>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Październik/Listopad 2015

Status
Zamknięty.
rybitwa 134

rybitwa

Użytkownik
Detroit Pistons - Utah Jazz
Kentavious Caldwell-Pope poniżej 13.5 punktów ⛔ 16 punktów @1.8 STS
3/10j




Na rozpoczęcie sezonu Pistons pokonali, niespodziewanie, Hawks 106:94. Oglądałem cały mecz i po zobaczeniu kursów wpadło mi w oko zakład na Pope&#39;a. Sezon zaczął znakomicie, bo od 21 punktów. Zanotował bardzo dobry występ, trafiając przy tym cztery trójki. Ewidentnie był hot przez całe spotkanie, w którym zagrał duże minuty, bo aż 37. SvG chciał zaczął sezon od zwycięstwa, bo cała s5 grała długo - najkrócej Jackson 32 minuty. Ale do rzeczy. Ten dorobek punktowy zawdzięczał w dużej mierze świetnej grze zespołowej. Kiedy podejmował grę 1on1 w izolacjach, to zazwyczaj kończyło się to niecelnym rzutem. Młodzi gracze z Detroit cierpliwie dzielili się piłką i szukali najlepszych rozwiązań. Poza tym dogrywali konsekwentnie do Drummonda na blok i grali 1-4. Do tego rozwiązania z p&amp;r czy drive&amp;kick. Sprawdziłem i aż 16 punktów które zdobył, były po podaniach kolegów, z czego ostatnie dwa dorzucił w garbage time z osobistych. Moim zdaniem dzisiaj Pistons mogą zagrać gorzej niż wczoraj. Mecze w back-to-back zawsze są ciężkie, poza tym zagrają z Utah, który stawiają przede wszystkim na defensywę. Sądzę, że to może się złożyć na to, iż drużynie SvG nie będzie kolokwialnie &#39;&#39;siedziało&#39;&#39;. Jest to młoda drużyna i wahania formy będą rzeczą normalną. Mam nadzieję, ze dzisiaj ta przypadłość dopadnie Pope&#39;a .
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Sezon rozpoczęty - czas coś pograć, a dziś jest z czego wybierać. Kilka moich luźnych przemyśleń:
Bulls @ Nets
Tutaj mamy wyraźną różnicę klas, Brooklyn w tym momencie to ekipa na sam dół konferencji wschodniej, jak nie kandydat na ostatnie miejsce. Po tym co Chicago pokazało wczoraj jestem spokojny o wynik, może nie zagrali extra widowiskowo, ale widać tam poprawiony ruch piłki, więcej prób za trzy. Z imponującego składu Nets wypada dziś Jarrett Jack: http://www.rotoworld.com/player/nba/1123/jarrett-jack. W Bulls Noah jest &#39;probable&#39; ale nawet gdyby nie zagrał to myślę że nie będzie wielkiej różnicy.
Bulls win 1.46 Pinnacle✅
Bulls -5 1.93 Pinnacle ✅
Dallas @ Phoenix
Dallas bez Parsonsa, po odejściu Tysona Chandlera właśnie do Phoenix mają wielką dziurę pod koszem, poza tym nigdy nie byli dobrą defensywnie drużyną. Dziś w s5 wyjdzie Pachulia, wróżę tu dużo punktów w paint dla przeciwników. W Suns na obwodzie duet Bledsoe/Knight, będzie sporo pick-n-rolli z Chandlerem czy Lenem. Do tego Morris czy Teletovic, zebrała się fajna ekipa która może dużo rzucić. Widzę tu ich gładkie zwycięstwo, tym bardziej że grają u siebie.
Suns win 1.49 Pinnacle⛔
Suns -5 1.93 Pinnacle⛔
Wolves @ Lakers
Tu chyba jak dla mnie najpewniejszy typ dzisiaj - over 202 w meczu. O obronie Lakers z zeszłego sezonu chyba nie trzeba przypominać, bodajże 29 miejsce. Trener ten sam, ta sama będzie filozofia gry. Do składu doszedł co prawda Roy Hibbert, ale myślę że sam nie poprawi obrony Lakers jakoś wielce. Za to w składzie kilku zawodników o typowo ofensywnym usposobieniu: Bryant, Young, Lou Williams. Do tego w wyjściowym składzie dwóch debiutantów i drugoroczniak Clarkson. Minnesota też ma kilku strzelców - Wiggins, Lavine. Dwie ekipy grające ofensywny basket, 202 spokojnie pęknie. Ja jako fan Lakers postawię chyba na ich zwycięstwo, ale do tego już nie namawiam innych ????
over 202 1.93 Pinnacle✅ 223 pts
Lakers win 1.73 Marathon⛔
Poza tym już bez analizy myślę że warte spróbowania też:
NOP win 2.27 Pinnacle⛔
WAS + LAC AKO ok. 2.2✅
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
nie zaglądałem tu wczoraj, więc trochę podpowiem na przyszłość.

w uni widziałem podobną linie i kursy, aw betano np. było 18,5 po 1,87,
warto przejrzeć ofertę kilku buków z liniami na graczy.
w marathonie była linia 15.5 ,w betssonie z tego co pamiętam też,z betano nie korzystam,więc uwierz mi że sprawdzam w kilku bukach.


Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs
Oklahoma City Thunder win @ 1.57 unibet✅
Oklahoma City Thunder -2.5 do przerwy @ 1.92 marathonbet
⛔

Wczoraj pisałem o Bykach że jestem spokojny o ich zwycięstwo.Typ na win OKC w dzisiejszym meczu chodzi mi po głowie od tygodnia i tylko żałuje że wcześniej go nie pograłem jak kurs stał w okolicy 1.8,ponieważ jestem spokojny o wynik tego meczu mimo tego że to poczatek sezonu.Dlaczego?
OKC w końcu w pełnym składzie,trener mówił że wszyscy są gotowi do gry,i nie ma potrzeby na ograniczanie minut gry dla kogokolwiek.Thunder w składzie z Durantem,Westbrookiem i Ibaką to to bardzo atletyczni zawodnicy, wiadomo że Durant i Westbrook go absolutne gwiazdy.Durant wraca do gry po kontuzji w ubiegłym sezonie,ma dużo do udowodnienia i na pewno czuje spory głód gry i sukcesów.Thunder w ostatnich latach są prześladowani przez kontuzje,jak nie Westbrook to potem Durant,do tego dochodza urazy Ibaki.Jest też Enes Kanter który ma spory potencjał ofensywny, i cały czas się rozwija.OKC to stosunkowo młody zespół,pełen energi,atletyzmu,grają szybki basket oparty na Westbrooku i Durancie a dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z drużyną Spurs,która jest jednym z głównych kandydatów do tyłu,ze względu na przyjście Aldridge co bardzo wzmacnia i tak mocny zespół Spurs.Pamiętajmy jednak że ten trzon zespołu to zawodnicy starsi,wolniejsi Duncan,Parker,Ginobili, oczywiście są to gracze z niezwykłym doświadczeniem i i nie wątpliwie są gwiazdami,ale wieku się nie oszuka a dzisiaj zagrają przeciwko drużynie która jak już wspominałem jest niezwykle energiczna i szybka.Wracając do Spurs,jest też Kawhi Leonard który jest niewątpliwie gwiazdą drużyny,w dodatku młody i jest upatrywany jako nastepca Duncana jako lider zespołu. Dlaczego jestem spokojny o zwycięstwo OKC?
Dla mnie Spurs to kandydaci to tytułu,to niezaprzeczalne,ale sezon dopiero wystartował a oni na początku sezonu nigdy nie są w niewiadomo jak dobrej formie,raczej spokojnie się rozkręcają.Spurs ma silny skład,zwłaszcza z Aldridgem,ale pamiętajmy że zgranie składu wymaga trochę czasu,przygotowanie zagrywek itp .Spurs pozyskali Aldridga i Westa,ale stracili kilku graczy rotacyjnych którzy wnosili dużo do gry,a z tego słynie Pop,mianowicie genialnie rotuje i oszczędza zawodników,nie będzie ich tak łatwo zastąpić.
W dodatku móżg Spursów czyli Parker,to już nie ta sama jakość do której nas przyzwyczaił przez te wszystkie lata.Dla mnie OKC wygrywa dzisiejszy mecz,dzięki swojemu atletyzmowi i 2 Super All Starrom. Spursi w tym sezonie będą mocni ale to nie ten dzień i nie przeciwko OKC.
Pobieram również delikatnie OKC -2.5 do połowy, bo liczę na to że rozpędzą się od razu i będą kontrolować mecz,poza tym wiadomo że w I połowie gracze rotacyjni dostają więcej minut,co również powinno być na korzyść OKC.


edit: no i OKC zgodnie z przewidywaniami wygrało,główne bety wchodzą a te poboczne na razie lipa,dobrze że za drobne ????
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Wizards + Celtics 1. połowa @1.95 (zagralem za tyle, ale sa spadki do @1.86 caloroczny
Gortat ov 13.5 @1.87 betano ⛔ 10, ale dobry mecz Marcina, Nene patolka ;)
Proponuje na dzis taki dubelek, ktory powinien wleciec lajtowo. W zespole Marcinka poza Websterem i Andersonem wszyscy gotowi. Marcinek wraca na stare smieci, z zespolem z Orlando zawsze fajnie punktowal i licze, ze dzis bedzie podobnie. Zdecydowanie do gry overek naszego rodzynka. Co do meczu Celtow z Phila, bedzie to mecz bez historii, gladkie i pewne zwyciestwo Celtow to jedyny scenariusz na dzisiejsza kolejke. Owocnych lowow, pozdrawiam.
https://vine.co/v/eYTHVBYbKUH
BANG :!:
 
deepred 836,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Wizards + Celtics 1. połowa @1.95 (zagralem za tyle, ale sa spadki do @1.86 caloroczny
Gortat ov 13.5 @1.87 betano
Proponuje na dzis taki dubelek, ktory powinien wleciec lajtowo. W zespole Marcinka poza Websterem i Andersonem wszyscy gotowi. Marcinek wraca na stare smieci, z zespolem z Orlando zawsze fajnie punktowal i licze, ze dzis bedzie podobnie. Zdecydowanie do gry overek naszego rodzynka. Co do meczu Celtow z Phila, bedzie to mecz bez historii, gladkie i pewne zwyciestwo Celtow to jedyny scenariusz na dzisiejsza kolejke. Owocnych lowow, pozdrawiam.
https://vine.co/v/eYTHVBYbKUH
BANG :!:
A przypadkiem Nene też nie OUT?
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
No to ruszamy z nowym sezonem.
Początek sezonu więc gram lekko ale sporo by zobaczyć jak to będzie wyglądać na początku sezonu.
Orlando Magic - Washington Wizards over 203,5 1,925 ⛔ 175
Wizards powinni grać jeszcze lepiej w ofensywie. Podobno więcej piłek ma być granych przez Marcina ale na zasadzie grania i odegrania co powinno stwarzać wg. mnie jeszcze więcej przestrzeni dla znakomitych strzelców. Tym bardziej, że Marcin też potrafi być groźny.
Magic grali bardzo solidnie w ofensywie w preseason a w obronie to raczej możemy spodziewać się tego samego. Ja bym tutaj raczej szukał linii w okolicach 205-206 punktów.
Philadelphia 76ers under 93 1,900 ⛔ 95
W meczu otwarcia liczę, że podejdą bardzo skoncentrowani a to raczej zła wiadomość dla 76ers. Dalsza budowa i oczekiwanie na złote strzały w draftach w kolejnych latach. W ostatnim meczu preseason rzucili bodaj 63 punkty Bostonowi.
Toronto Raptors - Indiana Pacers +5,5 1,952 ⛔ 106:99
Ciężki matchup dla Lowry&#39;ego. A jeżeli on nie gra to Raptors miewają problemy, szczególnie z takimi ekipami jak Indiana. A Indiana z Ellisem i zdrowym PG wg. mnie powinna być bardzo trudnym rywalem w tym roku. Wg. mnie zbytnie faworyzowanie Raptors.
Millwaukee Bucks - New York Knicks under 194 1,98 2j ⛔ 219
Opieram się na zeszłym sezonie. Jeżeli pokażą mi, że zmieniły swoje oblicze to zacznę to weryfikować, ale patrząc jeszcze na brak m.in Greka(nie będę pisać jego nazwiska z pamięci ???? ) to warto wg. mnie na tej linii poszukać undera bo w zeszłym sezonie to ta linia byłaby giga promocją.
Oklahoma City Thunder -3,5 - San Antonio Spurs 1,877 2j ✅ 112:106
San Antonio znowu będzie std wolno wchodzić w sezon. OKC jak gdzieś przeczytałem gotowa maszynka do wygrywania i nabijania bilansu. Wydaje mi się, że są sporym faworytem a linię podbiją sama nazwa Spurs. Ale oni pokazali w preseason że będą wchodzić wolno i raczej w tym meczu widzę łatwe zwycięstwo gospodarzy.
Los Angeles Lakers vs Minnesota Timerwolves over 202 1,934 2j ✅ 223
Również nie widzę powodów do takiej linii. W zeszłym sezonie również byłaby to promocja więc sprawdzam jak to będzie wyglądać w tym. W obu ekipach nie wygląda aby jakoś znacząco zmiany miały wpłynąć na styl gry.
Detroit Pistons - Utah Jazz under 191 1,98 2j ✅ 179
I tutaj podobnie. Detroit przeciwko solidnej defensywie Jazz(która wiadomo, że może wyglądać jeszcze różnie na początku sezonu) powinni jednak troszkę przyhamować. Raczej powinien to być inny mecz aniżeli przeciwko Atlancie. Tak samo Jazz raczej gra zdecydowanie wolniej i tak patrząc na to co się zmieniło w obu ekipach to raczej ta linia powinna być troszkę niżej.
NBA 2015/2016 3:4 +0,582j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Linia oferowana przez STS na zawodnika Ny Knicks wydaje się nieco zaniżona - 20,5 punktów. Mam tu na myśli Carmelo, na którego linia w poprzednich latach wahała się od 24 do 27 punktów na mecz. Zatem moim zdaniem warto spróbować gdyż ten zawodnik potrafi kręcić systematycznie cyferki dużo wyższe. Taka niska linia może być spowodowana faktem iż dzisiejszej nocy zdobył tylko 11 punktów przeciwko Bucks - skuteczność zawiodła 4/16. Wystarczy, że zagra na swoim normalnym poziomie rzutowym i linia ta zostanie przekroczona. W poprzednim sezonie Anthony w 3 pierwszych spotkaniach punktował następująco - 14, 25, 28, później kilka spotkań poniżej 20, a następnie 4-5 spotkania rzucał 25-40...Poprzedni sezon As Knicks miał na prawdę słaby jak i cała drużyna z Nowego Jorku, możliwe iż ten sezon będzie lepszy ze względu na nowych grajków, którzy mogą wnieść nową jakość do gry i zadziałają mobilizująco na gwiazdora Knicks...


Knicks - Hawks =&gt; Anthony Over 20,5 =&gt; 1,80 STS ✅✅✅ 25
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Popieram, ponad 20 powinien rzucić bo jest zdecydowanie pierwszą opcją w Knicks. Dostanie tyle rzutów ile będzie chciał, poza tym z Hawks odszedł najlepszy defensor na trójce, Demarre Carroll.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Po dzisiejszym laniu jakie dostała drużyna z Memphis czas na rozegranie lepszego spotkania aniżeli z Cavs - 76:106. Za trzy tragedia - 2/16 za dwa pojechali na 35%. Szczerze przy braku odpowiedniej skuteczności nie da się wygrać spotkania. Dziś może być nieco łatwiej, bo nie wiem jak Indiana będzie chciała zniwelować przewagę podkoszową Miśków, którzy powinni opanować pomalowane. Pacers w moim odczuciu nie mają odpowiedzi na Gasola i Randolpha. Już w pierwszym spotkaniu zostali zdominowani przez Valenciunasa i Toronto przegrywając deskę 50 do 40. Ciekawostką jest, że najlepszym zbierającym ekipy z Indiany okazał się Paul George - 12 zbiórek.
Obie drużyny grały z drużynami preferującymi raczej szybką koszykówkę =&gt; Toronto i Cleveland co raczej głównie nie pasuje Memphis, natomiast Indiana w tym sezonie raczej pójdzie w stronę szybszej rozgrywki nie bez powodu pozbyła się Hibberta i Westa, przy czym zyskała Monte Ellisa, który świetnie odnajduje się w grze up tempo. Zatem jeśli dziś ekipa Grizzlies myśli poważnie o zwycięstwie musi zneutralizować szybkie ataki gospodarzy, gdyż jeśli pójdzie na wymianę to może później słono tego żałować. Gasol i spóła najlepiej czują się w ustawianej koszykówce, nieco powolnej, trójką raczej nie postraszą - w poprzednim sezonie był to ich najsłabszy punkt. Zatem liczę na mocny defens ze strony gości co będzie skutkować nie zbyt wysokim wynikiem końcowym.

Przypomnę wyniki ostatnich 7 starać.

Indiana - Memphis 83:80
Indiana - Memphis 88:83
Memphis - Indiana 81:82
Indiana - Memphis 95:79
Memphis - Indiana 82:71
Indiana - Memphis 89:97
Memphis - Indiana 95:83

Może spotkania miały miejsce już w odległym czasie natomiast mam pewien punkt odniesienia dzięki któremu staram się trafnie wytypować dzisiejsze zdarzenie...


Indiana - Memphis =&gt; Under 190,5 =&gt; 1,66 ⛔⛔⛔

Widzę że kurs rośnie zatem dodaje jeszcze po wyższym kursie

Indiana - Memphis =&gt; Under 190,5 =&gt; 1,98 ⛔⛔⛔
 
brodaty-zolw 70K

brodaty-zolw

Forum VIP
Z 14 spotkań, które wczoraj się odbyły skleiłem tasiemkę z jednym betem na każdy mecz. Nie siadły mi dwa bety, które podałem i wygrana Memphis. Pech, który mi wczoraj dopisał mam nadzieję, że wykorzystał swój limit na jakiś czas. Bulls, Pistons jak na razie wyglądają ciekawie. Porażki Bucks i Houston zaskakujące. Ale jeszcze bardziej zaskoczył Cousins, który był 4/5 za trzy i ogólnie zrobił wczoraj najlepsza linijkę ze wszystkich. Teraz czas na dzisiejszy bet.
Indiana Pacers vs. Memphis Grizzlies
Typ: Zach Randolph over 16.5 pkt - 1.87/betano


Wreszcie bet na jaki czekałem. Wchodzę w niego grubiej niż wczoraj i przedwczoraj i jest to już minimalna stawka jaka będzie w trakcie sezonu. Rano gdy sprawdzałem wyniki to porażka Memphis wydała się mega dziwna jednak gdy zobaczyłem rozwinięte skróty to wszystkiego się dowiedziałem. Straszna dyspozycja w ataku pod czas pierwszego spotkania sezonu. Skoro kibic rzucający z połowy po pierwszej kwarcie miał tyle samo trafionych trójek co cała drużyna Memphis po pierwszej połowie, to chyba mówi wszystko (zresztą kibic Memphis dostał dożywotni zapas Nuggetsów za trafienie tego rzutu). Dziś jednak &quot;Miśki&quot; jadą na spotkanie z, którą lubią grać gdyż Indiana swego czasu była nazywana wschodnim Memphis. Drużyna budowana na bardzo dobrej drużynie i spokojnym tworzeniu akcji. Teraz jednak Pacersi mają przejść na small-ball z Paulem Georgem na PF. Zresztą po kontuzji PG nie widać już śladu, jest szybki, wbija się pod kosz, rzuca z dystansu. Jednak jak on sobie poradzi w obronie kryjąc dużo silniejszych zawodników? No i właśnie o nim dzisiaj. Jeden z specyficznych zawodników na pozycji PF w NBA. Typowy niedźwiedź, który nie grzeszy atletyzmem. Jest jednak fantastyczny w tym co robi. Atakuje tablicę, świetnie gra plecami do kosza i dysponuje bardzo dobrym rzutem z Mid-Range. Jak dla mnie linia na niego jest dzisiaj bardzo niska. 17 pkt? Dziś w nocy zdobył 12 przy fatalnej skuteczności oraz słabej grze swojej drużyny. Dzisiaj nie ma co się spodziewać dużej ilości punktów (popieram typ kolegi wyżej) jednak ofensywa Memphis przechodzi głównie przez punkty podkoszowych. Z-Bo w ostatnich spotkaniach z Indianą pokrywał zazwyczaj linię a wtedy przeciwko sobie miał chociażby Hibberta, który bronić obręczy potrafi. Jak dla mnie to będzie mecz Zacha i z chęcią pobieram taką linię na tego pana. Powodzenia!

Edit
bet na over DeAndre także polecam!
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Popieram, ponad 20 powinien rzucić bo jest zdecydowanie pierwszą opcją w Knicks. Dostanie tyle rzutów ile będzie chciał, poza tym z Hawks odszedł najlepszy defensor na trójce, Demarre Carroll.
Ważne jest to, że w Knicks w ostatnich latach może i miał totalnie wolną rękę, ale teraz wygląda na to, że zdobywaniu punktów jednak trochę rozejdzie się po wielu graczach. Wczorajsza skuteczność też nie powala i widać że z roku na rok Carmelo gra coraz gorzej i skuteczność też coraz gorsza. Wg. mnie ta linia jest w porządku.
Myślałem nad overek w Indianie ale ta linia wydaje się odpowiednia. W zeszłych latach wachała się ona w okolicach 184-185 punktów, dzisiaj linia 188 i niby dalej wydaje się za niska, ale ja poczekam bo nie wiem na ile wczorajsza dyspozycja rzutowa Miśków jest odzwierciedleniem jeszcze słabszego wejścia w sezon a na ile kiepskiego dnia, tak po prostu.
New York Knicks - Atlanta Hawks over 199,5 1,952 ✅ 213
Knicks wczoraj chyba trochę zaskoczyli obserwatorów. A może to Bucks zagrali tak słabo. Po skrótach z jednego spotkania ciężko coś wywnioskować. Ale na pewno Knicks zyskali jakości w ofensywie. Zaczyna mieć to ręce i nogi powiedziałbym. Ciekawe na jak długo. Atlanta będzie grać jak w zeszłym sezonie i raczej spodziewam się, że Knicks tutaj im krzywdy w obronie nie zrobią a że Atlanta też miała swoje problemy w spotkaniu z Detroit to i w MSG raczej Knicks powinni swoje rzucić.
Linia jest wyższa niż w zeszłym roku np, ale Knicks pokazali w pierwszym spotkaniu duuuuuuuużo więcej jakości przede wszystkim w ofensywie i liczę, że to dużo więcej jakości zniweluje z nawiązką tą różnicę na korzyść overa.
W LA niby over ale ja nie ufam Dallas. Wczoraj zagrali ok, ale ta ekipa może być bardzo falowa. W zeszłym roku linie balansowały na podobnym poziomie a jednak ceniłem Dallas wyżej niż obecnie. Również plusowo czy minusowo na tej linii nie będę zgadywać bo bardzo wiele zależy od Dallas mogą dostać bęcki a mogą zagrać całkiem wyrównane spotkanie.
Indiana Pacers - Memphis Grizzlies under 191,5 1,909 ⛔ 215
Wszyscy pchają się w over i windują linię ? To zagram przeciwko tlumowi.
NBA 2015/2016 4:5 +0,534j
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
New York Knicks (+8,5) + Grizzlies win @2,39


Bardzo fajne spotkanie zagrali wczoraj gracze z Nowego Jorku, pokonując Milwaukee Bucks w ich własnej hali. Świetny mecz Williamsa, który zdobył 24 pkt i to głównie dzięki świetnej dyspozycji całej ławki włącznie z nim zwyciężyli tak wysoko. Dzisiaj ich rywalami gracze Atlanty Hawks, którzy w pierwszym spotkaniu nie zaprezentowali się najlepiej, i we własnym mieście polegli w meczu z Detroit Pistons. Znów wydaje mi się, że +8,5 to bardzo fajna opcja na Knicksów. Absencje w drużynie gości to Sefolosha i Muscala. W meczu z Pistons błyszczał Denis Schroeder, który z ławki zdobył 20pkt i dołożył do tego 4 asysty. Myślę, że atut własnej hali może tylko pomóc graczom Knicks i są oni w stanie dzisiaj nawet zwyciężyć z faworyzowanymi Hawks. Stawiam jednak na pewniejszą opcję hc i myślę, że ma ona duże szanse powodzenia.


Fatalnie zaprezentowała się wczoraj drużyna Grizzlies. 30 punktowa porażka u siebie z Cavs to naprawdę spora niespodzianka. Dzisiaj na pewno będą chcieli zrehabilitować się zwycięstwem z Pacers. W ostatnich 10 spotkaniach obu ekip 7 razy zwycięsko wychodzili goście. W przegranym spotkaniu z Raptors nie za dobrze zaprezentował się Monta Ellis, który zakończył mecz z 9 oczkami i dzisiaj musi pokazać coś więcej, aby Pacers powalczyli dziś o cokolwiek. Moim zdaniem takie porażki jak ta wczorajsza nie zdarzają się zbyt często i dzisiaj gracze z Memphis sięgną po zwycięstwo, a kluczem do tego powinna być ich dobra obrona, której kompletnie nie było widać w meczu z Cavaliers. Gracze z Cleveland rzucili im mnóstwo trójek i dzisiaj głównym aspektem do poprawienia będzie zdecydowanie właśnie gra w defensywie. Jeśli wyeliminują błędy z pierwszego spotkania, to dzisiaj nie powinni mieć problemu z PG i spółką.


DeAndre Jordan over 11,5 pkt @1,87
Betano

Dla mnie fajna linia jak na DeAndre. W pierwszym spotkaniu co prawda 8 pkt, ale dzisiaj gra na zespół, z którym przed sezonem praktycznie był już związany, jednak w ostateczności został w LA i wykiwał Mavs, więc dzisiaj może to być dla niego szczególny mecz. Moim zdaniem 12 pkt jest w jego zasięgu, zwłaszcza, że to właśnie przeciwko Mavericks średnio w ostatnich 7 spotkaniach zdobywa 17,1 pkt na mecz, najwięcej przeciwko jakiejkolwiek drużynie w przeciągu ostatnich 2 lat. Ciekawa opcja i chętnie ją sobie pobiorę.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Faktycznie jakoś dziwnie dziś te kursy powystawiane, ale co tam :cool:

NY Knicks - Atlanta Hawks
Over 192,5
Kurs: 1,47
Bet 365 ✅

Nowojorczycy rozbili wczoraj bank i uspokoili nieco entuzjazm w Milwaukee. Nie spodziewałem się tego, jak i pewnie 3/4 świata. Skoro wczoraj udało się rzucić 122 punkty, to dzisiaj koło 100 muszą się zakręcić. Hawks podrażnione po porażce z Detroit też przyjedzie tu po zwycięstwo. fajny mecz się zapowiada i ja widzę over. Biorę nieco pomniejszoną linie, bo kurs mnie zadawala. Nowojorczycy są w tym sezonie bardziej zbilansowani, co powinno tylko działać na korzyść Melo. Nie zagra w Hawks Tabo, co również fajnie wpisuje się w potencjalny over. W NY brak Afflalo i pewnie Seraphina. Ja tu widzę over.
 
chamberlain 545,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks
Over 208.5 pkt @ 1.73 Unibet ⛔
Krótko bo nie czuje się zbyt na siłach. Obie drużyny mają potencjał w ofensywie, Clippers to przede wszystkim Griffin i CP3, ale jest jeszcze oczywiście utrzymany w klubie Jordan, oraz przybyli do klubu tacy zawodnicy jak Pierce, Smith czy Stephenson. Zespół z Los Angeles ma mocny zespół o mocną ławkę, tak więc w tym sezonie mogą pokazać się naprawdę z dobrej strony, a że lubią rzucać, nie trzeba nikomu mówić. O Dallas nie będę zbyt dużo pisał, bo już trochę było powiedziane, nie dali się na wyjeździe w 1 spotkaniu z Suns, a dodatkowo rzucili tam aż 111 pkt, a wszystko dzięki równej grze całego zespołu. Jeśli chodzi o nieobecności to u gospodarzy ich nie widać, za to u gości nie zagra Parsons, McGee, a status wątpliwego występu ma Williams (swoją drogą szybko się problemy zaczęły). Gdy widzę obie drużyny myślę over, to samo wskazuje również historia ich spotkań, obie drużyny również b2b, ale na początku sezonu nie ma to większego znaczenia. Popieram również wcześniejsze typy na Knicks i Miśki.
Dodatkowo na sucho trebel ze wszystkich dzisiejszych spotkań, kursy z Bet365.
Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks
Over 206 pkt @ 1.52 ⛔
Indiana Pacers - Memphis Grizzlies
Memphis Grizzlies Handicap +1.5 pkt @ 1.50 ✅
New York Knicks - Atlanta Hawks
New York Knicks Handicap +8 pkt @ 1.50 ⛔
AKO: 3.43 ⛔
 
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
▶ Spotkanie: Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks (1 Połowa)
Typ: Los Angeles Clippers -6.5 @ 1.90 ✅

oraz

▶ Spotkanie: Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks (1 Połowa)
Typ: Los Angeles Clippers -12.5 @ 3.55 ⛔

Ruszył nowy sezon i powoli wracamy do typowania i wyszukiwania wyższych kursów, na dziś wybrałem jedno spotkanie, Clippersi u siebie podejmują Mavericks. Gospodarze mocni co już było napisane wcześniej, od siebie dodam ze wchodzę w ten mecz na wyraźne prowadzenie miejscowych po 2 kwartach. Wczorajszej nocy obie drużyny odniosły zwycięstwa, dzisiaj liczę na Clippersów i mocne wejście w sezon przed własną publicznością.
 
D 0

deseil

Użytkownik
DeAndre Jordan over 11,5 pkt @1,87
Betano

Dla mnie fajna linia jak na DeAndre. W pierwszym spotkaniu co prawda 8 pkt, ale dzisiaj gra na zespół, z którym przed sezonem praktycznie był już związany, jednak w ostateczności został w LA i wykiwał Mavs, więc dzisiaj może to być dla niego szczególny mecz. Moim zdaniem 12 pkt jest w jego zasięgu, zwłaszcza, że to właśnie przeciwko Mavericks średnio w ostatnich 7 spotkaniach zdobywa 17,1 pkt na mecz, najwięcej przeciwko jakiejkolwiek drużynie w przeciągu ostatnich 2 lat. Ciekawa opcja i chętnie ją sobie pobiorę.​
Nie chce zasmiecac tematu ale mam pytanie, gdzie mozna zobaczyc te statystyki jego punktow vs dallas? Bo albo zle sprawdzilem albo chodzilo o cos innego bo na stronie nba patrzylem i wychodzilo mi 11,9.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Dubel na dzisiaj.

Cleveland - Miami ( OT ) 1 za 1,35
Denver - Minnesota ( OT ) 1 za 1,55
Ako: 2.09
Buk: Milenium ⛔


Cavs po falstarcie z Bulls rozjechali Memphis w pył. Dziś przyjeżdża Miami, czyli zespół który niewątpliwie w tym sezonie zaoferuje nam jeszcze więcej jakości niż w zeszłym. Cleveland ma jednak openera u siebie i pomimo braku Irvinga i Shumperta, prezentuje większą siłę. Dodatkowy smaczek to LBJ vs Miami - więcej pisać nie trzeba. U gości Qestionable Amare ( Rotoworld). NIe powinno być niespodzianki i Cavs to ogarnie.

Drugi mecz, to Denver. Bryłki pojechały z Houston aż miło. Tak sobie patrzę i mówiło się o demontażu tej drużyny, ale jednak Gallinari czy Faried to są perełki. Nie zagra w Wilkach Pekovic, co tym bardziej ułatwi Farriedowi opanowanie pokolorowanego. Dla mnie Denver - swoja hala, gdzie jeszcze dwa lata temu mega ciężko było wygrywać, do tego jednak większa jakość i doświadczenie. Młodzież Minnesoty mogła zabiegać LA, ale dziś nie sądzę by dała radę.

powodzenia
 
chamberlain 545,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Cleveland Cavaliers - Miami Heat
Kevin Love over 17.5 pkt @ 1.87 Marathonbet ✅
Na pewno wszystkie oczy będą dzisiaj skierowane na LeBrona, który jak wiadomo zdobywał sukcesy z Miami, ale ja myślę, że warto przyjrzeć się Kevinowi, linia jaką wystawiono na niego to 17.5 i nie powinien mieć większych problemów z pokryciem jej. Jak wiadomo do grudnia nie będzie grał Irving, więc więcej rzutów na siebie będą brać James i Love, Kevin przeciwko Chicago i Memphis zdobył odpowiednio 18 i 17 pkt, gdyby dostał więcej minut z Memphis na pewno wynik byłby większy, ale nie było takie potrzeby. Można też oczywiście próbować overu LeBrona, jednak linia wciąż rośnie, a Kevin to nie takie złe wyjście.
Orlando Magic – Oklahoma City Thunder
Oklahoma City Thunder Handicap -2.5 pkt 1Q @ 1.88 Marathonbet ⛔
Przyznam szczerze, że rzadko gram zakłady na pierwsze kwarty, ale tu nie powinno być niespodzianek. Wszyscy wiemy jak pechowy sezon miała Oklahoma, która przez większość sezonu musiała sobie radzić z nieobecnością Duranta i Westbrooka, ten sezon w ich wykonaniu ma być lepszy, więc przekonamy się. W Orlando niewątpliwie za sukces można uznać utrzymanie w drużynie Harrisa, przybył też nowy trener, który ma poprawić wyniki drużyny. Orlando gra u siebie, więc przed własną publicznością z każdą minutą spotkania będą czuć się pewniej, dlatego nie grałbym jakiegoś wysokie handicapu na OKC, dlatego stawiam, że mecz ułożą sobie już poniekąd w 1 kwarcie.
Philadelphia 76ers – Utah Jazz
Utah Jazz Under 24.5 pkt 1Q @ 1.90 Marathonbet ⛔

Spotkanie wydaje mi się, że będzie underowe, jednak znowu próbuję underu w 1 kwarcie i to drużyny gości. Jazz ma walczyć o 8 miejsce w tym sezonie, ciekawe bo Zachód naprawdę mocno obsadzony, w pierwszym spotkaniu polegli na wyjeździe z Detroit, mimo, że Ci byli b2b. Sixers choć polegli bardzo znacząco z Bostonem, to prowadzili wyrównany bój, zadecydowała tak naprawdę 2 kwarta. Tak jak w poprzednim sezonie wydaje mi się, że zobaczymy pojedynki underowe, a jako, że nie spodziewam się szaleństw w 1 kwarcie ze strony Utah, to właśnie taki typ.

Boston Celtics – Toronto Raptors
DeMar DeRozan Over 21 pkt @ 1.90 Marathonbet ✅

Większą sympatią darze zespół z Kanady i na początku chciałem grać dodatni handicap w ich stronę, jednak ostatecznie postanowiłem zagrać na over DeRozana. Linia to 21 pkt, wcale nie tak wysoka, z tego co pamiętam, w tamtym sezonie, gdy grał linia była wyższa, jednak to oczywiście początek sezonu. Celtics nie przeprowadził za dużo zmian w zespole, mimo, że to Wschód, to w tym sezonie nie spodziewam się miejsca dla nich w PO, sezon zaczęli od zwycięstwa, no ale mierzyli się z Sixers. Dzisiejszej nocy czeka ich trudniejsze zadanie, dodatkowo na drugi dzień będą rozgrywać spotkanie u siebie z San Antonio, więc trener będzie musiał trochę więcej rotować, za to w Toronto DeRozan i Lowry powinni dostać sporą ilość minut, w ubiegłym sezonie DeMar przeciwko Celtom wykręcił odpowiednio 25 i 38 pkt.

Detroit Pistons – Chicago Bulls
Over 199 pkt @ 1.86 Marathonbet ⛔

Będzie krótko, bo o obu drużynach było już powiedziane, ciekawe spotkanie, Detroit na początku sezonu radzi sobie całkiem dobrze i tak samo jak Chicago zaczęli od bilansu 2-0. Ja w tym meczu szedłbym w over, wiadomo, co nowy trener ma zmienić w Bykach, jak na razie rzucili 97 pkt przeciwko Kawalerzystom i 115 pkt Brooklynowi, wynik powinien zakręcić się koło 200 pkt, ja dla funu stawiam jeszcze osobno, że w spotkaniu będzie dogrywka, a kurs na takie wydarzenie to 13.00 ✅.
Miałem w planach opisać wszystkie jutrzejsze mecze, jednak nie dam rady więcej, nie spojrzałem nawet na resztę spotkań, a na pewno znajdzie się jeszcze wiele ciekawych wydarzeń, ode mnie na jutro jednak tyle ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 183

kamil_bdg

Użytkownik
Ciekawa kolejka dziś, oby równie owocna jak otstatnio. ????
GSW @1.75 ✅✅✅
W zupełnie odmiennych nastrojach przystąpia do tego meczu oba zespoły. Curry potwierdził świetną formę, a Harden, że najlepiej mu wychodzi machanie łapami w powietrzu. Warriors bez Boguta co może być odczuwalne w obliczu wracającego Howarda. Od czego jednak jest znany z PO small ball. ???? Mistrzowie nie będą mieć problemu z rotacją i jako zespół powinni stłamsić Houston. Umówmy się - Rakiety drugi raz tak słabo nie zagrają jak z Denver, ale rywal diabelsko niewygodny.
OKC @1.25 ✅✅✅
Miami +15.5 @1.22 ✅✅✅
Utah @1.35 ✅✅✅
GSW +7.5 @1.30 ✅✅✅
AKO @2.70 ✅✅✅

Bukmacher:
Betano

Miami 15.5 @1.22
✅✅✅
Ciekawy pojedynek szykuje się w Ohio! Do żądnych tytułu Cavaliers przyjeżdża moim zdaniem delikatnie przeceniane Heat. Dobry, kompletny roster, który w RS mimo wszystko powinien sporo ugdać. Cavs cały czas bez Irvinga i Shumpert. Do formy wraca jednak Love, Lebron nie odpuści openera na własnym parkiecie (to nie znaczy, że grają swój najlepszy basket!), ale po drugiej stronie Bosh, Whiteside, Wade i gwarantująca pewien poziom głębia składu. Szkoda nerwów na czysty win gospodarzy. 15.5 to już strasznie zachowawcza linia na takie spotkanie mimo ew. nieobecnoścj Stoudemaiera.

OKC @1.25
✅✅✅ Masa szczęścia, Westbrook królu!
Oklahoma podbudowana wygraną z SAS wybiera się do Orlando. Już przedwczoraj napisałem to i owo o tym zespole. Młodzi, gniewni i dobrze się zapowiadający. Brakuje jednak odpowiedzi na takich zawodników jak Durant, Westbrook i Ibaka. Już w starciu z Wizards pokazali, że w kluczowych momentach ciężko im się gra. Mimo 6-punktowej przewagi i słabej gry rywala posypali się, nie mogli wykończyć kluczowych akcji. Oklahoma ma mistrzowskie aspiracje i starcie z Magic nie powinno sprawić im problemów.
Utah @1.35 ✅✅✅
Za wcześnie na wygrane 76ers. Utah przyjedzie podrażnione porażką z Detroit i z pewnością nie podaruje meczu chłopcom do bicia. Ten zespół ma potencjał. Szkoda absencji Exuma, ale jakości nadal jest sporo w osobach Haywarda, Goberta i kilku innych. Okafora czeka trudniejsze zadanie pod koszem niż w openerze. W Philly brak rozegrania, dodatkowo nie zagra Covington. Wygra kolektyw.

GSW +7.5 @1.30
✅✅✅
Napisałem o tym meczu wyżej. Linia jak najbardziej bezpieczna, jeśli ktoś ma obiekcje do grania na zwycięstwo. Siedem punktów w przypadku GSW to już coś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom