>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Listopad 2013

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP


W tym temacie podajemy wszelkie przemyślenia i analizy dotyczące spotkań NBA rozgrywanych w listopadzie.

Nie podajemy suchych typów bez analiz.

Piszemy poprawnie po polsku, jak ktoś nie umie sam polecam słownik ortograficzny.

I przypominam o kolejnej ważnej zasadzie pisowni polskiej - Nazwiska, nazwy klubów i inne nazwy własne piszemy WIELKĄ literą.

Jeśli chcecie się podzielić informacją o kontuzjach, to koniecznie podawajcie źródło takiej informacji!

Nie podsumowujemy swoich typów w osobnych postach.

Dział tematyczny to nie czat. Nie zadajemy pytań o to co warto grać itd.

Wszelkie występki będą odpowiednio nagradzane.

Zapraszam do dyskusji i podawania typów.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Clippers - Golden State
GSW win 3.5/ GSW +7 1.91
⛔
WilliamHill/Betvictor

Dziwią mnie wystawione tutaj kursy i już nie chodzi o to, że Clippersi przegrali z ławką Lakers, a Goldeni ich wciągnęli nosem wszystkich razem wziętych. Clippers przed zeszłym sezonem typowani byli jako jeden z faworytów do finału, lecz parkiet zweryfikował ich dość boleśnie. CP + Griffin to za mało na zwojowanie ligi, przede wszystkim dlatego, że ten drugi wbrew oczekiwaniom raczej nie stanie się już zawodnikiem wybitnym. Blake nie robi żadnych postępów, a po przyjściu CP jego rola w zespole jeszcze dodatkowo zmalała.
W Clippers nastąpiło kilka zmian, przede wszystkim na ławce trenerskiej pojawił się Doc Rivers, jednak może okazać się, że musi minąć trochę czasu zanim zacznie to wszystko trybić, co było widać w derbach LA, gdzie całkowicie zabrakło reakcji na odjazd Jeziorowców. GSW bez większych zmian, na straty z pewnością Jack, lecz siłą tej ekipy był kolektyw i liczę, że w tym sezonie będzie podobnie. Ja osobiście oceniam, że ekipy te bić się będą o miejsca z przedziału 3-6, a na obecnym etapie rozgrywek starcie oceniam 50-50 i chętnie spróbuję ustrzelić zwycięstwo gości. W zeszłym sezonie również spotkali się na początku sezonu bo 04.11 i punkty pojechały wraz z Warriors. Oby dziś w nocy sytuacja się powtórzyła.
 
Gy_Gy_Craveel 252,3K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Chicago Bulls VS New York Knicks Under/Over

Chicago czyli twarda obrona plus potecjal ofensywny kontra kulejaca obrona? i znakomita ofensywa? Nowego Yorku.
Najwieksza zmiana w chicago jest to ze po roku powraca Rose i znow bedzie ich prowadzil a to oznacza ze sila ofensywna napewno sie zwiekszy a na rynku transferowym nie byli zbytnio aktywni.Trener słynie z dyscypliny taktycznej,koncentrujac na obronie,preferuje zawodnikow atletycznych(Denga i Butler) i wszechstronnych oraz Noaha, Gibsona oraz Mohammeda.Bulls zostala jako wskazana za najlepsza broniącą drużynę ligi,tracili 100.3 punktów na 100 posiadań (5m. w NBA) teraz powinni z Rose zejsc ponizej 100.Bulls mają jedną z najsilniejszych, piątkę starterów w lidze
W Nowym yorku jednym z plusow jest sciogniecie Peace(Artesta z LAL) ma podniesc poziom defensywy w zespole w duecie z Shumpertem
mogą stworzyc dosc dobry duet obronny.Mimo to podopieczni Woodsona będą kuleć w defensywie, chodz M.W.Peace ciut ratuje to...Ofensywnie stracili na wartosci(Steve Novak dobra srednia za luku, Marcus Camby oraz J.Kidd ktory tez oitrafil pociognac offens),a inne zespoły dokonały ciekawszych wzmocnień. Do przejścia maja Pacers, Miami, Chicago i Nets, i walka o miejsca 7-8 będzie wyrównana. W poprzednim sezonie w ofensywie bradzo dobrze sobie radzili teraz moze byc roznie.
Opierajac sie na statystkach w chicago NY oddawal rzutow z pola FG 42/104(tutaj OT),27/84, 31/73, 37/80 srednio;85 rzutow na mecz
biorac nawt dogrywke przy 40% skutecznosci z ostatnich 4 meczy ,minonej nocy grali z Bucks gdzie oddali 71 rzutow jest to jedna z najmiejszej ilosci oddanych rzutow ostatnich 10 meczy ,dziwne ze tak slabo , zawsze oddaja wiecej a mieli dobra 50% skutecznoc jestem ciekaw czy z Chicago taka beda mieli, trzeba dodac ze cala piatka byla troche forsowana bo zagrali srednio po 35m a to malo nie jest , niewiem dlaczego tak malo rzutow czy tak dlugo akcje konstrulowali czy po prostu Buck postawili w miare obrone, ale sadze ze to pierwsze.
W Takim przypadku upatruje Under Nowego Yorku z tego powdou ze zderzenie sie z tak dobra Obronna chcicago opierajac sie na statystykach NY w chicago plus dodacaj &quot;poniekad&quot; strate ofensywna NY i przecietna statystyke rzutowa w mecz z Buck mimo dobrej skutecznosci nie sadze aby NY mial tam 50% trafnych rzutow.
New York Knicks Under 90.5 pkt @ 1.85 betgun ✅
P.s. Narazie jest to poczatek sezonu i wszystko jest oparte na doswiadczeniu, statystykach z poprzedniego sezonu i z tego
jaka wiedze posiadam na ten sezon to jak jestem oczytany...wiec sam wszystkiego niegram tez nie zagralem OKC ktora zapodalem a wszystko po to aby w ten sezon jakas wejsc &quot;umyslem&quot; a to traktuje jak dobry nawoz, po 10 meczch kazdej druzyny bede madrzejszy i bedzie juz &quot;latwiej&quot; dlatego &quot;nie rzucajmy sie&quot; graj z dystansem bo ja tez niegram wszystkiego jak leci lub na sile , a komus moze ta analiza pomoze grajac na przeciwko mi bo ma inny poglad, narazie sie udzielam bo mam sporo wolnego , ale potem to juz bedzie rzadkosc.
 
Gy_Gy_Craveel 252,3K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Chicago Bulls VS New York Knicks Player D Total Points
Carmelo Anthony rozegral dzisiaj mecz Bucks minut 37:39 2pkt 7-16 za 3pkt 0-2 osobiste 5-6 gdzie zdobyl 19pkt ostatnio rzucil w NY 36 pkt ale z dogrywka wczesnie nie zagral wogole a ostatno przed trzema tymi meczami rzucil 21 pkt i zwrocila namnie linia 27,5 pkt czy on jest w stanie tyle rzucic tak dobrze broniacej ekipie.
Nie typuje az tak zawodnikow, niech sie wypowiedza inni, po prostu w tym przypadku typuje intuicyjnie ze wzgeldu na obrone chicago plus line bukow 189 pkt

Carmelo Anthony Under 27.5 @ 1.72 Paddypower ✅ (moze macie lepsze linie)
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
-

Over 203 @ 1,91 unibet✅
Curry over 18,5 @ 1,70 bwin✅
Dwie noce wstecz - katastrofa, ale czas się odbić. W derbach drużynie D&#39;Antoniemu się udało, trafiali na dystansie jak leci, mieli zdecydowanie swój dzień. Następnego dnia dostali porządne baty i skończyło się świętowanie. Oczywiście nie mam zamiaru skreślać ekipe Riversa bo oni prędzej czy później się odbiją i nie warto ich lekceważyć. To, że zostaje zajechani przez Lakers przeważnie w kontrach nie czyni Clippers zespołem który przestanie wygrywać. Jutro zagrają z rywalem mocno ofensywnym i jednocześnie wymagającym. W poprzednim sezonie Warriors grali bardzo ciekawą koszykówką i widać, że starają się wznieść jeszcze na wyższy poziom. Thompson zawsze potrafił porzucać, zdrowy Lee i Bogut pod koszem to bardzo ważny element w układance Jacksona. W każdej chwili może wypalić Curry, który potrafić grać przeciwko Paulowi i swoje 20 pkt powinien trafić przy odpowiedniej ilości min. Co więcej obie drużyny skupiają głównie na ofensywnie, z defensywną jeszcze bardzo różnie i myślę, że może tutaj paść spora ilość oczek. Clippers będą chcieli się odkuć za poprzednią porażkę, Griffin chyba nie będzie próbował swoich rewelacyjnych rzutów z półdystansu i skupi się na tym co najlepiej potrafi. W ostatnich bezpośrednich spotkania widzieliśmy szybkie oraz ofensywne akcje, wydaję mi się że po raz kolejny Los Angeles jak i Warriors zagrają na wielki + w ataku i zagwarantują nam pozytywne widowisko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
CHICAGO (CBS) – Derrick Rose missed practice Thursday morning, due to a sore neck, but told reporters “hell yeah, for sure I’m going to play tonight” in the Bulls’ game against the Knicks.Chicago Tribune reporter K.C. Johnson tweeted Rose told reporters his knee is fine, and he doesn’t expect to miss the second game of the regular season.
Dla mnie to jest wystarczajaca informacja by pograc under 23,[email protected] w tym meczu na Derricka. ✅
Przed Rose jeszcze kupe roboty, jego fuksiarski rzut na koniec uratowal mu dupsko, skutecznosc zerowa, na poczatku bedzie wiecej szkodzil CHI niz pomagal...
 
andy1908ks 22

andy1908ks

Użytkownik
Stephen Curry over 20,5 @ 1,83 Bet365 ✅ 38pkt
Na dzisiaj proponuje taki typ.Dlaczego ? Powodów mam parę:
1.Stephen Curry w ostatnim sezonie średnią pkt miał 22,9 ????
2.W zeszłym sezonie w meczach przeciwko LAC miał średnią pkt 27,3 :grin:
3.W ostatnim meczu przeciwko Lakersom nie pokazał się zbytnio z dobrej strony zdobywając tylko 10pkt ale zagrał tylko 24min w których nie musiał się za bardzo męczyć bo zwycięstwo przyszło im łatwo.Przekłada się na to, że dzisiaj będzie bardziej zmobilizowany do poprawy swoich statystyk.
Drugi typ, który wydaje mi się bardzo ciekawy to:
Jamal Crawford over 14,5pkt @ 1,83 Bet365 ✅ 17pkt
Któremu również &quot;leżą&quot; mecze z Warriors.W tamtym sezonie średnią pkt pomiędzy tymi drużynami miał zbliżoną do rozgrywającego Warriors.
Liczę, że i tym razem uda mu się utrzymać takie statystyki :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Moje pierwsze analizy w dziale NBA dlatego prosiłbym o małą wyrozumiałość ;)

New York Knicks (+8.5) - Chicago Bulls ▶ [1,80] Pinnacle ✅ 81:82

Prawdę mówiąc miałem grać w tym meczu zupełnie odwrotnie. Jednak po dłużyszym przemyśleniu doszedłem do wniosku, że lepszą opcją będzie tu pójście w stonę Knicks. Jednym z powodów jest informacja, że do ostatniej chwili nie będzie wiadomo czy w ekipie Byków wystąpi Rose. Jak wiadomo pierwszy mecz w NBA po wyleczeniu kontuzji z Heat nie wyglądał zbyt dobrze. Teraz dodatkowo nabawił się jakiegoś urazu szyi i tak jak pisałem jego występ stoi pod znakiem zapytania. Nawet jeśli będzie mógł grać to nie jestem pewny czy trener Chicago będzie ryzykował i przetrzyma go długo na boisku ponieważ może wyniknąć z tego coś poważniejszego a Rose jest dla Byków bardzo potrzebny i myślę, że jednak dostanie dzisiaj trochę odpoczynku. Poza tym należy pamiętać, że NYK to bardzo solidna ekipa, którą na pewno stać na dobrą grę. Jest genialny Carmelo Anthony, który powinien prowadzić i podrywać do walki całą ekipę. Jest bardzo solidny Felton no i całkiem niezły center Tyson Chandler. Najsłabszym punktem wydaje się tu być Bargnani. Rozegrali już jedno spotkanie z Bucks i wypadli całkiem nieźle. Do przerwy wypracowali sobie dużą przewagę i potem chcieli już jak najmniejszym kosztem dowieść ją do końca. Ostatecznie Bucks nadgonili troszkę wynik ale i tak wygrali dość bezpiecznie 90:83. Akurat oglądałem ten mecz i za występ w nim szczególnie pochwalić mogę Feltona, który zagrał naprawdę nieźle. Poza tym Melo zagrał na bardzo przyzwoitym poziomie. Myślę, że stać go jednak na jeszcze więcej i z takim rywalem jak dzisiaj przy wyrównanym meczu może być tą kluczową postacią, którą przesądzi nawet i o wyniku. Jest to z pewnością świetny gracz i jak odpali to ciężko go będzie Bulls zatrzymać.
Z kolei Byki mają za sobą dość słaby mecz na otwarcie z Heat. Wiadomo, że ciężko się gra na sam początek z taką drużyną. Dodatkowo byli zmotywowani koronacją za zdobycie mistrzostwa w zeszłym sezonie. Ale to nie usprawiedliwia Byków. Zagrali po prostu słabo no i ulegli dość wysoko. Spodziewano się, że będzie to wyrównany mecz i Bulls mogą sprawić nawet niespodziankę. W końcu wraca Rose, będzie to idealna okazja do zwycięstwa nad takim rywalem. Heat jednak szybko wybiło im z głowy te plany.
Dzisiaj też nie zapowiada się na udany (jeśli w ogólę zagra) występ Rose. Myślę, że Bulls będą mieli ciężkie zadanie ponieważ nie grają z byle kim.
NYK jest naprawdę ogarniętą ekipą i przy świetnej grze Melo mogą powalczyć. Na pewno handicap +8,5 w ich stronę jest według mnie dobrym rozwiązaniem ponieważ nie sądzę aby Chicago było w stanie aż tak wysoko ograć Knicks.

Golden State Warriors - Los Angeles Clippers (-5.5) ▶ [1,79] Pinnacle ✅ 115:126

Pomimo tej porażki Clippers w derbach z Lakersami nadal utrzymuję o nich dobre zdanie. Jak wiadomo ławka Lakers miała po prostu dzień konia i właśnie GSW pokazało im gdzie ich miejsce. Clippers trafił się poza tym słabszy dzień i doszła do takiej właśnie niespodzianki. Na pewno są po niej troszkę zdenerwowani i jestem pewien, że dzisiaj będą za wszelką cenę chcieli wygrać. GSW jest na pewno poukładaną drużyną, która ławtym rywalem nie będzie ale LAC nie wyglądają wcale gorzej.
Chris Paul nie był najlepiej oceniany po tym meczu z LAL. Zresztą słusznie. Dzisiaj powinien już za to zagrać swoje. Myślę, że taki zawodnik w spotkaniu z rywalem takim jak GSW może okazać się kluczowy. Mam nadzieję, że pokaże dlaczego jest uznawany za najlepszego rozgrywającego w lidze.
Doc Rivers też za ten mecz z Lakers dostał sporo równie słusznych uwag. Taki trener jak on tym bardziej będzie się starał nastawić swoich zawodników do walki i sięgnąć po zwycięstwo zamazując tą plamę z początku.
Podsumowując dzisiaj idę w stronę Clippers, którzy na własnym parkiecie, przed własną publicznością będą chcieli odnieść pierwsze w tym sezonie zwycięstwo i pokazać tym samym, że wpadka z LAL nic nie znaczyła.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
LA Clippers - GS Warriors 2 @ 3,20
Pinnacle

Kursy już pospadały lekko i myślę, że jeszcze przed samym meczem spadną. Ten kurs nawet po tych lekkich spadkach daje nam value. Clippers niby niezła ekipa, ale nowy trener jeszcze nie ogarnia w 100% ekipy i są jakieś błędy. Widać to było podczas meczu z LAL, gdzie wiemy co się stało. GSW zagrało solidny mecz z inną ekipą z LA, pokonali Lakers wysoko, aż 30-oma punktami. Wiadomo, że mecz meczowi nierówny, ale szanse tutaj oceniam 50/50, więc moim zdaniem warto zagrać na gości po takim kursie.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Chicago Bulls (0-1) - New York Knicks (1-0)​


Ekipa z Chicago zaczęła sezon od sprawdzianu z Heat i wypadła dość średnio. Trzeba przyznać, że po efektownym preseason myślałem, że postawią się bardziej Lebronowi i spółce. Można chyba powiedzieć, że Rose trochę zawiódł, bo zaledwie 12 punktów i 4 asysty to zdecydowanie za mało na lidera w starciu z Miami. Ogólnie Byki słabo wyglądali w tym meczu, dużo rzutów oddanych z nieprzygotowanych pozycji oraz słabo zorganizowana obrona to było kluczem do przegranej. Bardzo dobry występ zaliczył Boozer, który w ataku tego dnia był w mega dyspozycji, zdobył 31 oczek na bardzo dobrej, ponad 72% skuteczności. Z pewnością dziś Deng i Noah muszą dać więcej, niż w pierwszym meczu, bo zaledwie sześć oczek wspólnie nic nie da w starciu z Knicks. Jeżeli Deng odpali dziś, a Noah będzie w formie w obronie to powinno być lepiej, niż w poprzednim meczu.
Knicks, którzy wygrali pierwszy mecz z Bucks również wg mnie wypadli słabo. Wynik 90:83 pokazuje pewną wygraną NYK, jednak w cale tak nie było, przecież jeszcze na cztery minuty do końca meczu na tablicy był wynik po 80. Knicks w tym meczu mieli sporo przestojów, które dobrze wykorzystywali Bucks. Już od dawna wiadomo, Melo nie trafia to cała ekipa ma problemy z grą. Brak Smitha i Amare jeszcze bardziej osłabia siłę ofensywną. Carmelo dość średnio się zaprezentował bo zaledwie 19 oczek to po jego poprzednim sezonie to z pewnością mało. Dobrze, że Iman oraz Felton zagrali na nie złej skuteczności to jeszcze jakoś to wyglądało. Nowi czyli Bargnani oraz Artest nic dobrego nie wnieśli do drużyny i 10 oczek to chyba trochę mało. Jednak wg mnie taka dyspozycja w dzisiejszym meczu skazuje niemal na pewną porażkę w starciu z Bykami.
Wg mnie Bulls są tutaj bezapelacyjnie faworytem i powinni pewnie wygrać. Jak pokazuje NBA przez pierwsze dwa dni, gospodarze wygrywają niemal wszystkie mecze. Wiadomo, w tej lidze to żaden wskaźnik jednak w tym przypadku własna hala to ogromny atut. Rose powinien po ostatnim słabszym meczu dziś wystrzelić i pokazać formę z preseason. Jak dla mnie, jeżeli Bulls wejdą dobrze w mecz to i +10 może się skończyć.

TYP: Chicago Bulls (-2.5) # 1.40 WilliamHill
TYP: Chicago Bulls (-7.5) # 1.93 Marathonbet


 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
NYK zaczął od zwycięstwa, Chicago zaczęli jak błędne owce i raczej dzisiaj będą tak błądzić, kursiwo @ 3,5 na NYK to prezent od buków, który przyjmuję, a mieczów nie dam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
NYK zaczął od zwycięstwa, Chicago zaczęli jak błędne owce i raczej dzisiaj będą tak błądzić, kursiwo @ 3,5 na NYK to prezent od buków, który przyjmuję, a mieczów nie dam ????
Ja przewiduje zupełnie inny scenariusz. Bulls zagrali tragedie w pierwszym meczu (duża w tym zasługa Heat). Według mnie Byki dzisiaj wystrzelą ofensywnie dodając bardzo dobry difens spodziewam się łatwej wygranej. Pierwszy mecz Rose po kontuzji na własnych śmieciach + 4/15 z Miami. Ciężko sensownie to uargumentować ale czuję w kościach, że ofens będzie dzisiaj na wysokim poziomie. Co do Knicks oglądałem ich wczoraj z Bucks i cięzko nazwać to co robili po przerwie. Masa cegieł, strat w pewnym momencie nikt nie wiedział co grać i była stagnacja w ataku. Forma Melo również pozostawia wiele do życzenia. W dodatku brak Smitha i Felton skarży się na kontuzje: &quot;He said he&#39;s going to have to play through his tight hamstring for up to six weeks. If he&#39;s unable to go full speed due to the lessening his risk of injury, he could be a liability on defense and probably won&#39;t have much success at getting good shots.&quot; i nie wiadomo jak zagra (zaczyna w s5). Rose równiez jest game-time dec. ma problem z szyją, ale sam juz powiedział w wywiadzie, że zagra (&quot;Oh hell yeah, for sure I know I&#39;m going to play...&quot;)
Niespodzianke widze w drugim meczu. GSW mocna, zgrana paczka wzmocniona Iguodala. Clippers wiadomo... tęgie baty od Lakersów. CP3 i spółka mieli problem z szybko grającymi Lakersami i stracili bodajże 41 punktów w samej 4 kwarcie. GSW jedna z najlepszych ekip pod względem rzutowym. W dodatku czołowy strzelec Warriors kręcił bardzo wysokie statystyki przeciwko LAC w poprzednim sezonie. Wydaje mi się również, że Rivers nie do końca &quot;czuje&quot; nowy zespół i będzie potrzebować jeszcze troche czasu aby to wszystko poukładać i przestawić zespół po swojemu.
Sam zagrałem
Bulls -3
GSW +10.5

@2.03 w bet365
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
a ja cos w strone zawodnika Bulls zagrałbym a mianowicie zainteresował mnie nie kto inny jak Luol Deng

Mój typ to Over 14,5 1,83 bet365✅ 17
W pierwszym meczu zagrał fatalnie 4 pkt 25% skuteczności, jak wiemy Knicks nie słyną z żelaznej defensywy a Shumpert który gra naprzeciwko niego w s5 nie jest żadnym wirtuozem jeżeli chodzi o defensywe. W meczach obu tych ekip w zeszłym sezonie Deng 4 razy grał na 4 , 4 razy pokrył linie i to osiągając najniższy wynik 16 pkt.. a najwyzszy to az 39pkt.. wiec mysle że 15 po pierwszy słabszym występie jest w jego zasięgu i zrobi wszystko żeby sie pokazać z lepszej strony bo uważam że dzis Boozer sobie nie poszaleje a to z tego powodu że nie będzie takich ziemniaków jak w miami tylko np. znany z solidnej defensywy Chandler i uważam że będa musieli się przenieść na Rose&#39;a Denga , może Butler znów ładnie bedzie rzucał ? to są 3 opcje w s5 rzutowe , oczywiscie nie watpie że boozer cos rzuci i nie mowie ze malo bo od poczatku pre season jest w bardzo wysokiej formie, ale uwazam ze dzis bedzie mial znacznie trudniejsze zadanie przez co otwiera sie szansa dla innych graczy jak np. dla Denga
 
G 10

glowka

Użytkownik
Spotkanie: Brooklyn - Miami
Typ:Brooklyn
Kurs:2,30
Bukmacher:Expekt
Analiza:
Witam !
Dzisiaj spotkanie Brooklynu, czyli obecnie chyba najbogatszej drużyny Nba z Miami, czyli ekipą mistrza ligi. Co do mistrza... Duże osłabienie spowodowane brakiem Wade&#39;a jest mocno widoczne. Wielka wpadka jaką na pewno jest porażka ze słabiutką Philadelphią tylko to potwierdza.Heat, gdzie obecnie liderem jest Lebron nie wskoczyli chyba jeszcze na odpowiednie obroty.Ekipa Nets, którą wzmocnili przed sezonem Garnett,Pierce oraz Kirilenko wydają się być chyba jedynym zespołem na Wschodzie, który może konkurować z ekipą Żarów. W tym zespole brak jakichś znaczących osłabień. Widzę value w tym meczu po stronie ekipy Jay&#39;a-Z.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Całkiem fajny mecz nad ranem Clippers - Warriors. Pojedynek gigantów czyli CP3 vs Stefanek. Chłopaki nie zawiedli i mogliśmy się emocjonować przez praktycznie cały mecz.

Co do dzisiejszej nocy, to nie jestem takim jasnowidzem jak elopeja, który przecież doskonale wiedział, że 76-ers stukną Miami, ale prezentuję moje spostrzeżenia na luźno :).

Charlotte ( + 5,5 ) - Cavs 1 za 1,54 w bwin- podążam w kierunku gospodarzy, gdyż wierzę w atut własnej hali w pierwszych meczach sezonu w sytuacji gdy drużyny się kręcą wokół podobenj dyspozycji. Osłabienia za rotoworold - Nic pewnego Gordon oraz Bynum są day-to-day.

Atlanta - Toronto 1 za 1,70 w Nordicbet - po obejrzeniu pierwszego meczu stwierdziłem, że może z tymi Hawks nie będzie tak tragicznie. Dosyć ofensywnie podchodzą do tematu i napewno takie Raptors są w ich zasięgu. Bez strat w obydwu zespołach, wydaje mi się , że Hawks pozamiatają drużynę z Kanady.

Minnesota - Oklahoma - over 200 za 1,76 w bet 365 - chyba najlepszy mecz do oglądania dziś w nocy. OTC dogiem... kto by pomyslał. Wygrać może każdy, dlatego biorę over. Oklahoma w game 1 , pozwoliła rzucić przeciętnemu Utah 98, a potencjał ofensywy Wilków jest dużo większy ( 120 oczek łącznie z OT w game 1 ). Wiadomo goście bez Westbrooka, u gospodarzy w zasadzie kpl. Świetna ławka gospodarzy powoduje, że będą w stanie trzymać regularnie wynik w okolicy 28-30 oczek na kwartę. Durantula też nie odpuści, spodziewam się świetnego meczu i około 220 oczek.

Poza tym biorę za bet 365
Kings- Clippers 2 za 1,60
Denver Portland 1 z 1,46

Udanej nocy
 
t3jlor 77

t3jlor

Użytkownik
Bradley Beal over 14,5 pts @ 1,72 betcity ⛔ 4/17 z gry, bez komentarza
Kolejny raz gram over punktowy na Beala, bo po raz kolejny swoją linią buk do tego zachęca. Wątpie by taka granica punktowa się utrzymała w dalszej części dnia. W ostatnim meczu przeciw Detroit Beal miał słabiutkie 6/18 z gry ale i to zdobył 17 pkt. Dziś Wizards grają po raz pierwszy we własnej hali przeciwko Sixers i o ile nie będzie wcześnie blowoutu to over powinien wykręcić spokojnie.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Lakers - Spurs
Tony Parker over 17.5 pkt 1.85 ✅
Bwin


Ruscy się wychylili ale nie znalazłem nic ciekawego. Za to w oczy rzuciła mi się linia na Parkera w meczu z Lakers. 17.5 ? Ciekaw jestem czy dostaniemy jeszcze w tym sezonie taką linię na Francuza ;) Powinno być 20.5 jak nic, czyli jego średnia (mniej więcej) z ubiegłego sezonu. Przeciwko LA w zeszłym sezonie łącznie 7 spotkań i tylko 1 raz linia nie pokryta. Jeśli nie będzie przesadnego odjazdu San Antonio powinno z jego strony pęknąć ok 15 rzutów z gry + jakieś osobiste. Trójka w jego wypadku to raczej rzadko spotykany bonus. Tony to mózg drużyny i tylko mocny odjazd może spowodować, że nie zrobi dobrych cyferek na otwarcie sezonu w LA. Lakers mogą przegrywać, nie mieć najmocniejszego składu, ale póki pojawiają się w związku z tą ekipą takie nazwiska jak Gasol, Nash czy nawet nieobecny Kobe, to spotkania z Jeziorowcami zawsze będą elektryzować publikę i przeciwników, więc liczę na pełne zaangażowanie lidera Spurs i atakuję zaniżoną (moim zdaniem) linię.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Portland +5 @ 1.90 Bet365✅✅
Timberwolves -2 @ 1.90✅✅
Nets +4 @ 1.83✅✅

Już to widzieliśmy. Clippers dostali w 1 meczu, potem wygrali. To samo tyczy się Portland i Nets. Portland gra ze średnimi Nuggets, którzy póki co mają sporo nowych twarzy, zmieniają koncepcję gry pod wodzą nowego trenera, spowolniają grę etc. Na to trzeba czasu. Do tego nie ma Gallo i Chandlera, za to jest przepłacony McGee, którego kontrakt będzie śmierdział w Denver przez kilka lat i sprawi, że ta drużyna zrobi kilka kroków do tyłu w rozwoju. Jest też tytan Foye...jzzzzz...mam wrażenie, że ktoś musiał być na niezłym kacu w Denver w tym offseasonie. Portland wygra. To samo z Netsami, inauguracja u siebie po przegranej w Cleveland - nie ma nic bardziej mobilizującego niż otwarcie we własnej hali przeciwko mistrzom NBA i meczyk z podtekstami dla byłych Celtów. Netsi będą ginąć jeden za drugiego by to wygrać. A Thunder - Thunder bez Westbricka to przeciętny team z jednym Durantem, który stanowi zaporę przed beznadziejnością. Z Utah się udało, z Wolves już się nie uda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
easy 3,1K

easy

Forum VIP

2,35 na Brooyklyn we wlasnej hali ? Troche duzo. Wiadomo jak to jest z druzynami gdzie dokoptowano kilku graczy latem, troche czasu musi uplynac by zgrali sie ale przeciwko Heat gdzie polowa zawodnikow ma mniejsza lub wieksza &#39;kose&#39; po prostu nie wypada przejsc obojetnie obok takiego kursu. Dzisiaj juz zagra Wade a takze Kirilenko, ktory po kilkudniowych problemach z plecami powinien dac 15-20 minut. Obie ekipy na papierze piekielnie mocne z bardzo dobrym lawkami i masa all starow w pierwszych piatkach. Heat ostatnio lekko skompromitowali sie przegrywajac z 76ers ale trzeba przyznac, ze gospodarze zagrali do bolu skutecznie i po prostu byli lepsi ???? Pewnie wiazalo sie to z lekkim odpuszczeniem na zasadzie mecz sam sie wygra na czym Miami solidnie sie przejechalo wiec mobilizacja na dzisiejsze spotkanie bedzie niesamowita co wrozy ogolnie dobre widowsiko. Martwi mnie jedynie Lebron, z ktorym Pierce moze miec bardzo duze klopoty a wchodzacy z lawki Kirilenko po kontuzji moze nie dawac 100% no ale z drugiej strony na prawde malo jest zawodnikow potrafiacych przykryc Jamesa wiec bedzie trzeba szukac innych rozwiazan w defensywie. O ofensywe Nets jestem spokojny, poniewaz tyle umiejetnosci co maja gospodarze na papierze mozna by obdarzyc kilka slabszych ekip i wszystko zostaje tylko i wylacznie w raczkach Derona by dobrze kierowal gra, nie podpalal sie i jakos przeprowadzil swoj zespol przez mecz. Mecz bardzo stykowy ale licze na wlasny parkiet Nets i co za tym idzie pierwsze zwyciestwo.
Nets 2.35 bet365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Bobki chyba bez Ala
http://blogs.charlotte.com/inside_the_nba/2013/11/charlotte-bobcats-center-al-jefferson-might-not-play-tonight.html
Moje propozycje co do Celtics:
Celtics under 95 pts - 1.89 @ betsson ⛔
mało brakło, za dobrze pierwszą połowę zagrali
Bradley jest questionable. Kto będzie rozgrywać? Pressey? Lee? W zespole brakuje zgrania czego wynikiem jest duża liczba strat w meczu z Toronto. Dystans nie siedział prawie w ogóle, dopiero bodajże w trzeciej kwarcie Green czy Avery trafił pierwszą trójkę. Wydaje mi się że 95 to wysoka linia i Boston czy wygra czy nie - nie przekroczy jej.
Wyścig do 10 punktów - Boston - 1.84 @ betsson ✅
Ten typ proszę potraktować z przymrużeniem oka, opieram go wyłącznie na intuicji. Wydaje mi się, że pierwszy mecz w TD Garden, pierwszy bez Garnetta i Pierce&#39;a (i mimo wszystko Rondo) dlatego zawodnicy i coach Stevens będą chcieli przyciśnąć od samego początku. W Toronto Boston wygrał wyścig 11-6, początek naprawdę mógł się podobać, może i tym razem będzie podobnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom