>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Marzec 2016

Status
Zamknięty.
leniwylen 122

leniwylen

Użytkownik
Cavs - Mavs @2.95 bet365 ⛔ 99:98
Nie ma się co rozpisywać, Cavs bez Lebrona w tym meczu. Jak dla mnie to wystarczający argument.
 
blog-tenisa 128

blog-tenisa

Użytkownik
Z tym Dallas radze sie nie rozpedzac. Nie graja nic wielkiego. Cavs bez James&#39;a ze chce sie pokazac na tle weteranow z Dallas. To nie do gry !!
Typ na OkC zrobil sie mega pewny , odpadl Jerebko z Bostonu co wczoraj zagral mega mecz, chlopy zmeczone i rotacja waska w Bostonie. Moze byc blow ze strony OkC
W konfrontacji Minesoty vs Memphis bez zmian gramy Minesote !
W konfrontacji Bulls- Wash. Zagra Rose w Bulls a w Wash Beal. Oboje z limitem minut. Z Wash odpadl Anderson warto dodac !. Handi + 9,5 do gry na Bulls
Wyczulem cyrk w Sacramento. Rondo odpada dzis i prawdopodobnie odpadnie jeszcze dwoch !. Mecz o pietruszke i bez celu obie druzyny ! Nie gramy a napewno na Sacramemto ! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamyqq 7

kamyqq

Użytkownik
Na dziś polecam mecz Raptors z mocno wyhajpowanymi Pacers. Świeży DeRozan wraca do składu w którym podczas ostatniego spotkania znakomicie pokazał się jako starter Powell. Nie uwzględniając osobistych sympatii do graczy z Toronto, to na dzień dzisiejszy biorąc pod uwagę dyspozycję : DeRozan+Lowry &gt; George+Ellis. Na 90% starting lineup dzisiejszej nocy uzupełni też Valenciunas, który od dłuższego czasu zmaga się z kontuzją dłoni.

Toronto 2.15 bet-at-home✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Dubel - Miami Heat win ⛔106-109 + trail blazers hc+19,5 ✅ 118-110. Ako będzie coś koło 2. ⛔
Dziś wieczór gramy to. Można trochę grubiej. Później napisze analizę i zedytuje.
edycja - Heat to solidny zespół - wiadomo, że zdarzają się wyjątki, ale z reguły to co mają wygrywać to wygrywają, to co nie jest w ich zasięgu to przegrywają. W ostatnich meczach na swoim parkiecie ulegli tylko Clippersom (po meczu B2B) Spursom i Warriorsom - czyli czołówce ligi. Hornets to taki średniak - zdarzają im się bardzo dobre mecze, ale zdarzają im się też mecze w których prezentują mizerię. Wydaje mi się, że tym razem solidność Heatsów weźmie górę i nie pozwolą szerszeniom zdobyć ich parkietu. Eric Spoelstra to wciąż bardzo dobry trener, a Dwayne Wade to świetny lider zespołu. Myślę, że dziś to zaprocentuje.
Trail Blazers - Bo Spursi raczej nie blow-outują 20 punktami swoich solidnych rywali. Blazarsi nie mogą być jeszcze pewni udziału w play-off, choć są na dobrej drodze do tego. Myślę, że Damian Lillard wespnie się dziś na wyżyny swoich umiejętności i poprowadzi swój zespół do nawiązania równej walki z niepokonanymi do tej pory na własnym parkiecie ostrogami. Spursi zapewne wygrają, ale obstawiałbym, że maksymalnie 10cioma punktami. Handicap +11,5 po 1.90 również ciekawy na singiel, choć osobiście nie gram tego. Zespoły prawie bez żadnych osłabień, z ekipy z Portland wypadł jedynie rezerwowy Leonard Meyers.
wszystko grane w bet365 uaa... Ale dałem ciała dzisiejszej nocy. Przyznam szczerze, że typ na Miami był pierwszym, co rzuciło mi się w oczy i byłem naprawdę dość mocno pewny tego, że heats sobie poradzą. Tak samo z niespodzianek żadna się nie sprawdziła, co gorsza sunsi przegrali 40 punktami w meczu, w którym myślałem, że absencja Haywarda i powrót Knighta zrobi swoje. Przepraszam wszystkich co grali ze mną, na swoje usprawiedliwienie dodam tylko, że sam utopilem grubszą stawkę na Miami. Gratulacje dla Blog-tenisa, który dopatrzyl się w tym meczu niespodzianki
 
olej1991 32

olej1991

Użytkownik
Dużo liczb, ale w ostatnim czasie sprawdzają się i mam nadzieję, że dzisiaj będzie tak samo. Opieram się głównie na 5 ostatnich meczach każdej drużyny i średniej zdobywanych punktów z całego sezonu. Zwracam też uwagę na historię spotkań pomiędzy ekipami i sumy punktów w tych meczach. Na dziś wybrałem coś takiego (kursy bet365):
-Indiana Pacers – Toronto Raptors over 197,5 (1,52) ⛔ 170 +25 dogrywka
Średnie zdobywanych punktów przez obie drużyny w 5 ostatnich meczach: 97,8 – 106,8 (204,6)
Średnie traconych punktów przez obie drużyny w 5 ostatnich meczach: 99,4 – 99,4 (198,8)
Dwa mecze w tym sezonie: 106:90 (196) i 99:106 (207)
- Philadelphia 76ers – Washington Wizards over 212,5 (1,53) ⛔ 192
Średnie zdobywanych punktów przez obie drużyny w 5 ostatnich meczach: 104,4 - 108,6 (213)
Średnie traconych punktów przez obie drużyny w 5 ostatnich meczach: 113,2 – 104,6 (217,8)
Średnie zdobywane w sezonie: 97,1 -103,1 (200,2)
- Miami Heat – Charlotte Hornets over 202,5 (1,47) ✅ 217
Średnie zdobywanych punktów przez obie drużyny w 5 ostatnich meczach: 111,4 – 113,6 (225)
Średnie traconych punktów przez obie drużyny w 5 ostatnich meczach: 107,8 – 106,2 (214)
Średnie zdobywane w sezonie: 98,9 – 103,2 (202,1)
- Chicago Bulls – Brooklyn Nets over 208,5 (1,66) ✅ 220
Średnie zdobywanych punktów przez obie drużyny w 5 ostatnich meczach: 100,4 – 107,4 (207,8)
Średnie traconych punktów przez obie drużyny w 5 ostatnich meczach: 108,2 – 110,8 (219)
Średnie zdobywane w sezonie: 101,5 – 98,2 (199,7)
- Milwauuke Bucks – Memphis Grizzlies over 197,5 (1,57) ⛔ 184
Średnie zdobywanych punktów przez obie drużyny w 5 ostatnich meczach: 101 – 97,8 (198,8)
Średnie traconych punktów przez obie drużyny w 5 ostatnich meczach: 101,4 – 113,8 (215,2)
Średnie zdobywane w sezonie: 99,4 – 99,1 (198,5)
- San Antonio Spurs – Portland Trail Blazers over 198,5 (1,52) ✅
Średnie zdobywanych punktów przez obie drużyny w 5 ostatnich meczach: 103,4 – 109,2 (212,6)
Średnie traconych punktów przez obie drużyny w 5 ostatnich meczach: 92,6 – 114,4 (207)
Średnie zdobywane w sezonie: 104,6 – 104 (208,6)
Wiadomo. Liczby liczbami a parkiet swoje. Co sądzicie o takich typach?
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
cenation 51

cenation

Użytkownik
Philadelphia 76ers – Washington Wizards
Wizards -5.5 @ 1.67 ::: Betano
Czarodzieje po bardzo ważnej wygranej z Bullsami jadą do Pensylwanii by kontynuować walkę o PO. Jak sam Wall zauważył potrzebują porządnego runa by skończyć sezon w pierwszej ósemce. Blow out z Chicago na pewno dodał im pewności siebie, a dzisiejszy przeciwnik do wymagających nie należy. Szóstki do tego jeszcze w osłabionym składzie, zwłaszcza brak Okafora w pomalowanym daje się we znaki. Wizards są zmobilizowani i można liczyć na wysoki wynik.

Miami Heat – Charlotte Hornets
Heat -3.5 @ 1.80 ::: Betano
Zespół z Północnej Karoliny zawita dziś w Miami, gdzie zmierzą się z D-Wadem i spółką. Ci mieli ostatnio 3 dni odpoczynku, co powinno się przełożyć na większą intensywność i skuteczność rzutową. Bobcats natomiast okazują się być małą sensacją w tym sezonie, grają miły dla oka basket, piłka krąży od rąk do rąk, a jak jeszcze siedzą rzuty zza łuku potrafią być bardzo groźni. Jednak zespół ten wciąż wymaga oszlifowania, a Miami po zdobyciu z Nets Iso-Joe są jeszcze mocniejsi, i mimo braku Bosha pewnie wygrywają swoje mecze. Charlotte gra B2B po meczu z Magic co również w jakimś stopniu może pomóc gospodarzom. Handicap luźno do pokrycia.
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Taka mała dygresja jeszcze. Nie gram niczego z tego co zaraz napiszę, bo mam kilka innych zdarzeń grubiej pgoranych, ale coś czuję, że dzisiejsza noc może być nocą niespodzianek. Nie zdziwię się jak wygra Philadelphia (kurs 5) Nuggetsi (3.75) czy Sunsi (4.75)
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Nie zdziwię się jak wygra Philadelphia (kurs 5) Nuggetsi (3.75) czy Sunsi (4.75)
No może Denver... W dwóch pozostałych meczach akurat jest taka sytuacja że jedna drużyna tankuje a druga goni playoffs więc nie spodziewam się niespodzinek. Dla Wizards jak i Jazz must-win games.
Edit: Ja akurat pograłem Wizards -9 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
blog-tenisa 128

blog-tenisa

Użytkownik
Skasowal mi sie post, wiec krotko, a nie ma juz czasu ...!
Buk bet365

Wash win kurs 1.22 i handi do -4,5 pkt
( to bezpieczny zaklad ) wczoraj koncertowo 3-jka Wash i dzis swobodnie biora ten mecz i walka o play-off trwa , absencje Beala i nawet Gortata nie przeszkodza
Gortat gra i to w s5 ! Beal i Andsrson out, wiec zadnych zaskoczen !
Atlanta 1,29 i handi do -4,5 pkt (to bezpieczny zaklad) center Denver dzis bedzie mial duzo roboty z Horfordem z Hawks. Tak samo pozycje 1-2 i rotacja w skladzie wieksza o 50-60% po stronie Hawks, to powod do swobodnej wygranej, mimo b2b. Na wlasnym parkiecie walcza dalej Hawks o lepsze rozstawienie.
Bezamore odpada z Atlanty na jego miejsce Jr Hardaway. Zdania nie zmieniam Hawks win, w Denver pod znakiem ? Ciagle Faried
Chicago odpuszczam, wczoraj trener i zawodnicy zagrali jakby mieli przegrac ! Totalna amatorka, hokejowe zmiany , wszystko zle, reakcja a raczej jej brak ze strony trenera a dzis znowu jakies zaskakujace absencje. Brooklyn lubi United Center i moga zagrac jak rowny z rownym
Miami - Charlotte
Tu sie sklaniam ku Charlotte za 2.55 juz 2,70 ! mimo b2b Charlotte ! Analiza za chwile.....
Jakis nowych absencji brak. Charlotte b2b ale potyczke wczorajsza z Orlando nalezy potraktowac jako rozbieganie.
Obie ekipy walcza o lepsze rozstawienie a jest bardzo ciasno i nic nie wiadomo nawet w 1% na wsch.! Tylko to ze Cavs walczy z Raps o nr 1 !
I wlasnie rytm meczowy ma dzis pomoc Hornets. Miami pare dni przerwy i wcale nie sa &quot;mistrzami&quot; wlasnej chali. Licze na &quot;zastygniecie&quot; graczy Heat. I wcale sie nie popisali w ostatnim starciu z Denver (zagrali slabo, mimo wygranej, co czesto czynia ze slabszymi ekipami) Joe Johnson to ich zbawienie, a dzis go kryje dobry,dluzszy obronca od niego czyli Batum. Na 4 poszaleje Marvin Wiliams w Hornets. Jak on rzuca te 3-jki... Jest super !
Decydujace sa pozycje 1-2 i tu widze duza przewage Hornets. Dragic/Wade/Winsolw/Richardason. Graja wolno w ataku jak i obronie na rozegraniu. Dzis Walker/Lin/lee ich zabiegaja i rzuty za 3-pkt beda dzis duza przewaga Hornets&#39;ow i wspomniany rytm meczowy
Dodam iz mecze Indiana-Toronto to czyste 50/50 i zalecam odpuscic i nie sugerowac sie jakims &quot;czuciem&quot;
A w Utah-Pheonix. Wazna absencja w Utah , odpadl Hayward a to taki ich &quot; bialy Jordan&quot; moze wygraja, moze nie ;), ale uwazac na handicapy, ponadto Pheonix ma nie odpuszczac zadnych meczy, jak przegrywac to po walce- zalecenie menagera dla trenera, dlatego odpadl poprzedni trener Hornacek ! Oczywiscie lepiej odpuscic granie na Utah po 1,25 dzis przeciwko Pheonix !
Edit:
3/3
Chcialem przeprosic za pozne umieszczenie typow/analiz. Co proponuje umieszczam duuuuzo wczesniej (znacie mnie !!!), a ewentualnie pozniej edytuje. Tym razem wyszlo bardzo pozno. Lecz za to &quot;
PODZIEKUJCIE &quot; administracji (dzialania na moim super koncie) i zamiast inwestorow, zarobieni bukmacherzy... ????
Wiem ze graliscie Miami, 10-tki wiadomosci dostalem, wspolczuje...

Lecz dziwie sie ze sami nie walczyliscie...., abym szybciej powrocil tj. odzyskal dostep, nie ukrywam, liczylem na Wasze wsparcie, i jestem troche zazenowany brakiem reakcji z Waszej strony....az sie lezka kreci w oku...!
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Jak tylko wystawia zakłady na jutrzejszą noc w NBA to można ładować grubiej w Portland Trail Blazers. Widzę, że Vegas wystawia na ten mecz niezrozumiała dla mnie linię i faworyzuje Pelicansow, podczas gdy to zawodnicy z Portland są &quot;zespołem&quot; a nie zlepkiem kilku dobrych, ale niezgranych ze sobą zawodników. Drużyny na dwoch różnych biegunach - Blazarsi walczą o play-offy, pelicansi nie walczą o nic. Nie wiem, czy nikt nie wypadł dzisiejszej nocy w Blazarsach, ale jeżeli nie to ten kurs będzie perełką, naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić Pelicansow wygrywajacych to starcie.
 
blog-tenisa 128

blog-tenisa

Użytkownik
Kursy wystawione prawidlowo. Nie podjelem jeszcze decyzji, czy tym typem sie interesowac
Przemyslenia na goraco : Portland B2B. Oni na wyjazdach potrafia tak zagrac, jakby nie grali patrzac sie w sufit ! Na skutecznosci 5% z gry !
Nowy Orlean gra o zwyciestwa, tak jak Minesota. Mimo absencji ten sklad pozwala im grac dobre mecze
Cunigham, Anthony,Anderson,Holiday,Douglas,Asik, a nawet Gee moze odpalic. Nie wiadomo co z Cole,&#39;em
W Portland z meczy wyjazdowej serii odpadl Leoanrd (wazny zmiennik na centrze za Plumble i dobrze gra dystansowo-super rzut za 3 pkt)
Nowy Orlean nic nie odpuszcza. Gra o zwyciestwo ! Kurs juz na bet365 jest od rana, zadnych &quot;tajemnic&quot; nie ma ten mecz, nic wielkiego nie &quot;wypatrzyles&quot; !!!
Bardziej interesujace sa pojedynki i ewentualne zwyciestwa :
Detroit wygra z Sacramento
Cavs wygra z Orlando
Lakers wygra ????? z Pheonix
No i mecz dnia
Toronto-Boston
Jak to widzicie... Raps ? ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Detroit-5.5 @ 1.95✅✅✅

Krotko:
Detroit to druzyna dla ktorej wlasny parkiet jest duzym handicapem. U siebie potrafia zagrac mega skutecznie. Krolowie nie maja kompletnie nic wspolnego z jakakolwiek gra obronna. Przy biernej postawie gosci w tej formacji Tloki moga rozstrzelac zza luku rywala.

Proszę o podawanie nazwy bukmachera. //K@mil
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Blog-Tenisa - tak jak wczoraj dałem ciała z Miami, tak dzisiaj znów zaufam swojemu przeczuciu i logice i pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą.
Portland Trail Blazers vs New Orleans Pelicans @1.86 bet365 ✅ 117-12 pod koniec wyszło jednak to B2b, ale Portland przechyliło szalę na swoją stronę.
Ja w to wchodzę grubiej. To fakt, że Portland B2b (po meczu, który przegrali) i że czasem zdarza im się zagrać słabo na wyjazdach (kojarzę, ze dwa takie mecze w tym sezonie). Jest jednak kilka czynników, którymi zawsze się kierowałem w swoich obserwacjach NBA i tym razem przemawiają One na korzyść Blazersów :
1. Blazersi od 6 spotkań nie wygrali niczego na wyjeździe (grali z samymi mocnymi rywalami), NBA to przewrotna liga, dlatego myślę, że dziś z racji trochę słabszego rywala zakończą oni tę nieciekawą serię.
2. B2b w tym przypadku to średni argument, zawodnicy z Portland wygrywali ostatnie 3 z 4 meczów B2b.
3. Atmosfera - zdecydowanie po stronie Portland. Według mnie to oni tworzą zespół, w którym jest dobra atmosfera, co sprzyja zwycięstwom. U New Orleans raczej średnio z atmosferą, a przynajmniej takie odnoszę wraże. Wydaję mi się, że w Pelicansach Anthony Davis jest taką trochę świętą krową i wiele zależy od jego humoru.
4. Trener - Właściwie ten argument powinienem był podać na początku. Alvin Gentry (trener Pelicans) to na ten moment jeden z najgorszych trenerów ligi. Mam wrażenie, że gościu czasem kompletnie nie panuje nad tym co dzieje się na parkiecie, a zawodnicy grają po swojemu. Terry Stotts (Portland) to trener, który z zespołu skazanego na porażki wyciągnął wszystko co dało się najepszego. Myślę, że w kluczowych momentach spotkania, to właśnie dzięki chłodnej głowie i dobrym pomysłom trenera zawodnicy Blazersów mogą mieć przewagę.
To mój główny typ na dzisiejszą noc. Mam nadzieję, że zmażę tym typem swoją wczorajszą pomyłkę.
Co Do Raptors - Celtics - Kyle Lowry może usiaść w tym meczu, ale jeszcze nie wiadomo. Ja nie grałbym na zwycięstwo jednego czy drugiego zespołu, a bardziej na Sumę punktów. Myślę, że linia 209 jest do przekroczenia, ale sam nie gram , ot takie luźne rozkminy.
Detroit powinni wziąć mecz z Kingsami.
Cavs - Orlando bym nie ruszał, wyjazd Cavsów, Orlando czasem potrafi fajnie odpalić, Kevin Love miał jakieś problemy zdrowotne.. po kursie 1,19 chyba nie warto. Lakers - Suns - nie wiem, jakbym miał strzelać to Suns jednak.
Gdybym coś grał jeszcze to będę edytował.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
blog-tenisa 128

blog-tenisa

Użytkownik
Detroit handi -4,5 pkt kurs 1.60 z Sacramento
Cel druzyn. Detroit walka o play-off, o 8 pozycje (aktualnie sa na 9 ). Graja we wlasnej hali ( jest to druzyna ktora dostaje najwiekszego kopa do gry u siebie przy porownaniu z gra poza domem-co widac) Sacramento juz dawno gra o nic, aktualnie nawet nie robia chemi w druzynie, a nawet juz sie wzajemnie nie atakuja, juz im to przechodzi, sa znudzeni wlasnym towarzystwem !
Detroit wczoraj nie gralo, podobnie jak Sac. Pistons ostatnio przegralo po walce z Atlanta i dzis gryza parkiet ku zwyciestwu. Dzis w Sacramento na ten moment wystep pod znakiem ? Rondo, Gaspi i Belinelli. Uwazam ze minimum dwoch z nich nie zagra. A nawet jakby cale trio zagralo nie widze ich wygranej w Detroit. Drumond vs Cusins. Nie widze tu wielkiego wystepu Demarcus&#39;a, bedzie forsowal rzuty z dystansu a to oznacza raczej strate posiadania pilki. Skupmy sie na pozycjach 1-2. Tu przewaga starterow jak i lawki po stronie Detroit ! Nazwisk juz nie wymieniam lecz warto wspomniec o Reegim Jacksonie z Detroit. Dzis nie ma na niego obroncy w Sacramento. A jaki to combo guard nie trzeba podkreslac. Jest dobry w grze solo, w grach pick &amp; rol i pick &amp; pop, super na dystanie i scienciach do kosza. Coz za kontrola ciala i atletyzm. Lider Pistons !!!
Gaspi out ! Dodatkowo Caluey-Stein tez out ! Dwoch mega waznych graczy grajacych na 4. Dodatkowo po mojemu jeden z dwojki Rondo &amp; Belinelli nie zagra napewno !
Pobierac Detroit. Tloki dzis 10/10

Toronto win kurs 1.81 z Bostonem
Mimo B2B Toronto uwazam ze wygraja &quot;na spokoju&quot; Wyscig o pierwsza posade na wschodzie trwa miedzy wspomnianymi Raps i Cavs.
&quot;Musza&quot; wygrywac takie mecze !. Niby DeRozan i Lowry wczoraj po 40 minut gry, lecz dzis chca dac swoim kibicom zwyciestwo. Prosze sie nie bac kursu. Kurs jest mega, ja bym dal max 1,40-1,50. Ponadto to Toronto ma wieksza pole manewru ze skladem !. Nawet jak nie zagra jeden z liderow Raps widze ich zwyciestwo. Obecnie ich status jest ze graja obaj ! Boston dzien przerwy po mega porazce na wlasnym podworku z OkC. Chlopcy sa ostatnio sflustrowani i z ich rotacji odpada na dzis znowu Jerebko i Crowder. Dwie bardzo wazne postacie. W tym momencie Boston gra tylko siedmioma znaczacymi zawodnikami, gdzie tylko dwoch ma forme ! Graja tak: 4/5/3 A.Johnson/Sulinger/Smart i 2/1 Bradley/Thomas a z lawki to Turner i Olynyk. Oni zaraz wypadna na 7/8 miejsce na wschodzie. W formie jest tylko Thomas i Bradley czyli pozycje 1/2 . Obroncow i to dwoch jest na Bradleya i to on bedzie mial problemy dzis z Rossem i Powelem (jest duzo mniejszy !)
Jak zagra Lowry to Thomas s Bostonu ma ciezko ! Nawet bez Lowrego, Joseph (tozgrywajacy z lawki) zrobi swoje. Pozycjami 1-2 Boston tego nie wygra. Toronto przewaza dzis fizycznie, lepsza rotacja i rzutami za 3-point z wyzszych pozycji czyli 3-4. I tym wygra mecz dla swoich kibicow (Pozdrawiamy Drake&#39;a z trybun Toronto)
Juz 1.90 na Toronto ???? . Polecam to pobierac, nawet w singlu.
W Bostonie w s5 zagra Evan Turner. To wazne info. Z lawki wejdzie Smart (bardzo surowy w ofensywie) Turner bez formy-nie odmieni losow meczu ! A drugi garnitur Celtow (rezerwowi glownie na 2 i 4 kwarte bedzie wrecz beznadziejny)
La Lakers handi +1,5 pkt kurs 1,53 z Pheonix Suns
Analiza za chwile
Edit:
Nawet nie mialem na to ochoty po wczorajszym smietniku w dziale...

odpadl Kobe , info o tym bylo okolo 00.00. Zamiast Wam o tym napisac, przepychalem sie z &quot;leszczami&quot; w dziale, a typ bazowal na wystepie Kobasa !!!
Na zapewnienia o typach (zaktualizowanie informacji o ewentualnych rotacjach, absencjach zawodnikow) na Toronto i Detroit nie zabraklo sil i widze wielu skorzystalo. Jordan z Wami ;)

Pozdrawiam
Reszta spotkan mnie nie interesuje. &quot;Glosnego&quot; spotkania z dnia dzisiejszego Orlean-Portland nie gram i odradzam wszystkim ! Wczoraj dwoch strzelcow z s5 Portland( dwie glowne postacie ) czyli Linard i McCallum zagralo po 40 minut przy duzej intesywnosci ( nie wiem po co ! ) Reszta zespolu moze byc niewidoczna dzis, a jak zawiedzie jeden z tej dwojki to pozamiatane ! Sa b2b i rotacja skladem ostatnio mizerna ! Orlean dzis gra o zwyciestwo, zwlaszcza z druzyna z zachodu na swoim podworku, niby nie ma play-off juz dla nich, lecz zwyciestwo to jest ich cel na dzis. Dzis wygra ta druzyna ktora &quot;sypnie&quot; wiecej trojek, a Orlean umie to zrobic w postaciach Andersona !!!. Cunighama, Douglasa, Holidey&#39;a, Gee.. Walka o utrzymanie pozycji na awans do play-off dla Portland niewiele ma &quot;do gadania&quot;, skoro New Orlean bojowo dzis nastawione do walki i to na swierzosci. !!! To sa powody dlaczego nie gram na Portland, a gra na New Orlean mnie nie interesuje. Typowe 50/50
Edit:
Moje przewidywania odnosnie Portland sie sprawdzily. Decydowal dzis o ich zwyciestwie tylko i wylacznie dobry wystep Lillard&#39;a i McCalum&#39;a. Obaj zdobyli po 30 pkt ( na okolo 50% skutecznosci !!! + duza ilosc wykonanych osobistych) Wsparl ich z lawki Henderson, 19 pkt ( skutecznosc 50%)

Polecam ruchy
Kursy
unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
robert1d 50

robert1d

Użytkownik
Witam wszystkich i pozdrawiam...
Proponuje gre na Boston 1H powyzej 50.5 kurs 1.9 (5Dimes)⛔
Boston zawsze rozpoczyna swoje mecze bardzo agresywnie. Kontuzja Jerebko i Crowder, a zwlaszacza tego drugiego napewno oslabia Celtics, ale nie na tyle, aby Boston nie pokryl tego typu. W obu meczach tych druzyn w tym sezonie Boston spokojnie przekroczyl 50pkt. Co do calego meczu bedzie trudno Celtics go wygrac w Toronto, ale jesli wytrzymaja do koncowki z nie wiecej niz 3-4 pkt straty, to maja szanse.
Gram moj typ na Boston 1H o50.5 i Toronto zwyciestwo.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
chamberlain 473,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Los Angeles Lakers - Phoenix Suns
Brandon Knight over 19.5 pkt @ 1.87 ✅
Betano
Kursy w moim odczuciu przesadzenie nisko na Lakersów, ale tu nie o tym. Knight to jak wiadomo w tej chwili pierwsza opcja w ataku Słoneczek, obok Bledsoe tworzyli fajną opcję w ataku, ale jak wiadomo Eric już bardzo dawno wypadł z gry, Brandon również przez długi czas nie grał, przez co Play Offy Słoneczkom uciekły. Odkąd wrócił do gry utrzymuje całkiem fajną formę, a co najważniejsze dostaje bardzo dużo rzutów, w meczu potrafi oddać ich nawet 25, co dla overu punktowego jest bardzo istotne. Dzisiaj grają b2b, po meczu z mocno defensywnymi Utah, Knight zdobył tylko 17 pkt, ale nie ma się czemu dziwić, żaden zawodnik nie przekroczył tej linii, zagrał tylko 32 min, więc dzisiaj nie będzie zbytnio odczuwał tego spotkania. Dzisiejszym przeciwnikiem Lakersi, które o obronie za dużo nie wiedzą, z takimi właśnie drużynami Phoenix może pokazać się z jak najlepszej strony. Brandon na pewno okazji rzutowych będzie miał dzisiaj dużo, mniejszej ilości minut również nie powinno zabraknąć, linia ustawiona nisko, jeśli nie nałapie głupich fauli, powinien spokojnie przekroczyć. W tym roku przeciwko Lakersom rzucał 30 pkt i 25 pkt, dzisiaj nie powinno być gorzej.
Przykro się czyta co dzieje się w tym dziale, już prawie nikt nie chce się wypowiadać, kolejne multi robi zamieszanie, robiąc z siebie Boga, a administracja nie wyciąga z tego żadnych wniosków, naprawdę szkoda całego działu. Od razu zaznaczam, że nie będę odpowiadać na żadne zaczepki, nie karmi się trolla.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
blog-tenisa 128

blog-tenisa

Użytkownik
Juz 1.90 na Toronto . Polecam to pobierac, nawet w singlu.
W Bostonie w s5 zagra Evan Turner. To wazne info. Z lawki wejdzie Smart (bardzo surowy w ofensywie) Turner bez formy-nie odmieni losow meczu ! A drugi garnitur Celtow (rezerwowi glownie na 2 i 4 kwarte bedzie wrecz beznadziejny).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Przestań spamować w dziale i jak Ci się nudzi to zrób sobie własny temat i tam prowadź czat. Nie znasz zawodników nawet, piszesz bzdury wyssane z palca, a userzy kierują się opiniami w dziale. Naucz się pisać poprawnie po polsku, to może ktoś z Tobą będzie chciał prowadzić dyskusję.

Ja od siebie polecam Enes Kanter over 13,5 1,85 w Rivalo, dzisiaj bez analizy ;-)
blog tenis to dzieciak, gimbus co najwyzej z 15 letnim stażem Życia ,a nie analiz zakładów

styl pisania gorszy niż mój 13 letni brat, spam , literówki, &#39;podniecanie się typami&#39;, jara się że jest na forum krótko, trafił kilka mega kursów po 1,3 na fawortów - takich ludzi trzeba kasować w zalążku, spam od kilku dni najgorszy odkąd śledzę ten dział - a śledzę go prócz go coversów jako jedyny w siecie , ***** panowie moderatorzy wiadomo ,ze nie na reke kasowac typa co tam trafil na start kilka &#39;1,20&#39; ale mam nadzieje,ze za chwile nie bedzie tu takich kwiatkow.

Trzymajcie poziom jako forum, jako jedyne forum bukmcharskie z dzialow NBA w Polsce, wiec kasujcie posty tego typa i kolezki gimbusa z ktorym sie wyklółca %)

i powodzenia, jutro hicik no bez sas-gsw, oby 44 wygrana sas u siebie i utarcie noska stefkowi, ktory nigdy tam nie rzucil wiecej niz over 24 pkt w waznych meczachi i gsw nie wygralo blisko ~20 lat w erze Duncana w sezonie regularnym ,olac ten dlugi sezon regularny, za dlugi o 20 meczy ,gdyvby go skrocili do 60 paru meczy byloby sie czym ekscyctowac, wiecej niz typy &#39;blog-tenisa&#39; za 1,10-1,20 pewniaki %) yo
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Musiałbym z 2h cytować Twoje posty, żeby Ci uświadomić że lejesz wodę w dziale, i większość co piszesz to bzdury.
Pisałeś wątek o Nowym Orleanie. Czy Ty chociaż oglądałeś jeden mecz tego zespołu? Jak można napisać że Alonzo Gee może odpalić? Albo Dante Cunningham? To są zadaniowcy, głównie do obrony, zdarza się im rzucić jakieś punkty ale obecnie w Nowym Orleanie jest 3 czołowych strzelców. I są nimi Davis, Holiday oraz Anderson.

Jeśli Alonzo Gee może odpalić, to pytanie kiedy, czekam na mecz w którym &#39;&#39;odpali&#39;&#39;. Ponadto pisz poprawnie imiona i nazwiska graczy bo aż oczy bolą i nie są to zwykłe literówki.
http://espn.go.com/nba/player/gamelog/_/id/4232/alonzo-gee
Masz tego gracza który podobno może odpalić. Sacramento to nie jest drużyna? Teoretycznie, bo Cousins wprowadza dużo zamieszania, i nie może(chce) się porozumieć z trenerem. Oni mają roster spokojnie na PO i duża liczba osób także w Stanach liczyła zobaczyć Króli w tym sezonie w PO.

Jeśli piszesz w dziale, to ja jak i każdy inny user mamy prawo komentować Twoje posty. Pozdrawiam
dyskusja z osobami pokroju &#39;15 letnie doswiadczenie i &quot;zostawione odciski&quot; w USA, U.K. i Azji.&#39; lub tym drugim uefocos tam - konczy sie ,w momencie gdy gosc pisze np. o trenerze Pelikanów ze to leszcz
piszesz ze Gentry to ...nie bede cytowal, a gosc od poczatku rozgrywek był w topie PPT (wiesz co to PPT w ogole? pkt po time outach, czyli z reguly najwieksza wiedza trenerska), dopiero w 2 fazie sezonu gdy fatalnie spisujacy sie gracze pelikanów + kontuzje spowodowaly ze NOP nie liczy sie w walce o PO , A.Gentry spadł do (i tak ) gorne polowki trenerow w PPT (obecny wynik 0,882 pkt w to) .
Skonczcie wiec swoje wywody nt nba i to pajacowanie w temacie bo czytac sie tego nie da, masz ochote pospampowac to lec do HP i oszczędźcie wiekszym graczom czytania tych epopeji jak za czasów janko muzykanta w gimnazjum , peace
edit: typ z blazers był oczywiscie dobry, bo pelikany nie graja juz dosłownie o nic (ani o wiecej piłeczek w drafcie, ani też o PO) ale nie o to chodzi, tylko o Wasz styl pisania w tym temacie i robienie z niego śmietnika, popatrzcie w poprzednie tematy i znajdzcie w nich cos podobnego, ja też przepraszam, że dałem się w to wciągnąć ale zbliżają się PO ,ważne momenty reglulara, człowiek chce coś wyciągnąć wartościowego a nie czytać takie pierdoły
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
To ja napisałem o Gentry. Pelicansi mają bardzo dobry roster a nic nie grają i to nie od połówki sezonu, tylko od początku. W takim razie Alvin Gentry potrafi bardzo dobrze rozegrać time-outy, ale co z tego, skoro nie przekłada się to na wyniki. Odkąd Gentry przeszedł do Sunsów (Nie pamiętam, kiedy to było) nie widzę zbyt wiele pozytywów w prowadzonym przez niego zespołach. I nie zmieszałem go z błotem, jest na pewno lepszym trenerem NBA od każdego z nas tu na forum. Nie zaśmiecajmy już tego tematu proszę.
PS. Zespół prowadzony przez trenera, który jest jednym z liderów w jakimś PPT przegrywa właśnie na swoim parkiecie 20 punktami z Portland Trail Blazers.Statystyki to nie wszystko. I nie nazywaj nikogo pajacem. Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom