>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

nba moja wena tworcza

S 0

scoff3r

Użytkownik
Ja za to jestem głupi, że mi się chciało te twoje wypociny analizować...
Nie kolego dobrze że przeanalizowałeś bo on po to tu zalożył ten temat żeby wysłuchać wszystkie za i przeciw.
A co do twoich obliczeń to robisz poważy błąd.
Pamiętaj że obliczając 50*50 itd obliczasz wartość wystąpienia tego samego zdarzenia w n-próbach i niemożesz za pomocą tego samego wzoru wyliczyć porażek i sukcesów tego samego zdarzenia bo mimo wszystko prawdopodobieństwo zajścia k-sukcesów w n-próbach bedzie malało z sukcesu na sukces (i tu robisz ok) ale % porażki rośnie i niestety kolego to jest definicja prawdopodobieństwa gdzie:
P(A) + P(A&#39;) = 1, gdzie A′ oznacza zdarzenie losowe przeciwne do A czyli poprostu B i mimo wszystko oprócz 1 etapu niewyjdzie ci 1.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Pokaż mi przeciwstawne zdarzenia z moich wyliczeń, które nie sumują się do 1, bo nie wiem o co ci chodzi.
 
msjr 0

msjr

Użytkownik
o to chodzi ze ja kmoze byc powiedzmy 12% na to ze kupon wejdzie skoro mamy tylko 2 mozliwosci

na logiczne myslenie kazdy czlowiek powie ze szansa jest 50/50 i prosze o pozostawienie poprzedniego postu a nie pisanie pomylka bo to juz jest nie fair...
 
G 46

ghs

Użytkownik
A już wiem co ode mnie chcesz - chodzi Ci o tabelkę. Ta para 25% - 25% dla drugiego stopnia (i podobne dla następnych) oznacza szansę na dojście do 2 etapu i wygranie w nim, lub przegranie.

Czyli dla drugiego etapu:
- 25% na zwycięstwo w 2 stopniu,
- 25% na porażkę w 2 stopniu,
- 50% na to, że do 2 stopnia w ogóle nie dojdziemy.

Podobnie dla 3 stopnia:
- 12,5% na zwycięstwo w 3 stopniu,
- 12,5% na porażkę w 3 stopniu,
- 75% na to, że do 3 stopnia w ogóle nie dojdziemy.

Stąd te procenty - rozumiesz już? Faktycznie, trochę niejasno to napisałem.
 
G 46

ghs

Użytkownik
75% szansy na to że w nie dojdziemy do 3 stopnia w JEDNEJ serii. Przecież to odnosiło się do tabelki, bo zarzucaliście, że 12,5% + 12,5% nie sumuje się do jednego. A tabelka rozpisuje jedną serię, prawda?

Ponad 75% szans na to, że zbankrutujemy w ciągu sezonu (czyli w 45 seriach).

Jeszcze jakieś wątpliwości? Przecież to na tyle proste rachunki, że samemu się łatwo domyślić.
 
Do góry Bottom