>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2020 - Typy z analizami + dyskusja

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2020-12-21 o 08.46.16.png


W tym temacie podajemy wszelkie przemyślenia i analizy dotyczące spotkań NBA rozgrywanych w GRUDNIU 2020
Nie podajemy suchych typów bez analiz.
Piszemy poprawnie po polsku, jak ktoś nie umie sam polecam słownik ortograficzny.
I przypominam o kolejnej ważnej zasadzie pisowni polskiej - Nazwiska, nazwy klubów i inne nazwy własne piszemy WIELKĄ literą.
Jeśli chcecie się podzielić informacją o kontuzjach, to koniecznie podawajcie źródło takiej informacji!
Nie podsumowujemy swoich typów w osobnych postach.
Dział tematyczny to nie czat. Nie zadajemy pytań o to co warto grać itd.
Wszelkie występki będą odpowiednio nagradzane, ale dobre analizy na pewno zostaną podbite reputacją i polubieniami.
Zapraszam do dyskusji i podawania typów.

Zrzut ekranu 2020-12-21 o 08.47.24.png



Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
 
Otrzymane punkty reputacji: +128
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Kelly Oubre Jr over 15.5 Fortuna ⛔
Kelly Oubre wzmocnił GSW przychodząc z Phoenix Suns, gdzie średnia jego pkt na mecz wyniosła prawie 19. Wiadomo że do gry wraca Stephen Curry, dzięki któremu GSW powinno wejść przynajmniej do Play-Offów, jednak dziś Netsi z pewnością nie dają wielkiej swobody Stefkowi, przez co więcej okazji do rzutów będzie mieć wspomniany Oubre. Wojownicy dziś będą również bez Draymonda Greena który leczy kontuzje stopy. Dla mnie linia o parę punktów za niska, a wiadomo że Netsi będa w tym roku grali szybki basket, więc okazji do pokrycia linii będzie sporo. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
LAL vs LAC
Wierzę, że mistrzowie wygrają pierwsze spotkanie w tym sezonie, Szkoleniowiec Clippers z tego co wiem próbuję zaimplementować do zespołu nowe taktyki i kto wie co z tego wyjdzie bo po prostu kto tam ma zatrzymać aktualnie Lebrona i AD który powinien srogo tutaj punktować.
AD over 25,5 @1.82
AD over 20,5 i LAL wygra @2.05 Betclic
Takie bez szaleństw na przetarcie.
 
jozzy22 562K

jozzy22

Użytkownik
To i ja wchodze z czymś takim

Jesli chodzi o pierwsze spotkanie dnia(nocy) to obstawiam:

Curry ov 27.5 pkt @ 1.80 STS

Jakby nie patrzeć wynik GSW zależny od postawy "Stefanka". Za "lepszych" czasów Curry zawsze mocno punktował w starciu z Brooklynem. Wiem i jedni i drudzy to całkiem inna historia ale jeśli "Wojownicy" myślą o dobrym wyniku w meczu to ich lider musi tu błyszczeć bo w przeciwnym razie może być krucho



W drugim meczu gram tak jak kolega wyżej mówi:

LA Lakers(-2.5) @ 1.77 STS

Obrońcy tytułu zaczynają grę i w sumie nie widze tu innej opcji jak ich zwycięstwo. W pre bodaj 2 mecze rozegrane między ekipami i w obu win Lakers. Myśle,że dwójka liderów Lakers da pokaz mistrzowskiego basketu i pokażą kto rządzi w LA.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Początek sezonu więc nie wiem czy jest sens wymyślać analizy. Niech każdy zespół rozegra kilka spotkań i wtedy będzie można się odnieść do tego co prezentują poszczególni zawodnicy i ich drużyny.
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Brooklyn handi -4.5
Lakers handi -4.5
Kurs ogólny: 3,30
Myślę, że ten dubelek jak najbardziej do gry. Ja sam zagrałem oba mecze o oczko wyżej. Opisałem obie drużyny, ale tak na szybko. Brooklyn szeroki skład, GSW męczone kontuzjami, a sam stefan nie da rady.Lakers mega mocni i paka na miarę pewnego mistrza. Z Lebronem nie wyobrażam sobie innej okazji jak łatwe zwycięstwo w derbach
/EDIT
Spoko Ci Lakers ... tacy nie za groźni za trzy ;P
 
Ostatnia edycja:
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Denver Nuggets vs Sacramento Kings, typ: pierwszy timeout - Sacramento @1.85 - forbet

Kurs uważam za sporo przesadzony. Dla buków jest to loteria, tak jak kiedyś identyczne kursy wystawiali na zakład "kto wygra walkę o piłkę", nie patrząc na to kto skacze. Tak samo tutaj. Dla nich jest loterią kto weźmie pierwszy czas.
Dla mnie znacznym faworytem jest Sacto. Jedna z gorzej zarządzanych organizacji w NBA. Raczej nie mają czego szukać w pierwszym spotkaniu. Denver bardzo mocno zagrało w preseasonie, gdzie wrzucili 105 pkt GSW i 126 oraz 129 Portland. Tutaj też będą od początku spotkania karcić dużo słabsze Sacto. Zapewne będą spore runy punktowe. Dużo łatwiej to sobie wyobrazić niż solidne rozpoczęcie spotkania przez gości.
Dla Luke'a Waltona ważne będzie każde zwycięstwo. W momencie, w którym Nuggets rozstrzelają ich na początku meczu zapewne dosyć szybko będzie chciał porozmawiać ze swoimi zawodnikami. A "faworytem" do lepszego wejścia w mecz są oczywiście Denver. Tak więc wydaje mi się, że jest dużo wyższy kurs niż powinien być i ja skorzystam.
 
meister13 1,8K

meister13

Użytkownik
Zapomniałem napisać przed Netsami, że jest bardzo fajny kurs na 1 poł./mecz w okolicach 1.6. Tutaj po prostu przewaga kadrowa i teraz prowadzą 15 punktami po Q1.

W derbach LA stawiam na under LBJ przy linii 24.5 @1.86. ✅✅Myślę, że ogólnie mecz będzie underowy, w Lakers nie ma już McGee ani Dwighta, a w opening matchu w zeszłym sezonie tak samo James więcej zbierał i podawał. Kawhi mu coś poprzeszkadza na pewno:) Gwoździem do trumny mogą być osobiste, jeśli dziś często go będą faulować to spora szansa, że typ nie wejdzie. Ciężko mówić o formie po samym preseasonie - typ bardziej na przeczucie i statystyki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +145
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Początek sezonu więc nie wiem czy jest sens wymyślać analizy. Niech każdy zespół rozegra kilka spotkań i wtedy będzie można się odnieść do tego co prezentują poszczególni zawodnicy i ich drużyny.
Tak jak myślałem początek sezonu i będą duże rotacje na boisku w większości zespołów. Najlepsi zawodnicy będą oszczędzani. Wczoraj ponad 30 minut na boisku spędzili tylko George i Leonard z Clipers oraz Curry z Golden nieznacznie.
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Na typy dnia wrzuciłem Atlantę z Chicago, a tutaj dorzucę inne typy:
1) Cavs - Charlotte - 2 1,71
Nie widzę Cavs w tym roku. Ten zespół jest budowany dramatycznie. Charlotte raczej ma wystarczająco mocną drużynę, aby pokonać Cavs. Szczególnie, że ma nie grać Love i Exum. Zwycięstwo Charlotte prawdopodobne i to bardzo, a kurs na równi, widzę Value - biorę.
2) Orlando - Miami - 2 1.58 oraz Miami/+218,5pkt 2,80
No do dubelka grać śmiało. Czemu tak wysoki kurs na Miami? Ktoś wie? Ponoć absencji nie mają mieć, do tego w przedsezonie grali bez min. Butlera. To już liga, tutaj już włączą raczej swój drugi bieg i powinni wygrać spokojnie z Orlando. Dodatkowo spodziewam się, że mecz nie będzie super wolny i te 220 pkt powinno wpaść.
3) Houston - Oklahoma - Houston -6.5 1,78
Oklahoma wygląda tragicznie. Dodatkowo nie zagra Ariza, który akurat jest wartością dodaną w tej drużynie. Nie wiem jak Oklahoma będzie wyglądać, a tym bardziej jak Houston, ale wystarczy że siądzie kilka trójek od Hardena i kompanów. Oklahoma skazana na pobicie.
4) Memphis - SAS - Under 235,5 1,60
I ostatnia propozycja z opisem. Miśki bez Jacksona sporo tracą w ofensywie. SAS to drużyna z liderem pogrążonym w depresji oraz starym Aldridgem. Dodatkowo nie zagra w SAS White. Sorry nie widzę innego wyjścia niż mecz na under 225, a co dopiero 235,5. Faworyt SAS, aczkolwiek ja bym nie grał zwycięzcy, bo Miśki mają fajny skład i nie mają nic do stracenia. Nikt w nich nie wierzy, więc ... awansu do PO nie będzie, ale kilka wygranych z potencjalnie większymi markami może wpaść.

Bez analizy: Indiana, Denver, over w meczu Portland - Utah, Over punktowy NOP i under punktowy w meczu Boston - Bucks.
Indiana, Denver powinno to wziąć łatwo, Portland i Utah grają ofensywnie, a linia 226.5 brzmi trochę jak żart, NOP ma over na linii 111,5 pkt, a czuję że w Toronto zobaczymy szybki meczyk (NOP w ogóle będzie w top offensive rating) oraz na koniec under w Bostonie, gdzie zawsze się gra ciężko, a brak Kemby Walkera zmusi Boston do wolniejszego rozgrywania piłki. Nie spodziewam się również fajerwerków ze strony Bucks, a linia na 229,5 pkt....
Zobaczymy co wejdzie co nie. Dzięki Davis... Swoją drogą, jak ktoś oglądał derby Los Angeles to niech mi powie co robił w tym meczu AD... To był dramat ...
Kapitalny i ogólnie solidny mecz ze strony Clippers. Jakbym miał wyróżnić gracza Lakers to zdecydowanie Dennis. Podołał!
/edit wszystkie kursy z ewinnera.
 
W 5

wojtekuchodolski

Użytkownik
W Houston patologi ciąg dalszy chłopaki się bawili ze striptizerlamki i wall cousins są poza meczem prawdopodobnie a myślę że Harden tez zostanie dodany.
Widać po kursach
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Ogólnie tam się porobiły śmieszne rzeczy xD Podobno Cousins i Wall mają negatywny, ale już zostali wysłani na kwarantannę, Harden to ma znów pozytywny. Jest duża szansa, że dzisiaj w ogóle ten mecz się może nie odbyć ;P

/edit
Mecz przełożony.
 
Ostatnia edycja:
M 63

matek_1991_

Użytkownik
Typowanie meczów tej ligi, przynajmniej na ten moment mija się z celem. Chyba najrozsądniej poczekać do playoffow
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Brooklyn Nets -2.5 HC @ 1.86 Pinnacle (123:95)
Boston Celtics - Brooklyn Nets G 23:00 I 25.12


W świąteczną noc zobaczymy jeden z ciekawszych pojedynków tego sezonu Boston Celtics — Brooklyn Nets, który potencjalnie może być finałem konferencji Eastern. Nets pod czas pierwszego meczu z Gloden State wyglądali imponująco po obu stronach piłki z liderami, Kyrie Irving i Kevin Durant-em a jeszcze więcej mają do za oferowania poza ta dwójką liderów. Boston nie wyglądał o wiele gorzej pokonując po zaciętej batalii jednego z pretendentów do wygrania konferencji Milwaukee Bucks. To na wstępie sezonu czyni ten pojedynek bardzo elektryzujący, linie otworzone o wiele wcześniej -1 BKN faworyzując coraz mocniej gości do -3, czy słusznie jest upatrywany nieznaczny faworyt w przyjeznych.

Brooklyn Nets nie wiele musiało napracować się przeciwko Warriiors wskakując na wczesne prowadzenie meczu powiększając wynik i kontrolując mecz. Ofensywnie usposobiona drużyna to nie tylko Durant i Irving którym wystarczyło rozegrać mecz przy około 25m! Aby rzucić 22 i 26 pkt! ale co ciekawe reszta drużyny jest tak głęboka w ofensywie ze wywołali pozytywna dyskusje o czymś więcej niż tylko finał konferencji. Jedynym problemem może być ich obrona która moga zamaskować ofensywa. C.LeVert oraz S.Dinwiddie którzy zdobywali średnio 18 i 20 pkt na mecz to jeszcze nie dawno byli pierwszorzędnymi graczami Nets a zdaj sobie sprawe ze tak utalentowani gracze maja grac drugie skrzypce a dodaj jeszcze innych; Allen startowałby czy DeAndre Jordanem lub Harris rzucający za trzy z ponad 40% skutecznością. Ta drużyna ma spora glebie zespołu i wykorzysta ja, problemem może być obrona po której po pierwszym meczu nie otrzymaliśmy odpowiedzi, jedynym plusem może być to, co może być podtrzymane w ofensywnych zbiorkach, gdy BKN zajął 10 miejsce w lidze.

Boston Celtics przystąpi do tego meczu z oszałamiającą jedno punktowa wygrana gdzie dal się dogonić po 17 punktowym prowadzeniu walcząc do samego końca. Ta drużyna jest na etapie dostawaniu line-up-u po tym, jak odszedł od nich Heyword oraz K.Walker dalej leczy kontuzje oznacza to ze na wczesnym etapie sezonu probuja dostostowac szescio osobowa rotacje a pod czas tych brakow co powoduje ze traca kreatywnosc i produkcje punktowa w ofensywie. Nie ufam na tyle Tatum i Brown-owi ze beda wstanie cały czas podtrzymywać ofensywę na wysokim poziomie i tylko oni, bo jak wytłumaczyć to ze oddali aż 52 rzuty a reszta tylko 19 rzutów z pola, to moze byc za malo gdy któryś z tej dwójki zawiedzie. Wynik robi wrażenie pokonując Bucks, ale trzeba zaznaczyć ze sporo trafnych trojek, a i tak Millwauke ich dogonilo, aby w ostatnich sekundach wyszarpać wygrana. To powoduje ze nie dokonca ta druzyna mnie przekonuje i nie wiem, czy nie był to efekt szczęścia pod tytułem trzy punktowym a więcej strzelb ofensywnych będzie i jest po stronie gosci a Boston nie przekonuje mnie do konca czy jestdruzyna ktora bedzie wstanie wypracowac ta przewage i utrzymac z najlepszymi druzynami, jaka jest Nets, wiadomo ze Boston będzie sie dobrze organizował w obronie ale w pierwszym meczu tego zabrakło.

Boston nie wystarczająco wywarł wrażenie na mnie wygrywając z Bucks a ta ofensywa nie raz grala falowo w poprzednim sezonie a bez Heyworda i Walker-a to nie to samo. Brooklyn rozegrał mecz prawie sparingowy z Golden State dajac wszystkim pograć a żaden z nich nawet się nie „spocił" podczas gdy Boston do samego końca "rzucił" cala druzyne, aby wygrać. Poprę tutaj Brooklyn który ma o jeden dzień więcej odpoczynku i większa głębię talentu a tym bardziej w ofensywie, sadze ze Boston nie jest wstanie ofensywnie sprostac Nets a czy uda im sie zatrzymać Nets obrona hmm, mimo to popieram ofensywe Nets.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +212
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Witam, już trochę kawa po herbacie czy jak to tam mówią, jednak kursy nadal satysfakcjonujące w moim odczuciu:))

NBA
iforbet
Boston Celtics vs Brooklyn Nets - Brooklyn WIN ( po dogrywce )
1,66


Sam wchodziłem po 1,72 jednak różnica ledwie widoczna. Krótko i na temat :
Obie wyjściowe piątki są mocne :

BOSTON :

1.Marcus Smart
2.Jaylen Brown
3.Jayson Tatum
4. Tristan Thomson
5. Daniel Theis

BROOKLYN :

1.Kyrie
2.Dinwiddie
3.Joe Harris
4. Kevin
5. DeAndre Jordan

Wydaję mi się, że jedyne przewagi jakie możemy tu zobaczyć to RAZ na korzyść BOS - Tatum prawdopodobnie będzie zbyt szybkim match upem dla Harrisa, DWA na korzyść Duranta - ta sama sytuacja jak z Bostonem tylko na odwrót hehe - Thomson nie przykryje jumpera KD.

Theis może mieć problem z faulami jak to ma w zwyczaju przeciw fizycznym drużynom - w serii z Miami, gdzie podobnie widzieliśmy, dobry warun fizyczny po str Heat średnio notował 4,16 faula na spotkanie, co graniczy z FOUL TROUBLE.

Różnicę stanowi jednak ławka - Caris LeVert, Allen - jeden z lepszych rim protectorów ligi, Jeff Green - bardzo mobilny środkowy z dobrym rzutem, no i Landry Shamet przyzwoity co najmniej na CATCH AND SHOOT.
Boston dla porównania ma - Teage'a - poprawił się mocno ostatnio, jednak może tracić na atletyzmie względem LeVerta, fajnie wygląda Williams - przyzwoita obrona, no i drugi Williams - Robert tym razem:)) - jednak ma gorsze warunki niż Allen i moim zdaniem sporo dziś nie poszaleje.

Brooklyn przejechał się w debiucie po Golden Stejtach - Boston to drużyna o niebo lepsza, zwłaszcza na tle organizacyjnym, myślę jednak, że nie ogarną tematu Celtowi i rozstrzelani zostaną poprzez artylerię Steve'a Nasha.

Peace out, B.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +183
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Na dzis dubelek
La Lakers - Dallas 2 +10.5 kurs 1.42 Fortuna
Miami-Nop 2 +7.5 kurs 1.41Fortuna
Ako 2

Boston-Brooklyn 2 kurs 1.9 Fortuna
Milwaukke-Golden 1 kurs 1.24 Fortuna
Ako 2.34

Solo Denver-Clippers 2 kurs 1.9 Fortuna
Typy tak tak na luzie,typowanie nba na tym etapie jest szalenstwem ale ide za tym co pierwsze mecze pokazyly...Nop bardzo pozytywnie zreszta czulem ze jesli Zion bedzie zdrowy to zwlaszcza na poczatku beda pilowac i robic niespodzianki,Lakersi mam wrazenie beda sie rozkrecac w miare uplywu sezonu a handi na Doncica spore do tego niepewny byl,jest wystep Davisa...Lebron tez jakies tam male problemy mial...
Golden pewnie postraszy ale mysle ze bucks po 1 porazce to wezma...boston z kolei wyżyłowane troche po 1 meczu i czy Tatum z Brownem powtorza taka swietna forme hmm licze na wieksza lawke Brooklinu a kurs zacny...tak to widze ze stawka nie szaleje...ale dla emocji ogladania takie typy dzis puszcze...
Murray z Denver wystep niepewny...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +159
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Witam, na warsztat :
CHICAGO BULLS vs INDIANA PACERS
WIN PACERS ( bez remisu )
ETOTO
1,55


Co ciekawe w zeszłym sezonie Indiana trzykrotnie wygrywała z Chicago, zastanawiają tak wysokie kursy na ten zespół w obliczu powolnego, acz stanowczego stabilizowania się formy Oladipo, rozwoju Turnera czy kunsztu technicznego Sabonisa, który z roku na rok, zyskuje coraz więcej doświadczenia ( ma dopiero 24 lata! ).

Historycznie, wygrywali nawet bez Turnera, dwukrotnie - natomiast kiedy na parkiecie był i Myles - center Bulls - Wendell CArter JR - zdobył uwaga, uwaga ... 4 pkt. Jest 6 cm niższy, 9 kg cięższy niż Myles, nie wróżę mu dziś łatwej pracy.

Ponadto mamy Mr. President - Malcom Brongdon - dobrze budujący przemyślaną ofensywę - przedłużenie trenera na parkiecie.
Ławka również nie wygląda źle - przyzwoicie rozgrywający TJ McConell, bracia Holiday, podpatrujący kunszt rozgrywajek od trzeciego brata Jrue - grającego obecnie w barwach Bucks.

Dodajmy shootera - McDermotta - który ostatnio zanotował przeciw NYK skromne 0/6 zza łuku - jednak był kryty przez dobrego obrońcę - Kevina Knoxa ( zwyczajowo ma bodajże 40% za łuku :) ) i robi nam się ładnie ułożona, głodna zwycięstw paczka.

Patrzyłem na ich kalendarz - ciężka seria przed nimi - Boston mocny, Brooklyn mocny, Miami mocne, Milwaukee mocne - takie spotkania są na ich celowniku, mają w założeniu być wygrywane - będzie zaangażowanie.

MEMPHIS GRIEZLLIES vs ATLANTA HAWKS
HAWKS OVER 116,5PKT
ETOTO
1,70


Ostatnio zdobyli 124 pkt grając przeciwko nie najszybszym Chicago - 10te tempo w lidze. Dziś stają naprzeciw energicznych Miśków, grają oni up tempo, myślę, że Jonas - center MEM - będzie musiał zluzować w obronie jeśli Trae nadal tak będzie grał na faule, nie ma ponadto Jarena Jacksona - świetnego rim protectora w obozie Griezllies - będą atakować i będą punktować raz za razem Jastrzębie.

Hawks w zeszłym sezonie średnio zdobywali 111.8pkt, jednak dużo się zmieniło w tym offseason - utrzymali tempo, a poprawili jakość ofensywy.

Dodali w offseason Bojana i Gallinariego - dobry to będzie zespół jak rozwinie skrzydła dodatkowo Collins i Capela będzie na pokładzie.
Zanim spojrzałem na ofertę buka - zapisałem sobie, że linie od 117,5 - 120,5 pkt mogą stać po naszej stronie. 116,5 zdaję się mieć zatem dodatkowo większą rację bytu.


Peace out, B.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +195
jozzy22 562K

jozzy22

Użytkownik
Lecimy z tematem

Memphis - Atlanta

Typ: Morant J ov 24.5 pkt Kurs: 1.95

STS

Pewnie drugi raz już nie zagra ja poprzednio ale 25 pkt nie zdobędzie? Zapowiada się szybki mecz i jeśli tylko będzie siedzieć to nie powinno być problemu z ogarnięciem plusa w tym typie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +67
R 3,2K

Rondo9

Użytkownik
Indiana -5.5
@1.92 (y) (y):cool:
Indiana bez większych zmian w porównaniu z last season. W pierwszym meczu pokonali Knicks bez większego wow. W poprzednim sezonie problem w drużynie wynikał z faktu iż Brogdon i Dipo wchodzili sobie w kompetencje gdyż obaj najlepsi są z piłką w ręce. W meczu z Knicks jakoś to wyglądało . Wiem że rywal słaby ale dziś również niezbyt wymagający. Myślę że doświadczenie Pacers wygra tu z młodością Bulls którzy na otwarcie dostali łomot by 20 od Hawks.

Utah -8.5
@1.8(n)(n):eek:
Nie wierze w projekt Minnesoty. W mojej opinii ten zespół nic nie osiągnie. Utah to poukładany zespół, zdrowy Conley, Mitchell i Gobert mają coś do udowodnienia za takie pieniądze.
 
Ostatnia edycja:
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Na rozgrzewke 1 mecz Memphis-Atlanta na logike over ale linia ustawiona wysoko...Galinari wypada choc Young jest w stanie sam przechylic szale zwyciestwa to stawiam na lepszy rozklad Memphis solo kurs 1.9 Fortuna

1.Dubel 2.47
Charlotte-Oklahoma 1 kurs 1.85 Fortuna
Portland-Houston 1 kurs 1.34 Fortuna
2.Dubel 3.08
NY-Phila 2 kurs 1.3 Fortuna
Utach-Minnesota 1 kurs 1.35 Fortuna
Chicago-Indiana 2 kurs 1.54 Fortuna
3.Dubel 2.46
Detroit-Cavs 2 +7.5 kurs 1.33 Fortuna
Waschington-Orlando 1 kurs 1.85

I na luzie na solo SA-Torotno 1 kurs 2.2 Fortuna
Krotko bo nie ma czasu Detroit nigdy mnie nie przekonywalo graja najgorsza koszykowke dla mnie,wiec proba cos pod cavs,Houston ma problemy czesc na kwarantannie Harden myslami gdzie indziej wiec gram przeciwko nim plus Charlotte bo Oklahoma w zasadzie nie ma kim grac dziwny projekt tam powstal do tego nie grali jeszcze wiec buki nie wiedza jak sie zachowac stad wysoki kurs na charlotte wiec próbuje...Indiana w miare zdyscyplinowany zespol ktory powinien ograc Chicago choc latwo nie bedzie...mimo mojej duzej sympatii dla Minnesoty nie widze ich w starciu z Utach za malo atutow ale mysle ze kilka niespodzianek ten zespol moze sprawic niedlugo...no nic zobaczymy jak to wyjdzie jutro,wczoraj lekki plus dzis licze na kolejny.....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom