>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA w sezonie 2021/2022 Faza Zasadnicza - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

Status
Zamknięty.
M 599

Maklak44

Użytkownik
bez zbędnego rozpisywania się

Detroit Pistons - Los Angeles Lakers 2 1,36 1xbet

Nie no szanujmy się, Lakersi grają kiepsko jak na swoje możliwości, ale akurat z Detroit mają obowiązek załatwienia sprawy jak należy.

Chicago Bulls - New York Knicks 1 1,48 1xbet

Knicks w ostatnich 5 spotkaniach marna forma, 2-3 bilans w tym przegrana z marnym Orlando w MSG. Wczorajszy mecz z Houston też im chluby nie przynosi, do ostatnich minut była nerwówka czy w ogóle wygrają z najgorsza drużyną w lidze. Dzisiaj łatwiej nie będzie a do tego jeszcze przychodzi efekt gry dzień po dniu. Chicago na fali, liderują w konferencji wschodniej, bawią się grą a ich liderzy są w formie życia. Do tego mają w dzisiejszym meczu po swojej stronie h2h (nigdy nie przegrali u siebie z Nowojorczykami więcej niż 2x z rzędu, więc teraz czas na wygraną).

ako. 2,01
Zgadzam się .Powinni. Dzień wcześniej drużyny które miały wtopy a potrzebują punktow (Indiana), własnie tak załatwiły sprawę. Sorry, ze pózno i w ostatniej chwili. Taka wieczorna praca. Ja dałem ponizej Dallas , Clippers , -209 (brak Doncicia, absencje u Clipperów, no i Clippersi słabo ostatnio punktują) i ok, ale w ostatniej chwili, 5 minut przed meczem, nie mialem czasu nawet pisać. Pozdrówka.
 
Ostatnia edycja:
M 599

Maklak44

Użytkownik
I co my tu dzisiaj mamy...

Z bogatej oferty- jesli chodzi o liczbę spotkań, a niekoniecznie atrakcyjnej o stawianie, rzuca mi się w oczy wygrana Philadelfii.
Po atrakcyjnym kursie i myślę ze sporą szansą (porównałbym ją do tej, jaką miało Chicago w meczu z Denver) A dlaczego?

Sacramento - ostatnio wygrali 4 mecze temu z Detroit, wysoko na wyjezdzie. U siebie niedawno sromotne lanie od Toronto u siebie. Własciwie po 2 kwartach i pięciu minutach Toronto wyszło na prawie 30 pkt prowadzenie. Ja nie wiem, czy jest to wina trenera, czy po prostu sakramenckich rzucaczy?

Sacramento jako drużyna na tle Phily, wcale nie wypada lepiej jakościowo, jesli chodzi o zawodników. W Phili widać rękę trenera Doca Riversa. Po przegranym wysoko meczu z Utah, w nastepnym, zagrali z głową, z bardzo wysoka skutecznością, pomimo braku Simmonsa, Embida i jeszcze dwóch zawodników (własciwie grali tylko 3na rezerwie), wygrali wysoko z Denver na wyjeździe.
(W Denver gra syn Doca Riversa, Austin Rivers :) ).

Obie drużyna grały właściwie w tych samych dniach, ta sama intensywność. Phila przedwczoraj minimalnie przegrała z Portland na wyjeździe, do końca mając szansę na zwycięstwo. Jest progres. Kolejna sprawa. Phila po przegranej ma dogodnego rywala na zakończenie wyjazdów zwycięstwem po przegranej. Do tego powoli wracają kolejni kontuzjowani, i z Portland było już 5 a nie 3na ławce. Jak dla mnie mecz ze sporą szansą na zwycięstwo Phily. Kursy ustawiłbym odwrotnie. Ale jest jak jest, to pobieram.

Sacramento – Philadelphia 2 (zw) 2.10
(Wzeszło na 2.15)

(Uff:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +204
M 599

Maklak44

Użytkownik
Ciekawie ,ciekawie.Clippersi znowu z Dallas.
Kurs na Dallas 2.80. Doncic questionable. Ostatnio nie grał a i tak Clippersi mieli problemy by ich pokonać.
Po zaciętej walce wygrali 6cioma puntami, bodajże 2 dni temu. Morris może zagrać, ale i Doncic, może zagrać.
Jeśli sprawny Doncic, to jest dwójeczka, na Dallas.
Tylko kto to zgadnie, czy gra i w jakiej dyspozycji?
 
M 599

Maklak44

Użytkownik
M Maklak44

Doncic wczoraj pogłębił uraz podczas treningu.
" Doncic is still being listed as questionable for Tuesday's game, but with this update, he feels closer to doubtful." via

The Dallas Morning News

(NBCSportsEDGE.com)
Dzięki Ziom. Ostatnio grałem poniżej 209, (dwa dni temu), z powodzeniem weszło, było 97 - 91. Dziś linia jest tak samo ustawiona209,5 lub 210,5 ( kurs 1.9) . Z tego co wiem możliwy powrót Morrisa, więc hmhmhmmmmmmmmmmmmm :)

A jednak zagrał. To już nie pierwszy raz, i zdobył 26pkt. To już nie pierwszy raz, kiedy pojawia sie tego typu info, a potem jest inaczej.Dlatego wtedy takie mecze staram się omijać z daleka. Gdyby nie zagrał ,spokojnie byłby znowu under, ba, gdyby nie dogrywka, tez by był. Ale zostawiłem, bo smierdziało i dobrze :)
 
Ostatnia edycja:
warzyn 145,9K

warzyn

Użytkownik
Nie moje rewiry, ale z tego co widzę LAL na wyjazdach dziurawe jak sito, mecz bez Jamesa. W NYK bez Rose'a i Gibsona... pewnie Westbrook będzie ostro cisnąć tempo dzisiaj... może triple na Wesa i jakiś over ...

+212.5
@1.81 betclic
 
M 599

Maklak44

Użytkownik
Potem nie bede miał czasu.
Na pierwszy rzut oka, no to Portland na wyjezdzie. Jesli chca awansować do play off, to muszą wygrywać wiecej meczy na wyjezdzie. Widać, ze jest progress. Ostatnio mają na rozkładzie Chicago, czy Denver, a SAcramento notuje już 5 czy szóstą porazke i jakoś nie wierze, ze nagle się przełamią z Portland. P0rtland pokonało Denver w cuglach i o jakims zmeczeniu raczej nie moze byc mowy. Dla mnie 2 ka.

Sacramento - Portland 2 (.1.75)

Druga sprawa do rozwazenia. Lakersi rozegrali słaby mecz z New York. Teraz kolejny na wyjezdzie. Jakoś nie widzę ich wygranej.
Inna sprawa, ze mnie Lakersi nie przekonują. Indiana - druzyna zagadka. Choć trzeba przyznac, ze na rozkładzie ma już mocniejsze od siebie druzyny i chyba zwyżke formy. Wieć własciwie czemu nie Indiana?
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Spurs - Boston
Boston to win 1.66

z obozu Spurs
Spurs make it official: McDermott (right knee inflammation) & Vassell (right quad contusion) have been downgraded from questionable to out vs. Boston. Jalen Green did not go through practice today. Coach Silas says he has a strained hamstring and will be reevaluated in a week.
Z obozu Bostonu co najwazniejsze
update: Jaylen Brown - AVAILABLE
Josh Richardson (illness, non-COVID) - OUT Robert Williams (illness, non-COVID) - OUT

Chyba się nie ma nad czym zastanawiać.

EDIT:Brawo Boston.Wjebać wygrany mecz to trzeba umieć 88-81 88>96.Ja wam juz podziekuje
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +234
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Postanowilem dzisiaj zagrać dubelka wyraźnych faworytów.

Orlando Magic - Chicago Bulls 2 1,24 1xbet 88:123

Dwie drużyny na zupełnie innych biegunach. Chicago, które zaczęło sezon najlepiej od wielu lat vs Orlando, które przegrywa mecz za meczem i jest drugą drużyną z najmniejszą liczbą zwycięstw. Na dodatek nie zagra ich największa gwiazda Cole Anthony, więc śmiało gram Bulls, którym ostatnie dwie przegrane myślę, że były potrzebne, żeby za bardzo nie osiedli na laurach. Dziś wygrają.

Los Angeles Lakers - Sacramento Kings 1 1,33 1xbet 137:141

LA kontra klub mem. Co można powiedzieć, wrócił Król i wrociły od razu wyniki. Ostatnio bawił się w Indianie gdzie niemal w pojedynkę wygrał mecz rzucając 39 punktów. Lakersi powinni powoli iść do góry ze swoim generałem na parkiecie. Sacramento w dodatku bez Barnesa i Holmesa. Nie sądzę, że będą w statnie tutaj powalczyć. Kibice przyjdą do Staples Center oglądać Jamesa a on ich nie zawiedzie.

ako 1,65

edit:

żałosna przegrana, +14 w 4 kwarcie i +7 na niecałe 2 minuty przed końcem pierwszej dogrywki nie wystarczyły żeby wygrać z osłabionymi Sacramento Kings. Niesamowite. LeBron zawiódł na całej linii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +39
Semtex 251,5K

Semtex

Użytkownik
Denver Nuggets - Milwaukee Bucks
Bucks ML @1.53

Jokić dalej niedostępny więc Bryłki bez swoich 3 najlepszych graczy (Jokić, MPJ, Murray), ciężko żeby wygrali ten mecz, Kozły z trudnym początkiem sezonu i sporą ilością kontuzji ale zaczynają iść do góry.

Oklahoma City Thunder - Washington Wizards
Josh Giddey DD @6.50 / E: SGA jednak zagra więc może być problem.
Josh Giddey over 5.5 ast @1.85

SGA ciągle kontuzjowany, a Giddey ostatnie dwa mecze bez niego po 8 asyst. Wizards nie grzeszą dobrą obroną więc mecz nie powinien być jednostronny, przy kontuzji Shaiia Josh ma sporo piłki w rękach, jedyny konkretny ballhandler obok SGA. OKC raczej kolejny sezon tankowania ale mają trzech młodych graczy, których powinni ogrywać i nawet przy blowoucie, który nie powinien się zdarzyć, Giddey pogra ponad 30 minut.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
mahony1983 33,2K

mahony1983

Użytkownik
NCAA at 01:00 CET:
Virginia vs Iowa ML
Odd: 2.13 (Pinnacle)
Stake: 2/5

I don't see "NCAA 2021/22" topic on the website, so I have written a post here. Odd was 1.75 yesterday, now is 2.10 and I like it. Virginia simply cant score. Virginia has not beat a team that has scored more than 55 points. Iowa has the 6th best offense in the country according to KenPom. They have a veteran guard that will help them on the road...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +630
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Miami Heat - Denver Nuggets 2 2,38 1xbet 111:120

Na szybko bo mecz zaraz. Butler i Herro out za to w Denver wraca Jokic, co najmniej powinni powalczyć przyjezdni zważywszy że mają serię 6 przegranych z rzędu, ale bez Jokicia to zupełnie inna drużyna. Myślę, że warto zaryzykować szczegołnie, że Heat bez najważniejszych graczy.

edit:

ależ łatwo, brawo Denver !!! $$$
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +854
P 2,7K

paptyd

Użytkownik
Phoenix Suns vs Golden state Warriors
Typ: Phoenix Suns + booker over 24 @3.00
22bet

Mecz na szczycie, dwie drużyny grające absolutnie najlepiej na tym etapie sezonu.
Moim zdaniem Phoenix bo jest bardziej zrównoważona drużyna, maja świetna ławkę ktora niekiedy daje wiecej jakości niż starterzy. 24 pit bookera w takim meczu to drobnostka. Grajcie póki fainy kurs.
Jeśli ktoś chce dokładniejszą analize abym mógł przekonać to piszcie priv, jeśli nie padne do spania to wyślę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Phoenix Suns vs Golden state Warriors
Typ: Phoenix Suns + booker over 24 @3.00
22bet

Mecz na szczycie, dwie drużyny grające absolutnie najlepiej na tym etapie sezonu.
Moim zdaniem Phoenix bo jest bardziej zrównoważona drużyna, maja świetna ławkę ktora niekiedy daje wiecej jakości niż starterzy. 24 pit bookera w takim meczu to drobnostka. Grajcie póki fainy kurs.
Jeśli ktoś chce dokładniejszą analize abym mógł przekonać to piszcie priv, jeśli nie padne do spania to wyślę ;)
Pasuje tym bardziej ze Wiggins dzisiaj moze nie zagrac dla GSW ale tu bym poczekal na info

Z mojej strony
CJ McCollum over 25 1.50 betclick

Portland dzisiaj bez Lillarda wiec C.J powinien ponabijac pktow
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +79
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Sacramento Kings - Los Angeles Lakers 2 1,55 1xbet 92:117

Może patrząc po tym jak grają to niezbyt rozsądne, ale kolejny raz zaufam Lakersom. Cały czas siedzi mi w głowie ten ostatni mecz gdzie odstawili taką patolę i na własne życzenie przegrali z Kings po 3 dogrywkach, mając całe spotkanie pod kontrolą. James zamiast kreować partnerów w ostatnich akcjach meczu, dwa razy chciał być koniecznie bohaterem grając hero basketball i oczywiście dwa razy nie trafił. No nic, liczę na jego ambicję, lepszą defensywę i pokazanie zdecydowanie większej koszykarskiej jakości jaką Lalki posiadają. Bo nie oszukujmy się, może i są wolni, starzy i w ogólę kształt tego zespołu powinien wyglądać zupełnie inaczej no ale z kim jak z kim, z Sacramento, które od lat jest nieudolnie zarządzane przegranie 2x z rzędu to będzie obciach na całego. Szczególnie, że ich szkoleniowcem po zwolnieniu Waltona został, krótko mówiąc niezbyt szanowany w środowisku koszykarskim Alvin Gentry. C'mon LA !

edit:

piękny comeback i deklasakcja w 2 połowie 67 do 33. Nawet bez LeBrona mecze z takimi pokraczymi zespołami powinny się tak właśnie kończyć. Brawo Lalki w końcu pokazaliście charakter.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +161
Semtex 251,5K

Semtex

Użytkownik
Phoenix Suns - Golden State Warriors
GSW ML @2.31

Warriors wyglądają w tym sezonie fenomenalnie, a Curry pewnie idzie po MVP i raczej nie widać drugiego gracza, który może mu w tym momencie odebrać statuetkę. Jak dla mnie to w tym momencie najlepsza drużyna w lidze, Suns też grają świetnie ale to jednak nie to samo, nie będę też mieli w tym meczu najlepszego gracza na parkiecie, do tego ławka Warriors jest potężnie zbudowana w tym sezonie, imho najlepszy 2 unit w lidze. Oni trochę wyglądają jak Heat 2019, rotacją z ławki jest szeroka: Porter, Iggy, Payton, Bjelica, Toscano, Lee, tam każdy dostaje spore minuty, do tego wszyscy potrafią bronić i nieźle podawać, piłka lata jak po sznurku, przez co łatwiej jest kreować dobre pozycje dla kolegów, Heat wyglądali świetnie wymieniając między sobą piłkę i teraz dokładnie to samo robią Warriors. Dzisiaj bez Iggi'ego oraz Lee ale ich ławka i tak ciągle wygląda dość imponująca na tle innych zespołów.

Stef trafia wszystko co ma, a obrona Warriors potrafi zniszczyć każdego, bronią obecnie najlepiej w lidze, top1 defensywa, przejechali się po Nets w dwie kwarty, Durant z kolegami nie potrafili sobie poradzić z obroną GSW, przejechali się ostatnio po Clippers, ich zwycięstwa są bardziej imponujące od wygranych Suns. Ciężko się gra z tak ułożoną drużyną, tutaj każdy wie co ma robić, grają jak w transie, pięknie się to ogląda, przeciwnicy są po prostu gaszeni jak Warriors zaczynają agresywnie bronić. Jak mam tutaj stawiać pieniądze to stawiam na GSW.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Indiana Pacers - Atlanta Hawks 1 1,88 1xbet 111:114

Indiana ma zespół, który stać na zameldowanie się w fazie playin a na ten moment trochę wygranych brakuje i wypadałoby nadgonić resztę zespołów. Dzisiejszy rywal jak najbardziej w zasięgu, który średnio potrafi grać na wyjazdach. Na 11 spotkań w delegacji wygrali zaledwie 3krotnie. Dodatkowo na ostatnie 10 wizyt w Indianapolis 3 kończyły się ich sukcesem, więc szału nie ma. Statystyka i prawdopodobieństwo wygranej jest tutaj zdecydowanie po stronie gospodarzy, którym dzisiaj postanowiłem zaufać. Let's go Pacers !!
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom