>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA w sezonie 2021/2022 Faza Zasadnicza - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

Status
Zamknięty.
M 0

maragy

Użytkownik
Toronto Raptors-New Orleans: 1 @1,27
Houston Rockets-Minnesota: 2 @1,35
Dallas-Chicago Bulls: 2 @1,75
Golden State-Cleveland: 1 @1,26

Łączny kurs: @3,78 betclic

To jest dział tematyczny, więc trzeba podać jakieś argumenty za typem, jeżeli chcesz podawać "suche typy" to proponuję założyć temat w dziale z kuponami, kolejny taki post będzie usunięty //Waldi1979
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Portland Trail Blazers - Sacramento Kings

Nurkić over 28.5 punkty + zbiórki @ 1.83 betclic

Blazers w dalszym ciągu bez Lillarda i McColluma. W ostatnich trzech meczach linia pokryta tylko raz.
vs Atlanta (21 pkt, 12 zb, 8/18 z gry)
vs Miami (14 pkt, 13 zb, 5/7 z gry)
vs Cleveland (14 pkt, 12 zb, 5/17 z gry)

Pokrył tą linię wyłącznie w meczu z Atlantą, która z tych trzech drużyn jest najgorsza w defensywie. Dzisiaj jednak łatwiejsze spotkanie, Portland grają z Sacramento, które w obronie nie zachwyca, a szczególnie obrona pod koszem - pod tym względem są najgorsi w lidze. Patrząc na ostatnie mecze Sacramento to centrzy przeciwko nim dominują - Jokić (33/10/7), Yurtseven (22/16/0). Dwa mecze w tym sezonie H2H to Nurkić ze statystykami 28/17/5 i 20/14/2, a w obu tych meczach grali Lillard i McCollum.

Houston Rockets - Minnesota Timberwolves

Anthony Edwards over 21.5 pkt @ 1.78 betclic

Po przebytym covidzie linia przekroczona w 4/5 meczach, dzisiaj mecz z Houston którzy w obronie są fatalni, a dodatkowo tak jak Minnesota grają szybką koszykówkę. W poprzednim meczu H2H zdobył 29 punktów.


Karl-Anthony Towns over 3.5 asyst @ 1.85 ewinner

Dla mnie linia o 1 asystę za niska, co prawda Towns notuje w tym sezonie średnią asyst na poziomie 3.6, jednak jak spojrzymy na mecze od 1 grudnia to jego średnia wynosi 4.3 (gdzie do 1 grudnia ta średnia to 3.2). Dodatkowo jak weźmiemy pod uwagę ostatnie 10 spotkań ta linia została pokryta aż 8 razy. Jeżeli chodzi o samą grę to Towns w ostatnim czasie zdecydowanie częściej stara się dzielić piłką, stąd też te liczby. Dodatkowo tak jak wyżej pisałem, dzisiaj rywal niewymagający, grający tak jak Timberwolves szybką koszykówkę, więc okazji do asyst będzie sporo.


//edit

z tego co widzę linia na Nurkicia urosła na 30.5, grałbym w tym wypadku zbiórki over 11.5 @ 2.13 betclic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +676
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
to ja spróbuje coś od siebie wrzucić, mam nadzieje że będą lepiej rzucać niż Young przed chwilą, a więc tak na szybko bo za chwilke Toronto rusza
VanVleet over 23.5 @1.95 gość jest w gazie to grzech nie zagrać na ostatnie 5 meczy w 4 pokrywał na spokojnie tą linie, rzucał grubo poza 30pkt, do tego valenciunas over 12.5 zbiórki @1.95
Kuzma over 17.5 @1.95 ide prawem serii, pokrywał na luzie w ostatnich meczach( 5/5 )ta linie to trzeba dawać
ostatni typ bardziej for fun dzisiaj wielki powrót po dwóch latach Klaya Thompsona, nie wiem ile czassu dostanie i w jakiej jest formi itd ale ide w jego overki za drobne over12.5 @1.95 i over 21.5 @5 wszystkie kursy z całorocznego

VanVleet over 23.5 @1.95
Valenciunas over 12.5 zbiórki @1.95
Kuzma over 17.5 @1.95
Klay Thompson over12.5 @1.95 i over 21.5 @5
Został Thompson, ale tak jak pisałem bardziej dla zabawy i kibicowania... wyszedł od początku i już punktuje :)Bravo; i jest pierwsza trójka
Thompson Klay: 8;46min 3/9 1/4 za 3pkt 3 faule 7pkt po piewrszej połowie

jak na 2,5 roczną przerwe całkiem nieźle niecałe 20 minut gry 17pkt 7/18 z gry z czego 3/8 za trzy. oby juz tylko kontuzje omijały





w między czasie jeszcze coś z ostatnich dwóch meczy dzisiaj. tak jak kolega wyżej wspomniał Portland bez Llilarda i McColluma dodatkowo z powodu covida wypada Powell, ale ktoś musi wziąć na siebie ciężar zdobywania pkt i moim zdanie będzie to Simions, w ostatnich 3 meczach zdobywał odpowiednio 14, 28, 43 Myśle że over 22.5@1,95 dużo bedzie zależało jak ma nastawiony celownik bo minut nie powinno mu brakować, do tego jeszzce Fox over 23,5 @1,83, ostatni 4/5 meczy spokojnie tę linie pokrywał
ja próbuje jeszcze Simson over 30,5@4,75oczywiście rozsądnie ze stawką. Powodzenia


Simons over 22,5 @1,95
Fox over 23,5 @1.83


Simons over 30,5 @4,75

i tutaj też ładnie weszło, troszkę Fox zawiódł, ale Simons ładnie porzucał, troszkę z fartem bo 31 rzucił, ale cieszy bardzo no i liczy się zielony kolor ;). ps na pewno będzie jeszcze wiele takich overków,
gdzie tego punkcika braknie i to napewno zaboli
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +670
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Jeszcze dwie szybkie propozycje, przepraszam za spam :D

Coby White under 2.5 asyst @ 1.98 betclic

Dziwny kurs więc warte zagrania, w 10 ostatnich meczach kiedy gra Lonzo Coby przekroczył tą linię tylko dwa razy. Dodam do tego fakt, że w jednym z tych meczów był starterem i zanotował wtedy 3 asysty. Dzisiaj starterem na pewno nie będzie. Średnia asyst w tych meczach to 1.5. Jeżeli przekraczał tą linie to minimalnie bo notował wtedy 3 asysty.


Nikola Vucevic - Powyzej 31.5 punkty + zbiórki + asysty @ 1.78 betclic

Czysto pod formę, 7/10 ostatnich meczów przekroczył tą linię, z czego w 5 ostatnich meczach aż czterokrotnie, w tym jednym co nie przekroczył zanotował 31 PZA także zabrakło niewiele. Dodatkowo Dallas bez Porzingisa co osłabi ich defensywę pod koszem. W poprzednim meczu H2H Vucević zanotował 32 PZA.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +546
K 408

kamcior

Użytkownik
Dziś wielki debiut Klay'a Thompsona. Pójdę w jego over 2,5 trójki po @ 2,65 na totalbet. Co ciekawe betfan proponuje na minimum 3 trójki @1,80 a minimum 4 @1,91.
Co mnie do tego skłania ? A no chłop na treningu wrzucił 24 trójki z rzędu. I ja wiem że ktoś powiedzieć może że trening to tylko trening, ale wraca gwiazda po ponad 900 dniach od ostatniego meczu i po takim popisie wydawać się może że facet będzie chciał przed swoimi fanami pokazać się.
Link do filmu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +119
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Nie powinno się grać tak szybko NBA, do meczu sporo czasu i wiele się może zmienić, ale jeden typ zwrócił moją uwagę, kurs może trochę spaść więc zagram teraz.

Detroit Pistons - Utah Jazz

Cade Cunningham over 5.5 asyst @ 2.13 betclic

Ostatnimi czasy Cade wygląda fatalnie jeżeli chodzi o rzucanie, w ostatnim meczu 3/14 z gry, zdarzały mu się także mecze pokroju 2/13 czy 5/19, natomiast jeżeli chodzi o dzielenie się piłką wygląda to bardzo dobrze. Pod uwagę wezmę ostatnie sześć spotkań, gdzie średnia asyst to aż 7.3. Przed tymi spotkaniami jego średnia asyst wynosiła zaledwie 4.5 na mecz. W sześciu ostatnich meczach linie tą pokrył pięciokrotnie, w ostatnim meczu jedynie pięć asyst, ale spotkanie z Orlando było dosyć underowe jak na standardy NBA, stąd też asyst trochę mniej. Teraz grają z Utah, gdzie na pewno padnie więcej punktów, linia zaproponowana przez bukmacherów to 222.5. Cade na parkiecie spędza sporo czasu, średnio 32 minuty, jeżeli Detroit nawiążą walkę, a ostatnio u siebie wyglądają jak na nich przyzwoicie, to spodziewam się właśnie około 32 minut dla jedynki draftu i spokojnego przekroczenia 5.5 asyst. Też warto wziąć pod uwagę, że w Detroit Cade niekoniecznie musi rzucać i koniecznie dbać o zdobycz punktową, bo ostatnio w fajnej formie strzeleckiej są chociażby Bey czy Diallo.

No i takiej bardziej na farta bo wiadomo, że zbiórki to są trochę losowe, ale warte próby za paczkę fajek, imo kurs troszkę za wysoki, tak z 10 to bym dał.

Bojan Bogdanović double double @ 15 betclic

Nie gra Gobert, a to najważniejsze dla tego beta. Bogdanović w 2/5 z ostatnich spotkań notował DD na zbiórkach, średnia zbiórek z tych meczów to 8. Detroit pod względem zbierania jest jedną z gorszych drużyn w lidze, zarówno jak mówimy o zbiórkach w defensywie jak i w ofensywie. O punkty bym się tutaj nie martwił, bo 10 punktów to praktycznie pewniak.
 
Ostatnia edycja:
M 34,9K

Matibet843

Użytkownik
Dziś wielki debiut Klay'a Thompsona. Pójdę w jego over 2,5 trójki po @ 2,65 na totalbet. Co ciekawe betfan proponuje na minimum 3 trójki @1,80 a minimum 4 @1,91.
Co mnie do tego skłania ? A no chłop na treningu wrzucił 24 trójki z rzędu. I ja wiem że ktoś powiedzieć może że trening to tylko trening, ale wraca gwiazda po ponad 900 dniach od ostatniego meczu i po takim popisie wydawać się może że facet będzie chciał przed swoimi fanami pokazać się.
Link do filmu.
Ładnie, 3 trafił. Przy takim wsparciu hali od początku byłem przekonany że to zrobi ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 34,9K

Matibet843

Użytkownik
Sacramento - Cleveland
Under 224,5 - 1,62
Boston - Indiana
1P Boston lub remis - 1,47
AKO: 2,38


Pierwszy typ, gram na drużyny które dzisiaj w nocy oglądałem. Jedna i druga, wczoraj przez cały mecz nawet nie powąchała szansy na zwycięstwo. O ile gracze z Cleveland mierzyli się z silniejszym GS i wracającym Klayem Thompsonem. To gracze Sacramento mierzyli się z drużyną swojego kalibru w tym sezonie - Portland i średnio im to wyszło, rzucili tylko 88 punktów.
Suche statystki na ostatnie 5 meczy:
Sacramento średnio rzuca 106p i traci średnio 113,4p (219,4p na mecz)
Cleveland średnio rzuca 105,6p i traci średnio 106,4p (212p na mecz)
U siebie forma:
Sacramento średnio rzuca 105p i traci średnio 107,5p (212,5p na mecz)
Cleveland średnio rzuca 98,8p i traci średnio 105,2p (204p na mecz)
Ja wybrałem największy możliwy Under do dubla, ale wiadomo, można jakiś większy zaatakować w singlu.
Typ opieram na tym co wczoraj widziałem i na statystykach/formie drużyn.

Drugi typ zwycięstwo lub remis Bostonu w 1 połowie. Dwie drużyny które zdecydowanie lepiej grają u siebie niż na wyjazdach. Nie idę tutaj w czystą jedynkę, bo boję się, że seria Bostonu u siebie z Indianą może zostać złamana ;), choć forma/mecz u siebie - nic na to nie wskazuje. Zagram na pierwszą połowę, bo w samych pierwszych połowach Boston jest lepsze od swoich rywali średnio o 7,7 punktu na mecz. Drugi najlepszy wynik w całej lidze
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Detroit Pistons - Utah Jazz

Mike Conley poniżej 26.5 (punkty+zbiórki+asysty) @ 1.80 ewinner

Moim zdaniem linia jest ciut za wysoka. Conley w tym sezonie średnia na poziomie 14 pkt, 3 zbiórek i 5.4 asyst co daje nam 22 PZA. Okej, są pewne osłabienia po stronie Utah, kolejny mecz bez Goberta, z rotacji wypada chociażby Ingles czy Gay, ale to nie zmienia faktu, ale moim zdaniem to dla tego beta nie robi różnicy. Spójrzmy na ostatnie dwa mecze Conleya, gdy w Utah były absencje (brak m.in. Goberta).

vs Indiana 31 min 9 pkt, 5 zb, 7 asyst
vs Denver 29 min 10 pkt, 4 zb, 6 asyst


W obu tych meczach under wszedł z dużym zapasem. Oczywiście, dzisiaj przeciwnik z trochę niższej półki, natomiast to może zadziałać także na naszą korzyść, gdyż jest po prostu prawdopodobieństwo blowoutu, co spowoduje, że Conley zagra mniej minut. Pisałem wcześniej, że wierze w Detroit, ale jednak wiara, a zwykłe szanse w meczu to dwie różne rzeczy. Dodatkowo w Utah dalej są zawodnicy, którzy są od zdobywania punktów, chociażby Mitchell, Bogdanović czy z ławki Clarkson. Conleya jak najbardziej stać na pokrycie tej linii, ale więcej argumentów widzę za tym, że jednak tego nie zrobi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +153
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Ostatnie propozycje na dzisiaj.

Boston Celtics - Indiana Pacers

Jayson Tatum under 2.5 trójek @ 1.90 betclic

Bet na zwykłą czutkę, ale wydaje mi się to sensownym rozwiązaniem patrząc na to, że Indiana traci najmniej trójek na mecz (10.7 średnia z całego sezonu, 8.7 ostatnie trzy mecze). Co do Tatuma, ten sezon wygląda wręcz fatalnie jeżeli chodzi o jego skuteczność za trzy, najgorzej w całej jego karierze (średnia przez cały sezon 33.4%), ostatnio wrócił po czterech meczach przerwy i tą linię pokrył w dwóch z trzech meczów, natomiast, dwa mecze były przeciwko New York Knicks, którzy są jedną z gorszych drużyn w lidze jeżeli chodzi o obronę trójek, a w trzecim meczu, gdzie przeciwnikiem była drużyna Spurs, która już jakotako statystycznie wygląda pod względem obrony trójek, szczególnie w ostatnim czasie, rzucił jedynie jedną trójkę na sześć prób, dodatkowo w tym meczu grał 37 minut.



Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks

LaMelo Ball over 31.5 punkty, zbiórki i asysty @ 1.80 sts

Linia poszła w górę u większości buków, ale STS dalej ma ją na poziomie 31.5 więc korzystam. Nie za wysoka linia, w poprzednim meczu który grali dwa dni temu Ball wykręcił 36 PZA przy jedynie 26 minutach gry, więcej nie grał bo niestety problem z faulami. W meczu który odbył się w grudniu Ball wykręcił wynik 36 punktów czyli pokrył tą linie samymi punktami, a do tego dołożył 5 zbiórek i 9 asyst. Po stronie Bucks w dalszym ciągu nie ma Holidaya, więc w ofensywie Ball powinien mieć trochę więcej luzu. O grze Charlotte w ofensywie już niejednokrotnie pisałem, szybka gra, wręcz ultraofensywna co tylko sprzyja nabijaniu statystyk. Linie typu 32.5 które oferują betclic, ewinner itd też do grania, ale lepiej zagrać tą o punkt mniej :).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +55
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Dobry wieczór to i ja dorzucę swoje 3 grosze i zaproponuje takie coś: gram na 365

Jacob Poeltl over 8,5 zbiórki @2.1 over12.5 @8.25

wydaje mi się że linia jak na niego jest troszke niska, na ostatnie 5 spotkań pokrywał ją 4 razy i to dosyć wyraźnie (12, 12, 14, 6, 12)dzisiaj San Antonio podejmą NYK, które w mojej ocenie jest poprostu tragiczne, bo nie za często widzimy że druzyna zdobywa tylko 75pkt w całym spotkaniu. Liczę że i w tym meczu nie zagrają na jakiejs niesamowitejj skuteczności i troszke okazji będzie miał do zbierania piłeczek. Osobiście dorzucam jeszcze 13 lub więcej zbiórek po kursie 8.25, wprawdzie tylko raz tą linie pokrył, ale 2 razy był bardzo blisko over12.5 @8.25

drugi mój typ, a w zasadzie dwa to niejaki Terry Rozier i over19.5 @1.86 last 5 game 3/5, ale jak już pokrywał to dosyć konkretnie 28, 16, 25, 9, 35. w tych dwóch nie pokrył, grał krócej bo dosyc szybko mecze się rozstrzygnęły. Dzisiaj licze na dobry wyrównany i otwarty mecz i na skuteczność Terrego, a dorzucam sobie do tego także jego rzuty za 3pkt over3,5 @2.25 linia dość wysoka, ale nie pokryta tylko raz w ostatnich 6 lub 7 z Phoenix Suns miał 1 celna trójke na 6 prób

Terry Rozier i over19.5 @1.86 over3,5 "trójek" @2.25

I jeszcze jeden zawodnik, na którego licze dzisiaj, a wczoraj zawiódł (poniekąd stąd ten typ, często gram tak, ze jak mnie któryś z zawodników zawiedzie, daje drugą szansę, żeby się odegrał w kolejnym meczu ;) ) to DaAron Fox ostatnie 5 spotkanie 4/5 to wczorajsze tylko 14 pkt, a tak to 24, 30, 30, 30

DaAron Fox over 21.5 @1.83 i troszke drobniej over29,5 @4.5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +133
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Karl-Anthony Towns - Powyzej 3.5 asyst @ 1.78 betclic

Opisywałem ten sam bet tutaj:

i ponownie idę w tym kierunku, w poprzednim meczu aż 7 asyst, takiej liczby się dziś nie spodziewam, ale 4 asysty są na spokojnie do wykręcenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +451
M 34,9K

Matibet843

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Memphis - Golden State
S. Curry over 26,5 - 1,85
GSW(z dogrywką) - 1,83
GSW + Under 218,5 - 3,61

Superbet

Curry po dwóch meczach gdzie rzucił 9/14 pkt i jednej pauzie, rzucił ostatnio 28pkt. Z czego w pierwszej 1K 14pkt. Pierwsze 4 trójki trafione, kolejne 7 bez trafionego rzutu. Stephen w tym sezonie notuje średnio na mecz 26,8 punktu. Jutro zmierzy się z drużyną przeciwko której lubi rzucać:
24.12.2021 - 46pkt
29.10.2021 - 36 pkt
22.05.2021 - 39 pkt
16.05.2021 - 46 pkt
21.03.2021 - Nie grał
20.03.2021 - Nie grał
W 2021 w 4 spotkaniach przeciwko Memphis średnio rzucił 41,75pkt.

Dodatkowo idę w stronę GSW, wrócił Klay. W Memphis znowu wypada Dillon Brooks, nie będzie go od 3-5 tyg, choć Drugi najlepszy strzelec u Grizzlies. Dodatkowo idę w przełamanie Memphis które jest niepokonane od 9 spotkań. Dodatkowo GSW od dwóch spotkań na wyjedzie nie wygrało, a rzadko im się zdarza przegrać 3 z rzędu :).

Ostatni typ na to spotkanie to połączenie wcześniejszego (tylko tutaj bez dogrywki win) plus under punktowy:
Memphis u siebie w ostatnich 5 spotkaniach: 107,8 rzucają, 99,8 tracą (207,6)
Memphis ostatnie 5 spotkań(dom/wyjazd): 119,2 rzucają, 105 tracą (224,2)
GSW na wyjedzie w ostatnich 5 spotkaniach: 103,4 rzucają, 108,4 tracą (211,9)
GSW ostatnie 5 spotkań(dom/wyjazd): 102,4 rzucają, 101,2 tracą (203,6)
Dodatkowo jak spojrzymy w H2H to częściej pada under niż over. Na ostatnie 10 spotkań, 3 razy rzucili więcej niż 117 pkt.

Toronto - Phoenix
Toronto(z dogrywką) - 2,57
Toronto + Over 223,5 - 5,51

Superbet

Oba zepsoły lubiące porzucać:
Toronto ostatnie 5 spotkań: 118,6 rzuconych / 105,8 traconych (224,4)
Toronto ostatnie 5 spotkań u siebie: 118,4 rzuconych / 105,2 traconych (223,6)
Phoenix ostatnie 5 spotkań: 114 rzuconych / 108,8 traconych (222,8)
Phoenix ostatnie 5 spotkań na wyjeździe: 116,6 rzuconych / 105,8 traconych (222,4)

Ogólnie oba zespoły w ostatnim czasie śr. ilość punktów mają większą niż średnia na cały sezon. Ostatnie 10 spotkań H2H, 4 razy pokryli over. Typ ryzykowny, bo over może się zakręcić w okolicy właśnie tych 222-225 punktów. Oba zespoły bez większych osłabień kadrowych. Jak dla mnie 50/50 spotkanie, maksymalnie 45/55. Plus też typ na przełamanie serii zwycięstw Phoenix, które mają 3 wygrane z rzędu z Toronto.

Typy z tych bardziej ryzykownych więc ze stawką bym nie szalał. Bezpieczny Dubel:

Memphis - Golden State
Under 222,5 - 1,62
Toronto - Phoenix
Toronto(+8,5) - 1,48
AKO: 2,40

Superbet

Edit: Kurczę szczęście w nieszczęściu, bo pograłem to wieczorem przed meczami i linie były 224,5 i +9,5, w Toronto i tak i tak by weszło, ale w Mem-GSW było 224 punkty, z czego w ostatnich 50 sekundach nic nie trafili.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
LA Clippers - Denver Nuggets

Nikola Jokić over 13.5 zbiórek @ 1.83 betclic

Linia co prawda bardzo wysoka, ale moim zdaniem na spokojnie do pokrycia. Jokić w ostatnich 8 meczach notuje średnią zbiórek na poziomie 17.3 zbiórek na mecz. Z tych sześciu meczów tylko dwa razy tej linii nie pokrył, w jednym z tych meczów zagrał jedynie 25 minut, więc mniejsza liczba zbiórek jest jak najbardziej zrozumiała. Oba zespoły grały ze sobą 26 grudnia i Jokić zanotował wtedy aż 22 zbiórki. W ostatnich meczach drużyna z Los Angeles gra na skuteczności rzutów z gry na poziomie 41.6%, co jest 4 najgorszym wynikiem w lidze, oczywiście im więcej nietrafionych rzutów tym większa szansa na zbiórkę. Przeciwko Jokerowi zagra Zubac, który jest centrem raczej nie ruszającym się spod kosza, co także powinno ułatwiać zbieranie

Nikola Jokić under 1.5 trójek @ 1.88 betclic

W ostatnich 8 meczach linia pokryta tylko raz, średnia udanych trójek to 1.1. Dodatkowo Clippers są jedną z najlepszych drużyn w lidze jeżeli chodzi o bronienie trójek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +348
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Wizards - OKC

Aaron Wiggins over 13.5 pkt + zbiórki @ 1.83 betclic

na szybko bo zaraz grają. Wiggins z wyjściowej piątce wiec dostanie solidne minuty, lekko poniżej 30 pewnie. Brak Beala w Wizards powoduje ze mecz powinien być bardziej zacięty, a przynamniej daje większe szanse OKC. Linia pokryta w 7 ostatnich meczach w których Wiggins wychodził jako starter.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
luken7 121

luken7

Użytkownik
Panowie w Washingtonie ma nie zagrać Beal z powodu choroby . Wiadomo to jest mózg zespołu z stolicy . Ktoś musi przejąć raz że rozegranie a dwa że zdobywanie punktów . Kusi typ na over 20,5pkt Kuzmy. Co sądzicie ? Dla mnie peffka . Drugi typ to over na jego zbiórki . Ostatnio z Orlando zaliczyl ich 22. Co sądzicie ??
 
S 956

stroz890

Użytkownik
Typ co do Kuzmy jak najbardziej rozsądny tylko że dla Wizards będzie to mecz dzień po dniu. W nocy zagrali wyrównany mecz z OCT wygrany 4 oczkami a Kuzma zagrał 35min bilans 29-5-3. Tak więc jak zawsze w takich sytuacjach może być więcej rotacji. Z bardzo dobrej strony pokazał się też pod nieobecność Beala- Spencer Dinwiddie 22pkt, 10 asyst. Linie jednak dzisiaj dość wysokie na niego.
Betclic
Kyle Kuzma - Powyzej 8.5zb. -1.78
Kyle Kuzma - Powyzej 33.5 PZA - 1.93

W Magic nie zagrają Bamba i Carter więc o zbiórki powinno być łatwiej.
Kyle Kuzma & Spencer Dinwiddie 40+ 2.03

Wybierałbym coś z tego na ten mecz.
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Panowie w Washingtonie ma nie zagrać Beal z powodu choroby . Wiadomo to jest mózg zespołu z stolicy . Ktoś musi przejąć raz że rozegranie a dwa że zdobywanie punktów . Kusi typ na over 20,5pkt Kuzmy. Co sądzicie ? Dla mnie peffka . Drugi typ to over na jego zbiórki . Ostatnio z Orlando zaliczyl ich 22. Co sądzicie ??
Pefka albo nie pefka. Często oglądam Washington. Dla mnie Kuźma nie jest reguralny. Owszem ostatnimi czasy ma wzlot, ale to nie jest pół i dystansowy strzelec wyborowy. Owszem, ponad 20 punktów może zdobyć. Mózgiem zespołu pod nieobecność Beal'a może okazać się też Dinwididdie. Co do zbiórek... Pefka to to już napewno nie jest taka pewna. Do zespołu po chorobie wrócił nieźle zbierający gość. Montrezl Harrell. Do tego jest wysoki dobrze zbierający Gaffotd. No więc zbiórki zespołu trzeba teraz dzielić na 3 ( bo z Harrell'em ) a nie na 2 jak ostatnie kilka spotkań. Do tego Harrell jest tak mocno głodny gry że w przerwie meczu z OKC pobił się z kolegą z szatni Calldwel-Pope za to że ten mu nie podał.
Wg mnie Kuzmie nie będzie łatwo nazbierać tyłu zbiórek co w dotychczasowych ostatnich kilku meczach.
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Kurcze panowie ...fajnie się rozwinęła ta dyskusja 😁 każdy ma swoją opinię i co tu teraz zagrać ...
A musisz koniecznie coś grać???
Jutro, za tydzień też jest dzień.
Ja się zastanawiam nad
Utah - Claveland
Zwycięstwo Claveland @2,75 etoto


Utah bez Goberta. Claveland najwyższa drużyna ligi. Pod tablicami będą lepsi. Jeśli skuteczność z dystansu będzie dobra mogą wygrać.
Edit:
Kolega niżej wspomina o Hassan Whiteside w Utah... Jego w tym meczu nie będzie. 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +161
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom