>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2021 - Typy z analizami + dyskusja

Status
Zamknięty.
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Orlando vs Cavaliers
Orlando - 3,5pkt dobra wiadomość dla nas z początku meczu, ciężka dla Exuma - doznał on kontuzji, wracaj do zdrowia chłopaku!
1,78
etoto

1. Trzykrotnie wygrywali w zeszłym sezonie z Cavs mimo obecności Kevina Love i Thomspona. Tak, mamy Drummonda i McGee dobrzy to zadaniowcy, myślę jednak, że ciężki ofensywnie match up może, osiągający w karierze zza łuku 40%, Vucevic stanowić. Ktoś te 126kg Drummonda musi tyrać, Magic powinni wyciągać centra spod kosza, otwierając miejsce pozostałym.

2. Ładnie wygląda rozwijający się jako playmaker Fultz, rzut jeszcze nie ten, jednak robią pożytek z chłopa. 5 cm wyższy jest i cięższy o 7 kg od Garlanda ( który może nie zagrać, a jak zagra prawdopodobnie forma będzie gorsza - ma coś z ramieniem - ostatnio 3/14 z gry.

3. Ogólna fizyczność Orlando - Vucevic nieco wyższy, Bacon wyższy, choć chyba równie surowy jak Exum, no i Fournier ( jeśli zagra - questionable na ten moment ).

4. Z ławki - Terrence Ross w roli głównej - notuje średnio w tym sezonie 43% zza łuku ( trzeba wziąć poprawkę, że początek sezonu i spadnie pewnie ) jednak w karierze nadal 37%. Cavs kryją 3kę na 24 miejscu w lidze - byłoby niżej, jednak ostatnio Jastrzębiom ani trochę nie siedziało ( gdzie się podział Bogdanovic z poprzedniego sezonu? ). Myślę, że kolektywnym wysiłkiem zyskają parę pozycji, które zostaną odpowiednio wykorzystane.

Standardowo - w razie konieczności kontra oraz połowa stawki teraz, połowa jak więcej będzie wiadomo o składach
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +231
thechosenonee 2,5K

thechosenonee

Użytkownik
Houston Rockets -5,5 @2.10 BETFAN

Rakiety dwa mecze z rzędu wygrane, powoli John Wall wpasowuję się do drużyny, zawodnicy są raczej jeszcze na etapie "poznawania się", gdyż jak wiemy preseason rockets nie był zbyt udany, poprzez otoczkę wokół James'a Hardena. Oczywiście nie biorę pod uwagę dwóch pierwszych meczy rakiet, podczas których absencji było bardzo dużo. Jednakże i tak prawie pokonali Portland, mecz był na styku. Pierwszy mecz z Sacramento ciężki ale wyciągnięty w końcówce, w tym meczu bardzo małą skuteczność miał Harden mimo ponad 30 punktów. W drugim meczu już zdecydowanie lepiej się pokazali a grali bez brodacza (!). Wjazdy pod kosz Johna na prawdę są efektowne i otwierają bardzo dużo pozycji dla innych, a houston nie może narzekać na słabych shooterów (Gordon, PJ Tucker z narożnika, House, nawet center Woods ma niezłą trójkę jak na cenra oczywiście). Wydaje mi się, że drużyna Houston sufit ma bardzo wysoki i dopiero się rozkręcają, jestem niemalże pewny, że z meczu na mecz powinni być coraz lepsi, póki Harden jest w drużynie. John na maxa się stara, bo nie chce stracić Hardena, drużyna z nim ma na prawdę wielki potencjał. Na miarę Rockets z chrisem paulem, albo nawet i lepiej. W dallas wciąż niewiadomo czy gra Doncic, status Questionable na razie, czyli 50/50. W każdym bądź razie nie jest w 100% zdrowy na pewno, a i tak nie wygląda jak Luka Doncic z poprzednich dwóch sezonów jak na razie. Mavs gra mocno w kratkę. Ławka Rockets wygląda dużo lepiej aniżeli ławka Dallas, przewaga również pod koszem, Chris Wood to kandydat na MIP w tym roku, gra niesamowicie. Myślę, że houston dopiero się rozpędza i trzeba brać te kursy póki nie są jeszcze za niskie, rano nawet było 1.95 na houston, szkoda, że przegapiłem. Biorę ich z handicapem -5,5.
 
Ostatnia edycja:
R 3,2K

Rondo9

Użytkownik
T.Harris (suma punktów i zbiórek) over 26.5
@1.94

Zaryzykuję takie coś. Phila chyba póki co wygląda całkiem przyzwoicie jako zespół. S5 mają bardzo i ciężko wytypować lidera w danym meczu. Ostatnie spotkania pokazują jednak że forma Harrisa idzie w górę lub przynajmniej jest na wysokim poziomie. Bardzo aktywny jest TH w ostatnich meczach. Nawet gdy grał mniejsze minuty (26 minut) potrafił linie pokryć. Ostatnie dwa spotkania to jednak dłuższy wymiar czasu spędzony na parkiecie(powyżej 36'). Dobrze wygląda współpraca z Simmonsem, fajnie rozciąga grę, walczy na tablicach itd. Match up jak najbardziej do ogrania. Uważam że Byiombo może bardziej utrudnić życie Embidowi przez co Harris może trochę poszalec

Harris w ostatnich sekundach trzeciej kwarty pokrył typ i w 4q już nie pojawił się na parkiecie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +45
E 144

ekspertNBA

Użytkownik
Golden State - Sacramento
typ: Sacramento
kurs: 1.86
buk: bet365


Warriors b2b game, po fantastycznym występie Curry, dzis spotyka się z Sacramento które odziwo gra całkiem przyzwoity basket. Bilans 3-3 Szkoda tego meczu z ROCKETS gdzie przegrali 122-119, ogladalem tamto spotkanie, i moj eye test mowi, ze wygladaja o wiele lepiej od warriors gdzie Keer troche probuje wrzucic w buty Thomsona , Wigginsa i za bardzo nie ogarnia tematu poki co, przez to Curry musi sie meczyc grajac off ball, a jego hero mode i rzucanie kosmicznych trojek ratowac caly zespol.
Wrocil Green i troche posklejal defensywe, jednak Sacramento wyglada dobrze na obwodzie, a tuaj niestety strasznie to wyglada dla gsw.
Gdyby nie mecz po meczu, wstrzymalbym sie z typem. Tak gram na sacramento do czego tez was zachecam
 
Ostatnia edycja:
mumin1311 11

mumin1311

Użytkownik
Milwaukee Bucks - Detroit Pistons
typ: Donte DiVincenzo over 10.5 pkt
kurs: 1.77
buk: 1xbet


Moim zdaniem najmocniejszą propozycją na dziś jest over Donte DiVincenzo, startera SG Milwaukee. Z dzisiejszego meczu w drużynie Bucks wypada Pat Connaughton, dzięki czemu Donte powinien zagrać znacznie (a przynajmniej trochę) dłużej, niż normalnie, na razie średnio 23.2min/mecz, ze średnią punktów 13.5 (w każdym meczu notował podwójną zdobycz). Do tej pory jedynie raz nie zrobił tej linii, w wysokiej porażce z Knicks, chociaż i w tamtym meczu brakło ledwie punktu. Dodatkowo w Pistons braknie dziś Josha Jacksona, w jego miejsce powinien zagrać Delon Wright, co dodatkowo powinno ułatwić sprawę. Głównym zagrożeniem dla typu jest blowout, bo Detroit są B2B i zagrają bez Jacskona i Griffina, ale jeśli do tego nie dojdzie, to jestem spokojny o wejście.
Powodzenia
 
H 301

hanek56

Użytkownik
Wrocil Green i troche posklejal defensywe, jednak Sacramento wyglada dobrze na obwodzie, a tuaj niestety strasznie to wyglada dla gsw.
Sacramento nie wygląda dobrze na obwodzie. Jest tylko Hield ale on też lubi przyceglić, Barnes ma inne zadania i na mecz 1-2 trójki max, a na rozegraniu Fox, jeden z niewielu PG który nie grozi rzutem zza łuku
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Portland Blazers vs Chicago Bulls
Portland WIN - 8,5 pkt ( jeżeli się decydujesz polecam - czuwać w nocy i w o s t a t e c z n o ś c i reagować kontrą - nie jestem zwolennikiem większych ujemnych handi ) / - 7,5 pkt, - 6,5 pkt mogą być lepszym odpowiednikiem jeśli nie chcesz zarywać nocki
kurs na - 8,5 : 1,78 poszła kontra na Bulls +4,5pkt, co nie zmienia faktu, że typ tragedia - będę to analizował dziś/jutro, na razie ciężko coś stwierdzić, może okaże się to prawidłowością, która pozwoli uniknąć takich błędów
etoto


1. Przede wszystkim zlekceważeni zostali przez to co się działo w Chase Arena - personalne się to zrobiło! zresztą mocno:) widać, że Dray Green wrócił. Kosmita Stefan zapodał 62 pkt, i uklęknąć musisz kiedy ktoś ma takie rzucanie - pech, los, zwał jak zwał chciał aby rekord kariery tego pana padł na nasz typ. Bywa i tak, ważne, że system działa, zdaje się, coraz sprawniej. Portland będzie dziś zmotywowane - myślę, że będą chcieli wyżyć się nieco na Bullsach pozbawionych dodatkowo Markannena ( przyzwoity obrońca ).

2. Bukmacherzy niestety odpowiednio wystawili kursy i nie było przecen jak wczorajsza na Utah kiedy padła wiadomość, że KD jest OUT. Grałem na Utah WIN +3,5 pkt promocja może i była, jednak Brooklyn nadal nie do obstawiania, Irving może zaliczyć 5/14 z gry, a może mieć dzisiejszą 1 Q, jednak myślę, że zwycięstwo też kurs nie najgorszy - problem stanowić może tutaj słaba obrona trójki przez Jazz, jednak to Durant w znacznym stopniu robił grę, tę ogólną, ale i zza łuku na Brooklynie - w tym sezonie 45% skuteczności (!).

3.
Co do POR kursy zostały wystawione nie najgorzej zarówno WIN/LOSE jak i OVER/UNDER Portland, jednak Chicago średnio broni trójkę - niby 21 pozycja, ale niech nas cyferki nie zmylą - o wiele gorzej bronią łuk bez Luriego - przed meczem z Dallas "last 3 games" ( bez Lauriego ) pozwalali rywalom rzucać na poziomie 44.4%, teraz spadło do 40.4% bo Dallas strzelecko wyglądało ostatnio makabrycznie - 26.2% ( widzieliście jak Tim Hardaway nie trafiał czystych pozycji? ).
Tak więc pozycja 21 - powinna spaść na 28 - przed Utah pozwalającym rywalowi zdobywać trójkę na poziomie 42.1% a po GSW - 36.4%.
Co do trójki Portland - Damiana znamy - zespół zajmuje 9 miejsce w lidze pod względem oddawanych trójek oraz 10te pod wzgl skuteczności - powinno być dobrze.

4. Czyste liczby -

PORTLAND CHICAGO
ofensywa : 12 21
defensywa : 28 24 ( polepszyła się znowu po zspotkaniu z Dallas pozbawionym Luki )
tempo : 13 2


Spotkanie wygląda również na overowe. Właśnie widzę, że zmieniły się linie na niekorzyść dla Portland - biorę - kursy dopasowały się do analizy dodaje zatem - over Portland 119,5 pkt- kurs 1,68 ten sam błąd jak na początku, sporo pracy do odrobienia. Byki średnio pozwalają zdobywać 121.3 pkt. Prawdopodobne wydaje się więc, że team ofensywny jakim jest Portland zdobędzie więcej niż 125 w moim odczuciu - istnieje bowiem pozytywna korelacja pomiędzy szybkim tempem gry Bulls, a niską skutecznością ich ofensyw - atakują często, jednak nie efektywnie = sporo strat, sporo transition game dla Portland, które lubią.

Nadal jest to Portland - 28 defense - jednak myślę, że będzie więcej okazji do łatwych pkt po stronie Portland.

Na ten over - mniejsza stawka, Utah również zdaje się trzeba będzie monitorować - jak co kontra.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +119
R 3,2K

Rondo9

Użytkownik
J. Harris over 12.5
@1.64

Wczoraj udało się z Tobiasem to dziś spróbujemy z Joe.
Joe w tym sezonie wyrabia 13.9 ppg. W Brooklynie wiadomo jaka jest hierarchia. Najważniejszy jest KD i Irving a później reszta. Dziś nie ma Duranta, wcześniej wypadł Dinwiddie. Zatem pierwsze skrzypce zagra Irving i myślę że swoje dorzuci Harris. Liczę na scenariusz w którym Gobert zablokuje pomalowane i punktów trzeba będzie szukać z dystansu, a tu Harris ma nieprzeciętne umiejętności. Mam nadzieję że Irving będzie odgrywał piłkę na obwód bo pod koszem mogą złapać go długie ręce Francuza
 
Ostatnia edycja:
K 736

kreska

Użytkownik
Brooklyn Nets- Utah Jazz
Utah Jazz powyzej 115.5 pkt
1.83 bet365

Utah super ofensywa, to jak grali np. ostatnio ze spurs, kaze tutaj stawiac na over, do tego Nets z obrona dziurawa jak ser szwajcarski,
zwlaszcza pomalowanego, gdzie Allen kompletnie nie bronu nic, a Jordan na pickach to robiony jest przez kazdego.
 
Ostatnia edycja:
0 4,8K

00dedicated00

Użytkownik
J.Nurkic under 13.5 ( Fortuna 1.84 )✅

Linia nie przekroczona jeszcze ani razu w tym sezonie. Jusuf gra średnio poniżej 25 minut gdzie jego skuteczność też nie stoi jak na razie na wysokim poziomie, bo jest poniżej 50% przy średnio 8-9 rzutach oddanych na mecz ( jeśli nie trafi trójki to będzie dobrze).

Odnoszę lekkie wrażenie jakby był delikatnie oszczędzany na początku sezonu dlatego idę w under Bośniaka. Liczę również na młodego Cartera, że trochę powalczy dziś z Nurkiciem pod koszem 😝.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +45
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
PHOENIX SUNS vs TORONTO RAPTORS
PHOENIX SUNS WIN -2,5 pkt
1,77
etoto

1. Suns na ten moment wg Rotowire i Rotoworld występują w pełnym składzie. Od razu lepiej się czuję z przyjemnie niewielkim ujemnym handicapem podbijającym jedynie lekko kurs, a nie wczorajsze naciągnięta linia na POR - mea culpa.

Przede wszystkim - rozegranie, które w Portland jest na 29 miejscu ( uzależnienie od dyspozycji pojedynczych zawodników, Lillard wczoraj 2/10 zza łuku, normalnie w sezonie 36,7%, i zespół pada, będę analizował dane historyczne, szukając dalszego potwierdzania tej teorii, to również przez to mające 28 rozegranie w zeszłym sezonie Clippers padli szybko w PO, w obliczu braku formy PG i Kawhi zdaje się ) - a więc, rozegranie ... Phoenix jest na miejscu 10tym - zespół sterowany przez generała Paula, z Crowderem na PF - ambitny zawodnik, Bookerem na SG - przewaga wzrostu nad VanVleetem ( VanVleet 185cm vs Booker 196cm ).


2. Ponadto PHX najlepiej broni trójkę w lidze, a Toronto pod względem zdobywania pkt zza łuku zajmuje aż 4te miejsce w lidze - spory element ich ofensywy powinien być zatem ograniczony.

3. Ponadto widzimy, że oba zespoły mało zdobywają z trumny - a ogólna defensywa Toronto ( 9te miejsce ) sporo zawdzięcza właśnie obronie podkoszowej gdzie zajmują aż 5 miejsce w lidze - ten element nie będzie miał przeciwko PHX aż takiego znaczenia - zdobywają oni najmniej pkt w lidze z pomalowanego, w związku z tym i defensywa Toronto w tym meczu powinna być niższa niż 9 lokata.

4. Straty na mecz : Toronto 14 miejsce w lidze, PHX ładnie rozgrywa - 5 miejsce.

5. Myślę, że wykorzystywane mogą być braki warunków - Lowriego i VanVleeta - Booker powinien mieć więcej "czystszych" rzutów.

6. Na ostatek jakość ofensywy stanowi zdaje się największą różnicę - TOR - 29 miejsce ( spowodowane nieco przez szybkie 5te tempo ) oraz 10 miejsce PHX.

Peace out,B.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +190
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Teoretycznie nie ma potencjalnych zmian (statusów questionable), które wpłynęły by na zmianę typów, natomiast rozłożenie stawki i gra reszty w okolicach 16-19 może okazać się dobrym pomysłem.

Memphis Griezzlies vs Cleveland Cavaliers nie zagrał ostatni czynnik etapu selekcji - swoją linię na Cavs wystawiłem na poziomie 101,5pkt - taka powinna być w moim odczuciu - bukmacherzy dali 107,5 - Cavs zdobyli 94 - do poprawy
MEM WIN -2,5 PKT
1,70
ETOTO


Cleveland ma zagwózdkę - zbiera żniwa krótka przerwa między sezonami i intensywność dzisiejszej koszykówki za oceanem - bez Exuma, bez Garlanda - nie wygląda to najlepiej - Sexton tyra wysokie minuty, Drummond zbiórki nabija i skuteczność też dobra, jednak czegoś im brakuje.

Dziś stają naprzeciwko zespołu, któremu PO w głowie, mimo nabitego talentem Zachodu. Memphis przyzwoicie grało przeciwko LA ostatnio, co mogło wynikać z rozluźnienia Lakers ( uwaga, uwaga - team medialny, pomijamy, krążyły oferty - LA WIN - 8,5 pkt vs MEM, Lakers wiedzą, że mają (prawdopodobnie) mistrza - statystycznie nie będą się żyłować tak mocno przeciwko energicznemu zespołowi, ich największym przeciwnikiem jest potencjalna kontuzja ), dla nas ważne jest to, że chłopaki z Memphis się starają i wkładają sporo serca na parkiecie - Dillion Brooks, Slow Mo Anderson
( widzieliście, że faktycznie ziomek skacze, biega, rusza rękami jakby był w prędkości 0,75? :D śmieszna sprawa ), mający głowę na karku center Jonas to nie najgorszy team.

Merytorycznie :

1. Przewaga ławki Mem - w Cavs nie ma prawie ławki - McGee i Dotson jedynie się wyróżniają. Z kolei Mem - mamy Bane'a (rookie) nie boi się grać co u pierwszoroczniaka jest najważniejsze - jak na razie ładnie sypie zza łuku - średnio 2.1 / 4.6 trójki = 47 %, a Cavs ma problem z łukiem, ale o tym zaraz. Dalej jest solidny Melton, nie najgorszy Dieng.

2. Memphis niby zza łuku nie takie dobre - zajmują 25 miejsce w lidze / 30 pod tym względem, jednak :

Jak na razie grali z :

LAKERS X 2 - 6sta obrona w lidze łuku
ATLANTA - 3cia obrona łuku
BOSTON - 12sta obrona
BROOKLYN - 10ta obrona

Co ciekawe mecz z Charlotte - 22 obrona łuku w lidze - został przez nich wygrany 108-93.

Myślę, że Memphis ma lepszy ten łuk tylko statystyki zostały zaburzone przez to, że grali przeciwko tak dobrym defensywnie teamom na łuku.
A Cleveland broni łuk na poziomie - 26. Dodam słowo łuk, bo mało go było powiedziane :).

3. Dalej mamy delikatną przewagę na zbiórce - 10 MEM, 15 CAVS.

4. Dalej mamy delikatną przewagę tempa - 15ste po str MEM, Drummond będzie musiał szybko tachać swoje 126kg tam i z powrotem, Cavs - 25.

5. No i rozegranie, na którym mocno skupiam się od czasu Portland - Memphis 14ste, Cleveland - 11ste ALE przewaga kryje się w stosunku ilość STRAT/ASYST - Memphis zajmuje 14ste również miejsce w lidze, jeśli chodzi o popełnianie strat - Cleveland - 23.

Wydaje mi się, że kursy nie powinny być wyższe na WIN MEM niż 1,22. Aktualnie są 1,57.


Wyjątkowo 2ga propozycja myślę ciekawa - JEŻELI GRANE SĄ OBA SPOTKANIA STAWKA NIECH NIE PRZEKRACZA WCZORJASZYCH SUNS JEŚLI GRAŁAŚ/EŚ :


Denver Nuggets vs Dallas Mavericks regulaminowy 109, przegrana z przypadku myślę, będą się zdarzały dzisiaj i z 10cio letnio większym doświadczeniem podejrzewam
Denver under 115,5pkt
1,72
etoto


1. Przygotowując swoje linie wczoraj po południu liczyłem, że bukmacherzy dadzą się nabrać na średnią punktową Denver. Nie będę mówił za dużo, bo może też tu coś czytają idąc za zasadą "znaj swojego przeciwnika" :).

2. Przede wszystkim chcę zwrócić uwagę na dwie pozytywne korelacje :

a) Dallas obronę podkoszową ma na 6stym miejscu w lidze, dlaczego jest to dla nas tak ważne - ponieważ Denver zdobywa z tego obszaru na tyle dużo pkt, że zajmują w NBA 4te miejsce pod tym względem - spory czynnik ich ofensywy powinien zostać wyeliminowany

b) Dallas - tempo gry - 26ste, Denver - 24te.

3. Dallas posiada 11stą obronę.

4. Zarówno Millsap, jak i Barton, jak i Harris powinni mieć ciężki dzień ofensywnie z powodu braków warunków fizycznych/kompetencji defensywnych zawodników naprzeciwko, których będą stawać.

5. Historycznie w zeszłym sezonie w meczach przeciwko sobie zdobywali oni :

DALLAS VS DENVER

109-106
106-107
113-97

Peace out,B.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
ferguson2 646,9K

ferguson2

Typer
Lakers - San Antonio over [email protected] fortuna

Na szybko bo zaraz mecz. Lakers grali już dwukrotnie że Spurs, wtedy raz over i raz under w przypadku powyzszego typu. W obydwu ekipach są ludzie od zdobywania sporej ilości pkt. Lebron powinien kontrolować mecz, Davis też powinien rzucić tutaj ponad 25. Lakers u siebie grają różnie, zazwyczaj jednak przeważa over i też tak myślę że do trzech razy sztuka dzisiaj porzucają. De Rozan po drugiej stronie parkietu również punktuje, mam tylko nadzieję że jeszcze skuteczniej niż zwykle i bez dużej ilości cegieł.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +260
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
New York Knicks vs Oklahoma CIty Thunder
under 105,5 pkt a się pofaulowali w końcówce, że wyglądało że do 110 dojadą😅
1,77
etoto


Monitorowanie spotkania zalecam - jak co kontra, sporo pecha ostatnio - rekord kariery Stepha w typie z POR, dogrywka z Denver - jedziemy.

1. Dziś bardziej skrótowo :
OKC : 30 jakość ofensywy
15 obrona
13 tempo gry

NYK : 23 jakość ofensywy
7 obrona
27 pace


Zarówno jakości ofensywy jak i obrona, jak i wolnie grający Knicks ukierunkowują w stronę undera w moim odczuciu.
Co ciekawe w ostatnim spotkaniu - zdobyli 110 przeciw NOP i to w znacznym stopniu zawyżyło dzisiejsze linie myślę.
New Orleans broni trójkę najgorzej w lidze, bodaj 57 pkt zdobyli OKC zza łuku, najwięcej chyba w sezonie - stąd w moim odczuciu też taki wynik.

Co ciekawe ostatni wyczyn Thunder - zdaję się w pewnym stopniu mógł wpłynąć na zawyżenie linii - jak by nie było grają przeciw 7dmej defensywie - zespołowi, który aktualnie najlepiej broni trójkę w lidze. OKC średnio notuje 102 pkt. Garść liczb i kończę :
zbiórka 9 vs 20 na korzyść NYK, OKC zajmuje 8 miejsce pod względem pkt zdobywanych zza łuku - wysoka lokata, dlatego zwracam na to uwagę, że tworzy się przyjemna dla Knicks korelacja w połączeniu z ich defensywą na trójce.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +226
R 3,2K

Rondo9

Użytkownik
J.Harden under 44.5(suma pkt,zb,asyst)
@1.84

Grane 4fun. Harden to jeden z najlepszych SG w lidze. Gracz genialny w ofensywnie, potrafi wymusić mnóstwo fauli , potrafi właściwie zrobić wszystko. W zasadzie linię może pokryć samymi punktami a przecież jego zdobycze często kręcą się wokol TD. Pewnego dnia Harden jednak zarządal transferu, wskazał drużyny do których mógłby dołączyć i póki co dalej przebywa w Houston pokazując swoją frustrację. Mam wrażenie że poprostu już mu się nie chce, już nie angażuje się tak bardzo w spotkania jak w minionym sezonie. Próbuje typ który przy normalnym Hardenie powinien być grany odwrotnie.
Moim zdaniem jedynymi zawodnikami Rakiet którym się poprostu chce są Wall i Wood. Fajnie się ich ogląda. Wall kupił mnie swoim występem przeciwko Pacers gdzie rzucił 28 punktów grając naprzeciw dobremu obrońcy. Spróbuję jeszcze J.Wall najlepszym [email protected]
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +357
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Phoenix Suns u Indiany Pacers
under 218,5 zaczynam się bać, grać tę ligę bez kontr, totalna zmienność, poszła kontra na over 230, jednak przeraża brak wiarygodności statystyk
1,70
etoto

DLA GŁODNYCH WIEDZY


Widzę, że zmienione w przeciągu 2 godzin zostały linie punktowe na Indiana - dlatego też wybieram drugą pozycję z moich krykloków na kartce hehe - under meczu z najwyższym marginesem bezpieczeństwa za min. kurs 1,70.

Chciałbym zacząć od ciekawego aspektu - podsumowałem wczoraj przeciwko, którym zespołom najwięcej grałem oraz jaka jest to skuteczność. Zdaje się potwierdzać zasada, aby nigdy ( w sezonie regularnym ) nie grać na faworyta na mistrza oraz aby unikać zespołów generalnie modnych i medialnych - BROOKLYN skuteczność 1/3 oraz LAKERS 1/3.

Jedna z osób bliżej ze mną współpracujących, stawiała ostatnio przeciw Memphis - Lakers -8,5pkt, dziś przeciwko Chicago również Lakers mogło popsuć typy wielu ludziom - wiedzą teoretycznie LA, że mają mistrza - nie będą się żyłować za bardzo w moim odczuciu. Dojechać na 4tym biegu do PO i odpalić wrotki - zdaje się, że to poniekąd jest cel i, poniekąd, ze względu na niewielką przerwę to rozumiem. Unikanie medialnych teamów może przyczynić się do polepszenia wyników w pewnym stopniu zdaje się.


DO RZECZY :

1. Zaczynając od Indiany - średnia punktowa Indiany to 114,8 pkt. Jednak ich średnia punktowa po odjęciu 2 pierwszych meczów, w których nieobecny już niestety (zdrowiej chłopie!) Warren robił również grę wynosi już tylko równe 112, po odjęciu dogrywki z NOP, - zostaje nam czas regulaminowy, jest już 110. I to jest jak na ten moment ich średnia w czasie regulaminowym.

2. Dalej o IND : zajmują 1 miejsce w lidze pod względem zdobywanych pkt z trumny - PHX broni ten obszar na 11 miejscu w lidze, na PF solidny obrońca Crowder i gabarytowy Ayton - może być sporo post up'ów za 2 pkt, gra na niego Turner o takich samych warunkach - 211, 113kg.

3. Trójka powinna być dość odcięta - Suns mają 2gie miejsce w lidze pod tym względem, natomiast nie ma też tak dużego znaczenia to - IND zajmuje 17 miejsce pod względem trójek jeśli chodzi o offense. Co ważne powinno być więcej pkt za 2 niż za 3.

4. Zajmują dość wysokie miejsce pod względem fast break points Pacers ALE z drugiej str Suns popełniają mało strat - nie licząc wczorajszych Detroit, jednak z kolei oni (DET) są dobrzy w ich wymuszaniu.

5. Druga str - Suns mają dobry offense, sporo trójek rzucają jednak IND też broni ten aspekt solidnie - 5 miejsce, choć pewnie zaburzone lekko przez nie najlepiej rzucające zespoły zza łuku, z którymi grali ostatnio.

6. Nie licząc zespołów, które źle bronią trójkę ( Sacramento - 24te miejsce, Pelikany - 30te ) czy szybkiego tempa gry Toronto w tym sezonie w czasie regulaminowym w meczach PHX pada średnio 209,4 pkt. z kalendarza IND jedynie Nowy Jork pasuje match up'em dość do PHX - padło wtedy 208 pkt.

7. Najważniejsze mecze :
a) Suns vs Denver 106-103 ( Denver też sporo z trumny zdobywa - ograniczyli ich do 103 )
b) Indiana vs Houston 114-107 ( Houston sporo rzuca, choć skuteczność nie ta co PHX, IND zdobyła sporo z powodu słabej obrony Rockets (23 miejsce) podejrzewam.

Na koniec PHX i IND - ofensywa, defensywa, tempo gry - 4, 9, 30 oraz Pacers - 11, 7, 18.

Standardowo - kontrolujemy mecz jak co - kontra.

Peace out,B.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +166
R 3,2K

Rondo9

Użytkownik
Capela zebrał 13 piłek. Pierwsze minuty i od razu 4 zbiórki. Nie trafił jednak dwóch prostych rzutów i zmiana. 😡Zabrakło może minuty. Jak to się mówi jako ktoś ma pecha to i w dupie palec zlamie
C.Capela over 13.5 zbiórki
@2.05
Betclic
Od początku sezonu Capela zalicza 13.2 RPG czyli wynik zbliżony do dzisiejszej linii. Uważam , że Szwajcar jest w stanie pokryć te linie. Kilka dni temu Hawks zagrali z Hornets i Capela zebrał 19 piłek grając nieco powyżej 26minut. W meczu z Knicks zebrał 12 piłek jednak trafił na znakomicie dysponowana parę Randle- Barrett która zebrała odpowiednio 17 i 11 piłek.
Jeszcze wcześniej przeciwko Cavs 16 zbiórek.
Hawks mają za sobą serie 3L i napewno nie zabraknie motywacji do walki. Hornets pod koszem nie mają bardzo mocnych zawodników. Biyombo czy Washington to nie są tuzy na swoich pozycjach dlatego próbuje takiego rozwiązania
 
Ostatnia edycja:
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Założenie pierwsze i najważniejsze - warto śledzić mecz live, jak co kontra, możemy zdobywać doświadczenie wychodząc na zero - choć nie zawsze są odpowiednie warunki do kontry jednak w 99% przypadków zdarzają się zaniechania ze str bukmacherów na LIVE'ie.

Golden Stejty vs Toronto Raptors
over 227 pkt
1,70
Etoto


Oba zespoły w stylu run and gun - piłka pchana do przodu.
Warriors 2 tempo ligi, Toronto - 10.
Od 4 spotkań mecze, w których grało Toronto - ten próg był przekraczany.
Co ciekawe, zdaje się, że faktycznie jest jakaś prawidłowość, jeżeli chodzi o prawo powrotu do średniej - Phoenix przegrało z Detroit, więc następnie wygrało z Pacers, w meczu z Detroit zdobyli w regulaminowym ponadprzeciętnie mało pkt, więc w meczu z Indiana zdobyli ponadprzeciętnie dużo, Utah zaliczało 2,3 spotkania ponadprzeciętnie nisko więc grając z Milwaukee zagrali ponadprzeciętnie dobrze. Ciekawa sprawa.

Goldeny ostatnio zdobyły z Clippersami - wolne tempo gry, niezły defense - zaledwie 115. Ich średnia wynosi 114,8 i wzrasta odkąd pojawił się Dray, a Stefan odpalił wrotki.
Z zespołem z 20 defensywą i szybkim tempem - jak Toronto powinni zdobyć ponad 120, Raptors odnajdują powoli rytm, ostatnio z Sacto padło 144 pkt, czego nie powtórzą myślę, jednak poniżej 115 zejść nie powinni.

Ponadto Goldeny bronią trójkę prawie najgorzej w NBA (29 miejsce) Toronto z kolei jest pod tym względem na 21 miejscu.
Pod względem zdobywanych punktów te zespoły zajmują kolejno - 8 i 4 miejsce w lidze.

Powinno być dobrze, natomiast standardowo jak co kontra.

Denver Nuggest vs New York Knicks
Under DEN 113,5 PKT pół punkcika standardowo:)) poszła kontra w połowie gdy DENVER miało 59 na over 108,5 pkt
1,70
ETOTO


Nowy Jork wolne tempo - 27 miejsce w lidze. 5 obrona, będzie ich tyrał Tibs zamordysta - nie spisali ostatnio w obronie przeciw OKC - grali ponadprzeciętnie źle, myślę, że bardziej się dziś postarają - sędziowie dopomogli gwiżdżąc masę fauli OKC.

Co ciekawe Nowy Jork powinien zdominować deskę - 8 miejsce, Denver dopiero 25te pod tym względem.

Przewagi fizyczne na skrzydle są znaczne, ciężką robotę będzie mieć Barton i Harris, przeciwko solidnym Barretowi i Bullockowi.
Ostatnio under na DEN przeciw Suns się sprawdził, przeciw Dallas w regulaminowym czasie również.

Dużo łatwych pkt mieli z Philly wczoraj wieczorem, dziś nie powinno się to powtórzyć.

Powinno być dobrze.

Pozdrawiam, B.
 
Ostatnia edycja:
E 144

ekspertNBA

Użytkownik
Boston - Miami
typ: Miami/Miami do przerwy/mecz
kurs:1.68
bet365


krotko: Boston dzis bez Browna, i Tatuma przez covid, beda grali skladem na poziomie g-league, bedzie to wygladac jak ostatnio denver gralo ze zdziesiatkowana philadelphia.
Miami ich rozbije, gram do przerwy ich wygrana i w meczu

latwe pieniadze

zwrot
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom