>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Grudzień 2020 - Typy z analizami + dyskusja

Status
Zamknięty.
R 3,2K

Rondo9

Użytkownik
Portland -3.5
@1.87
Zarówno GSW jak i Portland sezon zaczęły od bilansu 2:2. Obie drużyny przed sezonem miały wysokie aspiracje, jednak kontuzja Thomsona sprowadziła na ziemię zespół Warriors. Mimo iż kadrowo nie wygląda to źle to jednak Oubre i Wiggins są kompletnie bez formy, Green wciąż z kontuzją ( dziś jest GTD) a Wiseman stawia dopiero pierwsze kroki w NBA . Sam Curry to za mało.
Portland ma spory potencjał. Przed sezonem do składu dolaczyl Covington co mocno poprawi defensywę zespołu. Lillard i McCollum to już gracze klasowi a Nurkic pod koszem dziś powinien mieć sporą przewagę.
Mimo iż w tym sezonie wyniki są conajmniej dziwne to uważam że Portland ma sporą szansę na wygraną gdyż GSW pokonali tylko Pistons i Bulls, którzy tuzami ligi nie są.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Jerami Grant (Detroit) 20 lub więcej pkt @ 2.30 bet365

Pistons bez Griffina więc Jerami odda pewnie z 20 rzutów, a mimo, że cegli to 20+ robił w tym sezonie w 3 z 4 meczów.


Kyle Anderson (Memphis) 20 lub więcej pkt @ 6.50 bet365

Zaskakujaco wysoki kurs, biorąc pod uwagę, że już dwukrotnie w tym sezonie 20 przekraczał. A dzisiaj w Memphis taki szpital, że Anderson i Brooks oddadzą pewnie po 15-20 rzutów z gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +75
meister13 1,8K

meister13

Użytkownik
Z Leonardem Clippers wyglądali odmiennie i rozwalili Portland, a Kawhi rzucił 28 pkt. Dziś gra przeciwko Jazz, którzy nie lubią bronić wysoko, Gobert jest w dobrej formie i nie zdaje mi się, żeby Clippers mieli wiele off rebounds i akcji z ponowienia. Z nawet dobrymi trójkami Kawhi myślę że do 27 pkt nie dobije.

Kawhi under 26.5 vs Jazz@1.85

4 double-double, 3 triple-double w 4 spotkaniach Jokera. Wygląda bardzo dobrze, gra prawie cały mecz, w każdej akcji dokłada coś od siebie - brakuje tylko stabilizacji reszty graczy i wygrywanych spotkań. Serb będzie chciał śrubować dwucyfrowe statystyki tak jak do tej pory, a kurs na ew. dwucyfrówkę w asystach zachęca.

Jokić over 9.5 asysty vs Suns@2.10

Kyriemu w pierwszym spotkaniu z ATL nie szło zza łuku, ratował Harris, a dziś znowu z nimi grają i uwzględniając, że nawet gdy grał wybitnie to linii 27.5 3/4 nie przekroczył. Ponadto ostatnia gra była grana na dużym tempie i wielu zdobytych punktach. Wydaje mi się, że dziś będzie mniej obficie.

Irving under 27.5 vs Hawks @1.80

Dziwnie mi się ogląda Greka, Giannis jest coraz częściej wyłączany z gry lub nieskuteczny - zaczął asystować, a Bucks przegrywają bez jego meczów 30+ pkt. Do tej pory zapewnił kolejno 2,4,5,6,10 asyst - coach Bud musi reagować, a że grają z Chicago to Giannis nie będzie miał wielu minut - bo Bucks z cieniasami w tym sezonie mają blowouty - tylko np. z Knicks nie w tę stronę :D. Mimo wszystko myślę, że Giannis zaprzestanie rozgrywania.

Giannis under 5.5 asysty vs Bulls @1.70
kursy z ewinner
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom