego under i dzisiaj idę w niego ponownie, tym razem w nieco lepszym stanie fizycznym. Oby skutek był ten sam.

Patty Mills under 11,5 @1,86
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +222
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Boston Celtics - Atlanta Hawks

Danilo Gallinari under 19.5 punkty + zbiórki + asysty @ 1.85 sts


Nie lubię tego pisać, ale dla mnie za wysoka linia patrząc na to jak ciężki match-up ma Gallinari. Po pierwsze, Gallinari sporo punktów zdobywa na post-upach w missmatchach (jakkolwiek niepoprawnie i dziwnie to brzmi, nie potrafię znaleźć polskich określeń na to) przeciwko mniejszym i słabszym obrońcom, tylko, że przeciwko Bostonowi to wcale takie proste nie będzie, mają świetnych obrońców przeciwko temu, więc tak naprawdę traci swoją główną broń. Inną bronią są trójki z czystych pozycji, o te nie będzie łatwo, Boston fenomenalnie przekazuje krycie, widać tutaj po prostu zgranie w obronie i o trójki z czystych pozycji będzie po prostu ciężko. Zresztą czyste statystyki - Boston są TOP 3 jeżeli chodzi o najmniej traconych trójek na mecz. Czemu PZA? Bo Boston to drużyna, która przeciwnym PF bardzo dobrze broni, minimum TOP 10 w każdej ze statystyk pkt/zb/asysty jeżeli chodzi o przeciwnych PF, zawsze to daje jakieś zabezpieczenie jakby rzucił te 14-15 punktów.

Obie ekipy grały ze sobą 13 lutego, Gallinari zdobył wtedy 5 punktów, 0 zbiórek i 0 asyst - skuteczność z gry 2/8, skuteczność za 3 pkt 1/3. Gallinari w tym sezonie jako starter wychodził sześciokrotnie, średnia rzutów z gry to 11.3 na mecz, średnia rzutów za 3 pkt to 4.8 na mecz, czyli ostatnio vs Boston zdecydowanie poniżej średniej. Jeżeli chodzi o punkty, zbiórki i asysty z tych meczów to średnia wygląda następująco: 14.3 punktów/mecz, 4 zbiórki/mecz, 0.8 asyst/mecz. Przekroczył tą linię dwukrotnie.

Podrzucam jeszcze filmik gdzie są wszystkie rzuty Gallinariego z poprzedniego meczu vs Boston, można zobaczyć, że wcale nie miał za dużo prostych rzutów, większość nietrafionych to po prostu dobra obrona Celtics.

 
Ostatnia edycja:
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Los Angeles Lakers - Dallas Mavericks

Typ główny:
Reggie Bullock powyżej 2.5 trójek @ 1.85 betclic

Typ dodatkowy:
Luka Doncić powyżej 9.5 asyst @ 2.00 betclic

Za drobne:
Reggie Bullock 20 lub więcej punktów @ 4.95 betfan
Luka Doncić 14 lub więcej asyst @ 6.45 betfan


Typ na Reggie'go dosyć prosty - w ostatnich 11 meczach dziesięć razy pokrył tą linię, oddaje średnio 8.7 rzutów za 3 na mecz, trafia 4.2 na mecz, skuteczność 47.9%.

Dodatkowo, oglądając ostatni mecz Lakers bardzo często podwajali oni McCollum'a, który zanotował w tym meczu aż 8 asyst, oddał stosunkowo mało rzutów z gry jak na niego i generalnie był zmuszony do częstszego dzielenia się piłką. Myślę, że podobnego scenariusza można spodziewać się dzisiaj, Luka jest w niesamowitym gazie i kluczem dla Lakers będzie próba jakiegokolwiek wyłączenia go z gry, podwajanie spowoduje, że któryś kolega z drużyny będzie na wolnej pozycji, Luka na pewno dostrzeże partnera. Oczywiście, zakładając taki scenariusz częściej na czystej pozycji powinien być Bullock.

Do scenariusza, który zakładam dodam trochę statystyki. Lakers po prostu słabo bronią vs PG, średnio pozwalają na 9 asyst na mecz - 4 najgorsza drużyna w lidze pod tym względem.

Jeżeli chodzi bardziej ogólnikowo o asysty przeciwnika na mecz to Lakers też wypadają słabo - średnio pozwalają na 25.8 asyst/mecz i znowu 4 najgorsza drużyna w lidze pod tym względem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +166
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Houston Rockets - Los Angeles Clippers

Dennis Schroder 7 lub więcej asyst @ 1.81 betfan


Poszło info, że znowu nie zagra Kevin Porter Jr więc znowu można zagrać Schrodera. Kopiuj wklej ostatniej analizy stąd:


Wtedy zanotował 10 asyst. Dziś ten sam przeciwnik.

Linia wzięta od buków z USA, pewnie ta sama będzie w PL, myślę, że do rozpoczęcia meczu chociaż betclic wrzuci to w ofertę, jak tak to zaktualizuje post.
 
Ostatnia edycja:
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Po wczorajszym dniu można się lekko sfrustrować, Gallinari zdobywa 2 punkty na 30 sekund przed końcem meczu i psuje linie, Schroder na koniec 3 kwarty miał 6 asyst, w czwartej kwarcie 0, szkoda.

Dzisiaj aż osiem spotkań z czego jest sporo naprawdę fajnych opcji, może się pojawić sporo typów, jednak mimo to, nie jest to spowodowane tym, że ostatnie dwa dni były słabsze i trzeba się odegrać, po prostu naprawdę jest dużo fajnych opcji, zachęcam do zapoznania się z analizami i po przeczytaniu ostatecznie wybrać sobie jakiś typ do którego ma się największe przekonanie :). Mam nadzieję, że ta noc będzie udana. To tyle tak offtopowo, do rzeczy.

Cleveland Cavaliers - Charlotte Hornets

Jarrett Allen powyżej 29.5 punkty + zbiórki + asysty @ 1.85 sts

Za drobne:
Jarrett Allen 24 lub więcej punktów @ 4.95 betfan
Jarrett Allen 16 lub więcej zbiórek @ 5.40 betfan


Jest to po prostu wymarzony match-up dla Allena, o Hornets już pisałem wielokrotnie i od tego czasu niewiele się zmieniło. Charlotte to jedna z najgorszych defensyw w lidze, tracą średnio 115 punktów na mecz, pozwalają na najwięcej zbiórek na mecz w całej lidze - średnio 57, grają bardzo szybko - top 2 pod względem pace w całej lidze, a dodatkowo fatalnie bronią przeciwko centrom, na przestrzeni całego sezonu centrzy przeciwnych drużyn kręcą średnio tyle liczb

1646245330644.png

W dwóch ostatnich meczach przeciwko Hornets Allen kręcił naprawdę potężne liczby jak na niego.

1646245435996.png

Allen w tym sezonie notuje średnio 16.2 punktów/mecz, 11 zbiórek/mecz i 1.7 asyst/mecz, linia ciut powyżej jego średniej, ale patrząc na bardzo sprzyjający match-up, praktycznie najlepszy możliwy i tak jest warta zagrania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +373
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Philadelphia 76ers - New York Knicks

James Harden powyżej 10.5 asyst @ 1.80 forbet


Pierwszy mecz Hardena w Philadelphii po zmianie klubu, może nie jest to jakiś super warty odnotowania fakt, natomiast na pewno James będzie chciał się pokazać z dobrej strony, jak już ostatnio pisałem, odżył, widać motywację i chęć do gry. Tym razem idę w asysty, linia może się wydawać wysoka natomiast liczby się bronią - ostatnie dwa mecze to 12 oraz 16 asyst, warto wspomnieć, że 16 asyst osiągnął także przeciwko Knicks, a mogłoby ich być więcej, gdyby Embiid nie był ciągle faulowany. Sama linia na poziomie 10.5 też w przypadku Hardena nie jest jakaś kosmiczna, w tym sezonie notuje średnio 10.3 asysty na mecz. Wracając jeszcze do dwóch występów Hardena w barwach 76ers - łącznie 28 asyst, potencjalnych asyst natomiast 47, wygląda na to, że główną rolą Jamesa będzie po prostu rozprowadzanie piłeczki, mniej rzutów z gry, bazowanie na współpracy z Embiidem, która już wygląda fajnie, dużo pick and roll, gdzie też zgranie jest ważne i z czasem będzie to jeszcze lepiej wyglądać, a warto wspomnieć, że już to sieje spustoszenie, o ile tak można powiedzieć, dużo pewniej czuje się biorąc asysty niż jak ostatnio typowałem punkty.

New Orleans Pelicans - Sacramento Kings

CJ McCollum powyżej 34.5 punkty+zbiórki+asysty @ 1.85 sts


Od momentu przejścia do Pelicans wygląda McCollum baaaaaardzo mocno, posadził na ławce Grahama, częściej gra jako PG, dlatego widzę szansę na kilka asyst (od momentu trade'a te minimum 5 asyst zawsze dokłada) no i te 5 zbiórek też można się spodziewać. Dodatkowo jeżeli chodzi o same punkty wygląda to bardzo dobrze, w czterech meczach wynik 30 lub więcej punktów, mniej zaliczył w meczach, które były blowout'ami i po prostu grał mniej, plus w jednym meczu przeciwko Heat, którzy bronią bardzo solidnie. Dzisiaj jednak przeciwnikiem są Kings, którzy są fatalni w obronie (druga najgorsza obrona w lidze), a dodatkowo grają szybki basket, co tylko sprzyja over'owi. Przy dobrych wiatrach McCollum jest w stanie rzucić 30-35 punktów i większość linii zamknąć samymi punktami, jak ktoś ma do tego większe przekonanie to oczywiście można sobie wziąć same punkty na linii 24.5, ja jednak wybiorę PZA.

Jako ciekawostkę można też dodać, że McCollum ostatnie mecze vs Kings ma raczej solidne, może poza ostatnim gdzie zdobył 13 pkt, 6/20 z gry co daje skuteczność 30%, wątpię, że tak słaby występ się powtórzy.

1646258849074.png

Dodam na koniec, bo zapomniałem, że Kings są jedną z najgorszych drużyn w lidze jeżeli chodzi o obronę vs PG/SG.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +137
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Denver Nuggets - Oklahoma City Thunder

Nikola Jokić under 49.5 punkty + zbiórki + asysty @ 1.84 betclic


Patrząc na to jak duża szansa jest tu na blowout dla mnie linia kosmiczna, OKC mocno osłabione i ciężko ich skład nazwać poważnym, jedynym sensownym zawodnikiem jest tam Shai Gilgeous-Alexander, który sam meczu nie ugra, kurs na Denver to 1.07, handicap -14.5, będę w sporym szoku jak OKC nawiąże tu walkę. Z tego powodu spodziewam się ograniczonych minut Jokicia, przy zrobieniu szybkiej, wysokiej przewagi maksymalnie 30 minut, gdzie patrząc na ten sezon w meczach w których zagrał max 30 minut przekroczył tą linię raz na piętnaście spotkań. Jokić to też zawodnik, który nie napina się jak nie trzeba, musiałby tu wykręcić statystyki na poziomie triple-double z 25-30 pkt, żeby tą linię przekroczyć, w co wątpię. Ostatnie 5 meczów H2H też bez pokrycia tej linii.

1646260692019.png


Jeszcze taki luźny becik bez szarżowania ze stawką, można większe linie popróbować za drobne, już bez analizy bo jestem zmęczony i mi się nie chce rozpisywać 😂

Landry Shamet (Phoenix Suns) 2 lub więcej trójek @ 2.12 betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1674
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Na szybko, bo chory jestem..

Heat przyjeżdżają dzisiaj do Milwaukee i jest to zdecydowanie najciekawszy mecz tej nocy. Bucks ostatnio nie grają najlepiej u siebie; porażki między innymi z Nets, Sixers i Blazers. Co najmniej dwie z trzech porażek nie powinny się wydarzyć. Myślę jednak, że Kozły dzisiaj wyjdą bardziej zmobilizowani na ten mecz, gdyż grają z bezpośrednim rywalem do zajęcia pierwszego miejsca w konferencji. Heat są co prawda liderem i rzeczywiście są mocni. Nie wspomina się o gospodarzach zbyt często w kontekście wygrania konferencji, większość ekspertów koncentruje się bardziej na Bucks, Sixers, czy nawet Bulls, a podopieczni Spoelstry spokojnie wygrywają mecz za meczem. Jest to coś na kształt Phoenix w zeszłym sezonie, nikt na nich nie stawiał, a grali w finałach NBA. Nie jestem do końca przekonany co, ale coś mi w tej drużynie nie pasuje i nie widzi mi się, żeby tę konferencję wygrali. Gospodarze ostatnio zafundowali blowout ekipie z Charlotte, są bardziej wypoczęci i dlatego idę w ich kierunku w dzisiejszym meczu..

Bucks to win @1,60
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1764
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Koszykówka NBA
Boston Celtics - Memphis Grizzlies
Liczba celnych rzutów za 3
Marcus Smart 3+
@ 2,92

20 jednostek
.............
Koszykówka NBA
Boston Celtics - Memphis Grizzlies
Liczba celnych rzutów za 3
Marcus Smart 4+
@5,40

10 jednostek
.................
Koszykówka NBA
Boston Celtics - Memphis Grizzlies
Liczba celnych rzutów za 3
Al Horford 3+
@4,20

20 jednostek
.......................
Boston Celtics - Memphis Grizzlies
Liczba asyst zawodnika
Jayson Tatum 7+ 5 asyst
@4,00

20 jednostek
Kursy betfan

Kibicuję Bostonowi, dlatego najczęściej oglądane przeze mnie spotkania NBA są z ich udziałem. Mimo, że kibicuję nie stawiam na nich w tym meczu no bo wynik raczej losowy. W Bostonie nie powinien zagrać J.Brown.
Z moich obserwacji wynika, że Tatum częściej wycofuje piłkę na obwód szukając "trójkowej" asysty niż Brown, który w większości próbuje kończyć indywidualnie.( taki to trochę sęp z niego ) Statystyki asyst pokazują: Tatum 4,2 a Brown 3,3.
Brak Browna oznacza, że ilość kończonych rzutem akcji rozłoży się na innych. Oczywiście sam Tatum może kilka trójek wrzucić ale opłacalne kursy zaczynają się od 5-6 celnych rzutów, dlatego próbuję Smarta i do kompletu Horforda. Jeśli scenariusz się sprawdzi to Tatum powinien zaliczyć większą ilość asyst niż jego średnia w sezonie 4,2 - stąd typ 7+. Przy braku Browna być może będzie częściej podwajany. W ostatnim meczu z Atlantą przy braku Browna miał 7 asyst ( Brown zagrał 3 minuty ).
Brown oddaje średnio 7,2 rzutu trzypunktowego na mecz. Jak popatrzymy w statystyki to wychodzi, że Smart w ostatnich meczach ma dziwną przypadłość bo... raz na 4 mecze ładuje 4, 5, a nawet 6 trójek. Ostatnie 3 mecze było mizernie. Horford w ostatnim meczu rzucił 2-4. Jest w drużynie oczekiwanie, żeby Horford wiecej rzucał za 3, tylko jak ma to chłop zrobi gdy gra dwóch indywidualistów Brown i Tatum. Tym razem jednego zabraknie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3286
mahony1983 33,2K

mahony1983

Użytkownik
Celtics vs Grizzlies ML
Odd: 1.99 (Pinnacle)
Stake: 2/5

The odd has been 1.70, now it is 1.99 and I must take it.
Memphis all around better and more consistent squad
I think Jaret Jackson and Adams will be able to thrive against Horford and the other Boston Bigs.
Grizzlies are on Fire! Especially Ja Morant. With victories against the Bulls and the Spurs, they are as good as two feet in the playoffs.
Same with the Celtics, but without J. Brown, who only played 3 minutes in the game against the Hawks and will be completely absent for the game against the Grizzlies. Even though they didn't have any problems against the Hawks without Brown, I think and hope that Morant will keep the momentum and wipe the floor with the Celtics. (exaggerated). The Celtics are one of the most hot and cold teams in the NBA. The Grizzlies just are the better team with more fire power and are the best team at covering in the NBA. They are also 10-3 as a road favorite at covering spreads and will be a lot to handle for a Boston team that his looked really shaky recently losing to the Pacers and struggling against the Pistons...Good luck!
 
Ostatnia edycja:
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Boston Celtics - Memphis Grizzlies

Jaren Jackson Jr. powyżej 14.5 punktów @ 1.85 sts


Po części rozumiem, że linia o dwa punkty niższa niż średnia w sezonie jest sensownie wystawiona patrząc na to, że Memphis gra przeciwko najlepszej/jednej z najlepszych obron w lidze, ale też trochę nie rozumiem i widzę w tym szansę na udany typ, co postaram się zaraz wytłumaczyć. Od początku, luty naprawdę był solidny w wykonaniu JJJ'a, na pewno w cieniu Ja Moranta, co jest oczywiste, bo Morant gra świetnie, ale Jackson też grał solidnie i wykręcał dobre liczby - pięciokrotnie powyżej 20 punktów w meczu, dodatkowo osiemnaście punktów przeciwko Hornets co łącznie nam daje sześć spotkań z przekroczoną powyższą linią, czterokrotnie się nie udało - raz 12 punktów vs Detroit w meczu bez historii, blowout, ograniczone minuty, można zrozumieć. Trzy pozostałe mecze - dosyć świeże, co też pewnie miało wpływ na taką a nie inną linię - 7 punktów vs Portland, 8 pkt vs Chicago, 6 punktów vs San Antonio. Co łączy te mecze? Raz, że mniejsze lub większe problemy z faulami, co ograniczyło ilość minut, szczególnie w ostatnim meczu przeciwko Spurs gdzie zagrał jedynie 20 min i oddał 3 rzuty z gry, a dwa, że w każdym z tych meczów na kosmicznym poziomie grał Ja Morant - w każdym z tych spotkań 44 lub więcej punktów. Z całym szacunkiem do Ja Moranta, nie chce mi się wierzyć, że dzisiaj zobaczymy podobny występ na poziomie 40+ pkt, Boston jest zbyt poważną drużyną w defensywie, żeby sobie na to pozwolić i postarają się go jak najczęściej wyłączyć z gry. Zresztą warto zobaczyć, że te jego wyniki powyżej 40 punktów są robione na ekipach, które są w TOP 10 najgorzej broniących drużyn w lidze, gdzie ekipa z Bostonu jest w czołówce najlepiej broniących. W związku z tym widzę szanse na więcej rzutów dla JJJ'a, więcej mam na myśli ciut powyżej średniej w tym sezonie. Jaren pokazywał już w tym sezonie, że przeciwko dobrym przeciwnikom, solidnie broniącym jest w stanie porzucać i punktować, 26 pkt vs Dallas, 22 vs Cleveland, 20 vs GSW, 19 vs Suns. Moim zdaniem buki jednak lekko nie doceniają w tym meczu Jarena, którego stać na bardzo dobry występ, a żeby przekroczyć tą linię wystarczy solidny mecz. Jedyny problem, który widzę to ewentualne faule, a właściwie problem z ich nadmierną ilością, co w ostatnich spotkaniach zdarzało mu się dosyć często, jednak wierze, że coach Memphis zwrócił uwagę Jacksonowi na ten problem i JJJ będzie trochę ostrożniejszy, tym bardziej, że Memphis miało teraz "chwile" przerwy i można było nad tym bardziej popracować. Co do samego meczu, raczej możemy się spodziewać wyrównanego starcia, wiadomo, że to NBA i różne rzeczy mogą się wydarzyć, ale sami bukmacherzy do końca nie wiedzą kogo uznać za faworyta, obie ekipy na dosyć podobnym poziomie, podejrzewam, że mecz będzie na styku, raczej blowoutu nie trzeba się obawiać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1686
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Bardzo ciekawa linia na Clinta Capelę. W ciągu ostatnich czterech lat linia nie została pokryta zaledwie raz. Tym bardziej warto zagrać, iż w drużynie z Atlanty nie zagra Collins, który jest jeszcze nie gotowy do gry po urazie stopy, a także Okongwu. Warto dodać, że odkąd Capela jest liczącym się centrem w lidze linia nie została pokryta tylko raz. Capeli ewidentnie podoba się matchup z Bykami, którzy w ostatnich latach nie mieli zbyt wielu centrów. Vucević również nie należy do najlepszych rim-protectorów w lidze. Jego walory objawiają się w ataku, czym dalej od kosza tym jest groźniejszy, w przeciwieństwie do Capeli, który spokojnie opanuje trumnę.

1646338819045.png

Clint Capela over 10,5 zbiórki @1,71
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1686
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Brooklyn Nets - Miami Heat

Gabe Vincent powyżej 19.5 punkty + zbiórki + asysty @ 1.78 betclic


Nie zdziwię się jak ta linia wskoczy zaraz na 20.5 lub wyżej, szczególnie, że taka tendencja jest u amerykańskich buków. Nie zagra Lowry co już jest dużym plusem i chociażby z tego powodu podoba mi się ta linia, a co więcej GTD jest Butler, jeżeli Butler ostatecznie nie zagra to liczby Vincenta mogą być jeszcze wyższe. Jak już mówiłem, Lowry na pewno nie zagra więc Vincent wyjdzie w pierwszej piątce i najpewniej zagra 30+ minut, bez Lowry'ego Vincent notuje średnio 12.7 pkt/mecz, 4.5 asyst/mecz, 2.5 zbiórek/mecz, gdy gra 30+ minut notuje średnio 14.7 pkt/mecz, 4.9 asyst/mecz, 2.8 zbiórek/mecz. Ostatnie dwa mecze bardzo fajne w wykonaniu Gabe'a - ta linia pokryta samymi punktami w obu meczach, wysoka skuteczność za trzy, wysoka skuteczność z gry, a dziś zagra przeciwko Nets, którzy słabo bronią vs PG, czwarta najgorsza drużyna pod względem traconych punktów i piąta najgorsza drużyna pod względem traconych trójek, druga najgorsza drużyna pod względem zbiórek.
 
Ostatnia edycja:
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Bardzo ciekawa linia na Clinta Capelę. W ciągu ostatnich czterech lat linia nie została pokryta zaledwie raz. Tym bardziej warto zagrać, iż w drużynie z Atlanty nie zagra Collins, który jest jeszcze nie gotowy do gry po urazie stopy, a także Okongwu, który wpadł w protokoły. Warto dodać, że odkąd Capela jest liczącym się centrem w lidze linia nie została pokryta tylko raz. Capeli ewidentnie podoba się matchup z Bykami, którzy w ostatnich latach nie mieli zbyt wielu centrów. Vucević również nie należy do najlepszych rim-protectorów w lidze. Jego walory objawiają się w ataku, czym dalej od kosza tym jest groźniejszy, w przeciwieństwie do Capeli, który spokojnie opanuje trumnę.

Pokaż załącznik 16547


Clint Capela over 10,5 zbiórki @1,71
Jaki bukmacher ma taki kurs?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom