>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Playoffs 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Jaylen Brown wiecej pkt niz Al Horford @1.7 unibet
Mimo ostatniego braku dyspozycji Browna chyba lekko poczuty ten kurs, zwłaszcza że Horford może nabić fauli i siedzieć..
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers: Pacers win @3.1 ⛔unibet
E; i jednak lebron wykręcił te 50pkt niemal a ten Bodanovic który miał odpalić odpalił 1-9 z gry ;/ szkoda szkoda, nawet jak poradzą sobie jakimś cudem z Toronto choć juz tutaj tego nie widzę tak bankowo zatrzymają sie na 76ers.
Finał serii, która była naprawde bardzo wyrównana. Idę w Indiane dlatego że nie wierze w one Man army lebrona. Wykręcenie 50pkt ledwo przynosi im zwycięstwo. Gdyby nie jeden mecz w którym Oladipo w 30sekund spowodował 2faule w ataku i nie zagral w tej kwarcie i Cleveland zrobiło bodajże run 19-2 to seria byłaby juz zakończona. Indiana jako drużyna wyglada po prostu lepiej. I jeśli king James nie zagra na 110% i zaś nie wykręci 50pkt to czarno widzę awans Cleveland. Nie ma zawodnika który mógłby jakkolwiek odciążyć LBJ. Wszyscy zawodnicy idący po MVP nie maja na sobie takiej presji i mają kolegów w drużynie którzy potrafią przejąć ciężar gry - AD i Holiday/Rondo czy Harden i CP3. Wszelkie dodatnie Handicapy dzis w strone Indiany jak najbardziej do gry, ale ja wierze w zwycięstwo, juz raz udało sie wygrac w tej serii na wyjezdzie i złapać duży kurs, liczę na powtórkę, zwłaszcza ze w Indianie nie tylko Oladipo moze wystrzelić ale tez przede wszystkim Bogdanovic czy Stephenson.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Clint Capela under 11,5 zbiórki, kurs: 2,1 (Etoto)⛔ ⛔ ⛔
Dwie wieże pod koszem Utah nie powinny zostawić zbyt dużo miejsca dla Capeli. Jak dla mnie wysoko ustawiona linijka na zbiórki, w serii z Minnesota notował ok 13-14 zbiórek na mecz, ale tutaj już tak łatwo nie będzie. Utah jak chce w ogóle powalczyć to musi zdominować tablicę. Obwód też jest ważny do obrony w tym meczu, bo muszą zatrzymać strzelców dystansowych, ale tablicy nie mogą odpuścić bo każda ponowiona akcja równa się potencjalne zagrożenie dystansowe.
Chris Paul over 7,5 asysty, kurs 2,1 (Etoto) ⛔ ⛔ ⛔

Chris będzie miał trochę łatwiej, bo pewnie skupią się na zatrzymaniu Hardena i strzelców dystansowych. Rubio wypada, więc na niego nie będzie mocnych w tej serii. Powinien zabawić się w playmakera i w zależności od formy kolegów, przynajmniej te 8 asyst osiągnąć. Wiemy jaki on ma przegląd pola i jak potrafi dyrygowac grą, więcej dodawać nie trzeba.
 
mkl 145,2K

mkl

Znawca - Formuła 1
Joe Ingles under 5.5 asyst @1.9 STS ✅
Dziwna linia. Glownie shooter. W sezonie srednia ponizej 5. W serii z OKC tez taka linie underowal. Wiadomo, z Rockets bedzie wieksze tempo, wyzsze wyniki niz z OKC ale w regularnym sezonie z &quot;rakietami&quot; w zadnym z 4 meczow nie uzyskal nawet 5 asyst wiec ja linie 5.5 smialo pogram.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Tutaj chodzi o to że Ingles pod nieobecność Rubio musi przejąć pałeczkę jeżeli chodzi o rozegranie piłki. On potrafi miec po 10 asyst, szczególnie gdy Rubio nie było na boisku. Oneal, Exum czy Burks to nie są podający, więc Ingles będzie musiał lepiej się dzielić piłką i więcej podawać niż w ostatnich meczach.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Boston Celtics - Philadelphia 76ers: 76ers win @1.72 ⛔
76ers -2.5 + o208.5 @3.75⛔
76ers [email protected] unibet ⛔

E; 76ers jeszcze dadzą zarobić w tej serii, 5/21 za 3pkt.... 7strat Simmonsa, drugiego tak słabego meczu nie da sie zagrać pod względem skuteczności, bo to nie były wymuszane sytuacje tylko czyste pozycje w dużej mierze

Brak Irvinga jest bardziej niz wyczuwalny. Długa seria z Milwaukee, jakos zbyt spektakularne widowisko to to nie było, moim zdaniem najnudniejsza seria ze wszystkich do tej pory mimo 7 meczów. Milwaukee brakowało kogos pokroju Simmonsa, bo wjazdy z piłka Giannisa w pomalowane Niezawsze kończyły sie sukcesem, brakowało przeszywającego podania. 76ers niedość ze maja niesamowitego asystenta, to rzucają duzo lepiej za 3, No a chyba co najważniejsze nie dają sie dominować na tablicy, co było tak naprawde i w serii i w całym sezonie najwieksza bolączka Bucks, najgorsi w lidze na tablicach, boston miało zdecydowana przewagę w zbiórkach w ataku i 2nd chance points. Tutaj juz tego nie widzę. Embiid i Illyasova nie dość ze nie dadzą sie zdominować to sami spokojnie mogą to zrobić. Tak czy inaczej to powinno byc kluczem do sukcesu. I wierze ze to spowoduje szybka serie, Max 5gier, choć nie powiem, liczę na 4:0 76ers, i naprawde bardzo pozytywnie zapatruje sie na rozstrzygniecie swojego beta na wygrana konferencji przez 76ers. Na wschodzie chyba wyglada najprzyjemniej dla oka, ciekawe widowisko stworzą w finale mam nadzieje z Toronto. Wracajac do tej serii - poza tymi tablicami zabraknie z reszta jak to było w meczach z milwaukee - zabraknie lidera. Bez Irvinga nie ma swoistego lidera na boisku, ciężar gry przejmuje zawodnik który akurst ma dzien, choć tak szczerze mówiąc to sam nie wiem czy to konca plus czy minus.
Podsumowując: 76ers lepiej rzuca za 3, nie oddaje tablic a do tego często ma tam przewagę, przeszywające podania i przegląd pola Simmonsa, wielobojowy zadaniowiec Embiid. Zwycięstwo 76ers to must bet dla mnie, do tego tez dwa odważniejsze bety, jestem mocno przekonany ze kursy do meczu spadną.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Al Horford over 1,5 trafionych trójek (włącznie z dogrywką), kurs 2,55 (Unibet) ✅ ✅ ✅


Ja z tego meczu wybieram trójeczki Ala Horforda. Generalnie w sezonie miał świetne ponad 40% statystyki jako center z rzutów za 3 pkt. Teraz rzucał mało i w 1 rundzie miał tylko 2 mecze w których przekraczał taką linijkę. Tutaj idę w ten trop ze względu na brak Browna, prawdopodbny jego brak i dobrą obronę podkoszową Philly. Embiid powinien go odciąć od łatwych punktów z pod kosza, czego nie potrafili zrobić Bucks. Będzie mu trudniej o łatwe pozycje i Boston może trochę rozciągać tą grę. Moim zdaniem odda przynajmniej 3 czy 4 próby z dystansu, a biorąc pod uwagę jego dobre procenty to mam nadzieję że te 2 trójki wpadną. Boston będzie próbowało częściej tych rzutów dystansowych, bo czymś muszą zaskoczyć rywali i powalczyć z nimi. Argumentów za dużo nie mają, ale grają u siebie i są tutaj póki co niepokonani, więc nie skreślałbym ich. Dobra obrona, taktyka i można powalczyć. Ja liczę na Ala i jego wszechstronność w tej rywalizacji. Kurs na jego double double też fajny 2,6. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ogólnie nie jestem fanem Cavs i szkoda mi Pacersow ale te kurs 3,30 a meczu z Raptors to lekkie przegięcie...przecież Toronto nie potrafi grać z Cavs i jak widzą Lebrona to mają jakąś blokade. Wiadomo, że jako drużyna są lepsi ale czy ich zwycięstwo najbliższej nocy jest takie pewne? Nie byłbym taki pewien i wydaje mi się, że napewno warto pograć coś w stronę Cavs i under 10,5 zbiorek Lebrona też wydaje się dobrą opcją.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Też mi się wydaje, że te kursy trochę przesadzone, Clevland to nawet może wygrać. Nie lubię ich, ale jak już się dotrą to mogą być groźni dla każdego. Toronto sam nie wiem jak przeciwko nim zagra. Ławka powinna zdominować to spotkanie i mam nadzieję, że w końcu trójka zacznie wpadać, chociaż Cavs nieźle bronią dystans.
Ode mnie tak:
Steven Curry under 3,5 trójki, kurs 2,2 (Unibet) ⛔ ⛔ ⛔
Curry wraca, to już wiadomo na 100%. Sam ciekaw jestem w jakiej dyspozycji będzie. Jednak jakoś tak nie chcę mi się wierzyć żeby od razu wrzucił nie wiadomo ile trójek, tym bardziej że Pelikany muszą jakoś odpowiedzieć. Generalnie to z Currym Warriors ich powinni wciągnąć i zmiażdżyć, ale to też tak że jak wraca ktoś z podstawy to znowu trzeba zmienić trochę ustawienie i system i nie wszystko musi funkcjonowac idealnie. Ja idę tutaj w under Currego i mam nadzieję, że ta przerwa trochę go wybiła z rytmu. Chociaż równie dobrze może walnąć 5 trójek z rzędu, kto go tam wie.
Kevin Durant over 2,5 trójki, kurs 2,1 (Unibet) ⛔ ⛔ ⛔
Nie no KD to KD, nie ważne czy wraca Curry czy nie, bierze piłkę, podbiega pod linie, zatrzymuje się i bang trafione, nic prostszego ; ) w zależności od przebiegu meczu, a mam nadzieję że szybkiego blowoutu nie będzie, liczę że Durant będzie musiał trochę dłużej pobyć na parkiecie i że pewnie będą chcieli ich rozstrzelać z dystansu.

Jrue Holiday over 1,5 trójki, kurs 2 (Unibet) ✅ ✅ ✅

Holiday nie będzie miał łatwego zadania przedarcia się pod kosz. Pelikany musza uruchomić obwód bo będzie krucho. Tam pewnie będzie czekał na niego Thompson, więc też kiepsko. Ostatnio miał 1/4 przy kiepskim meczu, dzisiaj liczę na lepszą dyspozycję z dystansu bo z Portland wrzucał fajnie te trójeczki. 2 wrzucić to nie powinien być problem dla niego.
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Toronto Raptors - Cleveland Cavaliers
typ: powyżej 213,5 pkt ✅✅ 225 pkt.
kurs: 1.79 (unibet)
Ja widzę więcej argumentów za Toronto i nie będę tutaj patrzył na poprzednie lata. Ale dzisiaj nie pójdę w zwycięstwo danej ekipy tylko skłaniam się ku większej ilości punktów, czym się kieruję? 3 bezpośrednimi spotkaniami obu ekip w sezonie zasadniczym, każde z tych spotkań miało miejsce w 2018 roku. Suma punktów w każdym z tych spotkań prezentowała się następująco: 232, 261 (tak to nie jest pomyłka) i ostatnio 4 kwietnia 218 pkt. Wiem, że playoffy to nie regular season i tu gra wygląda inaczej, ale jest to 1 starcie w tej serii więc uważam, że obie ekipy bardziej będą pracować w ofensywie niż w defensywie, mam nadzieję też, że będą rzucać na dobrej skuteczności.
Powodzenia!
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Dla mnie win Toronto i to z Handi na poziomie -5 co daje w f ortunie 1.70.
CASEY to magik i dla mnie kandydat na trenera roku. Tu kluczowy nie będzie LBJ tylko ławka A różnica między druzynaminw tej płaszczyźnie to przepaść. Typu obrońców co ma Toronto na lebrona przyniesie skutek. Widzę tu 4.1 a dziś Raptorsi zrobią Cleveland maly gangbang
 
anzelmo 168,4K

anzelmo

Użytkownik
Steven Curry under 3,5 trójki,⛔ kurs 2,20 Unibet Tutaj krotko Stefek wraca po kontuzji pewnie odda z jakieś 6-7 prób moze więcej - pytanie tylko na jakim % wiadomo rożnie moze byc ale....minuty tez powinny byc limitowane, bez niego bardzo dobrze jak na razie wojownicy wyglądają wiadomo Kerr ma kim grac i raczej na Curryego będą chuchać i dmuchać. Jest to bardzo ważne ogniwo w całej układance wojowników , myślę ze na Początek jakieś +- 20 minut nie więcej.Kolano to jednak jest poważna sprawa patrząc na cały sezon prób było sporo bo w granicach 10 na mecz trawionych lekko ponad 4 ale pley offy to inna bajka i za duzo o formie Stevena nie możemy powiedzieć.

double-double Rondo 2,05✅ Unibet Tutaj krotko wszystko będzie zależało jak pelikany długo będą sie trzymały w tym meczu... Rajon gra świetny sezon cale Pels mi sie bardzo podobają a juz 1 runda pley offow palce lizać.Teraz rywal mega trudny chyba najgorszy z możliwych w 1 meczu klęska bo ponad 20 pkt na - na luziku odjazd zaczął sie od 2 kwarty... minut nie brakowało bo zagrał grubo ponad 30. Miał 11 asyst bodajże 7 juz w 1 kwarcie i 9 pkt rzutowo wyglądało to niezle...bo 10/4 z gry i 2/1 z osobistych dwie cegły za 3 pkt wiec myślę ze dzisiaj jest wstanie spokojnie dac 10 asyst i 10 pkt wrzucić jakaś zastanawiałem sie nad pojedynkiem z Currym ale -5,5 asysty chyba za duzo no i linie na asysty w meczu 11 i 11,5 zobaczymy czy wyboru okażą sie dobre.
 
T 57

tankzor

Użytkownik
DeMar DeRozan over 4,5 asysty @1,65 unibet
✅✅ 5
Tutaj sprawa jest krótka. Post-season to nie to samo co regular, tutaj DeMar nie będzie walił z każdej możliwej pozycji. Wiadomo, że jest jednym z lepszych zawodników na półdystansie, nawet nieźle wjeżdża pod kosz, ale granie akcji indywidualnych w meczach przeciwko Cavs nie jest konieczne. Tutaj można się fajnie dzielić piłką, zwłaszcza biorąc pod uwagę jak bronią, a raczej jak nie bronią Cavs. Raptors mają znacznie większy potencjał ofensywny. Wyciągając ze składu DeRozana, czy Lowry&#39;ego Raptors nie tracą od razu 70% wartości, tak jak miałoby to miejsce w przypadku wyciągnięcia Króla ze składu ekipy z Ohio. Ruch piłki po stronie ekipy z Kanady robi wrażenie, sam DeMar zmienił w tym sezonie swój styl gry i zdecydowanie częściej dzieli się piłką niż w poprzednich rozgrywkach. W tym sezonie Raptors grali z Cavs 3-krotnie i DeMar za każdym razem pokrywał tę linię. Nie ma co brać pod uwagę serii z Wizards, bo tam inne czynniki były brane pod uwagę, Czarodzieje grają zupełnie inny basketball niż Cavs. Raptors powinni sporo dzielić się piłką, DeRozan może zostać odcięty od czystych pozycji rzutowych przez LeBrona, co powinno dać więcej miejsca kolegom.
Raptors wygrają IIQ @1,63 unibet
⛔⛔ 27-38
Ten typ nieco bardziej ryzykowny, ponieważ nie wiadomo co dokładnie może stać się w pierwszej odsłonie. Jednak idę tutaj w kierunku ekipy z Toronto, ponieważ mają zdecydowanie szerszy skład i ich ławka rezerwowych jest w stanie rozgromić drugi garnitur Cleveland. W drugiej części zapewne będziemy oglądali Hooda, Greena, czy Hilla, którzy raczej wybitnymi strzelcami nie są, a ławka Raptors potrafi dostarczyć podobną ilość punktów co pierwsza piątka. Niejednokrotnie Raptors wygrywali swoje mecze dzięki punktom dostarczanym z ławki, więc tym bardziej w post-season powinni korzystać z tych atutów.
Draymond Green over 28 (punkty+asysty+zbiórki) @1,85 unibet
✅✅ 20+9+12=41
Wraca Curry, ale to nie powinno przeszkodzić Drayowi w pokryciu tej linii. Prawdę mówiąc ten dzik jest w stanie pokryć tę linię samymi asystami i zbiórkami. Jeden z najbardziej wszechstronnych zawodników w NBA. Doskonały obrońca, świetny asystent i zawodnik, który potrafi brać na siebie grę w trudnych momentach. Wiadomo, gracz kalibru All-Star, więc teoretycznie potrafi robić wszystko. Jak wszyscy obserwujemy tak pamiętamy, że w poprzednim sezonie Green uzyskał triple-double, w którego skład nie wchodził punkty. Pamiętam jak forsował rzuty, żeby uzyskać quadriple, ale wtedy nie siedziało. Bardzo ważny zawodnik dla gospodarzy. Jeżeli wyciągnie Davisa spod kosza to easy-win dla gospodarzy, bo pod koszem oprócz Davisa próżno szukać specjalistów do gry w defensywie. Prawdę mówiąc uważam, że triple-double w tym meczu bardzo realne. Swoje na pewno zbierze i rozda, zobaczymy jak będą siedziały rzuty, i czy Kerr przy powrocie Curry&#39;ego uwzględnił w swojej taktyce ofensywnej akcje pod Draymonda, bo i tak trójka Klay-Steph-Durant rzuci pewnie z 80 punktów. Mimo wszystko przy tak korzystnej linii warto ten over spróbować.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Jednak miałem rację, Raptors maja blokade jak grają z Cavs.. Cóż pozostaje tylko liczyć, że jeśli Cavs dojdą do finału konferencji to ktoś ich pokona bo w późniejszym finale jakoś nie widzi mi się oglądać ich z Wojownikami czy Rockets bo się skończy szybkim 4-0 i nie będzie żadnych emocji..
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Sorry za spam, ale bukovina nie zgodzę się z Tobą. Nie można według mnie nazwać tego blokadą.. zwróć uwagę jak wyglądał mecz. Cleveland pierwsze prowadzenie w meczu uzyskało dopiero po rozpoczęciu dogrywki! J.R.Smith i Korver mieli po 5 celnych rzutów zza łuku a to raczej nie będzie im się zdarzać w każdym meczu tej serii. Kolejna rzecz to liczby jakie zrobili liderzy Raptors: DeRozan 22 pkt., 5 asyst i 7 zbiórek, Lowry 18 pkt. i 10 asyst no i Valanciunas 21 pkt. i 21 zbiórek. Te liczby wcale nie mówią o jakiejś blokadzie. Ostatnia rzecz to taka, że Raptors mogli wygrać to spotkanie, ostatnia akcja należała do nich i szkoda, że rzut zza łuku VanVleeta nie wpadł. Ja widzę w tej serii minimum 6 spotkań, Lebron ładnie się będzie musiał napocić w kolejnych meczach, on już swoje lata ma, dużo osób mówi, że on może grać i grać ale on też jest tylko człowiekiem i jeśli nie dostanie pomocy od swoich kolegów (tak jak miało to miejsce minionej nocy) to Raptors to biorą.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Sorry za spam, ale bukovina nie zgodzę się z Tobą. Nie można według mnie nazwać tego blokadą.. zwróć uwagę jak wyglądał mecz. Cleveland pierwsze prowadzenie w meczu uzyskało dopiero po rozpoczęciu dogrywki! J.R.Smith i Korver mieli po 5 celnych rzutów zza łuku a to raczej nie będzie im się zdarzać w każdym meczu tej serii. Kolejna rzecz to liczby jakie zrobili liderzy Raptors: DeRozan 22 pkt., 5 asyst i 7 zbiórek, Lowry 18 pkt. i 10 asyst no i Valanciunas 21 pkt. i 21 zbiórek. Te liczby wcale nie mówią o jakiejś blokadzie. Ostatnia rzecz to taka, że Raptors mogli wygrać to spotkanie, ostatnia akcja należała do nich i szkoda, że rzut zza łuku VanVleeta nie wpadł. Ja widzę w tej serii minimum 6 spotkań, Lebron ładnie się będzie musiał napocić w kolejnych meczach, on już swoje lata ma, dużo osób mówi, że on może grać i grać ale on też jest tylko człowiekiem i jeśli nie dostanie pomocy od swoich kolegów (tak jak miało to miejsce minionej nocy) to Raptors to biorą.
Oczywiście masz rację ale ja właśnie do tego zmierzam, że Raptors poprostu nie lubią grać z Cavs, ja to nazywam blokad ale każdy może to inaczej interpretować, można to nazwać fatum czy czymś innym. Raptors w kazdej z pierwszych trzech kwart budowali przewaga 13pkt a potem był zjazd w dół, to nie jest normalne według mnie bo Cavs naprawdę grają słabo i pomijając fakt, że nie ma tam obrony to też bardzo łatwo bronić przeciwko nim jesli się odetnie LJ&#39;a i udowodnili to Pacers, którzy przegrywali wysoko i kiedy dobrze zajęli się Lebronem lub, gdy odpoczywal to odrazu wynik robił się na styku a Raptors nie potrafili wczoraj zagrać dobrze w defensywie i to się zemscilo . Dziwi mnie to bo Casey umiejętnościami trenerskimi bije na głowe Lue i porównywać ich to tak jakby porównać Guardiole i Smude.. Wczoraj Casey miał wystarczająco dużo czasu i momentów kiedy powinien dobrze ustawić zespół żeby w ogóle do tej dogrywki nie doszlo a jednak się to nie udało.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Royce Oneal under 4,5 zbiórki, kurs 2,15 (Unibet) sorki tu miało być Etoto ✅ ✅ ✅
No taki trochę kurs na to wystawilo wysoki. Oneal teraz występuje jako podstawowy rozgrywający. Teoretycznie grał ostatnio dużo bo 29 min. Według mnie po niezłych występach Neto i Burksa oraz że ciągle dostępny jest Exum to w takim razie Oneal może już tyle nie zagrać. Jest to typowy zadaniowiec. Wcześniej gdy był Rubio to nie grał zbyt dużo. Teraz dostaje okazje, ale jego zadaniem nie jest zbieranie. Skupia się na obronie i czasami coś trafi. Od zberania w podstawie są Favors, Gobert, do tego ruchliwy Mitchell oraz Ingles który tez swoje zbiera. W ostatnim meczu na 29 min miał 3 zbiórki teraz liczę na podobny wynik. Powodzenia!
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
Żeby nie było, że zajmuje się tylko ratowaniem Polaków, Ludzkości, Naszej Planety w tym temacie https://forum.bukmacherskie.com/threads/chemtrails-trujace-opryski-w-polsce-jak-i-w-swiecie.151823/
To zapodam Typ
Wygrana Cleveland Cavaliers @ 3.15 ✅ ✅ ✅
Becik365
Wynik: 128:110 dla Cleveland ✅ i wynik serii 2-0 dla Cavs
Gra #2 i tam w hali Raps będzie napewno gorąco, a dużo stresu odczują napewno reprezentanci Toronto.
Sprawdza się ponownie stara zasada, zaczynają sie play-off&#39;s, a Raps sie &quot;chowają&quot;. Te 1 miejsce z zasadniczyego niewiele tu daje, a więcej im szkodzi (pod względem psychologicznym). Toronto to muszą wygrać, a ja tu tego &quot;muszę&quot; nie widze. Lowry sie pali, ławka się pali, a poldystans Ibaki to nie recepta na ogranie &quot;króla&quot;. DeRozan to nie Kobe, a co najwyżej 25% tego gracza.
King James wie, ze jezeli ma grać chociaż finał wchodu i mieć tam realne szanse, to nie może się szarpać z Toronto Raptors w II rundzie. Przewagę psychologiczną mają już Cavs, pod koszem jak się okazuje dużo nie tracą. Jezeli odpali Love i dystans w Cleveland, to Kawaleria jedzie do domu z wynikiem 2-0, aby wdychanie &quot;Chemtrails&quot; kontynuować w Stanie Ohio.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Marcus Smart over 5,5 asysty, kurs: 2,2 (Unibet) ⛔ ⛔ ⛔
Ostatnie 2 mecze Smarta to 6 i 9 asyst. W meczu przeciwko Philly zagrał 32 minuty i miał 9 asyst. Jest to nieodzowny element tych szarżujących pitbulli. U siebie Boston może znowu to wygrać i o ile Smart rzuca tragicznie o tyle walki i rozgrywania nie można mu odmówić. Zawsze potrafi dojrzeć kolege ustawionego lepiej, zresztą sam wie, że ten rzut mu totalnie nie siedzi, ceglarz straszny. Ciekawy kurs i ja to biorę, ruch piłki w Bostonie jest ważny i o ile może im już tak nie siedzieć z dystansu, to dzielenie piłka i szybki atak bez strat będzie istotnym elementem 2 pojedynku.
Ben Simmons nie będzie miał double double, kurs: 2,75 (Unibet) ✅ ✅ ✅
W pierwszym meczu Boston kapitalnie go odcinał od podań. Zagęścili środek i pokryli dystansowców, a robią to najlepiej w lidze, i nic 76 nie siedziało. Taktyka na 2 spotkanie musi być podobna, agresywne krycie Simmonsa i odcinanie go od wchodzenia pod kosz. Embiid swoje trafi bo nie mają na niego obrońcy, a trójke Boston kryć potrafi. Ostatnio 18pkt 7 zbiórek i 6 asyst. Teraz liczę na coś podobnego.
Kevin Love under 2,5 trafione trójki, kurs: 2,4 (Unibet) ✅ ✅ ✅
Love to miękka pała i nic nie trafia w tych PO. Wyszła mu ostatnia kwarta w meczu z Indianą, dlatego Clevland gra dalej (chociaż Toronto to jeszcze wieksi frajerzy) Na 8 meczów w 3 udało mu się rzucić przynajmniej 3 trójki. Ostatnio tylko 3/13 z gry w tym 1/4 z trójek. I tak Clevland rzuciło zdecydowanie za dużo z dystansu i Toronto musi przemyśleć strategię na 2 spotkanie. Powinni się skupić na odcięciu ich i kryciu blisko rywala. Frajersko przegrali ten pierwszy mecz, więc teraz muszą to wygrać. Siłę mają pora popracować nad mentalnością. Jak to przegrają to będzie po prostu wstyd, bo już takiej okazji na finały mogą nie mieć w następnych latach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom