>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA - Luty 2007

Status
Zamknięty.
asterix1988 0

asterix1988

Użytkownik
Taa tak pisze na http://www.Nba.com

,,LeBron James is trying not to let a toe injury slow him down. He&#39;ll have enough trouble against the Detroit Pistons&#39; defense&#39;&#39;

:]
LeBron zagrał i nawet kilka koszy trafił ???? Nie jestem expertem od angielskiego ale to drugie zdanie znaczy dla mnie ze &quot;on będzie miał dość problemów z obroną Detroit&quot; czyli że miał grać

Pozdro
 
W 2

wislak

Forum VIP
WYniki:

Mecze w nocy:

Jazz 108, Suns 105
Kings 94, Nuggets 87
Bulls 88, Blazers 86
Heat 117, Bucks 98
Hornets 87, Rockets 74
Mavericks 94, Timberwolves 93
Pacers 116, Grizzlies 110
Lakers 118, Wizards 102
Bobcats 98, Warriors 90
Knicks 94, Magic 86

Mecze dzisijesze:

18:00 Po dogrywce New Jersey Nets 99 - Atlanta Hawks 101

Niestety Netsi polegli :/

18:00 Toronto Raptors 122-Los Angeles Clippers 110

Do przewidzenia to bylo ????

20:30 Cleveland Cavaliers 78 - Detroit Pisotons 90

Tez raczej typowalbym Pistons.

Niestety dzisiaj tylko podaje wyniki, nie bylo mnie w domu cały dzien :/ Sorki ze nie napisalem zadnych analiz, a dzis wyjątkowo na noc nie ma kompletnie nic :/ Nie pamietam chyba takiej nocki ????
Do jutra :p
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Jeszcze raz sory za tego Lebrona :-? ale wazne ze typ wszedl ????
Oferta BetGuna na dzisiejsza nocke: potem wrzuce jakies analizy bo dzis ciekawe mecze
Philadelphia 76ers-New Jersey Nets 1,82 2,01
Indiana Pacers-Golden State Warriors 1,32 3,47
Atlanta Hawks-LA Lakers 3,01 1,40
Washington Wizards-Seattle Sonics 1,26 3,95
Miami Heat-Charlotte Bobcats 1,21 4,55
Houston Rockets-Minnesota Timberwolves 1,35 3,28
Utah Jazz-Chicago Bulls 1,64 2,29
Sacramento Kings-New Orleans Hornets 1,50 2,64

@Wiślak
Czekam w tym poście na analizy! jak nie bedzie to usuwam nie mozna podawac sucghych typow :]
 
L 0

lukaszzxc

Użytkownik
witam

z ubogiej oferty expekta wybralem na dzis spotkanie:

Houston Rockets - Minnesota Timberwolves over/under 181.5 points kurs: 1.90
typ: 1 - over

Moja analiza czysto ze srednich: Houston srednio u siebie rzuca 96.04 a Minnesota 96.85 na wyjazdach.
Rzucilem rowniez okiem na pare poprzednich meczy tych druzyn.

Moze wejdzie. Prosze o twórcza krytyke ;-)
 
G 0

gremllin

Użytkownik
Witam...

przegladnalem sobie dzisiaj ten watek i odnoslem wrazenie ze to nie jest forum bukmacherskie tylko obstawianie jaka liczba dzis padnie w totolotku...
sporo osob zamieszcza typy tylko po to zeby zamieszczac... rzucajac po 10 typow dziennie... i z czego wypada ze wiekcej niz polowa nie siada...
nawet nie chodzi o to ze podawane typy nie sa trafne tylko o to ze ich podawanie nastepuje po przemysleniu danego spotkania z 10-15 sekund... a jak mi sie wydaje nie o to chodzi na takim forum...

jako ze akurat na tym forum jestem stosunkowo nowym uzytkowikiem to nie bede soe rozpisywal za duzo bo ktos zarzuci mi ze nie wnioslem swojego wkladu do forum a juz sie &quot;rzucam&quot;

taka mala propozycja do rozpatrzenia przez modow...
Wproeadzenie jednej z tych rzeczy jako obowiazkową... lub nawet obydwu:
- podawanie pewnosci obstawianego typu w skali dziesietnej... jesli mam tylko przeczuce to oznaczam typ 1/10 im bardziej pewny tym wiecej... az najpewniejsze 9/10, 10/10...
- robienie pod kazdym postem podsumowania typow... np w formacie:
18-13 (trafione dotychczas, nie trafione).... nie wymaga to zbyt duzego wysilku a bardzo pomaga w ocenieniu &quot;wiarygodnosci&quot; danego typujacego... bo np jak osoba podaje typ i wychwala go na wszystkie storony... i mowi ze jest 100% pewny to zapewne czesc czytajacych pokusila by sie o zagranie go.. ale jesli pod typem bedize statystyka 2-33 to odczucia diametralnie sie odmienia... a pozatym osoba typujaca nie bedzie wrzucala dziesiatek nie przemyslanych typow... bo bedzie miala na uwadze zepsucie statystyki... i bardziej bedize sie pryzkladala do przemyslenia danych betow...

te zasady nie utrudnily by za bardzo zycia typujacym... a na pewno podniosly by wiarygodnosc i atrakcyjnasc tego dzialu(innyuch zapewne tez ale nie wypowiadam sie o nich bo czytam tylko nba)

a zeby nie byc goloslownym to ja bede stosowal sie do obydwu tych idei przsy umieszczaniu moich typow...

Pozdrawiam.
 
asterix1988 0

asterix1988

Użytkownik
Witam!

Ja zagrałem takie mecze na dzisiejszą noc:

Washington Wizards - Seattle SuperSonics 1 1.29 :mrgreen:
Miami Heat - Charlotte Bobcats 1 1.22 :mrgreen:
AKO 1.57

Waszyngton jest dobry we własnej hali. Przegrali ostatnie 2 mecze ale mieli dobrych przeciwników: LAL i Toronto. Teraz napewno będą chcieli przerwać tą passe i wygrać z słabo spisującym sie ostatnio Seattle.
Wg mnie Miami teraz będzie wymiatać. Są tylko na 3 miejscu w swojej dywizji a to ich napewno nie satysfakcjonuje bo są przecież obrońcami tytułu. Wrócił O&#39;Neal i powinni sobie poradzić ze słabym Charlotte.

Mam jeszcze takie pytanie. Jak to jest z tymi Play&#39;off w NBA? Które miejsca grają ze sobą itd. Please, niech mi to ktoś napisze.
Pozdro
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
Miami Heat - Charlotte Bobcats ✅

Ostatnie 10 meczy (5-5) Miami nie napawa optymizmem, nawet jesli chodzi o mecz ze sredniakiem, jakmimi sa Bobcats... Mimo to warto spojrzec na ostatnie mecze, 3 wygrane z rzedu... No i warto wpomniejc o 8 wygranych z 11 ostatnch meczy u siebie.. I mysle ze bedzie jeszcze wiecej. A to m.in. za sprawa powrotu po kontuzji pierwszego centra: Szakila Onila ;) O tym ze nie widac sladu kontuzji niech swiadczy ostatni mecz przeciwko Milwaukee, w ktorym zapunktowal 20 razy [8/11], 4 razy zebral i zaasystowal 3 razy, a to wszytko w 20 min... Zreszta, sam powiedzial: &quot;We&#39;ve been off track for way too long and we need to get back on track&quot; czyli slowem koniec z przegrywaniem! ???? No i z taka determinacja, nie wiem czy jest cos w stanie zatrzymac Żar w wygrywaniu kolejnych meczy, a zwlaszcza, tego! No i jeszcze wspomne o tym, ze w tym sezonie, juz 1 raz obie druzyny sie spotakaly w Charlotte, gdzie wygrali Heat 102-93, ponadto wygrali 6 ostatnich meczy rozegranych miecdzy soba i 8z9 ostatnich...

Inne ciekawie zapowiadajace sie mecze?:

Utah Jazz - Chicago Bulls ✅
Houston Rockets - Minnesota Timberwolves +6.5 ⛔
Atlanta Hawks - Los Angeles Lakers ✅

Bardziej ryzykowny, nie mniej ciekawy ;) :
Philadelphia 76ers - New Jersey Nets ⛔
 
W 2

wislak

Forum VIP
- podawanie pewnosci obstawianego typu w skali dziesietnej... jesli mam tylko przeczuce to oznaczam typ 1/10 im bardziej pewny tym wiecej... az najpewniejsze 9/10, 10/10...
zgadzam sie, dobrze by bylo zeby kazdy to pisal
- robienie pod kazdym postem podsumowania typow... np w formacie:
18-13 (trafione dotychczas, nie trafione).... nie wymaga to zbyt duzego wysilku a bardzo pomaga w ocenieniu &quot;wiarygodnosci&quot; danego typujacego... bo np jak osoba podaje typ i wychwala go na wszystkie storony... i mowi ze jest 100% pewny to zapewne czesc czytajacych pokusila by sie o zagranie go.. ale jesli pod typem bedize statystyka 2-33 to odczucia diametralnie sie odmienia... a pozatym osoba typujaca nie bedzie wrzucala dziesiatek nie przemyslanych typow... bo bedzie miala na uwadze zepsucie statystyki... i bardziej bedize sie pryzkladala do przemyslenia danych betow...
kategorycznie odpada! od tego masz dział kupony i nikt tu nie bedzie sie podsumowywal :]
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Miami Heat-Charlotte Bobcats (-7.5/+7,5) ✅
Typ: 1 (Heat -7,5)
Kurs: -7,5
BUK: BetGun
Analiza:
Charlotte jest chyba najbardziej nieprzewidywalnym zespołem w tym sezonie NBA. Od kiedy do podstawowego składu Heat wrócili najlepsi gracze czyli Wade i O’Neal to ich gra jest bardzo dobra. Ostatnio bo słabszym okresie zaczęli grać lepiej i wygrali ostatnie 3 mecze. Z Bobcats spotkali się dawno, 25 listopada w Charlotte i wygrali 102:93 więc dzisiaj powinno również przyjść gładkie zwycięstwo.

???? ???? ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Szczerze po przeczytaniu posta użytkownika &quot;Gremllin&quot; co do ilości podawanych typów to ... muszę napisać, że się z nim zgadzam choć sam tak podaję typki :p Mało, ale jakościowo ... to jest właśnie to co będę chciał od dzisiaj zrealizować :p , ale dobra przejdźmy do typków ???? Postaram się podawać teraz takie typki aby ich AKO wynosiło około 2 bo sam takiego czegoś potrzebuję ....




????Washington - Seattle

Typ : 1 ✅
Kurs : 1.32



Po ostatnim dobrym meczu koszykarze Washington mogli poczuć niedosyt ...
Ponieważ przez cały początek spotkania to oni dyktowali warunki jednak przeciwnik okazał się lepszy i doznali porażki. Dzisiaj na pewno koszykarze z Waszyngtonu będą dwukrotnie bardziej zmobilizowani bo .... po pierwsze grają przed własną publicznością , a po drugie będą chcieli odegrać się za ostatnie niepowodzenie , czyli niesprawiedliwa porażka z Lakersami. Poza tym ekipa Washingtonu przez ostanie 3 lata nie przegrała u siebie z Seattle więc czemu ta passa nie miałaby trwać dalej ...


????Atlanta - LA Lakers

Typ : 2 ✅
Kurs : 1.54


Wczoraj chłopcy z Atlanty bardzo mile mnie zaskoczyli pokonując ekipę New Jersey... ,ale w dzisiejszym meczu mogą odczuć skutki wczorajszego heroicznego meczu ;p gdzie o zwycięstwie decydowała dogrywka . Lakersi troszkę osłabieni, ale jednak dają rade bo w swoim ostatnim meczu pokonali nie byle kogo bo ekipę Washington Wizards i to na ich własnej hali .... ???? Liczę przede wszystkim na dobrą postawę Kobego bo jeśli on nie zagra to nie zagra cała drużyna ... ????


Jeśli ktoś potrzebuje jeszcze podbicia kursu to takim dzisiejszym pewniakiem moim zdaniem jest ekipa Miami ✅ która powinna spokojnie ograć &quot;Bobków&quot; ???? Kurs w okolicach 1.20 ...... jeśli się dobrze orientuję
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
robienie pod kazdym postem podsumowania typow... np w formacie:
18-13 (trafione dotychczas, nie trafione).... nie wymaga to zbyt duzego wysilku a bardzo pomaga w ocenieniu &quot;wiarygodnosci&quot; danego typujacego... bo np jak osoba podaje typ i wychwala go na wszystkie storony... i mowi ze jest 100% pewny to zapewne czesc czytajacych pokusila by sie o zagranie go.. ale jesli pod typem bedize statystyka 2-33 to odczucia diametralnie sie odmienia... a pozatym osoba typujaca nie bedzie wrzucala dziesiatek nie przemyslanych typow... bo bedzie miala na uwadze zepsucie statystyki... i bardziej bedize sie pryzkladala do przemyslenia danych betow...
W sumie mi to wszytko jedno, ale jak ktos jest ciekaw skutecznosci tego czy innego delikweta, to wystarczy sledzic jego typy na bierzaco... albo zlookac pare dni wczesniej, jak to mu wychodzi.... czy jakos inaczej.. nie trzeba od razu statystyk robic...
 
G 0

gremllin

Użytkownik
Jeśli ktoś potrzebuje jeszcze podbicia kursu to takim dzisiejszym pewniakiem moim zdaniem jest ekipa Miami która powinna spokojnie ograć &quot;Bobków&quot; Kurs w okolicach 1.20 ...... jeśli się dobrze orientuję
co prawda nie stawiam takich betow ale z typow niskokursowych na pewniaki dzisiaj o wiele ciekawszym jest typ na suns... wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazuja ze suns dzis wygra... i jesli wszystko pojdzie zgodnie &quot;z planem&quot; to bedzie w tym meczu ladny handi..
 
G 0

gremllin

Użytkownik
W sumie mi to wszytko jedno, ale jak ktos jest ciekaw skutecznosci tego czy innego delikweta, to wystarczy sledzic jego typy na bierzaco... albo zlookac pare dni wczesniej, jak to mu wychodzi.... czy jakos inaczej.. nie trzeba od razu statystyk robic...
w sumie samo napisanie 14W-18L to nie znowu takie wielkie statystyki... a bardzo przydatne w ocenie wartosci typow i analiz danego uzytkowika...

A zeby nie byl offtopic to typy UO najbardziej prawdopodbne na dzisiaj:

NO/Okla. City @ Sacramento UNDER 188,5 9/10 ⛔ chlopakom cos odbilo i zrobili cos nie mozliwego jak na nich w 1 kwarcie...

Z dzisiejszych UO jest najpewniejszy meczyk. Hornets sa jednym z najbardziej defensywnych zespolow w nba o ile nie najdefensywniejszym... Biorąc pod uwage tylko ich statystyczne osiagi jest to niemalze pewny typ co udowadniaja w na kazdym kroku(houston 161!!!, bardziej ofensywnie grajaca ostatnio minestota 173, ze sredniej klasy philadelphia 167!!! oraz z stosunkowo dobrze punktujacym utah tylko 177punktow).
Z drugiej strony stojacy kings... nie sa juz tak bardzo pewnym zespolem ich srednia punktow wynosi kolo 100 punktow... jednakze spowodowane jest to przewaznie wysokimi wynikami z druzynami grajacym bardzo ofensywnie(memphis 241, milwaukee 220, lub srednim dallas 210)... natomiast uspakajają spotkania z druzynami defensywnymi (detroit 165, new jersey 175, z zasady wybija sie spotkanie z minnesota 198pkt ale jak juz wspomnialem minnesota jest ostatnio malo stabilna).
Sacramento jest zespolem przyjmujacym styl gry w spotkaniu od przeciwnika... a jesli nowy orlean jest zespolem defensywnym to spodziewam sie w tym pojedynku ladnego underka... a napewno utwierdza mnie w tym niedawne spotaknie tych zespolow (172). takze underek ze stawką 8/10.

Chicago @ Utah UNDER 196,5 6/10 ✅
jeszcze drugi meczyk do parki... tutaj juz mniejsza pewnosc dlatego opisze analize w skrocie... bullsi potrafia zdobywac duzo punktow co pokazuja od czasu do czasu w meczach ktore powinny sie zakonczyc nizszym wynikiem (typu niedawne Seatlle 208) jednakze w przewazajacej mierze jest to raczej zespol ponizej sredniej ilosci zdobywanych punktow...
praktycznie podobnie mozna opisac utah... poniewaz z zesolami ofensywnymi zdobywaja sporo punktow... jednakze przy zespolach defensywnych zadarza im sie zdobyc troszeczke wiecej punktow niz bullsi... za tym typem przekonuja mnie glownie 2 rzeczy... stosunkowo ladna granica 196,5 punktu i ostatni niedawny mecz tych druzyn 170 punktow... natomiast druga rzecz to kontuzja gwaizdy utah boozera... bardzo dobrze punktujacego i posiadajacego wysoka srednia zbiorek...
troszeczke wbrew... no powiedzmy na pograniczu statystyk... ale stawiam tutaj 6/10 na under...
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Ja tez dorzuce cos od siebie :jezora:

Miami Heat-Charlotte Bobcats- ile zdobędzie punktów: Dwyane Wade -29.5+
Typ: over
Kurs:1.85
Bukmacher:BetGun
Analiza:
Dzis mozna spodziewac sie pogromu ze strony Heat.Sa oni w wysokiej formie odkad do gry wrocili Wade i O&#39;Neal.Oznacza to ze dzieki temu drugiemu bardzo wzmocnila sie obrona Miami,
a ze strony tego pierwszego pada duzo pkt jak za dawnych lat :spokodfhgfh: Dla mnie pewny over

8/10




Spotkanie:philadelphia 76ers-New Jersey Nets ( handicap : 0-3.5)
Typ:1
Kurs:2.20
Bukmacher:BetGun
Analiza:
Jest to mecz dwoch wyrownanych druzyn w ktorym o wygranej zdecyduje dyspozycja dnia.
Philadelphia po odejsciu Iversona stala sie zespolem i to powinno zdecydowac o wygranej
z druzyna Kidda i Cartera.

6/10
 
palik 0

palik

Użytkownik
Spotkanie:philadelphia 76ers - New Jersey Nets: Handicap (0-1,5)
Typ:2
Kurs:1,95
Bukmacher:BetGun
Analiza:
Jutro o godzinie 1.00 odbedzie sie mecz pomiedzy Philadelphia 76ers i New Jersey Nets.Niestety trzeba przyanc ze Netsi maja strasznego pecha-przegrali 4 razy w ostatnich sekundach.Mimo tego faktu stawiam dzisiaj na Nets z handi +1,5-uwazam ze dzisiaj powinni pokazac swoja wyzszosc nad ekipa z Philadelphi.Wypowiedz Vince&#39;a Cartera: &quot;To jest ciężka porażka dla nas. Nie możemy grać tak niekonsekwentnie. Raz gramy świetnie potem mamy doły w tym samym meczu. Musimy grać twardo i konsekwentnie od początku do końca każdego meczu.&quot;Mysle ze wlasnie z 76ers Netsi sie przelamia i wygraja mecz.Carter i Kidd jutro pokaza fantastyczne show i wygraja mecz.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Bravo dla piszących ???? Pieknie sie dział rozruszał ;D

Oby tak dalej chłopaki!!
Za namową gremlina nie bede podawał opisów wszystkich spoktan tylko te na ktore wg mnie warto postawic.

Moje analizki na dzisiaj:


Washington Wizards (-7) - Seattle SuperSonics


Typ: 1 ✅ :jupi:
Kurs: 1.92
Expekt

Czrodzieje u siebie są jednym z najlepszych zespołów. Ich hala to popularna twierdza. Ponaddzwiekowcy nie radzą kompletnie sobie na wyjazdach. Bilans 4-18 najlepiej o tym świadczy. U seibie WW mają bilans 18-5. Wygrali 7/10 ostatnich spotkan. Są w formie podobnie jak ich lider Gilbert Arenas. W ogolnej tabeli walczą o wygraną z Tłokami w konferencji wschodniej. Seattle to 26 zespol ligi. WW przegrało 2 mecze z rzędu i taki dobry team trzeciego nie przegra! U siebie przegrali zeszlej nocy z LAL az 102:118 wiec muszą sie zrehabilitowac swoim kibicom. SS nie wygralo co prawda od 4 spotkan ale nie sądzę zeby sie przełamali. Wizards nie wygralo wiecej niz 5 pktami u siebie od prawie miesiąca wiec wkoncu muszą dac kibicom radosc. Mysle ze ten słaby rywal im w tym pomoze.

Philadelphia 76ers - New Jersey Nets


Typ: 2 ⛔ znowu kurde porazka po dorgywce przy koncowce! uhhh
Kurs: 2.01
Expekt

A ja ciągle wierze w NJN! Muszą dzisiaj wygrac! Rywal jak najbardziej w zasiegu. Wczoraj niezly mecz zagral Carter co pozwala na optymizm przed dzisiejszym meczem. Nets są na 15 a 76 na 28 miejscu w ogolnej tabeli. U seibie gracze z Filadelfii sa najgorsi w NBA - 7/19 wygranych to fatalny bilans. W tym sezonie w Nowym Jorku Netsi wygrali 112:107 i mysle ze dzisiaj w Phili bedzie podobnie. NJN walczy o play-offy a ostatnio maja strasznego pecha. Wczorajsza porazka z Atlantą po rzucie z polowy gracza Hawks moze bolec, ale juz dzis okazja na rewanz. Fatalna passa 3 porazek z rzedu trwa i pora ją przerwac!

Denver Nuggets - Phoenix Suns (-7.5)


Typ: 2 ⛔ jednak zagral Melo a to zmienia postac rzeczy. nie wiem co to ma byc na tym sportsline:/
Kurs: 1.95
BetGun

Chyba najpewniejszy typ nocki... Suns wymiatają od dłuzszego czasu, a Denver gra w kratke. Jedyne co w Nuggets istnieje to trio Iverson-Camby-Melo. Nikt najrawdopodomniej z tej trojki dzisiaj nie zagra, wiec kto tam zagra:/ Jak dla mnie to bedzie pogrom. szkoda ze nie ma wzyszych handicapow. Ja tu nawet pokusze sie o stwierdzenie ze wyygrają ok. 30 punktami;) Graczy z Arizony nie trzeba przedstawiac, u siebie, na wyjezdzie w ostatnich 10 meczach czy w tabeli ogolnej NBA są na 1 lub 2 za Mavs miesju... Denver mimo ambicji jakos nie radzi sboie w tym sezonie. Grają w kratke. Przegrali ostatnio z Kings. Suns przegralo 2 noce temu z Utah i byla to ogromna sensacja. Mysle ze nie ma szasns by przegrali drugi mecz z rzędu. To nie realne przy takim zespole - nie pamietam kiedy byla taka sytuacja zeby Phoenix 2x z rzedu wymięklo ???? Daaawnoo ;P


pzdr
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Na dzisiaj mam ciekawą propozycję:

???? Portland - Phoenix Suns
Typ: 2 ✅
Kurs: 1.4

Analiza:
Portland słabiutkie w tym sezonie z ujemnym bilansem spotkań (20 - 29) nie ma moim zdaniem szans poradzić sobie ze świetną drużyną Phoenix, która na 48 rozegranych spotkań przegrała jedynie 10. Phoenix jako główny pretendent do korony mistrza w sezonie 2006/2007 powinno roznieść Portland.

[center:668951fb18]Trochę statystyki:


[/center:668951fb18]
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Detroit Pistons - Boston Celtics (-9.5/+9,5)
Typ: 1 (Pistons -9,5)
Kurs: 1,70
BUK: BetGun
Analiza:
„Tłoki” po słabszym okresie znów grają bardzo dobrze i objęli prowadzenie w Konferencji Wschodniej. Przeciwko „Celtom” od czasu kontuzji Pierce’a grałem często i opisywałem ich sytuację tek często, że to nie ma sensu. Bez niego grają po prostu tragicznie. Ale Paul wraca do gry, co prawda jego występ nie jest potwierdzony do końca ale być może zagra. Nawet jeśli wróci to nie pogra na pełnym obciążeniu i nie zatrzyma mających ostatnio dobrą serię Pistons. To gry być może wróci też dziś Michael Redd, więc krótko mówiąc to będzie „Powrót Króla”.

???? ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom