>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2015

Status
Zamknięty.
K 183

kamil_bdg

Użytkownik
Nikola Vucević over 19.5 @1.85
Zaza Pachulia under 9.5 @1.85
Unibet

Dosłownie przed momentem rozważałem mecz Orlando z Łakami i generalne over Vucevica. A tu nagle do nieobecnych Sandersa i Ilyasovy dołączył Pachulia. Typ na środkowego Magic wydaje się być w zaistniałej sytuacji bardzo mocny. Vucević powinien pozamiatać na tablicach i swoje wrzucić.
No i pytanie co z tym &quot;pechowym&quot; Pachulią? Jak to rozliczą buki? Gruzin może znaleźć się w składzie, ale parkietu nie powącha. Zwrot w najgorszym wypadku. Jak sądzicie, jakaś szansa, że typ zostanie policzony jako wygrany? Nie próbowałem nigdy tego w NBA i nie wiem, czy ładować się cała gotówką z konta. ????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Ciekawy kurs na Sote w dzisiejszym spotkaniu przeciwko 76ers. Wiadomo Philly ostatnio naprawde bardzo dobre zawody na wlasnym parkiecie. Powalczyli do sotatni minuch z Knicks czy Raptors a ostatnio nawet pokonali Pistons. Dzisiaj trafiaja Minnesote, ktora powoli wraca do zdrowia. Pekovic juz zagral kilka spotkan po kontuzji, Martin rzucil 21 punktow w swoim powrocie co przyczynilo sie do zwyciestwa nad Celtics. Rubio nadal bez szans na wystep ale jest szansa, ze Mo Williams dzisiaj zagra. W ostatnim spotkaniu nie zagral z powodow osobistych a nie kontuzji a dzisiaj dolaczyl juz do druzyny w Philly wiec kto wie. moze bedzie gotowy do gry[aczkolwiek nie jest to informacja 100%] Co by nie napisac Sota personalnien nie wyglada zle, jest Tadek Young byly gracz 76ers, jest Pekovic, jest Wiggins, jest wczesniej wymienainy Williams czy Martin a z lawki prawdopodobnie Budinger czy LaVine. Na pewno doswiadczenie zdecydowanie po stronie przyjezdnych, gra w ataku takzy i jezeli zagraja poprawnie w tym elemecie jestem spokojny o wynik spotkania. Aaa no i Minnesota przegrala na walsnym parkiecie z Philly wiec samoczynnie powinna byc w nich dosc duza spina mimo wszystko na takie spotkanie bo przzegrac z Philly we wlasnym domu to moim zdaniem jest mala kompromitacja.
Minnesota -2,5 1.96 marathonbet
Clippers, Portland i Houston maja taki sam bilans w tabeli i kazda druzyna ma o co grac bo pozycja numer 3 a pozycja numer 5 w tabeli to stosunkowo bardzo duza roznica. Houston trafiaja Boston, ktory po serii kilku zwyciestw przegral na wyjezdzie z Minnesota i to goscie sa zdecydowanym faworytem tego spotkania. Co prawda prawdopodobnie nie zobaczymy Dwighta Howarda, ktory moglby zrobic znaczaca roznice w elemencie gdzie Celtics od kilku lat sa na dnie ligowym czyli pomalowanym ale nawet bez niego Houston ma bardzo duzo argumenow by wygrac te spotkanie. Przede wszystkim do skladu wrocil po dlugiej przerwie Terenc Jones i zagral 21 minut, rzucajac przy tym 10 punktow co jest pozytywnym wynikiem. W ogole popatrzymy na lawke ROckets i jest moc. Terry, Brewer, Smith, Jones, Papanikolau, Shved to ludzie, za ktorych GM Rockets nie powinien sie wstydzic. Boston tez calkiem fajnie pogrywa sobie, trener Stevens to niewatpliwie jedna z jasniejszych pozycji w ekipie Bostonu i na ile pozwalaja umiejetnosci swoich graczy na tyle wyciaga z nich wszystko co najlepsza no ale pewniej granicy nie przeskoczy. Moim zdaniem nie jakis pogrom ale mimo wszystko spokojne zwyciestwo Rockets.
Houston -5,5 1,80 marathonbet

Szykuje sie jeszcze na overki Lillarda i Cousinsa bo na pewno beda @$$%@% bo ogloszeniu nominacji na rezerwowych ASG ale narazie nie ma jeszcze kursow na tych graczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
Houston Rockets 1.36
Portland +14.5 1.26
Dallas 1.22
@ 2.11✅
Gram dzisiaj dość bezpiecznie i za max stawke jaka można dać. Boston po serii wyjazdowych spotkań na zachodzie wraca do własnej hali gdzie zmierzy się z Rockets, tutaj upatruje wysokiego zwycięstwa przyjezdnych którzy w dobrym stylu pokonali ostatni Dallas bez DH,
Portland biore z handi +14.5 myśle że nie będzie tutaj blowoutu i jeśli Hawks wygra to jednocyfrową róźnicą, myśle że to dość bezpieczny typ.
Dallas jedzie do Miami które gra słabo na ten moment a dzisiaj jak wiadomo nie zagra Deng i Wade.. nie za bardzo widze tutaj argumenty po stronie Miami, pewnie skończy się blowoutem.


P.S JAK NIE WEJDZIE TO ZA KARE ADOPTUJE BANKROLLA ALBO JAZIRIIEGO
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
forza_inter 83

forza_inter

Użytkownik
Cavs - Kings
Kyrie Irving over 25,5 @ 1,85⛔⛔⛔
bwin

LeBron James (wrist) was a limited participant during shootaround, and he remains doubtful for Friday&#39;s game vs. the Kings.

Najprawdopodobniej LJ nie wystąpi w meczu przeciwko Kings w tym wypadku ktoś u kawalerzystów musi zdobywać punkty i w tym doskonale sprawdza się K. Irving. Ostatni występ Irvinga to 55 punktów zdobytych przeciwko PTB gdzie również w tym spotkani LJ nie wystąpił. Linia nie wydaje się zbyt duża patrząc na te 55 punktów zdobytych w ostatnim spotkaniu. W dodatku przeciwnik wydaję się trochę słabszy od ostatniego więc mam nadzieję że Irving weźmie grę swojego zespołu na siebie i rzuci min 30 oczek.

Suns - Bulls
Bulls mniej niż 103 @ 1,85✅✅✅
bwin
Linia wydaje się nie zbyt wysoka bynajmniej dla mnie. Bulls są po ciężkim meczu z LAL gdzie przegrali po dogrywce i przy czym stracili prawdopodobnie Butlera

Jimmy Butler said he hurt his left knee against the Lakers on Thursday and is unsure if he will play against the Suns on Friday.

Stracili w tym meczu sporo siły i dużą siłę ofensywną. W dodatku dzisiejszy przeciwnik ten z wyższej półki gdzie na pewno będzie się ciężko grało. Nie wydaje mi się że Bulls dadzą rade rzucić 103 punkty w tym spotkaniu

Utah Jazz - GSW
Klay Thompson over 24,5 @ 1,85⛔⛔⛔

Tutaj bardzo krótko. O tym że GSW odprawi tutaj Utha nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Thompson w ostatnich spotkaniach gra bardzo dobrze jego trójki są bardzo niebezpieczne, jeżeli ten element jego gry będzie dzisiaj siedział to nie ma się o co martwić i 25 punktów powinno pęknąć spokojnie
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Powie mi ktoś jak to jest z tym głosowaniem na fb/tw itd. odnośnie allstar? Gdzieś czytałem, że to komisarz będzie decydował.
Mile widziane źródło.
W tym temacie podajemy wszelkie przemyślenia i analizy dotyczące spotkań NBA rozgrywanych w styczniu.

Derrick Favors over 15.5 @ 1.85 by Sportingbet ⛔ 15
Favors 6-10 / 262 lbs
Green 6-7 / 230 lbs
14 kilogramów różnicy w mocy oraz 9 cm we wzroście.
Green jest jednym z najmniejszych PF w lidze.
Favors notuje u siebie 16.7 PPG, przekraczając tą linię w 6 z 12 meczów w styczniu (4 z 7 at home).
Dwa tygodnie temu w tej samej hali Favors rzucił 22 pkt (10/16 FG).
Favs powinnien być aktywny. Kanter i Gobert będą się bili z Bogutem dzisiaj i to Derrick, ze względu na bardzo łatwy match-up, powinien być go-to-guy&#39;em pod koszem gospodarzy.
 
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Damian Lillard over 21.5pkt @1.83 b365 ⛔
Krótko: Damian Lillard został pominięty w ASG 2015. W miejsce kontuzjowanego Bryanta wskakuje Cousins, który zasłużył na to, ale co tam robi CP3. Ogólnie nie jestem wielkim fanem gracza LAC, choć jako PG trzeba mu oddać, że więcej asystuje niż Lillard.
Lillard, którego brakło również w kadrze USA 2014 po raz kolejny musi udowadniać niedowiarkom, że graczem jest absolutnie topowym.
Średnia rzutowa z tego sezoni 21.8 ppg. Dziś PTB rozegra zacięty mecz z hot Atlantą. 200 punktów powinno pęknąć. Damian również powinien zaliczyć dziś wychylenie w górę od swojej średniej punktowej. Ostatnie słabsze występy+ podrażniona ambicja sprawiają, że o typ jestem dość spokojny
Stawka: średniomocna

Minnesota -10pkt @2.9 b365 ⛔ tutaj to się wygłupiłem
Patrząc tylko na trendy jakie w NBA się powtarzają, wygranej Minnesoty jestem niemal pewien.
Argumenty:
Drużyna wreszcie odbiła się od dna wygrywając ostatni mecz
Do składu powrócił Pekovic i Martin (bardzo dobry występ po powrocie)
Niedługo również wróci Rubio i Mohhamed więc w drużynie na pewno jest optymizm
We knew we were getting better and when we got the win that gave us motivation to keep working and showed us that we are going the right way,&quot; powiedział Gorgui Dieng
Big revenve game za porażkę na własnym parkiecie z grudnia gdzie Minnesota uległa 76ers dając im 1 zwycięstwo w sezonie.
Może jestem niepoprawnym optymistą, ale czuje, że przy dobrym początku Minnesoty, może tu być nawet blow-out.
Motywacja + rewanż+ wzmocnienie składu po powrocie kontuzjowanych graczy i optymizm to to czego szukam w NBA
Stawka: średnia
Tym razem pozasportowe argumenty nie zadziałały.
Lillard słabizna. Minnesota dramat :/
 
scald_11 58

scald_11

Użytkownik
Phoenix Suns - Chicago Bulls /@3.20 B365 ⛔
Typ: Bulls

Do tego coś bardziej pewnego czyli Bulls (+6.5) @ 1.90 ✅✅✅

Ludzie wariują bo dziś nie zagra Butler, ale to żaden powód by ładować się w Suns. Punkty Butlera rzuci ktoś inny, Byki mają w tym sezonie wystarczająco wyrównany skład.

Chicago dobrze radzi sobie na wyjeździe zwłaszcza jako underdog (ostatnie przykłady: mecz ze Spurs, Dallas i Golden State) + nie zapominajmy że to Bulls, a nie Suns są przymierzani do mistrzostwa w tym sezonie. Wczoraj przegrana z Lakers, dziś wygrana z Suns. Tak ja to widzę :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Miami – Dallas
Typ: over 22,5 punktu Chris Bosh
Kurs: 1,75/1,71/1,65
Bukmacher: Betsafe/bet365/Ónibet


Dzisiaj zabraknie Dwyane&#39;a Wade&#39;a (21,4 punkty na mecz) i Luola Denga (14,3 punktu na mecz). Bez tej dwójki oczywiste jest, że ciężar zdobywania punktów przejdzie na Bosha. Faktem jest, że w tym sezonie tylko raz zdarzyła się taka sytuacja w meczu z Brooklynem (17 listopada 95:83) i wtedy Bosh rzucił tylko 15 punktów (5-11), ale grał tylko 29 minut. Teraz drużyna jest już troszkę inaczej poukładana i pod nieobecność Wade&#39;a, w ostatnich meczach to Bosh jest najlepiej punktującym zawodnikiem:

- 16 stycznia z Sacramento 95:83, 30 punktów (11-20, 39 minut)
- 14 stycznia z Golden State 89:104, 26 punktów (8-18, 33 minuty)

W starciach z Dallas Bosh w 23 meczach zdobywa 19,6 punktu na mecz. W ostatnim meczu z Dallas rzucił 20 punktów (7-10, 37 minut). W tym sezonie zdobywa średnio 21,3 punktu na mecz, grając 35,4 minuty. Dzisiejsza linia jest więc tylko o niecałe dwa punkty większa od jego średniej, co przy powyższych okolicznościach jest do przyjęcia.

Wynik: 12 punktów⛔
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Butler na pewno nie zagra ? Na roto on i Gibson są propable, a kursy cały czas w góre na Bulls. Ja sam się przymierzam w ich stronę.
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Co Panowie od NBA sądzą o MIAMI +9.5 @1.76 Bet365 ???
Rozumiem, że Heat osłabione i w ogóle tragedia w tym sezonie ale:
- w listopadzie pokonali Mavs w Dallas 9-punktami
- jeśli już Heat u siebie przegrywają (czyli w tym sezonie często) to dość rzadko w takich rozmiarach, chyba że z potentatami (Bulls, Warriors, Hawks)
-Dallas nie jest w najwyższej formie (4 porażki z rzędu).
 
zoumafan 23

zoumafan

Użytkownik
Philadelphia win
Bet365
@2.65

Troszke nie rozumiem kursow wystawionych na to spotkanie. Oba zespoly to ogony tabeli, oba sa beznadziejne. Philadelphia to moim zdaniem obecnie lepszy zespol. Na wlasnym boisku w ostatnim czasie prezentuja znacznie lepsza forme, niz Minnesota na wyjazdach, ogolnie maja lepszy procent wygranych spotkan, a w dodatku w ekipie gosci z powodu kontuzji w ostatnich dniach zabraknie kilku zawodnikow. Oczywiscie w Philadelphi tez jest problem pod tym wzgledem, ale sa to kontuzje z dalszej przeszlosci, dlatego zespol powinien sie przex ten czas juz przyzwyczaic. Te wszystkie aspekty skladaja sie na propozycje zagrania na zwyciestwo gospodarzy.
Houston -6
Bet365
@1.95

Boston to nie jest juz ta sama druzyna co w przeszlosci kiedy to byla bardzo grozna. W obecym sezonie zajmuja slabe 10 miejsce w slabszej konferencji no i wydaje sie, ze do Play Off nie wskocza. Dzisiejszej nocy przyjdzie im sie mierzyc na wlasnym parkiecie z mocnymi rakietami na czele ze znakomicie punktujacym Hardenem. Niestety goscie przystapia do tego meczu bez Howarda( waznego ogniwa w zespole), ale w ostatnim spotkanie, takze musieli sobie radzic bez niego i dali rade, natomiast w ekipie gospodarzy zabraknie Olynyka. Uwazam, ze Houston powinni zwyciezyc w tym pojedynku, poniewaz sa zespolem znacznie lepszym i majacym znacznie wieksze ambicje od swoich rywali.
Clippers -5
Bet365
@1.90

Ten typ gram tylko i wylacznie, jesli Anthony Davis nie wystapi. Wiadomo jak waznym ogniwem jest ten zawodnik w druzynie Pelicanow. Jego wystep jest niepewny. Sadze, ze nawet w przypadku jego obecnosci Clippersi mogliby pokusic sie w tym meczu po zwyciestwo szczegolnie, ze ich forma jest obecnie dobra, natomiast moze byc ciezko z uwagi na trudny teren jakim jest wlasny parkiet dla Pelicanow. Tak jak powiedzialem na wstepie. Jesli Davis zagra to nie gram, jesli nie to gram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Damian Lillard over 21.5pkt @1.83 b365
Krótko: Damian Lillard został pominięty w ASG 2015. W miejsce kontuzjowanego Bryanta wskakuje Cousins, który zasłużył na to, ale co tam robi CP3. Ogólnie nie jestem wielkim fanem gracza LAC, choć jako PG trzeba mu oddać, że więcej asystuje niż Lillard.
Lillard, którego brakło również w kadrze USA 2014 po raz kolejny musi udowadniać niedowiarkom, że graczem jest absolutnie topowym.
Średnia rzutowa z tego sezoni 21.8 ppg. Dziś PTB rozegra zacięty mecz z hot Atlantą. 200 punktów powinno pęknąć. Damian również powinien zaliczyć dziś wychylenie w górę od swojej średniej punktowej. Ostatnie słabsze występy+ podrażniona ambicja sprawiają, że o typ jestem dość spokojny
Stawka: średniomocna

Minnesota -10pkt @2.9 b365
Patrząc tylko na trendy jakie w NBA się powtarzają, wygranej Minnesoty jestem niemal pewien.
Argumenty:
Drużyna wreszcie odbiła się od dna wygrywając ostatni mecz
Do składu powrócił Pekovic i Martin (bardzo dobry występ po powrocie)
Niedługo również wróci Rubio i Mohhamed więc w drużynie na pewno jest optymizm
We knew we were getting better and when we got the win that gave us motivation to keep working and showed us that we are going the right way,&quot; powiedział Gorgui Dieng
Big revenve game za porażkę na własnym parkiecie z grudnia gdzie Minnesota uległa 76ers dając im 1 zwycięstwo w sezonie.
Może jestem niepoprawnym optymistą, ale czuje, że przy dobrym początku Minnesoty, może tu być nawet blow-out.
Motywacja + rewanż+ wzmocnienie składu po powrocie kontuzjowanych graczy i optymizm to to czego szukam w NBA
Stawka: średnia
Przecież to samobójstwo(ale powodzenia)
Wystarczy przypomnieć to :
https://www.youtube.com/watch?v=2iCoucYtwls
Do tego w tamtym spotkaniu obie drużyny grały na skuteczności poniżej 40% z gry poniżej 20% za 3, popełniono około 40 TO&#39;s itd. Wygrają Ci którzy będą mniej tragiczni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Rockets at Celtics
Over 208 @ 1.74 by Marathon ⛔
Rano łapałem po takim kursie 204 ????

Grają topowe ekipy jeśli chodzi o tempo gry. Boston 3 pace w lidze, Houston 4.
Wspominane już było wcześniej o słabej obronie Houston na wyjazdach - 94.8 tracone u siebie per game / 103 per game na wyjeździe.
Na tak wysokiej linii Rockets na wyjazdach są 14-9.
Boston u siebie na takiej linii 11-1-10.
Co ciekawe Boston u siebie rzucał 100+ w 16 z 22 meczów.
Rockets na wyjazdach 100+ w 18 z 23 meczów.
Kolejny plus - brak Howarda pod koszem Rockets, co powinno pozwolić rozwinąć się Sullingerowi i innym podkoszowym.
Ogólnie mocne tempo + dobry ofens powinny zrobić tutaj mocny over.

Na linii 204 nie mam obwa. Jako, że poszły spore spadki na overy, myślę, że bardzo atrakcyjny też jest over 100 pkt Celtics @ 1.90 by Marathon ⛔

Do tego w tamtym spotkaniu obie drużyny grały na skuteczności poniżej 40% z gry poniżej 20% za 3, popełniono około 40 TO&#39;s itd. Wygrają Ci którzy będą mniej tragiczni.
Wygrają ci, którym mniej zależy na lepszym miejscu w loterii o najwyższe picki.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Clippers at Pelicans
Over 196 @ 1.727 ✅
Przy okazji meczu z Juta wspomniałem o ofensywnych popisach Clippers w tym sezonie. Obecnie są najlepszym atakiem ligi, rzucajac w meczach wyjazdowych 100+ w 16 z 19 meczów.
W grudniu w Steples padł wynik 120-100 dla Clipps.
Pelicans dużo lepsi u siebie ofensywnie niż na wyjazdach - 105 per game u siebie / 95.9 on road.
Nie gra dzisiaj Antek Davis... ktoś by powiedział, ze to źle, ale moim zdaniem to dobra wiadomość dla overa, ponieważ Davis jest jednym z najlepszych obrońców w lidze i dzisiaj pod jego nieobecność Blake będzie bestią.
Świetnie wygląda też over 103 samych LAC @ 1.90 by Marathon VOID
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Wygrają ci, którym mniej zależy na lepszym miejscu w loterii o najwyższe picki.
Jedna wygraną w tą czy tamtą teraz nic nie zmieni. Można jeszcze 30 kilka spotkań przegrać.
Co do meczu Minnesoty z Philadelphią to jest jednak pewna istotna zmiana - Kevin Martin wrócił po kontuzji.
Kevin to niezły gracz, ale nie traktujmy go jako zbawienia dla Minny, tym bardziej po ciężkiej kontuzji.
Powodzenia wszystkim dzisiejszej nocy :]
 
hayto 631

hayto

Użytkownik

Detroit Pistons - Houston Rockets
Josh Smith over 12.5 pkt @ 1.87 Betano ⛔ 7 pkt.​

3/12 z gry, 23 minuty na parkiecie. Amatorka

Na dziś nic innego jak over Josha Smitha. Smith wraca do Detroit, a jak wiadomo był tam niechciany dlatego też włodarze Pistons zdecydowali o jego zwolnieniu. Dla Detroit wyszło to na dobre, bo drużyna nagle zaczęła wygrywać, a Drummond i Monroe zdecydowanie &quot;odżyli&quot;. Smith ma dziś coś do udowodnienia i z pewnością będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony. W Rockets nie zagra Howard, a to dla typu dobrze. Smith pod nieobecność Howarda w trzech ostatnich spotkaniach rzucał odpowiednio: 14,11,18 pkt. Tak jak napisałem wyżej Josh dziś sto procent mobilizacji. Linia 12.5 więc jak najbardziej do gry. Polecam


Edit.
Andre Drummond over 13.0 zbiórek @ 1.87 Betano ✅ 16 zbiórek

Z dzisiejszego spotkania Detroit - Houston polecam jeszcze typ na zbiórki Andre Drummonda. Howard nie gra, więc na deskach będą dominować wysocy z Pistons. Linia wysoka, ale nie odstraszcie sie. Drummond to straszny dzik pod tablicą (średnia w tym sezonie 12.9 zb na mecz). Jeżeli sam się nie wykluczy po przez faule, które często łapie i są to głównie głupie faule w ataku to powinno być izi ;).
 
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
Atlanta Hawks - Philadephia 76ers
Philadephia 76ers +17 1.9✅

Obie ekipy b2b, Hawks bardzo ciężki mecz z Portland g✅dzie dopiero w czwartej odsłonie zwłaszcza dzięki dobrej defensywie przechylili szale na swoją korzyść i wygrali całe spotkanie 105-99. Phila również po zwycięstwie na własnym parkiecie 103-94 nad Wolves. Myśle że dziś Atlanta nie będzie miała tak łatwej przeprawy jak niektórym się to wydaje.. linia jest ustawiona bardzo wysoko, zważywszy że Atlanta miała ciężkie spotkanie przeciwko Blazers skłaniałbym się na linię w strone gości z Filadelfii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Na dzisiaj mam 3 propozycje:
Golden State Warriors - Phoenix Suns +10 1,934 ⛔ 106:87
Troszkę mnie dziwi ta linia. GSW złapało zadyszkę. Dwie porażki pod rząd w tym ta zeszłej nocy z Utah może boleć. Ale w końcu musi nastąpić lekka zadyszka. Przy stylu jaki prezentuje ten zespół to ten bilans wygląda wręcz jak nieprawdopodobny.
Phoenix ze swoim up tempo również robi dobrą robotę. Grają swoje praktycznie w każdej sytuacji i to przynosi dobre efekty. Spotykając się z troszkę jakby roztrojoną po tych dwóch porażkach ekipą GSW dawałbym im więcej szans bo pokazali w tym sezonie, że potrafią nawiązać walkę z najlepszymi. GSW na tej linii jest w tym sezonie 3-2 i wydaje mi się, że jest sporą przesadą dawanie DD linii w spotkaniu tak podobnych stylem ekip, kiedy obie są b2b i do tego faworyt ma lekką zadyszkę.
San Antonio Spurs over 103,5 1,925 ⛔ 85
Powinno tutaj paść sporo punktów, ale ja wolę atakować tylko over SAS. Clips b2b a oni b2b kręcą wysokie wyniki. W obronie pewnie jak to oni będą dzisiaj mieć problemy, szczególnie z tak dobrze zorganizowaną ekipą jak SAS. Goście away tracą ok 102ppg z czego b2b tracili ostatnio 98 z Denver, 108 z Sacramento, 104 z Miami, 107 z Atlantą. SAS wypoczęci. Następny mecz dopiero 4 lutego. Home średnia 105ppg.
Linia wydaje się smakowita.
Orlando Magic - Dallas Mavericks over 210 1,925 ⛔ 201
Całkiem przyjemna linia. Orlando było ostatnio wałkowane. Grają dużo szybciej a dla Dallas to woda na młyn. Ten mecz będzie bardzo szybki i o ile Orlando tylko utrzyma przyzwoitą skuteczność to ta linia powinna być przekroczona bardzo spokojnie. W sumie jest wystawiona całkiem nisko bo skoro z ekipami pokroju NYK mieliśmy 207 to tutaj bym wystawił ją kilka punktów wyżej.
Nie będę przepisywał statystyk bo to nie ma większego sensu. Dallas jak gra każdy średnio zorientowany wie. Orlando przyspieszyło tempo u gra typowe up-tempo, oddają dużo więcej rzutów aniżeli jeszcze przed kilkoma miesiącami.
NBA 2014/2015 52:44:1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom