>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2012

Status
Zamknięty.
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Dziś to nienajlepszy dzień na myślenie ;-).

Z szerokiej oferty pobieram

Cleveland - NJ Nets 1 za 1,74 w Bet365 ✅

Całkiem fajny kursik na gospodarzy. Obydwie drużyny po niemrawym początku, ostatnie mecze zagrały nawet obiecująco. Nets postawiło się Atlancie , natomiast Cleveland doprowadziło z Indianą do dogrywki. Cleveland to już inna drużyna niż rok temu i powinni sobie poradzić. Netsi mają dramatyczną ofensywę na poziomie ledwie 84 punktów to aż o 13 mniej niż Cleveland. potencjał defensywny obydwu drużyn jest na podobnym co tu ukrywać słabym poziomie. W Cleveland powinni zagrać narzekający na urazy Varejao oraz Gibson, a coraz pewniejszy Irving poprowadzi ich do zwycięstwa.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Irving over 13.5 1.813
Pinnacle
3/10

Irving to coraz pewniejszy punkt Cavsów. Oddaje sporo rzutów, jest czasem faulowany, dobrze rzuca wolne. Póki co 6 z Toronto, 14 z Detroit i 20 z Indianą. Dziś ma naprzeciw Derona i z pewnością będzie chciał się pokazać na tle takiego rywala. A ma skila spokojnie pozwalającego mu na rzucenie dziś 14 punktów.
 
N 196

nicks

Użytkownik
a ja widze wygraną Dallas
kolega wyzej piszesz troche w ten sposób ze jak Dallas dostali w jape od Miami to Minesota wygra z Dallas bo walczyła i to jak z Miami

i to źe Minesota byla blisko winnerów to nie znaczy ze dziś bedzie podobnie

w nba kaźdy mecz to oddzielne spotkanie. Trzeba do kaźdego spotkania podchodzić indywidualnie.czuć moc spotkań jakie byly (to miami hujowo zagralo z minesotą) mieć wyobraznie i wiedzieć kiedy stawiać wogóle dane zdaźenie. Nie nauczyły Cie tego wyniki tylu kolejek

Moim zdaniem aspekt psychologiczny przemawia za Dallas oni chcą podreperować bilans a Minesota musi wręcz chce poźreć Dallas aby w końcu wygrać

tak duźego i latwego kursu dawno nie było

napisze tylko główny czynnik który zdecyduje o wygranej Dallas
Minesota aby wygrać będzie musiala dobrze zagrać na dystansie i mało fałlować i narzucać szybkie tempo meczu
uwaźam ze mecz minesocie nie wyjdzie Love w wolnym tempie spotkań zle sie czuje a przeciwko sobie Odom Nowizki
Bisley -Marion tu Marion zrobi swoje
znamy glowe B nie da rady
i rzucający obroncy Minesoty bedą musieli zagrać maxa aby wygrali a ja ich gry nie widze dzisiaj na wielkim poziomie są to dobre nr draftu i tyle

a jj barea i rubio wiemy co mogą zrobić z wielkich artystów mogą zagrać padline wplywać jedynie negatywnie na przebieg meczu wlasnego teamu

nie podaje argumentow gry druźyny itp to wszystko wiem. Jak wiesz i ty to zrozumiesz ze to nie wystarczy psychologia jest najwazniejsz (jak sie zna reszte-cała reszte)

dla mnie ten aspekt jest widoczny w tym spotkaniu-

Dallas win
1.7
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Nicks tak się świetnie znasz na NBA, a nawet nie potrafisz dobrze napisać nazwisk większości zawodników... O błędach nie wspominając bo tu jest dramat (fałlował - dno). Co do Twojego typu, mówisz, że psychika najważniejsza - takie pierdoły to nie słyszałem, ale chyba, że odnosi się to do Ciebie, że musisz mieć mocną psyche aby tu znów zaglądać po swoich nie dawnych wielkich wtopach czy to w angielskiej lidze ( 4 typy - 4 wtopy czy też NBA ). Ja tam dziś jestem za Wilkami i myślę, że jak najbardziej mają szansę wygrać to spotkanie, a argumentów jest sporo za ich właśnie wygraną.

Mnie póki co ciekawi typ na under 198pkt w meczu Miami - Charlotte.
Od razu ta linia mi się rzuciła w oczy, że jest za wysoka. Dla mnie odpowiednia dla tego meczu powinna być w okolicach 190pkt,a może mniej.
Tak Miami rzuca ponad 100 pkt średnio, ale według mnie ten mecz rozstrzygnie się już po 3 kwartach to maks, i nie spodziewam się wielkiego tempa jednak Miami, które spokojnie to powinno wygrać. W defensywie potrafią grać i Bobki mogą mieć problem aby przekroczyć 85pkt, a znowu nie sądzę by Miami rzuciło dziś więcej niż 100-105 pkt, nie ta klasa rywali by się spinać tak bardzo, liderzy powinni więcej odpocząć.
Ja spodziewam się tu ok. 180-190 pkt, ale na bank nie powinno być aż 200.
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina: Nba,Koszykówska
Spotkanie: Kevin Garnett over 20 pkt+zb
Kurs: 1,85
Bukmacher;Betsson
Analiza:

Dzis w Nocy kolejne spotkanie Nba.Narazie Celtom nie wiedzie sie za dobrze przegrali pierwsze trzy mecze z Ny,Miami i Noh a ostatnio wygrali z Detroit dzis w nocy podejmą ekipe Washingtonu ktora ma jeszcze gorszy bilans bo przegrala wszystkiego mecze z Millwaukee ,Atlantą ,Ny.Dzis pobieram typ na over KG wielkiego wojownika Celtów.W zeszlym sezonie KG bardzo dobrze radzil sobie w rywaliazcjii z Andray Blatche gdzie przekraczał tą linie odpowiednio rzucajac w meczu ;15pkt i 17 pkt zaliczając przy tym 11zbiorek i 4zb.Mysle ze dzis gracze Bostonu bedą sie dzielic punktami i Rondo bedzie bardziej asystował do KG lub tez Pierca.Mysle ze Allen dzis troszke mniej punktow zdobedzie jak zawsze to czyni.KG ma cos do udowodnienia bo pierwsze mecze jakos mu nie szly czas sie przełamac.Typ Polecam!
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Drugi typ na dziś to na pewno WIN Chicago Bulls.
Memphis nie ma argumentów by dziś stawić się Bykom, którzy kto wie czy nie łapią już formy. Nie ma co pamiętać o wpadce z Golden State, ostatnio wygrana na ciężkim terenie z LAC ( chyba lubią grać w tej hali ). Dziś pierwszy mecz u siebie i trzeba się pokazać kibicom z dobrej strony. Żadnych braków w składzie, ławka zdecydowanie mocniejsza u gospodarzy. Memhpis znów bez Conley&#39;a, Pargo będzie miał dziś dużo ciężej niż z Houston, a tak na prawdę w Memhpis w formie od początku jest tylko Marc Gasol. Przyznam, że kurs mnie zdziwił i niski handicap. Wszystkie argumenty po stronie Chicago i spodziewam się wysokiej wygranej.
W Bet365 dobrze wygląda handicap -6pkt 1.71, u tego buka zawsze lepiej trochę zaniżyć ( chociaż bywa, że i to nie pomaga )
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
LA Lakers +2,5 @2,35 Bet365
&#39;
Nie będę się rozpisywał,bo wcześniej już sporo napisano o spotkaniu Denver z Lakers.Ja stawiam tu na Jeziorowców,bo ich gra wygląda w moich oczach na bardzo poukładaną jak na tą fazę sezonu.Widziałem wszystkie mecze poza ostatnim z Denver właśnie. Ale widzę,że Bynum zagrał na super skuteczności i zbiórek też sporo.Dziś pewnie takich zdobyczy nie będzie w jego wykonaniu,ale Kobe nie zagra drugiego meczu rzucając mniej niż 20 pkt.Do tego solidny Gasol i bardzo pozytywnie wspierający z ławki Blake,McRoberts i Murphy.World Peace 0-8 w tym meczu,więc gorzej być nie może.Kurs bardzo fajny na win Lakers,ja się wspieram małym handi.
 
N 196

nicks

Użytkownik
w bulls wysocy nie grają nic wielkiego
bulls aby zagralo cos wielkiego to Rose musi zagrać na największych obrotach+druźyna zespołowo

Memphis to dobry team i dobre nazwiska i bedą grać jak równy z równym

mecz nie do obrtawiania Rose zawiedzie i po zawodach
Noah to zadaniowiec Gasol go niszczy
Randolph lepszy od Booza
Gay ma forme a Deng sie tylko spasł
Alen i Mayo jak i wielu innych

nie nastawiaj sie tak na te handi i chicago mecz nie do grania i nie kazdy sie do obstawienia nadaje
to nie gra kom ze wszysto sie przewidzi
taka to róznic ze mecz dallas sie da a ten nie mephis to duźa róźnica mocy
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
Dwayne Wade Under 23,5pts @ 1,75
Unibet
Wszyscy wiemy, że ma problem z nogą. Rywal nie z najwyższej półki i myślę, że tutaj powinien się oszczędzać, bo po meczu z Bobkami będą grali przeciwko Hawks. Nie sądzę, że tutaj zagra zbyt długo i spokojnie poniżej 23,5 punktów tu powinien rzucić.
 
howardwebb 47

howardwebb

Użytkownik
Dzisiaj znowu bardzo asekuracyjnie. Ostatnia nocka na minus, ale dzisiaj widzę to pozytywniej.
Minnesota +10 1.28
Ciężko wskazać faworyta w tym spotkaniu. Dallas zawodzi i jeżeli nie eksplodują największe strzelby to będzie close game. Mam nadzieje, że Wilki, które grają na prawde fajny basket dla oka wyjdą zwycięsko.
Lakers +10 1.43
Osobiście uważam, że Kobe nie zagra tak słabego meczu drugi raz pod rząd, to nie ta firma. Lakers grają chyba coraz lepiej, do tego Bynum, który jest zbawieniem pod koszem i alternatywą dla słabych białasów typu Roberts. A jakby coś nie pykło ,to takie handi niewątpliwie styka.
Bobcats + 21,5 1.3
Nie sądze, że Miami będzie starało sie jakoś ekstremalnie ośmieszyć gości. Zresztą nie będzie to wcale łatwe, jeżeli przypomnimy sobie mecz w Charlotte, gdzie Wade ratował dupe. Do tego kontuzja właśnie wspomnianego zawodnika, jeszcze bardziej przekonuje mnie do tego typu.
bet365 Ako 2.35 gram za większą stawkę:razz:
 
david295 80

david295

Użytkownik
Miami Heat - Charlotte Bobcats + 14,5 1.91
Dzisiaj Miami podejmuje Charlotte w tym sezonie juz raz sie te druzyny spotkaly i zespol Heat wygral minimalnie 96-95. Ekipa z Miami oszczedza sie na poczatku tego trudnego sezony spowodowanego lokautem. Wygrywajac jak najmniejszym nakladem sil czysto w samych koncowkach. Potrafili juz sobie odpuszczac ostantnie kwarty i tracic nawet po 20 pkt. Dzisaj gwiazdy beda sie oszczedzaly, szczegolnie Wade, ktory cierpi na uraz nogi. Handicap wysoki wiec warto zagrac na + 14,5 bo Miami nie bedzie chcialo sie przemeczac na rzekomo slaba ekipa z Bobcats bedzie chciala powalczyc. Licze na minimalny win Heat.

Washington Wizards - Boston Celtics 2 1.30

Goscie po beznadziejnym poczatku zaczynaja lapac odpowiedni rytm. Do zespolu wrocil Paul Pierce, ktory dzisiaj powinien dostac wiecej minut.Gospodarze to jedna z najgorszych ekip ligi, sezon rozpoczeli od 3 porazek i napewno na PO w tym sezonie nie moga liczyc. Ekipa z Bostonu musi szybko podreperowac slaby bilans 1-3 by zajac wysokie miejsce przed PO a okazja do tego wyborna.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
G. Wallace under 25,5 punkty + zbiórki za 1,85 w Betsson ✅

Rewelacja rozgrywek z Portland jedzie do drużyny , która miała być tą rewelacją , czyli LAC. Co do wyniku to trudno prognozować, bo Portland gra bardzo ciekawie i dobrze, a Clipersi mogą zagrać rewelacyjnie, ale i równie dobrze słabiutko.
Wybrałem więc powyższy zakład. Wallace ze statystykami na linię 27, ale po pierwsze narazie grał tylko we własnej hali, po drugie ostatnio lekka zadyszka z Denver gdzie mimo 38 minut ledwie 13 + 6. Dziś też nie będzie łatwiej - naprzeciwko Blake Griffin i Jordan, którzy zbierają 15 piłek na mecz, a dodatkowo należy też zauważyć, że w świetnej formie jest w Portland Camby, który daje zabezpieczenie Portland na swej tablicy. ( Geraldowi przez to parę zbiórek ucieknie ). Przewiduję mu dziś max 16 + 6 czyli ciut poniżej linii. W zeszłym sezonie Wallace jako gracz Charlotte przeciwko Clipersom zagrał na poziomie 7 punktów i ledwie 4 zbiórek. Mecz meczowi nierówny, ale najwyraźniej obecność Griffina w pobliżu nienajlepiej mu pasuje.
powodzenia
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Jeśli chodzi o mnie to za grubszą kasę gram 2 overy:

Los Angeles Clippers - Portland Trail Blazers over 200,0 - w meczach z udziałem tych zespołów zawsze padają wysokie wyniki. Chris Paul i spółka widać u nich jeszcze wiele problemów w obronie, Byki z Chicago ostatnio obnażyły wszystkie ich braki , rzucili ekipie z Los Angeles 114 pkt. Drużyna Portland , również powinna dzisiaj przekroczyć 100 pkt, ma w tym zespole kto zdobywać punkty ( Wallace, Aldridge i reszta). Linia powinna bez problemu wejść.

Denver Nuggets - Los Angeles Lakers over 198,0 - ten typ trochę bardziej ryzykowny, aczkolwiek według mnie pewny. We wczorajszym mecz Lakersi wygrali 92:89. Wiemy, że drużyna z Denver to najbardziej ofensywny zespół w lidze. W ich meczach prawie zawsze pada powyżej 200 punktów. Wczoraj pewnie było by podobnie, gdyby Gallinari z Nuggets i Kobe z Lakers mieli lepiej ustawione celowniki. Jeśli dzisiaj zagrają na swoim poziomie powinniśmy zobaczyć mecz z bardzo dużą ilością punktów.

Powodzenia

oba typy z tobeta, kursy po 1,91
 
youngmoney 40

youngmoney

Użytkownik
Dzisiaj na nocke z zakładów na zawodników wybrałem typ na DeMarcusa Cousinsa i jego over w zbiórkach. Linia na pinnacle jest 9,5. W czterech meczach tego sezonu zbierał odpowiednio: 11 (Lakers) 11 (Portland) 12 (Chicago) i 11 (NYK). Dzisiaj mecz przeciwko Hornets i myślę że jest spora szansa, żeby tą linie pokonał i zebrał co najmniej 10 piłek.

ZWROT
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Nicks: Jak tam aspekt psychologiczny ? Dallas popłynęło, a kolega znów się skompromitował. Pisałeś, że Chicago jest nie do stawiania, no masz rację różnica 40 punktów pokazuje, jak ten mecz był wyrównany.
Co tu dużo pisać: Pozdrawiam Cie profesorze bukmacherki.
Co do meczy:
Miami nie spodziewałem się, że urządzi taką siekę z Charlotte, jednak najlepszym typem był under Wade&#39;a chociaż też ledwo ledwo. Przede wszystkim skuteczność Miami świetna bo 60% i dużo osobistych.
Chicago nie pozostawiło złudzeń, pokazali świetną grę w ofensywie i jeszcze lepszą w defensywie. Memphis skuteczność DNO.
Lakers nie podołali, kolejny niezbyt udany występ Bryanta, szkoda bo dobry zakład był w Betsson kto najwięcej zbiórek: Bynum-Gasol-Nene i kurs na Bynuma była 2.29, ale odpuściłem jednak granie tego.
Boston nie zawiodło, Orlando też...
Pozdrawiam normalnych typerów, a stanowcze STOP pozerom czyt. Nicks ( Pozer jak wynika z nazwy próbuje stwarzać pozory. Pomimo małej wiedzy w wybranej dziedzinie pozer na siłę próbuje udowodnić innym osobom, że się na tym zna. Najbardziej dobijające jest to, że sam zaczyna wierzyć w swoją nieomylność. Jakiekolwiek krytyczne uwagi odnośnie jego wypowiedzi spotykają się z oburzeniem, obrażaniem itd. )
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
E 3,8K

exterminal89

Użytkownik
Podbijam pytanie zikosa odnośnie Gordona plus prosiłbym o jakieś informacje na temat tego jak poważne są wczorajsze urazy Randolpha i Beasleya?
też dodam kilka słów na temat wczorajszych meczów:
Miami i Chicago miazga, Grizzlies bez Randolpha tragedia.
Boston bardzo dobra pierwsza połowa, w drugiej kilka dziwnych przestojów, Rondo niesamowity, kilka asyst pierwsza klasa no i triple-double - na tą chwilę zdecydowany nr 1 wśród Celtów.
Denver bardzo ładna końcówka z Lakersami, skuteczność Koby&#39;ego tragiczna, Gasol i Bynum o niebo lepiej.
Minnesota ma bardzo ciekawy team, Lowe niesamowite trójki plus świetnie pod tablicami, Rubio kilka świetnych asyst, jedynie martwi uraz Beasleya w ostatniej minucie meczu.
Orlando dzisiaj przez 3 kwarty baaaardzo słabo, jednak czwarta koncertowa, Reddick świetnie zagrał z ławki(wg mnie jeden z najlepszych zmienników w lidze, chociaż Harden jak narazie w tej kwestii bezkonkurencyjny).
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Czy tylko mi najlepiej ogląda sie Wolves w tym sezonie?z chęcią zasiadam w miękkim fotelu i oglądam chłopaków z Wolves,Rubio nadaje tempa całej drużynie.Kapitalny love który jest maszyną do zbierania piłek,nawet Tolliver dokarmiany dzisiaj przez młodziana trafił kilka trójek.Poprostu świtnie sie ich ogląda i oby więcej takich teamów bo przecież o to chodzi by nam dostarczać zabawy ;)
Nuggets tak jak pisałem na luzie ograli LAL a Boston poradził sobie z wizards ale jak zwykle koncówke odpuścili stąd nie dziwie sie że dzisiaj buki faworyzuja handi na Wizards.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Czy tylko mi najlepiej ogląda sie Wolves w tym sezonie?z chęcią zasiadam w miękkim fotelu i oglądam chłopaków z Wolves,Rubio nadaje tempa całej drużynie.Kapitalny love który jest maszyną do zbierania piłek,nawet Tolliver dokarmiany dzisiaj przez młodziana trafił kilka trójek.Poprostu świtnie sie ich ogląda i oby więcej takich teamów bo przecież o to chodzi by nam dostarczać zabawy ;)
Nuggets tak jak pisałem na luzie ograli LAL a Boston poradził sobie z wizards ale jak zwykle koncówke odpuścili stąd nie dziwie sie że dzisiaj buki faworyzuja handi na Wizards.
czy ja wiem czy na luzie? Kobe 8-28 bodajże z gry,w 3 kwarcie Lakers byli jeszcze na prowadzeniu..Gdyby Kobe zagrał na swoim średnim poziomie(bo według mnie wczoraj zagrał poniżej przyzwoitości) to Lakers by to wygrali.Ale to gdybanie,gratuluję Ci trafionego typu i reszty z tej nocki również,bo chyba Ci wszystko weszło!
Ja zagrałem Minnesota +2,5;Lakers +2,5 i Kings over 93 no i LA mi zwaliło spore ako.Trzeba grać single jednak w NBA.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom