>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
crisardooo Nie da sie tego ogladac cegla na prawo i lewo , chicago za trzy do obreczy nie potrafi do rzucic ???? jak pozazali skutecznoc to pod koniec pierwszej polowy jedni i drudzy po 33% i 36% smiech
Za 2 pkt skuteczność poniżej 40% Wizards a Bulls 44 %
A za 3 pkt skuteczność 25% a po drugiej 9%.
Tak, tego nie da się oglądać
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Orleans ścięło z nóg po trzech trojkach Doncica, nie wygląda to za ciekawie ale dużo osób poszło w stronę Pelikanów i oby zdołali odrobić i wygrać to spotkanie.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
evnt qarny czy niejasno wyraziłem się kilka postów nas waszymi? W tym temacie podajemy typy i analizy. Nie pytamy co warto stawiać. Nie pytamy co forum myśli o jakimś tam typie. Jest temat Dyskusje, pytania, ciekawostki i tam można sobie prowadzić luźne rozmowy. Nie bójcie się, tam też ludzie zaglądają. Wlepiłem Wam ostrzeżenia i następnym osobom, które będą to robić również będę wlepiał. crisardooo ten temat to nie czat do komentowania spotkań. Też leci ostrzeżenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
jareckibjj 473

jareckibjj

Użytkownik
Typy na dzisiaj - single na pinnacle.

Al Horford BOS
under 6,5 zbiórek - 1,636
Ślimacze tempo meczu nie będzie sprzyjać zbiórkom. Naprzeciwko Marc Gasol, który będzie wyciągać Ala spod obręczy. Do tego ograniczone minuty Horforda.
wynik: 6 ✅

Donovan Mitchell UTH
over 22,5 pkt. - 1,917
Występ Rubio pod znakiem zapytania, oznaczałoby to więcej piłki w rękach Mitchella. Jest na fali wznoszącej - 19,6 pkt w 32 minuty w ostatnich 10 meczach. Dzisiaj powinien dostać więcej minut i więcej rzutów.
wynik: 15 ⛔

Rudy Gobert UTH
over 16,5 pkt - 1,847
Enes Kanter na przeciwko.
wynik: 25 ✅

Jusuf Nurkic POR
over 28,5 pkt + zbiórki + asysty - 1,877
Naprzeciwko Warriors, którzy ostatnio nienajlepiej bronią &quot;pomalowanego&quot; (16 miejsce w lidze w ostatnich 10 meczach), co oznacza sporo możliwości w ataku dla Nurkica. W obronie podkoszowi Warriors raczej nie będą wyciągać go poza linię 3 pkt, do tego GSW w ostatnich 10 meczach jest na 28 miejscu jeżeli chodzi o skuteczność rzutów za 2pkt. - to wszystko powinno oznaczać dużo okazji do zbiórek Nurkica.
wynik: 38 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
jareckibjj 473

jareckibjj

Użytkownik
DeMar DeRozan SAS
over 22,5 pkt - 1,826
Aldridge grał wczoraj 38 minut przeciwko Denver. Popovic zapewne ograniczy mu czas gry, a jego rzuty będzie musiał przejąć DeRozan.
wynik: 25 ✅

PS. Zrezygnowałem z typu Aldridge under 30,5 pkt+zbiórki+asysty na rzecz punktowego overa DeRozana ze względu na fatalną ostatnimi czasy obronę Clippers.
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
undiuing 0

undiuing

Użytkownik
Witam, chciałbym przedstawić moje typy na dzisiejszą noc, to mój pierwszy post na tym forum ale proszę się nie obawiać, nie obstawiam NBA od wczoraj, zapraszam do mojej analizy:

LOS ANGELES CLIPPERS - SAN ANTONIO SPURS
TYP: LA CLIPPERS -2,5 ⛔⛔⛔⛔
KURS: 1.76

Dzisiejszej nocy będzie miał miejsce mecz bardzo dobrze dysponowanych clippersów z san antonio, obydwie drużyny prezentują bardzo wysoką formę w ostatnich meczach, LAC wygrali 4 z ostatnich 5 pojedynków(ulegli tylko GSW) natomiast SAS 3 z 5 (ulegając przy tym houston i denver). Obydwie ekipy grały mecz zeszłej nocy mecze na wyjazdach, z tym że w przeciwieństwie do san antonio, cliperssi grali w swoim mieście przeciwko LAL który dzięki kapitalnej 4 kwarcie wygrali. Gra przed własną publicznością i genialna rotacja przechyla szale pojedynku na korzyść LAC w dodatku SAS będą obciążeni podróżą. Uważam ten typ za pewniak tej nocy.

ATLANTA HAWKS - CLEVELAND CAVALIERS
TYP: ATLANTA HAWKS więcej niż 111,5 pkt ⛔⛔⛔⛔

KURS: 1.86 zabrakło 1 punktu.....

Moim drugim typem dzisiejszej nocy będzie starcie (o dziwo ostatnio dobrze ułożonej) Atlanty z w mojej opinii najgorszą obecnie drużyną ligi czyli Cleveland. W ostatnich 5 spotkaniach tylko raz Atlancie nie udało się przełamać tej bariery punktowej, biorąc pod uwagę że zmierzą się dzisiejszej nocy z jedną z najgorszych defensyw w lidze myślę że uda im się powtórzyć ten próg kolejny raz.

PHOENIX SUNS - DENVER NUGGETS
TYP: DENVER NUGGETS -2,5 ✅✅✅✅
KURS: 1.64


Myślę że dzisiejszej nocy bukmacherzy dają nam kolejny prezent podobnie jak w przypadku LAC. Gra Phoenix w ostatnich spotkaniach nieco się poprawiła ale uważam że nadal nie wystarczy to na świetnie poukładane Denver mimo szpitalu w ich drużynie. Denver mimo problemów kadrowych w ostatnim czasie pokonali takie ekipy jak SAS,Toronto czy OKC, wcześniej ulegli tylko na wyjazdach San Antonio i LAC. Będą chcieli koniecznie wygrać aby utrzymać fotel lidera zachodniej konferencji.[/user][/user][/user]
 
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Ja dziś niestety nie mam czasu na rozpisanie analizy, ale za to umieszczę to co gram.
Bukmacher: STS
Mecz: Phoenix - Denver
Typ: Denver
Kurs: 1.52
✅
Mecz: Atlanta - Cleveland
Typ: Atlanta -4,5
Kurs: 1.80
⛔ niewiele zabrakło 111:108
Mecz: Memphis - Boston
Typ: Boston
Kurs: 1.67
✅
Mecz: Portland - Golden State Warriors
Typ: over 218,5pkt
Kurs: 1.50
✅
Kurs łączny: 6,85

Powodzenia.
P.S. Widzę, że na tym forum żeby dostać jakąkolwiek reputacje to trzeba mieć 100% skuteczność na abstrakcyjnych kursach. Trochę to zniechęca, że jest 1-2 moderatorów, którzy ganią za rozmowę nt. meczy, ja właśnie w tym celu m.in jestem na tym forum, żeby ktoś mnie wsparł, bo jak widzicie trafia mi się dość sporo meczy, ale gdzieś tam zawsze brakuje punktu, dwóch, jakiejś wiedzy. Póki co nie widzę tutaj takiego towarzystwa. Raczej twarde reguły i nic więcej od siebie ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
Hawks-Cavs goście+under 219,5pkt kurs 4,9 ⛔
spróbuje raz jeszcze złapać wysoki kurs.
Hawks 10-24, a Cavs ostatnie miejsce w konferencji z bilansem 8-28 tak więc nie opłaca się wygrywać nikomu.
W obu ekipach dużo znaków zapytania, ale jedni i drudzy dzisiaj powinni grać small basket gdyż:
po stronie Hawks:
Alex Len (back strain), Alex Poythress (left ankle soreness), Miles Plumlee (left knee pain). Dewayne Dedmon is doubtful (left knee soreness) Taurean Prince is out.
po stronie Cavs Zizic i Hood pod znakiem ?
Podsumowując liczę na leniwy mecz (Atlanta wczoraj mega ciężki zwycięski mecz z Wilkami, a w Cavsach nikt ponad 30minit wczoraj nie zrobił). Jeżeli wróci Hood powinien troszkę rozruszać ofensywę.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Ja mam trochę odmienne zdanie co do Denver i wydaje mi się że może być trudny mecz dla nich:
Suns vs Denver
Typ: Under 215,5 ⛔ (118:122)
Kurs: 1,92 (Unibet)

Przechodząc do rzeczy, więc kilka spraw. Denver na wyjazdach grają dużo słabiej niż u siebie. Mają teraz serię 4 porażek z rzędu na wyjeździe. Do tego obie ekipy są dzień po dniu i ja tutaj idę w under przede wszystkim. Phoenix dobrze się trzymało z OKC przez 3 kwarty a w 4 im odjechali i sami stracili skuteczność. Generalnie Słońca prezentowali się ostatnio w miarę dobrze, jak na ich możliwości. Potrafili Minnesotę czy Dallas pokonać i zatrzymać ich poniżej 100pkt. W Denver wiadomo szpital, a do tego niepewny jest występ Malika Beasleya, który zagrał świetny mecz przeciwko SAS zdobywając 21 pkt w 25 min. Do tego Jamal Murray rozegrał 40min a Jokic 37, więc na pewno odczują skutki tego meczu i skuteczność już taka może nie być. Biorąc pod uwagę ograniczoną rotację Denver oraz problemy zdrowotne, myślę że to dla nich będzie naprawdę trudny pojedynek. Zresztą Murrey też ma problemy z kostką, ale zagra. Słońca są także dzień po dniu, chociaż tam liderzy aż tyle minut nie dostali. Do tego Denver jeżeli będzie chciało ich pokonać musi postawić na defensywę i ograniczyć poczynania Bookera czy Warrena. Spróbuję w ten sposób, przynajmniej ja tak to widzę.
Dorzucam Suns, chociaż kursy na nich spadły: Phoenix win kurs: 2,48 (Unibet) ⛔
Bradley Beal over 6,5 asysty kurs: 1,98 (Unibet) ⛔ (5)

Washington znowu bez Walla czy Morrisa. W dodatku grają dzień po dniu po fatalnym meczu z Chicago. Przegrana w słabym stylu, ale Beal swoje zrobił. 34 pkt 7 zbiórek i 5 asyst. Teraz wydaje mi się że może mieć więcej asyst, bo też trochę odczuje w nogach dzień po dniu granie. Przypomnę że wcześniej Beal grając bez Walla potrafił zanotować 15 asyst nawet, chociaż to było po 3 dogrywkach. Generalnie Beal naprawdę dobrze się spisuje bez Walla i fajnie rozgrywa piłkę. Zależy tylko od jego amatorskich kolegów czy w końcu im coś wpadnie. Zapowiada się kolejny underowy mecz. Dorzucę do tego under w meczu bo ta linia pewnie podyktowana, wcześniejszymi meczami obydwu drużyn. Teraz nie zapowiada się wielkie widowisko. Tutaj tak samo obie ekipy dzień po dniu a w drużynie Wizards nie ma komu trafiać. Pomimo tego, że Hornets to mocno ofensywna ekipa, a na wyjazdach wrzucali sporo punktów, to nie nastawiam się na jakieś fajerwerki.
Under 219,5 pkt kurs: 1,88 (Unibet) ⛔ (130:126)
 
cykacz 11

cykacz

Użytkownik
Atlanta - Cleveland
Typ: Atlanta -4,5 pkt kurs 1.85⛔⛔⛔
wynik 111:108

Staja na przeciw siebie zespoly, ktore do najmocniejszych na wschodzie nie należa, to raz. Dwa, oba grały ostatniej nocy. Aby zobrazowac obecna forme obu druzy nalezy wspomniec, ze Hawks wygrali 4 z ostatnich 5 spotkan a Cavs przegrali 7 z ostatnich 8, w dodatku dzis graja na obcym dla siebie parkiecie...
Memphis - Boston
typ: Boston -2,5 pkt kurs 1,80✅✅✅


Boston ma za soba wiecej argumentow, ze jest po prostu lepsza druzyna. Po pierwsze personalnie pierwsza piątka i ławka jest o wiele lepsza, swiadczy o tym zdobywana ilosc pkt. kazdego z grajków. Memphis liczy na dobry dzien Gasola i Conleya, jesli tym nie idzie to ciezko marzyc o wygranej. Boston przegral u siebie z Rockets ostatni mecz, a w zasadzie przegral z jednym zawodnikiem, Hardenem bestią. Poza tym rzadko sie zdarza aby Celtowie dostawali w dupsko 2 razy z rzędu. Na koniec łyk statystyk, na 5 ostatnich spotkan pomiedzy tymi druzynami, Memphis nie wygralo ani razu.
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
New Orleans Pelicans - Houston Rockets
Eric Gordon +17.5 pts @1.7 Unibet
Eric Gordon 26 lub więcej punktów @3.9 BAH
Ja dalej w Gordona przy braku CP3 argumenty z rotacją te same co ostatnio do tego dzisiaj rywal ze słabszą obroną zza łuku niż Celtics czy OKC. Pelikany dają się dziurawić praktycznie każdej drużynie to jest teraz jedna z słabszych obron w lidze do tego dalej nie ma Paytona, a Tim Frazier nie powinien zbytnio przeszkadzać Grodonowi i jak dla mnie to Eric ma dzisiaj łatwiejszy pojedynek niż w poprzednich meczach. Myślę, że dzisiaj spokojnie samych prób za trzy odda minimum 10 lub więcej, a nie zbyt dobra obrona Pels może się przełożyć na kilka wide openów z dystansu.
Washington Wizards - Charlotte Hornets
Hornets -4.5 HT @2.65 Betsafe
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Spencer Dinwiddie over 6.5 asysty @ 1.85 etoto 5 ⛔ pewnie by to pokrył gdyby zagrał więcej niż 20 minut. Wkurzające gdy coach wymyśli sobie rotacje gdzie ławka gra więcej niż starterzy i typ do kosza.
Russel out i Spencer w s5 za niego. Musi dziś tochę porozdawać piłek bo jest jedynym człowiekiem aktualnie w składzie który może pokierować grę. Pod nieobecnośćć Russela w tamtym sezonie brał to na barki i potrafił +10 asyst na mecz zrobić. Ostatnio też dużo więcej asystuje niż wynosi jego średnia z sezonu. Bucks powinni to łatwo wygrać bo Nets jakieś 20 godzin temu skończyli pojedynek z Hornets, Trochę w nogach będą mieli i z tego powodu wolę iść w jego asysty niż punkty bo linia wygórowana na 20pkt , a blowout też niewykluczony. Dodatkowo przy Brogdonie będzie miał ciężko zrobic dobry wynik punktowy. Mecz już za chwilę powodzenia i udanej nocki.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Houston -2.5 @1.80 sts
Hornets +3.5 pts @1.40 sts
Rakiety na spokojnie powinny ogarnąć b2b Nop. Brak diallo mirotica millera i paytona. Houston ma swoje osłabienia, ale nie takie ekipy bili bez tych graczy. Na wymianie ognia rakiety mają ich gładko. Grając powoli w zasadzie też. Brewka nie uciagnie dać 2 noce z rzędu takich popisów, bo nie jest 1ka i go więcej trochę wkładu fizycznego kosztuje wybijanie takich cyferek. Możliwe że nawet będzie blow out, ale po co szukać na siłę kursów.

Hornets jedynie bez Parkera. Wizards bez Walla portera Howarda i morrisa+ wycięcie oubre po transferze i po prostu nie widzę kto ma tam ugrać to. Beal nawet jak zagra mecz życia to i tak Kemba na spokojnie odzwierciedli coś podobnego w 2ga stronę. Na tablicach słabo ich widzę. Hornets mają strzelców i grają jednak z jakimś pomysłem i co najważniejsze jako drużyna. Wizards aktualnie nie są na tyle dobrze ułożeni, żeby stanowić zagrożenie. O ile hornets nie dadzą sobie jakoś głupio odjechać. Hornets mają lepsza głębię składu i po prostu na niektórych graczy nie będzie odpowiedzi i ławka powinna sama w sobie przesadzić, o ile wgl starterzy stołecznych dotrzymaja tempa.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Atlanta ML @ 1.55 etoto✅
O ile sam jestem przeciwnikiem grania tego typu drużyn, to tym razem Atlanta wydaje się faworytem. Kawalerzysci bez Hooda i Thompsona - czyli podstawowych zawodników, którzy byli gwarantami wiekszej jakosci i współtwórcami październikowego zwycięstwa nad Hawks. Teraz sytuacja wygląda trochę inaczej, ponieważ Atlanta jest w wysokiej formie natomiast Cavaliers przegrywają mecz za meczem. Jak tak dalej pójdzie, to Hawks niebawem zbliżą się do miejsca gwarantującego miejsce w PO. Na ten moment myślę, że nie ma co myśleć o tankowaniu na takim etapie sezonie, a zamiast tego skupić się na wygrywaniu. Do składu Hawks powraca Alex Len, który zawszegwarantuje większe wsparcie pod koszem. W Cleveland natomiast ewidentny niedobór całej kadry, słaba pomoc z ławki poza dwoma zawodnikami. Ofensywa nie wygląda za dobrze. W poprzednich pięciu spotkaniach przekroczyli tylko raz granicę 100 punktów (nie licząc Memphis). Atlanta w przeciwieństwie do rywala posiada głębie składu, wystepuje rotacja między zawodnikami i przede wszystkim obecna forma sprzyja gospodarzom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Portland Trail Blazers - Golden State Warriors typ: Portland (+7,5 pkt.) @1,66 Unibet
Moje typy w tym temacie póki co są trafione i ogólnie w NBA ostatnio idzie mi nieźle, więc może teraz też będzie dobrze. Przeczuwam tutaj mecz na styku, może nawet dogrywkę, stąd taki handicap wydaje mi się bezpieczny. Warriors się nie przemęczają w tym sezonie. Oni przypominają mi trochę Cleveland Cavaliers na wschodzie z poprzednich sezonów. Naprawdę ciężko jest o motywację jeśli się wie, że ma się tak mocny skład, że mistrzostwo ma się praktycznie w kieszeni(w tym sezonie są jeszcze mocniejsi kadrowo, bo mają Cousinsa, który za jakiś czas wróci po kontuzji). Rekord w ilości zwycięstw w regular season już należy do nich, więc po co kto wie jak mocno się starać? Ktoś może powiedzieć, że przegrali dwa ostatnie mecze, więc teraz koneicznie będą chcieli wygrać. A ja się pytam co się stanie jak przegrają powiedzmy następne pięć spotkań? Odpowiem: nic.
Z drugiej strony mamy Portland, którym to motywacji z pewnością nie zabraknie, zresztą na mistrzów każdy się mobilizuje maksymalnie. Zdrowie w drużynie dopisuje. U siebie Portland jest mocne jak zawsze, gdy ze zdrowiem graczy wszystko ok. W ostatnim meczu Portland wygrało z Warriors na wyjeździe. Wobec tego wszystkiego jestem przekonany, że u siebie przynajmniej solidnie powalczą, a ich wygrana też niczym dziwnym nie będzie.
 
jareckibjj 473

jareckibjj

Użytkownik
Kurs z pinnacle.

Robert Covington MIN
over 14,5 pkt - 1,877
Robi w ostatnich 10 meczach 13,9 pkt w 33 minuty. W Wolves Teauge i Rose raczej nie zagrają. Nawet gdyby jeden z nich miał nie zagrać to zapewne Wiggins i Covington będą grać 43-45 minut. (tak jak w ostatnim meczu z Atlantą, gdzie Covington grał 45 minut i oddał 20 rzutów).

16 ✅
 
jareckibjj 473

jareckibjj

Użytkownik
Single na pinnacle.
Nikola Vucevic ORL
over 36,5 pkt. + zbiórki + asysty - 1,815
Jest w gazie. W ostatnich 10 meczach kręci statystyki 19,3/14,3/3,4. Ostatni mecz z Toronto: 30 pkt, 20 zbiórek, 8 asyst w zaledwie 33 minuty. Do tego gra Detroit będzie sprzyjać punktowaniu (23cia drużyna w lidze jeśli chodzi o obronę &quot;pomalowanego&quot;), oraz zbiórkom (42,6% skuteczności z gry w ostatnich 5 meczach - 25 miejsce w lidze).
37 ✅

Serge Ibaka TOR
under 7,5 zbiórek - 1,813
Ibaka kręci 7,3 zbiórki w 31 minut w ostatnich 10 meczach. Przeciwko Bulls będzie miał mniej okazji, bo będzie musiał biegać za Markanenem poza linię za 3 pkt. Do tego mecz rozgrywany w Toronto, po fatalnej przegranej z Magic, czyli blowout jest bardziej niż prawdopodobny, co za tym idzie jeszcze mniej minut dla starterów.

7 ✅
Kyle Kuzma LAL
over 25,5 pkt. - 1,8

Pod nieobecność LeBrona bierze grę w ataku na siebie - gra ponad 40 minut i oddaje ponad 20 rzutów. W czwartek, również przeciwko Sacramento, rzucił 33 punkty w 40 minut.
18 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
X 357

xxxl

Użytkownik
Spencer Dinwiddie over 6.5 asysty @ 1.85 etoto 5 ⛔ pewnie by to pokrył gdyby zagrał więcej niż 20 minut. Wkurzające gdy coach wymyśli sobie rotacje gdzie ławka gra więcej niż starterzy i typ do kosza.
Russel out i Spencer w s5 za niego. Musi dziś tochę porozdawać piłek bo jest jedynym człowiekiem aktualnie w składzie który może pokierować grę. Pod nieobecnośćć Russela w tamtym sezonie brał to na barki i potrafił +10 asyst na mecz zrobić. Ostatnio też dużo więcej asystuje niż wynosi jego średnia z sezonu. Bucks powinni to łatwo wygrać bo Nets jakieś 20 godzin temu skończyli pojedynek z Hornets, Trochę w nogach będą mieli i z tego powodu wolę iść w jego asysty niż punkty bo linia wygórowana na 20pkt , a blowout też niewykluczony. Dodatkowo przy Brogdonie będzie miał ciężko zrobic dobry wynik punktowy. Mecz już za chwilę powodzenia i udanej nocki.
Sempre grałem to najpierw na over 20,5 potem under 21,5 jak siadał do zmiany po 8 min i potem likwidowałem 20,5 over (cashout) jak znów siadał po 3pf - blowout zadecydował o jego minutach i faule - ale live pozwalał na pełna kontrole nad tym betem - polecam jesli oczywiście masz mozliwość śledzenie , tu mozna było przewidzieć w trakcie i wyjść fajnie na tym becie . Nie kumali tez kontuzji Holisa i mozna było nawet 3 linie zagrac na niego na under jak siadał 13,5 potem 12,5 i 10,5 . Najlepsze, ze jak tylko zakumali, ze jest w szatni to jeszcze podczas 2qw rozliczyli jako trafione undery - więc ten mecz dawał spore mozliwości live.
PS: teraz widze , że grałeś asysty - tu niestety nie było mozliwości kontroli ???? lekki off z mojej strony ???? ale najlepsze to , ze ja na podstawie Twojej wczorajszej analizy wziąłem jednak jego punkty
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Orlando - Detroit over 203.5 pkt @ 1.92 betsson 109-107 ✅
Linia bardzo nisko bo też Pistons kompromitowali się w ostatnich meczach. Niby kurs na Magic kusi bo w domu grają naprawde fajnie, no ale znając nba to Pistons dziś to weźmie. Nie mają aż tak nędznego składu , żeby wszystko dostawać jak leci. W końcu musi przyjść jakiś mecz na przyzwoitej skutecznosci. Magicy w obronie nic specjalnego nie prezentują, myśle że to powinno być otwarte spotkanie. Miesiąc temu pomiedzy nimi linia była na 212.5 , ale tam akurat ostatnia kwarta to same cegły i wynik wyhamował. Moim zdaniem obie drużyny przekraczaja tutaj 100 pkt. Podobnie myślą również inni typerzy bo zauważyłem bardzo dużo gry na overy Griffina , Vucevicia czy nawet Gordona. Linie też lekko w górę poszły, więc coś jest na rzeczy. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Podobnie jak wczoraj, nie mam czasu na uzasadnianie typów. Gram w STS.
Orlando - Detroit
over 201,5
1.70
✅
Miami - Minnesota
Minnesota
2.33
✅
Toronto - Chicago
Toronto over 111,5
2.15
⛔ Idzie się wściec, znów Toronto :/
Dallas - Oklahoma
under 228,5
1.70
✅
Portland - Philadelphia
Portland
1.90
✅
Lakers - Sacramento
under 238.5
1.50
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom