>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Play-Offs 2007

Status
Zamknięty.
majestic 0

majestic

Forum VIP
Alex76 przecierz Okur prezentuje sie coraz gorzej. w 1 meczu play-off zdobyl 21pkt w 2 meczu 23 a potem bylo juz tylko gorzej 15, 14, 14, 11, 10, 0. wyraznie jego forma spadla dlatego mysle ze dzis grajac na przeciwko Spurs nie ma szansy rzucic wiecej niz 10pkt. dlatego moja propozycja to:

Ile punktów zdobędzie Mehmet Okur (Uta)?
Mniej niż 13,5 / 1.75
✅ (7)

zaklad z oferty bwin
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Okur i Kirilenko coraz lepiej sie prezentuja? 2 mecz: Okur - 0/3 z gry, 0 pkt. Kirilenko - 0/2 z gry, 2 pkt. W innych elementach tez nie blyszczeli...
Ty patrzyłeś na statystyki ja na ich gre w obronie, która nie pozwalała na tak wiele Spursom. Odwalali tam kawał dobrej roboty a że nie grali skutecznie w ataku to już całkiem co innego.
 
literaat 0

literaat

Użytkownik
Pisales to na podstawie analizy dzisiejszego, nocnego meczu? ???? Ok. Oczywiscie Kirilenko to swietny defensof ale ten sezon w ataku ma tragiczny. 90% punktow jakie rzuca to po swojej zbiorce w ataku lub jakis easy bucket po podaniu od kolegi i przewaznie wsad. Na Spurs, ktorzy maja jedna z najlepiej zbilansowanych (jesli nie najlepiej) druzyn to niestety troche za malo. Wiem, ze graja nie za ladnie dla oka ale tak teraz sie mistrzostwa zdobywa. Okura bym postawil w szeregu conajwyzej przecietnych obroncow. Kilkanascie zbiorek (przewaznie) w mecz dla gracza pow. 2:10 wzrostu to powinna byc codziennosc. Nie oznacza to jednak ze ktos jest swietnym defensorem.
 
T 52

thedon

Użytkownik
SAS - UTA
San Antonio Spurs - Utah Jazz
Typ : 1



Moim zdaniem juz ostatnie spotkanie pomiedzy tymi druzynami w tym sezonie.
Spurs trzykrotnie pokonali Utah Jazz w tym raz na wyjezdzie.
Maja bardziej wyrownana i chyba troche bardziej doswiadczona i zgrana druzyne.
W ostatnim meczu pokonali oni na wyjezdzie druzyne Jazz 79 - 91 i w tym
meczu postawia juz kropke nad i. W druzynine nie ma zadnych kontuzji.
W pierwszej piatce kazdy dorzuca swoje punkty i choc jest jeden lider
Tim Duncan to jednak nie jest on jedynym egzekutorem w druzynie.
Druzyna Spurs dysponuje rowniez dobra lawka rezerwowych.
Tak wiec wszystkie znaki na Ziemi wskazuja na to ze San Antonio
bedzie pierwszym finalista w lidze NBA.
 
T 52

thedon

Użytkownik
Wynik
San Antonio Spurs - Utah Jazz
Typ : 1
✅ 109 - 84



Wczorajsze spotkanie zakonczylo sie spokojnym zwyciestwem gospodarzy.
Spurs tylko w drugiej kwarcie przegrali nieznacznie 3 punktami
( 34 - 15 , 21 - 24 , 28 - 17 , 26 - 28 )
Tak wiec poznalismy pierwszych finalistow...
 
T 52

thedon

Użytkownik
Final
San Antonio - Cleveland
Typ : Cleveland ( handi +7,5 )

Dzisiaj odbedzie sie drugie spotkanie finalu NBA.
Pierwsze spotkanie zakonczylo sie zwyciestem SA 85 - 76.
Slabsze spotkanie zanotowal LeBron James zdobywajac jedynie 14 punktow.
W dzisiejszym meczu spodziewam sie rechabilitacji z jego strony
i rzucenia kilkunastu punktow wiecej dzisiaj. Moim zdaniem dzisiajszy mecz
bedzie o wiele bardziej zaciety niz ostatnio i o koncowym wyniku moze
zadecydowac ostatnia 4 kwarta.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dziś odbędzie się 3 spotkanie Finałów Ligi NBA . Koszykarze zawitają do Ohio , do Cleveland gdzie odbędą się następne mecze . Podejrzewam , że to właśnie w meczu nr. 3 Cavaliers mają największe szanse na odniesienie zwycięstwa . Myślę , że jedynego . Jeśli mają to uczynić to LeBron musi zacząć grać na poziomie na jaki się od niego oczekuje . Toteż uważam , że dziś zakład over 25 jest interesujący . Ja jednak zagram też innego overka , over 20 pts przez Tima Duncana . Póki co Tim odpoczywa w tych finałach . Wiadomo , że marzy mu się kolejny tytuł MVP finałów więc czas pokazać swoją klasę , bo na razie zasługuje na to miano Tony Parker . Tak jak wspomniałem w tym meczu wreszcie pogra pewnie więcej ( na razie w dwóch meczach grał średnio po 37,5 minuty , rzucał 23,5 pkt ) bo uważam , że Cavs w końcu okażą się choć trochę bardziej wymagającym przeciwnikiem . Garść statystyk , TD przeciwko Cavs w tym sezonie wygląda dobrze : 21.5 pts / 38.0 mpg , w PO : 23.2 pts / 36.2 mpg. Wracając do LeBrona to na razie zawodzi on strasznie . Bowen robi z nim co chce . W pierwszych dwóch meczach miał takie oto statystyki z rzutów z gry 9-21 oraz 4-16 . Wszystko jest przeciwko temu typowi , ale to jest LBJ . Jeśli jest to godny następca Jordana to dziś weźmie się w garść , rzuci z 30 pkt na ` 50 % z gry i poprowadzi swoją ekipę do zwycięstwa . Jeśli nie to cóż , będzie to koniec zabawy dla jego ekipy w tych Finałach i dostaną sweepa od graczy z Teksasu ...

  • Reasumując raczej dla zabawy , by lepiej się oglądało :
    [*]James, LeBron
    ( Head to Head , Ile punktów zdobędzie on w tym meczu? Łącznie z Dogrywką. )
    Over 25.5 @ 1.85
    [*]Duncan, Tim
    ( Head to Head , Ile punktów zdobędzie on w tym meczu? Łącznie z Dogrywką. )
    Over 20.5 @ 1.85
    [*](Całkowita Liczba Punktów – 1. Kwarta )
    Poniżej 45.0 @ 1.82

Ostatni typek za większa kwotę . Zobaczyłem , że na 4 mecze w tym sezonie nigdy jeszcze nie przekroczyli 45 pkt . Sam też wątpię , by jakiś zespół rzucił się do ataków od początku .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom