>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA - system 3 x faworyt

kamilmufc 6

kamilmufc

Użytkownik
Witam, wieczorem rozpoczynam testowanie mojego systemu gry meczy NBA na rok 2015, nie dopracowalem jeszcze jakim torem stawkowania, doboru meczy i wypłacania szmalu będę szedł dokładnie lecz myślę ze będę grał raczej na AKO 3 x faworyt po niskim kursie co daje łącznie kurs zblizony do 2,00. Kwota wejsciowa 100zł, dalej zobaczymy po rozliczeniu kuponu, trzymajcie kciuki za pierwszy kupon.
 
kamilmufc 6

kamilmufc

Użytkownik
a Chicago weszło, Utah wez wjezdza... fuck.
No nic po nowym roku nie będę juuz grał takich rzeczy, uczę sie dopiero NBA stąd taki babol, tylko szkoda ze za pełne 100
 
S 2

seyonne

Użytkownik
Chłopaki już napisali to co sam chciałem napisać. Siedzę ostatnio dużo na live przy NBA ( projekty na studia &lt;3 ). Jak już chcesz grać to polecam dużo bardziej opcję wygrania z przewagą 6 punktów lub więcej. Będziesz miał większe kursy, a zdarza się bardzo bardzo często.No ale trafić ze zwycięzcą i tak trzeba ???? Nie wiem czy ta opcja dostępna jest przed meczem, ale na live bardzo fajnie się nią gra.
Aach dopiero zauważyłem że grasz w sts, a tam to totalnie nie orientuję się jak to wygląda ;(
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Chłopaki już napisali to co sam chciałem napisać. Siedzę ostatnio dużo na live przy NBA ( projekty na studia &lt;3 ). Jak już chcesz grać to polecam dużo bardziej opcję wygrania z przewagą 6 punktów lub więcej. Będziesz miał większe kursy, a zdarza się bardzo bardzo często.No ale trafić ze zwycięzcą i tak trzeba ???? Nie wiem czy ta opcja dostępna jest przed meczem, ale na live bardzo fajnie się nią gra.

Aach dopiero zauważyłem że grasz w sts, a tam to totalnie nie orientuję się jak to wygląda ;(
Ja mam zgoła inne wrażenie i zwykle wolę złapać jakieś dużę dodatnie handi na doga, bo rzadko kiedy dochodzi do blowoutu na poziomie różnicy 20 i więcej punktów... ale wiadomo żę to takie puste dywagacje i live to live, zupełnie co innego ;)
 
S 2

seyonne

Użytkownik
Straszak, przyznam CI się żę przespałem się z tym parę razy i zaczynam podchodzić poważnie do tego co mówisz ;) Zrobię małą analizę i na dniach dam znać co i jak
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Spoko. NBA i w ogóle koszykówka to nie jest &#39;mój&#39; sport, więc ja tylko tak po moich obserwacjach piszę.
Daj znać jak coś wymyślisz albo najlepiej załóż temat, to chętnie będę śledził i sam może na coś wpadnę, natchniony :razz:
 
S 2

seyonne

Użytkownik
Jak na razie 31% meczy kończy się wynikiem z przewagą do 5pkt, a 25% w przedziale 6-10. zanim zacząłem się tym interesować to jakoś bardziej mi się te różnice wydawały większe, no ale na razie za mała próbka by wyciągać wnioski, a nie mam czasu za bardzo grzebać w historiach meczów. Przeanalizuję jeszcze jak będą wyglądać mecze w tym tyg, po czym może przejdę do myślenia o tym jak to wykorzystać.
Zanim ktoś się wypowie - Tak wiem, że mecze z ostatnich dwóch tygodni to mała próbka badawcza. Poprawię się!
EDIT 2 : Dzisiejsze mecze poddaję, nie mam siły siedzieć ???? Ale od jutro już trzeba będzie zacząć coś w końcu robić na tą uczelnię to i pogram ;D
 
Do góry Bottom