>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Styczeń 2012

Status
Zamknięty.
J 13

jrq-

Użytkownik
Mi też wszystko weszło nie chwaląc się ????
Dziś ciekawie wygląda dubelek Pheonix + Denver i chyba wytoczę potężne działa.
Pheonix to wbrew pozorom nie jest słaby team, jest średni, zapewne punktować będę głównie u siebie. Ciekawi mnie tylko czy zagra dziś Ellis, tutaj walka z czasem i nawet jeśli zdąży wrócić z tego pogrzebu matki(babci, sorry) to chyba psychicznie nie będzie aż tak gotowy do gry i może trener da mu odpocząć? Denver to dobry team, skoro walnęli LAL (powinni to zrobić dwukrotnie) to z Bucks sobie powinni dać radę. Niby rywale bardziej wypoczęci (choć niekoniecznie, bo pewnie zalali robala na sylwestra ???? ), ale ryzyko wliczone w kurs - 1.45.
edit: no i Indiana oczywiście.
edit2: faktycznie babci - pomyłka
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 6

jukenduit

Użytkownik
Moze sie myle ale ten pogrzeb to chyba babci nie matki. W przypadku matki to mysle, ze jego nieobecnosc potrwała by dłuzej.

Monta Ellis, who recently attended his grandmother&#39;s funeral, might not make it to Phoenix in time for Monday&#39;s game, which tips off at 3:30 EST.

jednak babci
 
F 0

franko

Użytkownik
Phoenix nie wygrało u siebie jeszcze ani jednego meczu wliczając Preseason. Co prawda każda z drużyn z którą grali była lepsza na papierze, ale mimo to dzisiejszy mecz z moim zdaniem wyrównanym przeciwnikiem jakim jest Golden State nie jest wart grania po takim kursie.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dziś kolejny rewanż finału Zachodu - Oklahoma City Thunder vs. Dallas Mavericks.
Kurs na Oklahome 1.7 (Tobet), nie wiem jak Wy ale ja próbuje. Dallas jest cieniutkie, wczoraj przegrali z Minnesotą. Co prawda nie oglądałem tego meczu, ale skoro przeciętna Minnesota wygrała z nimi to o czymś to świadczy. Oklahoma wypoczęta, Dallas b2b. Ja wiem że na takie mecze gracze spinają się bardziej, ale w lepszej formie są zawodnicy Grzmotu. Kurs ciekawy, ja gram ????
Podoba mi się też +11.5 na Wizards. Boston wczoraj końcówkę odpuścił, więc dlaczego dziś nie miałby zrobić podobnie.
 
inwestor80 5

inwestor80

Użytkownik
Przewidywania Bet365 na dzisiejszą nockę

Pistons - Magic 2 8/10 1,62 Bet365
Mój typ numer jeden na dzisiejszą nockę. Orlando ma bilans 4-1, po pierwszym przegranym meczu z Thunder na wyjeździe zespół D. Howarda nabiera rozpędu. Cztery wygrane z rzędu - średnio różnicą 15,5 punkta (+ 6 Raptors, + 21 Bobcats, + 16 Nets, + 19 Rockets). Z drugiej strony zespół, który zapewne będzie czerwoną latarnią Eastern Conference. Ostatnia wygrana z Indianą po bardzo słabym meczu nie czyni jednak wiosny, gdyż Tłoki mają bilans 1-3. Nie licząc ostatniego wygranego meczu przegrywali średnio różnicą 13 punktów (-11 Celtics, - 16 Cavs, -12 Pacers). Moim zdaniem Orlando od początku podejdzie do tego meczu na pełnej koncentracji i wygra ten mecz 15-20 oczkami.Oprócz tego meczu bardzo dobrze wyglądają wygrane Nuggets i Thunder. Myślę, że w obu przypadkach faworyci powinni pokryć niewielki ujemny spread.
GL!
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Myślę, że granie na Denver dziś w nocy to okazja do zarobienia paru groszy.

Denver Nuggets- Milwaukee Bucks 1 za 1,53 w Betsson ✅

Zacząć należy od tego, że gospodarze u siebie wysoko w górach z kim by nie grali, zawsze mają pewien handicap. A że grają w tym sezonie bardzo ciekawego kosza, to średniak ze wschodu jak najbardziej do połknięcia. Gospodarze już po 5 grach ( 3-2 ), goście po trzech ( 1-2 ), W zeszłym sezonie Denver pewnie +11, no ale oddajmy sprawiedliwie, że Kozły były drużyną zdziesiątkowaną. Na swym parkiecie zresztą też polegli z Denver. Na pewno na lekki minus 3 mecz w ciągu 4 dni gospodarzy, goście odpoczywają w zasadzie od drugiej kwarty z Washington w Sylwestra, ale jak dla mnie szeroka kadra gospodarzy pozwala im utrzymywać równowagę, a ponieważ są drużyną lepszą - to gram na nich.

Drugi mecz, wokół którego kursu nie można przejść obojętnie to

Phoenix - GSW za 1,63 w Betsson ✅

Ok, zarówno Ellis jak i Curry mają zagrać. Jeden prosto z samolotu, drugi z opuchniętą kostką. Łatwiej będzie miał ten drugi, bo Nash już praktycznie wcale nie broni, ale zarówno jeden i drugi to za mało na bądź co bądź chimeryczny jednak Phoenix. Dlaczego gram więc Słońca ? Po pierwsze pod koszem jak dla mnie solidniej po stronie gospodarzy. Marcin, Frye, w rotacji Warrick i Dudley a także Morris i Lopez - naprzeciwko Lee i.... to by było na tyle. Jeżeli Nash będzie dostarczał piłki pod kosz, to jestem spokojny. Goście lepsi na obwodzie, ale co z tego gdy Ellis rozbity a Curry z kontuzją. Nie zdominują obwodu na tyle by to miało wpływ na wynik meczu. Lubię wojowników, ale jeżeli Nash mądrze poprowadzi grę to jestem spokojny o wynik. Goście nie będą tak dramatycznie słabi jak z 76-ers, ale dziś też nie wygrają.
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Spotkanie: Golden State Warriors @ Phoenix Suns
Typ: points M. Gortat over 11,5pkt.
Trudno wskazać faworyta w tym pojedynku, bo i jedni i drudzy na początku sezonu nie grają rewelacyjnie. Ja jednak postawię na over punktowy Gortata. Co prawda Suns już dawno nie zdobywali średnio tak mało punktów w meczu jak w tym sezonie, bo ta średnia wynosi tylko 89,2pkt./mecz. Jednak widać progresję, bo zaczęli od 84 i 83 potem 93 i w ostatnim meczu z Oklahomą już było 97. Warriors to zespół grający szybką koszykówkę bez obrony więc w tym spotkaniu powinno być koło lub więcej 200 pkt. Gortat pomimo złamanego kciuka jak na razie spisuje się bardzo dobrze. To jest pierwsza opcja Suns na pozycji nr 5 i dotychczas w 4 z 5 gier (1 przedsezonowy) miał przynajmniej na koncie 12 pkt. Przeciw sobie będzie miał przeciętnych, żeby nie powiedzieć słabych graczy: Lee, Biedrins i Brown. Lee dobrze zbiera i sporo rzuca, ale to zawodnik na pozycji nr 4. Naprzeciw Gortata będzie grał Biedrins (4 m., 14,3min, 3,8pkt.), albo Brown (4m., 14,3min., 2,8pkt.).
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja tam dzis bez zbednego kombinowania

Suns,Nuggets -3,5,Magic

Kursy są niezłe a cięzko tutaj znalezc powody dla których ktoras z tych rtzech ekip miałaby przegrać. Nuggets u siebie potrafią zlac każdddego, szeroki skład, i granie d2d to nie jest problem. Suns na pJa tam dzis bez zbednego kombinowania

Suns,Nuggets -3,5,Magic

Kursy są niezłe a cięzko tutaj znalezc powody dla których ktoras z tych rtzech ekip miałaby przegrać. Nuggets u siebie potrafią zlac każdddego, szeroki skład, i granie d2d to nie jest problem. Suns na p[ewno chca bardzo sie przełamac u siebiei powinni to wygrac. Szczególnie pod koszem mają więcej cm oraz mobilności. Jezeli im cos nie odwali jak czasem to pokazują to cięzko sobie wyobrazic wygrana wariors. Pistons to wiadomo jedna z 3-4 najsłabszych ekip, szans zeby zrobić cokolwiek,kimkolwiek Howardowi nie ma. Orlando zwykle równiez początki sezonu ma lepsze niż dalsze fazy wiec tutaj rowniez czemu nie oni.

Na podbitke byc moze niezle w okreslonym przypadku wydaje sie zagranie na Knicks

Granie handi dla lub przeciwko Heat i Celtics to totalna loteria bo moga wygrac i +30 i +5 zwlaszcza grajac dzien po dniu.

Mecz nocy zdecydowanie Volves-SPurs. Kursy na SAS dla mnie zanizony.Niby mają bilans3-1 i 3 mecze wygrali zdecydowanie jednak to było jak zwykle u siebie i dla mnie nadal Spurs sa nie pewni. Do tego dzisiaj walka pod koszem z szalejącym tam szczególnie Kevinem L. to nie bedzie nic przyjemnego dla Timiego,Dejuana oraz Thiago. Dla mnie w tym meczu jedynie overek albo +6+7 dla Volves
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ellis zagra dlatego kursy trochę wzrosły na Suns.
Słońca średnio mnie przekonują, ale u siebie punkty potrafią zdobywać, w dodatku Morris udowodnił ostatnio że zasługuje na wiecej minut a jest ich warty. GSW słaby mecz ostatnio, obwodowi tak wspomniał Cibeles nie w pełni formy, na tablicach nie beda lepsi a ławke maja gorszą od Sunsów.

Suns @ 1,63 pinnacle ✅
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
a ja tylko nadmienię, że zupełnie nie odbierałbym szans Bucks w starciu z Nuggetsami :] Denver b2b2b, mecze z Lakersami, Bucks dwa dni przerwy, grają ładną koszykówkę, personalnie nie wyglądają najgorzej - sądzę, że powalczą dziś :] Pozdrawiam
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Usunęła mi się analiza i nie chce się pisac od nowa wiec krótko.
Warriors cenie wyżej od Suns, Słońca to w mojej opinii jedna z najsłabszych druzyn w NBA. Curry w ostatnim meczu 30 minut, 9/15 z gry więc myśle, że z nogą jest ok i Nasha będzie dziś ostro jeździł. Wojownicy grają w kratkę ale grali do tej pory z czterema bardzo mocnymi drużynami.
Golden State Warriors +4 1.88
Przed chwilą na rotoworld napisali, że David Lee dziś nie gra, tragedia...teraz +4 bym już nie zagrał.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Phoenix Suns - Golden State Warriors
Under 193.5

2.00
Williamhill

Dzisiaj o godzinie 21:35 czasu polskiego zostanie rozegrany bardzo interesujący mecz w NBA. Zmierzy się w nim Phoenix Suns i Golden State Warriors. Obie ekipy rozegrały do tej pory cztery mecze. Phoenix Suns na cztery mecze wygrało jeden i trzy przegrało. Na cztery mecze mieli trzy razy under 195.5 punktów. Golden State Warriors rozegrało cztery mecze i wygrało dwa spotkania i dwa przegrało. Zaliczyli cztery razy under 195.5 punktów. Zapowiada się bardzo ciekawe ale zacięte i wyrównane spotkanie. Obie ekipy mają szansę na zwycięstwo dlatego zagram w tym spotkaniu na sumę punktów po czterech kwartach. W tym sezonie póki co nie pada zbyt wiele wysokich wyników, a mecze często kończą się wynikiem underowym (poniżej 200 oczek). W tym meczu zarówno Phoenix Suns jak i Golden State Warriorssą są dosyć underowe więc stawiam na under 193.5 punktów. Mamy poczatek sezonu i obie ekipy będą ambitnie walczyć w obronie. Nie wróżę w tym meczu wielu punktów. Stawiam na poniżej 193.5 punktu.
✅✅✅
 
navent 83

navent

Użytkownik
New Jersey Nets - Indiana Pacers✅
Typ: 2 Kurs: 1,41
Denver Nuggets - Milwaukee Bucks✅
Typ: 1 Kurs: 1,52
Bukmacher: Bet365
Dubel na faworytów. Indiana zmierzy się ze słabiutką ekipą Nets. Pacers mają pod koszem całkiem dobrych zawodników, tzn. David&#39;a West&#39;a oraz Roy&#39;a Hibbert&#39;a. Wspomagani oni będą przez jednego z lepszych SF ligi, czyli Danny&#39;ego Granger&#39;a. Ta mieszanka graczy wysokich już moim zdaniem zwiastuje Pacers zwycięstwo. Naprzeciw nich stanie Deron Williams wspierany przez bardzo średniej klasy zawodników. Oglądałem wczorajszy mecz New Jersey z Cavs i ta drużyna w drugiej połowie wyglądała na prawdę słabo.
Kolejny mecz to starcie Denver Nuggets z Milwaukee Bucks. Gospodarze to drużyna, która nie ma zdecydowanego lidera, jej siłą natomiast jest szeroka ławka. Praktycznie każdy zawodnik wnosi w tym zespole coś od siebie. Właśnie ten aspekt może mieć duże znaczenie przy taki dużej liczbie gier w ostatnich dniach. Nuggets pokazali swoją siłę w ostatnich meczach z Lakers. Jeden z nich przegrali przez nietrafiony lay-up Gallinari&#39;ego, w drugim zaś odnieśli zwycięstwo. Bucks również nie są słabą ekipą. W miarę dobry skład z wyróżniającym się Brandon&#39;em Jennings&#39;em. Jednak nie mają moim zdaniem takiego potencjału, by pokonać Denver Nuggets w hali Pepsi Center.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Już za pół godziny Suns podejmą na własnym parkiecie Golden State Warriors. Słońca po 10 punktowej porażce z Thunder z bilansem 1-3 zajmują ostatnie miejsce w Pacific Division. Zdołali ograć jedynie rozbite i niezgrane po stracie CP3 NOH, z którymi kilka dni wcześniej przegrali na własne życzenie. Gra Suns nie wygląda źle, brakuje jednak dobrej gry lidera, którym powinien być Nash. Pomimo szczerych chęci nie widzę też siły w centrach zespołu PHX, zarówno Marcinie, który wciąż chyba zmaga się z bólem dłoni, jak i Lopezie, który gra mocno w kratkę. Siłą Słońc powinny być rzuty za 3 pkt, a pod tym względem (szczególnie pierwszej piątce) idzie fatalnie. W zespole GSW nie zagra dziś Ellis, dla którego ważniejszy był rzecz jasna pogrzeb babci w Missisippi. Zastąpi go rookie Klay Thompson, który z 76ers zagrał moim zdaniem gorzej niż przeciętnie. Szczególną uwagę zwróciłbym na ławki obu zespołów, które mogą odegrać sporą rolę w dzisiejszym spotkaniu. Wojownicy mają zdecydowanie słabszych zmienników niż Słońca. Młodzi, niedoświadczeni i (co tu dużo mówić) dość słabi gracze nie dają odetchnąć podstawowym graczom GSW. Jeśli ma być to spotkanie &quot;na styk&quot; i jeśli GS marzy o zwycięstwie, muszą przycisnąć dość mocno od pierwszych minut. Strata Ellisa wydaje się być kluczowa i przez to nie wróżę im dziś wyjazdowego zwycięstwa.
Suns @ 1,57 bet365 ✅
Q1 GSW @ 2,05 bet365 ✅
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
Phoenix Suns - Golden State Warriors (-2.5)
@3.25
bet365
Nie wiem czemu wszyscy stawiają na zwyciestwo słońc. Bet365 oferuje tylko handi -2.5 na Warriors a ja chetnie zagralbym na jeszcze wyzsze zwyciestwo ekipy z Oakland. Dlaczego? a no przede wszystkim dlatego że młodoścć i przebojowosc tego zespołu poradzi sobie ze starszym i spalonym zespołem Suns. W ich grze nie widać w ogole werwy ani świezości czy przyjemnosci. Na ten mecz widze tylko dwa scenariusze. Niskie zwyciestwo Phoenix albo wygrana ok 10pkt wojownikow. Nash nie da rady zatrzymac Currego. Gortat powinien na tablicy rządzić, jednak tak sie nie stanie,polak jeszcze nie jest w pełni sił więc Lee powinien to wykorzystać. Fraye mnie zupełnie w tym sezonie nie przekonuje. Jedno zwyciestwo z słabymi Hornets i juz wszyscy grają Phoenix. Golden State Warriors pod wodzą nowego trenera wg mnie są kandydatem do gry w PO w tym sezonie. A żeby tam zagrac muszą pokonywać takie zespoły jak Suns. Suns na tą chwile jeszcze nie zaskoczyli i mam nadzieje że nie odpalą jeszcze dzis.
2/10
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Orlando Magic at Detroit ⛔
Kurs: 1.556
Bukmacher: Pinnacle
Magic: 3-1 (1-1 na wyjazdach)
Detroit: 1-3 (1-1 w domu)
Howard w takiej formie (3 ostatnie mecze: 15,24,24 zbiórki) plus JJ Redick oraz Ryan Anderson, który jest liderem zespołu w pkt/mecz to główne powody typu na Orlando. Wczoraj wygrali w jakiś cudowny sposób dzieki JJ właśnie z Toronto. Dziś Gordon, Stuckey i Monroe, szczególnie Monroe będą mieli problemy z Orlando. Factor X w tym meczu to może być postawa Turkoglu, który w tym sezonie póki co gra dość przyzwoicie. 45 % za 3 Turka to póki co jego najlepszy wynik w karierze (tak wiem, to tylko 5 spotkań). Do tego jest liderem Magic w średniej asyst na mecz - 5. Co do Detroit - sorki ale nie oglądałem ich ani razu, więc tylko na statach się opieram. Polegli niedawno w meczu z Cavs, zaliczyli wtopę z Pacers oraz dziadki z Bostonu ich położyli na łopatki. A ostatnia wygrana z Indianą to wynik raczej dość słabej postawy Pacers. Zagrożeniem będie z pewnością Gordon, ale czy Monroe podoła Dwightowi? Będzie miał ciężkie zadanie. Nie odbieram szans Tłokom, ale moc będzie z Howardem i spółką.
Ostatnie 5 spotkan między zespołami: 4-1 dla Magic.

Pozostałe wybrane typy na dziś (kursy z Pinnacle)
Indiana at New Jersey - typ 1, kurs 1.426 ✅
Indiana słaba skuteczność w tym sezonie, ale na szczęście obrona Nets istnieje tylko na papierze (diff point -13,8 atak/obrona). Granger, David West, Collison, Hibbert po ostatniej porażce powinni dziś zagrać lepiej i pokazać, że przed sezonowe oczekiwania nie były wyssane z palca. Ostatnie 7 spotkań wygrali Pacers.
Millwauke at Denver - typ 2, kurs 1.546 ✅
Bucks maja bilans 2-1, ale może to być lekko mylące. Pokonanie Wizzard oraz dość fajnie grającej Minnesoty to nie jest jakiś wielki czyn. Porażka z Bobcats chwały nie dodaje. Denver prezentują w tym sezonie dobrą, zespołową koszykówkę, pokonali LAL, Dallas oraz Utah, ulegli LAL i Portland. Póki co w domu nie przegrali (2-0) a bilans ogółny 3-2 to i tak lepiej niż zakladałem przed sezonem w ich przypadku. Jedna z drużyn, która póki co zaskakuje na plus.
Z Ciekawych spotkań, ale dość niewygodnych do typowania
OKC at Dallas.
Postawiłbym na OKC, poprostu OKC to nie tylko Kevin, ma teraz wsparcie pod koszem. Okrzepł Ibaka, jest Perkins, Russel dalej ma gorącą głowę, i niekiedy chętnie bym go sam opierdzielił za niektóre decyzje, ale póki co bilans 5-0 broni się sam. Tylko Ci Dallas - stare wygi, może dziś wyciągną jakiegoś asa z rękawa. Hmm.... a nie Chandler i Barea już tu nie grają.
(edit: Jednak jakiegoś asa mieli w Dallas)
Mecz SAS - MINN nie ruszam, wydaje mi się, że tam może paść dosłownie każdy wynik. Zarówno + 10 dla SAS, jak i +10 dla Minn. edit: wygrały Leśne Wilki +10pts
 
david295 80

david295

Użytkownik
Phoenix Suns - GSW 2 2.55
Tobet
Ja tez dzisiaj zagram na Warriors zagra Ellis a wiemy co ten zawodnik znaczy dla druzyny, i na pewno bedzie zmotywowany zeby dobrze zagrac. GSW dobrze weszli w sezon ogrywajac Bulls i NYK czyli bardzo mocne druzyny. Ostatnio slabsze spotkanie ale to z powodu kontuzji Currego i braku Ellisa. Phoenix wciaz graja slabo i mysle ze dzisiaj nie zaskocza niczym rywalli.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Stawiam dziś na Timberwolves, ktora po pechowych porazkach w koncu wygrala. Świetnie zapowia sie Rubio. Nowy trener widać powoli ogarnia zespoł. Warto dodać ze przegrywali nieznacznie z wyzej notowanymi rywalami. Zadecydowały słabe koncowki polecam win lub +5
✅
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Denver-Millwaukee
Typ: Milwaukee od 3-6pkt wygra mecz
Kurs: 7.0
Bukmacher:bet365

Do Ekipy Nuggets przyjezdza Millwaukee.W pierwszych spotkaniach gracze z Buks nie mieli za godnych przeciwnikow przegrali z Charlotte ale wygrali nastepnie wazny mecz dla nich pokonujac byc moze sensacje tego sezonu graczy Minessoty a ostatnio wygrali z Washington,dzis prawdziwy sprawdzian bo ekipa z Denver zaskakuje formą ale na prawde bardzo dobrze radzi sobie w tym sezonie Lowson ktory wiele nauczyl sie przy Billupsie.Ostatnio dwa spotkania z LA gdzie Denver naprawde pokazala fajną dla oka koszykowke gdzie w jednym meczu przegrali choc powinna byc dogrywka a w drugim wygrali po zacietej koncowke.Dzis bedzie wg mnie zupelnie inny mecz do ekipa z Buks to przede wszystkim druzyna ktora umie dobrze bronic zeby powstymac Denver potrzebna zespolowa obrona dzis moze byc kluczem.Mysle ze Bogut dzis pokaza na co go stac i pociągnie wozek .Bedzie to prawdziwy pierwszy sprawdzian dla ekipy z Millwaukee .Mysle ze jest value ale zabaczymy co z tego wyjdzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom