>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Listopad 2013

Status
Zamknięty.
alanex 432

alanex

Użytkownik

Nene OVER 14 punktów
[1.90] Marathonbet ⛔ 8pkt. Niestety Wizards nie potrzebowali dzisiaj punktów Nene, bdb mecz Wall&#39;a, solidny reszty s5.
Brazylijczyk grający dla Wizards zdobywa w tym sezonie średnio 15,8 punktów na mecz, oddając spora ilość rzutów. W jutrzejszym spotkaniu jego Washington zmierzy się u siebie z Knicks, których defensywa podkoszowa nie jest mocną stroną. Nene w dziewięciu tegorocznych meczach oddaje średnio 10 rzutów na mecz(przy 57% skuteczności) i staje na linii rzutów wolnych ponad 6x na spotkanie(64 % skuteczności FT). Ostatnie 4 mecze Wizards to jego duża liczba minut(~37 na mecz), większa ilość rzutów(ponad 14 na mecz) i ~20 punktów na spotkanie. Moim zdaniem linia powinna być o kilka punktów wyższa. Polecam grac jak najszybciej.

Portland Trail Blazers(+5,5) [1.97]✅ lub bezpieczniej do jakiegoś dubelka +9,5 [1.53]✅ 113-101. Curry zagrał, ale nawet mimo tego PTB wygrało 12! punktami. Strach grac przeciwko nim teraz.
Golden State raczej na pewno bez Iguodali który doznał kontuzji w meczu z Lakers, po spotkaniu powiedział ze od razu poczuł ze to coś poważniejszego, jutro więcej testów, ale na 95% nie zagra - http://www.rotoworld.com/headlines/nba/217833/andre-iguodala-%28hamstring%29-cant-even-walk. Nie wiadomo co ze Stefkiem, moim zdaniem jest to 50 na 50 i jeśli okaże się ze nie zagra to widzę duże prawdopodobieństwo trafienia Portland + punkty, a nawet jeśli wystąpi to w obecnej formie PTB jest groźne dla każdego u siebie czy na wyjeździe i te 5 punktów to sporo.
 
wjot 23

wjot

Użytkownik
Dzisiaj bardzo krótko, bo jestem zabiegany:
SA Spurs - CLE Cavaliers | SAS -11,5 | 1.90 Bet 365 ✅✅
Spursi grają fenomenalnie. Mecz u siebie, co prawda jest to b2b, ale Cleveland gra naprawdę słabo i uważam, iż nie nawiążą żadnej walki z drużyną z San Antonio.
MIN Timberwolves - HOU Rockets | Over 216 | 1.90 Bet 365 ⛔⛔
Spotykają się dwie bardzo dobre drużyny w ofensywie, zdobywające bardzo duże ilości punktów na mecz. Gra będzie prowadzona na szybkim tempie i można spokojnie spodziewać się wyniku w granicach 220 pkt.
ORL Magic - MIA Heat | MIA -13,5 | 1.90 Bet 365 ⛔⛔
Uważam, że Miami pokryje ten handicap. Na pewno pamiętają ostatni mecz, gdzie przegrali z Celtics przez buzzerbeatera. Bedą chcieli się odegrać. Wade ma problemy zdrowotne, ale Miami pokazało, że nawet bez niego potrafią wygrać blowout&#39;em z innymi drużynami. A drużyna z Orlando do najlepszych nie należy.
NY Knicks - WAS Wizards | NYK +2,5 | 1.90 Bet 365 ⛔⛔
Stawiam na Knicks&#39;ów. Co prawda rozczarowują wszystkich od początku sezonu, ale uważam, że bedzie to dla nich dobry mecz na przełamanie. W drużynie gospodarzy nie zagra Ariza oraz Harrington.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik

James Anderson - powyżej 8.5 punktów @1.90 maraton

13 punktów✅

Anderson gra grube minuty w s5, potrafi siekać trójki (całkiem niedawno z Houston 36 pkt.) Jedyny minus to przeciwnik - Indiana, ktorzy bardzo dobrze bronia. Średnia punktów na mecz z tego sezonu to 10.2 czyli prawie 2 punkty większa niz wystawiona linia. Ostatnie 4 mecze to zdobycze powyżej 10 punktów. Startowy gracz, gra ponad 30 minut na mecz, 38% skuteczności przy rzutach za 3 punkty. Widze tutaj spore value przy takiej linii. Gralbym grubo tak jak wczoraj, ale jednak obrona Indiany działa mi na wyobraźnie i poszlo standardowa stawka.

Wczoraj Anderson z Nets dal zarobić ???? Liczę, że Anderson z 76ers nie będzie gorszy :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Klay Thompson over 20.5/21 1.85 ✅ 30
Betcity/Marathon


Thompson teoretycznie już podczas dwóch ostatnich spotkań powinien wykręcić konkretne wyniki pod nieobecność Stephena. Jednak na pierwszy ogień przyszło zmierzyć się z defensywnymi miśkami, a kolejno w spotkaniu, które odbyło się pod szyldem Gasol Show nie sprostał zadaniu i pudłował na potęgę, a jego GSW poległo i do tego straciło kolejnego zawodnika - Iguodalę. Przeglądając występy Klay&#39;a rzuca mi się w oczy pewna zależność: otóż Thompson home to kolejno 38; 27; 14; 27; 25; 21 oczek, co daje średnią 25.3 i przy 16.3 on road daje proste wnioski, które nakazują dziś uderzyć w jego over. Curry jest day-to-day, ale nawet gdyby się okazało, że wystąpi to nie wierzę, iż od razu zacznie trafiać seryjnie. Z resztą Klay kręcił świetne wyniki z Stephenem w składzie więc obecność lidera GSW wcale nie musi okazać się zabójstwem dla overka. Na przeciw zobaczymy rozpędzone Portland, które bilans notuje chyba nawet lepszy niż wskazywałaby na to ich gra, lecz ja nie mam z tym problemu, gdyż już przed sezonem oceniałem ich szanse wyżej, aniżeli zrobili to oddsmakerzy. Obydwie ekipy b2b, zapowiada się wyrównany mecz i nie widzę innej opcji jak rehabilitacja Thompsona po wczorajszym cegleniu w LA - 6/20 z gry. Klay gra ostatnio blisko po 40 minut i dziś powinno być podobnie. Ja gram 2x płaskiej stawki ;)


edit: hehe nie wiem co mi strzeliło do głowy z tym imieniem :grin:

w bwin linia 19.5 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
alanex 432

alanex

Użytkownik
@maximus, popraw wszędzie na Klay bo strasznie razi w oczy

Sacramento Kings @ Los Angeles Clippers UNDER 208
[1.97] Marathonbet dziwny mecz, na szczęście jest ✅ 205 punktów

Mecz o 21:30 polskiego czasu czyli sobotnie południe w Kalifornii, zazwyczaj w meczach o tej godzinie padają undery, linia 208 dość bezpieczna, warto spróbować. Sacramento jest jedna z &quot;wolniej&quot; grających drużyn(24 miejsce w liczbie posiadań na mecz). LA Clippers w ostatnich meczach rzucają lekko ponad 100 na mecz, a nie sadze żeby Kings dołożyli drugie tyle. Patrząc na czyste statystyki w tym sezonie LAC 107.3 ppg przy 105.1 rywala, a Kings 96.1ppg i 99.2 przeciwnika. Zakończy się 105-96 czy coś w tym stylu imo. Warto zagrać po takim kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Indiana VS Philadelphia Under/Over
Philadelphia po nie samowitym poczatku i po niesamowitych strzeleckich wynikach notuje regres jezeli chodzi o zdobywanie pkt na wyjezdzie , a jak bedzie dzisiaj, czy po wczorajszej dogrwce wystrzelali sie? bo dzisiaj stana do walki z Indiana. Ostatnie trzy wyniki na wyjezdzie z @DAL L 94, @NO L 98, @ATL L 103 ,co ciekwawe to Phi nie rzucila 90 pkt ponizej na wyjezdzie w tym sezonie moze nadaza sie ku temu okazja aby popsuc wlasna statystyke, chcac nie chcac bo Indiana ma najlepsza obrone w domu. Zaleta PHI jest to ze sporo oddaje rzutow ale ostatnie trzy mecze to rowniez spadek skutecznosci 38% , 42% , 46% , juz z Dallas gdzie zdobyli tylko 94 pkt przy 38% sku. to i tak zasluga oddania duzej ilosci rzutow a dallas jest jedna z najgorzej broniacych druzyn.
Ale czy PHI odda tak duzo rzutow w Indianie albo na takiej skutecznosci jaka ma na wyjezdzie, czyli na 45% nie sadze, Bo Indiana jest najlepiej BRONIACA druzyna w DOMU , druzyny zatrzymuje swoja obrona i przeciwnikowi pozwala oddac tylko 82 rzuty przy skutecznosci 37% , a na 100 posiadan przeciwnika traci tylko 76 pkt usiebie gdzie 3 druzyna ligi traci usiebie 91 ,wiec mozna tu podkreslic jak duza jest tu dysproporcja i to na miejsach jeden,trzy!
Przy tak dobrej Obronie i Lini sugerowawnej przez Bukmacherow ,widzac punktowy regres wyjazdowy PHI ide w zaparte na przelamanie ponizej 90 pkt poraz piewszy na wyjezdzie w tym sezonie na niekorzysc PHI
Philadelphia Under 90.5 @ 1,90 paddypower ⛔
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Zakłady &quot;włącznie z dogrywką&quot; start: 01:00, 03:00 &amp; 04:30 Pinnacle

New York Knicks - Washington Wizards (-2) ▶ [2,02] ✅ (89:98)


Czarodzieje wracają do swojej hali, w której zmierzą się dziś z Knicks. Wczoraj w spotkaniu z Raptors pozostawili po sobie raczej mieszane uczucia. Mimo wszystko stawiam na nich kolejny raz. Knicks zupełnie mnie nie przekonują, Melo raczej nie jest w stanie odpowiednio tym wszystkim pokierować. Gra na swoim, wysokim poziomie ale jednak to nie wystarcza.

Wizards jak na razie ze swoich wyników nie mogą być zadowoleni. Bilans przedstawiał by się jednak zupełnie inaczej gdyby nie głupie porażki w meczach, w których byli po prostu lepsi. Dzisiaj jednak wracają do siebie i myślę, że zależało im będzie na zwycięstwie. Zwłaszcza, że rywal nie jest zbyt trudny, muszą po prostu zagrać swoje.
Wczoraj genialnie zagrał Wall. Brakowało jednak trochę punktów Marcina i Nene. Jeśli jednak ta dwójka zagra na swoim poziomie a do tego Beal i Wall zrobią co do nich należy to Czarodzieje powinni spokojnie ograć dzisiaj Knicks.


Dallas Mavericks (+5.5) - Denver Nuggets ▶ [1,87] ✅ (100:102)


Nuggets we własnej hali mogą się naprawdę podobać. Ostatnio nawet Byki nie były dla nich problemem. Myślę jednak, że kiedyś się to musi skończyć i z takim silnym rywalem jak dzisiaj będzie im się grało ciężko.
Dallas w mojej opinii to bardzo ogrnięty team i z pewnością nie wygląda gorzej niż Nuggets. Myślę, że spotkanie będzie raczej wyrównane i goście mają jak najbardziej szansę na zwycięstwo. Podpieram się dodatkowo handi dodatnim.


Portland Trail Blazers - Golden State Warriors (-4) ▶ [2,02] ⛔ (113:101)


Blazers ostatnio jak w transie. Jednak ten ich wczorajszy mecz z Bulls pokazał, że seria wkrótce się zakończy. Mieli naprawdę dużo szczęścia pokonując Byki. Dzisiaj jednak czeka ich wyjazdowy mecz z GSW, który łatwy nie pewno nie będzie. Warriors wczoraj bez Stefka zaprezentowali się bardzo przeciętnie i Lakersi wykorzystali swoja szansę. Dzisiaj jednak grają we własnej hali gdzie są na pewno trudnym do pokonania przeciwnikiem.
Powoli zaczynają się niestety problemy z kontuzjami. Mimo tego są w stanie zatrzymać PTB i mam nadzieję, że to właśnie zrobią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Indiana - Philadelphia
Typ:under 195,5
Kurs:1.91
Bukmacher: William Hill
Analiza: Witam. Na dzisiejszą noc polecam under w tym meczu. Co tutaj dużo pisać, najlepsza obrona ligi podejmuje 76 które są ofensywnie usposobione, ale wg mnie różnica klas jest zbyt duża. W moim odczuciu szybko gospodarze wybiją im ten styl z gry i tak jak Philadelphia grała radosną i szybką koszykówkę tak w tym się to będzie musiało zmienić. Przede wszystkim przez szczelną i konsekwentną obronę gospodarzy nie zagrają na tak dużej skuteczności, która pozwalała im zdobywać dużą liczbę punktów. Linia wysoka jak na ten mecz i gorąco polecam, tym bezpieczniej, że dogrywka nie wchodzi w grę. Polecam i powodzenia
 
H 164

hector

Użytkownik
Portland Trail Blazers - Golden State Warriors (-4) ▶ [2,02]

Blazers ostatnio jak w transie. Jednak ten ich wczorajszy mecz z Bulls pokazał, że seria wkrótce się zakończy. Mieli naprawdę dużo szczęścia pokonując Byki. Dzisiaj jednak czeka ich wyjazdowy mecz z GSW, który łatwy nie pewno nie będzie. Warriors wczoraj bez Stefka zaprezentowali się bardzo przeciętnie i Lakersi wykorzystali swoja szansę. Dzisiaj jednak grają we własnej hali gdzie są na pewno trudnym do pokonania przeciwnikiem.
Powoli zaczynają się niestety problemy z kontuzjami. Mimo tego są w stanie zatrzymać PTB i mam nadzieję, że to właśnie zrobią.
Z tym typem na GSW radze sie wstrzymać do momentu uzyskania informacji o tym czy Iggy i Curry w ogóle zagrają.Bez nich to bedzie czysty win dla PTB.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
homer-simpson 62

homer-simpson

Użytkownik
Gregorczen kiepski ostatni typ. Stawiasz na GSW ktore zagra na 100% bez Iguodali i w 95% bez Curryego? Zupelnie nieoplacalne. Spojrz na ich sklad. 1. Sa b2b podobnie jak PTB. Wydaje ci sie ze Blazers zagrali wczoraj sttasznie trudny mecz? To jak widac nie ogladales go, bo wynik nie odzwierciedla meczu. Po 2. skad pomysl, ze seria wygranych MUSI zosta przerwana? Nic nie musi. Blazers graja na wyjezdzie. To dla cb argument? Moze jeszcze napiszesz ze zmeczeni beda po podrozy z Portland do Oakland? Portland czysty, a Portland +4 wchodzi bez najmniejszych problemow. Radze obejrzec choc jeden mecz NBA i dopiero wtedy zajac sie typowaniem, bo nie wystarczy zajrzec na wyniki.com H2H i ostatnie 5 meczow. Co do Knicksow tak samo watpie w wygrana Wizardas. MWP wraca. Wall wczoraj zagral wspanialy mecz a i tak dostali. Reszta grala dno i przepraszam bardzo Marcin ma rzucic wiecej punktow? Gortat to nie Howard i nigdy nim nie bedzie. Knicksi odpoczeli. Zagrali dobry mecz przeciwko Indianie. Waszyngton b2b. Nowy Jork odpoczal. Ja tu stawiam na Knicksow po wyzszym kursie 2.10
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Warto wspomnieć że Wizards grają 4 mecz w 5 dni. Wszystkie 3 były na styku i zostawili tam sporo zdrowia. NYK nie grają aż tak źle jak ich ostatnie wyniki. Po wprowadzeniu Martina do gry ich gra w obronie nie wyglądała już tak źle. Zwłaszcza na tablicach potrafili ograć Pacers + stawiać ciężkie warunki atletycznemu frontcourtowi Pistons. Rzeczywiście wydaje się to dobry spot by szukać przełamania u Knicksów.
Po obecnym kursie, to bym jednak nie grał i szukał okazji na live ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
To i ja dorzucę dwa słowa ????
Atlanta Hawks - Boston Celtics (-9.5/+9.5) 1.85 ✅✅
Spread: 2
Prawda, Boston ostatnie 5 meczów to porażki, ale usprawiedliwiam ich tym, że ich terminarz był trudny - każdy przeciwnik był naprawdę ciężki. Hawks druga strona medalu, 4 wygrane w 5 meczach, a porażka przydarzyła się przeciwko Heat. Widać kto jest w formie, a ko nie. Ja jednak dziś skłaniam się ku temu, że Boston sprawi przeciwnikom sporo problemów, może nie na tyle, żeby wygrać mecz, ale żeby napsuć trochę krwi. Sugeruję się głównie tym, że spoglądając na ostatnie mecze tych drużyn to są mecze zawsze dość zacięte. Na przestrzeni 3 lat, czyli masy meczy tylko raz ten handicap nie został pokryty i zdarzyło się to dopiero po dogrywce. W tym roku drużyny grały ze sobą 4 razy, 2 razy górą Boston, 2 razy Hawks, w tym raz po owej dogrywce. Uważam, że Handicap jak i kurs na Celtów trochę przesadzone i +9,5 jak najbardziej warte gry.
Brawo Celci ????
Houston Rockets - Minnesota Timberwolves (-6.5/+6.5) 1.85 ⛔⛔
Spread: 2
Spodziewam się arcyciekawego widowiska, dwie drużyny, które lubię oglądać i za którymi przepadam, jednym słowem, must watch. W ostatnich 5 meczach Wolves wygrali 2 spotkania z 5. Pokonali meganędznych Netsów oraz Celtów. Porażki z Denver, Clippers i Nuggetsami. Warte odnotowania, że każda porażka pokryłaby handicap zaproponowany na mecz vs Houston. Pokazuje to, że Wilczki walczą do końca i nie odpuszczają, co za tym idzie, warto grać na nich handicapy. Ostatnie 5 meczy H2H = 3 wygrane Wolves + 2 porażki pokrywające Handi. Houston na własnym parkiecie ostatnio nie pokonani i nie wykluczam, że i tak będzie dziś, ale wyczuwam mega ciekawe i wyrównane widowisko. Dla szukających niespodzianki wygrana Wilczków po 3,2+ nie wygląda na zły pomysł przy odrobinie szczęścia, ale ja jednak ubezpieczam się Handi.
Chłopaki nie mieli szans z taką skutecznością 3 Rakiet
No i wiadomo, widzę dziś też wygrane Spursów, ale kurs 1.10 raczej nie zachęca mnie do grania czy pisania swoich wywodów ;)
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Gregorczen kiepski ostatni typ. Stawiasz na GSW ktore zagra na 100% bez Iguodali i w 95% bez Curryego? Zupelnie nieoplacalne. Spojrz na ich sklad. 1. Sa b2b podobnie jak PTB. Wydaje ci sie ze Blazers zagrali wczoraj sttasznie trudny mecz? To jak widac nie ogladales go, bo wynik nie odzwierciedla meczu. Po 2. skad pomysl, ze seria wygranych MUSI zosta przerwana? Nic nie musi. Blazers graja na wyjezdzie. To dla cb argument? Moze jeszcze napiszesz ze zmeczeni beda po podrozy z Portland do Oakland? Portland czysty, a Portland +4 wchodzi bez najmniejszych problemow. Radze obejrzec choc jeden mecz NBA i dopiero wtedy zajac sie typowaniem, bo nie wystarczy zajrzec na wyniki.com H2H i ostatnie 5 meczow. Co do Knicksow tak samo watpie w wygrana Wizardas. MWP wraca. Wall wczoraj zagral wspanialy mecz a i tak dostali. Reszta grala dno i przepraszam bardzo Marcin ma rzucic wiecej punktow? Gortat to nie Howard i nigdy nim nie bedzie. Knicksi odpoczeli. Zagrali dobry mecz przeciwko Indianie. Waszyngton b2b. Nowy Jork odpoczal. Ja tu stawiam na Knicksow po wyzszym kursie 2.10
Przynajmniej jeden mecz to staram się oglądać każdej nocy ;)

Gram to za grosze więc luzik. Właściwie to stawiam po to aby jeszcze przyjemniej oglądało się dane spotkanie. Koszykówkę uwielbiam a zakłady to tylko dodatek.

Każdy może mieć inne zdanie na temat danego meczu. W sumie to masz rację ponieważ Warriors osłabieni chociaż ja bym ich całkowicie nie skreślał i swojego typu nie żałuję.
 
alanex 432

alanex

Użytkownik

Mike Dunleavy OVER 10,5 punktów [1.90] Marathonbet ✅ 14pkt
Doświadczony Mike Dunleavy w tym sezonie rozgrywa 23.8 minut na mecz i rzuca średnio 8.7ppg jako zmiennik Butlera i Denga na pozycjach 2/3. Jednak ostatnie 2 spotkania to pozycja w s5 i więcej minut(31,5 na mecz) przez kontuzje Butlera, ktory nie wystąpi przez co najmniej kolejny tydzien. W tych dwóch meczach Dunleavy zdobywał odpowiednio 15 i 11 punktów. Jak wszyscy dobrze wiemy ze składu wypadł Derrick Rose, co powinno zwiększyć liczbę minut Mike&#39;a i dać mu więcej okazji do rzutów. W tym sezonie ten weteran szczególnie celnie trafia za 3(51%) i jest w czołówce ligi pod tym względem. Reasumując, w tej chwili Dunleavy i Hinrich są jedynymi zdrowymi zawodnikami mogącymi grac jako SG, ale Hinrich przez kontuzje Rose większość meczów będzie grał jako PG stad tak naprawdę brak zmiennika dla Dunleavy&#39;ego, który jutro przeciwko Clippers powinien zagrać te 35+ minut i zdobyć około 15 punktów. Polecam!!!


DeMarcus Cousins OVER 21,5 punktów [1.90] Marathonbet⛔ 17pkt
Cousins to jeden z najlepszych centrów w lidze jeśli chodzi o talent i umiejętności ofensywne, jednak czasem zachowuje się dość dziecinnie, łatwo się irytuje, wybucha, obraza i ogólnie &quot;pajacuje&quot; co powstrzymuje go przed byciem wielkim. W tym sezonie zdobywa średnio 21,7 punktów na mecz. Cousins jest dość egoistycznym graczem(to jest akurat dobre dla mojego typu) i Sacramento raczej musi grac na niego jeśli chcą wygrywać. W 12 tegorocznych spotkaniach oddaje średnio 18 rzutów na mecz, często tez staje na linii rzutów wolnych(7.3 FTA) przy przyzwoitej skuteczności około 70%. Kings i DeMarcus zmierza się w LA z Lakers którzy w obronie graja słabo i tracą dużo punktów, dodatkowo graja szybko co dodatkowo sprzyja overom. Cousins w tym sezonie notuje tez prawie 3 zbiorki w ataku na mecz, wiec nawet gdy będzie dostawał piłkę trochę mniej(w co wątpię) to kilka punktów z ponowień czy dobitek rzutów powinien zdobyć.

i bez analizy(ale typ przemyślany) bo niestety nie mam już czasu:
Sacramento Kings @ Los Angeles Lakers OVER 202 [1.97] Marathonbet⛔ 86-100
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ja z kolei polecam dziś over Denga. Był ostatnio już grany przez kolegów - nie udało się, ale dziś naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić, żeby znowu nie wykręcił overa Luol.

Po pierwsze to wyleciał Rose, czyli ktoś kto oddaje dużo rzutów i kreuje przede wszystkim siebie. Pierwszą strzelbą musi być Deng, opcjonalnie Boozer. Za Rose&#39;a Hinrich, który raczej nie rzuca dużo i bardziej skupia się na kreowaniu partnerów, więc myślę, że Sudańczykowi nie zabraknie jumperków z półdychy po podaniach Kirka.

Druga sprawa, że ostatnie 2 tyg to zwyżka formy Denga, a tu ostatnie dwa mecze bardzo słabe i jakoś nie wyobrażam sobie, żeby trzeci taki zagrał. Szczególnie, że Clippers graj ofensywnie, ich mecze obfitują w sporą liczbę oczek, więc łatwiej strzelcom złapać rytm.

L. Deng over 16 @ 1,60 Betsafe✅ izunia w 3 kwarcie;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Zakład &quot;włącznie z dogrywką&quot; start: 20:00 Pinnacle
Detroit Pistons - Brooklyn Nets (-3) ▶ [2,13] ⛔ Nets to jest jednak parodia i nie ma raczej sensu na nich stawiać. Po tym co dzisiaj pokazali chyba już sobie odpuszczę granie w ich stronę, przynajmniej w najbliższym czasie.

Nets prezentują się fatalnie. Praktycznie tylko Lopez trzyma poziom. Chyba każdy z pierwszej piątki boryka się z mniejszymi bądź większymi urazami i może właśnie dlatego nie prezentuje pełni swoich umiejętności.
Dzisiaj wracają do swojej hali i myślę, że jest to dobry moment aby poprawić ten niezbyt dobrze prezentujący się bilans. Trzy zwycięstewa na 12 spotkań za dobrze nie wyglądają. Kidd zupełnie nie radzi sobie jako trener. Niestety póki co cała ekipa wygląda jak jeden wielki niewypał. Ja bym się jednak wstrzymał z ostatecznym takim stwierdzeniem.
Mimo wszystko takie spotkania jak dziś powinni wygrywać. Jeśli dzisiaj się nie przełamią to ja już naprawdę nie wiem jakich potrzebują okoliczności. Grają we własnej hali z rywalem, który na wyjazdach nie gra nic nadzywczajnego.
Ja jednak myślę, że nie będzie tutaj kolejnej wtopy teamu z Brooklyn. Takie mecze po prostu muszą wygrywać a biorąc pod uwagę ostatnie wyniki to na pewno zrobią wszystko aby to ucznynić w przeciwnym razie może zacząć się robić tam gorąco. Nawet jeśli liderzy nie będą w stanie zagrać zbyt długo to mimo wszystko ławka tragiczna nie jest i na taką ekipę jak Pistons powinno to wystarczyć.
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina - koszykówka, nba
2013.11.25, godz. 1-00
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - Utah Jazz
Typ: Ilość punktów gracza + zbiórki + asyst: Durant powyżej 42,5
Kurs: 1,80
buk: betsson
Analiza:
W kolejnym swoim wystepie Oklahoma podejmie Utah Jazz. Gospodarze w tym sezonie graja bardzo dobrze i na zachodzie zajmuja trzecie miejsce. Zupełnie odwrotnie przedstawia sie sytuacja Utah, którzy z zaledwie jednymzwyciestwem w czternastu meczach sa najsłabsza ekipą w całej lidze. To jasno stawia Thunder w roli zdecydowanego faworyta tej konfrontacji. I nie wyobrażam sobie sytuacji by Jazz byli wstanie przeciwstawić sie graczom z Oklahomy. Tym bardziej ze lider Thunder Kevin Durant jest w wybornej formie. W tym sezonie w jedenastu meczach notuje swietne statystyki, bo na początku sezonu średnio zdobywa 29,5 pkt i jest zdecydowanym liderem w lidze (drugi Carmelo Anthony notuje ledwie 25,8 pkt na mecz). Na ten swietny bilans zebrało się az sześć meczy, w których zanotował conajmniej trzydzieści punktów. A najlepszy swoj mecz zaliczył na inauguracje tego sezonu gdzie zdobyl 42 pkt, a rywalem było... Utah... A trzeba przyznać, ze defensywa Jazz do najlepszych nie należy wiec Kevin powinien miec spore pole do popisu. A wlaśnie w meczach ze słabymi rywalami w tym sezonie Durant osiągał świetne statystyki. Poza meczem otwarcia swietnie zagrał m.in. przeciwka Wizards (33 okt, 13 zb, 6 as), Detroit (37 pkt, 8zb, 7 as) czy Phoenix (33 pkt, 10 zb). Jak widac skuteczna gra nie jest obca Kevinowi i czesto przewaznie on jest liderem strzelców swojego zespołu. Durant poza absolutnie swietnymi statystykami w ofensywie dobrze również walczy pod tablicami, gdzie często potrafi zebrać kilka piłek. Myślę ze zebranie w tym meczu 7-8 piłek nie bedzie zbyt trudne, bo Utah z 42-procentowa skutecznościa i 89,6 zdobytymi punktami na mecz w lidze tylko wyprzedza Charlotte i Milwaukee. Uważam, ze słabym Utah Durant wbije grubo ponad 30 oczek i pokryje linie wystawioną przez betsson
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
ja z kolei polecam dziś over Denga. Był ostatnio już grany przez kolegów - nie udało się, ale dziś naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić, żeby znowu nie wykręcił overa Luol.

Po pierwsze to wyleciał Rose, czyli ktoś kto oddaje dużo rzutów i kreuje przede wszystkim siebie. Pierwszą strzelbą musi być Deng, opcjonalnie Boozer. Za Rose&#39;a Hinrich, który raczej nie rzuca dużo i bardziej skupia się na kreowaniu partnerów, więc myślę, że Sudańczykowi nie zabraknie jumperków z półdychy po podaniach Kirka.

Druga sprawa, że ostatnie 2 tyg to zwyżka formy Denga, a tu ostatnie dwa mecze bardzo słabe i jakoś nie wyobrażam sobie, żeby trzeci taki zagrał. Szczególnie, że Clippers graj ofensywnie, ich mecze obfitują w sporą liczbę oczek, więc łatwiej strzelcom złapać rytm.

L. Deng over 16 @ 1,60 Betsafe✅ izunia w 3 kwarcie;)

Dziś zapowiada się bardziej defensywnie bo z drugiej strony Jazz, lecz mecz powinien być raczej wyrównany więc można liczyć na więcej niż 32 minuty Denga. Z Clippers 22 oczka, Rose &amp; Butler still out. Betcity daje na dzień dobry 17.5, nie zdziwię się jak pod wieczór linia będzie ustawiona na ok 19-20 oczek więc łykam od razu.

Deng over 17.5 pkt 1.72 ✅
Betcity
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Podoba mi się kurs na Mavs, i handi również. Oba zespoły grały ze sobą w sobotę i Bryłki wygrały mecz przewagą dwóch oczek. Warto przypomnieć że Nuggets byli faworyzowani przed meczem 5-oma oczkami. Mavs pokryli spread w hali Denver a dzisiaj zagrają na własnym parkiecie gdzie spisują się o wiele lepiej (8-0 i 9-6 ATS u siebie). Myślę ze warto skorzystać z tej lini 5,5 na gospodarzy, która jest taka a nie inna bo Nuggets mają dobre h2h vs Mavericks (10-3 ATS w ostatnich 13 spotkaniach w AA Center). Tyle że Bryłki są bez Iguodali zwyczajnie słabsi.
Mavericks are 4-0 ATS in their last 4 when their opponent scores 100 points or more in their previous game.
Mavericks are 6-2 ATS in their last 8 home games.
Mavericks are 5-2 ATS in their last 7 home games vs. a team with a losing road record.
Mavericks are 12-5 ATS in their last 17 home games vs. a team with a road winning % of less than .400.
Mavericks are 40-18 ATS in their last 58 games following a S.U. loss.
Mavericks are 29-13 ATS in their last 42 vs. Western Conference.
Mavericks are 41-20 ATS in their last 61 games overall.
Mavericks are 1-4 ATS in their last 5 Monday games.
Mavericks are 1-4 ATS in their last 5 games playing on 1 days rest.
Nuggets are 5-1 ATS in their last 6 after scoring 100 points or more in their previous game.
Nuggets are 12-4 ATS in their last 16 games vs. a team with a winning % above .600.
Nuggets are 5-2 ATS in their last 7 games overall.
Nuggets are 5-11 ATS in their last 16 vs. Western Conference.
Nuggets are 3-7 ATS in their last 10 road games.
Nuggets are 4-10 ATS in their last 14 games vs. a team with a winning S.U. record.
Nuggets are 3-8 ATS in their last 11 after allowing 100 points or more in their previous game.
Nuggets are 3-8 ATS in their last 11 when their opponent scores 100 points or more in their previous game.
Nuggets are 2-6 ATS in their last 8 games following a S.U. win.
Nuggets are 2-8 ATS in their last 10 games following a ATS loss.
Nuggets are 1-4 ATS in their last 5 road games vs. a team with a home winning % of greater than .600.
Nuggets are 2-8 ATS in their last 10 when their opponent allows 100 points or more in their previous game.
Nuggets are 1-7 ATS in their last 8 road games vs. a team with a winning home record.
Nuggets are 0-4 ATS in their last 4 vs. NBA Southwest.

Drugie handi warte uwagi to oczywiście Rockets. Powód jest jeden - kontuzja Gasola. Kto oglądał jakieś mecze Misiów czy w tym czy w zeszłym sezonie na pewno zauważył że cała gra ofensywna tego zespołu opiera się na duecie Gasol-Z-Bo. Kontuzja Hiszpana to mocny cios i będzie to bardzo widoczne. Linia niska bo w drużynie gości odpoczywać ma Harden ale i tak Houston jest tu w stanie pozamiatać. Nie zdziwię się jak wieczorem pojawi się info że Harden jednak gra a linia pójdzie o parę pkt wyżej ;)
Grizzlies are 4-0 ATS in their last 4 games playing on 2 days rest.
Grizzlies are 4-1-1 ATS in their last 6 vs. Western Conference.
Grizzlies are 3-1-1 ATS in their last 5 games overall.
Grizzlies are 2-5 ATS in their last 7 games vs. a team with a winning % above .600.
Grizzlies are 1-3-1 ATS in their last 5 games following a double-digit loss at home.
Grizzlies are 1-4-1 ATS in their last 6 after allowing 100 points or more in their previous game.
Grizzlies are 1-4-1 ATS in their last 6 games following a SU loss of more than 10 points.
Grizzlies are 1-5 ATS in their last 6 when their opponent scores 100 points or more in their previous game.
Grizzlies are 1-5-1 ATS in their last 7 when their opponent allows 100 points or more in their previous game.
Grizzlies are 1-6-1 ATS in their last 8 games following a S.U. loss.
Grizzlies are 1-7-1 ATS in their last 9 games following a ATS loss.
Grizzlies are 1-7 ATS in their last 8 home games.
Grizzlies are 0-6 ATS in their last 6 vs. NBA Southwest.
Rockets are 4-0 ATS in their last 4 after allowing 100 points or more in their previous game.
Rockets are 4-1 ATS in their last 5 games overall.
Rockets are 4-1 ATS in their last 5 after scoring 100 points or more in their previous game.
Rockets are 6-13-1 ATS in their last 20 games following a ATS win.
Rockets are 3-9-1 ATS in their last 13 games following a SU win of more than 10 points.
Rockets are 1-4 ATS in their last 5 Monday games.
Rockets are 1-5 ATS in their last 6 games playing on 1 days rest.

Mavericks -5,5 / 1,87 Betsafe
Rockets -1,5 / 1,91 Betsafe
 
wolny-strzelec 232

wolny-strzelec

Użytkownik
Panowie, co sądzicie o czymś takim? ????
Dallas wygrywa z dogrywką 1.40
Houston -1,5 1.80
Bulls -5,5 1.80
Dallas i Rockets jak najbardziej z tym że nie wiadomo czy zagra brodacz z Houston, sam pogram dziś na Mavs z jakimś leciutkim ujemnym handi natomiast co do bulls to nie wiem czy się opłaca, jak wiadomo bez Rose&#39;a do tego obie drużyny back-to-back na terenie Jazz. Wiem wiem Utah są słabi w tym sezonie i nie ma co z tym dyskutować jednak oni też wygrają kilkanaście meczy w tym sezonie, wydaje mi się że całkiem możliwe że jednym z nich będzie dzisiejszy mecz z Bullsami ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom