>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA styczeń 2017

Status
Zamknięty.
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Detroit Pistons - Indiana Pacers Typ: 2 @ 2.75 WilliamHill ✅

Detroit Pistons to ostatnio dno i trzy metry mułu. Wygrane potrafili osiągnąć jedynie ze zdziesiątkowanymi przez kontuzje Miami Heat oraz Cleveland Cavaliers. Tym bardziej nie rozumiem czemu bukmacherzy aż tak faworyzują Tłoki w starciu z Indianą. Obie drużyny dzieli w tabeli Konferencji Wschodniej zaledwie jedna wygrana. Co więcej o atucie własnego parkietu również nie może być mowy, gdyż nieco ponad dwa tygodnie temu Pacers wygrali w Detroit 105:90!. Kontuzje: Indiana bez Stuckey&#39;a, Pistons bez Bullocka i Baynesa czyli na remis. Mając powyższe na uwadze należy spodziewać się wyrównanego starcie z wskazaniem na Indianę, także kursy na przyjezdnych są naprawdę warte gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Jakieś ciekawe propozycje na dzisiaj? Ja się zastanawiam nad dwoma typami, Grizzlies oraz Hawks.
Memphis wreszcie dosyć zdrowe. Wczoraj sprawili niemiłą niespodziankę swoim kibicom przegrywając ze słabiutkimi Lakers. Myślę że odbiją to sobie dziś przeciwko Clippers bez Griffina i prawdopodobnie też i Paula. A Clippers bez tych dwóch to cienki zespół, nie ma co się oszukiwać. Faworyt tego starcia wydaje się jeden. Mimo że to b2b, to nie musieli opuszczać LA, mecz rozgrywany w tej samej hali co wczoraj z LAL, więc to też jakiś plus dla Memphis. Myślę że warto spróbować po niezłym kursie.
Drugi mecz to Hawks vs Magic. Orlando to jak co roku typowe słabiaki, mizerny atak, chociaż trzeba im oddać że solidna obrona. No ale wyników to im nie przynosi, w dalszym ciągu okupują dolne rejony tabeli wschodu. W Hawks bez znaczących absencji, natomiast w Magic nadal nie zanosi się na powrót najlepszego strzelca Evana Fourniera. Hawks są drużyną lepszą, co widać zresztą po wynikach i taki kurs na nich to value. Co tu więcej pisać.

Memphis -1.5 1.97 Pinnacle
Atlanta -1.5 1.82 Pinnacle
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Dwight Howard powyżej 28,5 pkt+zb+ast @1.83 bet365 ⛔ 26 aktywny był tak naprawdę tylko w 1 i 4 kwarcie

Powrót Howarda na stare śmieci, miasto w którym się rozwinął i grał pewnie najlepszą koszykówkę w życiu. Odkąd odszedł z Magic zawsze jest zmobilizowany na mecze z nimi i przeważnie zalicza bardzo dobre występy, ostatnio już w barwach Hawks 20 pkt, 16 zb i 1 asysta.
Orlando słabo broni pod koszami, Vukcevic to żaden defensor, Biyombo radzi sobie lepiej, ale Howard ma nad nim przewagę wzrostu i siły.
Podsumowując spodziewam się dominacji Howarda pod oboma koszami i spokojnego pokrycia tej linii.
 
dl13 435

dl13

Użytkownik
Dzisiaj gram ako na faworytów zlozone z trzech meczów.
Zacznijmy od ekipy LeBrona, w przeciwieństwie do poprzedniego sezonu gościu jest w gazie od początku, kręci super linijki, a przy tym krytykuje swoją grę po meczu w którym wygrali ale zmarnowali przewagę. Poza tym samo Cavs u siebie jest zawsze zmotywowane. Z drugiej strony Bulls, po afera z Rondo, który siedzi na ławie całe mecze, a po drugie Chicago na wyjezdzie jest zwyczajnie słabe, do tego LeBron musi się zrewanzowac za porażkę z początku sezonu. Wtedy Bulls grało o wiele lepiej. Kurs 1.43 ⛔
Do tego Bucks które jest rewelacja sezonu, myślę że NYK zwyczajnie nie starczy na tą drużynę. Niby u siebie grają coś lepiej, ale wcisz ta gra to nieudane trójkąty, do tego izolacje, bez pomysłu, bez jaj, za to jaja i charakter maja młodzi gniewni z Milwaukee. Kurs 1.71 ✅
Na koniec Kemba, który mam nadzieję będzie dzisiaj Runnerem (taki suchar), da radę powalczyć z Westbrookiem, bo reszta drużyny jest zdecydowanie lepsza ze strony Charlotte, ostatnio mieli trochę wpadek ale z dobrymi ekipami. Do tego grają u siebie. Kurs 1.74 ✅

Ako. 4.28 bet365 ⛔

Edit. Szkoda że żaden z nich (Love / Irving) jednak nie zagrał :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Dzisiaj gram ako na faworytów zlozone z trzech meczów.

Zacznijmy od ekipy LeBrona, w przeciwieństwie do poprzedniego sezonu gościu jest w gazie od początku, kręci super linijki, a przy tym krytykuje swoją grę po meczu w którym wygrali ale zmarnowali przewagę. Poza tym samo Cavs u siebie jest zawsze zmotywowane. Z drugiej strony Bulls, po afera z Rondo, który siedzi na ławie całe mecze, a po drugie Chicago na wyjezdzie jest zwyczajnie słabe, do tego LeBron musi się zrewanzowac za porażkę z początku sezonu. Wtedy Bulls grało o wiele lepiej. Kurs 1.43

Do tego Bucks które jest rewelacja sezonu, myślę że NYK zwyczajnie nie starczy na tą drużynę. Niby u siebie grają coś lepiej, ale wcisz ta gra to nieudane trójkąty, do tego izolacje, bez pomysłu, bez jaj, za to jaja i charakter maja młodzi gniewni z Milwaukee. Kurs 1.71

Na koniec Kemba, który mam nadzieję będzie dzisiaj Runnerem (taki suchar), da radę powalczyć z Westbrookiem, bo reszta drużyny jest zdecydowanie lepsza ze strony Charlotte, ostatnio mieli trochę wpadek ale z dobrymi ekipami. Do tego grają u siebie. Kurs 1.74



Ako. 4.28 bet365
CAVS NAJPRAWDOPODOBNIEJ BEZ LEBRONA IRVINGA I LOVE&#39;A wszyscy są questionable
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Chicago Bulls Typ: Chicago Bulls moneyline @ 3.01 Pinnacle ✅
Ważne spotkanie dla Byków, gdyż potencjalna wygrana pozwoli im powiększyć przewagę nad dziewiątymi w tabeli Konferencji Wschodniej Washington Wizards do dwóch zwycięstw. Jednocześnie wygląda na to, że Cavaliers nieco ułatwiają swoim rywalom wygraną, jak choćby w starciach z Detroit czy Memphis, gdy na parkiecie zobaczyliśmy mocno rezerwowe zestawienie. Dzisiaj zapowiada się podobny teatrzyk, gdyż James, Irving. Love, i Dunleavy z różnych powodów są questionable, zaś Smith i Williams na pewno out. Bulls będą bez Wade&#39;a ale już reszta drużyny jest do dyspozycji. Jednocześnie warto podkreślić, że Bulls wygrali cztery bezpośrednie starcia z Cleveland. Mając powyższe na uwadze uważam kursy na Chicago jako atrakcyjne i warte gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wizkhalidov 31

wizkhalidov

Użytkownik
cała trójka jest questionable, co Ty ziomek wypisujesz
w takim razie lepiej sprawdzaj swoje sources, bo są słabe ;) http://www.rotoworld.com/player/nba/927/lebron-james
edit: teraz dopiero wjechało info, że LBJ jest questionable https://twitter.com/CavsFredMcLeod/status/816785968359477248
Cleveland Cavaliers - Chicago Bulls Typ: Chicago Bulls moneyline @ 3.01 Pinnacle
Ważne spotkanie dla Byków, gdyż potencjalna wygrana pozwoli im powiększyć przewagę nad dziewiątymi w tabeli Konferencji Wschodniej Washington Wizards do dwóch zwycięstw. Jednocześnie wygląda na to, że Cavaliers nieco ułatwiają swoim rywalom wygraną, jak choćby w starciach z Detroit czy Memphis, gdy na parkiecie zobaczyliśmy mocno rezerwowe zestawienie. Dzisiaj zapowiada się podobny teatrzyk, gdyż James, Irving. Love, i Dunleavy z różnych powodów są questionable, zaś Smith i Williams na pewno out. Bulls będą bez Wade&#39;a ale już reszta drużyny jest do dyspozycji. Jednocześnie warto podkreślić, że Bulls wygrali cztery bezpośrednie starcia z Cleveland. Mając powyższe na uwadze uważam kursy na Chicago jako atrakcyjne i warte gry.
Typu nie neguję, ale piszesz, że Bulls wygrali 4 starcia z Cavs. O jakich starciach mówisz? Wygrali raz w tym sezonie. Mo Williamsa skończył karierę więc z pewnością jest out, Wade prawdopodobnie zagra
 
intelowiec 73,6K

intelowiec

Użytkownik
Czas powrócić po przerwie świąteczno-noworocznej ;)
Na dziś moją uwagę zwróciło spotkanie pomiędzy Golden State a Portland, a zwłaszcza dość niska linia wystawiona na nie - można jeszcze złapać powyżej 223,5 za 1,85.
Po zanalizowaniu dorobków punktowych obu ekip zastanawiać się zacząłem, co skłoniło buków do zaniżenia opcji i nie mogłem za bardzo do tego dojść - czy jest to oczekiwana absencja Lillarda (wciąż figuruje jako doubtful) czy może nieco niższe osiągi Portland w tym sezonie (choć i tak znaleźć możemy dość dużą liczbę spotkań, w których tę barierę przekroczyli)...
Porównanie potyczek obu drużyn (a jest ich do wyboru do koloru, ponieważ grali ze sobą w ostatnich play off) wypada zdecydowanie na plus - nawet w play off, gdzie gra się nieco inaczej wchodzi 4/6, a w pozostałych 10 meczach 8/10!!!
Nic tu więcej dodać nic ująć - składy wiele się nie zmieniły, GSW zagra w komplecie - będziemy więc mieć widowisko atrakcyjne dla oka i z dużą ilością koszy. Gramy!
Golden State - Portland powyżej 223,5 1,85 BAH 10/10 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Zach Randolph powyżej 13 pkt @1.83 betsson zwrot
Najważniejsza informacja dla tego typu, nie zagra JaMychal Green, to oznacza, że Randolph spędzi sporo czasu na parkiecie. Dodatkowo Clippers osłabienie na pozycji silnego skrzydłowego. W poprzednim ich meczu Randolph 18 pkt w 29 minut.
 
K 61

krotarth

Użytkownik
Wiadomo dlaczego jest dziś tak wysoki kurs na Charlotte? rozumiem, że dzień po dniu gra i, że na wyjeździe, ale pistonsi u siebie też nie zachwycają ????
nawet +8 na charlotte daje @1,5
 
B 19

bernabeusz

Użytkownik
Może dlatego ze Detroit miało jeden dzień wolnego po przegranej z Indianą a Bobki grały ciężkie spotkanie z Thunder.Detroit to nieobliczalna ekipa i nie wiadomo często na co ją stać... wg mojej oceny tez małe value jest na Bobki i wyższe handi tez pobieram✅ choć wszystko w tym meczu może się zdarzyć ????

Dla mnie to są Bobki ????
 
G 13

gientus

Użytkownik
Może dlatego ze Detroit miało jeden dzień wolnego po przegranej z Indianą a Bobki grały ciężkie spotkanie z Thunder.Detroit to nieobliczalna ekipa i nie wiadomo często na co ją stać... wg mojej oceny tez małe value jest na Bobki i wyższe handi tez pobieram choć wszystko w tym meczu może się zdarzyć ????
Sam jestes Bobek, to są Szerszenie!! :cool::zoltakartka:
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Toronto Raptors - Utah Jazz Typ: Utah Jazz moneyline @ 2.95 Bwin
@2.95 na Utah, czy to aby nie przesada. Oczywiście Raptors to naprawdę solidna drużyna, jednak ich forma pozostawia ostatnio wiele do życzenia. Zaledwie jedna wygrana w czterech spotkaniach pomimo wkalkulowanych porażek z Golden State Warriors i San Antoion Spurs to słabiutki wynik jeśli dodamy, iż Toronto w tym okresie przegrało z Phoenix Suns. Z kolei Utah wygrało cztery z pięciu poprzednich spotkań i na chwilę obecną mają taką samą liczbę zwycięstw co Raptors. W dodatku do dzisiejszego starcia przystąpią wzmocnieni powrotem Exuma i Burksa, zaś rotację gospodarzy uszczupli brak Patricka Pattersona. Jazzmani jak powszechnie wiadomo stoją przede wszystkim doskonałą obroną i mają spore szanse na powstrzymanie duetu Lowry - DeRozan. Reszta drużyny gospodarzy już tak bardzo nie przekonuje DeMarre Carroll gra mniej niż po 20 minut w meczu, zaś Jonas Valanciunas z rzadka przekracza 10 punktów w meczu i przeciwko duetowi Gobert-Hayward będzie miał jeszcze trudniejsze zadanie. W moje ocenie kursy na to spotkanie powinny być o wiele bardziej zbilansowane i kursy na Utah to z pewnością value.
 
K 61

krotarth

Użytkownik
A co myślicie nad overkiem Toronto - Utah over 198 @1,9? boję się, że oni mogą wyrabiać overy w każdym meczu, tylko w tym sobie odpuszczą...
wtedy miałbym na taśmie 1,9*1,5=2,85
 
B 19

bernabeusz

Użytkownik
A co myślicie nad overkiem Toronto - Utah over 198 @1,9? boję się, że oni mogą wyrabiać overy w każdym meczu, tylko w tym sobie odpuszczą...
wtedy miałbym na taśmie 1,9*1,5=2,85


Ciezki mecz do wytypowania możliwy under ✅, dla mnie bardziej możliwy over w meczu Denver-Spurs;)✅
 
M 18

martak123456

Użytkownik
Ja dzis puszczam trojke Pistons, Spurs i PTB.
Detroit sa wypoczeci, a Charlotte wczoraj wymeczone po spotkaniu z Bucks, Spurs dobrze radza sobie na wyjazdach (u Nuggetsow Faried jest GTD), a PTB ma znow w skladzie Lillarda, natomiast u Lakersow znow szpital i Clarkson jest GTD.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom