>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NBA Grudzień 2017

Status
Zamknięty.
J 0

jwp

Użytkownik
Toronto musiało przegrać akurat teraz. Posypali mnóstwo kuponów, ale od początku grali jakoś słabo. 3/16 DeRozana mówi wszystko...
Kasowo znów in minus, ale morda do wyszarpanego zwycięstwa Słonecznek się cieszy ;)
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Nie gra sie na toronto na wyjazdach, to jest żalosna ekipa i tylko dzieki żalosnemu poziomowi na wschodzie i innym zbiegom okolicznosci sa tak wysoko. Przeciez potrafili nawet dostac od szpitala z clippers jakis czas temu.
Dzisiaj moze w koncu wizards nie dadza ciała z dnem jakim sa hawks. Wystarczy juz tych dwoch porazek z Nets. Mysle nad pograniem mocno dubla Pelicans+ Wizards ew GSW na podbitke.
 
L 195

Lewus_88

Użytkownik
No szkoda tego Toronto. Ale nadchodząca noc to 10 spotkań, myślę, że coś ułożymy wspólnie, a tymczasem idę szukać czegoś ciekawego na dzień.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Undertaker_TSW, post: 6577569, member: 65865&quot;]Nie gra sie na toronto na wyjazdach, to jest żalosna ekipa i tylko dzieki żalosnemu poziomowi na wschodzie i innym zbiegom okolicznosci sa tak wysoko. Przeciez potrafili nawet dostac od szpitala z clippers jakis czas temu.
Z drugiej strony wygrali w Houston! Jeszcze bez Paula wtedy, ale..
Taka jest specyfika sportu panowie, nie ma pewniakow.
 
siadlo 1,2K

siadlo

Użytkownik
Whiteside to akurat zagra, wypada natomiast Winslow i Waiters. Poczytaj trochę chociażby Rotoworld jak dajesz informacje, bo mydlisz obraz. Dla mnie no bet, a ewentualnie z uwagi na absencje under.
107-89 leciutko ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 0

kamil24

Użytkownik
Czolem druhy!
Na nocke ode mnie :
1)Boston +5.5 pkt- mysle ze Celtowie nie polegna 6 oczkami. Mam nadzieje ze Brown zagra. Poszukam jeszcze info odnosnie jego wystepu,ale nawet bez Niego wchodze w ten bet.
2)Minnesota win. Mega ofensywna druzyna. Wlasny parkiet. Poczekam na efortune na ilosc puntkow. Mysle ze smialo mozna brac Wolves over 105 oczek lub Oba teamy over 210
3)Oklahoma win. Liczba porazek wyczerpana. Trio allstars w koncu musi zaczac grac na wysokim poziomie. Jesli de rozan zagra tak jak ubieglej nocy bet pewny
Do tego Cavs z rozsadnym handi Badz Cavs 1/1 po kursie 1.52
Wizards 2 po kursie 1,5
 
M 3

moninja

Użytkownik
Mówiłam - Chicago! Oskarżyliście mnie o świąteczną aurę, która mnie przyćmiła ???? Toronto... to byłoby zbyt łatwe. Eh
Co do grupy na fb, jestem na tak ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Uważałbym na Wizzards. Są po meczu świątecznym w Bostonie , który kosztował wiele sił i max ambicji i zaangazowania. Wszyscy pamietamy co działo się w poprzednich playoffach jak była walka na noże i technikale szły jeden za drugim. Nawet &quot;eksperci&quot; canalplus mówili, że grają tak nieprzyjemny dla przeciwnika basket że po meczu z nimi jestes dwa razy bardziej zmęczony. Po takich meczach lubi przyjść zadyszka. Spada koncentracja, spadają obroty. Jadą do Atlanty odbębnić mecz i tyle. Sytuacja w tabeli jest w miare bezpieczna. Nie widze tutaj jakiegos must win. Hawks beznadziejni, to prawda ale jednak u siebie wygrali to 5/11. Czuje mine tu dziś jak z Toronto wczoraj. ✅????
 
siadlo 1,2K

siadlo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 04:00
Spotkanie: Sacramento-Cleveland
Typ: ht/ft 1/2
Kurs: 5,6
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Po trafionym typie na Miami, na dzisiejszą noc kolejny typ, z tym ,że o wiele bardziej ryzykowny, ale jak to w NBA, wszystko może się zdarzyć.
Cleveland grali 2 dni temu dosyć wymagające spotkanie z Golden State.
Ekipa LeBrona może podejść do wyjazdowego meczu rozluźniona, bo co to dla nich za przeciwnik Sacramento. 7 grudnia tak było w Cleveland, gdzie dopiero w 2 połowie meczu kawalerzyści się obudzili i wyrwali królom mecz w 4 kwarcie wygrywając ją 11pkt.
Podobno nic 2 razy się nie zdarza… ale zaryzykuje po kursie 5,6
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Tyson Chandler jak pięknie zje*ał kupon na 0.6sek do konca, over 199.5 ostatnie zdarzenie na kuponie, NBA I Love this game? ..... ????
Apropo alternatywy do typów, założyłem wspomnianą grupę na Fb. Także serdecznie zapraszam kto tam chce, im więcej tam nas tym lepiej, wydaje mi się że może być nieco lepszy przesył informacji tam (np czat live nocny!), choć z forum nie rezygnuje oczywiście ???? Grupa się nazywa Forum Typerów NBA, jej status ustawiłem jako zamknięta więc tylko człownkowie mogą widzieć dodawane posty, link poniżej
https://www.facebook.com/groups/880537978793916/
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Uważałbym na Wizzards. Są po meczu świątecznym w Bostonie , który kosztował wiele sił i max ambicji i zaangazowania. Wszyscy pamietamy co działo się w poprzednich playoffach jak była walka na noże i technikale szły jeden za drugim. Nawet &quot;eksperci&quot; canalplus mówili, że grają tak nieprzyjemny dla przeciwnika basket że po meczu z nimi jestes dwa razy bardziej zmęczony. Po takich meczach lubi przyjść zadyszka. Spada koncentracja, spadają obroty. Jadą do Atlanty odbębnić mecz i tyle. Sytuacja w tabeli jest w miare bezpieczna. Nie widze tutaj jakiegos must win. Hawks beznadziejni, to prawda ale jednak u siebie wygrali to 5/11. Czuje mine tu dziś jak z Toronto wczoraj.
Czy taka sytuacja w tabeli bezpieczna i klarowna? Od.miejsca 4do9 jest roznica dwoch spotkań max. Takie przegrane glupio mecze potem na koniec.moga kosztowac granie w 1rundzie z Cavs czy Celtics zamiast z Pistons, Bucks czy Pacers.
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Tyson Chandler jak pięknie zje*ał kupon na 0.6sek do konca, over 199.5 ostatnie zdarzenie na kuponie, NBA I Love this game? ..... ????
Apropo alternatywy do typów, założyłem wspomnianą grupę na Fb. Także serdecznie zapraszam kto tam chce, im więcej tam nas tym lepiej, wydaje mi się że może być nieco lepszy przesył informacji tam (np czat live nocny!), choć z forum nie rezygnuje oczywiście ???? Grupa się nazywa Forum Typerów NBA, jej status ustawiłem jako zamknięta więc tylko człownkowie mogą widzieć dodawane posty, link poniżej
https://www.facebook.com/groups/880537978793916/
44 członków w godzinę, to aż tylu nas tu jest :p ? szok
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Nie martwilbym sie o forme Wizards, to nie b2b, mieli dzien odpoczynku, wiec z tym nie przesadzajmy.
Ale Hawks to nie jest ekipa, ktora jest tylko chlopcami do bicia ostatnio, nie przegrywaja bez walki, w Oklahomie 3-ema punktami.. wiec tu bym szukal bardziej problemu
Kursy nieadekwatne do ryzyka.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Po świętach czas powoli wracać do gry. Nowy Jork, Boston, LA Lakers - to drużyny z pewnością warte dziś ryzyka. Ja jednak zaczynam trochę bezpieczniej - zaufam Wizards i dokładam do tego Cavaliers grających wyjazd w Sacramento. Co by tu nie pisać to różnica talentu w obydwu meczach jest ogromna i ciężko tu o argumenty za Hawks i Kings.
Gracze z WAS myślę że podejdą skoncentrowani do tego spotkania. Owszem może i Atlanta miała jakieś przebłyski w tym sezonie, ale nie przywoływałbym tu niedawnego meczu z OKC. Thunder to mega dziwna ekipa, wszyscy łącznie ze mną myśleli że będą zamiatać od samego początku, ale jak jest każdy widzi. Dlatego tylko 3 punktowa porażka Hawks nie jest dla mnie żadnym argumentem. Podejściem do gry, dyscypliną taktyczną Wizards biją ich na głowę. Potrafią całkiem solidnie zagrać w obronie i pod tym względem powinni ograniczyć graczy Hawks. Po wygranej z Celtics na pewno morale poszły ostro w górę, i moim zdaniem zobaczymy dziś łatwą wygraną.
Co do Cavaliers to analogiczna sytuacja, z tym że chyba jeszcze większa przepaść dzieli ich od rywali. Kings mogą śmiało ubiegać się o miano najmniej przyjemnego do oglądania zespołu w NBA. Cleveland od początku listopada grają na swoim wysokim poziomie. To już prawie dwa miesiące, a w tym czasie zanotowali tylko 6 porażek. Po słabym starcie sezonu nie ma śladu, i nie wydaje mi się żeby LeBron pozwolił sobie na porażkę z takim przeciwnikiem.
Razem daje to całkiem przyjemny kurs. Dla podbicia zwycięstwo Cavs gram w regulaminowym czasie.
Wizards + Cavs (bez OT)
1.927 1xbet
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Ja zatypuję dzisiaj Minnesotę z Denver over 211, 5 pkt 1,74 Fortuna
Obie ekipy są na wskroś ofensywne, ostatnio rzadko schodzą poniżej 100 pkt. Nic zresztą dziwnego, bo w Minnesocie z pierwszej piątki rzucają wszyscy i też niewielu tam jest defesorów poza rezerwowym Diengiem co sprawia, że rywale również mogą zagrać szybką koszykówkę. A dzisiaj naprzeciwko mamy Nuggets. Tam co prawda jest defensywny Plumlee czy też Chandler ale już Jokić, Murray, Harris czy Lyles są nastawieni głównie na ofensywę, a wszyscy z nich potrafią przymierzyć zza łuku. Wspomnieć należy, i żrównież Wilson Chandler po początkowych problemach ostatnio coraz częściej rzuca kilkanaście punktów. Faworytem raczej Minnesota i możliwe, że wygra +5,5 pkt, ale ja stawiam na ofensywne spotkanie.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Czy taka sytuacja w tabeli bezpieczna i klarowna? Od.miejsca 4do9 jest roznica dwoch spotkań max. Takie przegrane glupio mecze potem na koniec.moga kosztowac granie w 1rundzie z Cavs czy Celtics zamiast z Pistons, Bucks czy Pacers.
Wiem wiem, zgadza się tam kwestia 2-3 spotkań, ale spojrzałem co Wizzards ma do grania w styczniu.
W grudniu jeszcze rakiety i rozpedzone byczki, a styczeń zapowiada się tak:
Knicks, Memphis, Bucks, Jazz, Magic, Nets, Bucks, Hornets, Pistons, Dallas, Thunder, Hawks
Nie jest to delikatnie mówiąc wymagający terminarz. Daję o głowę, że pod koniec miesiąca będą na 4 max 5 miejscu w konferencji. ( Chyba, że jakieś urazy ich zdziesiątkują). 1.4 na Wizzards poza domem , absolutnie za mało moim zdaniem. Over 204.5 pkt jest po tym samym kursie, prędzej bym coś w tą strone szukal. ✅212
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Nie no ludziska wczoraj dałem na San Antonio i że będzie w meczu ponad 206,5 pkt i wynik był 107:99 haha genialni są na ustalanie tych overów i underów zabrakło 1 pkt. Dzisiaj nie radzę grać na Wizards bo to drużyna falująca strasznie po 2 zwycięstwach może przyjść porażka, tym bardziej, że grają ze słabszym, a oni lubią wtedy przegrywać. Zaraz coś przeanalizuje i wrzucę, może coś ciekawego spotkam.
 
nenaglyadnaya 0

nenaglyadnaya

Użytkownik
OKC -3.5 to dziś mój musthave. Mecz może być szarpany, podobnie jak świąteczny pojedynek GSW z Cavs. Po wczorajszej wtopie z Mavs, Raptory jednak podejdą bardziej ambicjonalnie i się zepną. W końcu rywal z innej pułki. Ale czas OKC bije, u siebie na &quot;mjentko&quot; powinni Dinusie zjeść.
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
OKC -3.5 to dziś mój musthave. Mecz może być szarpany, podobnie jak świąteczny pojedynek GSW z Cavs. Po wczorajszej wtopie z Mavs, Raptory jednak podejdą bardziej ambicjonalnie i się zepną. W końcu rywal z innej pułki. Ale czas OKC bije, u siebie na &quot;mjentko&quot; powinni Dinusie zjeść.
według mnie no bet w tym meczu, wszystko się może wydarzyć tam, ewentualnie jakiś overek bym pobrał tam ;)
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Nie no ludziska wczoraj dałem na San Antonio i że będzie w meczu ponad 206,5 pkt i wynik był 107:99 haha genialni są na ustalanie tych overów i underów zabrakło 1 pkt. Dzisiaj nie radzę grać na Wizards bo to drużyna falująca strasznie po 2 zwycięstwach może przyjść porażka, tym bardziej, że grają ze słabszym, a oni lubią wtedy przegrywać. Zaraz coś przeanalizuje i wrzucę, może coś ciekawego spotkam.
Dziwię Ci sie troche, ze zagrales win+over patrząc na to ile traci pkt SAS i jak minimalistycznie grają ???? Ja akurat zagrałem dubel SAS win@under + Suns win@ over i niestety drugie zdarzenie dało ciała ???? chociaż cały wieczór bardziej za mną chodził win i under patrzac na tempo gry Grizzlies :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom