>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA sezon 2007/08 . 1 grudnia - 15 grudnia

Status
Zamknięty.
kore99 0

kore99

Użytkownik
rozliczyli ci jedno ze spotkan po kursie 1.0, poniewaz albo durant, albo przeciwnik do HCP doznal kontuzji lub nie gral .... albo inna sytuacja !! ale kupon wygrany - policzyli 1 i 3 spotkanie a mecz Byków masz po kursie 1.0 !!
Tyle wiem (choc i tak dzieki ???? ), bardziej mi chodzilo o to co dokladnie sie stalo. Bo myslalem ze wszystko jest normalnie a durant nie gra bo bulls zmiataja sonics wiec ten sobie odpoczywa ;-)

Dzisiejsze typy.

Bulls -1 at Pacers @ 2,05

Byki sie juz rozkrecaja i z takimi rywalami jak Indiana nawet mimo b2b powinni wygrywac. Zwlaszcza ze Pacers tez maja drugi mecz drugi dzien z rzedu. Chicago to zespol o klase lepszy, problem tylko czy znowu nie zaskocza formą. Ja mam nadzieje ze jak co roku juz nadszedl czas by zaczac jakas serie zwyciestw.

Pistons at Rockets -1,5 @ 1,83

Rakiety wiecznie zawodzic nie mogą. Ich bilans to chyba najwiekszy zawod sezonu i jesli nie wroca szybko na dobra droge moze byc im ciezko sie zalapac w trudnej konfie zachodniej nawet do PO. A przeciez ich ambicje to byc przynajmniej ekipą rozstawioną. Dzisiaj podejmuja Pistons ktorzy bez odpoczynku kontynuuja tournee po zachodzie. Gdyby Detoir mialo moze z dzien-dwa przerwy mozna by sie bylo nad typem zastanawiac. A tak, mam nadzieje ze syndrom czestego grania zadziala nieublaganie.

Boozer - Marion (zbiórki) @ 1,65

Co prawda Jazzmani ostatnio bez formy a i Boozer zaliczyl gorszy dzien na tabliach ale akurat w meczu z Suns to wszyscy dobrze zbieraja. Powinno na luzie wejsc, Marion ostatnio tez w koncu nie najlepiej sobie radzi na deskach, a przy takim zastawieniu jakie ma Utah nie powinno byc duzo lepiej. Moze byc cos ok. 10 ale jakis wiekszy wyczyn (czyt. lepszy od C-Booza) bedzie juz zaskoczeniem.

Z pozostalych spotkan ciekawie wygladaja (ale bedzie bardzo ciezko zeby weszly, wiec nie gram):

Raptors +5,5 - Mavs,nie stawiam na nich bo prawdopodobnie jeszcze bez Forda zagraja do tego dzien po meczu w Atlancie.

Clippers +6,5 - Bobcats, to samo co z Raptors, a Clippersi pokazywali juz jak im nawala skutecznosc gdy sie ich zmusza do gry dwa dni pod rzad.

Blacers +4,5 - Warriors, tutaj z kolei obie druzyny maja za soba ciezkie przeprawy z najwyzsza ligowa polką. Jeszcze rano byl kurs 6,5 i taki bym zagral, ale wszyscy doskonale wiemy ile czasami moze zdzialac 1-2 pkty roznicy. Choc nie wykluczam ze moze byc i +10 dla GSW. Ale z drugiej strony sklonny jestem postawic na gospodarzy, choc tylko ze wzgledu na kurs i oczekiwanie mniej spodziewanego zakonczenia ktore ostatnio hurtowo wystepuja.
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
Jednak nie gram na rockets, podobno maja wstrzymac sie z wystawianiem T-Maca zeby nie ryzykowac jakiejs wiekszej kontuzji. Do teog Alston ma nie zagrac. Niby wciaz to Rockets powinni wygrac ale mimo wszystko ryzyko chyba zbyt duze.

edit: ale sie mozna wkur.... :-? nie wiem co jest nie tak ale wszystko sie pieprzy... chyba musze dac sobie spokoj z typowaniem NBA bo jakis dziwny okres jest.

Bulls grali taka padake ze az zal pisac. Niby jedna z lepszych defensywnie druzyn w tej lidze, a daje sobie wrzucic niemal 120 pkt... nie mam pytan... czy to przypadkiem nie oni utrzymuja na najnizszym odsetku FG% przeciwnika? Chyba oni, a dzisiaj 56% Indiany i wtopa.

Tymczasem wchdoza wsyzstkie mecze ktore balem sie postawic... Houston prowadzi +10, a TMac z Alstonem wbrew wczezsniejszym zapowiesziom poczynaja sobie w najlepsze. Clippers weszlo +6,5, Raptors spokojnie wygrali. ehh, nie wiem gdzie lezy przyczyna zlych ocen prawdopodobienstwa typow. Chyba musze po prostu stawiac te mecze ktore uwazam za mniej pewne...
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
do kore99 :
Nie przejmuj sie tym tak bardzo bo nigdy nie bedziesz do przodu , to ze miales typy ktorych bales sie zagrac a jednak weszly to rzecz nomalna ???? Dobra metoda na takie odczucie jest granie takich typow za male stawki ???? Z czasem gdy nabierzesz pewnosci (o ile beda wchodzic ) to bedziesz gral za wieksza kaske ???? Pamietaj ze w miesiac ciezko jest zarobic miliony :p Tym bardziej radzilbym uwazac na najblizszy okres , gdyz czas swiat czesto niesie ze soba wiele niespodzianek :] Pozdrawiam i zycze powodzenia ????
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
do kore99 :

Nie przejmuj sie tym tak bardzo bo nigdy nie bedziesz do przodu , to ze miales typy ktorych bales sie zagrac a jednak weszly to rzecz nomalna ???? Dobra metoda na takie odczucie jest granie takich typow za male stawki ???? Z czasem gdy nabierzesz pewnosci (o ile beda wchodzic ) to bedziesz gral za wieksza kaske ???? Pamietaj ze w miesiac ciezko jest zarobic miliony :p Tym bardziej radzilbym uwazac na najblizszy okres , gdyz czas swiat czesto niesie ze soba wiele niespodzianek :] Pozdrawiam i zycze powodzenia ????
hehee, no dzieki bardzo za pocieszenie ???? Ale to nawet nie o to chodzi. Typuje nie od dzisiaj choc dopiero kilka miesiecy przez neta tyle ze nie mialem jeszcze tak dziwnie do tej pory ze tyle razy z rzedu mi klina ta liga zabijala ;-) Takze to nie tylko dzis...

A swoja droga sporo analizowalem te mecze i wyszla mi z tego fatalna selekcja jak widac... Na 2 ktore postawilem - 2 wtopione, natomiast 5 kolejnych ktore mialem stawiac weszly... no moze nie jak w maslo ale jakos tam weszly. A wkurzam sie nie tyle na przegrana co na siebie za ta niepewnosc. Ale po tym jak wygralo i Toronto i Seattle a Clippers zrobili tego handi postanowilem dac te +4,5 na Blazers za lekka stawke. Zobaczymy co z tego wyjdzie ????
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
do kore99 :
Nie przejmuj sie tym tak bardzo bo nigdy nie bedziesz do przodu , to ze miales typy ktorych bales sie zagrac a jednak weszly to rzecz nomalna ???? Dobra metoda na takie odczucie jest granie takich typow za male stawki ???? Z czasem gdy nabierzesz pewnosci (o ile beda wchodzic ) to bedziesz gral za wieksza kaske ???? Pamietaj ze w miesiac ciezko jest zarobic miliony :p Tym bardziej radzilbym uwazac na najblizszy okres , gdyz czas swiat czesto niesie ze soba wiele niespodzianek :] Pozdrawiam i zycze powodzenia ????
hehee, no dzieki bardzo za pocieszenie ???? Ale to nawet nie o to chodzi. Typuje nie od dzisiaj choc dopiero kilka miesiecy przez neta tyle ze nie mialem jeszcze tak dziwnie do tej pory ze tyle razy z rzedu mi klina ta liga zabijala ;-) Takze to nie tylko dzis...
A swoja droga sporo analizowalem te mecze i wyszla mi z tego fatalna selekcja jak widac... Na 2 ktore postawilem - 2 wtopione, natomiast 5 kolejnych ktore mialem stawiac weszly... no moze nie jak w maslo ale jakos tam weszly. A wkurzam sie nie tyle na przegrana co na siebie za ta niepewnosc. Ale po tym jak wygralo i Toronto i Seattle a Clippers zrobili tego handi postanowilem dac te +4,5 na Blazers za lekka stawke. Zobaczymy co z tego wyjdzie ????
edit: i Rockets weszli, niemal idealnie -1,5 (80:77). I co, nie wkurzylbys sie gdybys w ost. chwili zrezygnowal na rzecz Magic ktorzy dostali takiej zadyszki ze nie tylko przegrywaja ale maja dramat ze skutecznoscia? ;-)
prosze modów o skasowanie posta powyzej, wkleil mi sie nowy zmaiast edita ????
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Nie zrozumiales przeslania mojego postu ???? Ja nie mialem zamiaru dyskutowac o typach , nba , handicapach i tak dalej ???? Mi chodzi o to ze musisz zrozumiec iz nie jestes w stanie wytypowac kilku wynikow z jednej kolejki NBA . Jesli bedziesz caly czas gral na sile to szybko skonczysz przygode z bukmacherka . Zamiast zastanawiac nad wynikami pieciu czy szesciu meczow skup sie na jednym ktory Cie najbardziej zainteresuje , jesli nie okaze sie zbyt dobry , szukaj dalej , szukaj dobrych kursow , czasami nawet szczegolow , bo nieraz mozna znalezc dobre zaklady na indywidualnych zawodnikow jesli znasz sie na danej dyscyplinie ????
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
Podsumowanie moeich wczorajszych dywagacji:

Bulls - Pacers ⛔
Boozer - Marion ⛔

Rockets (-1,5) - Pistons ✅
Blazers (+4,5) - Warriors ✅
Raptors (+5,5) - Mavs ✅
Clippers (+6,5) - Bobcats ✅

Juz nawet nie pisze o tym co mi chodzilo po mysli a nie napisalem... Ogolnie do dupy i fakt - poniosla mnie &quot;tworczosc&quot; z okazji sporej liczby meczow :]

Dzieki za radu maximus i przenosze dyskusje na PW ;-)
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
Na dzisiaj przygotowalem 2 zdarzenia:

New York SP1 101,5 1 (ponizej) - NY (graja ze Seattle) ostatnimi czasy nie spisuje sie najlepiej. Prawie wszystkie mecze koncza sie w granicy 80 - 95pkt. oczywiscie przegrywajac. Moga popisac sie ogromna nieskutecznoscia. Obrona tez bywa dziurawa. Maja zespol i umiejentnosci, ale nie umieja tego wykorzystac. Co prawda NY gra u siebie, ale nawet atut wlasnego boiska nie przeklada sie na wynik koncowy. Moim zdaniem pewny typ ????

Milwaukee - Orlando H(3-0) 2 (wiecej) - Orlando gra tym razem na wyjezdzie. Po ostaniej przegranej z Atlanta beda chcieli siegnac po zwyciestwo i pokazac sie z jak najlepszej strony. Poza tym kto ma powstrzymac Howarda ???? Ostatnio nie blyszczal w ilosci zdobytych pkt. (tylko zbiorki - 18) licze na to ze w tym meczu bedzie ich mial sporo. Mysle ze Orlando odniesie zwyciestwo tym razem. W koncu to klasa sama w sobie ???? . Pewny typ, spora stawka(nawet na samo zwyciestwo Orlando - 1,65). Mozna zaryzykowac ????

Moje typy:

NY SP1 101,5 1 (ponizej) kurs 1.80⛔
Milwaukee - Orlando H(3-0) 2 (wiecej) kurs 1.90⛔
Stawka - 50zl
Kurs - 3,42
Maks. wygrana - 153,90zl


To samo znajdziecie w moim watku &quot;Nba where amazing happens typy by Sajmon_King&quot; Zapraszam do komentowania.

Moze macie jeszcze jakies ciekawe typy na dzisiaj? ????
Widze ze niemoc ze strony Orlando trwa nadal. Lekki kryzys w druzynie. Jakby jeszcze wykorzystywali te wszystkie rzuty za 3 jak w poprzednich meczach to by bylo dobrze. Zdziwilem sie tez troche na NY, bo kto by pomyslal ze tak nie poukladany zespol moze rzucic powyzej 100pkt. Przyczynil sie do tego Randolph jak i Crawford, ale po nim sporo mozna oczekiwac. Po stronie Seattle bardzo dobra gra Duranta.

Bylem tego pewny, a tu 50zl juz nie ma...ehhh
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
Typy na dzisiaj i krotka analiza:

LA Lakers - San Antonio 2 - Do tego typu sklonil mnie dosyc ciekawy kurs, bo az 2,10zl. na Spurs. Po stronie SA juz ma wrocic Duncan co znacznie poprawi przewage pod koszem i wzmocni obrone. Po ostaniej przegranej z Golden, beda chciali wygrac ten mecz. Zobaczymy co pokaze duet Duncan\Parker ???? . Skala 8/10

Washington SP1 99,5 2 (powyzej) - druzyna ta przewaznie konczy mecze z wynikami powyzej 100pkt. a z Miami napewno bedzie dosyc szybki i zaciety. Skala 7/10

Typy:

LA Lakers - San Antonio 2 kurs 2.10
Washington SP1 99,5 (powyzej) kurs 1.80
Stawka - 10zl
Kurs - 3,78
Mak. wygrana - 34.00


Co o tym sadzicie?
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
Witam - pytanie za 10 pkt; co sadzicie o typie Spurs +6 @ 1,90? :&gt; Jest to propozycja do ktorej mniej sie przychylam niz do zwyklego ML na Lakers ale jak ostatnio pokazuje zycie takie lepiej wchodzą ;-)

Dlaczego zatem taki typ?:
- Lakers pokazali ze umieja wygrywac ze Spurs ale gdy wygrywaja nie ma mowy wysokich wygranych. Zwykle sa to zaciete mecze z kilkoma punktami przewagi
- Ten tez sie na taki zapowiada, mimo braku Tima. Lakers to nieprzewidywalna druzyna i choc zwykle to z tymi teoretycznie silniejszymi rywalami lepiej im idzie, tutaj nie aspodziewalbym sie z zalozenia swietnej gry.

Mysle ze Tony poszaleje, jak zwykle szalał. Lakers maja nie od dzis defensywną bolączkę na jedynce i taki PArker z Nashem to zawsze byly glowne zmartwienia LA. Z drugiej strony zk olei Bryant moze poszalec bo Bowen - uchodzacy za &quot;KobeStoppera&quot; nawet bedac rok, dwa lata mldoszym mial z nim spore problemy, teraz bedzie je mial tym bardziej. Ale patrzac jeszcze z innego kąta - Kobe ma pod wzgledem pktowym slabszy sezon niz ostatnie dwa...

Naprawde mam maly dylemat z tym meczem i chcialbym uslyszec czyjes opinie... Mi sie wydaje ze tutaj minimalne zwyciestwo moga odniesc Lakers, ale potrzebuje odmiennego spojrzenia na temat...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Na covers jest notka ze prawodopodobnie nie zagraja Duncan, Ginobili oraz Parker, a ten ostatni zagral tylko 29min w ostatnim meczu.
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
Typy na dzisiaj i krotka analiza:

LA Lakers - San Antonio 2 - Do tego typu sklonil mnie dosyc ciekawy kurs, bo az 2,10zl. na Spurs. Po stronie SA juz ma wrocic Duncan co znacznie poprawi przewage pod koszem i wzmocni obrone. Po ostaniej przegranej z Golden, beda chciali wygrac ten mecz. Zobaczymy co pokaze duet Duncan\Parker ???? . Skala 8/10

Washington SP1 99,5 2 (powyzej) - druzyna ta przewaznie konczy mecze z wynikami powyzej 100pkt. a z Miami napewno bedzie dosyc szybki i zaciety. Skala 7/10

Typy:

LA Lakers - San Antonio 2 kurs 2.10⛔
Washington SP1 99,5 (powyzej) kurs 1.80✅
Stawka - 10zl
Kurs - 3,78
Mak. wygrana - 34.00


Co o tym sadzicie?
Niestety SAS gralo bez Duncana no i rozgrywajacego Tony Parkera (a jednak...), a bez nich ten zespol raczej duzo nie zdziala i tez tego nie zrobili w walce z LA, chociaz gra byla wyrownana do 3 kwarty i mozna powiedziec ze walczyli do konca, bo tak bylo.

Washington wszedl bardzo ladnie (104pkt). Spodziewalem sie takiej gry po nich. No i oczywiscie wygrana z ich strony ???? Tak jak mowilem szybka dynamiczna gra, ktora przelozyla sie na pkt.
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
Ehhh, jednak +6 Spurs na ✅ ... :/ Szkoda mi tych plotek o nieobecnosci Parkera i Manu, bez tego bym to zagral. Z tym to +6 bylo bardzo niepewne. I rzeczywiscie dopiero koncowka o tym przesadzila. ZAjebista &quot;celnosc&quot; FT&#39;s Odoma i rzut w ost. sekundach Finleya pozwolily Spurs przebic linie handi.
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
Jakich plotek ? Parker nie zagral oraz Duncan tez.
No a Manu tak (choc slabo) i jak widac to wystarczylo. Ledwo bo ledwo ale wystarczylo ;-)

Zeby nie bylo, nie zrozum mnie zle - ja nie mam pretensji do Ciebie o informacje, wrecz przeciwnie - wdzieczny za nia jestem ???? Jak mowilem tutaj to +6 weszlo wielkim fartem, jeszcze zdaje sie 2 min przed koncem bylo -13 dla LAL. A zatem tak czy siak z perspektywy czasu ten handi i tak byl cholernie ryzykowny.
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
Typy na dzisiaj:

New Jersey - Cleveland 2 kurs 1.80 - Po powrocie Krola Jamesa Cleveland jest bardziej zmobilizowane i przedewszystkim mocniejsze. To nie to samo co grali bez niego, bo wogole nie istnieli w grze. Wszystkie mecze konczyly sie porazka. James juz pokazal klase w ostatnim meczu z Indiana i mam nadzieje ze i tym razem tak bedzie. NJ przegrywa wszystkie mecze jak leci. Jedynym plusem Netsow jest gra u siebie.
Bardzo dobra stawka jak na Cleveland...mozna grac ????

Charlotte - Orlando SP 198 1(ponizej) - nie wiem czy wyjde na tym dobrze, bo nigdy nie wiadomo ile rzuca;p, ale patrzac na Orlando po ostatnich 2 meczach jest to bardzo prawdopodobne. Nie sa w najlepszej dyspozycji rzutowej. Wogole nie moga sie wstrzelic. Maja sporo strat. W dodatku graja na wyjezdzie. Charlotte rzuca w granicy 80 - 95pkt. Wyjatkiem byl ostatni mecz w ktorym zdobyli az 108pkt. ale grali z LA Clippers. Licze tez na dobra obrone po obu stronach ????

Typy:
New Jersey - Cleveland 1 kurs 1.80
Charlotte - Orlando SP 198 1 (ponizej) kurs 1.90
Stawka - 10zl
Kurs - 3,42
Maks. wygrana - 30.80zl
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
Pewnym typem na dzisiaj jest jeszcze wygrana Utah nad Portland ze wzgledu na brak Aldridga w skladzie Blazers. Poza tym Utah musi cos w koncu wygrac po tym pasmie przegranych.

Kurs - 1.55zl
 
t0l 0

t0l

Użytkownik
Sorry, ale czy to na pewno az taki pewny typ? Portland grało osłabione z GSW i wygrało, a mało kto dawał im jakieś szanse. Są niesamowicie mocni na swojej hali, a Utah nie jest w najwyższej formie. Nie mam czasu się rozpisywać, ale zostawiłbym ten mecz w spokoju...
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
Pewnym typem na dzisiaj jest jeszcze wygrana Utah nad Portland ze wzgledu na brak Aldridga w skladzie Blazers. Poza tym Utah musi cos w koncu wygrac po tym pasmie przegranych.

Kurs - 1.55zl
Utah powinno wygrać. Według mnie to jeden z pewniejszych mecz dzisiejszego wieczoru. Można też zagrać na wygraną Orlando. :-D

Oby dzisiaj było:spokodfhgfh: życze tego wam i sobie:)

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom