>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Listopad 2013

Status
Zamknięty.
szamanae 3

szamanae

Użytkownik
ja bym probowal under 200 w meczu Chicago tak jak kolega wyzej napisal chciago zagra bez butlera do tego gra wolno, a denver w tym sezonie tez gra wolniej niz w poprzednim
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Od siebie krótko:
Denver-Chicago 1 2,06 Betfair✅
Jak już zauważył przedmówca Bulls bez Butlera, dodając do tego olbrzymie kłopoty ze skutecznością Rose&#39;a to Nuggets w moim odczuciu powinni być faworytem tego spotkania. Po nieudanym road trip pora na wygraną na własnym parkiecie.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
TNT ;-) Na moje oko najciekawszy mecz odbędzie się pomiędzy Thunder - Clippers i tutaj nie widzę wielkiej dysproporcji, by aż wystawiać kurs 1.4 na Thunder. Teoria TNT - dog powalczy.
A drugi mecz, wg. mnie Bulls - Bulls w tym meczu nie pójdą na wymianę ognia, w ataku. Jeśli będą chcieli wygrać, to z Denver mogą tylko wygrac obroną, nie atakiem.
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
LAC @ OKC
W czwartkowe noce z reguły odpuszcza się typowanie. Są to z reguły spotkania hitowe, transmitowane przez TNT i potrafią się dziać dziwne rzeczy. Od razu zaznaczam, że nie jest to tak pewny typ jak wczorajsi Grizzlies jednak patrząc na to jakie dwie drużyny się mierzą, a kurs to wydaje się lekkim nieporozumieniem. W obu drużynach brak jakich szczególnych absencji. Na korzyść gospodarzy działa fakt, że Clippers są b2b po wygranym meczu z Wolves. Jednak to jak prezentuje się drużyna z Oklahomy nie przekonuje mnie do siebie. Dwa ostatnie mecze u siebie to szczęśliwe doprowadzenie do dogrywki ze słabiutkimi Wizards i wygrana z nimi a potem cudem wygrana z przeciętnymi Nuggets, którzy prowadzili cały mecz :!: W tym zespole gra tylko Westbrook i Durant, od biedy Ibaka. Zatrzymanie lub niemoc strzelecka RB czy KD to gwóźdź do trumny tego zespołu.
Tak jak piszesz, spotkanie hitowe więc raczej bardziej zepną dupska niż przeciwko przeciętnym Wizard czy Denver. Myśle że z innym podejściem podchodzą wtedy.
W pierwszym meczu w Los Angeles Oklahoma straciła tego od biedy Ibake i przegrali a szło im dobrze. W LA wystarczy że zatrzymają tego Paula i też jest po nich. Trochę pod siebie pisana analiza. Nie kupuje tego.
Z ciekawoście przesledziłem przed chwilą pare stronek amerykańskich i eksperci typują wyraźnie OCT
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Nuggets under 100 @ 1,89 Betsafe✅

Wydaje mi się przesadzona ta linia. Oczywiście wiadomo, że buki biorą to na podstawie wyników Samorodków, ale nie codziennie gra się z defensywą chicagowską.
Ekipa z Denver po fatalnym początku coś zaczyna grać, wraca do znacznie szybszej koszykówki i nic dziwnego - w rosterze większość grajków nie interesuje zbytnio defensywa, a tylko druga strona parkietu. Do formy wraca Lawson, co ma bezpośredni wpływ na znaczną poprawę gry zespołu. Ostatnie mecze naprawdę mega high scores, ale jednak grali z ekipami wybitnie ofensywnymi, które szły na wymianę i przynajmniej na razie, w RS mają wyebkę na obronę.
Bulls może nie przez wszystkich jeszcze traktowani naprawdę poważnie przez pryzmat bardzo słabej dotychczas gry Rose&#39;a, ale defensywę grają na poziomie zbliżonym do poprzednich lat - trudno zresztą oczekiwać czego innego pod Thibo. Oczywiście też jeszcze widać spore rezerwy w tym elemencie. Nie licząc pierwszego meczu z Heat to nie stracili jeszcze setki, najwięcej 97 i 94 pkt z Pacers, a najczęściej poniżej 90. Fakt, że nie były to najsilniejsze zespoły, ale takim też nie są Nuggets. Grają szybko to z ekipami, które w to wchodzą punktują dużo, ale czy naprawdę Lawson, Foye czy Hickson to jakieś przeszkody dla obrony Bulls, gdy ta profesjonalnie podejdzie do tematu? Żadne.
Nie gra Butler - dobry defensor, ale podstawy systemy coacha Toma, czyli Noah, Deng i Gibson są.
Czasem bywa, że nawet te teoretycznie wolno i defensywnie grające zespoły wkręcają się w strzelaninę, ale w przypadku gdy Byki grają jutro b2b wyjazdowe z Blazers to nie widzę tego. Będą starali się raczej zwalniać grę, także dlatego, że po prostu w szalonej bieganinie i strzelaninie mogą przegrać. A to co czyni ich czołowym zespołem ligi to bez wątpienia defensywa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Tak jak piszesz, spotkanie hitowe więc raczej bardziej zepną dupska niż przeciwko przeciętnym Wizard czy Denver. Myśle że z innym podejściem podchodzą wtedy.

W pierwszym meczu w Los Angeles Oklahoma straciła tego od biedy Ibake i przegrali a szło im dobrze. W LA wystarczy że zatrzymają tego Paula i też jest po nich. Trochę pod siebie pisana analiza. Nie kupuje tego.

Z ciekawoście przesledziłem przed chwilą pare stronek amerykańskich i eksperci typują wyraźnie OCT
To dobrze ze nie kupujesz, bo ja niczego nie sprzedaje ???? Ot! suchar na start.
Zacznijmy od tego ze z reguły nie ma czegoś takiego jak obiektywna analiza; znaczy się mozna i taką napisać ale wtedy bez wydania ostatecznego werdyktu tj. typu na spotkanie.
Jedni są fanami pomidorowej inni ogorkowej, wiec rozumiem ze ktos moze miec inny pogląd na to spotkanie ale nie mozesz zarzucać naginania faktów. Paul bedzie &quot;ssał pałkę&quot;? To wejdzie Crawford. Jak nie on to zmusztrować Collisona do szukania na dystansie Redicka, Dudleya, Mullensa. Kogo takiego masz w OKC jesli Durant bedzie scoreless?
Wyraźnie napisalem ze uwazam mecz na 50/50 wiec kieruje sie wyzszym kursem. Nie jest to analiza na gloryfikacje LAC czy zmieszanie z błotem Thunder. Wiecej dystansu ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
L 28

leonturkoglu

Użytkownik
Boston- Indiana, nie ma sensu się pchać w typ 2 po kursie1,33. Spróbuje w tym meczu over punktowy D.Westa. Linia to 12,5 pkt. W ostatnim meczu zdobył 10 ale przy skuteczności 4/13 i bodajże 2/4 z wolnych. Widać że wystarczyło niewiele by pokryć linię. Ponawiam aż do skutku;)
DallaS - Utah over 203
Pisałem o ultraofensywnym Zachodzie i to powtarzam. Do tej pory 100% skuteczności w overach punktowych. Dallas obok Houston, GSW to najbardziej ofensywny zespoł ligi.Wydaje mi się, że lekką ręką rzucą u siebie JAzzmanom stówkę. Osatnie wyczyny Dallas u siebie 123 punkty przeciwko Houston. Utah na wyjeździe 98 przeciwko NOP.
Dołączam do tego LAkers - Warriors, oczekuje na informację czy zagra Curry. Pytanie tylko czy kurs obecny na Golden 1,50 to kurs z Currym czy bez w składzie. Piszcie jak coś wiecie.
 
mutomboo 52

mutomboo

Użytkownik
Atlanta Hawks @ Detroit Pistons.
Match Winner Including All OT: Detroit Pistons
Price: 1.58
5/10
Marathonbet


⛔

Idę tutaj w stronę Detroit. Atlanta ma siłę pod koszem i właśnie dziś przyjdzie im się zmierzyć z ciężką armią gdzie jest Drummond, Monroe i co najważniejsze Smith. Smith dziś będzie chciał wygrać ze swoim ostatnim teamem. Na dodatek dla Hawks zawsze w Detroit gra się ciężko. Pistons grają nie tak źle w domu. ostatnio wygrali z Knicks. Wcześniej walczyli z Pacers i Thunder. Jak dla mnie warto dziś wejść w Tłoki.

Phoenix Suns @ Charlotte Bobcats.
Match Winner Including All OT: Charlotte Bobcats
Price: 1.86
3/10
Marathonbet


⛔


Ostatnio Suns porażka w domu z Kings. Charlotte wygrali z Nets w domu. Jak dla mnie aktualnie w tym spotkaniu można iść w stronę Bobcats. Suns mnie w ostatnich dniach kompletnie nie przekonuję i ta porażka w domu z Kings to już przelała gorycz. A Bobki fajnie zagrali z Nets i dziś daję im szanse.

Indiana Pacers @ Boston Celtics.
Match Winner Including All OT: Indiana Pacers -8
1.97
6/10
Marathonbet


✅

Boston zawsze ciężko miał z Pacers. Pacers aktualnie są za mocni dla Cs. Nie patrzyłbym na to co Cs zagrali ze Spurs. Indiana to aktualnie lepsza drużyna i na każdej pozycji ma lepszych gości. Ze Spurs Boston zagrał dobrze ale dziś nie spodziewam się że wygrają z Pacers którzy na początku sezonu są w mega formie.

I na sucho:

San Antonio Spurs @ Memphis Grizzlies.
Match Winner Including All OT: Memphis Grizzlies
2.10
3/10
Marathonbet


⛔

Milwaukee Bucks @ Philadelphia 76ers.
Match Winner Including All OT: Philadelphia 76ers
1.615
5/10
Marathonbet


✅
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
A.Anderson - powyżej 9 punktów @1.90 maraton

11 punktów ✅

Patrząc na jego statystyki typ może wydawać się lekko szalony - 7.6 pkt. na mecz i tylko trzy razy przekroczona dzisiejsza linia. Jak grają Nets każdy kto śledzi NBA to wie ;] W dodatku kontuzje dopadly Lopeza (Lopez listed as &quot;out&quot; vs. the Wolves on Friday. rotoworld), DWill&#39;a który znowu podkręcił kostkę (Deron Williams (ankle) was absent at Thursday&#39;s practice. - nie powinniśmy go dzisiaj zobaczyć na parkiecie, a jeśli zagra to według mnie będzie w jakiś sposób &quot;ograniczony&quot;) i Kirilenko który nie gra od dłuższego czasu. Kontuzje liderów Nets oznaczają więcej minut dla naszego Andersona. Rzuca za 3, wbija się pod kosz, pewna ręka z linii. Coach Kidd szuka lekarstwa na złą gre Nets i być moze znalazl... &quot;Anderson had a similar line on Saturday and given that most of the Nets are as old as dirt and banged up, Jason Kidd may be ready to give Anderson a bigger role. It&#39;s officially time to put him on your radar&quot;. Na poczatku sezonu grał mało bo ok. 15 minut, teraz Kidd chyba mu zaufal, poniewaz w trzech ostatnich meczach gral: 32, 20, 29 minut. Bardzo ważnym czynnikiem sa tez dzisiejsi przeciwnicy - Wilki, którzy grają szalona koszykówkę i często zapominają, ze trzeba bronić ;] Nie jestem pewny ale Alan Anderson jest najczęściej faulowanym graczem przy próbach za 3 punkty. (taka mała ciekawostka :]). Ciężko z limitami w maratonie, ale ja upchałem w to naprawdę spoooro kasy.


edit:
Terry również OUT!!
Jason Terry (knee) will be unavailable for Friday&#39;s game against Minnesota.
Brook Lopez (ankle) has been listed as &quot;out&quot; Friday&#39;s game against the Timberwolves.
Deron Williams (ankle) will miss Friday&#39;s game against the Timberwolves.
Kiri też out.

Nie wiem jakim cudem ale zwiekszyl mi sie limit z 22$ na 560$ i poszla dokładka ;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Klay Thompson over 20,5 @ 1,93 marathonbet⛔tragedia 19 pkt
Curry pewnie zagra ale czy na 100 %? Szczerze mówiąc nie sądzę, żeby wybiegł na parkiet siłą, bo obecna kadra bez niego jest w stanie pokonać Lakers. W drużynie Jacksona Thompson gra pierwsze skrzypce, rzuca sporo, dobra skuteczność za trzy. Sam notuje porządne statystyki przeciwko LA, na początku sezonu trafił ponad 30 oczek. Poza tym grając w Staples Center musiał skupiać się również na Bryancie, co niekiedy było dla niego wielką udręką. Na razie Kobe wciąż wraca do pełni dyspozycji i nie należy się go spodziewać jutro na parkiecie. Klay oddaje mase rzutów na mecz, generalnie gracz bardzo regularny na którym można polegać. Przede wszystkim nastawiony na ofensywe, w defensywie jest słaby ale przynajmniej jest solidnym strzelcem i swoje trafia. Nawet w przypadku występu Curry&#39;ego to Thompson będzie odgrywał kluczową rolę w zdobywaniu punktów. Lakers nie mają wystarczających dobrych obrońców, żeby którykolwiek z nich wyłączył z gry rzucającego gości przez dłuższy czas i dlatego spodziewam się koło 20 oczek z jego strony. Mecz zapewne będzie wyrównany, Thompson z pewnością dostanie swoje minuty i myślę, że zagra całkiem niezłe spotkanie.
Memphis - San Antonio under 186 @1,74 bet365⛔
Zapowiada się typowo defensywny mecz, Memphis czai się głównie z defensywą w swojej hali i starają się ograniczyć ofensywnie rywala. Podobnie będzie ze Spurs, którzy postarają się utrudnić życie Gasolowi i Z-Bo. Miśki zaliczyły fajny streak, powoli przystosowują się do koncepcji trenera i wygląda ich gra o wiele lepiej. W trakcie playoffów mecze nie były efektywne pod względem tempa akcji itd, to nie będzie szybki mecz - raczej bardzo odpowiedzialny ze strony obydwu drużyn. Tutaj priorytetem będzie klasycznie obrona.
Philadelphia -2,5 @1,80 bet365
Najgorsza defensywa kontra zespół z dużymi problemami w ofensywie. Phila jako tako funkcjonuje w ataku, grają w domu - coś powinni pokazać. Nie ma tutaj za wiele do napisania, obie ekipy ze zbliżonym do siebie poziomem, jednak 76ers są naturalnie faworytem i dwa punkty przewagi są w ich zasięgu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 68

kuiba12

Użytkownik
Chicago Bulls @ Portland trail blazers
TYP: Portland trail blazers -3.5 @ 1.90 bet365

Witam wszystkich, dzisiaj zapowiada się świetny mecz w Rose garden pomiędzy Chicago a Portland. Drużyna z Portland jest w gazie, wygrali 8 meczów z rzędu, grają świetnie w swojej hali, wygrana między innymi z San antonio. Chicago jest osłabione z powodu absencji Butlera, do tego są b2b po przegranej z denver, za to portland zdążyło odpocząć po łatwym meczu z milwaukee.
 
wjot 23

wjot

Użytkownik
BKN Nets - MIN Timberwolves | MIN - 9,5 | 1.90 Bet 365 ✅✅
W drużynie z NY nie zagra D.Williams, Kirilenko, B. Lopez oraz J. Terry.
Wolvesi grają dobrą koszykówkę, a Kevin Love gra na bardzo wysokim poziomie.
Myślę, że Netsi nie mają szans z takimi brakami w składzie wygrać mecz na wyjeździe, a nawet więcej - dostaną baty.
SA Spurs - MEM Grizzlies | SAS -1 | 1.90 Bet 365 ✅✅
Obie drużyny grają dobrze. Spursi wygrali 9 z 10 spotkań, a Grizzlies po średnim starcie w końcu zaczęli grac lepiej i wygrali 4 ostatnie spotkania.
Pomimo tego, że MEM gra u siebie uważam, że nie są na tyle dobrzy, żeby wygrać 5 z rzędu, szczególnie z tak trudnym przeciwnikiem jakim jest drużyna z San Antonio.
Handicap prawie, że zerowy, więc myślę, że Spursi powinni wygrać mecz. Przewidywałbym wynik w granicach 94-89 dla SAS.
GS Warriors - LA Lakers | Over 205 pkt | 1.90 Bet 365 ⛔⛔
Spotykają się dwie bardzo dobre drużyny w ofensywie. Obie drużyny rzucają bardzo dużo &quot;trójek&quot; - co ważne - na wysokiej skuteczności. Obie drużyny preferują up-tempo game, nie grzeszą świetną obroną . W poprzednim spotkaniu tych dwóch drużyn padło okolo 230 pkt.
Myślę, że linia 205 jest bardzo zachęcająca. Wg ostatnich doniesień S.Curry jednak będzie gotowy do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
turkmenbasza 0

turkmenbasza

Użytkownik
Witam po raz pierwszy! ???? Mamy dziś sporo grania, ale niewiele można przewidzieć. Stąd w końcu zdecydowałem się podzielić z wami propozycjami typów.

K.Irving over 21,5 pkt

Cleveland grają z NOP, czyli przewiduję dosyć otwarty mecz, w którym Irving będzie miał sporo okazji do rzutów. Zresztą, to on ciągnie całą ofensywę tego zespołu, więc sądzę, że również w tym spotkaniu uda mu się pokryć tę linię. Cleveland są trudni do przewidzenia w tym sezonie. Moim zdaniem ten mecz przegrają, ale Irving zapunktuje w swoim stylu.


M.Ellis over 21,5 pkt.

Podobna sytuacja jak wyżej. Ellis notuje ostatnio świetne zdobycze, razem z Nowitzkim biorą ofensywę na siebię. We własnej hali, przeciwko słabym Jazzmanom powinien spokojnie przekroczyć tę linię. Tym bardziej, że Dallas w tym sezonie rzucają sporo punktów co mecz, więc liczę, że i tym razem tak będzie.

Portland under 96,5 pkt.

Dzisiejszy mecz z Bulls zapowiada się bardzo ciekawie. Portland mają na koncie 8 kolejnych zwycięstw. W pięciu z nich zdodobyli powyżej dzisiejszej linii i grają naprawdę ciekawie. Jednak dotychczasowi rywale, to nie były najsilniejsze defensywy.
Wyczuwam dziś przełamanie zwycięskiej passy Portland. Chicago po porażce z Nuggets na pewno będą chcieli się odbudować i sądzę, że zagrają bardzo rzetelnie w defenywie. Mnieji doświadczeni zawodnicy Portland mogą więc mieć problem z przekroczeniem tej linii i sądzę, że zakończą mecz z ok. 90 pkt zdobyczą.
 
R 11

reedoo

Użytkownik
Również witam po raz pierwszy. Ostatnio trochę powpadało to może komuś przydadzą się moje typy - oby trafne!

Memphis - San Antonio | over 184,5 @1,95 Unibet ✅ (86:102 = 188pkt)
@kieran napisał o defensywnym meczu. Owszem, drużyny powinny pokazać co potrafią przede wszystkim w defensywie, jednak patrząc na średnie drużyn jak i grę uważam, że over powinien wejść, tym bardziej, że dogrywka w tym spotkaniu jest dość prawdopodobna.

Boston - Indiana | Indiana -7,5 @1,90 Unibet ✅ (82:97)
Krótko. Dobry mecz Bostonu z SAS, ale na Indiane to za mało. Obstawiam zwycięstwo Indiany około 11pkt.

Toronto - Washington | over 192,5 @1.80 Expekt (wraz z innym spotkaniem gram w promocyjnym cashbacku) ⛔ (96:88 = 184pkt) dobrze że grane w cashbacku ;)
Toronto gra na tyle ofensywnie, że licze na około 102pkt z ich strony i kilka mniej ze strony Wizzards, którzy powinni powalczyć trochę z Raptorsami. Typ nie jest bardzo pewny, ale korzystając z cashbacka wraz z innym zakładem, aż żal nie spróbować ;)
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
GSW @ LAL

W drużynie z Oakland spodziewany jest powrót Stefka. Chociaż moi zdaniem i bez niego poradzą sobie z taką drużyną Lakers. O ile na drużynę taką jak Grizzlies to znaczyło dużo (choć i tak łatwo się nie dali) tak jeśli chodzi o Jeziorowców to powinni spokojnie ich &quot;łyknąć&quot;. Lakers do powrotu Kobiego będą zespołem do wygrywania pojedynczych meczy z zespołami o podobnej &quot;sile ognia&quot;. Nie licząc derbów LA na starcie sezonu pokonali Rakiety (choć właściwie zrobił to Howard), Pelicans, gdzie Holiday udowodnił po raz któryś, że jest jak rak i zabija drużynę, oraz Pistons, gdzie mecz życia rozegrał Jordan Hill. Jeśli Blake, Young i Meeks nie zaliczą dnia konia, gdzie trójkami pokonali by każdą drużynę, to nie będą w stanie odpowiedzieć Warriors. Andre powinien zająć się Blake&#39;iem, Barnes powinien pokryć Younga i oboje utrudnią mu życie. Mocno liczę na Boguta w obronie, choć i Hill nie powinien powtórzyć takiego meczu jak z Tłokami.
Mecz z Grizzlies pokazał, że i bez swojego lidera są w stanie toczyć wyrównaną walkę z mocnymi drużynami. Na mecz z przeciętnymi Lakers nie jest on niezbędny ale oczekuje się, że zagra, więc dodatkowy, mocny atut po stronie GSW. W pierwszym meczu sezonu, w Oakland pokonali ich 31 punktami. Dziś może nie być aż takiego blowoutu ale handicap powinni pokryć na &quot;mientko&quot;

Bulls @ PTB

Czyżby Byki przerwali passę zwycięstw koljenej po Pacers drużynie? Będzie trudno, bo Blazers są hot i są mocni w swojej hali. Jednak porażkę Pacers też trudno było sobie wyobrazić. Ostatni mecz z Bucks bardzo kiepski w ich wykonaniu i gdyby Kozły miały większą skuteczność to wygraliby tamten mecz. W Toronto dali się dogonić w 4q przy takiej przewadze ewidentnie pokazuje, że mają jeszcze takie przestoje w grze. Martwi mnie tylko Boozer - kołek w obronie i Rose, który też gra słabo w tym elemencie. Jednak 8 W z rzędu to chyba jednak trochę za dużo jak na taką drużynę. Ja ze swojej strony zaczynam progresję na ich porażkę.

Nets @ Wolves
Pacers @ Celtics
Jazz @ Mavs


Kusi mnie pograć handi na te zespoły jednak po ostatnich meczach dwóch pierwszych drużyn nie uśmiecha mnie się grać handi powyżej 10. Tripel @1,91 przy samych zwycięstwach bardzo mi się podoba.
Nets grają tragicznie i znowu osłabieni brakiem DWilla i Lopeza; Celtics wpadli w kolejną serię porażek i nie wydaje mi się, żeby pokonali Pacers. Jazz? Tu chyba każdy nie ma już złudzeń, że tankują i poza paroma wygranymi na własnym parkiecie, żeby ucieszyć gawiedź nic nie zrobią w tym sezonie.

Propozycje:
GSW ML/-6 @1,48/2,01 Marathonbet
Bulls ML @2,47 Pinnacle
Pacers + Wolves + Mavs @1,91


 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Może jestem nieco naiwny, jednak zaryzykuję, i wychylę się z taką oto analizą:
Los Angeles Lakers - Golden State Warriors
Typ:
-Pau Gasol over 14,5 pkt@1,94
✅✅✅

Jak już napomniał w innym dziale użytkownik DWill, Gasol zadeklarował, 1000$ pomocy ofiarom (nie ą co zdarza się niektórym ;-) ) tragedii jaka wydarzyła się ostatnio na Filipinach, za każdy zdobyty dziś punkt. Symoboliczne pieniądze, fakt, jednak gest warty uwagi. Do pomocy za każdy jego punkt zachęcił innych, akcja spotkała się z pozytywnym odzewem z całego świata. Jedni pomogą za punkty, inni także za zbiórki czy asysty. Nawet Phil Jackson zadeklarował swój udział, co ciekawie najwięcej &quot;płaci&quot; za wymuszony faul ofensywny, bo 1000$ przy 50$ za pkt ????
Oczywiście to tylko mały &quot;event&quot;, jednorazowa pomoc w imię słusznej sprawy. Jednak w takich okolicznościach, jestem przekonany, że Pau wyjdzie dziś zmobilizowany i będzie mu zależeć bardziej na zdobyczach punktowych, tym bardziej, gdy obserwować jego grę będzie pilniej wielu biorących udział w akcji. Trochę głupio byłoby nadmuchać balonik i przejść obok meczu z 8 punktami.
Tyle sentymentów, jednak są także argumenty czysto sportowe. Dobry matchup Gasola - David Lee jest przeciętnym obrońcą, Hiszpan ze swoim wachlarzem zagrań podkoszowych na pewno przy dobrym dniu powinien sobie spokojnie radzić z jankesem. W zeszłym sezonie z Warriors średnia równo 14 pkt w 4 spotkaniach, jednak wtedy był przecież Kobe, oddający większość rzutów.
Jordan Hill jako świeżo upieczony starter rozgrywa kapitalne mecze, jednak nie przeszkadza to specjalnie w zdobyczach Gasola, co pokazał chociażby mecz w Denver - 25 pkt przy aż 27 oddanych rzutach. Do tego Hill ma dziś ciężki matchup z Bogutem, co powinno przełożyć się na częstsze wykorzystywanie Hiszpana. Na dokładkę zagrożony jest występ Kamana, co powinno nieco zwiększyć minuty dla pozostałych podkoszowych.
No i w końcu Gasol, narzekający niedawno na stopę, miał dobrych kilka dni odpoczynku, co w przypadku jego wątpliwego atletyzmu nie jest bez znaczenia.
Do tego wiadomo, obie ekipy ofensywne, Gasol w pierwszym meczu z GSW rzucił 12 pkt (5/10 z gry), jednak grał tylko 23 minuty. GSW nie broni zbyt dobrze pod obręczą i w jej okolicach, tak więc w rejonach największego rażenia Gasola.
15 pkt to nie jest wysoka linia zważywszy na wszystkie okoliczności, Pau to mimo wszystko jest ciągle gracz klasowy, dziś ma powody i szansę by się wykazać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
homer-simpson 62

homer-simpson

Użytkownik
Witam. Mam pytanko. Sytuacja jest taka. Betsson dzis wystawil linie na zdobycz w asystach Ellisa na 22. Oczywiscie zagrany grubo under. Wiadomo. Ogarneli ze to blad i zmienili na punkty. Jak rozlicza ten kupon? Czy moj typ dalej bedzie brany pod uwage pod wzgledem asyst czy punktow?
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina - koszykówka, nba
2013.11.23, godz. 2-00
Spotkanie: Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs
Typ: San Antonio Spurs -3,5
Kurs: 2,25
buk: bet365
Analiza:
Najciekawsze spotkanie tej nocy za oceanem. I nie jest to stwierdzenie na wyrost, bo spotyka sie najlepsza ekipa w lidze - San Antonio z zespołem, który powoli wchodzi na właściwe tory, czyli Memphis. Faworytem dla bukmacherów wydają się Ostrogi. I ja przychylam się do tej opinii. Przede wszystkim z tego względu, że w Teksasie stworzono kilka lat temu świetny i wyrównany zespół. Świetna polityka kadrowa doprowadziła do osiągnięcia przez Spurs odpowiednio wysokiego poziomu, który utrzymywany jest już od kilku sezonów. Nie inaczej jest w tym sezonie. Początek sezonu tylko to potwierdza. Bilans Ostróg wygląda imponująco, bo dziesięć zwycięstw przy zaledwie jednej porażce to najlepszy bilans w całej lidze. Spurs notują serię plus osiem i raczej nie beda chcieli na niej poprzestać. Puki co jedyną ekipą która potrafiła wygrać z Spurs byli Świetlne Smugi z Portland. Gospodarze po średnim początku grają coraz lepiej. Od stanu cztery zwycięstwa/pięć porażek notują serię czterech zwycięstw. Co ciekawe serie osiągnęli tę na wyjazdach wygrywając kolejno z Laker, Kings, Clippers i Warriors. Zwłaszcza te dwa ostatnie zwycięstwa juz zasługują na podziw, choć trzeba przyznać ze osiągęli je po wyrównanych bojach (z Golden State potrzebna była nawet dogrywka). Jak widać forma obu zespołów jest dobra, dlatego pewnością bedzie to ciekawe spotkanie. Czemu Spurs? Choćby z tego względu ze maja przewagę psychologiczną nad rywalem, ktorego pewnie ograli na inaugurację ligi. Ponadto odprawili ich w poprzednim sezonie w fazie play-off wygrywajac serie best-of-seven gładko 4-1. Choćby z tego powodu, ze maja w swoim składzie bardziej kompletnych graczy niż gospodarze. W San Antonio wszystko kreci sie wokół Tony&#39;ego Parkera i Tima Duncana. Reszta Druzyny dostsowuje sie graniem pod tych zawodników, a kiedy trzeba swietnie ich wspieraja. Świetnie w tym sezonie gra skrzydłowy Leonard, pod koszem dominuje Splitter. Do tgo trzeba pamietac, ze w San Antonio gra prawdopodobnie najlepszy rezerwowy, Argentyńczyk Ginobili. Gospodarze to przede wszystkim Randolph i Marc Gasol. Do tego dochodzi dobry rozgywający Conley, ale akurat jemu dzis bedzie cięzko grac przeciwko Parkerowi. Ciekawie bedzie wyglądać rywalizacja Randolpha z Duncanem. Tu cięzko wskazac kto bedzie dominować, ale licze przede wszystkim na spryt i doświadczenie Tima, który gra na najwyzszym poziomie juz kilkanascie lat i w wielu sytuacjach potrafi sie swietnie ustawic i zachowac. Mimo iz spotkaja sie dwie swietne druzyny to jednak wiecej atutów maja Ostragi, ktore moim zdaniem dalej beda kontynuaowac zwycięską serie
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Witam. Mam pytanko. Sytuacja jest taka. Betsson dzis wystawil linie na zdobycz w asystach Ellisa na 22. Oczywiscie zagrany grubo under. Wiadomo. Ogarneli ze to blad i zmienili na punkty. Jak rozlicza ten kupon? Czy moj typ dalej bedzie brany pod uwage pod wzgledem asyst czy punktow?
zwrot
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Troszkę się chyba spóźniłem ale zdecydowanie popieram to co napisał Hardi odnośnie Bulls i GSW.

Zakłady &quot;włącznie z dogrywką&quot; start: 01:00, 01:30, 02:00, 04:00 &amp; 04:30 Pinnacle

Washington Wizards - Toronto Raptors ▶ [2,66] ⛔ (88:96)


Ostatnie spotkania Raptors u siebie nie były w ich wykonaniu zbyt dobre. Zdecydowana porażka z Bulls oraz Blazers (co prawda po dogrywce ale goście sami sobie do niej doprowadzili...). Oglądałem te dwa spotkania i szczerze mówiąc team z Toronto prezentował się po prostu słabo, szczególnie z Bulls gdzie praktycznie nie mieli nic do powiedzenia w ofensywie.

Wizards z kolei po słabszym okresie wygrali dwa ostatnie spotkania. Najpierw po bardzo dobrym meczu pokonali u siebie Wolves a ostatnio zrewanżowali się udanie na wyjeździe Cavaliers. Na pewno jest to team ze sporym potencjałem ale dotychczas nie prezentowali się najlepiej. Teraz podbudowani tymi dwoma zwycięstwami jadą do Toronto i myślę, że nie są bez szans. Raptors jak dla mnie nie są wcale dużo lepszą ekipą i mecz pownien być raczej wyrównany.

Jeśli para Beal - Wall zrobi swoje a Nene i Goratat ogarną tablice to myślę, że Czarodzieje są tutaj w stanie wygrać. Moim zdaniem gorsi nie są i po takim kursie można śmiało na nich grać.


Indiana Pacers (-7.5) - Boston Celtics ▶ [1,94] ✅ (97:82)


Celtowie nie wyglądają na ekipę, która byłaby w stanie podjąć walkę z Indianą. Ostatnio mają za sobą serię zdecydowanych porażek i ciężko oczekwiać, że dzisiaj się ona zakończy. Nawet u siebie przegrywali z Bobcats... Z Blazers także nie podjęli walki. Generalnie mówiąc to prezentują się bardzo słabo.

Seria zwycięstw Pacers została przerwana przez Byki. Indiana jest jednak na tyle mocna, że może spokojnie powtórzyć taką serię. Póki co wszystko wygląda tam naprawdę świetnie. I nie sądzę aby mieli większe problemy z Celtami. Moim zdaniem Pacers są w stanie to zdecydowanie wygrać.


Cleveland Cavaliers - New Orleans Pelicans (-6.5) ▶ [1,90] ⛔ (100:104)


Cavaliers wiadomo jak się prezentują. Nie ma się nad czym zachwycać. Po dobrym meczu z Wizards na wyjeździe, dostali od nich parę dni później we własnej hali. Prawdę mówiąc żeby oni mogli z kimś rywalizować to Irving musi grać na fantastycznym poziomie. W tym wygranym meczu z Czarodziejami rzucił przecież 41 pkt i to głownie on wygrał im ten mecz. Ale zawsze takie spotkania mu się trafiać nie będą.

Pelikany przegrały trzy kolejne mecze na wyjazdach z takimi rywalami jak Suns, Lakers i... Jazz. Ostatnio jednak rozbili wręcz Sixers i pokonali u siebie Jazz. W sumie to też nie zachwycają ale jednak własna hala robi swoje i myślę, że będą tutaj w stanie ograć Cavaliers.


Chicago Bulls - Portland Trail Blazers ▶ [2,53] ⛔ (95:98)


Byki wczoraj zagrały dosyć słabo przeciwko Nuggets ale dzisiaj bym ich wcale nie lekceważył. Blazers wydają się bardzo mocni ale myślę, że Bulls mogą skończyć im tą świetną serię tak jak zrobili to Indianie. PTB przed własną publicznością niezniszczalni na pewno nie są. Ostatnie spotkania z Pistons i Suns (wygrana jednym punktem po dość słabym meczu) były raczej wyrównane. Myślę, że to też będzie zacięty mecz i moim zdaniem Byki mają tutaj spore szanse na wygraną. Na pewno kurs jest kuszczący dlatego warto skorzystać.


Golden State Warriors - Los Angeles Lakers ▶ [1,43] ⛔ (95:102)


Słyszałem, że gotowy do gry ma być Curry. Nie wiem jednak czy to pewna informacja. Myślę jednak, że nawet bez niego Warriors nie będą mięli większych problemów z pokonaniem Lakers.
Lakersi nie są drużyną, która była by w stanie wygrywać takie mecze. GSW jest jak dla mnie zdecydowanie lepszą ekipą i nie przewiduję tutaj żadnej niespodzianki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom