>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2012

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik



W tym temacie podajemy wszelkie przemyślenia i analizy dotyczące spotkań NBA rozgrywanych w styczniu.

Nie podajemy suchych typów bez analiz.

Piszemy poprawnie po polsku, jak ktoś nie umie sam polecam słownik ortograficzny.

I przypominam o kolejnej ważnej zasadzie pisowni polskiej - Nazwiska, nazwy klubów i inne nazwy własne piszemy z WIELKIEJ litery.

Wszelkie występki będą odpowiednio nagradzane.​
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Na dzisiaj:

Timberwolves +3 over Mavs ✅✅- Wilki grają fajny basket, mają szeroki skład, dobrego trenera i wolę walki. Mavs z kolei jutro grają rewanż z Thunder, więc mamy tutaj look ahead angle.

Raptors +11.5 over Magic ✅✅- Raptors są lepszą drużyną niż rok temu, Magic już niekoniecznie. W zeszlym roku Raptors ładnie grywali z Magic, więc nic nie stoi na przeszkodzie by powalczyli.

Bobcats +15 over Heat ⛔⛔- Heat jutro grają z Hawks, Wade ma jakiś uraz, wątpię, żeby jakoś specjalnie podkręcali tempo. Heat będą trzymali prowadzenie, ale 15ptk to masa ptk więc liczę tutaj na jakiś backdoor cover.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Popieram typ na Wolves,wesoła koszykówka głupie przegrane w koncówkach więc może dzisiaj wkońcu dopisze szczęście.Skłaniałbym sie do grania na Nuggets,może nie z handi ale na win.Kto widział wczorajszy mecz ten wie że gdyby nie nieporadność włocha to kto wie jak by sie potoczył ten mecz.Bynum jest w gazie,bardzo zmotywowany głodny gry jest nie do zatrzymanie.Mam nadzieje że znowu duet Nene i Mozgov zagrają to co zagrali wczoraj.Harrington rzadko kiedy potrafi zagrać dwa tak dobre mecze pod rząd no ale zobaczymy.Fajny team zbudowali... bardzo łatwą przeprawe powinni mieć natomiast Celci.Jeżeli nie wygrają spotkaniu różnicą 10 albo i wiecej pkt z dziciakami z Wizards to bedzie niespodzianka.Tak jak pisałem wcześniej.Wizards obok nets to największe złomowisko w lidze.Nie dość że skład nie zachwyca to jeszcze nikt nie potrafi ogarnąc tych dzieciakow by grali zdyscyplinowany basket a nie bawili sie w dunki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Kusi mnie dzisiaj pograć na LAL, kursy grubo ponad 2. Wczorajszy mecz można powiedzieć szczęśliwie wygrali, ale na papierze i tak są faworytami, co sądzicie? Myślę że Gasol tu jest kluczem, niby wczoraj statsy miał niezłe ale mógłby zagrać jeszcze lepiej w mojej opinii, także Kobe słaby dorobek punktowy, słaba skuteczność chyba dzisiaj powinno być lepiej.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Kobe robil co mogl i zle wczoraj nie zagral. Majac 4 faule poszedl na lawe a potem jakis idiota, mu walnal technika za to, ze nie potrafi sedziowac. Przy 5 to mocne ograniczenie. Troche zawiodl pod koniec, wazny rzut pudlo i wolny pudlo a tak byloby +4 i winner pewny. Co do Gasola to ile pilek dostanie tyle bedzie miec szans. Denver robilo wszystko zeby nie szlo do centrow bo nie radzili sobie z nimi a Nene nie chcial lapac fauli chociaz i tak potrafil kretynsko zlapac ofensywnego wpadajac na Fishera celowo. Gra LAL nie wyglada super, za trzy to byl wczoraj koszmar. Artest - cala prawde napisal o nim nicks.
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Kusi mnie dzisiaj pograć na LAL, kursy grubo ponad 2. Wczorajszy mecz można powiedzieć szczęśliwie wygrali, ale na papierze i tak są faworytami, co sądzicie? Myślę że Gasol tu jest kluczem, niby wczoraj statsy miał niezłe ale mógłby zagrać jeszcze lepiej w mojej opinii, także Kobe słaby dorobek punktowy, słaba skuteczność chyba dzisiaj powinno być lepiej.
Jak dla mnie to Denver dziś ich pojedzie...
Wczoraj jakimś cudem wygrali i uratowali mi kupon, ale dziś to nie widzę szans dla LAL, którzy generalnie na wyjazdach mogą polec z takim składem praktycznie z każdym. Choć z drugiej strony Kobe zagrał kiepsko jak na niego i może dzisiaj coś więcej pokaże. Denver wbrew pozorom ma bardzo ciekawą pakę, a Lakers? Poza Bryantem, który gra dobrze, bez rewelacji jest Gasol, który robi swoje, Fisher, który poza tam jakiegoś średniego poziomu nie schodzi, ale też niezbyt potrafi zagrać na najwyższym poziomie i głodny gry Bynum. Reszta to szrot. Jak dla mnie to Denver + LAC to idealny dubel na dziś.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Powiem tak: głupio nie spróbować Lakersów +4,5 pkt ???? oczywiście szanuje distinction home/away, ale nie ma to aż takiego znaczenia, żeby tak underrate&#39;ować dziś Jeziorowców :] Kobe dziś mam nadzieje zagra swoje i Lakersi uparają się z Nuggets. Doceniam grę Denver dlatego właśnie zagrałem handicap +4,5 pkt i sądzę, iż powinno się udać :] Pozdrawiam :]
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Denver wbrew pozorom ma bardzo ciekawą pakę, a Lakers
Błagam ???? Zaraz się okaże, że Lakers to tylko Kobe i będą się bić o playoffy ???? zagrali tylko jeden słaby mecz do tej pory z Kings, rosteru nie mają rewelacyjnego, ale ale nie ma też co wieszać na nich psy :] Kobe, Gasol, Bynum, Fisher, Artest z ławki ???? to nawet nie chodzi o dzisiejszy typ, ale osobiście sądzę, że poradzą sobie kolejny raz z Denver dziś :]
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Kobe robil co mogl i zle wczoraj nie zagral. Majac 4 faule poszedl na lawe a potem jakis idiota, mu walnal technika za to, ze nie potrafi sedziowac. Przy 5 to mocne ograniczenie. Troche zawiodl pod koniec, wazny rzut pudlo i wolny pudlo a tak byloby +4 i winner pewny. Co do Gasola to ile pilek dostanie tyle bedzie miec szans. Denver robilo wszystko zeby nie szlo do centrow bo nie radzili sobie z nimi a Nene nie chcial lapac fauli chociaz i tak potrafil kretynsko zlapac ofensywnego wpadajac na Fishera celowo. Gra LAL nie wyglada super, za trzy to byl wczoraj koszmar. Artest - cala prawde napisal o nim nicks.
No właśnie nie zagrał źle, bo skoro Bynumowi wszystko wpadało to Kobe zaliczał asysty i zbiórki ponad średnie. Chociaż i tak swoje 18 rzutów oddał ???? Znając Kobego rzadko zdarza mu się zagrać dwa mecze pod rząd ze słabym dorobkiem punktowym. Dlatego dziś myślę że warto zagrać na Lakers. Plus to że dla Bynuma to dopiero drugi mecz w sezonie, mimo że b2b to powinien też zaliczyć dobry występ, zmęczenie nie powinno tu odegrać dużej roli. Jak jeszcze Gasol swoje dołoży to ja tu widzę pewny win.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
nie wiem po co tyle trener trzymał Kapono na boisku, w defensywie słaniał sie na nogach, do tego jego trójki do spółki z Blakiem i to z czystych pozycji, tylko straty piłek
Kobe to co sobie wypracował trafiał celnie i pewnie, Bynum to jest bestia pod tablicą, z tego co pamiętam to 2pf złapał w 1q i troche przesiedział początek
dla mnie ten sam scenariusz co wczoraj, ta sama analiza , w tym że zamiast -5,5 mamy +4,5
LAL +4,5 @ 1,91 bwin⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zabold 26

zabold

Użytkownik
Denver Nuggets - Los Angeles Lakers
typ: 2 (+4,5 PTS)
kurs: 1,85
buk: Betsson

Nie da się przejść obojętnie obok takiego kursu. Lakers wczoraj bardzo się męczyli, a dzisiaj kolejne spotkanie - tym razem rewanż w Denver. Bynum wczoraj wrócił do składu i od razu wielkie double-double (29pts+13reb). Jego powrót po zawieszeniu otwiera nowe możliwości przed trenerem Brownem - w końcu na boisku mamy 3 All-Starów ( Kobe, Pau i Andrzej), z których każdy może zagrać mega mecz. Wczoraj Kobe miał kłopoty z faulami, a i tak prawie triple-double zaliczył, Gasol swoje punkty zdobył, ale to Bynum wczoraj ciągnął drużynę do przodu. Dzisiaj czuję, że Kobe z Gasolem zrobią swoje- przede wszystkim Gasol będzie się mógł skupić na zdobywaniu punktów, a nie walce na tablicach, co średnio mu wychodzi, bo nie jest po prostu twardym graczem. Lakers mają 2 najlepszego centra ligi, świetnego shooting guarda i bardzo mocnego Gasola - dlatego na nich stawiam. Bryantowi brakuje 4 punktów do przekroczenia granicy 28000 punktów ( jako 6 gracz w historii ), więc motywacja na pewno duża. Myślę, że dzisiaj Lakersom będą też lepiej siedziały trójki - wczoraj 2/24, a Kobe z Fisherem bardziej będą uważali, żeby nie wpaść w foul trouble. Lakres mimo bardzo słabego meczu wygrali, dlatego takie handi biorę z pocałowaniem ręki i na nich stawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Total Points for Kobe Bryant
Over 24.5 Points
1.926
Pinnacle

No i znalazłem to czego szukałem ???? Dzisiaj przy obronie Denver bez względu na wynik meczu Kobe zdobędzie gdzieś w okolicy 30 moim zdaniem. Wczoraj rzucił mało, dziś będzie dużo lepiej. Linia bardzo niska jak na takich przeciwników moim zdaniem.
 
H 10

hutnik14

Użytkownik
A ja widzę jeden ciekawy zakład jak na razie:
Dwyane Wade (Miami Heat) Points+Rebounds+Assists Under 34.5

Jeżeli nadal Wade będzie odczuwał ból w nodze, to trener nie powinien go przemęczać. Jeżeli ktoś wie jak wygląda sytuacja z tą jego kontuzją to proszę o komentarz. Rywala jakiegoś Miami wielkiego dziś nie ma. Więc przy większym prowadzeniu powinien Wade siąść na ławce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
biscan 153

biscan

Użytkownik
Miami troszkę się dzisiaj boję tykać, pomimo, że teoretycznie powinni od początku rozbić Bobków. Do tego niepewny Wade i ten DJ w Bobkach, który potrafi nieźle pociągnąć teoretycznie najsłabszą ekipę NBA.
Natomiast co do Lakersów, to jak najbardziej się zgadzam z resztą. Piękne kursy, Lakers (+4) @ 2,10 bądź (+5,5) @ 1,90... Żal by było nie spróbować.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
A ja widzę jeden ciekawy zakład jak na razie:

Dwyane Wade (Miami Heat) Points+Rebounds+Assists Under 34.5


Jeżeli nadal Wade będzie odczuwał ból w nodze, to trener nie powinien go przemęczać. Jeżeli ktoś wie jak wygląda sytuacja z tą jego kontuzją to proszę o komentarz. Rywala jakiegoś Miami wielkiego dziś nie ma. Więc przy większym prowadzeniu powinien Wade siąść na ławce.
Cytat z nba.com

Wade, who finished with 10 points on 5-of-13 shooting, got the call to take the final shot despite sitting out almost the entire third quarter with a bruised foot.
Stłuczona noga.
Całkowicie się z Tobą zgadzam i też to gram. Jeśli wejdzie to podziękuje ;)

Ja dziś widzę Boston z handicapem. Washington jest tragiczny w tym sezonie i pewnie zmierza po wysoki pick w przyszłorocznym drafcie.
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Miami Heat - Charlotte Bobcats
Total Rebounds for Boris Diaw over 7,5
Kurs: 2,24
Pinnacle
W tym spotkaniu Heat powinni spalić Bobki bez problemu. Potencjał obu zespołów jest nieporównywalny. Ale przestrzegałbym przez zbytnim faworyzowaniem Miami. Zespoły jużsięspotkały w tym sezone i w meczu w Charlotte w Time Warner Cable Arena 28 grudnia Heat wygrali 96:95 po akcji Wade na 2,9 sek. przed końcem. Tak więc Bobcats pomimo zespołu bez gwiazd wcale nie zamierzali się poddać. Dzisiaj trudno na to liczyć, bo James, Wade i Bosh są w gazie i powinni wygrać. Bobcats mają fajną ekipę, bez gwiazd, ale twardo bronią. Ja postanowiłem zagrać na ilość zbiórek fałszywego centra zespołu gości. Diaw to taki gracz uniwersalny, niby tylko 203 cm, ale punktuje, zbiera, asystuje. W tym sezonie 3 mecze i 32 zbiórki na koncie. 11 z Bucks, 16 z Miami i 6 z Magic. Niestety przy Howardzie sobie nie pograł, ale już z Bogutem tak (11 zbiórek). W pierwszym meczu z Miami aż 16 zbiórek na koncie, co pokazuje, że i w tym spotkaniu może spokojnie piłek 8 zebrać. Heat jak wiadomo na pozycji centra nie mają nikogo, bo pierwszopiątkowy Anthony to jest center, który musi wyjść, aby w zespole było 5 na parkiecie (3 mecze, 62 minuty gry i 6 rzutów), a Haslem wychodzi na zmiany. W pierwszym meczu było 53 do 30 dla Bobcats jeśli chodzi o zbiórki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
j.will 150

j.will

Użytkownik
Jak dla mnie dziś pierwszorzędnym i priorytetowym typem są celtowie. Do Ekipy Wrócił Pierce i widać było jak bardzo pomaga zespołowi w spotkaniu z Detroit. Bostończycy narazie bilans 1-3 i będą chcieli to jak najszybciej poprawić. Okazja jedna z lepszych jakie moga się zdarzyć w lidzie. Handicap -6/7 do wzięcia po fajnym kursie
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Minnesota 2.40
Panbet
2/10

Dziś podobnie gram to samo co w magicznym systemie. Minnesota 3 porażki, ale 3 razy close game. Z OKC -4, z Bucks -3, z Miami -2. Dziś rywal jest jaki jest, niby mistrzowie, ale nie czarują póki co. Z Miami -11, a mogłoby być dużo więcej, z Denver -22, z OKC -2 po słabym meczu Westbrooka, ostatnio wygrana z Toronto, ale Toronto to jednak Toronto. Love, który ostatnio gra bardzo dobrze powinien zniszczyć Dallas pod koszem. Zagrać ma dziś już też Barea, który też pewnie chętnie dopiecze byłym kolegom. Generalnie to Minnesota póki co gra naprawdę nieźle, tylko brak trochę farta im, może dziś będą go mieli. Wg mnie szanse na wygraną mają wyższą niż wskazuje to kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom