>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2016

Status
Zamknięty.
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Chicago pięknie - b2b z Kozłami, wczoraj w plecy, a dziś do przerwy we własnej hali 37 oczek. Minnesota pięknie broni i dziwię się, że tyle spotkań z ich udziałem kończyło się wysokimi wynikami.
Wczoraj Milwaukee znów odpuściło 4 kwartę i dlatego nie skończyło się blowoutem. Dziś wszystkie kwarty na pełnej koncentracji i mamy prawdziwy pogrom. W pojedynku gwiazd Giannis, delikatnie mówiąc, zdeklasował Butlera. Lider Bulls całkowicie wyłączony z gry, a Grek dzielił i rządził, trochę to wygląda jakby grał z amatorami. Patrząc od dłuższego czasu na grę zespołu z Chicago, to nie wierzę, że Butler i Wade to pociągną na dłuższą metę. Poza nimi jest długo, długo nic. Rondo to turysta w tym zespole, moim zdaniem pierwszy do odstrzału, ławka nie daje absolutnie nic w tym momencie, nie wspominając, że Byki nie istnieją w rzutach zza łuku. Może być ciężko w walce o 8, bo o zdziałaniu czegoś więcej mogą raczej tylko pomarzyć.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Śmierdzi dzisiaj overem w Chesapeake Energy Arena, ale szczerze powiedziawszy mam duże obawy co do Thunder, których utrata Oladipo kosztuje bardzo wiele po obu stronach parkietu. Mimo, iż Dipo początkowo nie przekonywał, to z tygodnia na tydzień w Thunder gra coraz lepiej i w obecnej sytuacji OKC tracą solidną opcję rzutową (druga opcja zespołu) i dobrego stopera, który częstokroć musi nadrabiać za Westbrookiem. Russ to potencjał na świetnego obrońcę, ale ze względu na ogromne zaangażowanie i wysiłek na atakowanej części parkietu cierpi przez to jego defense, w którym po prostu... zdarza mu się odpuścić. W obecnej sytuacji Westbrook jest co najwyżej obrońcą przeciętnym, a i nie wiem, czy i to nie będzie przesadą. Do czego zmierzam - Suns dzisiejszego wieczoru powinni mieć niezłe używanie na obwodzie. Idźmy jednak dalej - obie drużyny to topka w NBA pod względem tempa (Suns miejsce drugie, Thunder szóste). Co prawda gdy spojrzymy na liczbę punktów zdobywanych na sto posiadań to nie wygląda to tak kolorowo... nie zmienia to jednak faktu, iż dzisiejszy mecz powinien być &quot;otwarty&quot; - sporo biegania, wiele posiadań po obu stronach, mnóstwo rzutów i nie czekanie na upływający na zegarze czas. Jako, że - jak już wspomniałem - Thunder mogą być dzisiaj pułapką - zamiast overu w meczu gram over Suns, którzy na wyjazdach są bardzo overowi. Linię, którą gram przekraczali aż dziesięciokrotnie spośród czternastu delegacji - wynik z pewnością napawający optymizmem. Dodatkowo - patrząc na problemy Thunder pod nieobecność Oladipo (ostre bicie od Trail Blazers i Jazz) oraz na to, jak wiele wysiłku musieli włożyć aby pokonać Suns na początku sezonu (co prawda OKC byli na innym etapie, ale jednak - swoją drogą Phoenix wykręcili wtedy over, ale przez dogrywkę jest to dość niewymierne) atakuję także spread +6,5 na Słońca.
Phoenix Suns over 104,5 @ 1,9 ⛔
Phoenix Suns +6,5 @ 1,93 ⛔
Betano

101:114
Żałosny mecz Suns... a przy odrobinie szczęścia i tak mogli ugrać over w drugiej połowie. :/
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
@up
Popieram powyższy typ na dodatnie handi Suns, wydaje mi się, że dziś będzie close game i takie handi powinno Słońcom wystarczyć. Natomiast co do overa to nie wydaje mi się, że to dobry bet na dziś. Obie ekipy miewają słabsze rzutowo mecze, a i 88% *public bet nie napawa optymizmem przed graniem overa. Dlatego też od siebie proponuję
Suns @ OKC under 215.5 po 1.90 w bet365 ✅
* http://www.oddsshark.com/nba/phoenix-oklahoma-city-odds-december-17-2016-741474
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
odrodzony-m 462

odrodzony-m

Użytkownik
Charlotte Hornets - Atlanta Hawks WYNIK 107:99
Typ: Charlotte Hornets -3 pkt (handicap)
Kurs: 2.55 ✅
Bet365
Stawka: 10j
Zysk: 15,50 j ✅ ✅ ✅
Charlotte Hornets ostatnio zaprezentowało nam seria porażek. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda okey w tym zespole, a jednak coś nie gra. Całą sytuacją jest bardzo poirytowany ich trener i zapewne współwłaściciel drużyny Michael Jordan. Uwagi trenera skierowanie są głównie do pasywnej gry swoich podopiecznych w pomalowanym (w tkzw. trumnie) w ataku jak i obronie. Jest to dość zaskakujące bo ekipa Hornets posiada w rotacji graczy przeznaczonych do gry wysokim składem. Inne problemy jakie sam dostrzegam to po prostu brak organizacji i wielki chaos w ataku. Grają izolacje, które nie powinny mieć miejsca (mają małe szanse na powodzenie), a jak już próbują swingu piłki na obwodzie, to wygląda to tak jakby kolejnego gracza parzyla piłka i oddaje ją jak najszybciej dalej. W efekcie odpalaja przysłowiową cegłę, bądź trafiają szalony rzut w ostatnich sekundach dzięki talentom takich graczy jak Batum, Belinelli, Walker. Brakuje tu nawet prostych schematow. Obrona przeciwnika to dostrzega i korzysta z banalnej gry Hornets. I na to nie ma reguły, grają momenty bardzo dobre, aby za chwilę dostać serie 15 punktów w plecy. Wczoraj Charlotte poległo z Bostonem i mimo absencji Kemby Walkera zagrało na przyzwoitym poziomie. Ich lider dziś wraca do gry i sa duże szanse że w końcu drużyna Hornets się przełamie przy dużym udziale wspomnianego Walkera. Za to Hawks wczoraj sprawiało pewnego rodzaju niespodziankę, którą przewidziałem https://forum.bukmacherskie.com/f35/czlowiek-renesansu-140812-2.html#post6232468 Jednak tu raczej drużyna Raps zawiodła. Hawks są dobrym rywalem na przełamanie dla Hornets. Jest to drużyna z podobnymi problemami i prezentująca podobny styl. Wczoraj zagrali 100% swoich możliwości wykorzystując w pełni Howarda, jak i dobrze grając sie na dystansie. Są duże szanse na to, że 2x z rzędu Atlanta nie będzie tak efektywna. Hornets nie ustępuje w niczym Hawks, a jest nawet w stanie zdominować takiego rywala. Jeżeli zawodnicy Charlotte złapią od początku odpowiedni rytm i zaprezentują lepszy ruch piłki na obwodzie, jak i w grze do środka i na zewnątrz (potencjał na dystansie ogromny) to wygrają ten mecz bez jakichkolwiek problemów, bo w pełni marnują swój potencjał jakim dysponują.
Denver Nuggets - New York Knicks WYNIK 127:114
Typ: Denver Nuggets -5 pkt (handicap)
Kurs: 2.09 ✅
Pinnacle
Stawka: 10j
Zysk: 10,90j ✅ ✅ ✅

Zysk całkowity: 26,40j ✅ ✅ ✅
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
????????????
Houston Rockets @ Minnesota Timberwolves

Rockets (-3,5) @ 1.94, Unibet ⛔⛔
Harden over 11.5 asysty @ 1.66, Bet365 ✅✅


Rockets wyruszają dziś do zimnej Minnesoty, by rozegrać pierwszy z czterech zaplanowanych na sezon regularny meczów z Timberwolves. Ekipa z Houston to czwarta najlepsza ofensywa ligi, która notuje średnio niemal 113 punktów na mecz, gospodarze pod tym względem są na 18. pozycji ze średnią 103.7 PPG.
Rakiety mają szansę zdobyć dziś dziesiątą wygraną z rzędu. Ich streak jest niesamowity, a Harden udowadnia z meczu na mecz, że jest obok Westbrooka najpoważniejszym kandydatem do zdobycia MVP sezonu regularnego. Wczoraj z przewagą 22 punktów zakończyli spotkanie przeciwko Pelicans, a w środę roznieśli z powierzchni ziemi Kings, kiedy pokonali ich różnicą aż 34 punktów. Warto dodać, że Harden w miarę się oszczędzał w tych meczach, bo łącznie zagrał 63 minuty, co jak na niego nie jest dużym wynikiem. Spodziewam się więc, że dziś może zagrać na swoje możliwości, bo po tym meczu i tak będzie miał trzy dni na odpoczynek. W ostatnich pięciu meczach tylko raz nie pokrył over 11.5 asysty i było to przeciwko Nets, gdzie zaliczył ich jedenaście. A tak to na spokojnie przekraczał tę linię.
Przydałoby się słowo o gospodarzach, ale nie ma też za bardzo co pisać. Sezon można powoli spisywać na straty, szykuje się kolejne tankowanie. Wczoraj dość niespodziewanie wygrali w Chicago przeciwko Bulls. Kluczem do zwycięstwa okazały się zbiórki(co też jest w sumie dziwne, bo Bulls to druga drużyna w lidze pod względem liczby zbiórek) i straty, bo Byki zaliczyły ich czternaście. Rockets nie pozwolą sobie na przewagę rywali przy koszu i zapewne wygrają w liczbie zbiórek. No i ogólnie Rockets to po prostu dwa poziomy wyżej jakościowo, nawet nie ma za bardzo co porównywać. Mówisz Wolves, myślisz Wiggins, Towns i LaVine, a potem długo, długo nic. Nie mają ławki, a nie można opierać całej gry na pojedynczych nazwiskach, szczególnie tak młodych.
????????????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 19

bernabeusz

Użytkownik
Detroit -Indina

Pokuszę się o wygraną zawodników gości bo kurs wg mojej oceny jest trochę przesadzony.Pacers ostatnio nie zachwyca ale to zespół nieobliczalny który potrafi wygrac mecz po dwóch ostatnich porażkach .Detroit tez nie zachwyca przegrali w Wizzards i wygrali w Dallas .2,67 to kurs trochę przesadzony mysle ze wkoncu George zagra lepsze zawody✅ .Można tez zagrac do kontry mysle ewentualenie...

Indiana 2,67 bet365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Atlanta (-2,5) - Charlotte 1 Winmasters 7/10 ⛔

Po wczorajszym spotkaniu z Toronto widać zdecydowanie, że Atlanta wraca na właściwe tory i taka wygrana z pozycji doga na pewno dodała zespołowi wiatru w żagle.
Mimo że dziś przychodzi im grać z niełatwym rywalem b2b, stawiam zdecydowanie na to, że nogi same ich poniosą i nie będą mieli problemu z odniesieniem zwycięstwa. Drużyna potencjał ma na pewno duży i jeśli możemy powoli mówić o zażegnaniu dość długotrwałego kryzysu, to takie mecze jak ten dzisiejszy będą wygrywać. Dla mnie jest to ekipa na play off, jeśli oczywiście się w końcu zgrają, bo póki co Schroeder/Howard, to na pewno jeszcze nie Harden/Capela ????
W przeciwieństwie do Szerszeni, którzy złapali dołek i serię wyjazdowych porażek z dość dobrymi zespołami, ale wszystko oprócz meczu w Washington przegrywali gładko i bez walki. Co prawda media podają, że Kemba Walker ma dziś zagrać, ale nawet z nim może to być za mało na rozpędzone Jastrzębie, które do tego, jeśli spojrzeć na statystykę, wygrały 5 ostatnich potyczek u siebie.
Myślę, że spokojnie to dziś ogarną, a o tym, że są faworytem, świadczy spadający w ciągu dnia kurs - w południe było jeszcze 1,85 ML, a teraz trzeba już posiłkować się znacznie bardziej niebezpiecznym handi -2,5.
 
R 4,7K

root

Użytkownik
Washington Wizards - Los Angeles Clippers 1 2.70 bet365 ✅ 117-110 ✅
Witam, na dzień dzisiejszy wybrałem spotkanie rozgrywane o godzinie 21:30 naszego czasu, które będziemy mogli obejrzeć na polskim kanale Canal+Sport2, drużyna naszego jedynaka w NBA przeciwko drużynie CP3 czyli Wizards vs Clipppers, dlaczego typuję w tym meczu zwycięstwo underdoga? a no dlatego, że Czarodzieje pod wodzą nowego trenera w końcu zaczęli grać, tak jak oczekiwali działacze tego zespołu, zatrudniając byłego Coacha OKC Scotta Brooksa, Clippers oczywiście na wyjeździe spisują się w tym sezonie wyśmienicie, ale w tym meczu po prostu uważam, że bardziej się opłaca zagrać Wizards, którzy są na fali, w przeciwieństwie do Clippers, których ostatnie zwycięstwa są wymęczone.
edit:
Powrót na forum udany, Czarodzieje nie zawiedli ???? tak jak pisałem, ostatnie zwycięstwa Clippersów były wymęczone i tym razem się to na nich w końcu zemściło, nie udało się wymęczyć kolejnej wygranej przeciwko ekipie Czarodziejów będącej ostatnio na fali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 0

paulo1983

Użytkownik
Nie śledzę Nba ale to co dziś odwalła Minesota z Houston t5o paranoja wiem, że to tylko sport ale Houston wygrało przegrany mecz przegrywając znacznie jeszcze 2 minuty przed końcem. Co prawda miałem na rakiety i pare stóweczek wpadło dzięki temu bo byl to ostatni mecz na kuponie, ale nie wieże w takie cuda jak sie tam wyprawiało. Gdzie taktycznie faulując i nie dopuszczajac do rzutów za 3 w końcówce mogli spokojnie wygrać. Widze, ze bardziej zadziałąły tu siły poza sportowe. Ale znawcą Kosza wielkim nie jestem wiec moze sie myle...
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Niesamowity mecz Houston. Dawno czegoś takiego nie widziałem. Ok. 3.5 min. do końca spotkania było bodajże +13 Minesota. Wyłączyłem kompa, bo praktycznie zerowe szanse na wygraną rakiet. Spojrzałem dziś w wyniki i mnie zamurowało (ponoć w 2 min 12 pkt rakiety nabiły). Szukam samej końcówki na youtube, ale nie mogę znaleźć.
Niesamowity mecz.
Patrząc na dyspozycję dnia to zawodnicy Houston grali tak słabo, że głowa mnie rozbolała, jak kładłem się spać (więc tym bardziej nie mogę uwierzyć, że odrobili taką stratę).
 
B 19

bernabeusz

Użytkownik
Orlando-Toronto

Chyba jeden z pewniejszych dziesiejszej nocy meczy w nba.Orlando podjemuje druzyne Raptors.Toronto mimo ostatniej porażki wygrywa praktycznie mecz za meczem .Orlando mimo ze ostatnio wygralo z Brooklyn nie zachwycalo w tym meczu i ostatnie minuty dopiero zadecydowaly o pokaznym zwycięstwie.Toronto dziś powinno wygrac i pokryc małe handi . Licze na liderów Raptors którzy powinni pociągnąć do zwycięstwa. Pewnie będzie dużo pkt w meczu.....


Orlando-Toronto
Toronto -2,5pkt 1,56 Unibet Gładko ✅

Luzno:
Philadelphia-Brooklyn 2 2,25 bet365 pechowo...⛔
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Niesamowity mecz Houston. Dawno czegoś takiego nie widziałem. Ok. 3.5 min. do końca spotkania było bodajże +13 Minesota. Wyłączyłem kompa, bo praktycznie zerowe szanse na wygraną rakiet. Spojrzałem dziś w wyniki i mnie zamurowało (ponoć w 2 min 12 pkt rakiety nabiły). Szukam samej końcówki na youtube, ale nie mogę znaleźć.
Niesamowity mecz.
Patrząc na dyspozycję dnia to zawodnicy Houston grali tak słabo, że głowa mnie rozbolała, jak kładłem się spać (więc tym bardziej nie mogę uwierzyć, że odrobili taką stratę).
Co więcej - było 9 punktami na 1:20 przed końcem i Wilki miały akcję, w której wykorzystały cały czas, pudłując dokładnie na minutę przed końcem! Faktycznie niesamowite spotkanie - coś jak finał LM Vive w zeszłym roku :wowsdf:
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dobrze mi ostatnio idzie przewidywanie rozstrzygnięć meczów z udziałem drużyny Marcina, dlatego dziś postanowiłem kontynuować, a to spotkanie jest ostatnią cegiełką planu, który założyłem sobie w pierwszej analizie. Napisałem tam, że Washington powinni nieco nadrobić procent wygranych, ale raczej skończy się ta seria na potyczce domowej z Clippersami.
Oglądałem w sezonie wiele spotkań Wizards i kilka zespołu z miasta aniołów i śmiem stwierdzić, że gospodarze nie mają w tej potyczce szans i z formą, którą prezentują, nie tylko nie wygrają z Clippersami, ale w ogóle nie powalczą i zanotują wysoką porażkę.
W tym sezonie Blake Griffin z DeAndre Jordanem przechodzą samych siebie i gospodarze nie mają za bardzo kim przeciwstawić się im pod koszem. Do tego dochodzi wsparcie w osobach weteranów JJ Redicka i Chrisa Paula i o wiele solidniejsza ławka z chociażby Jamalem Crawfordem. Na tak dużą wszechstronność Clippersów drużyna z Washington nie będzie miała czym odpowiedzieć. Grają co prawda już lepiej i zbliżają się do oczekiwanego poziomu, ale na dzisiejszego rywala to zdecydowanie za mało i moim zdaniem zostaną dość brutalnie sprowadzeni na ziemię.
Za gośćmi przemawiają także statystyki, gdyż od 2009 roku rozegrali razem 16 spotkań, z czego w 13 wygrywali Clippersi. Kontuzji czołowych zawodników brak, więc wszyscy zagrają. Polecam.
Washington - LA Clippers 2 1,48 8/10 Winmasters ⛔
Washington - LA Clippers (-5,5) 2 1,95 4/10 Winmasters ⛔
 
lukasz0331 16

lukasz0331

Użytkownik
Washington Wizards-Los Angeles Clippers​

Kolega z góry, trochę mnie uprzedził z typem, ale postaram sie dodać coś od siebie, bo także idę dzisiaj w strone LAC.

Po ostatnich spotkaniach wydaje się, że Wizards wrócili do walki o play-offy, szczególnie widać to po meczach u siebie, gdzie wygrali cztery ostanie spotkania. W dobrej formie są, także ich główne &quot;strzelby&quot;, czyli Wall i Beal. Dzisiaj jednak, moim zdaniem bedą musieli uznać wyższość drużyny z miasta aniołów, a to z tego względu, że mecz rozstrzygnie się w dużej mierze pod koszem, gdzie królować bedą Jordan i Griffn. Niestety, ale czarodzieje nie będą mieli kim się przeciwstawić, szczególnie, że moim zdaniem może wystąpić problem z faulami u Marcina, co jeszcze pogłębi problem, bo nie ukrywajmy, ale słaba ławka to zdecydowanie jedna z najsłabszych stron drużyny z Waszyngtonu.
Własnie w słabych zmiennikach upatrywałbym, drugiego argumentu przeciwnko Wizards. Tak naprawdę tylko młody Kelly Oumbre, solidnie potrafi zastąpić gracza z pierwszej piątki, a i on prawdopodobnie dzisiaj nie zagra. Podobnie Jason Smith, który doznał kontuzji podczas ostatniego meczu i prosto z parkietu, zszedł do szatni. To jeszcze bardziej uszczupla możliwości trenera Washington.

Typ: Los Angeles Clippers(-4.5)
kurs: 1.9
bukmacher: bet365
⛔⛔⛔
 
M 18

martak123456

Użytkownik
Typ: Los Angeles Clippers
Handicap: -6.5
Kurs: 2.00 @bet365
Podobnie jak osoby wyzej uderzam dzis w wygrana Clippers przy handicapie -6.5. Lawka Wiz nie istnieje przy mocnej lawce Clippers. To, ze Wizards ostatnio wygrywali pare spotkan nijak sie ma do pojedynku dzisiejszego, bo poprzedni rywale ze Wschodu byly na slabszym poziomie niz Clippers, ktorzy zaliczaja mimo paru wpadek udany sezon poki co. Dodatkowo, Clippers wygladaja lepiej na wyjazdach niz u siebie.
 
K 166

khamilos

Użytkownik
Orlando-Toronto
Magic +6 ⛔ 1.96 Marathonbet

Toronto zaczęło ten sezon perfekcyjnie. W poprzednich sezonach grali solidnie w RS żeby potem szybko przepaść w PO. Z roku na rok eliminują kolejne mankamenty i zespół Casey&#39;a w końcu wygląda bardzo dobrze, dojrzał DeRozan i są podstawy żeby &quot;zawojować&quot; Wschód- szczególnie że reszta zespołów cały czas szuka swojej tożsamości(oczywiście wyjąwszy Cavs). Raps do ostatniego piątku przegrywali w zasadzie z samymi potęgami- Cavs 3 razy, Gsw, Lac oraz co mnie trochę dziwi Kings- pozostałych odprawiali z wielką łatwością- często pokrywając ats. Ale jak to bywa w Regular często zespoły mają lepsze i słabsze momenty- Raps spore problemy mieli już w meczu z 76ers (Derozan zrobił różnicę w końcówce i ostatecznie wygrali dość wyraźnie), potem przytrafiła się piątkowa porażka z Hawks. Mam wrażenie że Toronto złapało zadyszkę i są aktualnie w dołku. Dzisiaj w matchupi&#39;e z Orlando są oczywistym faworytem, ale biorąc pod uwagę aktualną dyspozycję nie musi to być łatwy mecz. W Magic widać powoli rękę Vogela. Zespół oczywiście dalej jest nieregularny, pracują nad defensywą (rola Vogela z czego był znany w Pacers) oraz poprzez ciekawą rotację (na ławkę zostali przesunięci Vucević oraz Payton) bardzo poprawili ofensywę. Dzięki temu zbilansowali kwarty i ostatnio rzucają grubo ponad setkę - odpowiednio 113,131,108,118 .Nie można zapomnieć o Meeks&#39;ie - to urodzony shooter, wrócił po długiej przerwie i w tym momencie to bardzo wartościowy zmiennik w rotacji. Magic grali ostatnio overowo, a jak przegrali z Lac to minimalnie (-5pkt ). Wydaje mi się że ta konfrontacja będzie zacięta i jeśli nawet Raps to wygrają to minimalnie. Idę w handi na Magic- za drobne ML.
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBA
Data, godzina: 18.12.2016 21-30
Spotkanie: Washington Wizards - LA Clippers
typ: LA - 5,5
kurs: 1.98
buk: unibet
Analiza:
Dziś wieczorem kibice koszykówki za oceanem na pewno ucieszą się, bo o 21-30 na C+ można bedzie obejrzeć mecz naszego jedynaka Marcina Gortata i jego Wizards, ktorzy podejma Los Angeles Clippers. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, a dla nas nie tylko z powodu występu Marcina. Wizards bowiem po słabym początku sezonu ostatnio złapali wiatr w żagle i zaczeli wkońcu wygrywac. Co prawda do czołowej ósemki konferencji jeszcze trochę brakuje, ale ostatnie występy napawaja z pewnościa optymizmem. Wizards aktualnie mają serię czterech kolejnych zwycięstw u siebie (w miedzyczasie polegli w Miami) i te wyniki troszkę wywindowali z samego dna konferencji wschodniej. Dzis jednak rywal z najwyższej półki, bo Clippers grają tak samo dobrze jak w ostatnich latach. Jakby dziś wygrali to wyrównają wynik trzeciej ekipy zachodu Houston. A wydaje się to wielce prawdopodobne, bo CP3 i spółka są w formie. Wygrali oni ostatnie cztery mecze ( z New Orleans, Portland, Orlando i Miami) i umocnili się w top4 West Conference. Świetnie ostatnio spisuje się zwłaszcza duet Griffin i Paul. Pierwszy jest bardzo skuteczny ze średnią ponad dwudziestu oczek na mecz, CP3 natomiast w ostatnich trzech meczach uzbierał czterdzieści cztery zbiórki. Takie statystyki robią wrażenie, szczególnie świetna postawa rozgrywającego Clippers to największe zagrożenie dla ich rywali. Tak więc dziś będziemy świadkami ciekawego spotkania, a do tego ciekawej rywalizacji na poszczególnych pozycjach. Wall kontra Paul, Griffin kontra Beal, a Gortat pod koszem bedzie miał bardzo trudne zadanie przeciw Jordanowi. Moim zdaniem w tych poszczególnych rywalizacjach lepsze wrażenie sprawiać powinni goście, ale ich największa przewagą jest z pewnością mocniejsza ławka rezerwowych z Crawfordem, Piercem, Speightem czy Feltonem. Moim zdaniem górą dziś beda ekipa z Los Angeles
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBA
Data, godzina: 18.12.2016 21-30
Spotkanie: Washington Wizards - LA Clippers
typ: LA - 5,5
kurs: 1.98
buk: unibet

Analiza:
Dziś wieczorem kibice koszykówki za oceanem na pewno ucieszą się, bo o 21-30 na C+ można bedzie obejrzeć mecz naszego jedynaka Marcina Gortata i jego Wizards, ktorzy podejma Los Angeles Clippers. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, a dla nas nie tylko z powodu występu Marcina. Wizards bowiem po słabym początku sezonu ostatnio złapali wiatr w żagle i zaczeli wkońcu wygrywac. Co prawda do czołowej ósemki konferencji jeszcze trochę brakuje, ale ostatnie występy napawaja z pewnościa optymizmem. Wizards aktualnie mają serię czterech kolejnych zwycięstw u siebie (w miedzyczasie polegli w Miami) i te wyniki troszkę wywindowali z samego dna konferencji wschodniej. Dzis jednak rywal z najwyższej półki, bo Clippers grają tak samo dobrze jak w ostatnich latach. Jakby dziś wygrali to wyrównają wynik trzeciej ekipy zachodu Houston. A wydaje się to wielce prawdopodobne, bo CP3 i spółka są w formie. Wygrali oni ostatnie cztery mecze ( z New Orleans, Portland, Orlando i Miami) i umocnili się w top4 West Conference. Świetnie ostatnio spisuje się zwłaszcza duet Griffin i Paul. Pierwszy jest bardzo skuteczny ze średnią ponad dwudziestu oczek na mecz, CP3 natomiast w ostatnich trzech meczach uzbierał czterdzieści cztery zbiórki. Takie statystyki robią wrażenie, szczególnie świetna postawa rozgrywającego Clippers to największe zagrożenie dla ich rywali. Tak więc dziś będziemy świadkami ciekawego spotkania, a do tego ciekawej rywalizacji na poszczególnych pozycjach. Wall kontra Paul, Griffin kontra Beal, a Gortat pod koszem bedzie miał bardzo trudne zadanie przeciw Jordanowi. Moim zdaniem w tych poszczególnych rywalizacjach lepsze wrażenie sprawiać powinni goście, ale ich największa przewagą jest z pewnością mocniejsza ławka rezerwowych z Crawfordem, Piercem, Speightem czy Feltonem. Moim zdaniem górą dziś beda ekipa z Los Angeles
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
widzę, że tutaj większość tego samego zdania i wszyscy za LAC , ciekawe....
Ja idę w przeciwnym kierunku (jak i kolega root)
Washington Wizards @2.88 betano vs L. A. Clippers ✅ (117:110)
Wizards zagrali ostatnio chyba najlepszy mecz w tym sezonie (vs Detroit). Cały zespół popełnił tylko 5 strat przy 30 asystach. Obniżenie składu i lepsze rotacje Brooka sprawiły, że w ostatnich meczach Wizards wyglądają w końcu jak team, który może śmiało powalczyć o PO na Wschodzie, dzisiaj przeciwnik z wysokiej półki, świetnie prezentujący się w tym sezonie (20-7) gracze LA Clippers. Kurs na Wizards (@2.88) jednak moim zdaniem trochę za wysoki, wczesna pora rozgrywania meczu może mieć wpływ na którąś z drużyn i mam nadzieje,ze tym razem będą to goście. Zaryzykuje na Washington , przede wszystkim po ostatnim meczu , gdzie wyglądali naprawdę jako drużyna, dwójka gwiazd zrobiła swoje, Marcin zagral bardzo dobry mecz (0 strat, 12 punktów (6/10 z gry), 14 zbiórek, 4 asysty, +19 w 38 minut). Owszem gracze gospodarzy przeciwko Clippers nie mają najlepszego bilansu w ostatnich latach, ale to im są bardziej potrzebne zwycięstwa na ten moment , dla Clippers to 3 wyjazdowy mecz z rzędu po Wschodzie , poprzednie dwa to dość wymęczona wygrane nad Orlando (+5 pkt) i Miami (+4 pkt), może im dzisiaj zabraknie szczęścia ;)
Martwi ta słaba ławka Wiz, a tym bardziej fakt iż wypadają z niej dzisiaj Kelly Oubre i Jason Smith, dzięki którym w sporej mierze gospodarze zaliczyli ostatnio 4 wygrane w 5 meczach, ale zamierzam mimo wszystko trzymać się faktu iż stać ich na sprawienie niespodzianki a kurs bliski @3.00 warto zaryzykować
 
K 166

khamilos

Użytkownik
Ja też idę w stronę Wizz ale ostrożniej +5,5 ✅. Ławką bym się nie przejmował-ona nigdy im meczu nie wygrała -Washington to stalowa s5- a ta jest w formie. Lac jest w road tripie, mogą wziąść sweepa,ale często jest tak,że gdzieś trzeba &quot;utopić&quot; i ten słabszy mecz się przytrafia. Paul i spółka często przechodzą obok meczu,w tym sezonie tez świetnie rozpoczęli,żeby potem zaliczyć 2-3 słabe mecze i wręcz dziwne,żenujące wyniki. Dosyć duża masówka na Clippers, a to też nie pomaga :).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom