>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Luty 2013

Status
Zamknięty.
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Witam.

Trzeba pobierać, bo na 100% poleci w dół.

Phoenix - Atlanta ( -3 ) za 1,71 w Bet 365

OK, Suns wygrało ostatnio dwa mecze, ale dziś mega trudne zadanie. Przyjeżdżają Hawks, a Ci mają 6-1 w ostatnich 7 grach. Niesamowity jest Horford i Teague, którzy grają rewelacyjnie. Zresztą overy na nich ostatnio dość pewnie pozwalają zasilić konto, więc dziś też je dokładam. Gra Atlanty generalnie opiera się na pierwszej piątce, więc chłopaki punktują aż miło. W zeszłym sezonie w tej hali było równo, ale wygrali goscie ze Wschodu. Na stronie Rotoworld nie podano żadnych osłabień, więc pewnie drużyny zawalczą w najmocniejszycg składach. Hawks jest mocniejsze, Hawks jest w gazie i Hawks dzisiaj w nocy wygra !
Powodzenia.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Hawks jest mocniejsze, Hawks jest w gazie i Hawks dzisiaj w nocy wygra !
Spurs jest o wiele mocniejsze, Spurs było w gazie (23-2 u siebie) i Spurs przegrali u siebie z Suns... Więc jeśli Phoenix dzisiaj zagra równie dobrze, to z Hawks spokojnie wygrają zwłaszcza że grają u siebie.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Dawid widziałeś jakiś ostatni mecz Hawks ?? Ja widziałem ostatnie trzy i uwierz mi, że zamiatają aż miło. Suns wygrało w SAS, pewnie, że tak, nie odbieram im tego, ale buzzer beater by nie wpadł i było by jedno wielkie g... Do tego padlina z Minnesotą. oczywiście, że mogą wygrać, bo to NBA i tu każdy wygra z każdym ( vide Suns ), ale idąc Twym torem myślenia, to nie typowalibyśmy tej ligi wcale. Jak dla mocne 7/10, dlatego pobieram - Ty nie pobierasz, Twoje Święte prawo.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik

Kevin Durant over 28,5 pkt @ 1,90 marathonbet
Kevin Durant powyżej 42.5 pkt, zbiorek i asyst @ 1,85 betsson
over 216.5 @ 1,70 marathonbet
Idealny mecz dla Duranta. W tej chwili jest tylko opcja na jego punkty, ale jeżeli pojawi się w Betssonie wariant ze zbiorkami i asystami to spokojnie można brać. Nic tylko spodziewajmy sie masy punktów i jednocześnie wielu efektownych akcji. Denver nie słynie z dobrej obrony, ich gra opiera się głównie na ofensywie i szybkiej koszykówce, która powoduje wiele punktów na własnym terenie i nie tylko. Oklahoma ma czym postraszyć w ofensywie i niewątpliwie Durant okaże się jednym z najważniejszych ogniw w ekipie gości przeciwko Nuggets. Trochę mniej rzucał w kilku poprzednich spotkaniach jednak spowodowane jest to głównie blowoutami i związku z tym mniejszą ilością minut. Z Denver czeka na niego wiele okazji, gra mu się z nimi całkiem dobrze - w ostatnim spotkaniu 37 pkt lecz dla mnie znacznie pewniejszym typem jest zakład na całokształt czyli oprócz oczek zbiorki oraz asysty. Durant ogólnikowo notuje świetne statystyki nie tylko jako strzelec. Jutro spodziewam się sporej dawki punktów w całym spotkaniu i ponad wszystko revenge&#39;a ze strony Oklahomy za ostatnią porażką w dogrywce. Muszą podreperować bilans poza domem a o ich motywacje nie powinniśmy się obawiać.
Pomimo tego, że linia jest naprawdę spora na ten moment to i tak próbuje. Wyniki Oklahomy i Denver oscylują się w granicach 110 pkt praktycznie w większości spotkaniach i takie rezultaty nie są przypadkiem. Dysponują świetnymi ofensywami i na czele innych drużyn wypadają w tym aspekcie naprawdę rewelacyjnie. Nie widzę przeszkód, żeby sytuacja się zmieniła - Nuggets przyzwyczaili nas do szybkiej gry, a Thunder potrafią wejść w strzelaninę z wieloma rywalami.​
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
New York Knicks @ Washington Wizards / B.Beal. Total Points - Over 15.5 @ 1.90 ✅
Marathonbet




Beal w swoich lutowych spotkaniach jedynie raz nie pokrył takiej linii. Meczu z BKN nie liczę, gdyż wracał po kontuzji. Pisałem o nim niedawno, jest obecnie czołowym strzelcem dobrze grającego zespołu Wash. Minutowo zbliża się nawet do 40-tu ostatnio co przed spotkaniem z ofensywnym NYK pozwala mi spokojnie patrzeć na tą linię.
 
prorok89 21

prorok89

Użytkownik
Spurs jest o wiele mocniejsze, Spurs było w gazie (23-2 u siebie) i Spurs przegrali u siebie z Suns... Więc jeśli Phoenix dzisiaj zagra równie dobrze, to z Hawks spokojnie wygrają zwłaszcza że grają u siebie.
Tym meczem możesz skontrować kązdy typ w NBA,więc nie wiem czemu to jest twoja argumwentacja.Zwycięstwo Suns na wyjeździe ze Spurs zdarzy się raz na 10 razy.Suns to cały czas straszne cieniasy i rzadko seryjnie wygrywają.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Zgadzam się z kolegą kieran odnoście Duranta. OKC czeka mecz na najtrudniejszym terenie w lidze, w dodatku z rywalem który stawia w 100% na ofensywę i gra typowym up tempo. Gwarantowane duże minuty Kevina i bardzo wysoki wynik.
Durant over 27.5 (1.92) Etoto
Oprócz tego tradycyjnie już gram over Dirka. Niemiec zawodzi mnie bardzo rzadko, ale nie ma co się dziwić bo te linie wystawiane na gwiazdora Mavs są śmieszne. Dallas gra kolejny arcyważny mecz, oni mają nóż na gardle bo może nie być PO po wielu latach. Kto ma zdobywać punkty jak nie Dirk? reszta drużyny jest niezwykle chimeryczna, a jak przychodzi co do czego to i tak piłkę dostaje Nowitzki. Nie sądzę aby Brook był sobie wstanie dziś z nim poradzić.
Nowitzki over 17.5 (1.92)
 
dagger 33

dagger

Użytkownik
Boston - Golden State 1 1.58 [Bet365]✅✅✅

A ja z dzisiaj wybieram konfrontację Bostończyków z Warriors. Po 3 dniach odpoczynku związanych z serią wyjazdów, Cs wracają do TD Garden aby ugościć GSW będących po fantastycznym występie Curry&#39;ego w meczu z NYK. Stawiam na gospodarzy ze względu na tak długi wypoczynek, grę u siebie (na przestrzeni ostatnich 5 lat nie przegrali z GSW u siebie). Świetna gra Warriors na wyjazdach z początku sezonu to już historia. Po dość szczęśliwym zwycięstwie z Wolves i dwóch porażkach z Pacers i Knicks czeka ich trzecia porażka z rzędu. No chyba, że Curry znowu odpali 11 trójek, w co wątpię przy obronie gospodarzy, która jest 5. pod względem defensyw na własnym parkiecie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Lawson poniżej 22 ✅ gładko
1,85 Betsson

Typ gram trochę &quot;intuicyjnie&quot; i nie wiem co z tego wyjdzie ale z drugiej strony jak patrzę na staty moze to byc dobry wybór. Linia jest wystawiona aż 5pkt powyżej jego średniej z sezonu,ale Lawson w aż 6/8 ostatnich spotkań notował ponad 22pkt czyli gość jest w formie. Z drugiej strony z Thunder w tym sezonie Lawson gra słabo i jest miażdżony przez Westbrooka.


Warto zwrócić uwagę na staty Lawsona gdy Westbrook jest na boisku. 5,8pkt i 25% skut.!!!! to nie może być przypadek,bo grali równocześnie aż 62 minuty.
Z drugiej strony Westbrook gra fantastycznie przeciwko Denver,w obu spotkaniach z nimi rzucał 32 i 36pkt i myślę,że można też próbować grać na Russella.
Ja postarałem się wykorzystać fakt,że Betsson trochę przedobrzył z tą linią bo inne buki mają około 2pkt niższą linię.Ale jak zawsze parkiet zweryfikuje wszystko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
blum 70

blum

Użytkownik
Tobet
UTA-BOB
Al Jefferson, over 19
1.85
Big Al w meczu (przegranym) przeciw Hawks, rzucił 26 pkt. Jego poprzednie nieco gorsze wyniki, wpisywały się w ogólnie słabą grę zespołu. Ale gdy Utah wygrywało, Al bardzo często zdobywał wyniki ponad 20 pkt. Dzisiaj Jazz gra u siebie z Bobcats, najgorszą drużyną NBA. Gospodarze na pewno będą chcieli przerwać serię trzech porażek, w tym dwóch przed własną publicznością. Bardzo bym się zdziwił, gdyby Al nie rzucił tych 20 pkt.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Tobet
UTA-BOB
Al Jefferson, over 19
1.85

Big Al w meczu (przegranym) przeciw Hawks, rzucił 26 pkt. Jego poprzednie nieco gorsze wyniki, wpisywały się w ogólnie słabą grę zespołu. Ale gdy Utah wygrywało, Al bardzo często zdobywał wyniki ponad 20 pkt. Dzisiaj Jazz gra u siebie z Bobcats, najgorszą drużyną NBA. Gospodarze na pewno będą chcieli przerwać serię trzech porażek, w tym dwóch przed własną publicznością. Bardzo bym się zdziwił, gdyby Al nie rzucił tych 20 pkt.
Al raczej nie zagra.

Al Jefferson (ankle) is doubtful to play on Friday, while Paul Millsap (ankle) is questionable.
Jefferson sprained his ankle on Wednesday and didn&#39;t practice on Thursday, so we don&#39;t expect to see him on Friday night.
Radziłbym uważać z grą na Utah, połowa składu ma urazy, a Charlotte mimo że najsłabsze to czasem potrafi sprawić niespodziankę.
 
dawid23 189

dawid23

Użytkownik
Miami Heat (-7.5) @ 1.90 Bet365

Patrząc na ostatnie mecze drużyn wydawałoby się, że buki dość przesadziły z kursami. Oczywiście chodzi mi o te 2 ostatnio wymęczone zwycięstwa Heat z Cavs i Kings (2OT). Jednakże dzisiaj mecz całkowicie innej rangi, dużo lepsza drużyna, z którą Heat mają niewyrównane porachunki. Bodajże jakoś w listopadzie te 2 ekipy rozegrały mecz w FedEx Forum gdzie Memphis pokonało Heat 104 - 86. Dzisiaj, Heat chcące się zrewanżować będą mieli łatwiej niż wcześniej, dlaczego ? Raz, że grają we własnej hali, która akurat jest ich wielkim atutem, dwa, Memphis będzie musiało sobie radzić bez Rudyego Gaya z wiadomych przyczyn, i trzy, chyba nikt nie wierzy w to, że Ellington znowu narzuca tyle trójek.

Pacers @ Raptors UNDER 186 @ 1.90 Bet365
Indiana wiadomo chyba najlepsza obrona ligi, Toronto ostatnio w tym aspekcie gry zrobiło ogromny postęp. Obie ekipy ostatnio underowo:
  • Under is 5-1 in Raptors last 6 overall.
  • Under is 6-2 in Pacers last 8 road games.

Pacers wczoraj grali mecz więc wątpię w jakieś magiczne tempo z ich strony. Raczej mecz z typu lepsza obrona wygra, linia nie najniższa nie najwyższa, warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom