>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad

Status
Zamknięty.
.kb 31

.kb

Użytkownik
A zapem moja propozycja na dzisiaj, szkoda chorera, że dopiero teraz wsiadlem za kompa... bo mozna bylo puscic bardzo fajnego dubelka...
New Y. K. - Utah jazz
Jakkolwiek troszeczke martwi mnie, seria 5-0 utah, zwlaszcza ze podejmowali kliku powaznych przeciwnikow, i zastanawiam sie, czy nie zadziala tutaj prawo seri i fakt, ze kazda seria musi sie kiedys w koncu skonczyc... ale pomijajc ten fakt.
Obie druzyny maja pewne braki, ale w obu przypadkach, jakos strasznie z tego powodu druzyny nie ucierpia. Nowo-jorczycy podejmuja dzis jazzowcow, wiem jedno, knicksi nie poloza sie na deskach i nie zaczna plakac, bo oni nie maja szans, tyle wiem napewno. Utah przewaznie daje overki, dlatego tez limit ustawiony i przezemnie wziety na poziomie 207. Jednak mozna mowic, ze jestem szurniety, ale moim zdaniem mimo usilnych zmagan koszykarzy z NY, polegna oni dzisiaj okolo 15-20 pktami. w wyniku +/-100 do okolo 80. Utah graja dobrze, a nawet bardzo dobrze w defensywie, niewatpliwie nie odpusci mimo wszystko slabszym knicksom. dlatego moje dwa typy na ten mecz to
wygrana utah z handi
under 207
osobiscie zagralem takiego dubelka w toto-mixie.
mozna pomyslec takze o jakiejs nie za wielkiej staweczce na przewage 17-20 @ 13.0 //bet365
zgadzam sie w 100% z toba, seria Utah dzisiaj sie nie skonczy: skonczy sie za pare dni w meczu z Philadelphia 76ers ???? 2 dobre mecze, 2 zwyciestwa i bukmacherzy juz uwazaja ze Knicks sa godnym przeciwnikiem dla tak mocnego zespolu jak Utah. takze uwazam ze linia jest zdecydowanie za wysoka i overa tym razem nie bedzie. za to wygrana Jazz prawie na pewno tak.
a ode mnie
Detroit Pistons - Boston Celtics 76:88 ✅
typ: 2
kurs: 2.02
buk: betsafe

Z kursami na to spotaknie moze bym sie zgodzil, ale nie w sytuacji gdy z zespolu odchodzi jego mozg, najwazniejsza postac od kilku lat. Chodzi oczywiscie o Chancey&#39;a Billupsa. To on kierowal gra zespolu gdy zdobywali grali w finalach NBA i gdy zdobywali mistrzostwo w 2004. Teraz jest Allen Iverson, czlowiek ktorego jestem wielkim fanem, ale niestety musze obiektywnie przyznac, ze Pistons nie chca opierac na nim gry przez dluzszy czas. Sprowadzlili go przede wszystkim dla jego konczacego sie kontraktu po tym sezonie. Pozniej beda kontynuowac swoja rewolucje. Poki co rozegrali jeden mecz w nowym skladzie, przegrali z NJ Nets. Nie wiem dlaczego, bo jeszcze nie widzialem tego meczu. Wiem natomiast, ze troche czasu musi uplynac zanim druzyna pozbiera sie po utracie tak waznego zawodnika jakim byl Billups. Tego nie da sie przeskoczyc. A dzisiaj ich przeciwnikiem beda mistrzowie NBA, Boston Celtics. Oni takich problemow nie maja, Big 3 w komplecie, Rajon Rondo ma juz jakies doswiadczenie, cala druzyna gra swoje, a przegrana z Pacers byla tylko wypadkiem przy pracy czego kolejnym dowodem bedzie dzisiejszy mecz.
 
o.s.t.r 0

o.s.t.r

Użytkownik
LA Clippers - Dallas Mavericks | Dallas - 2.5 | 1.75 | Betgun
Koszykówką interesuję się bardzo lotnie, jednak sezon NBA się zaczął i z mojej strony pierwszym typem jest Dallas Mavericks -2.5 w spotkaniu z jak do tej pory najsłabszą drużyną w lidze a mianowicie z Clippersami. Dallas pokazało nam już, że nastawienie oraz ambicje sięgają bardzo daleko pokonują między innymi San Antonio Spurs. Po za tym mecz będę oglądał i to jest właśnie jednym z głównych powodów grania tego zdarzenia. Wiem, że analizy to ja nie napisałem, ale Jak już mówiłem koszykarskiej wiedzy za dużo to ja nie mam. Postaram się tu częściej zaglądać. Na razie muszę oglądać, czytać i stawiać. Dodam jeszcze, że ostatnią porażkę zawodnicy Dallas z Clippersami odnieśli dokładnie 2 lata temu !! 9 listopada 2006 roku. Ciekawe... Obecna seria zwycięstw Dallas nad dzisiejszym rywalem to 6. Ważną informacją jest jeszcze to, że LA nic nie grają i jak najbardziej zasługują na ostatnie miejsce baty. Przegrywają z wszystkimi a dziś na zwycięstwo się nie zanosi. Kurs 1.75 wart zagrania. Stawiam - 2.5, ponieważ uważam, że jak Dallas wygra to minimum 3 punktami a kurs znacznie różni się od typu na zwycięstwo. To tyle. Pozdrawiam.
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
Poprzeglądałem sobie Waszą wczorajszą burzliwą dyskusję i wynotowałem co pewniejsze typy, za które niektórzy daliby głowę.
A takie są wyniki:

San Antonio Spurs - Miami Heat (1) ⛔
Utah Jazz - Oklahoma City Thunder (Utah Jazz -11.5) ⛔
Charlotte Bobcats - New Orleans Hornets (2) ⛔
Chicago Bulls - Phoenix Suns (2) ⛔
New Jersey Nets - Detroit Pistons (2) ⛔

:jezora: Ja rano miałem niezły ubaw. Już nie wymieniam handicapów, bo po co. Na koszu się nie znam wcale, więc nie mam prawa komentować. Ale zapewne mi wytłumaczycie to tak - to wszakże NBA i wszytko się może zdażyć ... :spokodfhgfh:
Powodzenia w dalszym typowaniu.

Nie chcę nikogo denerwować ani prowokować ...
Ale myślę, że takie zestawienie robi wrażenie.
Coz, nieprzypadkowo tre osoby (w tym ja) podkulily ogon nie pojawiajac sie nasteponego dnia na forum ;-) A ze wytlumaczymy to tym ze wszystko sie moze zdarzyc? Niekoniecznie. Mozna tez powiedziec ze mielismy noc cudow :p

Sorry ale jak zobaczysz w cxiagu najblizszego miesiac tak zalosny mecz w ywkonaniu Suns a jednoczesnie tak dobry w wykonaniu Bulls to mozesz mnie zwyzywac od amatorów i dyletantów ;-)

To co sie stalo tamtego wieczoru jest chyba niepojete nie tylko dla mnie. Inna sprawa ze po nim wypada niezwlocznie na chwile zbastrowac w obstawianiem NBA bo taka wpadka bardzo boli no i zmusza do zimnej analizy bez stawiania $. Choc co najgorsze - bez udzialu prawdziwej kasy typy wchodza jak w maslo ;-)
 
rty007 0

rty007

Użytkownik
Jako ze ostatnio krytykowałem i bozia karała i nie wszystko co stawialem wchodziło, to dzisiaj puszczam jako pierwszy analize, i czekam na krytyke ????
Pierwszy mecz
Boston - Torronto
Krwiożercze raptory z torronto, wdepną dzisiejszego wieczora na terytorium przyjaznych karełków, rodem z irlandzkich opowieści. Idąc przez te bezkresne łąki, pokryte koniczynką pokryte kwiatkami, przy świecącym słońcu, nagle potkną się o trupa. Zasadniczo to o całą sterte, trupów i bezużytecznych wytworów chorej ludzkiej wyobraźni, najpierw, na pagórku dojrzą sterte starych dobrych niewypałów, później przejdą obok niegdyś rzucającej potężne pioruny, groźnie grzmiącej chmury. Gdy wydostaną się z jej cienia, ich oczom ukaże się widok straszny, widok przerażający... zobaczą chmare biednych leśnych stworzeń, to bez nogi, to bez ręki, to bez oka, to bez poroża, czy bez głowy. Zapytają więc, kto im to zrobił, ale biedne stworzonka, pokażą tylko w którą strone poszli i uciekną w cień drzew. Wielkie krwiożercze drapieżniki, pójdą dalej śladami sprawców tej masakry... dojdą ... dojda wreszcie do sterty rozwalonej maszyneri, z lezącym obok stosem powyrywanych potężnych tłoków. Mocno zaniepokojone widokiem takich zniszczeń, zaczną zastanawiać się... co to było, co narobiło tyle zniszczeń i zła. dojdą za wzgórze... a tam wyskoczy:

&quot;Hi duuuuuude... whazaup??&quot; pomyślą sobie.. jak ten mały natrąbiony grubasek, mógl tyle narobić... gdy zaglądną za jego plecy... zobaczą jego czarnych braci... z bostonu

No dobra... po małym wypadzie mojej chorej psychiki, przejdzmy do rzeczy. boston ma obecnie na koncie 4 win streak, tak jak wczoraj, obawialem sie utah z streakiem 5, tak dzisiaj obawiam sie troszeczke bostonu. Jazzmani grali jednak na wyjezdzie, z drugiej strony grali z słabszą drużyną od torronto. Należy pamiętać, że w zeszłym sezonie w szczycie formy, celtowie niszczyli wszystkich, Lakersów, rakiety, kazdego kto usiłował stanać im na drodze, by dojść do win streaka powyżej 10ciu, czyli jak łatwo przekalkulować narazie im do takiej serii daleko. W obu drużynach nie ma kontuzji które wpłynełyby na losy tego meczu. Z drugiej ejdnak strony, w ostatnim meczu z charlote, trener torronto wyeksploatowal podstawową 5tke do granic, sadzając ich na ławke jedynie w ostatecznej ostatecznosci. boston ajkto boston, nawet ławke ma bardzo dobrze grającą, więc trener mógł spokojnie szuflować zawodnikami. są oni moim zdaniem mimo 5 zwycięstw z rzedu bardziej wypoczęci, co więcej zdecydowanie lepiej ze sobą kooperują, zaś gracze torronto mają na parkiecie nie 5 ale 7 a momentami i 9 przeciwników. 5 bostonczyków i conajmniej ze 2 kolegów z drużyny, z którymi nie są w stanie się porozumieć i zgrać, po letniej przerwie.
Dlatego polecam na ten mecz boston z handicapem -8
przewage oceniam na 11-15
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Apropo tego ze niektorzy nietrafnie teraz typuja - to jak dla mnie jest mozliwe, nba dopiero ruszylo wiec sie jakby rozgrywaja, to mecze przed sezonowe moze i cos daja ale jednak liga to co innego, tak samo jak w ligach pilkarskich sparingi to jedno a pierwsze kolejki to co innego, takze nieraz wpadki moga sie zdarzac, granie wysokich handicapow na poczatku sezonu jest moim zdaniem bledem bo wlasnie moze byc roznie, mecze i forma powinny sie ustabilizowac w grudniu juz ????
 
julez 27

julez

Użytkownik
Ja dziś w totomixie postawiłem, jak dla mnie ciekawy typ. C.Bosh under 24,5 pkt, nie wydaje mi się by w tym meczu padł duży wynik, przez co szansa że Bosh nie nawrzuca dużo pkt. jest spora. Druga sprawa to to że będzie on zapewne najbardziej pilnowanym zawodnikiem z Toronto, przy dobrej obronie Celticu może się nie przebić i nie będzie mu łatwo o pkt. Trzecia sprawa, to liczę na zwycięstwo z handicapem Bostonu, jeżeli uda im się przycisnąć Toronto, to mogą oni zacząć popełniać błędy, grać nerwowo, przez co będzie właściwie po meczu i może nawet krócej zagrają pierwsze piątki, jeżeli różnica pkt będzie duża. Na przykład w fortunie wystawili na Bosh&#39;a linie 20,5. Pomimo dobrej formy Bosha, liczę że dziś zostanie zatrzymany przez Boston i 25 pkt w meczu nie zdobędzie.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Julez co do Bosha to jest on teraz niewątpliwie w świetnej formie, jak zagra przeciw Garnettowi tego nie wiem...ale na zakład ze zbiórkami postawiłbym over 30 parę. Co do samych punktów rzucił ostatnim razem w Bostonie 23, sprawdziłem...w poprzednim meczu nie grał a jeszcze jeden wstecz był w 2006 więc na podstawie jednego meczu w podobnych składach ciężko jest ocenić. Jedyne co w tej chwili może być skuteczne żeby go powstrzymać to dobra współpraca w obronie Garnetta i Rondo (przechwyty). Powodzenia!
Ja natomiast myślę o zagraniu dość grubo na over punkty i zbiórki Amare&#39;a Stoudamire...świetna forma ostatnio, podobnie jak Bosh. Trochę mniej zbiera poprzez obecność Shaqa na parkiecie, ale za to ma więcej miejsca jako klasyczny PF. Nie widzę możliwości żeby ktoś z Memphis mógł go zatrzymać, na PF gra tam młody Arthur...sądzę że złapie kilka fauli na Amarze tak samo jak chcący mu pomagać Marc Gasol (który wydaje się byc bardzo wolny). Czekam teraz tylko aż betsson wystawi linie na osiągnięcia zawodników...
 
julez 27

julez

Użytkownik
Amare Stoudamire świetna opcja, jest w takiej formie, że lekko powinien pokryć linie pkt + zbiorki, niezależnie jaką wystawią ???? . Ja właśnie dziś liczę że Garnett nie da za bardzo pograć Boshowi, myślę że ze zbiórkami te 30-35 pkt może mieć, ale myślę że o tym zadecydują zbiórki , bo ja tak w ciemno daje mu +/- 2-3 pkt od 20, a zbiórek od 10-15 może uzbierać Bosh.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
no, no Panowie-trochę wkradło się nieścisłości..
Stat, fakt niby świetna forma (49 pts z Pacers), ale ostatnie dwa mecze- z Bulls i Bucks średnio udane. Teoretycznie dużo oczek, ale większość swoich punktów zdobywał z osobistych (aż 34 z 50), a skuteczność z gry poniżej 50%, a wcześniej miał 70 (!).. na tablicach też nie szalał, no ale dziś powrót do domu, szykuje się 15+ z Grizzlies, więc możliwe, że walnie 30+12, ale biorąc pod uwagę ostatnie 2 mecze, nie można mówić, że jest w wybornej formie..
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Blaise, masz rację...ale też powiedziałeś coś o czym ja zapomniałem a na co bardzo liczę...na agresywną grę Amare&#39;a pod koszem...zbiórki oczywiście swoją drogą ale na to że znowu będzie miał przynajmniej 15-20 rzutów wolnych, a skuteczność ma 87 proc w tym sezonie, więc myślę że będzie dobrze...

czekam na linie Miami - NJ, chcę zagrać grubo na Miami dziś...co o tym sądzicie. Nie ma linii jescze bo podobno nie zagra Harris w NJ i Marion is questionable. Jak dla mnie to jest najlepszy mecz do typowania dzisiaj, zachęcam do dyskusji. Sam coś później napiszę...
-8.5 teraz widzę , to trochę za wysoko chociaż myślę że buki dlatego dały taka linie bo spodziewają się że będzie blowout..hmmm tylko czy można ufać Miami jeśli chodzi o obronę handicapy w razie dość pokaźnego prowadzenia przez nich? Z drugiej strony nie sądzę że gdy będą wysoko wygrywać to cała 5tka pójdzie na ławkę bo wygrana sporymi rozmiarami z Nets na pewno wzmocniłaby psychicznie tę drużynę. Ciekawostką jest to że w poprzednim sezonie Nets wygrali dwukrotnie w hali Miami, co też zrobiła ekipa z Florydy w New Jersey. Spodziewam się wygranej Miami, ale trochę przeraża mnie ten HC...zagrałem taką pare z udziałem Miami
Miami -3.5
Phoenix -7
@ 1.99 bet365
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
Ja tez wlasnie czekam na to jaki dadza HC na miami bo naprawde moze to byc najwiekszy pewniak w dzisiejszym meczu. Tak samo Orlando Magic z Portland. Portland ma stosunek 3:3 i to 3 porazki na wyjezdzie... Watpie zeby przerwali ta passe z swietnie grajacymi u siebie Magicami. Co wy na ten temat sadzicie??
 
slander 10

slander

Użytkownik
Typ na under 24,5pkt Bosha✅ wydaje się być dobry. Średnio zdobywa 26,7pkt, więc przeciwko KG powinno być trochę poniżej.
Dodatkowo under 183✅ w meczu Bostonu z Toronto też powinien wejść. Linia zdecydowanie za wysoko.
Co do Orlando to nie byłbym taki pewien. PTB grali do tej pory z czołówką zachodu. Nic więc dziwnego, że mają taki a nie inny bilans spotkań na wyjeździe. Myślę, że Blazers powalczą o pierwsze zwycięstwo poza własnym parkietem i pokryją handicap. Dla mnie osobiście NO BET
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
Indiana Pacers - Oklahoma City Thunder under 197pkt 1,90

Indiana jak i Oklahoma rzadko przekraczają w swoich meczach granice 195pkt. Pacers na 5 meczy 2 razy over, Oklahoma na 6 spotkań 1 over. Pacers śr. na mecz rzuca 99.4pkt, a traci jeszcze mniej bo 96.6pkt. Thunder rzuca i traci jeszcze mniej niż Indiana. śr. na mecz trafiają 86.17, a tracą 93.5 więc oba zespoły bardziej grają w defensywie i nie będziemy raczej tu widzieć wielkiego wyniku. Typuje gdzieś tak 105:85-90 ;] czyli na granicy ryzyka ale warto i jak dla mnie dość pewny typ :p
Dla chętnych spokojny typ HC Indiany :p
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
no i widzisz jakie te liczby potrafia byc zgubne ? ;p tak sie sklada ze Pacers juz od jakiegos czasu stawiaja na atak, graja szybka koszykowke starajac sie przede wszystkim zdobywac pkt. nie jest to moze takie up-tempo jak u D&#39;Antoniego czy Golden Stade z Baronem w skladzie, ale na pewno nie mozna o nich napisac ze stawiaja na defensywe. Thunder raczej to samo.
jak dla mnie najlepszym typem na dzis jest under w meczu Celtow z Toronto Raptors. ktos wczesniej pisal ze linia jest za wysoko.. nie jest za wysoko, jest w sam raz, nawet powiedzialbym ze tak jak zawsze ;p nie ma co sie rozpisywac na temat tego meczu. najlepsza defensywa w lidze vs dobrze poukladana druzyna, ktora takze niezle broni wiec tutaj musi byc under ????
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
no oki zgadadzam sie z Toba .KB ale Pacers sporo rzucą... ale wątpię żeby oklahoma przekroczyła 90 pkt ;] nie mają dobrej skuteczności. under u Celtów moim zdaniem też spokojnie wejdzie.
 
julez 27

julez

Użytkownik
Na dziś z ciekawych typów, interesującą wygląda także prowadzenie Indiany z Oklahomą po 1 kwarcie z hc -3,5 (np w bet365), Indiana zawsze gra dobrze 1 kwarty, chociażby ostatnio z Cleveland, Oklahoma nie powinna utrzymać tempa narzuconego przez gospodarzy, jeżeli będą wpadać &#39;trójki&#39; Indiany to o wynik tego zdarzenia można być spokojnym. Jeżeli ktoś ma w ofercie taki typ, to warto się nad nim zastanowić.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP

Orlando 4-2 ( 4-1 u siebie, passa 4W)
Portland 3-3 (0-3 na wyjazdach)
Orlando wygrało 4 ostatnie mecze. Warto jednak zaznaczyć, że wszystkie te spotkania grali u siebie i to z przeciętnymi rywalami. Wizards to w tej chwili najgorsza drużyna NBA, o Kingsach wspominałem parę postów wcześniej - grali beznadziejnie w obronie, 76ers mieli fatalny dzień pod względem strzeleckim a z Bulls gospodarze dzisiejszego meczu wygrali bardzo szczęśliwie (96-93) . Oczywiście nie ma co podważać tych zwyciestw, bo na pewno Magic grali lepiej od swoich rywali ale warto dodać jedną rzecz o której pewnie mało kto wie. Otóż każdy z tych ogranych przez Magic zespołów grał &quot;dzień po dniu&quot; i to było widać w ich grze. Portland ostatni mecz zagrali dwa dni temu więc o zmęczeniu nie może być mowy. O ile wyniki Orlando są według mnie zdecydowanie lepsze od gry, to Blazers są chyba bardzo niedocenianym zespołem. Początek sezonu mają bowiem bardzo trudny. Lakers, Spurs, Suns, Jazz, Rockets to przecież ścisła czołówka ligi a TWolves to bardzo niewygodny rywal i jeśli przegrywają to zazwyczaj po wyrównanym meczu. Według mnie bukmacherzy niezasadnie faworyzują gospodarzy i spróbuję to wykorzystać.
Portland Trail Blazers @ 3.65
 
rty007 0

rty007

Użytkownik
@ jacq
jakkolwiek ja mam na ten mecz under w calosci, to moim skromnym zdaniem, magicy wygraja ten pojedynek.
Obalając pokolei argumenty.
I owszem grali z przeciętnymi rywalami, ale własnie dlatego moim zdaniem wygrają to ostatnie domowe spotkanie, skoro przyglądamy się ich serii, i przeciwnikom z którymi mieli ostatnio okazję zagrać. myśle, że warto spojżeć i na to co ich czeka. najpierw 3 mecze na wyjezdzie, pozniej domowy mecz z torronto, pozniej bedzie ich podejmowac indiana, pozniej znow oni podejma rakiety na wlasnej hali. jak widac, nastepne pare spotkan nie bedzie magików jakoś specjalnie piescilo. Dlatego mam wrazenie, ze trener zmotywuje ich, aby wykrzesali z siebie w tym meczu 150% normy. aby zrobic sobie jakis kapital pktow do walki o PO, by móc w przyszlych meczach, jak nadejdą powazniejsi przeciwnicy jak LA czy boston, moc sobie troszke odpuscic, aby zawodnicy troche odpoczeli, wiedzac ze mają jakistam zapas pktów.
portland zagrali swoj ostatni mecz dwa dni temu. czyli zupelnie tak jak i orlando, obie druzyny rozegraly swoje ostatnie mecze 9tego. natomiast portland gralo 9,7,6 a orlando 9,7,4 czyli mimo wszystko, bardziej wypoczeci beda magicy.
gra orlando ma swoją... magie;) oni potrafią poderwać swoich fanów na równe nogi, zedrzeć ich gardła, wyczyścić portfele na gadzetach popkornach i piwie na hali. Nie mówie, że portland graja w tym sezonie zle... ale mimo wszystko czegos im brakuje, to nie ta sama druzyna ktora w zeszlym sezonie przebila przeciez streak bostonu, jak juz wszyscy mysleli, ze to raczej nie mozliwe. Ale wtedy hale były zapchane po dach, jak ktos ogladal, czy sluchal relacji, to kibice portland,doslownie robili conajmniej za jednego, a moze nawet iz a dwoch graczy. wydaje mi się, że jak portland wróci ich czar i magia z jakim w zeszłym sezonie niewątpliwie zagrzewali swoich kibiców, to i ich gra wróci na ich dawny bardzo wysoki poziom.
no co do tego, że grali z mocnymi zespołami trudno sie klocic. chociaza phoenix ostatnio nie blyszczy forma, a ja bede sie upieral, ze portland to jakis sredniak ligowy tez nie jest...
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
11.11.2008 03:00
Phoenix Suns - Memphis Grizzlies
Typ: Phoenix Suns - Powyżej 104,5 pkt
Kurs: 1.91
betgun
Phoenix to jak dla mnie główny faworyt do wygrania ligi. W składzie mają takich zawodników jak: Nash, Hill, O&#39;Neal Stoudemire, Barbosa oraz uzupełniajacy sklad kolejni bardzo dobrzy Diaw i Bell . Jak widzimy praktycznie 7 zawodników którzy mogą grać w pierwszej 5 to rzadko się zdarza. Na przeciw Memphis które dysponuje tylko R. Gay oraz Marc Gasol. Jak narazie Phoenix 5 zwycięstw i 2 porażki jednak z czasem ta drużyna jak złapie formę to nikt ich nie pokona przez długi okres jak to było także w zeszłym sezonie. Memphis zagrało już 6 meczy na wyjeździe i tylko 1 zdołali wygrać a przegrali nawet z Chicago czy Sacramento. Postanowiłem postawić w tym meczu że Phoenix zdobędzie minimum 105 punktów ponieważ jest to drużyna która słynie z kapitalnej grze w ataku i potwierdza to już ten sezon gdzie rzucają średnio blisko 103 punkty na mecz. Memphis w obronie słabo, jednak jeśli takie drużyny jak Denver, Golden State czy Sacramento potrałiły rzucić im co najmniej 100 pkt to Phoenix nie możliwe żeby tyle nie rzuciło, no chyba musiałoby mieć fatalny dzień. W poprzednim sezonie padały takie wyniki między tymi drużynami: 127:113 , 132:111 , 127:113 i wszystko na korzyść Phoenix więc moim zdaniem i w tym sezonie zostanie rzucone spokojnie ponad 100 pkt a ja osobiście obstawiam w granicy 110-120 pkt. Polecam
oraz 2 inne spotkania ale już z krótszymi analizami.
11.11.2008 01:00
Orlando - Portland
Typ: 1 ( hc 0:5,5 pkt )
Kurs: 1.75
betgun
Orlando zaczeło sezon od 2 porażek jednak następne 4 mecze u siebie drużyna ta wygrywała. Dziś kolejny mecz na własnym parkiecie i moim zdaniem kolejne zwycięstwo gdyż Portland jak dotąd na wyjeździe 0:3. Orlando zdecydowanie ma równiejszy skład w którym jest 3 dobrych strzelców jak Turkoglu , Lewis oraz Howard. Goście mogą co najwyżej pochwalić się tylko Royem. Handicap nie jest wysoki i jeśli tylko gospodarze wygrają to róznica 7 pkt powinna byc spokojnie. Polecam
11.11.2008 01:00
Indiana Pacers - Oklahoma City Thunder
Typ: 1 ( hc 0:9,5 pkt )
Kurs: 1.65
betgun
Indiana jak do tej pory miała bardzo ciężkich rywali czyli Detroit, Boston, Phoenix czy Cleveland i tylko z Bostonem u siebie wygrała. Jednak z pozostałymi 3 drużynami przegrywała bardzo nie znacznie. Ostatnio zagrali w końcu z trochę słabszą drużyną czyli New Jersey Nets i spokojnie wygrali u siebie 98:80. Dziś czeka ich jeszcze łatwiejsze zadanie gdyz rywalem bedzie jedna z najgorszych drużyn. Oklahoma City jak do tej pory 1 wygrana i 5 porażek. Bardzo słaby skład drużyny i jedyny zawodnik godny uwagi to K. Durant. Moim zdaniem szykuje się tu wysoka wygrana gospodarzy i ja obstawiam różnice co najmniej 15 pkt. Polecam
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
A ja wbrew powszechnym opiniom nie skazywałbym Seattle Supersonics (ups. OKC &quot;Thunder&quot; - jak to nie pasuje do NBA :p) na pożarcie. Sam postawiłem na nich z handicapem +11,5. ✅ Indiana to nie jest jakiś szczególnie mocny i stabilny zespół. Grają dobrze w ataku, w obronie zaś już słabo. Thunder za to mają mocną defensywę i słaby atak. Oklahoma City jest bardzo słaba z dystansu, prawie w ogóle nie posiadają strzelców za 3 (jeśli na razie najlepszym rzucającym za 3 jest wysoki/silny skrzydłowy Jeff Green, to chyba o czymś świadczy). Zatem będzie dużo grać pod kosz, bo to ich jedyna szansa na sukces. W Indianie pod koszami &quot;królują&quot; Jeff Foster, Troy Murphy oraz Roy Hibbert, więc specjalnie utrudniać życia przeciwnikom nie będą. Thunder to prospekt, zespół budowany z myślą o przyszłości. Ma za zadanie tankować jeszcze ze 2 sezony i zbierać owoce w draftach. Zauważmy jednak, że np. ostatni mecz ze świetnie grającą Atlantą przegrali u siebie o włos, a mogli z powodzeniem go wygrać. Na wyjeździe w stolicy Mormonów przegrywali w pewnym momencie 29-58, a mimo tego przegrali o parę pkt. Strasznie rozchwiany zespół. Nie ma na nim żadnej presji, nikt niczego od nich nie oczekuje. Jednak Indiana wcale pod tym względem nie jest lepsza, tym bardziej, że nie ma tam Dunleavy&#39;ego, który sypie trójami jak z rękawa. Tylko grając z tym zawodnikiem mogą myśleć o jakichś realnych sukcesach typu awans do play-off. Nieobliczalny zespół, a jak spotykają się dwa takie, to każdy wynik możliwy. Trochę przecenia się go, głównie przez pryzmat wygranej z Celtami. Cóż, każdemu może zdarzyć się gorszy dzień w pracy, w normalnych okolicznościach Pacers pewnie zarobiliby 15 w plecy. W wygraną drużyny Duranta nie wierzę, bo na wyjazdach są bez szans, ale nie sądzę, żeby przegrali o więcej niż 10. Granger i Durant mogą pobawić się w pojedynek strzelecki młodzików, mam nadzieję, że ten drugi pociągnie wynik:p Jeśli miałbym typować jakiś wynik, to będzie w okolicach 100-91

Zauważyłem u siebie tendencję do wyszukiwania raczej argumentów dla słabszej strony starcia, ale z racji tego, że to NBA, gdzie każdy ma potencjał, aby ograć każdego (boleśnie się o tym przekonałem wiele razy), to wolę nie przeceniać siły faworyta. Nie jestem przekonany też za bardzo do wysokich ujemnych handicapów. Zespołowi nie zależy tak naprawdę o ile wygra, liczy się kolejna cegiełka przed play-offami. Wolę te dodatnie, bo to przegrywający stoi pod ścianą i musi bardziej się starać.



Mam nadzieję, że jak najszybciej regularnie będą pojawiac się w ofercie typy na zawodników + - ilości zdobytych pkt. To było najciekawsze do obstawiania. Dzisiaj np chętnie postawiłbym na over Pierce&#39;a ✅. U siebie to ukochany hometown boy i gra 100x lepiej. Nie wiem ile może być linia ustawiona, pewnie gdzieś z 18. Z racji tego, że KG będzie toczył cięzkie boje z JO oraz Boshem pod koszami, to pewnie więcej piłek pójdzie na obwód, do The Truth i Ray Raya. A tam czeka Calderon, Parker...czyli można ich łoić ile wlezie. Jedynie z pierwszej piątki Jamario Moon stanowi tam jakąś zaporę.




ps. wszystko fajnie się udało..tyle, że i tak ostatecznie na nic się nie przydało
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom