>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Kwiecień 2015

Status
Zamknięty.
P 0

padog

Użytkownik
&quot;Celtics awansowali do playoffów. Już na pewno będą mieli lepszy bilans niż Nets. Celtics mogą teraz zadecydować o tym czy chcą grać z Cleveland czy z Atlantą. Wydaje się, że powinni chcieć grać z Atlantą i przegrać dziś u siebie z Toronto i w środę na wyjeździe w Milwaukee.
Indiana nie ma tie-breakera z Brooklynem, musi więc skończyć z lepszym bilansem, czyli najlepiej pokonać dziś Wizards (którzy nie grają już o nic) i w środę wygrać w Memphis.
Jeżeli jednak Indiana dziś wygra z Wizards, a w środę przegra w Memphis, to Brooklyn wejdzie do playoffów, bo pewnie w środę pokona Orlando.
Indiana musi więc najprawdopodobniej wygrać we wtorek i w środę. Z Wizards powinni sobie poradzić, ale w Memphis? To nie musi być aż tak trudne. Grizzlies już praktycznie stracili szanse na przewagę parkietu w I rundzie i praktycznie mogą zająć już tylko 5-6 miejsce, więc kto wie jak podejdą do tego meczu i czy np Marc Gasol w nim zagra.&quot;

źródło: szóstygracz.pl
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Boston-Toronto
Toronto zw 1,8@ 3/10
⛔
Boston jest już pewny gry w PO. Jedyną niewiadomą tego zespołu jest to z którego miejsca zaczną walkę w pierwszej rundzie. Obu ekipom do rozegrania zostało jeszcze dwa mecze, poza dzisiejszym Boston gra z Bucks, a Toronto z Hornets. Toronto jeszcze walczy o 3 miejsce w konferencji wschodniej. Musi wygrać oba mecze a zapewni sobie teoretycznie łatwiejszego rywala w pierwszej rundzie Play Off:)
Indiana-Washington
Indiana zw 1,35@ 5/10
✅
Po niedzielnej wygranej oraz wczorajszej przegranej Nets, Pacers wskoczyli na ósme miejsce na wschodzie. Ktoś się spodziewał? Pewnie nieliczni. Indiana jest 1:2 w meczach z Nets więc muszą wygrać dwa mecze, dzisiejszy i jutrzejszy z osłabionymi Memphis. Szanse na PO są duże gdyż Indiana zalicza run pięciu wygranych z rzędu oraz są 7-3 w ostatnich 10 spotkaniach. Jeszcze nie przegrali z Georgem w składzie w tym sezonie. Wizzards wygrali ostatnie spotkanie z Atlantą i są 6-4 w ostatnich 10 spotkaniach. Zespół ze stolicy USA już nie ma szans na poprawienie miejsca w konferencji a Indiana gra o przetrwanie :)
 
otocanin 125

otocanin

Użytkownik
Indiana - Wizards

Wizards HA +9,5 @1.71 Bet365 ✅ Double OT

Indiana o krok od fazy play-off. Jeżeli wygrają dwa mecze lub ich główny rywal - Brooklyn Nets przegra kolejny mecz, będą mogli się cieszyć z awansu. Droga do tego łatwa na pewno nie będzie i ich dzisiejszy przeciwnik na pewno łatwo skóry nie sprzeda. Doszły już informacje, że Czarodzieje z Waszyngtonu wyjdą dzisiaj na parkiet pełnym składem i nie będą chcieli oddać tego meczu. Kurs na nich jest bardzo, bardzo zachęcający, więc powyższy handicap biorę w ciemno. Jasne, Pacers dzisiejszy mecz mogą wygrać, ale raczej nie dziesięcioma punktami. Obstawiam zacięty mecz, wygrany przez jedną z drużyn dwoma, trzema punktami.
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Analiza na szybko przed rozpoczęciem spotkań. Na starcie mówię, że dzisiejszy bet bardziej na czuja niżeli grany z głową - mam na myśli spotkanie w Bostonie. Ktoś już wcześniej wspomniał o tym, że Celtics celowo mogą się podłożyć. Zostało po 1/2 mecze do zakończenia sezonu, mogą pojawić się roszady i zaskakujące sytuacje. Wiadomo, większość nastawia się na zwycięstwo Bostonu bo skoro mają forme i dostali się do top 8 to z pełnym polotem zniszczą wszystkich na swojej drodze. Nie, mimo iż jestem miłośnikiem Atlanty to muszę przyznać - większe szanse z nimi, niżeli Cavs(którzy zgrali się dopiero kilka miesięcy temu). Z drugiej strony może być zupełnie inna sytuacja, Boston uzna, że Atlanta z niesamowitą przewagą w tabeli i naprawdę świetną grą w tym sezonie będzie przeciwnikiem trudniejszym i powalczą o 7 miejsce na zakończenie. Umysłu trenera Celtów nie jestem w stanie przewidzieć, bardziej na swój rozum to gram.
Mały edit: Brak DeRozana mnie nie martwi, wydaje mi się że może nawet piłka rozłoży się w lepszy sposób na większość zawodników.
Do tego dorzucam spotkanie clippersów na czysy win żeby jakoś tam zwiększyć kurs, a naprawdę nie potrzeba analizy czy argumentów opowiadającymi za lob city. Walka na zachodzie, kontuzje w Suns, brak motywacji Suns, Suns Suns dzisiaj poniosą kolejną i w zasadzie ostatnią porażkę w tym sezonie. Naturalnie piąteczka!
Toronto Raptors + LA Clippers =2,23 @betsson ⛔
 
S 30

snorlax

Użytkownik
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Portland mając ratio 0,630 jest na 4 miejscu, a Houston mające ratio 0,679 jest na 5 miejscui Memphis mające 0,667 jest na 6 miejscu?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Portland mając ratio 0,630 jest na 4 miejscu, a Houston mające ratio 0,679 jest na 5 miejscui Memphis mające 0,667 jest na 6 miejscu?
Portland jest na gwarantowanym 4 miejscu, bo wygrali w swojej dywizji.
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Panowie co sądzicie o Chicago i San Antonio? Bulls będą chcieli uniknąć konfrontacji z Wziards a Spurs z Memphis. Pelicany to jednak półka niżej.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Nie ma co sie rozpisywac. Celtics dzisiaj prawdopodobnie wyjda rezerwami bo juz nie maja o co walczyc a szkoda by bylo w b2b marnowac sily. Bucks ostatnie spotkanie przed wlasnsa publika wiec pewnie zobaczym starterow. Dodatkowo Bradley kontuzja i on na bank nie zagra w dzisiejszym spotkaniu. Bucks wczoraj odpoczywali wiec jest szansa na normalne minuty dla s5. Celtics maja duze problemy ze zdobywaniem punktow wiec naprawde ciezko mi wyobrazic sobie ich bez Thomasa czy Bradleya, ktorzy napedzali ten atak. Zdecydowanie warto probowac.

Bucks -3 1,80 marathon ⛔
Bucks -2,5 1polowa 1.90 marathon⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
San Antonio Spurs win NBA 2014/2015 title 4,50 unibet/betsson
To chyba najwyższy kurs na sieci. Jak ktoś ma wyższy proszę o info.
Obecnie Spurs są na 3 miejscu u buków co dla mnie jest nieporozumieniem. Grają obecnie najlepszą koszykówkę, mają najbardziej zgraną drużynę, najmocniejszą ławkę, najbardziej doświadczonego w PO trenera i wg. mnie najlepszego z pretendentów. Po prostu dla mnie to faworyci i dawanie na nich aż 4,50 to gruba przesada. Ta ekipa pokazuje, że wie jak grać w PO i patrząc jak ich forma rośnie to śmiem twierdzić że będą głównymi faworytami i sam nie dałbym na nich więcej niż 3,50.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Panowie co sądzicie o Chicago i San Antonio? Bulls będą chcieli uniknąć konfrontacji z Wziards a Spurs z Memphis. Pelicany to jednak półka niżej.

Bulls mają zapewnione 3rd seed a San Antonio może wybierać albo Dallas albo Portland i szczerze nie mam bladego pojęcia z kim byłoby im lepiej grać.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Spurs nie będa kalkulowac. W najgorszym przypadku moga poleciec na 6miejsce i grac przeciwko Rockets albo Memphis bez przewagi parkietu a pozniej miec Clippers rowniez bez przewagi.Dallas to juz nie Ci Mavs z przed roku i Spurs beda na bank ostro walczyc o ten drugi seed. W dodatku mimo wsyzstko wydaje sie, ze Oklahomamoze troche wiecej napsc krwi GSW w 1rundzie a Westbrook jest w stanie sam wygrac ze 2 mecze. Pelicans to raczej bułka z maslem dla GSW.

Nets -4,5 @ 1,51✅

Ostatni raz w tym sezonie zaufam Brooklynowi. Musza wygrac i czekac na porazke Pacers, ktora jest bardzo mozliwa bo grają w Memphis do tego sa po dwoch dogrywkach z Wizards.

Thunder -7,5 ht @1,9✅

Oklahoma nie powinna miec zadnych problemowzMinnesota podobnie jak ostatnio Pelikany. Mecze będą toczone rownoczesnie i mozliwe jest, ze Spurs wysoko odjada i wtedy marzenia Thunder prysną. Moga wtedy w czasie meczu wdrugiej połowie troche odpuscic i moze nie skonczyc sie blow outem. Oklahoma z pewnoscia pocisnie od poczatku i beda wszyscy podswiadomie potem zyc meczem w NO.

Rockets @ 1,22✅

marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Jeszcze taka tasiemka na pozegnanie :
Bucks + Brooklyn+ OKC 1polowa + Houston 1polowa = 2.87 marathonbet⛔
Bucks opisalem trzy posty wyzej. Brooklyn ma szanse na PO. Trafiaja Orlando i to jest ich zakichany obowiazek wygrac dzisiejsze spotkanie, tymbardziej ze Pacers podejmuja w b2b Memphis wiec nie jest powiedziane, ze musza wygrac ten mecz. OKC wiadomo jaka sytuacja, typowy must win gdzie Sota gra w 6-7 mecz. Blow do polowy sie zapowiada. Houston tez ma o co walczyc bo jak wtopia to moga spasc na 6 pozycje co daje konfrontacje ze Spurs zamiast Portland. Dodatkowo dzisiaj zagra Howard, ktory odpoczywal w ostatnim spotkaniu przeciwko Hornets. Po stronie Jazz prawdopobony brak Haywarda czyli lidera druzyny.
Dzieki za caly sezon, mase dobrych betow od wielu uzytkownikow. Potwierdzilismy tylko, ze NBA to absolutnie dzial numer 1 na tym forum i za rok bedzie trzeba jeszcze mocniej podniesc poprzeczke. Ja tradycyjnie na PO zegnam sie z dzialem i widzimy sie w preseasonie. jol ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
honcho 4

honcho

Użytkownik
Bulls mają zapewnione 3rd seed a San Antonio może wybierać albo Dallas albo Portland i szczerze nie mam bladego pojęcia z kim byłoby im lepiej grać.
Toronto Raptors (Atlantic Division championship, top-four seed, tiebreaker advantage over non-division winners, home court in the first round)

cbssports.com

Rywalizacja o 3rd seed na wschodzie nadal nie jest rozstrzygnięta
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Toronto Raptors (Atlantic Division championship, top-four seed, tiebreaker advantage over non-division winners, home court in the first round)
cbssports.com
Rywalizacja o 3rd seed na wschodzie nadal nie jest rozstrzygnięta


Przecież tiebreakerem w przypadku tego samego bilansu w tym wypadku jest h2h a to jest na korzyść Chicago ?
edit/ A fakt przecież Chicago jest w dywizji z Cleveland i w wypadku tego samego bilansu to Toronto jako zwycięzca dywizji będzie mieć 3rd seed.
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Brooklyn-Orlando
Brooklyn zw 1,3@ 5/10

Dla Brooklynu jest to mecz o wszystko obecnie znajdują się poza Play Off(9 lokata). Nets muszą wygrać to spotkanie i liczyć na potknięcie Indiany w Memphis wtedy awansują do Play Off. Magicy nie grają już o nic w tym sezonie także myślę,że gospodarze tutaj uporają się na własnym parkiecie z dużo słabszym rywalem:)
Memphis-Indiana
Indiana zw 1,9@ 5/10

Nie chce mi się wierzyć,że po 6 wygranych z rzędu to w ostatnim najważniejszym meczu sezonu Indiana przegra w Memphis. Indiana musi wygrać swoje spotkanie jeśli chce obronić swojej 8 pozycji lub liczyć na to,że Orlando pokona Brooklyn w co nie chce mi się wierzyć. U Miśków nie zagra Conley i Allen a na jakiś drobny uraz również narzeka Marc Gasol także jest też prawdopodobieństwo takie,że poprostu trener go dzisiaj będzie oszczędzał przed Play Off:)
Chicago-Atlanta
Chicago zw 1,4@ 3/10

Pytanie jest jedno jakim składem zagra dzisiaj Atlanta?czy trener Jastrzębi Mike Budenholzer pozwoli przegrać Atlancie trzeci mecz z rzędu i będzie oszczędzał najważniejszych zawodników przed Play Off? Byki jeśli chcą utrzymać 3 miejsce na Wschodzie to muszą to spotkanie poprostu wygrać:)
Pelicans-San Antonio Spurs
Pelicans +5,5 1,8@ 3/10

Arcyważne spotkanie dla obu stron. Sas po świetnej końcówce sezonu regularnego 11 zwycięstw z rzędu są już na 3 miejscu na Zachodzie a jeśli dzisiaj wygrają w Orleanie to awansują na 2 lokatę jednocześnie spychając Clippersów na 3 miejsce. Ostrogi mają zatem o co grać. Pelikany są na 8 pozycji na Zachodzie również nie będą kalkulować ponieważ w przypadku zwycięstwa będą w Play Off na 100% i zagrają z Golden:)
A na koniec taka bomba na ostatnią kolejkę spotkań Charlotte Hornets 5,5@ Podstawowi gracze Szerszeni już pewnie dawno są na rybach ale właśnie może rezerwowi będą chcieli się dzisiaj pokazać publiczności:)
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
To na jakiej zasadzie Toronto nie ma zaklepanego 3 miejsca? Wygrali swoją dywizje
Jako zwycięzca Atlantic Division mają zapewnione czwarte miejsce, na trzecie mogą wskoczyć jeśli Chicago przegra i oni sami zwyciężą z Bobcats ale kto wie, na kogo chcą trafić w pierwszej rundzie.
e: zbaniowałem się, bo przecież CHI jest 4-0 w tym sezonie z TOR, więc jakim prawem mogą walczyć jeszcze o trzeci spot? ano takim:
(1) Division leader wins tie from team not leading a division.
e2:
San Antonio Spurs win NBA 2014/2015 title 4,50 unibet/betsson
Sprytnie, ale jeśli dziś Spurs przegrają mogą nawet zlecieć na 6 a wtedy praktycznie to się równa z nieobronieniem mistrzostwa. Wtedy kurs na ich zwycięstwo ligi będzie jeszcze wyższy.
Szczerze mówiąc, nie potrafię tego meczu ruszyć. Sercem jestem za Spurs, ale wiem, że będzie to zbyt ciężka przeprawa by pójść w 1.4. Poza tym, Pop czasem w swej historii lubił pod publiczkę przegrać by spuścić powietrze z napompowanego balonu, by trochę zeszli na ziemie gracze. Teraz jednak stawka jest za wysoka, drugie miejsce oznacza zacną pozycję przed misją &#39;obrona tytułu&#39; i szczytową, po prostu pikującą pewność siebie, w samą porę.
Żeby nie być gołosłownym, lecę z typem na Magic +10.5 @ 1.66 bet365. Nets to patologiczna drużyna, mam ich dawno na czarnej liście i żaden must win situation nie sprawi, że zacznę w nich inwestować - wręcz przeciwnie, nie wierzę im za nic. Będzie konfetti przygotowane, Beyonce z Jay&#39;em przy parkiecie, jeszcze ta piękna seria 5W u siebie z Nets, wszystko układa się w ładną całość, że to po prostu spartaczą. Albo po prostu wymęczą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Davis over 24 pts 1.87@
Betano

✅✅✅
Mało kto daje playerów na dzisiaj ale w betano oferta całkiem przyjemna. O tym meczu zostało już sporo napisane - obydwie ekipy powinny zagrać na 110%, a przede wszystkim gospodarze. A jak na 110% to nie widzę innej możliwości jak one man show w ekipie gospodarzy, jeżeli mają dziś powalczyć z mistrzami to Davis musi zagrać dobre spotkanie. Nie ma mowy o limitowanych minutach, odpuszczaniu czy cokolwiek w tym rodzaju, dla Pelikanów dzisiejszy mecz jest jak finał ligi gdyż mało kto typował ich do awansu, tym bardziej kosztem OKC - ci właśnie swój mecz na pewno wygrają więc w Nowym Orleanie będziemy dziś świadkami świetnego widowiska i lider gospodarzy na pewno odegra kluczową rolę, liczę na ok 30 pkt z jego strony. Przeciwko SAS w tym sezonie 3 mecze i kolejno 27; 22 i 21 oczek także dość przyzwoicie. Davis ma okazję udowodnić, że należy mu się miejsce w ścisłym topie ligi jeśli chodzi o indywidualności i liczę na jego dobry występ oraz mecz na styku do końca co z pewnością pomoże overowi. Jak coś to w sportingbecie też jest 24.5 linia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom