>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Play-Offs 2007

Status
Zamknięty.
B 0

bajd12

Użytkownik
a na nocke dalem jeszcze takie typki dwa, bo 2 juz siadly ???? (Cavs-9.5 &amp; Lakers-12.5):

San Antonio Spurs - Denver Nuggets 0-10:5 typ 2 ✅ ????


San Antonio ostatnio prezentuja swietna forma i ten mecz powinni wygrac, jeszcze w dodatku graja u siebie, i takze przejda do kolejnego etapu rozgrywek ...ale... Nuggets tak latwo nie dadza i tutaj licze na pana &quot;Answer 6&quot;, ktory nie pozwoli tak latwo wygrac Spursom. taka moja opinia na ten temat a co bedzie to zobaczymy rano;].

Dallas Mavericks - Golden State 1 1.15 ⛔ no i jednak nie warto bylo grac ;/
kurs jest znikomy i moze sie wydawac ze nie warty grania, ale typ jest wg mnie pewny wiec do podbicia ako spokojnie mozna zagrac.
 
W 2

wislak

Forum VIP
I runda playoffs - mecze nr 1

Konferencja Wschodnia:

2. Cleveland Cavaliers - 7. Washington Wizards 97:82 (27:20, 20:21, 27:26, 23:15)

Cavs: Larry Hughes 27, LeBron James 23 (7 as.), Zydrunas Ilgauskas 16, Drew Gooden 10, Sasza Pavlović 9, Anderson Varejao 5 (10 zb.), Eric Snow 4, Donyell Marshall 3.

Wizards: Antawn Jamison 28 (14 zb.), Jarvis Hayes 18, Antonio Daniels 9 (11 as.), DeShawn Stevenson 9, Darius Songaila 8, Roger Mason 6, Andray Blatche 2, Etan Thomas 2.

Konferencja Zachodnia:

1. Dallas Mavericks - 8. Golden State Warriors 85:97 (17:23, 21:15, 28:34, 19:25)

Mavs: Josh Howard 21 (13 zb.), Devin Harris 19, Jason Terry 17, Dirk Nowitzki 14 (12 zb.), Devean George 10, DeSagana Diop 4.

Warriors: Baron Davis 33 (14 zb., 8 as.), Stephen Jackson 23, Jason Richardson 13, Matt Barnes 10, Monta Ellis 7, Al Harrington 7 (10 zb.), Andris Biedrins 2, Mickael Pietrus 2.

2. Phoenix Suns - 7. Los Angeles Lakers 95:87 (18:23, 21:25, 35:29, 21:10)

Suns: Leandro Barbosa 26, Amare Stoudemire 23 (12 zb.), Steve Nash 20 (10 as.), Shawn Marion 16 (16 zb.), Boris Diaw 5, James Jones 3, Raja Bell 2.

Lakers: Kobe Bryant 39, Lamar Odom 17 (16 zb.), Luke Walton 10, Jordan Farmar 9, Andrew Bynum 6, Kwame Brown 4, Sasza Vujacić 2.

3. San Antonio Spurs - 6. Denver Nuggets 89:95 (16:21, 26:23, 24:23, 23:28)

Spurs: Tony Parker 19 (8 as.), Michael Finley 15, Tim Duncan 14 (10 zb., 7 as.), Robert Horry 14, Manu Ginobili 9, Fabricio Oberto 8, Bruce Bowen 5, Brent Barry 3, Jacque Vaughn 2.

Nuggets: Allen Iverson 31, Carmelo Anthony 30, Nene Hilario 15 (12 zb.), Marcus Camby 8 (10 zb.), Steve Blake 7, J.R. Smith 2, Linas Kleiza 1, Eduardo Najera 1.
 
W 2

wislak

Forum VIP
No cóz, znamy juz komplet wynikow pierwszych spotkan. Na wschodzie zaddnych rewelacji - spodziewane pewne zwycięstwa Detroit i Cavs, walka zwycieska przez Byki z Żarem... szkoda, ale mysle ze Miami jeszcze powalczy i do tego mala niespodzianka (mozna sie jej bylo spodziewac) Netsow. Mają bardziej dosw. team i moga w tej serii wyjsc zwyciesko... Bede trzymal za nich kciuki tak jak i za Miami.

Duzo wiecej emocji bylo na zachodzie. Po emocjonującym meczu Houston wygralo u siebie z Utah - bez sensacji. Ale w Phoenix, LAL byllo blisko sensacji. Gdyby nie fatalna 4. kwarta to mogłoby sie skonczyc róznie. Mysle jednak ze Suns wygra tą serie bez wiekszych kloopotow. Najwieksze dwie sensacje to jednak wygrane GSW i Denver. O ile Denver to jeszcze jeszcze to GSW to :eek: :eek: :eek: Fakt ze w tym sezonie wygrali 4 kolejny mecz z Rumakami, ale jednak kto by sie tego spodziewal... w PO!!... czyzby mieli jakis monopol na graczy z Texsasu? O tym przekonamy sie w kolejnych meczach, ale jak dla mnie to czeka nas seria 4W Mavs ???? Dostali kubel zimnej wody i teraz zagrają na maxa. NO i moje Denver ;P Poza Miami to moj ulubiony team i jestem super ucieszony ze pokonali Spurs. Fakt jest taki ze koncowke sezonu mieli super, a SAS odpuscili, ale to chyba wynik ich pewnego miejsca. Teraz robi sie ciekawie i mysle ze na zachodzie ta para dostarczy nam najwiekszych emocji!

Teraz czekamy na drugie pojedynki ???? Dzis w nocy gra juz Detroit i Houston. Powinny u siebie wyjsc na prowadzenie 2:0, ale co do Rakiety mam male wątpliwosci. Jazzmani zagrali niezle pierwszy mecz i dzisiaj chyba sobie odpuszcze. Pistons natomiast to dla mnie mega pewniak. A jakie jest wasze zdanie?? piszcie analizy!!

pzdr
 
B 0

bajd12

Użytkownik
Houston - Utah 0-3.5 typ 1 kurs 1.70

Najpierw przypomne ostatnich kilka spotkan dwoch druzyn:
-PO 2007 Houston - Utah 84:75 (T-Mac &amp; Ming zagrali, wszyscy przygotowani w swietnych formach.

- 18 kwietnia (ostatni mecz rundy zasadniczej) Houston @ Utah 91:101 ( bez najlepszych zawodnikow (T-Mac &amp; Ming) oszczedzanych na PO)

- poczatek kwietnia Houston - Utah 83:86 (T-mac &amp; Ming zagrali w meczu)

- styczen Houston - Utah 100:86 ( T-Mac - 44pkt!! Ming nie zagral)

Po powrocie Minga i zakonczeniu sie problemow, Houston prezentuje swietna forma i w dodatku ta forma nadeszla w odpowiednim czasie czyli obecne PO 2007.Houston musi sie liczyc z Jazzowcami i miec sie na bacznosci bo pozniej przyjda mecze na wyjezdzie gdzie o wygrana bedzie ciezko tak wiec dzis McGrady i Yao musza dac z siebie jak najwiecej, azeby wygrac ten mecz. Stawiam tutaj na pewna wygrana Rakiet. Utah bedzie chciala wydrzec rywalom zwyciestwo ale o to moze sie pokusic dopiero na swoim parkiecie.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Duzo wiecej emocji bylo na zachodzie. Po emocjonującym meczu Houston wygralo u siebie z Utah - bez sensacji. Ale w Phoenix, LAL byllo blisko sensacji. Gdyby nie fatalna 4. kwarta to mogłoby sie skonczyc róznie. Mysle jednak ze Suns wygra tą serie bez wiekszych kloopotow. Najwieksze dwie sensacje to jednak wygrane GSW i Denver. O ile Denver to jeszcze jeszcze to GSW to :eek: :eek: :eek: Fakt ze w tym sezonie wygrali 4 kolejny mecz z Rumakami, ale jednak kto by sie tego spodziewal... w PO!!... czyzby mieli jakis monopol na graczy z Texsasu? O tym przekonamy sie w kolejnych meczach, ale jak dla mnie to czeka nas seria 4W Mavs ???? Dostali kubel zimnej wody i teraz zagrają na maxa. NO i moje Denver ;P Poza Miami to moj ulubiony team i jestem super ucieszony ze pokonali Spurs. Fakt jest taki ze koncowke sezonu mieli super, a SAS odpuscili, ale to chyba wynik ich pewnego miejsca. Teraz robi sie ciekawie i mysle ze na zachodzie ta para dostarczy nam najwiekszych emocji!
GSW i Denver zrobiły fantastyczną robotę . Co ciekawe obie ekipy kopiują troszkę grę wąskim składem Phoenix i to przynosi efekty ! Lakersi i Spurs grają całym składem , wspomaniane ekipy tylko z 3 rezerwowymi i narazie same zwycięstwa . Zobaczymy czy zadziała to na dłuższą metę . Raczej wątpliwe ale czemu nie ? Dallas są pod presją . Po raz kolejny przegrali z GSW . Pisałem już dawno , że nie pasuje im gra przeciwko ekipą r&#39;n&#39;g&#39; . Wczoraj próbowali pomieszać z taktyką . Nie grali swojej gry . Nowitzki jako center . Gra niskim składem . Johnson przeszarżował . I jeśli nadal tak będą grali to nawet jeśli Drik będzie grał na swojej normalnej skuteczności ( nie to co w 1 meczu ) to i tak może dość do sensacji . Co do Nuggets to byłem , jestem i będę przekonany że mogą urwać przynajmniej 2,3 zwycięstwa. Ale czy całą serię ? Tak jak mówiłem ławka i myśl szkoleniowa po stronie SAS i ta porażka tak naprawdę nic nie znaczy . U nich to akurat jestem przekonany , że trener Popovich będzie konsekwentnie grał swoje. Z drugiej strony DN mają AI i Melo . Po pierwszym meczu widać , że Bowenowi i Parkerowi trudno jest im ich zatrzymać . Trochę się dziwiłem , że Nuggets tak bardzo zależało na 6 a nie 7 msc. ale widać , że są w takiej formie że żaden rywal nie jest im straszny . Razem z GSW ostatnie tygodnie mają fantastyczne . Oj ciekawe będą te pojedynki . Według fachowców wyeliminowanie choćby jednego z potentatów z Teksasu byłoby największą sensacją playoff ostatnich lat . Co prawda 1-0 nic nie znaczy , ale jednak jest szansa na choćby 1 sensacje :p
 
B 0

bajd12

Użytkownik
Houston - Utah 0-3.5 typ 1 kurs 1.70 98:90

Najpierw przypomne ostatnich kilka spotkan dwoch druzyn:
-PO 2007 Houston - Utah 84:75 (T-Mac &amp; Ming zagrali, wszyscy przygotowani w swietnych formach.

- 18 kwietnia (ostatni mecz rundy zasadniczej) Houston @ Utah 91:101 ( bez najlepszych zawodnikow (T-Mac &amp; Ming) oszczedzanych na PO)

- poczatek kwietnia Houston - Utah 83:86 (T-mac &amp; Ming zagrali w meczu)

- styczen Houston - Utah 100:86 ( T-Mac - 44pkt!! Ming nie zagral)

Po powrocie Minga i zakonczeniu sie problemow, Houston prezentuje swietna forma i w dodatku ta forma nadeszla w odpowiednim czasie czyli obecne PO 2007.Houston musi sie liczyc z Jazzowcami i miec sie na bacznosci bo pozniej przyjda mecze na wyjezdzie gdzie o wygrana bedzie ciezko tak wiec dzis McGrady i Yao musza dac z siebie jak najwiecej, azeby wygrac ten mecz. Stawiam tutaj na pewna wygrana Rakiet. Utah bedzie chciala wydrzec rywalom zwyciestwo ale o to moze sie pokusic dopiero na swoim parkiecie.
✅ ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
I runda playoffs - mecze nr 2

Konferencja Wschodnia

Detroit Pistons - Orlando Magic 98:90

W serii &quot;best-of-seven&quot; (do czterech zwycięstw): 2-0 dla Pistons.

Pistons: Richard Hamilton 22, Chauncey Billups 21, Tayshaun Prince 18, Rasheed Wallace 17, Chris Webber 10, Antonio McDyess 9, Carlos Delfino 1

Magic: Hedo Turkoglu 22, Grant Hill 21, Darko Milicic 10, Jameer Nelson 9, Carlos Arroyo 8, Dwight Howard 8, Tony Battie 5, Keyon Dooling 5, Trevor Ariza 2

Konferencja Zachodnia

Houston Rockets - Utah Jazz 98:90

W serii &quot;best-of-seven&quot; (do czterech zwycięstw): 2-0 dla Rockets.

Rockets: Tracy McGrady 31, Yao Ming 27, Chuck Hayes 12, Rafer Alston 11, Shane Battier 10, Juwan Howard 2, Dikembe Mutombo 2, Kirk Snyder 2, Luther Head 1

Jazz: Carlos Boozer 41, Deron Williams 15, Matt Harpring 14, Derek Fisher 9, Gordan Giricek 4, Mehmet Okur 4, Paul Millsap 2, Jarron Collins 1
 
B 0

bajd12

Użytkownik
Chicago - Miami 2 ⛔
kurs 2.45
BetGun

Ostatni mecz Miami przegralo roznica 5 pkt. W prawdzie wszystkie ostatnie mecze w Chicago druzyna z Miami przegrala, ale byly to roznice kilku pkt, a przegrane spowodowane byly brakami czolowych zawodnikow:
-W styczniu zabraklo Shaq&#39;a i DW - Miami przegralo roznica 3pkt
- W grudniu 2006 rowniez zabraklo Shaq&#39;a a Wade niestety nie zdarzyl rzucic ani jednego kosza bo zostal kontuzjowany juz w pierwszej kwarcie.
W marcu 2007 Miami goscilo druzyne z Chicago i pomimo braku DW i Kapono, gospodarze wygrali mecz uzyskujac wynik 103:70.
Dzis wszyscy sa w swietnej formie (poza Paytonem, ktory nie zagra) i nie ma wiekszych brakow kadrowych, wiec stawiam na wygrana Miami. A jak Wy widzicie ten mecz??
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Ja tam nie widze Miami w drugiej rundzie. Jesli Wade&#39;owi trafi się słaby dzien to zespół na pewno przegra. A w Chicago jest trzech, któzy zawsze moga być liderami w zdobywaniu punktów. Ostatni mecz, Hinrich prawie nie grał, niby brak rozgrywającego ale jest taki ktoś jak Gordon i Deng. To jest świetny wyrównany zespół i mają na Miami sposób. Rządzą na tablicach, Big Ben od czasu odejścia z Detroit gra coraz lepiej i kazdy tam dużo wnosi do zespołu. Zycze Chicago Finału Konferencji. Phoenix w pierwszym meczu musieli się namęczyć z Lakers, którzy dziś na pewno nie odpuszczą. Gdyby Suns byli w takiej formie jak zimą to by nie było o czym mówić ale już tego nie grają co wcześniej i dziś stać Kobe&#39;go i spólke na niespodzianke. I trzeci mecz. Tym razem chyba Raptors nie dadza się ograc jak dzieci, co prawda Nets to doświadczenie i Carter ostatnio wymiatał ale to nie jest równy gracz, jak dziś zdobędzie 8 punktów to się nie zdziwię. Toronto musi wygrać, bo to w końcu oni sa faworytami tej serii.

???? ???? ????
 
B 0

bajd12

Użytkownik
Co do meczu w Chicago to licze na dobry dzien Wade&#39;a no bo co jak co, ale dzis sie musi postarac chlopak i odpuscic nie moze, i tak samo nie moze skarzyc sie na zly dzien!;]

Phoenix - Lakers 0-11.5 typ 2 1.70
⛔
W ostatnich spotkaniach Lakersi ani razu nie wygrali z druzyna z Arizony, ale ich przegrane nie przekraczaly napewno 10pkt i z tego co pamietam hc na lakersow w meczach z Phx wchodzily i o dzisiejszy handi tez sie nie boje. A jesli Lakers zagraja dzis do konca na takim poziomie jak 3 pierwsze kwarty ostatniego meczu to beda dzialy sie sensacje ;-) .
 
vipever 0

vipever

Użytkownik
Dallas Mavericks - Golden State Warriors 0-9,5 typ: 1 @bwin 1.95
Główny pretendent do tytułu mistrza NBA napewno dzis nie odpusci i bedzie chcial wygrac z wojownikami z Golden State i mysle ze wygraja dosc wysoko a handi -9,5 przekroczą z palcem w d*** ;-) wydaje mi sie to jedyny pewny typ co do dzisiejszej nocki za oceanem. Pozdro! 8)

Dallas Mavericks - Golden State Warriors under/over210 typ: under @bwin 1.91
Powiem krotko... obydwie ekipy beda chcialy sie bronic.. tzn GSW bedzie sie bronic a Dallas bedzie rzucac i wynik bedzie w granicach 100-82 cos kolo tego wiec napewno under 210 wejdzie :spokodfhgfh:
 
W 2

wislak

Forum VIP
Wyniki meczów nr 2 z 24 kwietnia w I rundzie NBA PLAYOFFS 2007

Konferencja Wschodnia:

Toronto Raptors - New Jersey Nets 89:83

W serii &quot;best-of-seven&quot; (do czterech zwycięstw): 1-1.

Toronto: Anthony Parker 26, Chris Bosh 25, T.J. Ford 13, Jose Calderon 8, Rasho Nesterovic 6, Morris Peterson 6, Andrea Bargnani 3, Juan Dixon 2.

New Jersey: Vince Carter 19, Bostjan Nachbar 17, Jason Kidd 14, Richard Jefferson 13, Mikki Moore 8, Jason Collins 6, Josh Boone 2, Marcus Williams 2, Antoine Wright 2.

Chicago Bulls - Miami Heat 107:89

W serii &quot;best-of-seven&quot; (do czterech zwycięstw): 2-0 dla Bulls.

Chicago: Ben Gordon 27, Luol Deng 26, Kirk Hinrich 14, P.J. Brown 10, Andres Nocioni 10, Thabo Sefolosha 9, Ben Wallace 9, Tyrus Thomas 2.

Miami: Dwyane Wade 21, Shaquille O&#39;Neal 17, Jason Kapono 11, James Posey 11, Antoine Walker 11, Udonis Haslem 6, Alonzo Mourning 6, Jason Williams 4, Eddie Jones 2.

Konferencja Zachodnia:

Phoenix Suns - Los Angeles Lakers 126:98

W serii &quot;best-of-seven&quot; (do czterech zwycięstw): 2-0 dla Suns.

Phoenix: Leandro Barbosa 26, Amare Stoudemire 20, Shawn Marion 18, Steve Nash 16, James Jones 12, Raja Bell 11, Boris Diaw 8, Kurt Thomas 7, Marcus Banks 2, Pat Burke 2, Eric Piatkowski 2, Jalen Rose 2.

Los Angeles: Kobe Bryant 15, Maurice Evans 10, Jordan Farmar 10, Lamar Odom 10, Andrew Bynum 9, Luke Walton 9, Shammond Williams 9, Kwame Brown 7, Brian Cook 7, Sasha Vujacic 7, Ronny Turiaf 5.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP

Dallas Mavericks - Golden State Warriors

GSW ma duże szanse na awans . Ich trener Don Nelson zbudował ekipę Dallas i wie o nich wszystko . Widać , że potrafi przekazać to swoim podopiecznym bo jego drużyna ma swoisty patent na Dallas . W tym sezonie na 5 meczów , 5 razy górą była ekipa z Oakland .

Dallas Mav. - Golden State 85:97
Dallas Mav. - Golden State 85:97
Golden State - Dallas Mav. 111:82
Golden State - Dallas Mav. 117:100
Dallas Mav. - Golden State 104:107

Zresztą zawsze tej ekipie grało się bardzo dobrze w Teksasie . W poprzednich dwóch sezonach w meczach w Dallas , GSW wygrali ponadto 4/4 razy + raz rozgrywając dogrywkę . To daję passę 7 meczów z rzędu wygranych w Dallas ! Dodatkowo mam wrażenie , że pogubił się w tym wszystkim świetny trener , ale jednak mało doświadczony Avery Johnson , za kadencji którego właśnie ekipa Mavs nie potrafi wygrać u siebie z Warriors . Wystawia niski skład , co jest wodą na młyn dla gości. Sądziłem przed PO, że AJ coś wymyśli na GSW ale widać nie może tego zrobić . Gram jednak handi a nie czystą dwójkę , bo nie wiadomo czy Dirk z Joshem w pojedynkę nie wygrają spotkania . Jestem jednak przekonany, że Warriors nie przegrają aż tak wysoko .
Typ : GSW + 9.5
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Podam dziś dwa typki . Nie są to pewniaki ale typy wielce prawdopodobne o naprawde przyciągających kursach .

Los Angeles Lakers - Phoenix Suns 2 1,68

Stan rywalizacji to 2-0 dla słońc , w pierwszym meczu dopiero w 4 kwarcie zapewnili sobie zwycięstwo , natomiast w drugim spotkaniu rozgromili zespół Lakers , głównie dlatego że Kobe rzucił bardzo mało punktów a wszyscy wiemy że bez Kobego Lakers po prostu nie istnieje - tym bardziej na tle tak dobrego zespołu jak Phoenix . Do tego wszystkiego dużo mówi się o jakiejś skręconej kostce Kobiego , oczywiście zagra on dziś , ale wiemy jak to jest grać z kontuzją . W tym roku rywalizacja w PO od drugiej rundy będzie wyglądać bardzo emecjonująco i myślę że każdy z zespołów który jest po prostu skazany na przejscie I rundy ( a do takich należy właśnie Phoenix ) postara sie jak najszybciej zakończyć swą rywalizację .

Orlando Magic - Detroit Pistons 2 1,82

Dziwi mnie tak wysoki kurs na Detroit , wygrali oni dość spokojnie dwa pierwsze mecze i tutaj nikt nie ma wątpliwości że wystarczy dopełnić formalności . Orlando nie ma absolutnie czym postraszyć zespółu Detroit , do tego ostatno na problemy narzekał Dwight Howard - główny zbierający zespołu gospodarzy , zagra on w dzisiejszym spotkaniu ale podobnie jak w przypadku Kobiego nie spodziewałbym się żadnej rewelacj w jego wykonaniu .

Jeśli chodzi o te dwa typy to ja sprawę widze prosto , jeśli faworyci podejdą do nich na 100% to powinny spokojnie wejść , można obawiać się Lakers ale ja osobiście nie wierzę by Kobe rzucił ok 40 pkt , a mniej więcej tyle musiał by ugrać aby zapewnić zwycięstwo gospodarzom .
 
L 0

lukmar32

Użytkownik
Orlando Magic (8) - Detroit Pistons (1) handi -2,5 pkt (kurs 1,94) ✅

Jestem nowy w tej materii ale zagranie handi - 2,5pkt w tym meczu wydaje sie byc oplacalne .Analizując poprzednie mecze tych zespołow a takze ,innych druzyn nie dopatrzylem sie w fazie play off wyniku az tak wyrownanego.Sadze ze detroit bedac obecnie w swietnej formie postara sie o wysokie zwyciestwo.Z drugiej strony mozna obawiac sie ze orlando przed wlasna publicznoscia bedzie chcialo pokazac sie z jak najlepszej strony , co moze spowodowac zmniejszenie roznicy punktowej miedzy tymi zespolami jednak uwazam ze detroit odskoczy z punktami i bedzie kontrolowac wynik spotkania ???? ✅
 
W 2

wislak

Forum VIP
Wyniki meczów nr 2 z 25 kwietnia w I rundzie NBA Playoffs 2007

Konferencja Wschodnia

Cleveland Cavaliers - Washington Wizards 109:102

W serii &quot;best-of-seven&quot; (do czterech zwycięstw): 2-0 dla Cavs.

Cleveland: LeBron James 27, Drew Gooden 24, Larry Hughes 19, Zydrunas Ilgauskas 16, Sasha Pavlovic 9, Anderson Varejao 6, Eric Snow 5, Daniel Gibson 3.

Washington: Antawn Jamison 31, Brendan Haywood 13, Darius Songaila 13, Antonio Daniels 11, Roger Mason 10, Etan Thomas 9, DeShawn Stevenson 8, Jarvis Hayes 5, Michael Ruffin 2.

Konferencja Zachodnia

San Antonio Spurs - Denver Nuggets 97:88

W serii &quot;best-of-seven&quot; (do czterech zwycięstw): 1-1.

San Antonio: Tim Duncan 22, Tony Parker 20, Manu Ginobili 17, Michael Finley 14, Bruce Bowen 9, Fabricio Oberto 8, Brent Barry 3, Francisco Elson 2, Robert Horry 2.

Denver: Carmelo Anthony 26, Allen Iverson 20, Nene Hilario 17, Marcus Camby 10, Steve Blake 8, Linas Kleiza 5, J.R. Smith 2.

Dallas Mavericks - Golden State Warriors 112:99

W serii &quot;best-of-seven&quot; (do czterech zwycięstw): 1-1.

Dallas: Jason Terry 28, Dirk Nowitzki 23, Josh Howard 22, Jerry Stackhouse 17, Devin Harris 15, Devean George 3, Erick Dampier 2, DeSagana Diop 2.

Golden State: Stephen Jackson 30, Monta Ellis 20, Jason Richardson 14, Baron Davis 13, Al Harrington 5, Matt Barnes 4, Andris Biedrins 4, Mickael Pietrus 4, Kelenna Azubuike 2, Adonal Foyle 2, Sarunas Jasikevicius 1.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
[center:26fd5be35a]Orlando Magic (+4,5) - Detroit Pistons 1,70 ⛔ [/center:26fd5be35a]

Każdy wie, że faworytem tej serii są koszykarze z Detroit, ale Orlando Magic w obydwu meczach na wyjeździe pokazało, że wcale nie są tacy słabi. Obydwa mecze przegrane ośmioma punktami i dobra gra liderów. U siebie powinny wygrac choć jeden mecz ale na wyeliminowanie Pistons raczej nie ma co liczyć. Póki co, to goście mają bardziej wyrónany skład i zawsze ktoś dobrze zagra mecz. Ale nie przekreslajmy szans Magic, jeśi dziś przegrają to raczej nie więcej niż 5 pkt choć nie zapominajmy, że &quot;Tłoki&#39; na wyjeździe grają o wiele lepiej niż u siebie.

[center:26fd5be35a]Utah Jazz - Houston Rockets 1,51 ✅ [/center:26fd5be35a]

Jazz mimo fatalnego końca sezonu zasadniczego w meczach z Rockets pokazali, że umieją się zmobolizować. W obydwu meczach prowadzili po połowach meczu ale nie umieli dowieźć wygranej do końca. Dzis powinno im sie to udać, ale dużo zależy od duetu T-Mac - Yao, jeśi zagrają świetnie to będą nie do powstrzymania i jak wygrają to będą mieć drugą rundę PO w garści. Ale jednak mimo wszystko skłaniam się ku &quot;Jazzmanom&quot; choć nie są tak pewni jak &quot;Rakiety&quot; u siebie.

[center:26fd5be35a] LA Lakers - Phoenix Suns 2,50 ✅ [/center:26fd5be35a]

Lakersi powinni urwać Suns przynajmniej jeden mecz w tej serii. Aczkolwiek &quot;Słońca&quot; ostatnią 1/3 część sezonu miały przeciętną to w PO wydają sie bardzo mocni. Barbosa gra b. dobrze Nash i reszta zespołu na swym poziomie. &quot;Jeziorowcy&quot; mieli szansę wygrac na wyjeździe z Suns ale zpaprali ostatnią kwartę prowadząc przez trzy poprzednie i niemoc strzelecka ogarnęła wielkiego Kobe Bryant&#39;a. Dziś napewno postara się zagrać z całych sił (jak w każdym meczu) i poprowadziś swój zespół do zwycięstwa.

???? ???? ???? ???? ???? ???? ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
Wyniki meczów nr 3 z 26 kwietnia w I rundzie NBA Playoffs 2007:

Konferencja Zachodnia:

Los Angeles Lakers - Phoenix Suns 95:89

W serii &quot;best-of-seven&quot; (do czterech zwycięstw): 1-2.

Lakers: Kobe Bryant 45, Kwame Brown 19, Lamar Odom 18, Luke Walton 5, Andrew Bynum 3, Brian Cook 3, Jordan Farmar 2

Suns: Amare Stoudemire 24, Leandro Barbosa 20, Shawn Marion 10, Steve Nash 10, Raja Bell 9, Boris Diaw 8, Kurt Thomas 6, James Jones 2

Utah Jazz - Houston Rockets 81:67

W serii &quot;best-of-seven&quot; (do czterech zwycięstw): 1-2.

Jazz: Carlos Boozer 22, Matt Harpring 13, Deron Williams 11, Gordan Giricek 10, Paul Millsap 9, Mehmet Okur 7, Derek Fisher 6, Andrei Kirilenko 2, Jarron Collins 1

Rockets: Yao Ming 26, Tracy McGrady 24, Shane Battier 11, Rafer Alston 6

Konferencja Wschodnia:

Orlando Magic - Detroit Pistons 77:93


W serii &quot;best-of-seven&quot; (do czterech zwycięstw): 0-3.

Magic: Jameer Nelson 27, Dwight Howard 11, Darko Milicic 11, Hedo Turkoglu 10, Grant Hill 8, Trevor Ariza 4, Keyon Dooling 4, Tony Battie 2

Pistons: Tayshaun Prince 23, Chauncey Billups 21, Rasheed Wallace 15, Chris Webber 15, Richard Hamilton 10, Antonio McDyess 4, Dale Davis 3, Flip Murray 2
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
[center:00b8ad92ed] Miami Heat - Chicago Bulls 3,10 ✅ ???? ???? [/center:00b8ad92ed]

Rywalizacja przenosi się na Florydę i dwa mecze będą rozegrane w tym tygodniu na hali w Miami. W Serii prowadzą świetni gracze z Chicago 2:0 i zapowaida się odpoadniecie mistrzów sprzed roku w pierwszej rundzie :jupi:. Szczerze taki kurs to przesada, Miami nie jest aż takim faworytem tego meczu, w ostatnim pokaż gry obronnej i gromy od &quot;Byków&quot; 19 punktami. Jesli Bulls wygrają tu choć jeden mecz to druga runde mają jak w garści i tam sie zmierza z Pistons, będzie ciężko ale w tym sezonie pokazali im gdzie pieprz rośnie. Gra Wade&#39;a jest słaba ostatnimi czasy, bodajże 7 strat w ostatnim meczu to parodia i końcówka sezonu nie nalażeła do Heat tak jak do ich dzisiejszych rywali. Jeśli zgra się trójka Bulls Gordon-Deng-Hinrich i zdobedą tyle punktów jak normalnie i Wallace będzie rządził pod koszem to nie ma o czym mówić. Chicago stać na zwycięstwo i jak wszytko pójdzie z planem to Baj Baj Miami!!!
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Wallace będzie rządził pod koszem
Wallace dzisiaj nie zagra i dlatego ja bym typował tutaj Miami. BigBen to ogromna strata w obronie. Ben wspaniale zbiera i broni wiec bez niego Chicago moze mieć problemy pod koszem. Dodatkowo Miami zrobi wszystko aby wygrać ponieważ jeżeli przegrają ten mecz mogą już zacząć liczyć na dłuższe wakacje. Według mnie na swojej hali doprowadzą do wyniku 2-2 jeżeli w obu meczach nie zagra BigBen.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom