>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA SEZON 2006/2007

Status
Zamknięty.
alleniverson 0

alleniverson

Użytkownik
▶ New York - Chicago Bulls
Pojedynek New York z Bullsami. New York są mniej więcej pośrodku caej klasyfikacji NBA. Ogółem mają 11 wygranych i 17 porażek co daję łącznie 39 punktów. Przed własną publicznością nie grają nieczego wielkiego, gdyż mają 6 wygranych i 10 porażek, a bilans punktowy wynosi -47 punktów. Ich ostatnie spotkania to głównie spotkania u siebie i może to daję ten plus, bo są u siebie ograni. Jednak spotkania u siebie z góry nie oznaczają wygranej, a w ich przypadku różnie to wygląda. W ostatnich dniach u siebie wygrali m.in z Atlanta Hawks 90:82, oraz Utah 97:96 i Charlotte 111:109, ale to dopiero po dogrywkach. Jeżeli mam mówić o ich formę to w ostatnich 10 spotkaniach, wygrali 5 razy. Chicago Bulls prezentuję się bardzo dobrze w ostatnich spotkaniach, gdyż ich bilans w tej klasyfikacji to aż 9-1. Bullsą na wyjeździe idzie znacznie słabiej niż na własnym parkiecie, bowiem wygrali tylko 4 spotkania a aż 8 przegrali, a to było spory czas temu, ponieważ teraz Bullsi praktycznie co mecz grają u siebie. Ostatni wyjazdowy mecz Chicago rozegrało z Atlantą Hawks i przegrali 106:104 ale dopiero po dogrywce. Inne spotkania to pojedynki we własnej hali, np. wygrana z Indianą 106:91, wygrana z Seatlle 99:84, wygrana z Milwaukee 117:111 czy ostatni mecz z Lakersami 94:89 budzą respekt wśród przeciwników. Uważam że Bulls muszą się przełamać i zacząć wygrywać wyjazdowe spotkania, a z kim się przełamać jak nie z dużo słabyszm rywalem ? Moim zdaniem dziś wygrana Bullsów !

Chicago Bulls @1,41 (Betgun)
Handicap : 3.5-0 @1,70 (Betgun)

▶ New Jersey Nets - L.A.Lakers
Spotkanie pomiędzy NJN i Lakersami. New Jersey jest w drugiej dziesiątce zespołów NBA. Mają na swoim koncie 11 wygranych i 14 porażek. U siebie idzie im dobrze, bo ilość meczy wygranych i przegranych wynosi 8. Ostatnie ich spotknia to głównie mecze u siebie, co napewno daję im dodatkową pewność siebie i poparcie swoich fanów. Ostatnio wygrali m.in z Golden State czy przedwczoraj z Cleveland Cavaliers 113:111. Wcześniejsze ich spotkania to wygrana ze słabym Memphis 105:92 czy wygrana Milwaukee 108:95 oraz wyjazdowa porażka z Toronto Raptors 90:78. Lakersi ostatnio graja bardzo dobrze i na 10 ostatnich spotkań wygrali aż 6. Jeżeli chodzi o spotkania wyjazdowe to wygrali z Houston 94:102, przegrali z Dallas 110:101 i z Chicago Bulls 94:89 oraz po wczorajaszym wspaniałym spotkaniu wygrali z Minnesotą 94:111 i wierzę że to było przebudzenie i impuls do wygrywania kolejnych wyjazdowych spotkań. Inne ich gry to np. wygrana po dogrywce z Houston 112:101 czy przegrana również po dogrywce z Washington Wizards. Sądzę że Lakersi we wczorajszym spotkaniu przełamali swoją wyjazdową niemoc i będą wygrywać kolejne wyjazdowe spotkania. Moim zdaniem dziś udowodnią że są w stanie wygrywać z najlepszymi zespołami NBA.

Handicap : 0-5.5 @1,65 (Betgun)
LA Lakers @2,30 (Betgun)
 
W 2

wislak

Forum VIP

Atlanta Hawks - Indiana Pacers -3


Typ: 2
Kurs: 1.92
Buk: Expekt


Indianie są na 7 pozycji w lidze. Jastrzębie dopiero na 26! Czyli 5 od końca! 14 wygranych i 13 porażek to w miarę równy bilans. Atlanta ma 9-15, czyli bardzo odbiegający od oczekiwań. Indiana jest na wznoszącej fali.
Philadelphia 76ers Indiana 93:101 2.95 14.40 1.70 details 20.12.2006
Indiana Utah 94:104 1.91 13.00 2.22 details 17.12.2006
Indiana New York 112:96 1.40 16.00 3.61 details 15.12.2006
Indiana Detroit Pistons 101:90 2.25 13.00 1.80 details 13.12.2006
Chicago Bulls Indiana 106:91 1.46 15.00 3.45 details 11.12.2006
Cleveland Indiana 107:75 1.45 15.00 3.70 details 09.12.2006
Indiana Portland 108:95 1.30 16.00 4.45 details 08.12.2006
Indiana Orlando 94:80 1.90 14.10 2.20 details 06.12.2006

W ostatnich 8 meczach wygrali aż 6 razy. Porazki z Utah i Chicago jak najbardziej do usprawiedliwienia- wkoncu to zespoly ktore gromia wiele teamow w tym sezonie.
Atlanta w ostatnich 10 meczach tylko 3 razy schodziła do szatni zwycięsko.

Atlanta Hawks Utah 106:112 3.20 16.00 1.72 details 20.12.2006
Atlanta Hawks Chicago Bulls 104:106OT 2.45 13.00 1.70 details 16.12.2006
Memphis Atlanta Hawks 88:97 1.48 14.00 3.35 details 15.12.2006
New York Atlanta Hawks 94:82 1.65 14.00 3.30 details 13.12.2006
Atlanta Hawks Denver 87:100 2.90 14.00 1.75 details 12.12.2006
Sacramento Atlanta Hawks 117:92 1.38 15.00 3.70 details 10.12.2006
L.A.Lakers Atlanta Hawks 106:95 1.40 16.00 4.75 details 08.12.2006
Denver Atlanta Hawks 96:98 1.27 16.00 5.00 details 06.12.2006
Seattle Atlanta Hawks 102:87 1.50 14.80 3.13 details 05.12.2006
Portland Atlanta Hawks 96:107 1.85 13.00 2.25 details 03.12.2006
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Ta noc obfitowała w niespodzianki :!: :!:

Phoenix Suns - Washington Wizards 139 : 144

Gdyby Suns wygrali z goścmi to ustanowili by rekord zespołu czyli 15 zwycięstw z rzędu. O zwycięstwie czarodziejów zdecydowała dogrywka, w której okazali się lepsi.

Portland Trail Blazers - Toronto Raptors 100 : 101

Szkoda, że Blazers przegrali, 1 mały - wielki punkt. Gospodarze robią ostatnio podtępy, z 5 pozycji w Northwest awansowali na 3. Przegrali po dogrywce.

Denver Nuggets - Sacramento Kings 96 : 101

Answer zdobył 22 punkty, to jak na pierwszy mecz z nowym klubem to przyzwoicie. Niestety przegrali z gośćmi, to już 3 niespodzianka. Jak wróci Anthony to im pokażą.

Dallas Mavericks - L.A. Clippers 115 : 83

Tu bez niespodzianki, dobry zespół ograł słaby.

New Orleans Hornets - Memphis Grizzlies 100 : 97

To samo.

San Antonio Spurs - Houston Rockets 78 : 97

Tu się spodziewałem każdego wyniku, Spurs zachowali pozycję lidera w NBA.

Boston Celtics - Philadelphia 76ers 83 : 98

Pierce&#39;a brak i przegrana z Philadelphią, która przegrał 12 meczy z rzędu.

Minnesota Timberwolves - Milwaukee Bucks 107 : 113

Wiedziałem, że &quot;kozły&quot; to wygrają - są na fali.

New York Knicks - Chicago Bulls 103 : 92

Mogło być inaczej ale kolejny raz osłabione Knicks wygrywa.

Atlanta Hawks - Indiana Pacers 90 : 100

Bez niespodzianki, Pacers są na fali.

New Jersey Nets - L.A. Lakers 95 : 99

Yeah! Ładny mecz Lakersów i wygrana na wyjeździe.

Orlando Magic - Golden State Warriors 108 : 117

Magowie jednak bo dobrym okresie zaczęli walić seryjnie mecze. Dziś przegrali nawet u siebie.

Charlotte Bobcats - Utah Jazz 101 : 89

Jazz znów przegrywają, ich 5 minut rządzenia w NBA chyba się skończyło.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Miami Heat - Los Angeles Lakers

OVER 200.5
1.97/Expekt


Dwayne Wade &amp; Shaq vs Kobe Bryant. Kobe ze srednią prawie 28 koszy na mecz. Wade ponad 28, a Shaq 14. Jedni ze skuteczniejszych graczy w lidze. Dzisiaj Shaq bankowo poprawi średnią, bo przeciw dawnem swojemu klubowi, z ktoreg wylecial troche chamsko, zagra na 200% swoich mozliwosci. Wade tez na pewno bedzie max skupiony, bo LAL sa az na 5 miejscu w ogolnej tabeli i sa groznym rywalem. A Miami - zeszloroczni zdobywcy mistrzostwa NBA - zajmuja 21. lokate :wowsdf: Chyba czas to poprawic. Mysle ze minimalnie dzis lepsi będą gracze Heat. Ale punktow MUSI byc bardzo wiele. To bedzie kosz za kosz :jezora: Ładny kurs na Expekcie az zachęca ???? 203.5 - to srednia lakersow na mecz, a 193 to srednia Miami. Miami z tego co wiem gralo bez Wade&#39;a jakis czas i to pewnie dlatego, ale teraz jak Wade juz gra to wracaja z dalekiej podrozy, zaczynają punktowac, i wygrywac. Wydaje mi sie ze jeszcze mogą namieszac w Play Offach :jezora:

NIE JESTEM PEWNY
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
No tak, pojedynek gigantów. Mysle, że minimalnym faworytem są jednak goście. Po kilku ostatnich meczach, widać wzwyżkę formy. W meczach między tymi drużynami padało średnio 185 koszy ale myślę, że dziś będzie over 200,5 i tu sie zgodzę z kolegą Wiślakiem. Statystyki przemawiają za Lakersami ale nie patrząc na statystyki jestem z Lakers, bo ich bardzo lubie i uważam, że w tym sezonie są lepsi. Zobaczymy...
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Po dwóch kwartach jest 47:40 dla Heat.
Pierwsza kwarta 30:16
Druga kwarta 17:24

Chyba goście się odbudują i mam nadzieję, że wygrają ale mogę też powiedzieć już chyba na bank, że jednak będzie under, jak mówiły statystyki...
 
W 2

wislak

Forum VIP
3 kwarta zakoncczona
27:24 dla Heat ???? jestem tym ucieszony, ale overa nie bedzie na bank
138 pkt narazie jest
74:64 dla Miami
mysle ze wygraja bo 10 pktow nie roztrwonią raczej ale under bedzie. 62 punkty ciezko w ostatniej kwarcie, choc to jest mozliwe ???? ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
KONIEC
overa niestetty nie bylo. 101-85 dla Miami
Pieknie ???? mistrzowie zeszłoroczni powracają w wielkim stylu. Pogrom nad LAL ktore ostanio spisuje sie swietnie... nonono ????
ostatnia kwarta tez pewnie wygrana 27:21
Rewelacyjny DWAYNE WADE! 40 punktow ????
nie wiem czemu Shaq nie gral :/ nie znam sie na tyle ;) moze kontuzja czy cos :jezora:
napewno zaraz mnie rookie wyprostuje ????
Slabo zagral Bryant - 16 punktow aby
Wade zaliczyl tez 11 asyst. szkoda ze tylko 4 zbiorki bo by byl triple double czy jak to tam sie zwie :jezora: ???? ???? ???? ale Miami powraca i jeszcze namiesza!!
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Wiślak: Shaq nie gra od 14 listopada... Wiem, że dopiero raczkujesz w NBA, ale wystrzelić z takim czymś, że &quot;Shaq dzisiaj bankowo poprawi swoją średnią&quot; to trochę śmieszne. Wiadomo, że czasami do końca nie wiadomo czy dany zawodnik wystąpi w meczu (jego status to: Questionable lub Probably), ale to, że Shaq dzisiaj nie zagra to już każdy interesujący się NBA wiedział od dawna.

Fajnie, że napisałeś analizę, jednak w przyszłości oprócz sprawdzania kto ile zdobył pkt, wchodź również na stronki, gdzie są informacje o kontuzjach (np. tu: http://www.sportsline.com/nba/injuries). To, że zaczynasz dopiero typować NBA nie znaczy, że możesz w swoich analizach pisać takich &quot;baboli&quot;

Pozdrawiam i życzę powodzenia!
 
W 2

wislak

Forum VIP
Wiślak: Shaq nie gra od 14 listopada... Wiem, że dopiero raczkujesz w NBA, ale wystrzelić z takim czymś, że &quot;Shaq dzisiaj bankowo poprawi swoją średnią&quot; to trochę śmieszne. Wiadomo, że czasami do końca nie wiadomo czy dany zawodnik wystąpi w meczu (jego status to: Questionable lub Probably), ale to, że Shaq dzisiaj nie zagra to już każdy interesujący się NBA wiedział od dawna.

Fajnie, że napisałeś analizę, jednak w przyszłości oprócz sprawdzania kto ile zdobył pkt, wchodź również na stronki, gdzie są informacje o kontuzjach (np. tu: http://www.sportsline.com/nba/injuries). To, że zaczynasz dopiero typować NBA nie znaczy, że możesz w swoich analizach pisać takich &quot;baboli&quot;

Pozdrawiam i życzę powodzenia!
dzieki za info nie wiedzialem nic o kontuzji :jezora: a pisalem jak myslalem :jezora: od kiedy bedzie grał?
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Wiślak: Shaq nie gra od 14 listopada... Wiem, że dopiero raczkujesz w NBA, ale wystrzelić z takim czymś, że &quot;Shaq dzisiaj bankowo poprawi swoją średnią&quot; to trochę śmieszne. Wiadomo, że czasami do końca nie wiadomo czy dany zawodnik wystąpi w meczu (jego status to: Questionable lub Probably), ale to, że Shaq dzisiaj nie zagra to już każdy interesujący się NBA wiedział od dawna.

Fajnie, że napisałeś analizę, jednak w przyszłości oprócz sprawdzania kto ile zdobył pkt, wchodź również na stronki, gdzie są informacje o kontuzjach (np. tu: http://www.sportsline.com/nba/injuries). To, że zaczynasz dopiero typować NBA nie znaczy, że możesz w swoich analizach pisać takich &quot;baboli&quot;

Pozdrawiam i życzę powodzenia!
dzieki za info nie wiedzialem nic o kontuzji :jezora: a pisalem jak myslalem :jezora: od kiedy bedzie grał?
Nie wiadomo dokładnie, jest wystawiony na listę kontuzjowanych do odwołania...
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
Wiślak: Shaq nie gra od 14 listopada... Wiem, że dopiero raczkujesz w NBA, ale wystrzelić z takim czymś, że &quot;Shaq dzisiaj bankowo poprawi swoją średnią&quot; to trochę śmieszne. Wiadomo, że czasami do końca nie wiadomo czy dany zawodnik wystąpi w meczu (jego status to: Questionable lub Probably), ale to, że Shaq dzisiaj nie zagra to już każdy interesujący się NBA wiedział od dawna.

Fajnie, że napisałeś analizę, jednak w przyszłości oprócz sprawdzania kto ile zdobył pkt, wchodź również na stronki, gdzie są informacje o kontuzjach (np. tu: http://www.sportsline.com/nba/injuries). To, że zaczynasz dopiero typować NBA nie znaczy, że możesz w swoich analizach pisać takich &quot;baboli&quot;

Pozdrawiam i życzę powodzenia!
dzieki za info nie wiedzialem nic o kontuzji :jezora: a pisalem jak myslalem :jezora: od kiedy bedzie grał?
Napewno jeszcze trroche. Mowia, ze w tym tygodniu zacznie treningi biegowe.. Pozniej dopiero lekkie treningi kontatowe (z przeciwnikami z wlasej druzyny), a pozniej dopiero wystawia go na jakis mecz.. Mysle, wiec ze to potrwa jeszcze pare tygodni... Jednak nie wiadomo dokladnie, jak juz Robak1984 napsal...

pozdro!
 
W 2

wislak

Forum VIP
Phoenix Suns - Portland Trail Blazers

Typ: 1 (HC 0:12.5)
Kurs: 1.92
Buk: Expekt


Słońca- faworyt moj i bukow... 8.05 na PTB o wszystkim świadczy. Phoenix jest ostatnio na mega fali. Gdyby nie ostatnia porażka z czarodziejami ze stolicy, mieliby bodajże 16 zwycięstwo z rzędu. Gromią kolejnych rywali. Dzis w nocy, podejmują u siebie słaby zepoł z Portland. W tym sezonie już raz ich roznieśli. W ostanich 10 spotkaniach 8x górą byli suns, a tylko dwukrotnie Blazers.
NBA 2006/2007
Portland Phoenix Suns 101:119 26.11.2006
Wygrali dokładnie miesiąc temu 18 punktami na wyjeździe. To bylo jakos na początku ich passy. Teraz została ona przerwana, ale pora zaczynać następną :] 13 punktow przewagi to chyba luźna granica dla Phoenix i u siebie myśle ze przebiją nawet 20!

Inne typy:
Pewniejsze: Denver z handim i Phoenix over
Mniej pewne: Dallas, Washington i Milwaukee Bucks z handim i over Dallas. i do tego moze jeszcze Chicago ????
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Ja jednak bylbym ostrozny co do handi, Portland wtedy grali naprawde beznadziejnie ale ostatnio zrobili pare ladnych wynikow.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Phoenix Suns - Portland Trail Blazers 110:87 23 pkt ????

Typ: 1 (HC 0:12.5) ✅ :mrgreen: :jupi:
Kurs: 1.92
Buk: Expekt


13 punktow przewagi to chyba luźna granica dla Phoenix i u siebie myśle ze przebiją nawet 20!

Inne typy:
Pewniejsze:
Denver z handim ✅ :mrgreen: :jupi:
Phoenix over ✅ :mrgreen: :jupi:
Mniej pewne: Dallas ✅ Washington ✅ i Milwaukee Bucks ✅ z handim i over Dallas ⛔ . i do tego moze jeszcze Chicago ⛔ ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom