>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Luty

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Boston ML @ 1.75 by Marathon ✅
Nie grywam ML, ale dzisiaj, po takim kursie zagrać muszę.
Celtics są 3.5 meczu za Hornets i Heat, czyli odpowiednio 7 i 8 ekipą obecnie na wschodzie. Pomiędzy jeszcze są Nets i Pistons.
W tej stawce szanse na awans do postseason wyglądają całkiem realnie. Miami bez Wade&#39;a męczy bułę w ataku strasznie. Hornets wypadł Kemba. Nets próbują wymieniać każdego swojego zawodnika i nikt tam nie wie, gdzie będzie grał jutro. Jedynie Pistons, mimo braku Jenningsa, wyglądają na ekipę, która za te play-off&#39;y da się pokroić.
Po przeciwległej stronie kontynentu Denver są teoretycznie w podobnej sytuacji, zajmując to samo co Boston 11 miejsce. Ale jak wiadomo East a West to jak niebo a ziemia, jeśli chodzi o walkę o postseason. Na zachodzie Denver już o awansie dawno zapomniało. Są 9.5 GB za Phoenix, a przecież po drodzę jeszcze są Oklahoma i Nowy Orlean. W tej sytuacji zawodnicy Denver znaleźli kozła ofiarnego (może słusznie) w swoim coachu i od kilku meczów robią wszystko żeby Briana Showa zwolnić. Przegrali wczoraj z 76ers, pozwalając zdecydowanie najgorszej ofensywie ligi na rzucenie ponad 100 pkt. Wcześniej przegrali u siebie z Hornets różnicą 18 pkt, a jeszcze na początku IV kwarty przegrywali nawet 35-oma punktami. Jeszcze wcześniej 69 pkt rzucone Miśkom i kolejna wysoka porażka. Ogólnie są 1-10 w ostatnich 11 meczach, a co ciekawę tą serię poprzedza 5W streak.
Sam Show dobrze wie, że zawodnicy go nie chcą.
„To po prostu wygląda jakbyś musiał się starać, żeby przegrać tak mocno i w taki sposób w jaki my przegrywamy.”
Ale menegment Nuggets uważa, że nie ma problemu i Showa trzyma dalej. Może to i jest jakaś metoda - Nuggets będą przegrywać do końca sezonu seryjnie i jeszcze załapią się na jakieś miejsce w TOP 5 loterii.
Nie widzę tu Nuggets. Oczywiście, jeśli raptem zagrają &quot;normalnie&quot;, to w meczu może zdarzyć się wszystko, ale w takiej sytuacji jaka jest obecnie raczej Denver pojechało do Bostonu, bo trzeba, a nie bo chcą.
I jeszcze coś, czego nie lubie, ale też wskazuje na Boston - trendy.
Nuggets are 1-4 ATS in their last 5 vs. Eastern Conference.
Nuggets are 1-5 ATS in their last 6 games following a ATS loss.
Nuggets are 1-5-1 ATS in their last 7 games playing on 0 days rest.
Nuggets are 0-4 ATS in their last 4 games vs. a team with a winning % below .400.
Nuggets are 0-4 ATS in their last 4 vs. NBA Atlantic.
Boston
Celtics are 4-0 ATS in their last 4 when their opponent allows 100 points or more in their previous game.
Celtics are 7-1 ATS in their last 8 vs. Western Conference.
Celtics are 4-1 ATS in their last 5 vs. NBA Northwest.
Celtics are 8-2 ATS in their last 10 games playing on 0 days rest.
Home team is 19-7 ATS in the last 26 meetings.
Favorite is 13-6 ATS in the last 19 meetings.
Nuggets are 1-4 ATS in the last 5 meetings.
Nuggets are 0-4 ATS in the last 4 meetings in Boston.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
friendly 421

friendly

Użytkownik
Łołoło, ciekawy meczyk na oku mam. Minnesota vs Miami. Czy ja naprawdę widzę wyższy kurs na Heat? Okej. Okej, mają może gorsze chwile, bez Wade to nie ta sama bajka, borykają się z różnymi historiami, ale dzisiejszej nocy grac będą z ostatnią drużyną ligi, która żeby nie wiem co nie potrafi sobie poradzić z najsłabszymi zespołami. Miami jest na krawędzi 8 miejsca, musi bronić pozycji, a jak nie będą nabijać punktów na drużynie takiej jak wilki to na kim innym? Kurs - + 2 jest bardzo kuszący i dzisiaj spróbują go zagrać. WhiteSide oraz Bosh mam nadzieję pociągną drużynę do zwycięstwa, normalnie nie chce mi się wierzyć w zwycięstwo Minnesoty, chociaz ostatnio też byłem pewny meczu Milwaukee vs toronto i sie mocno zawiodłem. Tak czy owak dzisiaj próbuję znowu. To, że Wilczury grają dzisiaj u siebie wiele nie zmienia bo mają tragiczny bilans i tu i tam. GO MIAMI!
Minnesota vs Miami Heat 2 -&gt; 2,1 @betsson ⛔
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Russell Westbrook over 23,5 pkt -&gt; 1,85 -&gt; Millenium :!::!::!: ✅✅✅ lajtowo
Russell średnia 24,9 PPG. Dzisiaj łatwy matchup z Evansem i to głównie na PG gości będzie spoczywał ciężar zdobywania punktów, pod koszem ciężko, bo Anthony Davis &amp; Asik to nie jest łatwa para stoperów dla podkoszowych OKC. Dodatkowo ciekawa informacja właśnie napłynęła na roto. Nie ma tutaj zbytniego kombinowania tylko łykać póki linia zdecydowanie niska. Nie ma potrzeby się dłużej rozpisywać, bo każdy kto ogląda NBA wie jak wygląda gra OKC gdy nie ma KD ;-) OKC potrzebuje zwycięstw żeby dostać się na PO. Russ dzisiaj robi over 30 albo coś koło tego się zakręci. Polecam mocno i pozdrawiam.

 
Otrzymane punkty reputacji: +52
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Minnesota vs Miami Heat 2 -&gt; 2,1 @betsson
Ja raczej szedlbym w strone Minnesoty. Pek, Rubio i KMartin wrocili do zdrowia i nie ma co porownywac ekipy bez tych zawodnikow do druzyny z tymi zawodnikami jak i samego bilansu. Ostatnio w calym skladzie zagrali mecz z Mavs i po mimo slabiutkiego poczatku gdzie przegrywali juz pona 20 punktami doszli rywali i pod koniec bylo juz tylko -2. To wszystko bylo na wyjezdzie. Dzisiaj graja u siebie ze slabszym rywalem, ktory dodatkowo gra b2b. Personalnie moim zdaniem zdecydowanie lepiej wygladaja od Miami a powrot Rubio na pewno bedzie mocno widoczny bo gosc jest kreatorem ponadprzecietnym a takze bardzo dobrym defensorem. Jedynym powaznym problemem jest lawka ale na szczescie Miami w tym elemencie na podobnym poziomie z tym, ze Sota ma Mo Williamsa ktory moze liderowac rezerwami a takiego goscia po stronie Heat nie widac. Wade dalej nie gra wiec jezeli uda sie utrudnic gre Boshowi to powinno byc zwyciestwo gospodarzy. Ja ide w strone Minnesoty.

Minnesota - 2,5 2.07 pinnacle
⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
To tak trochę informacyjnie.
Jak ktoś planuje zagrać Dallas dzisiaj w Oakland, to radzę się zastanowić, czy przypadkiem nie lepszą opcją będzie typ z Williama.
Dirk Nowitzki 18 lub więcej &amp; Dallas win @ 11 ⛔
Czy Dallas wygra? Nie wiem.
Natomiast mam swoje zdanie na temat Dirka dzisiaj. Już pare razy wspominałem - Green to jeden z najmniejszych PF w lidze. Niemiec jest od niego przede wszystkim wyższy.
Dirk przeciwko Greenowi w match-up&#39;ie notuje średnio 21 per game w 6 meczach, z czego w meczach, gdzie rzeczywście dużo grali przeciwko sobie, czyli gdy Green również wychodził w S5 rzucał odpowiednio 23 (w tym sezonie) i 33 pkt.

Tak jak pisałem - nie wiem czy Dalas wygra, ale w tym typie jest ogromne value, bo skoro samo Dallas ML chodzi po ok. 4.50, to tutaj więcej niż 7-8 być nie powinno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
New Orleans Pelicans - Oklahoma City Thunder
Typ:
-Russell Westbrook over 25,5
pkt@1,85 (betsson) ✅✅✅

Podpisuję się pod typem jak i analizą Rambo, nie będę specjalnie pisać nie wiadomo czego, bo sytuacja jest prosta jak drut. Poprzednio Russ dał zarobić (atrakcyjna linia 22 w unibecie) i tak też powinno być dziś, mimo wyższej linii. Mecz szalenie ważny dla OKC, bo Pelicans to bezpośredni rywal do PO i nie można wcale wykluczyć, że to drużyna z Nowego Orleanu nie znajdzie się w PO kosztem OKC (raczej Suns, ale poczekajmy). Russ ostatnio z Magic bez KD niby tylko 25 pkt, ale wtedy okoliczności były nieco inne, niż dziś - wysokie prowadzenie, mniej wymagający rywal, 21 pkt po 3 kwartach i małe minuty w 4 q. 15 rzutów oddanych w tym meczu przez Russa było najmniejszą liczbą od 8 spotkań, to się prędko nie zdarzy, na pewno nie dziś. Dziś Thunder są dogiem, zapowiada się wyrównany mecz i bez +/- 30 pkt Russa nie widzę wygranej gości - szykują się ciężkie minuty, wiele rzutów dla PG gości.
Dla uzupełnienia w poprzednim meczu z Pelicans 21 grudnia, 29 pkt Russa przy 10/27 z gry ;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Boston Celtics -3 - Denver Nuggets 1,97 ✅ 104:100 wyglądali jakby nie chcieli wygrać
Mógłbym pisać analizę ale po co jak wystarczy przewinąć troszkę w górę i świetna analiza tego meczu. Właściwie ciężko cokolwiek dodać i nawet nie ma sensu. Dla mnie fajne value.
Houston Rockets -3,5 - Chicago Bulls 2,02 ✅ 101:90
Bardzo ciekawy meczyk, ale ja widzę tutaj zdecydowanego faworyta w gospodarzach. Houston gra przede wszystkim równiej. Chicago to taka młoda dziewczyna, nigdy nie wiadomo jaki humor się trafi danego dnia. Są ciężcy do przewidzenia. Wygrane ze Spurs i Dallas, potem porażka z Miami i wygrana z Warriors, po czym przegrywają z Lakers i Suns. Widać, że potrafią spinać się na mocnym rywali, ale dla mnie więcej jakości mają Rockets, szczególnie u siebie. Prócz pojedynczych wpadek grają dosyć regularnie i przede wszystkim ciężko jest cokolwiek ugrać kiedy grają u siebie.
Co jeszcze przemawia za nimi to fakt ostatniej porażki. Trendy pokazują bilans 6:1 po porażce jako faworyt oraz 6:1 po porażce +10pkt.
Harden i Jones są prbl ale nie sądzę by którykolwiek miał dzisiaj nie zagrać.
Mam jeszcze kilka pomysłów ale jakoś brak weny totalny, więc szkoda na siłę wrzucać typy.
NBA 2014/2015 58:46:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Noc zdecydowanie udana. Faworyci nie zawiedli. Bez wiekszej analizy na dziś:
Cavs - Clippers - najwięcej pkt w jednej kwarcie - Cavs - 1,57. ✅✅✅
Dzisiejszej nocy na samych zakładach najwiecej pkt w 1 kwarcie można było ładnie powiekszyc kapitał. Mianowicie - Atlanta -1,50, Bucks - 1,4, Boston 1,71, Minnesota 1,74, Houston-1,6, Thunder-1,7, GSW-1,4 itd. Także fajne kursy były do pobrania. Szkoda, że nie wrzuciłem na strone.
Wracając do nocnego spotkania dzis licze na na szybka ofensywna gre obu ze stron i przy dobrej skutecznosci linia 207 powinna zostac pokryta, ale tego raczej nie gram, do wieczora jest czas na przemyślenia. Gospodarze w moich oczach sa faworytami i to oni pewnie narzuca tempo gry w tym meczu. Dalej kierujac sie mysla - zwyciezcy zazwyczaj rzucaja najwiej pkt w kwarcie stawiam na Cavs po przyjemnym kursie. Poźniej pewnie pojawia sie kursy na inne spotkania i bedzie można stworzyć dubelka. Także szczerze polecam.
 
M 676

mmichael83

Użytkownik
Charlotte Hornets - Washington Wizard

2 PINNACLE

1,93


Powracam po krótkiej przerwie,

dzisiaj pod lupę biorę spotkanie w Charlotte, gdzie przyjezdzaja panicze ze stolicy z naszym rodzynkiem. Gospodarze dalej wystepuja bez Kemby Walkera,czyli swojego lidera i o dziwo dobrze im idzie, 4 zwyciestwa z rzedu u Siebie robia wrazenie , tym bardziej ze bilans maja ujemny (21-27 ogolnie,12-13 u siebie ) ostatni mecz 3 dni temu wiec sa wypoczeci,czego nie mozna powiedziec o druzynie gosci ktora wczoraj odwiedziła najlepsza druzyne ligi Hawks z Atlanty, oczywiscie przegrali ale dziwi mnie eksploatacja czolowych graczy,Wall,beal po 39 min, Marcin zagrał dobre zawody rzucajac 14 pkt.
Dlaczego wiec gram na gosci ??
Licze na 2 przełamania, pierwsze to 4 porazki z rzedu 3 druzynie wschodu to juz duzo,a jeszcze wiecej bo 5 porazek z rzedu odniesli przeciwko dzisiejszym rywalom. Graja czesto bo sa w tej samej dywizji, ostatni raz wygrali i to na ich terenie 8.01.2014 roku
Argumenty zeby gosci wygrali oczywiscie sa- Wall,Beal,Gortat,Pierce,Nene,Humprhies to wystarczajace ogniwa zeby rozniesc w pył gospodarzy którzy sa w dalszym ciagu oslabieni,Kemba Walker to ich najlepszy strzelec ( pow 18 ppg) i najlepiej podajacy ( 5)
i nie wierze ze beda ta serie dalej kontynuowac bez niego.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Los Angeles Clippers
Typy:

-Over 211,5@2,40 (unibet) ⛔⛔⛔ Worst. Night. Ever.
-Chris Paul over 28,5 pkt + asyst@1,85 (betsson) ⛔⛔⛔
-Chris Paul over 9,5 asyst@1,66 (bet365) ⛔⛔⛔
-Over 59,5 w najwyższej punktowo kwarcie@1,90 (maraton) ⛔⛔⛔


Jak w wielu innych przypadkach, tak i dziś są to dla mnie typy dosyć oczywiste, a takie zwykle trafiam. Nieco podejrzanie niskie linie, przypominam, że w pierwszym meczu obu ekip 16 stycznia, padło łącznie 247 punktów, a w Cavs nie grał wtedy Love, który jest słabym obrońcą i świetnym punktującym jednocześnie, tak więc jego obecność dziś powinna być z korzyścią dla overu.
Wybitnie ofensywna para, trudno o bardziej kuszące spotkanie do grania rozmaitych overów niż mecz, w którym na parkiecie zobaczymy Paula, Griffina, Crawforda, Jamesa, Irvinga i Love&#39;a...brzmi jak obsada meczu gwiazd, chyba tak można po części więc nazwać mecz dzisiejszy. Poza CP3 i James nie są to wybitni obrońcy, natomiast w ofensywie każdy jest demonem, każdy, poza Griffinem regularnie rozciąga obronę trójkami.
Jedyne co może niepokoić w kontekście overów to ostatnia forma jednych i drugich, Cavs poprawili defens, Clippers nieco opuścili się, jeśli chodzi o zdobycze punktowe, jednak trudno zakładać, by w dalszej części sezonu te trendy się utrzymały. Clippers to przecież ciągle 2 ofensywa ligi (efektywność), zespół skrojony idealnie pod regulara i wielkie zdobycze pkt. Cavs są dalej jeśli chodzi o rozmaite wskaźniki, jednak po pierwsze ciągle robią postępy, po drugie trener Blatt znany jest jako fachowiec przede wszystkim od ofensywy i z takim składem można liczyć, że Cavs będą reuglarnie przekraczać setkę.
Na Chrisa Paula stawiałem mnóstwo razy, zwykle z powodzeniem, głównie asysty, rzadziej punkty z asystami, jednak Paul obecnie jest w świetnej formie rzutowej i typ na pkt i asysty wydaje się nawet pewniejszy, niż na same podania. W 5 na 6 kolejnych meczów CP3 rzucał 20 lub więcej pkt, takiej passy nie miał jeszcze w tym sezonie. Asyst ostatnio nieco mniej - 8,6,7,6,8, jednak takie serie bez dwucyfrowej liczby asyst nie są codziennością, przełamania można się spodziewać w każdej chwili...prawdopodobnie dziś, przypomnę poprzedni mecz Paula vs Cavs:
15 pkt, 14 asyst, warto dodać, że 15 oczek nabił na słabym 4/15 z gry.
Napisałem wyżej, że jedyny minus dla overów w meczu to forma, jest jednak jeszcze jeden - prawdopodobna absencja Redicka. Rzucający Clippers ma problemy z plecami, jeśli on nie zagra wyjdzie za niego Crawford. Gracz ultra ofensywny, jednak może zabrać kilka asyst Paulowi i osłabi ławkę. Koniec końców sam brak Redicka nie powoduje w moim odczuciu, że typy tracą value.
Co do typu na kwartę, to argumenty są oczywiście pokrewne dla overu ogółem, dodam więc tylko przebieg pierwszego meczu między Clippers i Cavs:
61, 64, 62 i 60 - we wszystkich 4 kwartach wchodziła linia, która dziś musi być pokryta tylko w jednej ;-)
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Tyson Chandler over 10 @ 1.90 by Marathon ✅
Wrócił stary, dobry (zły?) Cousins ;)
To co ostatnio wyprawiał w obronie, to jest jakaś paranoja. Totalna olewka. Zagrał chociażby coś takiego.
Sam Chandler 10.8 per game w sezonie. Oczywiście nie jest opcją w ataku więc rzutów oddaje mało, ale są to najczęściej akcje nad koszem (128 dunków w sezonie - 2 miejsce za Jordanem).
No ale najlepsze - rozegrali przeciwko sobie łącznie 11 spotkań, z czego na takiej linii Tyson zrobił 7 overów, 2 undery i 2 zwroty. Średnia za te 11 spotkań 13.5 per game, w tym dwa mecze w tym sezonie, w których Chandler rzucał odpowiednio 14 pkt (w listopadzie) oraz 16 pkt, całkiem niedawno - w styczniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Charlotte Hornets +1,5 - Washington Wizards 2,02 ✅ 94:87
Dla mnie Charlotte jako dog tutaj to lekkie nieporozumienie. Wizards mają ostatnio problem bo grają po prostu słabiej i widać lekką zadyszkę. Chociaż fakt jest taki, że ta ekipa nie grała wybitnie. Fakt grają dużo lepiej, ale tak naprawdę wygrywali z tym kim mieli w danym momencie. Solidna gra wystarczyła by wyrobić taki bilans na słabym wschodzie. Dodatkowo wszyscy wiemy, że Wizards away traci sporo ze swojej siły. Zarówno w ofensywie jak i defensywie zdobywają i tracą o punkty mniej/więcej aniżeli ich średnia w sezonie.
Kolejna sprawa to trendy:
revenging a home loss vs opponent: 2-8 ATS
vs. division opponents: 2-8 ATS
WSH b2b a to przeciwko coraz lepiej spisującej się obronie Hornets to może być kolejny powód, dla którego warto tutaj poszukać linii na gospodarzy. Trzeba przyznać, że po nowym roku ta ekipa gra bardzo solidnie, bilans 11-3 mówi sam za siebie, a przegrywali tylko z Cavs, Spurs dwukrotnie.
Szczerze to nie widzę powodów , dla których WSH miało by tutaj być faworytem, tym bardziej mając na uwadze poprzedni mecz tych drużyn kilka dni temu.
Los Angeles Clippers over 101 1,892 ⛔ 94 ceglarnia pełną gębą, aczkolwiek warto zwrócić uwagę na grę Cavs w obronie bo jest dużo lepiej
Wchodzę troszkę grubiej.
O LAC pisane ostatnio wiele. Graja coraz lepiej i przede wszystkim widać to po ofensywie, która w ostatnim czasie notuje bardzo dobre cyferki. Nie wiadomo co z JJ, ale spokojnie ma kto przejąć jego rzuty, tym bardziej, że dzisiaj Clips mają fajny matchup w postaci Griffina i Love, który jak wiemy asem w defensywie nie jest.
CP3 też w końcu jakby budził się ze snu zimowego. Cavs na pewno bronią lepiej o czym świadczy fakt, że w ostatnich 9 spotkaniach żadna ekipa nie zdobyła 100pkt+(Inna sprawa, że prócz OKC, które ma swoje problemy, Portland, które również w ofensywie bez LeMarcusa nie gra tak skutecznie, Chicago, o których pisałem wczoraj to nie mieli wybitnych ekip ofensywnych w schedule), ale wg. mnie można się dzisiaj spodziewać raczej szybszego tempa bo obie ekipy nie ma co ukrywać takie tempo preferują.
Ta linia wynika z dosyć wysokiego hc na Cavs i mnie to odpowiada bo wg. mnie powinna być ona wystawiona w okolicach 103-104 punktów.
NBA 2014/2015 59:47:1
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Charlotte - Waszyngton
Typ: over 10,5 punktów Michael Kidd-Gilchrist
Kurs: 1,85
Bukmacher: Sportingbet


Rewanżowe starcie za pojedynek z poniedziałku, kiedy to Charlotte wygrało w Waszyngtonie 92:88. Po kontuzji Kemby Walkera (18,8 punktu na mecz) ciężar zdobywania punktów rozłożył się na wielu zawodników. Jednym z graczy, który do tej pory na tym zyskali jest Kidd-Gilchrist. Ostatnie cztery spotkania bez Walkera to niezłe wyniki Kidda-Gilchrista:

- NY 10 punktów (2-10, 30 minut),
- San Antonio 14 punktów (7-13, 25 minut)
- Denver 17 punktów (7-13, 30 minut)
- Waszyngton 13 punktów (4-6, 37 minut)

W poniedziałkowym starciu w Waszyngtonie zagrał na 66% skuteczności, ale oddał tylko 6 rzutów resztę dołożył rzutami wolnymi. Ogólnie ostatnie mecze, no może poza NY (20%) grał na świetnym procencie 53,8 – 53,8 – 66,7.

W tym sezonie zdobywa średnio 10,3 punktu na mecz, grając 26,8 minuty. Jednak pod nieobecność Walkera jego średnie punktowe powoli wzrastają. Ostatnie 5 spotkań do zdobycze dwucyfrowe. Dzisiaj również można liczyć na zdobycze w podobnych granicach. Ogólnie cały zespół z Charlotte prezentuje się obecnie bardzo solidnie, czego nie można powiedzieć o gościach ????

Wynik: 11 punktów✅
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Noc zdecydowanie udana. Faworyci nie zawiedli. Bez wiekszej analizy na dziś:
Cavs - Clippers - najwięcej pkt w jednej kwarcie - Cavs - 1,57.
Dzisiejszej nocy na samych zakładach najwiecej pkt w 1 kwarcie można było ładnie powiekszyc kapitał. Mianowicie - Atlanta -1,50, Bucks - 1,4, Boston 1,71, Minnesota 1,74, Houston-1,6, Thunder-1,7, GSW-1,4 itd. Także fajne kursy były do pobrania. Szkoda, że nie wrzuciłem na strone.
Wracając do nocnego spotkania dzis licze na na szybka ofensywna gre obu ze stron i przy dobrej skutecznosci linia 207 powinna zostac pokryta, ale tego raczej nie gram, do wieczora jest czas na przemyślenia. Gospodarze w moich oczach sa faworytami i to oni pewnie narzuca tempo gry w tym meczu. Dalej kierujac sie mysla - zwyciezcy zazwyczaj rzucaja najwiej pkt w kwarcie stawiam na Cavs po przyjemnym kursie. Poźniej pewnie pojawia sie kursy na inne spotkania i bedzie można stworzyć dubelka. Także szczerze polecam.
Dla mnie loteria. A jeszcze taki kurs przeciwko takiej ofensywie jak Clippers to wg. Mnie czyste samobójstwo.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Cleveland - Los Angeles C over 207.5 bet365

Wiele już zostało napisane na ten temat. LA ma jedną z najlepszych ofensyw ligi, tak wychodzi z cyferek. Co może martwić to przestoje tego zespołu, bo potrafią rzucić 35-40 punktów w jednej kwarcie, a w następnej wymęczyć ledwo 20 punktów. Czasami zdarza im się rzucić 8 punktów do połowy kwarty, a na koniec nadrobić i zgromadzić 25 oczek... Nigdy mi się nie podobała ta ekipa, ich humorki, zaczepki Griffina... ale podobno cyferki nie kłamią ;)

Cavs po słabym początku sezonu, poukładali swoją grę i na chwile obecną wygląda to całkiem dobrze. Obecnie są w niezłym gazie i śrubują niezłą serię zwycięstw.

Ostatnie spotkanie obu ekip to prawie 250-punktowa zdobycz. Dzisiaj nie liczę na aż taki wynik, ale standardową linię po kursie 1.90 wezmę z miłą chęcią. W ofensywie obie ekipy mają czym postraszyć, a w defensywie aż tak rewelacyjnie nie jest. Jeżeli obie ekipy zagrają na swoim normalnym poziomie, bez większych przestojów, to jestem spokojny o over w meczu.


Poza tym widzę same overki dzisiaj, ale to już za mniejszą stawkę:
SAC-DAL over 209.5
PTB-PHX over 211.5
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP

Monta Ellis over 21 pkt -&gt; 1,87 -&gt; Betano ZWROT 21 pkt

Dzisiaj pójdę znowu w over zawodnika. Pod lupę biorę SG teamu Dallas Mavs czyli Montę Ellisa -&gt; 1 punktującego gracza gości. Przede wszystkim bardzo ważna informacja to &#39;&#39; Dirk Nowitzki (rest) will not play against the Kings on Thursday. &#39;&#39;. Info z roto. Nie ma Dirka czyli ktoś rzuty Niemca będzie musiał przejąć, i moim zdaniem ciężar zdobywania pkt przejdzie dzisiaj na rzucającego obrońcę ekipy Carlisle&#39;a. Monta w sezonie średnio 20,4 PPG, ostatnie 10 gier to 21,1 PPG. W tym sezonie średnia z 2 gier przeciwko Kings to 22 PPG. Ellis rzuca bardzo dużo, Z ostatnich 5 spotkań średnia rzutów oddanych na mecz to średnio 18,4 czyli sporo. Z ofensywnymi ekipami które preferują szybki styl gry Ellis czuje się jak ryba w wodzie. Ellis + Chandler to dzisiaj 2 główne postacie od zdobywania pkt dla gości. Nie widzę innej opcji jak over 21 zawodnika Mavs. Najlepsza linia + kurs w Betano . Ale w innych bukach też warto, bo moim zdaniem mecz będzie do końca wyrównany, nie wykluczone close game a Dirk out więc ktoś te rzuty przejąć musi. Polecam i pozdrawiam. Rambo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 183

kamil_bdg

Użytkownik
@qrchuck: Tak jak kolega wyżej napisał, nie zagra Nowitzki no i nie ma Rondo. Może to nie jest rewelacyjny strzelec, ale bardzo dobry obrońca oraz kreator gry. Ponadto Mavs grają b2b, więc moim skromnym zdaniem nie warto. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
N 0

nadi

Użytkownik
Chłopaki co myślicie na nockę Phoenix + Clevland? AKO:2,03

Chodzi mi o racjonalne odpowiedzi. ???? Chce dać to za większą stawkę. Phoenix po 3 porażkach jeśli myślą o play-offach poważnie muszą wygrywać takie mecze u siebie. Utah w tym sezonie nic wielkiego chyba nie pokazała. A jak wiadomo OKC musi podkręcić tempo i aktualnie są na 10 miejscu, a teraz zaczną więcej wygrywać bo szerze mówiąc nie wyobrażam sobie tego, żeby nie zagrali w playoffach. Tak więc Phoenix wie chyba jak wygląda sytuacja w konferencji :p
Co do Clevland no to zaczęli w końcu dobrze bronić, jako tako grają już jak drużyna, Love chyba trochę się obudził. Wątpię żeby przerwali swoją passe właśnie dziś w nocy... no i grają z Indianą... a ich meczu żadnego nie widziałem.
Także jakby ktoś mógł mi pomóc, liczę na dużo odpowiedzi. ????

Aaa i myślę żeby do tego dodać OKC, ale nie ma jeszcze na nich kursu ????
 
forza_inter 83

forza_inter

Użytkownik
Hawks - GSW
GSW -3,5 @ 2,15
Fortuna

Wschód czy Zachód idę w stronę zachodu. Czekałem na ten mecz Atlanta w ostatnim czasie gra wyśmienicie kręcili niezły wynik niestety przytrafiła im się wpadka z NOP no cóż nic nie trwa wiecznie. Na pewno szykuje nam się zacięty mecz, żadna z drużyn nie będzie chciała odpuścić. O wyniku może zadecydować dyspozycja pierwszych piątek oraz w rezerw według mnie trochę lepszą ławkę ma GSW. Niewątpliwie Curry jest w formie ostatnio gra świetnie poprawił grę w obronie sporo rzuca, Thompson też w dobrej formie znowu liczę na jego trójki (obym się nie przeliczył). Jeżeli ta dwójka wypali mocno to myślę że hc jak najbardziej do pokrycia.
Gram jeszcze
NOP - OKC
OKC @ 1,42
Fortuna
Kevin Durant (toe) expects to play on Friday
Feb 6 - 11:52 AM
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Orlando – LA Lakers
Typ: over 12,5 punktów Carlos Boozer
Kurs: 1,85
Bukmacher: b win


Oczywiście w Lakersach do końca sezonu brak Bryanta (22,3 punktu na mecz). W przedostatnim meczu z Nowym Yorkiem kontuzji doznał Jordan Hill (12,3 punktu na mecz), który był dość ważną opcją podkoszową w ostatnich spotkaniach. Już w spotkaniu z NY (kiedy Hill zagrał tylko 7 minut), Boozer zagrał nieźle zdobywając 19 punktów (6-15, 25 minut gry). W następnym starciu z Milwaukee (105:113) zagrał już 37 minut zdobywając 28 punktów (13-21). Cały czas coach Scott jednak sadza Boozera na ławce i nie zaczyna on spotkań w pierwszej „piątce”. Mimo tego w ostatnich trzech spotkaniach zdobywa średnio 21 punktów i 9 zbiórek. Boozer pojawia się na parkiecie po pierwszych 6-7 minutach, co jednocześnie pozwala mu grać pod koniec pierwszej kwarty i początkiem drugiej, kiedy to na parkiecie z reguły nie ma zawodników startowej „piątki”.

W tym sezonie zdobywa 12,6 punktu na mecz grając 25,1 minuty. W poprzednim meczu z Orlando (9 stycznia) 101:84 zdobył 12 punktów (6-12) i zagrał 26 minut wchodząc oczywiście z ławki (Hill grał w tym meczu 23 minuty i zdobył 11 punktów). Jego średnia w stosunku do powyższych okoliczności praktycznie się nie zmieniła, a powinna być o przynajmniej dwa punkty wyższa.

Wynik: 14 punktów✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom