>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA - Playoff

Status
Zamknięty.
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Kto zdobędzie więcej punktów
Boozer-McGrady
1
GB@2,00

Sir Alex pisał że McGrady ma problem z ramieniem i jego skuteczność jest mizerna, jak to jest prawda a nie medialny szum ;) to dziś Boozer powienien zdobyć wiecej punktów. W poprzednim meczu o dziwo obaj rzucili tyle samo.
Dziś McGrady znów jest w roli zmiennika i chyba będzie mało grał a co za tym idzie mało points dlatego skłaniam się ku takiemu typkowi.

NBA Play Off- czas zacząć ko$ić ???? buki
 
zynio20 0

zynio20

Użytkownik
Jezeli T&#39;mac jest zmiennikiem to ja jestem ksiedzem. Kto Ci takich glupot naopowiadal ?? OMG !! wielkie LOL

Skasujcie po odczytaniu ale wypoweidz poprzednika razi w oczy ;o
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
koledze Krzysztofowi może pomyliło się z Arenasem.
No i jak obiecałem-gratuluję Almighty trafionego typu.
W życiu się nie spodziewałem takiej rozpierduchy w wykonaniu Cavs. Wizards zagrali kompletny piach, ale chyba w jednym miałem częściowo racji, że fatalna skuteczność to nie przypadek, a wynik świetnej obrony Cleveland. Dzisiaj Czarodzieje jeszcze gorzej niż w Sobotę na dystansie. Butler 4/13, Jamison 4/13, Arenas 2/10... No i to by było przychylne do undera, ale nic nie bronili Washington i Cavs im nawrzucali 116 nie mam pojęcia jakim sposobem..
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
ale warto takze zwrocic uwage na to ze cavs zagrali bardzo zespolowy mecz. Punkty rozlozyly sie pomiedzy zawodnikow. Tym razem meczy nie wygral sam LBJ.

Kolejne spotkania w washingtonie i uwazam ze kawalerystom uda się wywiezc ze stolicy przynajmniej 1 zwyciestwo
 
mocko 0

mocko

Użytkownik
Dzisiejsze mecze są dość ciekawe lecz moim zdaniem najlepiej obstawic mecz Orlando-Toronto

20/04-08 NBA Orlando vs. Toronto 114:100
05/03-08 NBA Orlando vs. Toronto 102:87
Tak grali w tym sezonie widać ze Orlando wygrywa na pełnym loozie tutj będzie szybkie 4:0
Trener Orlando wie jak zmotywować drożynę w tym sezonie wymiotła wszystkich nawet wygrywając z bostonem ostatnie mecze Toronto nie były zbyt udane Toronto może myśleć gdzie udać sie na wakacje, a Orlando może nawet dojść do finałów konferencj.

Orlando-Toronto typ-1✅✅✅✅
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
10 z 13 ostatnich postów było niezgodnych z regulaminem. Koniecznie chcecie bym komuś dał drugie ostrzeżenie w mojej przygodzie z moderowaniem tego działu ...
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
Na dzis do typowania wybrałem

Dallas Mavericks u New Orleans Hornets
Ile punktów zdobędzie Chris Paul (NOrl)
Over 23,5
✅

Lider Szerszeni w ostatnim meczu zaprezentował przed własną publicznoscią bardzo dobrą formę oraz skutecznośc zdobywając w ostatnim meczu z Dallas 35 PKT. Uważam że dziś będzie w stanie to powtorzyć. Może nie na takiej skutecznosci jak w ostatnim meczu, ale śmiem twierdzic ze 24 PKT w meczu na wlasnej sali z Dallas ktore w ostatnim czasie jakby bardziej postawilo na ofensywe niz obronę jest dla Chrisa Paul&#39;a Jak najbardziej do osiągnięcia.

Dallas Mavericks u New Orleans Hornets
over 193,5 ✅

Według mnie typ warty grania za wyzsza stawkę. Bardzo rozsądnie ustawiona linia. Druzyny bardziej nastawione na ofensywę ( Dallas w ostatnim czasie takze). Uwazam ze w tym meczu wynik po ok 100PKT na druzynę jest bardzo prawdopodobny.


Over gładko wszedł. Paul takze zaliczyl wczoraj siwetny występ. 32PKT :spokodfhgfh:
 
przemolo_west-side 0

przemolo_west-side

Użytkownik
Dallas Mavericks u New Orleans Hornets
over 193,5
Według mnie typ warty grania za wyzsza stawkę. Bardzo rozsądnie ustawiona linia. Druzyny bardziej nastawione na ofensywę ( Dallas w ostatnim czasie takze). Uwazam ze w tym meczu wynik po ok 100PKT na druzynę jest bardzo prawdopodobny.
Popieram Twój typ ;) Tylko cos od siebie napisze moze nie duzo ale:
Mavs i Szerszenie skombinowaly 196 pkt w pierwszym meczu razem w sumie z bardzo niskiej skutecznosci (kolejno 33 % i 46 %) tak wiec dlaczego dzisiaj nie mialo by byc podobnie liczac ze skutecznosc bedzie nawet wyzsza.W spotkaniach h2h 5 z 6 pomiedzy tymi druzynami to over. w pierwszym meczu slabo spisali sie West (starting 0-7) Howard (4-16) i Dirk (8-21). W pierszej polowie Mavs byli lepsi ale potem okazalo sie ze Hornets to druzyna drugich połow i rozgromili Mavs wlasnie w tym okresie gry( w pewnym momencie bylo nawet 30-6). Dzisiaj liczac na lepsza postawe Dallas licze rowniez na over - 102-99 - jednak dla Hornets po rownie dobrym meczu....
 
A 0

almighty

Użytkownik
Dallas Mavericks u New Orleans Hornets
Ile punktów zdobędzie Chris Paul (NOrl)
Over 23,5


Lider Szerszeni w ostatnim meczu zaprezentował przed własną publicznoscią bardzo dobrą formę oraz skutecznośc zdobywając w ostatnim meczu z Dallas 35 PKT. Uważam że dziś będzie w stanie to powtorzyć. Może nie na takiej skutecznosci jak w ostatnim meczu, ale śmiem twierdzic ze 24 PKT w meczu na wlasnej sali z Dallas ktore w ostatnim czasie jakby bardziej postawilo na ofensywe niz obronę jest dla Chrisa Paul&#39;a Jak najbardziej do osiągnięcia.
Nie podoba mi sie ten typ - Paul owszem zagral ostatnio swietnie w ataku, ale dzieki temu dzisiaj na obrona skupi sie na nim zdecydowanie bardziej - na pewno nie uda sie go wylaczyc, ale Paul nie poza tym, ze zdobywa punkty to przede wszystkim asystuje.. dzisiaj moim zdaniem zdobedzie mniej punktow, a bedzie wiecej rozgrywal - jak dla mnie moze sie skonczyc poniez 20 pkt, ale z 15 asystami i takie rozwiazanie jest dla mnie dzisiaj bardziej prawdopodobne. Nie wiem jak to wygladalo w sezonie, ale nie wydaje mi sie, zeby Paul kilka razy pod rzad potrafil zagrac na 25 pkt.. szczegolnie przeciwko dobrze broniacym ekipom, do ktorych zalicza sie Dallas.

Moj typ:
Chris Paul under 23.5 pkt @1.90
Chris Paul - Dirk Nowitzki 2 @1.65


 
zynio20 0

zynio20

Użytkownik
Dokladnie, dzisiaj pole do popisu pod wzgledem pkt, powinien miec moim zdaniem D.West. W pierwszym meczu slabo zaczal pod wzgledem skutecznosci jednak pozniej juz mial zdecydowanie lepsza selekcje rzutow. Dzisiaj Paul rowniez moze przyszalec ale jak wspomnial almighty pod wzledem asyst. Gosc wiadomo ze nieobliczalny ale taka sama taktyka na drugi mecz moze sie nie sprawdzic i raczej zagra dla druzyny niz sam na pkt.
 
S 7

smyku1910

Użytkownik
Chyba nigdy więcej nie tknę kursu poniżej 1.5, bo to o co dziś mnie przyprawiło Orlando Magic, to myślałem, że będzie 3ba dzwonić po wysłanników NFZ. Suma sumarum mecz cuuuuudowny, nie tak jednostronny jak w Hornets, po 1. kwarcie Toronto nie istniało, w 2. to Orlando dało się dojść(totalna głupota), w 3. kwarcie chłopaki z Magic zrobili pare pkt. przewagi przed decydującą i tam przy stanie 89-80 dali się dojść potem przy stanie bodajże 98 do 91 także dwie trójki Calderona i Delfino i już było blisko. Potem 104-103 dla Magic i na 9 sek przed końcem....Dooling popełnia przy swojej piłce faul ofensywny:-D Na szczęscie Bosh zamiast oddawać piłkę do lepiej ustawionego Bargnaniego chociażby, sam zdecydował się na rzut z pół-dystansu i na szczęście zdecydowanej większości ten rzut chybił. NBA- where amazing happens, w tym haśle coś jest:spokodfhgfh:✅. Stan rywalizacji 2-0 dla Magic i teraz przenosimy się do Kanady. Pozdrawiam
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
Jezeli toronto a predewszystkim sam Bosh wyciągnie wnioski z 2 pregranych na florydzie, to sądzę że 2 wygrane raptorow w kanadie bardzo prawdopodobne. Jezeliby toronto gralo caly mecz tak jak 3 kwarte to spokojnie by to wygrali.
 
angel1122 0

angel1122

Użytkownik
Co myślicie o under/over 229.5 w meczu Lakersów z Denver ? W ostatnim meczu taką linię przekroczyli aż o 12 pkt.
Nie interesuje się zupełnie NBA ale myślę że tym razem może paść under, może zagrają trochę bardziej zachowawczo ?
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
moim zdaniem wynik będzie underowy. Z pewnescia denver będzie teraz lepiej bronic (o ile oni znają takie słowo :jezora: ) niz w 1 spotkaniu. U lakersow obrona nie stoi na najgorszym poziomie. Ogolnie to linia ustawiona w troszkę niewygodny do typowania sposob. Ja bym na twoim miejscu sobie ten typ odpuscil
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
bardzo wątpię, żeby znowu mecz stał na tak ofensywnym poziomie, też wg mnie będzie under, ale chyba rzeczywiście tak jak mówi gunman lepiej sobie ten mecz odpuścić. Są lepsze typy na dziś. Denver to niesamowicie nie przewidywalna drużyna, wiele razy się na nich przejechałem (stawiając na nich lub na drużynę przeciwną), wygrywają jak mają przegrać, przegrywają jak mają wygrać, bronią kiedy sobie przypomną, rzutem na taśmę awansowal do PO..
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
Na dzisiaj proponuję cos takiego

Philadelphia 76ers u Detroit Pistons⛔ (88:105)
Phila +10,5

Z pewnescią wygrana 76sixers w palacu tłoków nieco zaskoczyła detroit. Dzisiaj z pewnoscią nie pozwolą sobie na przegraną na własnym terenie. Pragnę jednak zauwazyc ze Koszykowka jaką prezentowala phila w ostatnim spotkaniu była według mnie bardzo dobra jak na ich mozliwosci. Praktycznie cale spotkanie dotrzymywali kroku pistons az w koncu ich przeskoczyli i wygrali mecz. Jak pisalem wyzej uwazam ze dzisiaj taka sytuacja sie nie powtorzy i pistons wygraja, ale napewno nie roznica 10 PKT. Wedlug mnie gorna granica to ok 8 PKT
 
S 7

smyku1910

Użytkownik
Jezeli toronto a predewszystkim sam Bosh wyciągnie wnioski z 2 pregranych na florydzie, to sądzę że 2 wygrane raptorow w kanadie bardzo prawdopodobne. Jezeliby toronto gralo caly mecz tak jak 3 kwarte to spokojnie by to wygrali.
w 3. kwarcie to raczej Toronto nic ciekawego nie prezentowało, bo to gospodarze dyktowali warunki gry, chyba chodziło Ci o 2. kwartę, to zdecydowanie się zgodzę, no i końcówkę meczu, kiedy to Toronto 2x wręcz nieprawdopodobnie odrobiło kilkupunktową przewagę i miało pare szans na zwycięstwo.
 
julez 27

julez

Użytkownik
Gunman zgodzę się z tobą typ Philadelphia 76ers +10,5 jest bardzo dobry i jak dla mnie pewny, ale jak napisałeś Detroit dziś wygra to też pewne. W każdym razie chyba sam się skusze i postawie to HC +.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
ja proponuje zupelnie inny typ: handicap detroit -10...uwazam ze po ostatniej wpadce detroit bedzie chcialo pokazac ze to bbyl tylko wypadek przy pracy i dzisiaj rozgromi philę. pierwszy mecz chyba troche zlekcewazyli, w decydujacych momentach nie wiedziec czemu Saunders dawal grac lawce rezerwowych..mysle ze dzisiaj nie pozwoloa sobie na nerwowke i zdecydowanie wygraja
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom