>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA offseason & preseason 2011 - dyskusja i typy

Status
Zamknięty.
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Chciałbym tylko wyjaśnić że początkowe lata w których grał &quot;wołowina&quot; różnią się od tych w których grał LBJ. Poziom gry Nba rośnie. I chce tylko podkreślić że to dobrze dla Heat że przegrali Finały. W przyszłym roku wygrają ligę (znając życie ty pewnie bedziesz argumentował że wygrali bo był lockout) i zobaczysz jaka jest pozycja LBJ w tej lidze. On trzyma ją jeszcze przy życiu. Nba to nie tylko uśmieszki i przyjaźń między graczami. On jest dla ligi ostatnią szansą. Po the decision oglądalność Nba niesamowicie wzrosła i ten sezon jak mowił Stern był najlepszy. Żeby nie było lubie Jamesa ale widzę jego sporadyczne głupie zachowania. Jego czas jeszcze przyjdzie. Jeśli tylko odnajdzie się psychicznie Heat będą niedopokonania przez kolejne kilka lat.
Mieli wygrać w tym roku, ale nie wygrali. Dlatego przestań bawić się w Lebrona i nie składaj przedwczesnych deklaracji o nowej dynastii, mistrzostwie itp itd.
&#39;Lebron trzyma ligę przy życiu..On jest dla niej ostatnią szansą..&quot; - widzę, że rodzi się nowa sekta.
Oglądalność ligi nie wzrosła z powodu The Decision:? Sezon był wyrównany jak mało który, była cała grupa contenderów.
Jego czas przyjdzie, jak poprawi rzut, wolne i swoje zachowanie;)
Koniec tematu Lebrona Jamesa z mojej strony.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Temat trochę ucichł..
Jakie scenariusze przewidujecie dla takich graczy jak: Monta Ellis (Warriors go nie chcą), Andre Iguodala (nie chce grać w 76ers), Greg Oden (Blazers prawdopodobnie zaoferują nową umowę), Rudy Gay.
Co sądzicie o wymianie Ellis za Iggy&#39;ego?
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Po co Lebron ma poprawiać swoje zachowanie ? Zamiast oglądać mecze, w których grają charakterni goście z jajami, wolelibyście oglądać grupę nijakich chłopców z parafialnej scholi?

wujo tematu Bronka już nie ciągnijmy, każdy ma swoje zdanie i nikt nikogo nie przekona, proszę
kontynuować dyskusję na temat post później skasuję.
Baqu
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Oficjalnie: Ricky Rubio w Minnesota Timberwolves


Hiszpański koszykarz, mistrz Europy z 2009 roku Ricky Rubio zagra w lidze NBA w przyszłym sezonie. 20-letni zawodnik FC Regal Barcelona dołączy do drużyny Minnesota Timberwolves, która wybrała go z piątym numerem w drafcie w 2009 roku.
- W końcu zdecydowałem się przenieść do NBA. Moje marzenie teraz może się ziścić. Nie mogę się doczekać podjęcia tego wyzwania - powiedział Rubio.

Hiszpański rozgrywający będąc zawodnikiem DKV Juventut Badalona został wybrany przez Minnesota Timberwolves z piątym numerem w drafcie do ligi NBA w 2009 roku. Nie dołączył jednak do ekipy z Minneapolis od razu. Zdecydował się zostać w swoim kraju, aby lepiej przygotować się do gry w najlepszej koszykarskiej lidze świata. Podpisał wtedy kontrakt z FC Regal Barcelona.

Rubio to srebrny medalista igrzysk olimpijskich w 2008 roku z Pekinu. Zdobył także z ekipą Hiszpanii mistrzostwo Europy w 2009 roku na turnieju rozgrywanym w Polsce. Trzy razy wybierany był najlepszym młodym koszykarzem Europy (2007, 2008, 2009).


sportowefakty.pl
 
money 52

money

Użytkownik
co sie pastwicie nad L-train,jeszcze niedawno zgasił waszego MVP LIGI,najlepszy team w RS....ha chcialbym zobaczyc ten płacz jak wasze Czikago dostawało lanie ???? teraz ktos napisze ze nie tylko Jamesa w tym zasługa(bo grala cala druzyna) ze tak łatwo przeszli Boston i Bulls,to teraz ja sobie napisze zdanie odnosnie pierscieni...to nie tylko Kobe i Jordan zdobywali po kilka pierscieni to była CAŁA DRUZYNA,zgadzam sie w finale Lebrona praktycznie nie było ale jak widze ze koszykarza ocenia sie po ilosciach pierscienie to mnie boli,a co powiecie o takich sredniakach jak zmiennicy np.Odom,Terry,sa lepszymi koszykarzami od LBJ bo maja juz pierscienie a James nie?z tego calegop hejtowania Jamesa i Heat moim najwiekszym marzeniem chyba w tej chwili jest zeby oni zmiazdzyli ligie w najblizszych sezonach a James zeby byl MVP finałów,wierze ze predzej czy pozniej to sie stanie bo jeszcze min.10 dobrych sezonow przed Lebronem
Lukas//

Good night and Good Luck
do zobaczenia za rok;)

bo prawda jest taka ze Jordan bez Scottie Pippena zapewne nie mialby az tylu tytułów
who cares? Jordan 6 - 0 Lebron
Jordan -48 lat LeBron-25
drodzy forumowicze trzeba sie pogodzic ze legenda odeszła,kogo mam ogladac w tym NBA,moze teraz bede zachwycal sie cieniasem Rubio itd zamiast Bryantem,Lebronem itd..prawda jest taka ze to media i wszyscy swieci wykreowaly Jamesa jako nastepce Jordana,nastepca nie zawsze musi oznaczac te same umiejetnosci obu graczy ale z tych wszystkich ktorych dzisiaj mamy &quot;ALL STARS&quot; to wlasnie James obok Bryanta sie wyroznia i nei tylko statystykami bo tak naprawde LBJ do czasu finalow gral dobrze,tak jak juz mowilem co niektorych boli ze ich nowa gwiazda Rose odpadla wlasnie na rzecz Heat o Bostonie nie wspominajac,niektorzy sa tacy jak im wiatr zawieje jakos w RS nikt nei zachwycal sie Novitzkim,zaczeta o nim pisac od meczu z OKC gdzie trafil 24/24 osobiste a pozniej wygral final MAVS,Derricku tez pojawialy sie informacje ze kiedys wozek o nazwie Chicago ciagnal Michael teraz paleczke przejal nieopierzony Rose no i wozek stanal i byl wielki placz i lament
Nowitzki 1-0 Lebron
O pierwszym jest cicho, drugi bryluje w mediach - kto był lepszy na parkiecie każdy widział.
Natomiast w pełni zgadzam się ze zdaniem &quot;media wykreowały Lebrona na następcę Jordana&quot; - nic dodać nic ująć:grin:
 
M 62

moreno

Użytkownik
Nie ma sensu kogokolwiek porównywać do Jordana. Jordan już do końca będzie po prostu ikoną tej dyscypliny. Tak, jak Tiger Woods zawsze będzie pierwszym skojarzeniem z golfem, tak Michael Jordan będzie zawsze pierwszym skojarzeniem z koszykówką i tyle. Tutaj nie liczą się akurat cyferki, bo Chamberlain cyferki ma, a mimo to laicy go pewnie nie kojarzą.
Odnośnie LeBrona to już pisałem o różnicy wieku i stażu w NBA w porównaniu do reszty. Niektórzy chyba oczekują, że 25-letni LeBron będzie miał 40 pierścieni o_O Czepiacie się faceta, bo jest pewny siebie - w Polsce się tego bardzo nie lubi. Tymczasem czekamy na transfery i kolejny sezon ???? On wszystko zweryfikuje.
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Początek transferów w NBA. Czy Suns są gotowi oddać Marcina Gortat


W czwartek w New Jersey odbędzie się nabór młodych koszykarzy do NBA, który może być zarzewiem kilku transferów. W spekulacjach wymienia się także nazwisko Polaka.

W corocznym tzw. drafcie najgorsze zespoły poprzedniego sezonu wybierają zawodników spośród najbardziej utalentowanych koszykarzy z całego świata. W tym roku jako pierwsze wybierać będą Cleveland Cavaliers, Minnesota Timberwolves i Utah Jazz, które prawdopodobnie zdecydują się na rozgrywającego Kyrie Irvinga, skrzydłowego Derricka Williamsa i środkowego Enesa Kantera.

Niepisane zasady naboru do NBA są takie, że warto brać koszykarzy uważanych za najlepszych, nawet wtedy gdy ma się już w składzie dobrych graczy na tej samej pozycji. Dlatego Cavaliers najpewniej wezmą Irvinga, choć mają rozgrywającego Barona Davisa, a Timberwolves, w których składzie są już wszechstronni skrzydłowi, prawdopodobnie wybiorą Williamsa z myślą, żeby dokonać transferu z jego udziałem. A jednym z chętnych na koszykarza, który przez dwa lata grał w drużynie Uniwersytetu Arizona, są Phoenix Suns.

Klub, w którym od grudnia występuje Gortat, zbliża się do poważnej przebudowy, bo lider drużyny Steve Nash oraz Vince Carter i Grant Hill, którzy ostatnio także byli w czołówce najlepiej punktujących w zespole, mają odpowiednio 37, 34 i 39 lat. 20-letni Williams uważany w Phoenix za swojego chłopaka byłby idealnym kandydatem na nową gwiazdę.

Ile Suns są w stanie za niego oddać? Jeden z dziennikarzy ESPN, którzy w trakcie transferowego przesilenia NBA często plotkują i spekulują, podał, że klub myśli o oddaniu do Timberwolves Gortata i 13. numeru w naborze, za nr 2, czyli najpewniej Williamsa oraz środkowego z Czarnogóry Nikolę Pekovicia. - Słyszałem o takim scenariuszu - przyznaje Seth Pollack, dziennikarz serwisu SB Nation Arizona, który na co dzień zajmuje się Suns. - Nie mam pojęcia, jak poważny jest ten temat, ale byłbym zszokowany, gdyby Suns i Timberwolves nie rozważali takiej wymiany.

- Z tego, co widzę, to zdecydowana większość fanów Suns jest przeciwna wymienianiu Marcina za Williamsa. Moim zdaniem szefowie klubu wezmą to pod uwagę - kontynuuje Pollack. - Na mój gust do tego transferu nie dojdzie, ale w NBA w takich sytuacjach niczego nie można być pewnym.

Gortat, który przebywa obecnie w Orlando, plotkę o transferze skomentował krótko na swoim Twitterze: &quot;Wymiana za pana Williamsa? To decyzja szefów klubu, ja zawsze będę częścią słonecznej armii. To biznes, jest OK&quot;.

Polski środkowy w Phoenix się odrodził - po trzech latach spędzonych na ławce Orlando Magic w Suns zagrał w 55 meczach - rzucał po 13 punktów, miał po 9,3 zbiórki i wzbudził zadowolenie trenerów. Zespół skończył sezon z bilansem 40-42. Timberwolves, najgorszy zespół NBA, w dwóch ostatnich wygrał zaledwie 32 mecze.

 
Otrzymane punkty reputacji: +5
money 52

money

Użytkownik
hmm lepiej zeby do tego transferu nie doszlo,czeste przenosiny nie wplywaja dobrze na zawodnika w tym przyp.Marcina.Ja nie widze jakos tych zagran pick and roll ze strony Rubio w kierunku Gortata...na miejscu Suns powaznie bym sie zastanowil,budujac druzyne,nowa druzyne podstawą jest dobry Center i rozgrywajacy,moim zdaniem wokol Nasha i Gortata powinno sie w tej chwili budowac nowa ekipe,w tym czasie trzeba miec juz jakiesgos dobrego zmiennika dla Nasha bo prawda jest taka ze Steve 2 moze 3 sezony jeszcze pogra
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Czy jest w ogóle sens rozpatrywać taki transfer?? Każdy wie że do niego nie może dojść. Suns mają skrzydłowych więc po co im kolejny+raczej kiepski center.Suns zrobili dobry interes sprowadzając Brooksa za nieregularnego Dragica.
Mnie najbardziej ciekawi sytuacja wolnych agentów Dallas.Szkoda byłoby tracić JJ&#39;a lub Chandlera.Chociaż ten drugi nie dość że jest przepłacony to jeszcze sądząc po jego komentarzach nie wiem co sobie wyobraża,chyba myśli że będzie zarabiał po 18mln.
Chociaż on i Butler muszą zostać.Możliwe,że odejdzie Barea bo zasługuje na podwyżkę a na pewno kilka klubów będzie się chciało zgłosić po niego.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
xmarcinx
a dla mnie Tyson Chandler byl x-factorem tych PO tak wlasnie on, to gosc ktory zmienil dupowatych co rok Mavericks w zespol na mistrza to on zapier...za pieciu na parkiecie i walczyl o kazda pile, wiadomo 18mln to jest za duzo ale czy to zle ze tyle zada? sklad Mavs zmienil sie tak naprawde tylko o niego i jest roznica miedzy 2-4 ze Spurs w pierwszej rundzie 2010 a 4-0 z LA i 4-2 z Miami w 2011
co do Brooksa to jasne trejd zycia chyba oddac tak jak mowisz nieregularnego Dragicia za swietnego strzelca tutaj sie zgadzam w 100 procentach
a co do Barei i Butlera? Marion gral tak dobrze ze wg mnie powinni trejdowac Butlera na Sign and Trade a bynajmniej powinni rozejrzec sie kogo na rynku moga za niego dostac to wciaz gosc na poziomie all star ale Marion gral tak dobrze...
Barea rowniez sie zgadzam zasluguje na powyzke i mysle ze Mark Cuban z zarzadem napewno mu ja zaoferuje nie spogladalem jak wyglada salary 2011 w Mavs ale mysle ze wiecej jak 4-5mln chciec nie bedzie a to kwota adekwatna pamietajmy ze Cuban lubi wydawac na dobrych graczy a kiedy wygral upragniony tytul napewno zalowal nie bedzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Tak Chandler bardzo dużo wniósł do gry,zwłaszcza w mentalności Mavs.Ale to jest nadal zawodnik,który w ataku jest bardzo chimeryczny i nie potrafi wiele zrobić.
Zdecydowanie jeśli Dallas chce obronić tytuł to musi w składzie być zdrowy Butler.Wtedy spokojnie spadną minuty Nowitzkiego,będzie lepsza obrona bo Stojakovic i Cardinal to raczej pachołki,powinny spaść minuty Stevensona,który w ataku też jest nieregularny.
Ciekawe co pokaże Beaubois, potencjał ma.
 
vanmaster 0

vanmaster

Użytkownik
W mojej opinii Tyson Chandler jest bezsprzecznie wart kontraktu jakiego żąda. To jeden z lepszych centrów w NBA, on nieporadny w ataku ? bardzo ruchliwy, to też dzięki Niemu jest łatwiej Dirkowi, bo nie grają kloce jak Dampier, Bradley, Dioup czy nawet Gooden.
Do tego nieoceniony jest w defensywie, no i oczywiście mentalnie odmienił status Mavs. Obok Clippers byliśmy najbardziej frajerską ekipą w NBA, teraz zachwyca się Nami każdy.
Moim zdaniem to numer 2 w przeciągu całego sezonu w tym sukcesie. Na takiego centra czekaliśmy od lat, od kiedy ja kibicuje tej drużynie.
A Bareę bym pożegnał bez większego żalu, mimo tego jaką odegrał w PO dalej uważam go za dość sporego przeciętniaka.
 
W 0

wkocot

Użytkownik
Jak widzicie przyszłośc Howarda? Trzeba na serio brać możliwość przenosin do LA? Mam nadzieje, ze tak się nie stanie, bo znowu bedzie trzeba ogladac triumfującego, dumnego jak paw Bryanta:? Z drugiej strony ogladanie duetu Kobe + świetny center znowu może być ciekawe(patrz Shaq+Bryant).
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Bynum powoli zaczyna byc franchise playerem w organizacji z LA jak dla mnie jest nie do ruszenia i kazda notka na ten temat Dwight za Bynuma+(tu wpisz jednego, dwoch role playerow) jest niedorzeczna, najbardziej prawdopodobne jest ze pojdzie do Derona Williamsa do New Jersey tam jest w miare ogarniete salary i all star u boku ale minusem jest wlasnie to co oddali za tego allstara czyli jakiekolwiek wsparcie dla tej dwojki, slyszalem o opcji z CP3 ale predzej uwierze ze ten trafi do NYK za Billupsa, zreszta po DECYZJI i MELODRAMIE przejscie Dwighta jakos slabo mnie emocjonuje
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Ja nie widze jakos tych zagran pick and roll ze strony Rubio w kierunku Gortata...
jakieś uzasadnienie? pewnie nie ma.
Za to Kevin Love widzi już te zagrania - z Twittera Love&#39;a na wieść o tym, że Rubio podpisał umowę z Timberwolves.
&quot;Just thinking about pick and rolls...goodnight.&quot;Pick....N....Rolls.&quot;

Co do Dallas - podpisanie Chandlera, Barea i Butlera będzie bardzo trudne. Z któregoś prawdopodobnie trzeba będzie zrezygnować. Mavs już teraz są over salary cap. Cuban się tym nie przejmował, bo chciał majstra. Dlatego płacił. Ale teraz i Chandler i Barea będą chcieli więcej. Nie wiadomo, jaka będzie nowa umowa, więc nie wiadomo czy Cuban będzie mógł sobie w dalszym ciągu pozwolić na przepłacanie (pewnie nie, choćby mógł i chciał).
Barea był istotnym graczem rotacji, ale jest jeszcze Francuz Beabious or something like that, którego Mavs bardzo cenią i uważają za spory talent. Więc JJ może będzie musiał szukać nowego klubu.
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Jak donosi gazeta Dallas Morning News, Toronto Raptors namówili aktualnego mistrza NBA i asystenta trenera Mavericks, Dwayne&#39;a Casey&#39;a na przejęcie schedy po Jay&#39;u Triano. Nowy szkoleniowiec będzie miał wpływ na draftowy wybór Drapieżców w najbliższą środę, kiedy Kanadyjczycy sięgną po pick nr. 5.

Bryan Colangelo w asyście ex trenera Raptors Jay&#39;a Triano podjęli decyzję w tydzień po zakończeniu NBA Finals. Trzeba podkreślić ,że Drapieżcy będą chcieli poprawić defensywę, a dla Casey&#39;a ta część gry to tzw. chleb powszedni. W tym bowiem lubuje się (podobnie do Toma Thibodeau) nowy coach Drapieżców.

54-letni Casey wygrał rywalizację o fotel head coacha Raptors min. z Lawrence&#39;em Frankiem (asystent Doca Riversa z Boston Celtics), który przez kilka ostatnich dni był podobno kandydatem numer 1 drużyny z Kanady (teraz stanął w szranki o fotel head coacha Pistons).

Casey to jednak nie debiutant na fotelu pierwszego trenera, w przeszłości był on głównym trenerem Minnesoty Timberwolves, którzy pod jego skrzydłami zaliczyli bilans 53-69, na przestrzeni dwóch sezonów i lat 2005-2007.

 
money 52

money

Użytkownik
jakieś uzasadnienie? pewnie nie ma.
jest,Rubio jest cienki jak barszcz,cos jeszcze?nie pasuje do NBA jest wiotki jak moj dziadek,nie ma kompletnie rzutu i jakims czyms szczegolnym sie nie wyroznia sposrod innych rozgrywajacych a o kompletnym braku fizycznosci juz nie wspominam,takie jest mojde zdanie i koniec,zreszta daleko szukac,wiekszosc osob mysli podobnie,porownaj sobie chociazby Westbrooka,Stephena Curry,Rose,Rondo,CP3,D.Williamsa,mowie o tym mlodszym pokoleniu.. i wiesz co,on jedynie moze zostac ich zmiennikiem haah
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
jest,Rubio jest cienki jak barszcz,cos jeszcze?nie pasuje do NBA jest wiotki jak moj dziadek,nie ma kompletnie rzutu i jakims czyms szczegolnym sie nie wyroznia sposrod innych rozgrywajacych a o kompletnym braku fizycznosci juz nie wspominam,takie jest mojde zdanie i koniec,zreszta daleko szukac,wiekszosc osob mysli podobnie,porownaj sobie chociazby Westbrooka,Stephena Curry,Rose,Rondo,CP3,D.Williamsa,mowie o tym mlodszym pokoleniu.. i wiesz co,on jedynie moze zostac ich zmiennikiem haah

Jo, bo Rondo to jest po prostu tytan, mega zbudowany, niemal Herkules. Curry zresztą też, prawie Howarda przebija.
Jakbyś nie zauważył to koszykarze przechodząc z Europy do NBA mają w zwyczaju nabierać trochę masy. Nie tylko podkoszowi. Popatrz sobie chociaż na zdjęcia Calderona z czasów Tau i teraz. Nie jest nagle jakiś wielki, ale nabrał mięcha i sobie radzi w NBA. Zaraz powiesz, że Calderon to nie ta półka co Rondo i reszta. Ok nie ta półka, ale Rubio jest młody i ma czas.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
bo Rondo to jest po prostu tytan, mega zbudowany
No całkiem Ci się udało to porównanie, bo gdyby postawić Rondo przy Rubio to Rondo jest tytanem przy nim.
Nie rozumiem zachwytów nad Rubio. Miałem okazję obejrzeć rok temu mistrzostwa Europy w Spodku i nic wielkiego Rubio nie pokazał...Właściwie niczym się nie wyróżnił i nie sądzę, żeby stał się wielką gwiazdą NBA. Choć z 2 strony nie tacy jak on zrobili kariery - w NBA wszystko jest możliwe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom