>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA streamy HD

Status
Zamknięty.
madox200 18

madox200

Użytkownik
Witam !

Tak jak w temacie , czy posiada ktoś linki do NBA w HD ?? Mogą być też linki do Sopcasta. Cały czas oglądam na thefirstrow ale fajnie byłoby obejrzeć mecz bez pixeli pojawiających się od czasu do czasu.
 
L 181

lorak

Użytkownik
nie ma raczej darmowych streamów NBA w HD. jeśli zależy ci na jakości w oglądaniu meczów na żywo, to po prostu kup LP. ewentualnie jeśli &quot;na żywo&quot; nie jest warunkiem koniecznym, to oczywiście torrenty (np. tutaj http://rutracker.org/forum/viewforum.php?f=1997 masz dość szybko wszystkie mecze w dobrej jakości - wstajesz rano, załączasz torrenta, robisz śniadanie i przy śniadaniu oglądasz ;)) - dodatkowym plusem takiego rozwiązania jest OGROMNA oszczędność czasu.
 
J 13

jofranco

Użytkownik
L 181

lorak

Użytkownik
w przypadku tych wszystkich stron typu uploadnet itp. konieczne jest wykupienie konta (bo inaczej prędkościowo nie ma porównania z torrentami), a jak już płacić, to lepiej dołożyć i mieć LP ???? natomiast za darmo nie ma lepszej opcji niż torrenty na rutrackerze (np. mecz ATL@MIA ma już ponad 300 seedów, więc w praktyce ściągasz z maksymalną prędkością łącza, a więc nawet mając wykupione konto na jakimś uploadnecie nie załadujesz meczu szybciej) lub sport-scene (ale tu trzeba mieć zaproszenie aby się zarejestrować).
ps
torrenty na rojadirecta są podbierane z rutrackera ;]
 
R 0

radek1234

Użytkownik
polecam livefootball .ws
język rosyjski ale super jakosc, pokazuja tylko wybrane mecze, praktycznie kazdej nocy. Sopcast / torrentstream. Jak ktos oglada pilke to link jeszcze bardziej sie przyda
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
jak ja tam ogladam to najczesciej jest ANG koment. stream z c+ deportes np, studio hiszpanskie, ale na mecz przelaczaja oryginalny koment z ameryki.
 
P 0

peter990

Użytkownik
Witam. Czy ktoś ogarnia tego darmowego League Passa na okres &quot;świąteczny&quot;? Na głównej stronie NBA wisi od wczoraj Free League Pass Holiday Trial. Niby się zarejestrowałem ale nijak nie wiem w jaki sposób to uruchomić. Wiecie coś na ten temat?
 
shen 408

shen

Użytkownik
Witam. Czy ktoś ogarnia tego darmowego League Passa na okres &quot;świąteczny&quot;? Na głównej stronie NBA wisi od wczoraj Free League Pass Holiday Trial. Niby się zarejestrowałem ale nijak nie wiem w jaki sposób to uruchomić. Wiecie coś na ten temat?
Polega to na tym,że możesz sobie wykupić subskrypcje na 25 grudnia za te 12 dolarów z czego meczyk Boston-Brooklyn o 18 będzie za darmo do wglądu.Tylko tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 5

sensei65

Użytkownik
Dostałem mejla o darmowym NBA Leauge Passie na dzisiejszy mecz Brooklyn z Bostonem , wystarczy się zalogować.
On December 25th, you are invited to check out a special NBA LEAGUE PASS free preview of the first game on Christmas Day. Watch Rajon Rondo, Paul Pierce, Kevin Garnett and the Boston Celtics take on Deron Williams, Joe Johnson, Brook Lopez and the Brooklyn Nets.
 
L 0

lukaszx-79523

Użytkownik
Ja mam natomiast inne pytanie. Mianowicie czy można gdziekolwiek oglądnąć powtórkę całego meczu z NBA?
Dzięki, właśnie o coś takiego mi chodziło ????
 
panczas 117

panczas

Użytkownik
ale jak z tej promocji skorzystać , bo też na maila dostałem , ale musze tam dane karty podać , po co im to jak niby jest za free ?
To jest jakieś zabezpieczenie, po prostu musisz anulować subskrypcję 27 stycznia. Nie bój się, nie zabiorą Ci kasy ;)
 
pancio 153

pancio

Użytkownik
To jest jakieś zabezpieczenie, po prostu musisz anulować subskrypcję 27 stycznia. Nie bój się, nie zabiorą Ci kasy ;)
zrobione , właśnie ogl. meczyki , ale jakośc jakaś rewelacji nei ma nabasket.ru juz ładniejszy daje na best avible i 3000kb i praktycznie roznicy nie ma , net 60MB z upc
Hej , chce dzisiaj ogladac mecz LAC : OKC , wchodze na basket.ru i zamiast filmiku mam cały czas napis league pass , tez tak macie ?
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Panowie czy znajde na jakiejś stronie, wszystkie skróty z danego dnia w jednym pliku? Bo już mnie wkurza otwieranie każdego skrótu osobno. Mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi :p [coś takiego jak przerwa na żadanie]
 
pancio 153

pancio

Użytkownik
co do NBA LP , czy moge jeszcze za free dzisiejszej nocy oglądać mecze , czy o północy , jak nie zrezygnuje z LP pobierze mi kase ?
Edit:
Właśnie dostałem maila od NBA.com że kase pobierają 28 ,ale &quot;If you do not want to be charged, please cancel your subscription prior to January 27, 2013 via My Account or by using this link. &quot;
czyli dzisiaj muszę do północy zrezygnować , czy jeszcze dzisiaj w nocy moge oglądać ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom