>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA - system 3 x faworyt

kamilmufc 6

kamilmufc

Użytkownik
Witam, wieczorem rozpoczynam testowanie mojego systemu gry meczy NBA na rok 2015, nie dopracowalem jeszcze jakim torem stawkowania, doboru meczy i wypłacania szmalu będę szedł dokładnie lecz myślę ze będę grał raczej na AKO 3 x faworyt po niskim kursie co daje łącznie kurs zblizony do 2,00. Kwota wejsciowa 100zł, dalej zobaczymy po rozliczeniu kuponu, trzymajcie kciuki za pierwszy kupon.
 
kamilmufc 6

kamilmufc

Użytkownik
a Chicago weszło, Utah wez wjezdza... fuck.
No nic po nowym roku nie będę juuz grał takich rzeczy, uczę sie dopiero NBA stąd taki babol, tylko szkoda ze za pełne 100
 
S 2

seyonne

Użytkownik
Chłopaki już napisali to co sam chciałem napisać. Siedzę ostatnio dużo na live przy NBA ( projekty na studia &lt;3 ). Jak już chcesz grać to polecam dużo bardziej opcję wygrania z przewagą 6 punktów lub więcej. Będziesz miał większe kursy, a zdarza się bardzo bardzo często.No ale trafić ze zwycięzcą i tak trzeba ???? Nie wiem czy ta opcja dostępna jest przed meczem, ale na live bardzo fajnie się nią gra.
Aach dopiero zauważyłem że grasz w sts, a tam to totalnie nie orientuję się jak to wygląda ;(
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Chłopaki już napisali to co sam chciałem napisać. Siedzę ostatnio dużo na live przy NBA ( projekty na studia &lt;3 ). Jak już chcesz grać to polecam dużo bardziej opcję wygrania z przewagą 6 punktów lub więcej. Będziesz miał większe kursy, a zdarza się bardzo bardzo często.No ale trafić ze zwycięzcą i tak trzeba ???? Nie wiem czy ta opcja dostępna jest przed meczem, ale na live bardzo fajnie się nią gra.

Aach dopiero zauważyłem że grasz w sts, a tam to totalnie nie orientuję się jak to wygląda ;(
Ja mam zgoła inne wrażenie i zwykle wolę złapać jakieś dużę dodatnie handi na doga, bo rzadko kiedy dochodzi do blowoutu na poziomie różnicy 20 i więcej punktów... ale wiadomo żę to takie puste dywagacje i live to live, zupełnie co innego ;)
 
S 2

seyonne

Użytkownik
Straszak, przyznam CI się żę przespałem się z tym parę razy i zaczynam podchodzić poważnie do tego co mówisz ;) Zrobię małą analizę i na dniach dam znać co i jak
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Spoko. NBA i w ogóle koszykówka to nie jest &#39;mój&#39; sport, więc ja tylko tak po moich obserwacjach piszę.
Daj znać jak coś wymyślisz albo najlepiej załóż temat, to chętnie będę śledził i sam może na coś wpadnę, natchniony :razz:
 
S 2

seyonne

Użytkownik
Jak na razie 31% meczy kończy się wynikiem z przewagą do 5pkt, a 25% w przedziale 6-10. zanim zacząłem się tym interesować to jakoś bardziej mi się te różnice wydawały większe, no ale na razie za mała próbka by wyciągać wnioski, a nie mam czasu za bardzo grzebać w historiach meczów. Przeanalizuję jeszcze jak będą wyglądać mecze w tym tyg, po czym może przejdę do myślenia o tym jak to wykorzystać.
Zanim ktoś się wypowie - Tak wiem, że mecze z ostatnich dwóch tygodni to mała próbka badawcza. Poprawię się!
EDIT 2 : Dzisiejsze mecze poddaję, nie mam siły siedzieć ???? Ale od jutro już trzeba będzie zacząć coś w końcu robić na tą uczelnię to i pogram ;D
 
Do góry Bottom