>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik/Listopad 2016

Status
Zamknięty.
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Zapowiada się 4 zwycięstwo z rzędu Kawalerzystów. Wydaje się, że od samego początku drużyna Cavs będzie starała się podkręcać swój bilans. Rakiety w przebudowie grają ofensywnie natomiast defensywa jest nie na najwyższym poziomie. Nie sądzę żeby Cavs przegrało to spotkanie gdyż mają szeroką ławką i są po prostu lepszą ekipą na ten sezon. W ramach ciekawostki na 35 spotkań rozegranych w historii tylko 2 razy linia 225 została przekroczona.
Cavs -2,5 =&gt; 1,33
Under 225,5 =&gt; 1,40
AKO =&gt; 1,86


/// Napisz coś konkretnego, jakieś dane statystyczne, bilans czy coś ? Inaczej będę musiał skasować post z powodu kiepskiej analizy. Rambo
Analiza jest krótka i zwięzła, jeśli ktoś chodź trochę zna się na NBA to wie, że są to dobre bety. Bilans gier jest napisany wyżej jasno i wyraźnie - tylko w 2 spotkaniach na 35 w historii gier obu ekip było więcej niż 225 punktów. Cavs ma lepszy roster niemal na każdej pozycji. Jak chcesz to kasuj ja wchodze grubbo !!!
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Oferta dzisiaj bardzo fajna i po króciutkiej analizie pojawiło się u mnie parę betów. Nie przedłużając moje propozycję na dziś + krótka analiza.

Pelicans - Bucks
Giannis Antetokounmpo powyżej 5 asyst - 1.85/unibet
✅

Cały czas wierzę w drużynę Bucks choć Ci sezon zaczęli naprawdę bardzo przeciętnie. Dwie porażki w tym z Detroit, które nie zagrało dobrze oraz wymęczona wygrana z Nets, którzy będą bardzo słabi. Jest jednak dobra nowina dla drużyny Kidda a mianowicie wysoka forma Antka. Do tej pory trzy dobre spotkania i średnie na poziomie 23 pkt 9.3 reb 5.3 ast 2 blk 1 stl. Ufam mu od początku sezonu i stopniowo gram sobie na jego overki. Dzisiaj idę w stronę asyst. W poprzednim spotkaniu rozdał swoim kolegom aż 8. Dzisiaj bardzo możliwe, że będzie defensorem dla Davisa, więc większą uwagę będzie przykładał do obrony, a przecież w ataku każda piłka powinna przez niego przechodzić. Cały czas przygotowywany jest do roli Playmaykera i od początku sezonu bardzo to widać. Dzisiaj jestem zdania, że więcej piłek będzie oddawał do swoich kolegów, którzy będą zdobywać punkty za niego.

Portland - GSW
Damian Lillard powyżej 28 pkt - 1.85/unibet
✅

Czytałem już parę wypowiedzi, gdzie idziecie dzisiaj w stronę Portland. Byłbym się wstanie z tym zgodzić jednak kurs jest moim zdaniem bardzo kuszący. GSW co prawda się dopiero rozkręca jest to jednak maszyna, która niedługo odpali, a może nawet i dzisiaj? Problemem może być właśnie Damian Lillard, który póki co gra fenomenalną koszykówkę. Rzuca na poziomie 35 pkt na mecz co daje mu miejsce w top5 ligi jak na ten moment. Dzisiaj przeciwko sobie będzie miał najprawdopodobniej Curry&#39;ego, który nie jest za dobrym defensorem. Warto także wspomnieć, że mecz powinien być bardzo szybki, a taka gra powinna leżeć Lillardowi. Linia dosyć niska jak na taki mecz, więc próbuję.

LA Lakers - Indiana Pacers
Paul George powyżej 23.5 pkt - 1.87/betano
✅

Gwiazda Pacers obiecywała, że zdetronizuje hegemonię Lebrona na wschodzie, a także powalczy o MVP jednak póki co wygląda to dość niemrawie. Jestem fanem umiejętności PG a jego powrót po kontuzji jest naprawdę podziwu i wspieram go w tym co powiedział. Żeby jednak wejść na poziom chociażby bliski MVP trzeba grać na bardzo wysokim poziomie i zdobywać dużo punktów. Dzisiaj okazja ku temu bardzo dobra, bo naprzeciw Lakers... Lakers, które raczej najlepszej obrony w lidze nie ma. Moim zdaniem idealny mecz na dużą ilość pkt.

Detroit - NYK
NYK win - 2.63/betano
⛔

Bardzo dziwnie wystawiony kurs przez bukmacherów na drużynę NYK. W mojej opinii jest to typowe spotkanie 50:50 a nawet powiedziałbym, że jako faworyta postawiłbym drużynę z Nowego Jorku. Ostatnio oglądałem spotkanie Detroit z Bucks i mimo, że wygrali oni bez jakiegokolwiek problemu to samą grą nie zachwycili. Ekipa &quot;Tłoków&quot; jest wreszcie drużyną zbudowaną pod Drummonda jednak ten nie jest jeszcze na tak wysokim poziomie aby stawiać go w top3 Centrów jeżeli chodzi o ofensywę. Do tego dzisiaj naprzeciwko sobie będzie miał świetnego obrońcę jakim jest Jaokim Noah. Jestem sympatykiem Bulls i liczę na to, że Noah odzyska świetną formę chociażby sprzed 3 lat gdzie był wybierany obrońcą roku. Jak wiadomo taka nagroda to spore wyróżnienie, a także podkreślenie wielkich umiejętności obronnych centra NYK, moim zdaniem Drummond dzisiaj łatwo mieć nie będzie a to przecież on jest główną gwiazdą drużyny Detroit poza kontuzjowanym Jacksonem. Siły ofensywnej NYK nie trzeba przedstawiać, bo każdy wie co potrafi Melo, a przecież Porzignis także się mega rozwija i ma dobry początek sezonu. Jak dla mnie mega wielkie Value dlatego jak najbardziej próbuję.


ANALIZE DO RESZTY DODAM GDY WRÓCĘ! PROSZĘ NIE KASOWAĆ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Tak tylko informacyjnie bo widzę, że pojawia się ta informacja po raz kolejny. Noah świetnym obrońcą był kilka sezonów temu zanim nie zaczęły go trapić kontuzje. Obecnie ciężko to wygląda i sam nawet przed sezonem użył takich słów:
&quot;Right now I feel a step slow defensively. And I have to do better. I have to do better for this ball-club. We all do,&quot; Noah said. &quot;I mean for sure I feel like I haven’t played in a long time. I just have to get my steps, get my first step back, and it will come. It will come.&quot; Shoulder surgery kept Noah off the court for all but 29 games last year, and then he missed time during the preseason with an ankle and hamstring issue, so it makes sense that he&#39;s feeling a bit rusty. The 31-year-old can&#39;t be viewed as anything more than a late-round target in standard leagues.
Cały cytat z roto. Fakt jest taki, że nie widziałem za bardzo w tym sezonie Noah w RS i możliwe, że zaprezentował się znakomicie a na statystykach się opierać nie będę bo to jednak mało wiarygodne źródło w takim wypadku po dwóch spotkaniach.
Możliwe, że macie rację, na pewno Noah dalej jest dobrym obrońcą, ale warto jednak zwrócić na to uwagę. Nie na darmo kilku ekspertów brało pod wątpliwość transfery NYK i ściągnięcie Rose&#39;a i Noah, którzy mieli ogromne problemy z kontuzjami. Noah szczególnie zeszły sezon i preseason.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
forza_inter 83

forza_inter

Użytkownik
Detroit Pistons vs New York Knicks
Porzingis over 16
@1,87
✅

----------------------------------------------------------------------​
Również uważam że drużyna Knicks jest tutaj lekkim faworytem. Spróbuję tutaj jednak pograć over Porzingisa. Gracz notuje bardzo dobre występy na początku sezonu 16 punktów przeciwko Cavs 21 przeciwko Grizzlies widać że Łotysz robi duże postępy względem poprzedniego sezonu gdzie jego gra również wyglądała dobrze. Uważam że Melo i tak jest bezwzględnym liderem drużyny z Nowego Jorku ale swoje lata już ma i powoli trzeba ustępować miejsca młodszym kolegom. Z Rosem może być różnie nikt chyba do końca nie wie czy złapie optymalną formę w trakcie sezonu. Dlatego myślę że gra zespołu w ofensywie będzie opierać sie głównie na duecie Porzingis/Melo. Linia którą proponuję jak na razie pokryta w tym sezonie raz. Przeciwko Cavs było równo 16 punktów ale porównując Pistons i Cavs wydaje mi sięże w tym spotkaniu będzie zdecydowanie łatwiej pokryć tą linie dla Kristapsa.
-----------------------------------------------------------------------​
Dodatkowo
Detroit Pistons vs New York Knicks
Knicks +6,5
@1,65
⛔
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Detroit Pistons vs New York Knicks
Porzingis over 16
@1,87


----------------------------------------------------------------------​
Również uważam że drużyna Knicks jest tutaj lekkim faworytem. Spróbuję tutaj jednak pograć over Porzingisa. Gracz notuje bardzo dobre występy na początku sezonu 16 punktów przeciwko Cavs 21 przeciwko Grizzlies widać że Łotysz robi duże postępy względem poprzedniego sezonu gdzie jego gra również wyglądała dobrze. Uważam że Melo i tak jest bezwzględnym liderem drużyny z Nowego Jorku ale swoje lata już ma i powoli trzeba ustępować miejsca młodszym kolegom. Z Rosem może być różnie nikt chyba do końca nie wie czy złapie optymalną formę w trakcie sezonu. Dlatego myślę że gra zespołu w ofensywie będzie opierać sie głównie na duecie Porzingis/Melo. Linia którą proponuję jak na razie pokryta w tym sezonie raz. Przeciwko Cavs było równo 16 punktów ale porównując Pistons i Cavs wydaje mi sięże w tym spotkaniu będzie zdecydowanie łatwiej pokryć tą linie dla Kristapsa.
-----------------------------------------------------------------------​
Dodatkowo
Detroit Pistons vs New York Knicks
Knicks +6,5
@1,65
Nie zgodzę się. Cavs kryli go na zmianę Thompson/Love a przede wszystkim Love obrońcą jest bardzo przeciętnym. Dzisiaj będzie miał naprzeciwko siebie Moris&#39;a, który na pewno jest bardzo dobrym obrońcą.
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Indiana- Lakers +8.5 @ 1.93✅✅✅

Wg wielu dziennikarzy i expertow Indiana miala walczyc o top 4 wschodu. Poki co widze to w ciemnych barwach. Zal patrzyc na to jak z jednej z najlepszych defensyw ligi staja sie jedna z najgorszych.
Ponoc to Chicago mialo miec problem z tercetem Rondo-Wade-Butler, w ktorym kazdy z nich chcial posiadac pilke a tam wyglada to swietnie. Tymczasem w Indianie wyglada to zle. Kazdy z obwodowych trzyma pilke i nie ma pomyslu na gre.
Nawet jesli s5 nie zawali i zagraja na miare potencjalu to wszystko zawala lawka.
Trener jak dla mnie jest slaby i mija sie z celem zatrudnianie szkoleniowca, ktory specjalizuje sie w defensywie jesli chce sie stawiac na atak i na szybka gre. Lakers sklad maja bardzo ciekawy. Mlodosc polaczona z doswiadczeniem to moze zaprocentowac w przyszlosci. Na chwile obecna kadre maja slabsza od Pacers, ale napewno nie graja gorzej
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Nie zgodzę się. Cavs kryli go na zmianę Thompson/Love a przede wszystkim Love obrońcą jest bardzo przeciętnym. Dzisiaj będzie miał naprzeciwko siebie Moris&#39;a, który na pewno jest bardzo dobrym obrońcą.
Umiesciles dwa posty, jeden blisko drugiego nic nie wnoszące do tematu a robiące komuś dodatkowy śmietnik w glowie. Ktoś daje luźny Typ w stylu nie pomorze, nie zaszkodzi a Ty swoją krytyka tego typu czy analizy tylko szkodzisz czytelnikom tego działu
Co ma piernik do wiatraka i krycie Morrisa na Love. Love obecnie ma grać w pomalowany i tu gra jak rasowa czwórka. Jest sprawny i bardzo szybki w swoich zawodach a rzut odda na 10 możliwości. Morris nie ma z nim żadnych szans. On może próbować kryć kogoś na koźle twarzą w twarz na 5-6 metrze. Bardziej pod Lebrona podchodzi i to robił w poprzednim play off 16 a raczej próbował a na Love to on może popatrzeć bo brakuje mu kilogramów i umiejętności. On jest piorkowa czwórka i nie do gry w trumnie ! Można powiedzieć że Moris może torbę nosić za takim Love i nie ma z nim szans ! I nie jest żadną rasowa czwórka !
Kolejny Twój wpis że Noah to słaby obrońca bo w wywiadzie coś narzekał. On do wywiadu może sobie narzekać. W NBA nikt chory i niepełnosprawny nie gra. Oni przechodzą testy medyczne przed każdym spotkaniem. I dodam że Noah jest typowym zadaniowym koszykarzem i jakby nie potrafił już bronić i skakać przy obręczy to by byl zbędny w NBA bo on rzucać nie potrafi. Jest sprawny jak na tak wysokiego gracza, szybko biega itp
Nie wygaduj głupot (swoją krytyka i demnymi wywiadami dla prasy) bo sam więcej mieszasz ludziom w głowach ! Opisuj to co widzisz na parkiecie a jak widać nie wiele tam dostrzegasz !
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Umiesciles dwa posty, jeden blisko drugiego nic nie wnoszące do tematu a robiące komuś dodatkowy śmietnik. Ktoś daje luźny Typ w stylu nie pomorze, nie zaszkodzi a Ty swoją krytyka tego typu czy analizy tylko szkodzisz czytelnikom tego działu
Co ma piernik do wiatraka i krycie Morrisa na Love. Love obecnie ma grać w pomalowany i tu gra jak rasowa czwórka. Jest szybki i bardzo dynamiczny w swoich zawodach a rzut odda na 10 możliwości. Morris nie ma z nim żadnych szans. On może próbować kryć kogoś na koźle twarzą w twarz na 5-6 metrze. Bardziej pod Lebrona podchodzi i to robił w poprzednim play off 16
Kolejny Twój wpis że Noah to słaby obrońca bo w wywiadzie coś narzekał. On do wywiadu może sobie narzekać. W NBA nikt chory i niepełnosprawny nie gra. Oni przechodzą testy medyczne przed każdym spotkaniem. I dodam że Noah jest typowym zadaniowym koszykarzem i jakby nie potrafił już bronić i skakać przy obręczy to by byl zbędny bo on rzucać nie potrafi. Jest sprawny jak na tak wysokiego gracza, szybko biega itp
Nie wygaduj głupot i nie krytykuje bo sam więcej mieszasz ludziom w głowach !
Za to ty skupiasz się na wchodzeniu w każdy dział i krytykowaniu każdego na każdym kroku samemu nie wnosząc nic do działu.
Po pierwsze kto pisze, że gra ktoś chory i niepełnosprawny. Zwracam uwagę by nie zapominać jakie kontuzje przeszedł Noah i sam zwraca uwagę, że nie czuję się jeszcze do końca dobrze w defensywie. Jest to coś co warto wiedzieć kiedy za jeden z najważniejszych argumentów podaje się, że będzie kryć DMC, który pokazuje, że od początku sezonu nie brakuje mu dynamiki i pewności siebie i bardzo dobrze gra nie tylko w pomalowanym, ale także kiedy w chodzi w drybling.
Przecież ja porównywałem Love jako obrońcę z Morrisem jako obrońcą więc nie mam pojęcia o czym piszesz bo co ma gra ofensywna Love w tym temacie.
Zacznij może pisać własne analizy i przestań szukać dziury tam gdzie jej nie ma bo mam wrażenie, że piszesz dla samego faktu pisania.
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Nic nie pisze w każdym dziale tylko w nba i odniosłem się do Twoich wywodów bo drugi dzien z rzędu dajesz o jakimś wywiadzie i że owy wywiad ma być wyznacznikiem czegoś ! Nie jest tak i nigdy tak nie było ! Jedynie parkiet wszystko weryfikuje i to pokazuje wyraźnie że Twoje przeczytane dwa wywiady to stek bzdur i zwykła ciekawostka pod zapełnienie portali. A Ty łapiesz się na to jakbyś wczoraj odkryl świat INTERNET. W nba jest przymus udzielania wywiadów i coś muszą mówić. Jeden ponarzeka że czuję się ją g... A jest sprawny w 100% . Bo co ma powiedzieć tak surowy gracz jak Noah jak to zadaniowiec. Jakby zrobił 20-20 to by inaczej śpiewał. Mimo że tak powiedział jest w 99% zdrów więc daruj sobie przenoszenie tych wywiadów z roto itp
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Zapomniałem wyżej pisałes jaki to jest Moris spec od obrony i niczym plaster wyeliminuje Love z gry bo jest lepszy od kogoś tam
A teraz już piszesz że nic nie pisałes. Proponuje przestań już pisać w ogóle bo jak widzisz zero pozytywów dajesz a nie mam naprawdę ochoty już na prostowanie tego. Mam propozycję bądź pasywnym uczestnikiem tego forum. Wszystkim wyjdzie na dobre. Bo wywiadów na roto będzie jeszcze setki albo i wieciej i nie jedna &quot;sensacja&#39; tam padnie a Ty znowu tym debilizmem będziesz się tu dzielił ! Powtarzam Pisz tu co widzisz na parkiecie a nie w gazecie !
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Nic nie pisze w każdym dziale tylko w nba i odniosłem się do Twoich wywodów bo drugi dzien z rzędu dajesz o jakimś wywiadzie i że owy wywiad ma być wyznacznikiem czegoś ! Nie jest tak i nigdy tak nie było ! Jedynie parkiet wszystko weryfikuje i to pokazuje wyraźnie że Twoje przeczytane dwa wywiady to stek bzdur i zwykła ciekawostka pod zapełnienie portali. A Ty łapiesz się na to jakbyś wczoraj kdkryl świat INTERNET
Chłopie wsadź głowę pod jakiś zimny prysznic bo ilość Twoich wykrzykników nie stworzy Twojej wypowiedzi bardziej przekonującej. Zwracam uwagę na pewien FAKT. Skoro poważnym argumentem w stronę typu jest fakt, że Noah będzie matchupem dla DMC to warto wiedzieć, że Noah po kontuzjach jakie przeszedł na pewno nie jest tak skutecznym obrońcą jakim był. I to nie tylko kwestia jego słów. Sam pisałem, że ściąganie tak kontuzjogennych zawodników to wątpliwa droga rozwoju. Poza tym podkreślali to też specjaliści z USA, którzy mają wątpliwości czy to na pewno odpali.
Wracając do Noah to DMC jest bardzo mobilnym centrem, może nie posiada bardzo dużego zasięgu, ale potrafi wejść w kozioł i co ważne często idzie do na linię rzutów wolnych a Noah już z Memphis pokazał, że może mieć z tym obecnie problem poprzez fakt, że jest po prostu o wiele wolniejszy. 22 minuty 6 fauli i zjazd do bazy.
Nie zgodzę się. Cavs kryli go na zmianę Thompson/Love a przede wszystkim Love obrońcą jest bardzo przeciętnym. Dzisiaj będzie miał naprzeciwko siebie Moris&#39;a, który na pewno jest bardzo dobrym obrońcą.
Czytaj ze zrozumieniem. Typ jest na over Porzingisa. Przeciwko CLE kryli go Love i Thompson. Przeciwko Detroit będzie mieć matchup z Morrisem na co zwróciłem uwagę. Bo kolega użył słów, że z Detroit powinien mieć łatwiej a wg. mnie wcale nie ma łatwiejszego matchupu.
Tak więc zastanów się co piszesz.
Ode mnie koniec tematu.
Niech będzie że masz rację dla mnie to bez znaczenia bo rozmawiać z kimś kto używa wykrzykników w każdym zdaniu i do tego nawet nie czyta dokładnie co się pisze a i tak znajdzie powód do durnej krytyki. I tak trafiasz na ignora.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 531

albuquerque

Użytkownik
Cześć. Jest jakąś strona ukazującą statystyki danego zawodnika vs inny zawodnik? Do nie dawna było to statmuse, może nadal jest, ale ta strona trochę się zmieniła na przestrzeni roku i za bardzo nie mogę się w nie odnaleźć. Z góry dziękuję.
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
A co ma teraz porównanie Noah do Kuzyna ? Noah to było zawsze skaczące drewno i nic więcej. Taki Rodman na 5. A czy może on uprzykrzyć życie Kuzynowi, może. Ale nie ma sensu tego porównywać i roztrząsać bo co Ty tu robisz ? Kuzyna to i Gortat zdominował po obu stronach parkietu itp jak Wash grało rotacja 8 zawodników dodatkowo. Noah jest zadaniowym centrem i jest zdrowy na 100% swoich dzisiejszych możliwości. A to że on mówi że nie jest już tak sprawny itp jak niegdyś bo to prawda, in już lepszy nie będzie a tylko gorszy ale to tylko asekuracyjne gadanie. Jak masz dziś ostatnia noc to spróbuj obejrzeć na tym LP NBA jakiś mecz !
 
T 5

tommy-jonsson

Użytkownik
Przecież szymon1989 napisał:
&quot;Nie zgodzę się. Cavs kryli go na zmianę Thompson/Love a przede wszystkim Love obrońcą jest bardzo przeciętnym. Dzisiaj będzie miał naprzeciwko siebie Moris&#39;a, który na pewno jest bardzo dobrym obrońcą.&quot;
I nigdzie nie napisał, że Marcus Morris wyeliminuje Love&#39;a z gry.
Napisał, że Porzingis z NYK dzisiaj będzie kryty przez Morrisa z Detroit. I tenże Porzingis będzie miał dzisiaj trudniej z Morrisem niż ostatnio z Kevinem Love.
Sylwester1 - pokazujesz, że jesteś wtórnym analfabetą. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem !
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Całe szczęście że czytałem co trzecie zadanie
Pritzognis będzie mial trudniej z Morisem a jeżeli z Love. Litwin ma 220 cm wzrostu ingra mocno do środka a na dystansie też jest strzelcem ala Nowitzki tyle że jest bardzo sprawny.
To Ty raczej nie czytałeś co ja piszę a raczej tego nie rozumiesz bo czytałeś jak pokazuje Twój wpis
Jak Moris może nosić reklamówkę co najwyzej za Love to pod Litwina nie ma co wychodzić bo po co ? Chyba że po 6 fauli ! Szybkich fauli ...
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Cześć. Jest jakąś strona ukazującą statystyki danego zawodnika vs inny zawodnik? Do nie dawna było to statmuse, może nadal jest, ale ta strona trochę się zmieniła na przestrzeni roku i za bardzo nie mogę się w nie odnaleźć. Z góry dziękuję.
Takie porównanie jest nie obiektywne, to nie gra video. Należy to robić na dany dzień tu i teraz. Komputer Ci nie obliczy co będzie dziś tylko co było wczoraj. Nba się ogarnia na bieżąco
 
T 5

tommy-jonsson

Użytkownik
Nie oceniałem tego czy to racja czy nie, że Morris jest lepszym obrońcą niż Love i tym samym trudniejszym dla Porzingisa. Tylko to, że masz problem ze zrozumieniem tekstu, który napisał szymon1989. No ale jak czytasz co któreś zdanie to cóż...
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Takie porównanie jest nie obiektywne, to nie gra video. Należy to robić na dany dzień tu i teraz. Komputer Ci nie obliczy co będzie dziś tylko co było wczoraj. Nba się ogarnia na bieżąco
Nie wiesz do czego mi to potrzebne, a wygłaszasz swoje racje. Nie znasz takiej strony, to nie odpisuj, bo jeszcze większy niepotrzebny spam robisz niż do tej pory zrobiłeś.
 
forza_inter 83

forza_inter

Użytkownik
Panowie trzymajmy jakiś poziom, jeżeli ktoś nie zgadza się z jakimś typem to trudno.
Z opinią jest jak z dup... każdy ma swoją. Szymon przedstawił swoją opinie na temat mojego typu skoro się z nim nie zgadza to trudno ma do tego prawo dodatkowo przedstawił argumenty wiec nie widzę problemu ja uważam że typ ma dużą szanse na wygraną ale to jest moje zdanie. Nie jestem ekspertem nawet się za takiego nie uważam co do niektórych w tym dziale to nawet nie mam startu piszę tu po prostu swoje luźnie przemyślenia przecież po to są właśnie takie fora. Co do kłótni wyżej powinniście załatwiać takie sprawy na pw a nie zaśmiecać tematu.
Tyle ode mnie. Pozdro i wysokich wygranych ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom