>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA w sezonie 2021/2022 Faza Zasadnicza - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

Status
Zamknięty.
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Portland-Philla Portland to win 3.10

Philla słabo sobie radzi ostatnio z uptempem Blazers, do tego wypadł im Ebiid, za którego zagra Drummond
Sprawdzę

Portland +7.5 + Hornets @2.49

edit:nie ogarniam
 
Ostatnia edycja:
M 0

młody.bjern

Użytkownik
Caldwell-Pope K. (WAS) (+9.5) sts
zawodnik - liczba punktów (z dogrywką) 2.00

Chciałem isc w Wash, bo Boston jednak po zmianie trenera póki co wyglada, mimo naprawde duzego potencjału, troche nie wyraźnie szczególnie w D,a Wash ma naprawde solidny skład po zmianach z Bealem na czele.Tu jednak odpuszcze
Spróbujemy jednak za jakies ogonki jak wyzej

Mecz zapowiada się dość szybki więc 10 pkt w zasięgu (KCP ma srednia 11-dokładnie, 2 dni temu zdobył tyle z Bostonem), mysle ze KCP troche sie rozbuja a stac go mniej wiecej na ok 14 ppg, co pokazywał w preszłosci np w Detroit.Ostatnio 21 pkt z Hawks ale to trochę inna bajka bo jednak Dinwiddie był out.Tak czy siak pokazał sie z dobrej strony, licze na powtórkę, moze nie tak wysoką ale jednak
Wiadomo już czy Smart zagra?
Post automatycznie złączony:

Chicago Bulls @ Boston Celtics.To Win Match With Handicap:
Chicago Bulls (+7) 1.48

Pojde w tę strone.Z Utah wrózyłem Bullson win i zrobili.Boston ogladałem ostatnio z Wash i szczerze jak oni przegrywają po 2xOT z Wash który nie miał pomysłu na gre od jakiejs 30 minuty, to ja nie jestem w stanie im zaufać na chwilę obecną.Tak jak pisałem nowy trener chyba poki co do końca nie ogarnia.Mecz z Czarodziejami to były flaki z olejem, pierwsza trójka dla Bostonu wpadła uwaga! w 39 minucie!Jeśli zagra Smart gra Bostonu moze wyglądac inaczej, ze Schroederem na rozegraniu natomiast nie wyglada to najlepiej.Zaufam Bullsom na mecz na styk
Wiadomo czy Smart zagra ?
 
Ostatnia edycja:
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Panowie podrzuci ktoś jakieś zakłady na to, że Denver nie wejdzie do plaoffów? Ta ekipa bez Murraya to burdel, pokazali to już w postseason, że nie liczą się w ogóle w tej lidze i pierwszy poważny przeciwnik zrobił im 4-0. Jeśli Jokić robi 30-20-10, to są w stanie powalczyć z każdym, ale Serb nie będzie robił takich liczb zbyt często. Dziś np. w ostatnie 19 minut meczu nie zdobył nawet punktu a pierwszą opcją ofensywną w 4 kwarcie był Hyland, który oddał w sumie 9 rzutów i skończył mecz z 3 na 10. Ten, kto wymyśla takie rozwiązania taktycznie powinien być pozbawiony prawa do wykonywania zawodu. Ciekawe ile Denver jest w stanie pociągnąć bez ofensywy, a przy ewentualnej kontuzji Jokica, automatycznie stają się jedną z najgorszych ekip w lidze. MPJ w tym momencie wygląda żałośnie i nie jest żadnym wsparciem w ataku, a Gordon to zwykły role player i i nic więcej.
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Detroit Pistons to win 2.68
Detroit wygra 2 lub więcej kwart - Tak 1.67
Detroit Pistons (+6) 1,72

Detroit Pistons (to win 1st half) + Detroit Pistons (to win at Full Time) 3.58

Wiem że Det gra padake ale w Bucks nadal szpital głownych graczy zespołu
Lengthy injury list for the Bucks for tomorrow night in Detroit. The following players are OUT: - Donte DiVincenzo (left ankle injury recovery) - Jrue Holiday (left ankle sprain) - Brook Lopez (back soreness) - Khris Middleton (health and safety protocols)
Czyli od ostatniego wiele sie nie zmieniło, do tego na chwilę obecną wypływa info że Giannis i Grayson maja jakies bóle w kolanach i sa dzisiaj pod Q.Jakby tego było mało Rodney Hood z tego co sie doszperałem ma kontuzjie lewej ręki i nawet jeśli zagra, to może to być dla niego spory problem, bo jest zawodnikiem własnie leworęcznym.Przy tych kursach z tak okrojonym składem Bucks chyba nie wypada nie spróbować

Dallas- Miami
Miami to win 1.78
Miami -4 2.10

Zastanawiam sie kiedy skonczy sie sen Miami, ale skoro Dallas gra jak gra, a Kidd nie ogarnia, do tego dołożyć Luke pod formą cóż, chyba warto.Miami na chwile obecna zajebiście gra w defensywie, ich mecze naprawde sie fajnie ogląda, Spoelstra stworzył dobry zespół, wie chłop co robi.Jest kilka znaków zapytania bo Bam jest questionable, ale jak czytam wczoraj trenował normalnie,w niedzielę odpoczywał, a i tak wbili w ziemie Memphis robiac ich na koncowy gwizek +26.Dallas jakos wyszarpało wygraną z Kings ale w marnym stylu, chodza też plotki w co osobiscie troche nie wierzę ze Luka moze zacząc dzisiaj mecz z ławki, mimo wszystko chyba warto zaufać tak rozpedzonym Heat
Z obozu Mavs jesli chodzi o kontuzje:
Trey Burke (health and safety protocols), Maxi Kleber (left oblique strain), and Kristaps Porzingis (low back tightness) will all miss tonight’s game against Miami.
Śnie trwaj!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +299
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Detroit - Milwaukee
Hill G. +9.5 (1.75) ⛔

Middleton nie zagra, co oznacza że rozgrywający przejmie jakąś część jego rzutów, powinien pokryć linie.

Utah - Sacramento
Holmes R. -13.5 (1.9)✅

Center Sacramento gra naprawdę świetny sezon, tyle że teraz przyjdzie mu się zmierzyć ze świetnie grającym w defensywie Gobertem, nie widzę go kryjącego linie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +311
psychol32 440,8K

psychol32

Użytkownik
Panowie podrzuci ktoś jakieś zakłady na to, że Denver nie wejdzie do plaoffów? Ta ekipa bez Murraya to burdel, pokazali to już w postseason, że nie liczą się w ogóle w tej lidze i pierwszy poważny przeciwnik zrobił im 4-0. Jeśli Jokić robi 30-20-10, to są w stanie powalczyć z każdym, ale Serb nie będzie robił takich liczb zbyt często. Dziś np. w ostatnie 19 minut meczu nie zdobył nawet punktu a pierwszą opcją ofensywną w 4 kwarcie był Hyland, który oddał w sumie 9 rzutów i skończył mecz z 3 na 10. Ten, kto wymyśla takie rozwiązania taktycznie powinien być pozbawiony prawa do wykonywania zawodu. Ciekawe ile Denver jest w stanie pociągnąć bez ofensywy, a przy ewentualnej kontuzji Jokica, automatycznie stają się jedną z najgorszych ekip w lidze. MPJ w tym momencie wygląda żałośnie i nie jest żadnym wsparciem w ataku, a Gordon to zwykły role player i i nic więcej.
Denver spokojnie ogarnie playoffy. Będzie w czołówce konferencji zachodniej. Oni tak jak Utah to zespoły idealnie skrojone pod sezon zasadniczy.

Ale jak coś to w Unibet masz 5.40 na takie rozwiązanie.
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Orlando - Boston -4 1.57

Nie ogarniam Bostonu naprawdę przy tym składzie.To co zrobili z Bulls w ostatniej kwarcie zakrawa o kryminał, po meczu Smart mocno skrytykował Browna i Tatuma że nie dzielą się piłką i tu liczę na poprawę, tym bardziej ze własnie Smarta ostatnio brakowało w składzie a to dobry walczak.Tatum na moje troche sie miota póki co i wiem ze stac go na wiecej.Orlando nie ma jakiegos super rostera, wczoraj niby ładna wygrana, ale wg mnie jedna jaskółka wiosny nie czyni.Niby pokonali Minny ale Wilki zrobiły to samo co Boston z Bulls - przegrali 4q 43 do 19.2b2 tez pewnie zrobi swoje.Jak dla mnie różnica klas jest widoczna pomiedzy C`s a Magic i mam nadzieje ze ci pierwsi w koncu cos pokażą - ostatnie 2 mecze to: w 1 trója nie siedziała do 39 minuty, w drugim dramat w 4q gdzie rzucili 11 punktów.Do 3 razy sztuka przysłowiowo,zaufam dzisiaj Celtom
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +115
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Chicago Bulls 2 2,15 1xbet 103:98

Chicago jest na fali, z bilansem 6-1 znajdują się na czele konferencji wschodniej. To co ostatnio zrobili z Bostonem w ich świątyni to jest jakieś szaleństwo, przegrywali 20 punktami na zakończenie 3 kwarty, ale nie poddali się i w 4 odsłonie meczu ośmieszyli Celtics wrzucając im 39 oczek, tracąc zaledwie 11. Widać, że każdemu tam mega zależy na wynikach i przywrócenie Bulls na salony, ale z taką ekipą jaką zebrali nie może być inaczej. Pierwsza piątka mega solidna z ogromną jakością a i zmiennicy także na poziomie. Billy Donovan nawet był w stanie dotrzeć do DeMara DeRozana, żeby ten nie bał się rzucać za trzy i o dziwo wychodzi mi to całkiem całkiem (na 41.2%) Sixers dzisiaj bez Tobiasa Harrisa i Dannyego Greena. Sądzę ze Bulls grający na takim entuzjaźmie jak obecnie, będą w stanie wykorzystać te absencje i kontynuować swoję dobrą passę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
A 357,1K

adams235

Znawca - Żużel
Ja podobnie mysle ale tu akurat pogralem biezpiecznie +9.5 Chicago po kursie 1.27Fortuna dobralem do Portland ktore co prawda zawodzi ale kiedy jak nie dzis? Kurs 1.52 na Portland
Ako daje 1.93 Fortuna
Oprócz tego zaryzykuje bo fajny kurs na Clippersowokolo 1.84 na Fortunie a do meczu pewnie spadnie...obie ekipy graja slabo Clippersi nie przekonuja ale tu spróbuje,Minnesota to dopiero dziwny zespół i nieobliczalny ale licze ze sie Clippersi zepną...
Oraz taki maly i szalony kupon Denver +2.5 kurs 1.7 w parze z Dallas +4.5 kurs 1.45 Ako 2.46 Fortuna
Sądze ze obie ekipy sa w stanie wygrac ale generalnie zabezpieczam sie minimalnym handi...Denver gra slabo i dziwnie to fakt ale w koncu ta ekipa musi odpalic,
Meczy duzo wiec jest w czym wybierac😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +94
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Ja podobnie mysle ale tu akurat pogralem biezpiecznie +9.5 Chicago po kursie 1.27 Fortuna dobralem do Portland ktore co prawda zawodzi ale kiedy jak nie dzis? Kurs 1.52 na Portland
😉
Pasuje, tym bardzie ze Cavs bez Lova a do tego na pare gier wyleciał Markannen (obaj safety protocols).Lillard poki co ssie jesli chodzi o rzuty zza łuku ale w koncu chyba przyjdzie poprawa.Oby szaleńczy rytm ich nie spalił

osobiście z mojej strony jeszcze tak
Kings + Boston 2.08

Kings u siebie to Kings u siebie i tego zdania jestem od lat.Skład dzisiaj full, w ekipie z Orleanu byc moze wróci Ingram, ale mimo wszystko Pelikany poki co ssą aż miło a w Sacramento naprawde nigdy nie gra sie łatwo.Pamietajmy ze obie ekipy grały wczoraj.
Boston jak ma zwalić to zwali mi oba picki

Portland j.w pisał kolega, czas coś odpalić chociaż z ich obrona to ten mecz najlepiej oglądać z zamkniętymi oczami.Martwi forma Lillarda, ale jednak spróbuje w mixie, pod warunkiem ze Green w GSW zagra

GSW + Bulls +9.5 + Portland 3.01

edit: ssania w d Portland i Lillarda niemoc zza łuku c.d, za chwilę zaczniemy ufać Cavs


Jak tu ma sie coś uwalic to i tak się uwali
Szerszenie po tym co odwalili z Cavs to ja tu im nie zaufam.Fakt ładnie gonili wynik nawet od 2q, ale co doskoczyli rywal odjeżdzał, w koncówce Cavs juz chyba zluzowali zwieracze i zrobiło sie goraco..ale jednak.
Zakładam że Green zagra w GSW(póki co nie ma oficjalnego info) - tu poczekam do meczu zeby nie było babola, jeśli tak myśle ze wezmą to na spokojnie.Ogladalem ich pare meczy i jednak z Currym to całkiiem inny team, z reszta dogrywany juz od ub.roku.
Bullsi jak nie odwalą czegoś vide ich ostatni rywal to powinni sie trzymać w grze.Rozum mówi ze wygrają, ale wole się zabezpieczyć
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +114
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Indiana Pacers - NY Knicks
RJ Barrett Over 17.5 (1.95) ✅ 23pkt.
Barrett w dobrej formie, Indiana gra szybką koszykówkę więc napewno będzie sporo rzutów, jedno co mnie martwi to, to że w Knicks do rzutu jest sporo graczy takich jak Randal, Fournier oraz Kemba, ale mimo wszystko pobieram.

Brooklyn - Atlanta
K.Durant Over 27.5 (1.85) ✅ 32pkt
Kevin co prawda w 4 ostatnich meczach tej linii nie pokrywał, ale dziś będzie na to szansa, spodziewam się że dostanie sporo minut bo wątpię tutaj w jakiś odjazd punktowy Netsów, a nie widzę nikogo w Atlancie kto mógłby powstrzymać Duranta.

Philadelphia - Chicago
Vucevic N. Under 18.5 (1.85) ✅ 4pkt
Gra ofensywa byków spoczywa na LaVine i DeRozanie, w dodatku przyjdzie mu grać przeciwko Embiidowi który jest dobrym obrońcą, nie widzę go przekrajączego tą linie.

Memphis - Denver
Gordon A. Under 12.5 (1.80) ✅ 9pkt
Byłem zdziwony że w pierwszym meczu tych drużyn pokrył tą linie, wątpię że uda mu się to powtórzyć po raz kolejny, gra na Jacksona który nie powinien dawać mu dobrych okazji do rzutu, a Gordon nie jest pierwszym wyborem ofensywnym w Denver.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +158
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Boston - Miami
Miami -6 1.75


smallplay
Miami Heat - Boston Celtics
Wygrana według kwart: Miami na kwarty 1.85

Miami over 110 pkt 1.85

C`s niby spokojna wygrana, ale do przerwy droga przez męki, sprawe wyjasniła 3q wygrana 31-10?,jednak 18 pkt Bostonu w 2 kwarcie daje do myślenia.Z tak grającymi Heat to raczej nie przejdzie,Miami wypoczęte, do tego na własnych śmieciach, a jakby nie patrzeć Boston na pewno bedzie miał w nogach dzisiejszy mecz>Ławka Bostonu nie robi szału na chwile obecną i to może martwic a do tego jak pisałem ostatnio Tatum jakis bezbarwny póki co.Heat w topie obrony, skład pełny, tylko brać i lać.W październiku ich zlali w pre solidnie a warto zaznaczyć że Lowry zdobył wtedy tylko 4 punkty, Herro jest w gazie, i Bostonu nie tłumaczy tutaj nawet brak Smarta.Patrzac na to ile Boston traci w ostatnich meczach (5 na 8 to overy rywali przy tej lini-spójrzmy jakich Wash,Bulls Hornets,Raptors,Knicks) to aż sie samo nasuwa Miami over 110 pkt.Z reszta o czym mowimy, ławka i zgranie na pewno po stronie Miami, Horford z Grantem moga miec dzisiaj mega problemy z centrem Miami, o ile nie bedzie jakichś cyrków w 1 odsłonie to raczej pojdzie gładko

Edit:Taaaa
 
Ostatnia edycja:
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
LA Lakers - Oklahoma
A.Davis over 23.5 (1.85) ✅
Jak wiadomo LeBron wypada z gry na minimum tydzień, co za tym idzie znaczną większość rzutów które oddawał LeBron przejmie Davis, który będzie pierwszym wyborem do zdobywania punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +505
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Pozdrawiam użytkowników.
Na wieczór trzy typy:
Chris Paul asysty over 9.5 (Betclick) @1.66

oraz
M. Bridges punkty over 13.5 (Betclick) @1.78
Przeciwko Rockets linia do pokonania, tym bardziej, gdy brakuje Aytona. Punkty D.A. przejmie pewnie McGee :) ale Mikel też powinien się dobrze pokazać. Ostatnie 5 z 6 meczy skończył z co najmniej 14 pkt.

oraz
Bam Adebayo - zbiórki over 10.5 (@1.75)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +776
A 357,1K

adams235

Znawca - Żużel
Jedziemy oferta szeroka trzeba próbowac zysku dubel
Waschinkton-Memphis over 214.5 kurs 1.5 Fortuna
Portland-Indiana 1 kurs 1.54
Ako 2.31
Oraz Sacramento-Charlotte over 228.8 kurs 1.7 Fortuna w parze z Milwaukee-New York over 206.5 kurs 1.3 Fortuna
Ako 2.21
Bez analizy wiekszej bo brak neta,dzis dzien overów😉😉😉
 
Ostatnia edycja:
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
(Betclick)

1. Toronto Raptors - Cleveland Cavaliers
Łączne punkty gracza : OG Anunoby - Powyzej 19.5 @ 1.8

2. Minnesota Timb. - LA Clippers
Łączna liczba zbiórek : Anthony Edwards - Powyzej 5.5 @1.83

3. Sacramento Kings - Charlotte Hornets
Punkty i zbiórki gracza : Harrison Barnes - Powyzej 26.5 @1.93

4. AKO @1.6
Toronto Raptors - Cleveland Cavaliers
Zwycięzca meczu : Toronto Raptors
Kurs 1,38
Sacramento Kings - Charlotte Hornets
Wynik handicap : Charlotte Hornets +13.5
Kurs 1,16
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom