>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Listopad 2017

Status
Zamknięty.
K 166

khamilos

Użytkownik
1. Miami -Chicago
Heat -10,5 1.85 Forbet ⛔
Linia poleciała o 2 oczka od rana ale moim zdaniem dalej do gry. Dzisiaj sporo spotkań gdzie na pierwszy rzut oka mamy różnicę klas pomiędzy zespołami i tutaj nie powinno być złudzeń. Bulls na ten moment obok kings najgorszy team w lidze i dzisiaj powinni odbić się od ściany. Heat L3, dzisiaj grają w domu potem 3 ciężkie wyjazdy.Must win.
2. Utah - Portland
Jazz ML 1.6 Forbet ✅
Linia punktowa ( 192 ) wystawiona moim zdaniem pod Utah. Mecz zapowiada się underowo,a takie spotkania zazwyczaj Jazz rozstrzyga na swoją korzyść. Portland się zacięło, to zespół shooterów,a ostatnio wstydliwe 85 pkt z Raptors u siebie...Wg mnie dzisiaj nic nie wskazuje żeby się odblokowali.
3. 76ers - Hawks
Atlanta + 8,5 1.8 forbet ⛔
Linia powoli spada i moim zdaniem jest to uzasadnione. Atlanta nie jest tak słaba jakby się wydawało. Ale bardziej ciekawi mnie co dzisiaj zrobi Phila. Baardzo dawno nie byli tak mocnym faworytem,a jak wiemy granie z pozycji doga (ostatnie kilka lat, dobre wyniki w tym sezonie ) to co innego niż bycie &quot;murowanym&quot; faworytem. Dzisiaj pierwszy egzamin,zobaczymy jak dźwigną ten temat. Walczą o pierwszy win w domu. Zazwyczaj 76ers nie gromią, grają blisko i w związku z tym wydaje mi się że nie będzie to łatwy dla nich mecz.Potencjał ludzki po ich stronie ale Hawks handi powinni pokryć.
4.Denver - Toronto
Nuggets ML 1,75 Forbet ✅
Kolega wyżej opisał ten mecz, wszystko pasuje ( tzn. przemawia za Raptors)- nie pasuje mi tylko kurs zaproponowany przez Buki...czemu dają &gt;2.0 na raptors skoro są w formie i pełnym składzie,a Denver bezbarwne? Brak tu logiki,więc biorę gospodarzy na przełamanie. Toronto jest w road tripie,myślę że dzisiaj przegrają, za 3 dni wygrają w Utah.
5. Charlotte -Milwaukee
Bucks ML 2,30 forbet ⛔

Charlotte na tej krótkiej linii ograli już u siebie Denver i Orlando, jednak wtedy total był zdecydowanie wyższy. Dzisiaj mamy linię 203 i wg mnie zdecydowanie premiuje ona Bucks. Milwaukee wczoraj kubeł zimnej wody,w q4 odpuścili. Dzisiaj będą spowalniać grę.Mecz 50/50 . Biorę doga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
N 583

nikoosg123

Użytkownik
SPURS VS GSW
Typ: GSW wygra roznica co najmniej 8pkt ( wraz z dogrywka )
Kurs: 1,80zl
Witam. Osobiscie przeczuwam dzis gladkie zwyciestwo Mistrzow. Spurs po fajnym poczatku zdecydowanie pikuja w dol. Ta druzyna bez KLeonarda traci wg mnie przynajmniej 50% swojej wartosci, nadal nie gra tez Parker. GSW ma caly zdrowy sklad. Glowna strzelba Spurs na ten moment czyli Aldridge bedzie dzis mial niezwykle trudne zadanie gdyz kryc go bedzie jeden z najlepszych defensorow - Dray Green. O ekipie Kerra nie ma co wiele pisac. Kura Durant czy Thompson to gracze ktorzy w 3 moga zdobyc 80/90 pkt. Wg. mnie jeslji w pelnym &quot; nudnych &quot; spotkan sezonu regularnego gracze GSW chca pokazac swoja moc to wlasnie w takich jak dzisiejsze nie powinno im zabraknac motywacji. Polecam typ.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Spokojnej, kibicuje Cavs ładnych parę lat i myślę ,se do po awansują na luzaku a tam nie jednym sweepa zrobią ????
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Co to za kurs jest na Pacers?! Niby czemu 76ers są aż takim faworytem? Mecz 50/50, bez dwóch zdań. Gdyby nie fakt grania u siebie to na Philę byłoby powyżej 2. Nie rozumiem zupełnie. I 76ers i Pacers streak 3 zwycięstw w tym momencie. Mecz może pójść w dwie strony, wiadomo, ale to jest gruba przesada i nie można nie spróbować. Do wieczora spadnie dużo i trzeba brać póki Pinnacle nie wystawi kursów bo wtedy wszędzie poleci.

Pacers win @ 3.22

Pacers +6,5 @ 1.91


Nie jest to mój główny bet dzisiaj, później edytuję i dopiszę to co mam upatrzone.
 
N 0

nuciu777

Użytkownik
Co myślicie o Boston - Oklahoma. Nie wydaje mi się żeby Oklahoma była wyraznym faworytem w tym meczu, zwłaszcza przy ostatniej formie Bostonu. Warto grać czysty win Celtics? Kurs 2.70 bardzo zachęca...
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dużo dobrego dzisiaj w NBA, i do oglądania, i do grania. Takie kursy jak na Boston, Toronto czy Indiana aż się proszą żeby postawić. Ja upatrzyłem sobie Spurs. Spotkanie z Hornets to w obecnej formie spotkanie drużyn z dwóch różnych biegunów. Mimo to jestem niemal przekonany o tym że passa 4 przegranych zostanie dziś przerwana. San Antonio to od lat klasa sama w sobie. Nie przystoi tej organizacji taki kryzys. Motywacji na pewno nie zabraknie, wczoraj we własnej hali dostali blowoutem od mistrzów z Oakland mimo że początek mieli bardzo dobry. Taka porażka na bank zabolała, coach Pop aż wyleciał z parkietu za dyskusje z arbitrami. Na spotkanie z Charlotte wyjdą naładowani na maksa, przed własnymi kibicami nie pozwolą sobie na kolejny słaby mecz. Stawiam bezpiecznie na ich czysty win bo kurs zadowalający, chociaż myślę że i handi pokryją. Powodzenia.
San Antonio @ 1.67

 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Ginobili dzis dostaje wolne,wiecej minut dostanie Forbes i Paul. SAS uzależnione jest od Aldridge i gdy nie będzie siedziała mu piła to nie wiem czy jest sens grania dziś na nich ????
Jest parę typów na które postawiłbym pieniądze dzis:
Russell over 20,5 kurs 1,75 iForBet ⛔ po pierwszej połowie liczyłem,że wejdzie ehh...
Kto ma trzymać gre Nets jak nie on? Wraca na boisko LAL i będzie za wszelką cenę robił wszystko,aby pokazać władzom LAL ,że pozbywając sie go zrobili źle. Na przeciw niemu Ball ,który nie jest tuzem defensywnym.
Boston +6,5 @1,8 iForBet ✅
Celtowie weszli w sezon średnio,ale rozkręcają się z meczu na mecz. Dziś jadą w mojej ocenie przecenionej Oklahomy. Irving ,Tatum, Brown zrobią dziś swoje ,może nie wygrają ,ale myśle że handi pokryją bez problemu.
Detroit @1,70 iForBet ✅
Tłoki grają dobrze jak na nich nie stawiam,lecz dziś gram na nich ,bo myślę że poradzą sobie z Grekiem i jego ekipą. Mecz będzie równy,ale Pistons nie jednych takich juz pokonywali. Licze dzis na Reggiego , Harrisa i spółkę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mfl 439

mfl

Użytkownik
Detroit Pistons - Milwaukee Bucks
Milwaukee +2 @ 1.91 William Hill ⛔⛔⛔
Tak jak pisałem przed meczem LAL- DET. Pistons to ekipa dwubiegunowa. Potrafią pokonać w delegacji GSW, Clippers, by następnie przegrać na Lakers. Myślę, że dziś będzie kontynuacja. Nie ufam tej ekipie. W większym wymiarze czasowym widziałem ich gdy podejmowali Phile. Mają niewątpliwie potencjał ale czegoś im brakuje. Ktoś może zarzucić mi, że piszę nieprawdę ale w moim odczuciu chyba czasem brakuje ambicji, charakteru.
Z drugiej strony Bucks. Ostatnio troche poprzegrywali i przyda im się ten win. Ambitny zespół, chce coś osiągnąć. Na Hornets Middleton 43 pkty, jest Antetokounmpo, są nabuzowani, będzie ok. Ostatnio źle trafili bo na OCT i Hornets co ostatnio grało kapitalnie.
Zaznaczam, że typ +2 na wypadek stykowego meczu.
Utah Jazz- Toronto Raptors
Toronto @ 2.05 William Hill ✅✅✅
Twierdza mormonów wciąż nie zdobyta. Będzie to 4 mecz z rzedu Jazz w Salt Lake City. Już ostatnio było gorąco z Portland ale wygrali. Dziś przybywa Toronto, które potrafi z nimi wygrywać zarówno u siebie jak i w USA. Po prostu Utah w końcu przegra i duża szansa, że będzie to dziś..
ponadto: San Antonio Spurs- powyżej LAX wszystko napisał, nie ma co powielać
handi na Indianę też wygląda nieźle..
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 166

khamilos

Użytkownik
1. Dallas - NO
Mavericks +4,5 1.80 forbet ⛔

Widzę value w tym typie. Pelicans oczywiście w roli faworyta,choć linia moim zdaniem minimalnie za krótka,ale..może tak ma właśnie być( od rana brak ruchów ).NO gra falami, ławki brak (na obwodzie zmiany daje jedynie allen i clark). Davis/Cousins grają po 40 min, akcje głównie indywidualne,statystyki obaj kręcą fajne ale nie zawsze z korzyścią dla zespołu...moim zdaniem ciężko będzie stworzyć tutaj coś trwałego szczególnie, że Holiday nigdy nie był kreatorem ,to zawodnik z inklinacją na 2, który często gra pod siebie i lubi kończyć akcje. &quot;Chemii&quot; póki co nie ma, więc będą przeplatać W/L. Dallas bilans fatalny 1-8, ale s5 wygląda solidnie(trzon z zeszłego roku)- szybko wpasował się Smith i z meczu na mecz będą grać lepiej- szczególnie we własnej hali. Póki co nie spełnia oczekiwań Noel, więc będą grać pod koszem Powellem (defens),ale akurat nie ma to większego znaczenia w tym typie- na Kuzyna i Antka i tak nie ma obrońców...Mavs wyjazdowe 2L (wyraźnie z Utah i LaC), czas na dobry mecz przed własną publiką.Pelicans na wyjazdach do tej pory grali niemrawo- porażka z Ptb i minimalne zwycięstwa ze słabymi Kings i Lakers, w których to meczach dodatkowo słabo wypadli w obronie. Mavs są 4-1 ats w domu z Pels i spodziewam się że dzisiaj powalczą i pokryją zaproponowany handicap.
2. Orlando - Chicago
Magic -7.5 1.75 forbet⛔
Konsekwentnie przeciwko Bulls. Bilans 1-5 (0-3 road) i co mecz ledwo uzbierane 90 pkt. Dobry zespół do rozwoju dla Markannena i to tyle. Magic weszli w sezon mocno 6-2 (3-0 home).Dzisiaj co prawda bez Augustina i nadal Paytona na rozegraniu,ale nie powinno to mieć większego wpływu o czym świadczy wystawiona linia. Chicago 1-6 ats w Orlando .W ramach ciekawostki - w ostatnim meczu (ubiegły sezon) Bulls ograli Magic prawie 50 pkt (122-75 ). Czas na solidny rewanż.
3.76ers -Pacers
Indiana +6,5 1.60 forbet⛔

Dla mnie również za duża ta linia. Indiana hot, chłopaki w gazie,mecz zapowiada się 50/50 więc pobieram doga. Buki mocno faworyzują Philę- chyba trochę za szybko. Linia ustawiona wysoko (218), spodziewają się strzelanki,a taka gra z szybkim Oladipo Pacers pasuje. Są 4-1 ats z 76ers.
 
dziki25 166

dziki25

Użytkownik
Boston Celtics - Oklahoma City Thunder
Typ: Poniżej 206.5pkt
Kurs: 1.85
Najlepsza defensywa vs trzecia defensywa na ten moment w NBA, Boston gra bardzo poukładaną koszykówkę, i wiedzą, że wobec absencji Haywarda nie mogą forsować tempa, mają 25 miejsce w tabeli posiadań na mecz sposród wszystkich drużyn w lidze, do tego bardzo utrudniają oddawanie rzutów rywalom z czystej pozycji, grają brudną koszykówkę w obronie i moim zdaniem bardzo będą chcieli spowalniać mecz, żeby wybić z rytmu drużynę OKC. Gospodarze również nie imponują najlepszym tempem rozgrywania akcji, grają mądrzej niż rok temu, każdy z wielkiej trójki w Thunder dostaje swoje akcję, nikt nie forsuje i się nie podpala co tylko potwierdza słuszność tego typu.
✅✅
Toronto Raports - Utah Jazz
Typ: Utah Jazz -1.5pkt
Kurs: 1.80
Niestety nie zgodzę się z moim przedmówcą, uważam że argument w postaci &quot;Utah w końcu musi przegrać&quot; nie jest zbyt mocny. Bo niby dlaczego mieliby przegrać z taką drużyną jak Toronto. Gospodarze od początku sezonu moim zdaniem troszkę zaskakują in plus - wszyscy myśleli że po odejściu Haywarda nadejdzie posucha, jednak ściągnięcie Rubio i danie szansy rookiemu Mitchellowi dało skrzydła tej drużynie, to już nie tylko Gobert+Hayward+obrona, teraz to coś więcej, mają mocną obronę, a do tego pomysł w ataku, i paru strzelców. Toronto od początku sezonu mnie nie przekonuje, grają poniżej swoich możliwości, patrząc na matchup przegrywają już na samym starcie. Pod koszem coraz to słabszy Ibaka + wracający po kontuzji JV vs Gobert + Favors, uważam że dwójka Jazzmanów jest bardziej wartościowa zarówno w ataku jak i przede wszystkim w obronie. Na obwodzie DeRozana przykryje grający jak kandydat do DPOY Joe Ingles, a nie mogącym wejść w sezon Lowrym zajmie się dobrze nękający rozgrywających Rubio. Toronto będzie miało problem z forsowaniem defensywy Utah, i to zaważy o zwycięstwie gospodarzy.
⛔⛔
 
B 17

boobs

Użytkownik
To w jaki sposob Magic przegrało dzisiejszy mecz z marnymi Bulls pokazuje ze w tym NBA grania na tym etapie rozgrywek nikt nie traktuje powaznie... Jedyne co mozna stawiac w tym kabarecie to duze kursy bo czesto wchodza z racji oddawania ich przez druzyny faworyzowane... Mala rada nigdy nie stawiajcie duze kasy na ten cyrk
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Widocznie to nie dla Ciebie, nie chce zgrywać kozaka po meczu bo nie moglem tego podać publicznie z pewnych powodów, ale gralem nawet +21 i weszlo jak widać.Po prostu nie dla kazdego jest NBA i tyle w temacie.
ygtrece na jakim buku grasz ?? bo nie widzę takich fajnych typów na swoim ????
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Toronto Raports - Utah Jazz
Typ: Utah Jazz -1.5pkt
Kurs: 1.80
Niestety nie zgodzę się z moim przedmówcą, uważam że argument w postaci &quot;Utah w końcu musi przegrać&quot; nie jest zbyt mocny. Bo niby dlaczego mieliby przegrać z taką drużyną jak Toronto. Gospodarze od początku problem z forsowaniem defensywy Utah, i to zaważy o zwycięstwie gospodarzy.
Już po meczu, to już przeszłość. Natomiast odpowiem na zarzut, że argument podany w mojej analizie był słaby.
Otóż być może mamy inną strategię gry i podejście. Wchodząc ze swoimi typami na dział o NBA wyraźnie napisałem, że nie umiem i nie lubię pisać pięknych, barwnych analiz. I nie chce ich pisać!!
Owszem patrzę na ostatnie wyniki, biorę pod uwagę formę zawodników, ale TO PRZESZŁOŚĆ.
Analiza ekonomiczna czy też sportowa pokaże Ci jak było w przeszłości ale nie pokaże Ci jaka będzie PRZYSZŁOŚĆ, nie jest gwarantem, że jutro będzie takie samo jak wczoraj. Trendy się zmieniają. Popatrz na Orlando wczoraj. Pięknie wygrywali w poprzednich meczach, napompowali balonik, który wiedziałem, że zacznie pękać, nie spodziewałem się tylko, że tak brutalnie zrobi to Bulls. Gdybyś pisał analizę po czyjej stronie byłoby wiecej argumentów??no właśnie.
Wiele typów które tu podaje jest na czuja. Obserwuje NBA już spooro czasu i wyczuwam pewne trendy, patrzę nie tylko na sprawy czysto sportowe, mam wiele kryteriów, patrzę również na kurs, jeśli jest odpowiedni to gram. I słowo analiza doprowadza mnie do wymiotów. Bo wczoraj jak tylko zobaczyłem ofertę wiedziałem, że Toronto to wygra, ale tu na forum typ trzeba ładnie opakować, co dlaczego, jak., a co wtedy jak np. mam bardzo mocne przeczucie a mało argumentów bo niektórzy widzą tylko przeszłość?. Trzeba być wizjonererem, żeby wygrywać. I prośba do Was by wybaczyć mi czasem jakieś gafy, albo teksty typu: &quot;w koncu musi wygrać&quot; i patrzeć na wynik, czy na plus czy minus. Pozdrawiam
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Co sądzicie o:
Denver-Cleveland
Denver +7.5
2.09
fortuna
???
Wątpię, że wejdzie bo Denver gra z Wojownikami ????
Widocznie to nie dla Ciebie, nie chce zgrywać kozaka po meczu bo nie moglem tego podać publicznie z pewnych powodów, ale gralem nawet +21 i weszlo jak widać.Po prostu nie dla kazdego jest NBA i tyle w temacie.
Szacunek za to co zagrałes! Mistrzostwo :=)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom