>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

NBA Styczeń 2012

Status
Zamknięty.
J 13

jrq-

Użytkownik
Detroit Pistons - Orlando Magic 2 1.55
Pomimo tego, że Orlando z sezonu na sezon wydaje się być słabsze kadrowo, to w ten sezon weszło bardzo dobrze. Po porażce w pierwszym meczu z Oklahomą na wyjeździe następne cztery Magicy wygrali i to w sposób bardzo przeokonywujący: trzy zwycięstwa u siebie kolejno z Houston -19, Nets -16, Raptors -6 i wyjazdowe z Bobcats -21 robią wrażenie i potwierdzają dobrą formę. Detroit znajduje się na przeciwległym biegunie, bo ma bilans 1-3, Tłoki wygrały ostatni mecz z Indianą, ale wątpię, że powtórzą to osiągnięcie dziś. Przede wszystkim tamten mecz zagrali na bardzo wysokiej skuteczności, raczej nie do powtórzenia dziś. Zespół Orlando dobrze broni i z pewnością nie dopuści do tylu łatwych pozycji rzutowych zawodników Pistons. Detroit u siebie grało do tej pory dwa spotkania, jedno wygrane z Indianą i drugie przegrane z Cavaliers. Jest to jedna z najsłabszych ekip Konferencji Wschodniej i Magicy pomimo, że tej nocy grali, takie mecze powinni wygrywać. Dwa ostatnie mecze w Detroit wygrali.

New Jersey Nets - Indiana Pacers 2 1.50

New Jersey Nets oraz Washington Wizards - te drużyny wg mnie będą w tym sezonie czerwonymi latarniami w NBA. Nic nie wskazuje na to, by było inaczej, a już na pewno, by Nets wygrali dzisiaj z Pacers. Zespół dzisiejszych gości został solidnie wzmocniony przed sezonem - doszedł David West, który w praktycznie każdym spotkaniu Pacers jest wiodącą postacią, jest George Hill, który był bardzo dobrym zmiennikiem w Spurs, tutaj gra nieco więcej i trzeba przyznać spisuje się znakomicie. Także Louis Amundson i Jeff Pendergraph, którzy uzupełnili zespół przed tym sezonem wnieśli odrobinę jakości do ekipy Indiany. A trzeba jeszcze pamiętać, że w ekipie dzisiejszych gości gra Danny Granger, jeden z moich ulubionych zawodników i najlepszych w NBA na swojej pozycji, jest także Hibbert. Nets mają co prawda Derona Williamsa, ale reszta zespoł to typowy koszykarski złom. Co ważne, kontuzjowany jest Brook Lopez, który nie zagra przez najbliższe tygodnie. Porażka Pacers w tym spotkaniu będzie dla mnie sensacją. Ostatnie pięć spotkań Indiany w New Jersey zostało wygranych przez ekipę gości...
Denver Nuggets - Milwaukee Bucks 1 1.55
Kurs nieco poszybował w górę, jednak kompletnie nie rozumiem dlaczego. Jedynym faktem przemawiającym za goścmi jest to, że Denver gra 4 mecz w przeciągu 5 dni, ale jako, że jest to początek sezonu nie powinno mieć to większego znaczenia. Co więcej, Baryłki to jest ekipa bez większych gwiazd, siłą tego zespołu jest zgrany kolektyw. I to widać, bo gry któremuś zawodnikowi nie idzie, zawsze na ławce znajdzie się ktoś, kto może go godnie zastąpić na parkiecie. W tym sezonie Denver wygląda bardzo dobrze - u siebie są nie do zatrzymania, grali dwa spotkania i dwa wygrali przekonywująco: z Utah -17 i Lakers -9. Goście mają bilans 2-1, jednak jedyne spotkanie, które grali na wyjeździe zostało przez nich przegrane z bardzo słabymi Bobcats. Czy są w stanie dziś powalczyć z Denver? Wg mnie są na to bardzo małe szanse.
Oprócz tego gram tipla na faworytów: Boston + Miami + NYK @1.55
Powodzenia.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Ryan Anderson over 15.5 2.160
Pinnacle
4/10

Grają dziś z Detroit. Wydaje się więc, że dobra okazja, żeby zapunktować. Pistons nie bronią zbyt dobrze trójki, póki co ich przeciwnikom wpada 44.8%. Jest też opcja, że mają pecha po prostu, tak czy siak dostają trójki na dobrej skuteczności. A wiadomo, że Anderson sobie lubi trójki sypać, jak prawie całe Orlando. Póki co 21 trójek w 5 meczach. Generalnie sporo punktuje, średnia 20.4. Z OKC 25, Nets 22, Charlotte 23, tylko z Houston 8 punktów, ale tam Scola naprzeciw niego, a to dobry przeciwnik. Dziś dostanie Jerebke, a to już nie to samo. W Orlando widzą, że Ryan ma formę mega, no i grają na niego. A on to wykorzystuje i dziś powinien znów wykorzystać.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Trochę relacji live ;-)
Narazie kilka punktów do przodu dla Suns. Potwierdziło się , ze są mocniejsi w rotacji i na tablicach ( 26-18) i dzięki rezerwom odrobili straty. Ten Morris to naprawdę materiał na niezłego grajka, pod warunkiem, że ktoś nauczy go jeszcze lepiej bronić o co w Phoenix może być ciężko. Marcin szybkie głupie faule i 18 minut na ławce, tak samo jak Curry w GSW. Ellis solidny, zobaczymy jak będzie, niemniej jednak wydaje się na teraz że więcej argumentów po stronie Słońc.
@Cibeles - relacji live nie przeprowadzamy w tym temacie. Jeżeli na prawdę chcesz coś wnieść z odbytego się już spotkania, musisz włożyć troszkę wkładu w opisanie go oraz w analizę pod kĄtem
bukmacherskim na następne spotkanie danego zawodnika / drużyny. :) pozdr,
Baqu
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Morris może tego nie widać ale ma predyspozycję do dobrej gry w obronie, warunki ma też dobre, taki mini LBJ ????
 
astafor 74

astafor

Użytkownik
koszykowka, NBA
Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs
typ : 1
kurs : 2.70
betsson

Spurs sa zbytnio faworyzowani moim zdaniem. owszem to ekipa ktora bedzie sie liczyc w tym seoznie w konferencji zachodniej, jednak nie sadze aby stare kolana Duncana i jedynie wciaz dobra forma Parkera mialyby duzo namieszac w tym roku. calkiem na odwrot patrze na ekipe z Minnesoty. Po przyjsciu w tym roku do druzyny Ricky Rubio graja efektowniej i efektywniej. Mlody Hiszpan swietnie kieruje gra, zaliczajac sporo asyst. Swietnie uklada mu sie wspolpraca z Kevinem Love. W dodatku Beasley, ktory sporo wnosi do gry zdobywajac sporo pkt i dobrze grajac w defensywie. Spurs natomiast jest zalezne od formy i zdrowia 3 swoich zawodnikow: Duncana, Parkera i Ginobiliego. Jesli ktorys z nich ma slabszy dzien to zespolowi ciezko sie gra. Lesne Wilki graja dzis na wlasnym parkiecie co moze ulatwic im troche ten mecz. Mimo to nie sa dzis faworytami i tylko swietna forma gospodarzy lub slabsza dyspozycja jednego z liderow Spurs moze sprawic, ze to goscie wyjada pokonani. Na to tez dzisiejszego wieczoru licze.

@Beasley złamał wczoraj kluczowy palec w ręce rzucającej
Baqu
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Utah + Orlando 2.153
Panbet
3/10

NOHy wczoraj padaka straszna. Sacto bez Cousinsa wygrało z nimi 96:80. Gordon cały czas day-to-day, ale nawet jak zagra to pewnie nie za długo. Jefferson, Millsap, Favors, Kanter - jakoś nie widzę NOH w starciu z nimi. Pod koszem niemała przewaga Jazzmanów. Reszta pozycji też nie wygląda źle. Poza tym są wypoczęci.
Orlando z kolei nie jest wypoczęte. Detroit juz bardziej. Ale takie mecze jak wczoraj, kiedy wygrywa się mecz w końcówce dają zawsze kopa energii. Dziś Magicy z pewnością będą chcieli pokazać, że wczorajsze męczarnie z Raptors to tylko przypadek. No i to co pisałem w analizie na over Andersona - Pistons słabo bronią trójki, a wiadomo, że to groźna broń Orlando.
 
slander 10

slander

Użytkownik
Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder✅
Teoretycznie faworyt jest tylko jeden - goście. Bilans 1-4 przeciwko 5-0. Oglądałem spotkanie pomiędzy tymi drużynami i OKC ledwo wygrali dzięki Durantowi. Mecz był w Oklahomie, a teraz grają w Dallas więc na pewno Mavs będzie łatwiej. Niektórzy mówią, że Thunder wygrali mimo słabej gry Westbrooka, ale niestety dla OKC jest on bez formy. A w pierwszej piątce Oklahomy tylko on i Durant stanowią prawdziwe zagrożenie w ofensywie, więc obecnie zostaję niemal sam Kevin.
Z kolei Dallas jak to stary zespół(wiekowo) i na dodatek obrońca tytułu ma &#39;lekkiego kaca&#39; po mistrzostwie. Nie pomaga im w rozkręceniu się także wymiana połowy składu w przerwie międzysezonami, ale wg. mnie z każdym meczem jest lepiej. Do wspomnianego meczu Mavs przystępowali z bilansem 0-3 i byli bardzo zdeterminowani żeby wygrać. Widać było w nich tamtą mistrzowską drużynę. Byli bliscy zwycięstwa i z pewnością są wściekli po tamtym rzucie. Dziś powinni być jeszcze bardziej zdeterminowani i na własnym parkiecie są w stanie pokonać Thunder.
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Pacers -6 @ 1,91 WH ✅

Nie zagra Lopez oraz Humphries, Deron nie ma z kim grac, caly team malo zgrany a w dodatku rezerwowe Williamsy nie potrafia dorzucic do kosza. Pacers dzieki dobremu terminarzowi ma szanse wyjsc na 4-1, dzisiaj powinni wkoncu wejsc na swoja skutecznosc i rozstrzelac NJN
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 7

soccerman

Użytkownik
03:05
Milwaukee @ Denver
Milwaukee ML / 2,84 w pinnacle
3/10
Milwaukee przy odrobinie szczęścia miało by już bilans 3:0, w ostatnich sześciu dniach grało tylko jeden mecz, Denver w tym czasie aż cztery spotkania, w tym trzy ostatnie o sporym ciężarze gatunkowym. Myślę, że to może mieć wpływ na formę tej drużyny.
Mavericks mają fajny team, są w tym sezonie znacznie skuteczniejsi niż w poprzednim, grają siłową, trochę wręcz europejską koszykówkę i jedynym sposobem, by z nimi wygrać jest ich zabiegać (bo akurat wolą spokojną koszykówkę). A do tego trzeba mieć dużo sił, napięty terminarz Nuggets tu jest wielkim sprzymierzeńcem Bucks
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Co tu taka cisza :))
To może ja zacznę

Dziś faktycznie niełatwa noc do typowania ale zawsze coś można wygrzebać....

Na pierwszy ogień biorę Utah i Milwaukee. Wczorajszej nocy oglądałem i jednych i drugich, i jeżeli brać pod uwagę dyspozycję to Kozły są piętro wyżej. Postawili się Denver dosć mocno w Pepsi Center a to duża sztuka. Utah męczyło się niemiłosiernie z NOH i wygrało w końcówce. 46% z gry, ledwie 36 zbiórek... szału nie ma, tylko hala i kibice pociągnęli ich do zwycięstwa. Kozły 42% z gry, 38 zbiórek, ale i rywal był zdecydowanie mocniejszy. Jak dla mnie są w lepszej formie. Ja jednak pamiętając , że Utah zarówno z NOH jak i 76-ers wygrali w końcówce, a Kozły miały dziś w nocy koszmarne ostatnie parę minut pobiorę

Milwaukee Bucks ( +1 ) - Utah 1 ( Half ) za 1,90 w Betsson ⛔

Drugie co dziś pobieram to

Chicago Bulls under 97 pkt ✅

Byki grają z Atlantą i szykuje się wielki mecz. Jak dla mnie numer 2 i 3 na Wschodzie za Miami. Będzie ostro i defensywnie. Atlanta wprawdzie zmęczona, ale szczęśliwa po ograniu Miami, a to doda im skrzydeł. Zmęczenie jednak spowoduje, ze nie będą gonić, tylko grać długie akcje. W tym sezonie linia 97 pkt. w obronie padła tylko raz i to z NJNets - taki mecz zwany festynem. Chicago ostatnio wprawdzie regularnie linie łamie, ale z kim oni grali.... no Memphis to zwracam honor, ale umarli razem z Randolphem.
Powodzenia, noc trudna do grania to i ostrożnie ze stawkami.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Zgadzam się Cibeles, dziś ciężkie mecze ale nie wyobrażam sobie nie obstawić więc dziś singielek Atlanta +9.5 ✅. Chicago powinno wygrać mecz, aczkolwiek nie wydaje mi się że aż tak wyraźną przewagą. Wczoraj Atlanta pokonała Miami, a to o czymś świadczy. Oczywiście mogą być podmęczeni. Ale Dallas też mogło być zmęczone po meczu z Minnesotą a roztrzaskali Oklahome. Podejrzewam, że w razie większej przewagi wejdą rezerwowi którzy trochę zaprzepaszczą wynik kolegów. Zobaczymy jak będzie - ogólnie nie polecam tego typu, ja osobiście postawiłem to za 56 groszy czyli minimalną stawke w Tobecie tylko i wyłącznie dla funu. Nie lubie oglądać meczów gdy komuś nie kibicuje.
Pozdro
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Chicago Bulls (-9) - Atlanta Hawks 1 @ 1.91
Ja mam z kolei inne zdanie na temat Atlanty Hawks. Zagrałem już wczoraj, tuż po zwycięstwie w Miami ;) Wyszedł im super mecz, ale mam świeżo w pamięci, poprzednie mecze h2h między Hawks i Bulls. Na 9 zeszłorocznych spotkań (3 w regular i 6 w PO) sześć razy totalna dominacja Byków. Od tego czasu niewiele się w tych klubach zmieniło. Atlanta niby ma świetny bilans (ale warto popatrzeć z kim grali), niby ograli Heat ale mnie nie przekonują. Mam wrażenie, że to bardziej Heat spieprzyli wczoraj sprawę, niż ATL to wygrało. A Byki mieli ciężki początek, bo same mecze na wyjeździe (3-1) i to na trudnych terenach, ale pokazują wielką formę już od początku sezonu. Ostatni mecz z Grizzlies to najlepszy tego dowód. Kapitalna defensywa, strata tylko 64 punktów i wygrana 40 pkt, mimo tego że starterzy grali mało. Oczywiście to tylko Memphis ale mimo wszystko. Zważywszy na to jak Chicago gra na własnym parkiecie i b2b dla ATL nie mam oporów przed zagraniem handicapu (obecnie ustawionego na 9 pkt)
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Los Angeles Lakers - Houston Rockets
Typ:
-Lakers-3,5@1,50
✅✅✅
Jakoś nie mogę się przekonać do obsady podkoszowej Houston, która została co prawda wzmocniona Dalembertem wchodzącym z ławki, jednak wciąż brakuje tam rasowego duetu na pozycji centra i silnego skrzydłowego.
Jordan Hill jest tu dla mnie zagadką i nie przekonuje mnie tu jego ostatnie 15 zbiórek z Hawks, bo po pierwsze był to jego carrer high i wynik mocno zawyżony patrząc na wcześniejsze mecze (18 zbiórek w 3 spotkaniach), po drugie osiągnięty z zespołem Hawks, którzy na dobrą sprawę mają dwóch skrzydłowych zamiast centra w pierwszej piątce.
Ten przydługawy wstęp o podkoszowych pisze dlatego, że dziś Rakietom, które są jak dotąd co najwyżej średnio zbierającym teamem, przyjdzie się zmierzyć ze świeżym i gotowym do powrotu na swoje najwyższe obroty Andrew Bynumem, który po 4 meczowym zawieszeniu robił co chciał pod koszem w dwumeczu z Nuggets i pokazując, że po Howardzie jest on chyba najbardziej dominującym centrem w lidze. 29 zbiórek i 37 punktów przy skuteczności 66% to dorobek 2 spotkań Bynuma, jak imponujący dodawać nie trzeba.Do tego dochodzi Pau Gasol, który mówiąc dużym skrótem jest dużo lepszą wersją Luisa Scoli po stronie przeciwnej.
Dalej mamy pojedynek strzelecki Martin vs Bryant, czyli teoretyczna ewidentna przewaga Lakers, w praktyce różnie może być. Nie wydaje mi się jednak żeby w 3 z rzędu meczu lider gospodarzy zanotował tak słaby występ. Nie ma naprzeciwko siebie dobrych obrońców, i choć gra z kontuzją, to jednak pierwsze mecze tego sezonu pokazały, że urazy to dla Bryanta chleb powszedni i nawet pomimo nich może być liderem swojej drużyny. Jeżeli weźmiemy pod uwagę wszystkie 5 spotkań, to w większości statystyk Bryant wypada lepiej niż w poprzednich sezonach.
Jedyną dużą przewagę na korzyść rakiet widać na pozycji rozgrywających, bowiem przeciwko zawodnikom pokroju Fishera czy Blake&#39;a goście mogą wystawić młodych i zwinnych Lowry;ego czy Dragica, jednak nie są to armaty tego kalibru by przesądzić o wygranej gości i zniwelować przewagę pod koszem Lakers.
Mąką na chleb dla ofensywy Lakers i jej zawodzącego ostatnio lidera może być fakt, iż Rockets to obecnie trzecia najgorsza drużyna jeśli chodzi o skuteczność rywali z gry. Rywale Houston trafiają do ich kosza z bardzo wysoką skutecznością 47%, co plasuje ich jedynie przed Jazz i Bobcats. Z drugiej strony są jedną z lepiej broniących ekip na dystansie, jednak trójki to nie jest broń którą wygrywają obecnie mecze Lakers, a dziś tak jak pisałem ich siła drzemie pod koszem.
Do tego dochodzi bilans &quot;Jeziorowców&quot; u siebie 3-1 (2 pogromy z Jazz i Knicks i +3 z Nuggets), przeciwko 0-2 na wyjeździe Houston (-9 i -20 z Magic i Grizzlies). Rockets przegrali 3 ostatnie mecze w Staples i 9 z kolejnych 11, i dziś nie sądzę by te kiepskie statystyki poprawili.
 
david295 80

david295

Użytkownik
Wczoraj mnóstwo niespodzianek porazki Miami, Orlando, NYK, Oklahomy. Dzisiaj rowniez ciezkie mecze ale cos zagrac trzeba.

Cleveland Cavaliers - Charlotte Bobcats 1 1.57
Tobet

Pojedynek 2 slabszych zespolow, jedni i drudzy nie maja co liczyc na PO. Cleveland gra u siebie i to na pewno jest spory atut. Bobki niezle zaczely sezon jednak w ostatnich spotkaniach nic dobrego nie pokazali, wysokie porazki z Orlando i Miami. W ostatnim spotkaniu z Heat beznadziejna skutecznosc na poziomie 38% i porazka 39 pkt. Cavaliers pokonali Nets i Pistons ulegli Indianie po dogrywce i Toronto. Rywali nie mieli z najwyzszej półki, lecz mysle ze na poziomie dzisiajszego przeciwnika. Dzisiaj na wlasnym parkiecie powinni ograc bardzo przecietnych Bobcats.
Oklahoma - Portland 1 1.47
Tobet

Oklahoma po swietnym poczatku i 5 zwyciestwach, zagrali slabsze spotkanie z Dallas. Portland rownie dobrze zaczeli ale i u nich po 3 zwyciestwach zdazyla sie porazka z LA Clippers. Dzisiaj Oklahoma gra u siebie i doping publicznosci powinien pociagnac ich do zwyciestwa. Portland jak na razie na wyjezdzie 1 mecz i porazka wlasnie z LA Clippers. Dzisiaj gracze Thunder na pewno sie zmobilizuja zeby wynagrodzic kibica wczorajsza wpadke. W koncu maja w swoich szeregach takich zawodnikow jak Westbrook i Durant. Druzyna, ktora mierzy byc moze nawet w mistrzostwo powinna wygrywac takie mecze , chodz Portland nie jest slaba druzyna i na pewno latwo sie nie podda, ale maja zbyt malo argumentow zeby pokonac dzis mocna OKC.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Kings - Grizzlies
Gasol over 13.5 pkt 1.75
Betsson
6/10

Zach Randolph (knee) won&#39;t play on Tuesday.
Randolph is believed to have a bruised MCL, but an MRI on Tuesday will confirm the extent of the injury. It wouldn&#39;t be surprising to see him miss more than just a single game, but we&#39;ll have to wait for an official diagnosis. Dante Cunningham will see extended run while Z-Bo is out, but is nothing more than a very low-end option for owners.
Mike Conley (ankle) will not play on Tuesday against the Kings.
Conley was initially expected to play, but Lionel Hollins shot that down and said he wouldn&#39;t be suiting up. Jeremy Pargo and Josh Selby will continue to man the point in his absence, though neither is a particularly appealing short-term play with Conley&#39;s return seemingly around the corner.
Ja wobec tego gram over punktowy na Gasola, bo ktoś musi punktować w Memphis, a Gasol potrafi to robić. W tym sezonie średnio 14.3 ppg.
Lubi grać chyba z Sacramento, bo w zeszłym sezonie ponad 2 punkty ponad średnią z nimi notował, a wtedy jeszcze był tam przecież Dalembert.

Wysocy przeciw Sacramento w tym sezonie:

Pau - 15 pkt, 7/12, 9 zbiórek
Aldridge - 24 pkt, 10/15, 8 zbiórek
Boozer - 16 pkt, 8/16, 15 zbiórek
Chandler - 22 pkt, 6/8, 7 zbiórek
Okafor - 13 pkt, 5/7, 12 zbiórek
Kaman - 14 pkt, 5/13, 14 zbiórek
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
astafor 74

astafor

Użytkownik
koszykowka, NBA
Oklahoma City Thunder - Portland Trail Blazers
typ: Wszystkie punkty zawodnika: Kevin Durant powyżej 27.5 punkty
kurs : 1,85
betsson
Dzisiejszej nocy to chyba najbardziej ciekawie zapowiadajace sie spotkanie. Do Oklahomy przyjezdzaja zawsze grozni Blazers. Faworytem mimo wszystko pozostaje druzyna gospodarzy, ktora poki co odniosla jedna porazke w lidze (minionej nocy porazak z Dallas). Thunder sa prowadzeni do zwyciestw przez liderow duranta i Westbrooka. Maja oni wsparcie rowniez od innych zawodnikow. Jednak to od nich wszystko zalezy w druzynie. Durant w tym sezonie pokazal, ze bedzie sie liczyl w walke MVP i korone krola strzelcow. W kazdym meczu notuje srednia pkt blisko 30 pkt. Moze to zbyt wczesnie bo sezon trwa dopiero tydzien, ale w tej formie i jesli omina ich kontuzje to Thunder w moim mnniemaniu sa contenderem do finalu NBA 2012. Dzisiaj na ich drodze staja Blazers i raczej nie beda w tym spotkaniu wiekszych szans. Podrazniony porazka Durant zapewne dzis bedzie chcial sobie ustrzelic troche pkt i poprowadzic swoj zespol do zwyciestwa. Tak tez bedzie.
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
OKC @ 1,5 WH ⛔
Od początku zagra Harden co nie jest dobre, ale pomijając to Portland pod tablicą nie będzie jak Dallas zbierało, Camby to nie typ takiego gracza. Wraca strzelec Cook a OKC wczoraj trochę rozprężeni grali wydawało mi się, dziś już nie będzie to miało miejsca

Utah +1 @ 1,91 WH ✅
Utah to kompetentny zespół u siebie, ich ławka jest wiele lepsza od Bucksów, w dodatku Udrih nie zagra który odciążał obwód. Millwaukee coś tam gra ale mnie nie przekonują, Bogut za łatwo sam nie bedzie miec wsrod wysokich Jazzmanów a reszta jego kolegów musi miec naprawde dobre pozycje do rzutów co przy ruchliwych graczach Utah bedzie ciezkie
 
navent 83

navent

Użytkownik
Chicago Bulls - Atlanta Hawks⛔ Zabawny mecz:grin:
Typ: Over 184 Kurs: 2,00

Milwaukee Bucks - Utah Jazz✅
Typ: 2 Kurs: 1,95 E: Spadł do 1,80

Bukmacher: Bet365

Szybka analiza, bo niedługo mecze. Zaznaczam, że oba typy ryzykowne. ;)
Pierwszy typ podyktowany dobrą dyspozycją obu ekip. Atlanta 4 razy w tym sezonie rzucała 100 punktów albo więcej. Mają bardzo dobry skład. Mogą nawrzucać parę trójek. Są w formie i pokazują to od początku sezonu. Chicago to raczej niezbyt ofensywna ekipa, lecz w ostatnich meczach pokazali, że potrafią sporo nawrzucać. Średnia 108 punktów w trzech ostatnich pojedynkach robi wrażenie. Mam nadzieję, że obie ekipy nie schowają się za podwójną gardą i pokażą kibicom kawał dobrego widowiska. Są niewątpliwie jednymi z głównych kandydatów do play-offów w swoich konferencjach i mają w składzie masę genialnych graczy i powinni pokazać na co ich stać. Moim zdaniem linia w tym spotkaniu jest trochę za niska i wskazane przeze mnie 184 punkty powinny zostać przekroczone.
Drugi mecz będzie bardzo wyrównany moim zdaniem. Jednak według mnie większe szanse na zwycięstwo mają gracze z Utah. Tak jak pisałem wcześniej Bucks nie są słabą ekipą. Mają w miarę dobry skład. Jednak to Utah ma Al&#39;a Jefferson&#39;a, który sporo nawrzuca przy obronie przeciętnego Bogut&#39;a. Milwaukee nie ma aż takiego wielkiego lidera, który poprowadziłby ich do zwycięstwa i to zadecyduje w dzisiejszym pojedynku. Dodam również, że pod koniec pojedynku z Nuggets, Bucks trafiali mając mega szczęście, które w końcu ich opuściło i skończyło się przegraną pięcioma punktami. Dzisiaj również przewiduje porażkę Milwaukee.
E: Może trochę przesadziłem z tym Bogut&#39;em, niemniej jednak nie zagrał i nie mogliśmy oglądać pojedynku obu centrów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom