>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA w sezonie 2021/2022 Faza Zasadnicza - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

Status
Zamknięty.
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Garland dał ciała w ostatniej akcji na mecz...ehhh
Gerland nie dał ciała, tylko Gobert był tam gdzie trzeba. Utah zlekceważyło trochę Cavs myśląc, że mają już pod kontrolą mecz. Cud że Cavs ich doszli i prawie wygraliby mecz gdyby... nie Gobert. Myślałem, że postarają sie wykluczyć Goberta za faule i zdobędą przewagę w zbiórkach i punktach z "pomalowanego". Utah ma taką siłę z dystansu, że aż dziw że ich doszli. W kluczowym momencie trzeba było zdobyć pkt z bliska.... a tam był Gobert.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Portland Trail Blazers - Los Angeles Clippers 2 1,69 1xbet 90:102

Kolejny mecz Portland bez Lillarda i Anfernee Simonsa. Ostatnie 2 domowe mecze przegrane kolejno: 31 oczkami ze Spurs i 28 z Bostonem, niech świadczą najlepiej o tym jak bardzo odczuwalny przez Blazers jest brak swojej najwiekszej gwiazdy. Clippersi są na ten moment lepszym zespołem i będę bardzo zdziwiony jak tego dzisiaj nie potwierdzą. Marcus Morris po powrocie po kontuzji wydaje się bardzo zdeterminowany, żeby wrócić na swój optymalny poziom i mu się to udaje, bo w każdym meczu sypie trójki aż miło i jest dużym wsparciem dla swojego zespołu. Luke Kennard także daje radę i jest liderem jeżeli chodzi o graczy rezerwowych. Myślę, że osłabione Portland powinni pyknąć.

edit:

ależ męczarnie Clippers, cały mecz praktycznie punkt za punkt , do ostatniej chwili ważyło się czy w ogóle wygrają... a przed meczem jeszcze wypadł CJ McCollum, żeby przechodzić takie katusze z przetrzebionymi Portland naprawdę nie przystoi, ale ostatecznie wygrali, więc nie będę narzekał. Hartenstein swoje pierwsze punkty zdobył dopiero w końcówce meczu, ale to głównie dzięki jego postawie, można rozliczyć ten zakład jako udany. Uffffff
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +394
O 4,4K

oth

Użytkownik
Gerland nie dał ciała, tylko Gobert był tam gdzie trzeba. Utah zlekceważyło trochę Cavs myśląc, że mają już pod kontrolą mecz. Cud że Cavs ich doszli i prawie wygraliby mecz gdyby... nie Gobert. Myślałem, że postarają sie wykluczyć Goberta za faule i zdobędą przewagę w zbiórkach i punktach z "pomalowanego". Utah ma taką siłę z dystansu, że aż dziw że ich doszli. W kluczowym momencie trzeba było zdobyć pkt z bliska.... a tam był Gobert.
Przecież w 4 kwarcie Utah nie potrafili trafić rzutu za 3 i popełniali karygodne błędy w ataku. Tak wiadomo, nie każda akcja kończy się punktem Gerland miał 17s na zakończenie akcji punktami i przestrzelił za 3...mógł lepiej rozegrać tą akcję? Według mnie tak. Pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
K 26

krysia1324

Użytkownik
Panowie może mi ktoś wytłumaczyć tak wysoki kurs na Brooklyn jutrzejszej nocy ? 1.83 na nerwów w spotkaniu w sporym kryzysie Dallas wyglada jak żyła złota. Ale pewnie czegoś nie wiem
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
San Antonio Spurs - New York Knicks 2 1,88 1xbet 109:121

Zaufam dzisiaj Knicksom, mimo ostatnio zadziwiająco niezłej formy podpopiecznych Gregga Popovicha uważam, że dzisiaj przegrają. Wracają do swojej hali po ciężkim road tripie i w tym wczorajszej nocy grali wyczerpujący mecz z Phoenix, więc sądzę że będą mieć to spotkanie w kościach. Knicks ostatnio trochę pod formą, ale ich przeciwnicy byli bardzo wymagający więc nie najlepsze wyniki jestem w stanie zrozumieć. Dzisiaj rywal jak najbardziej w zasięgu. Nowojorczycy o dziwo w tym sezonie zdecydowanie lepiej grają na wyjazdach aniżeli w Madison Square Garden. Mniejsza presja na wygraną = lepsze rezultaty. Kurs fajny, więc ryzykuję.

edit:

Piękny bezstresowy meczyk. Od drugiej kwarty pełna dominacja. RJ Barrett totalny szef, 32 punkty 7-8 za 3 ! $$$
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +381
P 2,6K

paptyd

Użytkownik
James Harden 35+ punktów - kurs prawdopodobnie około 6-7 na etoto edit. Wystawili 2.5
Fuksiarz wystawil [email protected]

Dlaczego? Houston jest jedyną drużyną przeciwko ktorej Harden nie zaliczył 40 punktowej gry, każda inna drużyna juz oberwala od niego cztery dychy. Amerykanie lubią rekordy i lubia je bić, więc uważam, ze bedzie dzisiaj ostro forsowane aby stać sie graczem zaliczajacym 40 przeciw każdej druzynie.
Daje 35 bo chce drobny margines błędu.
Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
psychol32 432,7K

psychol32

Użytkownik
Z racji tego że jest to temat z dyskusją to spytam o jedną rzecz, a raczej o kogoś. Jak myślicie Zion Williamson wróci jeszcze do poważnego grania?
 
P 2,6K

paptyd

Użytkownik
Z racji tego że jest to temat z dyskusją to spytam o jedną rzecz, a raczej o kogoś. Jak myślicie Zion Williamson wróci jeszcze do poważnego grania?
Tak, gość jest freakiem. Doncic tez jest gruby, a Zion oprócz fizyczności ma dobra czutke do koszykówki. W najgorszym wypadku zostanie zawodnikiem na poziomie 10/10 co mecz
 
P 2,6K

paptyd

Użytkownik
Doncic na obóz przygotowawczy przywiózł 120kg, Zion aktualnie ok 140.
Jest różnica ale on całe zycie jest duzy, organizm sie adaptuje po czesci
 
psychol32 432,7K

psychol32

Użytkownik
Podobno Zion już przekracza 150kg (oglądałem jakiś program przed sezonem w którym mówili że waży ok 150kg i przy jego bezruchu kwestia czasu jak to barierę przekroczy) Jego organizm tak się adoptuje że doznał kontuzji stopy która praktycznie wyklucza go z tego sezon. Kolejne kontuzje przy takiej masie to kwestia czasu po powrocie do gry.
 
R 485

ripele

Użytkownik
Doncic na obóz przygotowawczy przywiózł 120kg, Zion aktualnie ok 140.
Jest różnica ale on całe zycie jest duzy, organizm sie adaptuje po czesci
zion cały czas jest coraz wiekszy i w tym jest problem, biorac pod uwage historie jego kontuzji, uszkodzona łąkotka, teraz złamana stopa, to wszystko jest wynikiem jego eksplozywnego stylu gry plus nadwagi, porównywanie go do doncica jest kompletnie z czapy, bo to są inne style gry
 
P 2,6K

paptyd

Użytkownik
Podobno Zion już przekracza 150kg (oglądałem jakiś program przed sezonem w którym mówili że waży ok 150kg i przy jego bezruchu kwestia czasu jak to barierę przekroczy) Jego organizm tak się adoptuje że doznał kontuzji stopy która praktycznie wyklucza go z tego sezon. Kolejne kontuzje przy takiej masie to kwestia czasu po powrocie do gry.
Teraz to tylko masa go wyklucza, stopa juz niemalże git
Post automatycznie złączony:

Ode mnie dzisiaj



Harden over 23.5 @1.85 (Durant out jest na 90%)[/ICONPLUS]
Cavs win @1.7 (Caruso i Derozan out)[/ICONPLUS]
Denver win( uważam ze dadzą rade pelikanom jak juz Jokic wrócił) @1.8[/ICONPLUS]
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +91
0 4,8K

00dedicated00

Użytkownik
Teraz to tylko masa go wyklucza, stopa juz niemalże git
Post automatycznie złączony:

Ode mnie dzisiaj



Harden over 23.5 @1.85 (Durant out jest na 90%)
Cavs win @1.7 (Caruso i Derozan out)
Denver win( uważam ze dadzą rade pelikanom jak juz doncic wrócił) @1.8

Gdzie taka linia na Hardena ? Bo wszedzie od 26 do 28

Denver i Doncic :)??
 
0 4,8K

00dedicated00

Użytkownik
Forbet

Wizzards -1,5 + Harrel over 5.5 zbiórki - 1.95✅

76ers -1,5 + Harris over 17.5pkt - 2.27⛔

Bucks -2,5 + Giannis over 9.5 zbiórki + Middleton 1trafiona trójka - 2.04⛔

Denver -1,5 + Morris 1trafiona trójka - 2.05✅

pograne single oraz ako :cool:
 
Ostatnia edycja:
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Chicago Bulls 1 1,69 1xbet 115:92

Bardzo dużo osłabień w Chicago, nie zagrają: Caruso, DeRozan, Green, White, więc postaci fundamentalne jeżeli chodzi o zespół Chicago. Wątpię, że będą w stanie coś ugrać przeciwko tej młodej, grającej bez kompleksów drużynie Cavaliers, którzy zachwycają inplus i stawiają się najwiekszym w lidze. Garland, Mobley czy Allen momentami porywają a jak będą mieć swój dzień to mogą przetrzebione Chicago roznieść w pył. Sądzę, że to dobry trop na dziś, żeby zarobić.

edit:

To się chłopaki zabawili 🔥 Pięknie Cavs !!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +169
K 26

krysia1324

Użytkownik
Cleveland Cavaliers (-10.5)
Po raz kolejny idę mocno w stroje kawaliersów. Maja ciekawa młoda drużynę która gra bez kompleksów a w Chicago szpital. Myśle ze wygrają to na spokojnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
0 4,8K

00dedicated00

Użytkownik
Dorzuciłem jeszcze jeden typ, gdyż lubię grać przeciwko temu co prawie wszyscy grają oczywiście jak widzę szanse w danym zdarzeniu, a tak jest tym razem.


Screenshot_20211208-233659_forBET.jpg ⛔🥴
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom