>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Grudzień 2016

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 04:30
Spotkanie : Golden State-New York Knicks
Typ: over 234.5
Kurs 3.50
Buk Unibet
Analiza: Golden State już jutro po raz kolejny zagra we własnej hali, Goldeni ostatnio w lipcu roku bieżącego zeszli poniżej 100 punktów, od tamtej pory zagrali 14 spotkań w swojej hali i za każdym razem rzucali ponad 100 oczek, w tym spotkaniu oczywiście są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, ogólnie goście nie mają dobrego bilansu z zespołem Golden State, do tej pory rywalizowali ze sobą od roku 1999 w hali Warriorsów 17 razy, zanotowali w tym czasie 5 wygranych oraz 12 porażek w tym spotkaniu gospodarze znów pewnie sporo porzucają bowiem Knicks graja otwarcie i moim zdaniem w tym meczu można znów szukać wielu punktów po obu stronach, liczę również na podstawie poprzednich spotkań iż gospodarze rozbiją gości, poprzednie mecze to wygrane różnica około 30 punktów, ostatnie mecze ekipy z Nowego Jorku to dobry bilans po kilku wygranych wyjazdowych pod rząd przyszła porażka po dogrywce,ale ja tutaj Stawiam na wysokie zwycięstwo gospodarzy również w tym spotkaniu , na chwilę obecną nie ma ważniejszych osłabień , więc myślę że spotkanie warte zagrania.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Myślę że obie ekipy sobie porzucają goście również potrafią grać z przodu, wiadomo kurs jest wysoki i powiem szczerze że ma pecha do Goldenów bo zawsze jak postawie na ich overy to nie wchodzi,ale w tym wypadku liczę na przełamanie...
 
M 64

milfhunter

Użytkownik
Ciężko dzisiaj z tym overem. Taki kontrolowany blowout się szykuje. Pytanie jak długo będą trzymać się w grze.
Trochę się rzuciłem jak bezzębny na suchary na:

Porzingis over (20.5) @ 1.83 betano ⛔

ze względu na brak wspomnianych graczy i kolejny mecz dopiero w sobotę, ale teraz trochę powątpiewam. Raz, że ciężko powiedzieć jak długo ten mecz potrwa, Łotysz może spędzić nawet poniżej 30 minut na parkiecie. Gra wprawdzie będzie pod niego, odda może ponad 20 rzutów, ale głównie będzie grał przeciwko Draymondowi Greenowi. Panowie co radzicie, zostawić czy robić cashout ?

Z racji tego, że za nie długo powinny pojawić się kursy na piątkowe mecze do jakiegoś dubelka czy tripelka polecam:
Zespół - zaliczy kwartę z najwyższym wynikiem

Golden State Warriors @ 1.30 :betano: ✅

powinno być gładko w tym wypadku.

edit:
Niestety nie dało się zrobić cashoutu, wycofali zakłady pkt na zawodników NY jak to często robią jeśli brakuje jakiś ważnych ogniw. Zingis rzucił zaledwie 8 pkt.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Denver Nuggets - Portland Trail Blazers Typ: Portland Trail Blazers [moneyline] @ 2.10 Pinnacle
Portland po serii czterech porażek z rzędu, przy czym trzeba przyznać uczciwie, że kilka z nich było dosyć pechowych i po bardzo zaciętych spotkaniach) w końcu wygrali w domu z Oklahoma Thunder. Dzisiaj na pierwszy rzut oka podtrzymanie zwycięskiej serii może wydawać się trudniejsze, gdyż Denver to trudne miejsce do gry (głównie przez wysokość nad poziomem morza). Jednakże Trail Blazers wygrywali tam dwa ostatnie starcia, zaś Denver jest ostatnio w kiepskiej formie (tylko dwie wygrane w ośmiu poprzednich starciach) i wracają z sześciomeczowego road tripu. Również atmosfera w klubie wydaje się dosyć napięta, czego najlepszym potwierdzeniem byłą sytuacja w spotkaniu z Nets, kiedy to trener Bryłek został odesłany przez sędziów na trybuny. W mojej ocenie Portland są bardziej klasowym zespołem i mają dwóch świetnych liderów w osobach Lillarda oraz MColluma. To oni dzisiaj powinni być motorem napędowym akcji gości i poprowadzić przyjezdnych do wygranej.
 
F 95

fiddy

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 04:30
Spotkanie : Golden State-New York Knicks
Typ: over 234.5
Kurs 3.50
Buk Unibet
Analiza: Golden State już jutro po raz kolejny zagra we własnej hali, Goldeni ostatnio w lipcu roku bieżącego zeszli poniżej 100 punktów, od tamtej pory zagrali 14 spotkań w swojej hali i za każdym razem rzucali ponad 100 oczek, w tym spotkaniu oczywiście są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, ogólnie goście nie mają dobrego bilansu z zespołem Golden State, do tej pory rywalizowali ze sobą od roku 1999 w hali Warriorsów 17 razy, zanotowali w tym czasie 5 wygranych oraz 12 porażek w tym spotkaniu gospodarze znów pewnie sporo porzucają bowiem Knicks graja otwarcie i moim zdaniem w tym meczu można znów szukać wielu punktów po obu stronach, liczę również na podstawie poprzednich spotkań iż gospodarze rozbiją gości, poprzednie mecze to wygrane różnica około 30 punktów, ostatnie mecze ekipy z Nowego Jorku to dobry bilans po kilku wygranych wyjazdowych pod rząd przyszła porażka po dogrywce,ale ja tutaj Stawiam na wysokie zwycięstwo gospodarzy również w tym spotkaniu , na chwilę obecną nie ma ważniejszych osłabień , więc myślę że spotkanie warte zagrania.
w lipcu to były jedynie mecze ligi letniej? serio bierzesz takie coś pod uwagę
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP




Kristaps Porzingis over 30,5 punkty + zbiórki + asysty @ 1,83 -&gt; Bet365
⛔⛔⛔ Green wygrał matchup krótko mówiąc. 4/13 8 pkt i 5 zbiórek.


https://twitter.com/NY_KnicksPR/status/809497143249498114 - jasno wynika z tego komunikatu, że Melo i Róża na mecz z GSW są out. Odpowiednio 1 strzelec zespołu i 1 opcja w ataku jak i podstawowy rozgrywający( 3 strzelec zespołu). Melo oddaje średnio 18 rzutów na mecz, Rose 14 co daje łącznie 32 rzuty. New York Knicks nie ma bogactwa na ławce, część rzutów przejmie Łotysz, powinien też zagrać spore minuty dziś, nawet jeśli blow to zagra 3 kwarty a taki próg moim zdaniem dziś wystarczy żeby go pokryć po 36 min gry. Porzingis w tym sezonie notuje średnio 20 PPG prawie 8 rebsów i 1,3 APG co daje łącznie około 30 czyli linia jest dobrze wystawiona, ale mimo takich braków po stronie zespołu z MSG dzisiaj widzę w tym zdarzeniu spore szanse. W porównaniu do poprzedniego sezonu Porzingis rzuca średnio 6 pkt więcej na mecz, oddaje średnio 4 rzuty więcej niż jako rookas oraz rzuca z prawie 50% skutecznością( o 4 lepiej niż jako pierwszoroczniak). Porzingis będzie trząsł tą ligą, nikt w Nowym Jorku na pewno nie żałuje wybranego Łotysza w drafcie. Mimo, że to jego 2 sezon, już jest bardzo dobrym graczem a jego zagrania wyglądają jak rutyniarskie. Jest bardzo niebezpiecznym graczem, zarówno w pomalowanym, jak i dalej od kosza, przy takim wzroście niewiarygodne jak mało potrzebuję miejsca i czasu na złożenie się do rzutu.

Kevin Durant mówi o nim tak: &#39;&#39;He can shoot, he can make the right plays, he can defend, he&#39;s a 7-footer that can shoot all the way out to the 3-point line,&quot; Durant said. &quot;That&#39;s rare. And block shots — that&#39;s like a unicorn in this league.&quot; - jeśli Durantula mówi tak o Łotyszu to znaczy, że naprawdę Porzingsin dysponuje ogromnym potencjałem. Draymond Green to świetny obrońca i macie rację - dziś będzie utrudniał życie wysokiemu Knicks jak tylko będzie w stanie, ale sądzę, że dzisiejszego poranka Power Forward Knicks dostanie sporo rzutów i nawet przy słabej skuteczności pokryje over, a transition defence GSW tylko do tego overa będzie jeszcze lepszym rozwiązaniem. Ewentualnie możecie skontrować sobie zakład na GSW -21 czy coś w tym stylu po 3 z hakiem.

Świetny też bet MILFHUNTERA na GSW najwięcej pkt w kwarcie. Niby 1,30 ale jak się porządnie walnie to 300zł przy 1000 piechotą nie chodzi, a ja sobie nie wyobrażam, by Knicks bez Melo i Rose wygrało jakąkolwiek kwartę, nie mówiąc o tym że mogą zdobyć w jakiejkolwiek więcej pkt niż GSW. Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia. Rambo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ftwlol 140

ftwlol

Użytkownik
Myślę że obie ekipy sobie porzucają goście również potrafią grać z przodu, wiadomo kurs jest wysoki i powiem szczerze że ma pecha do Goldenów bo zawsze jak postawie na ich overy to nie wchodzi,ale w tym wypadku liczę na przełamanie...
Stary, nie ma szans by to siadło rezerwy, wysoki over odpuść, ale jak zagrałeś już to z fartem ;p
 
brodaty-zolw 76,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Ja dwa bardzo króciutkie bety na dziś
Bucks - Bulls

Bardzo fajne spotkanie na wschodzie, gdzie spotkają się dwie bardzo perspektywiczne drużyny. Bucks po fajnym początku zanotowało teraz passę porażek spowodowaną głównie tym, że grali wyjazdy. Dzisiaj wracają do własnej hali, gdzie problem z wygraną miało SAS czy GSW, a najpewniej wygrało Charlotte na początku sezonu. Nie o tym jednak mowa, a o liderze zespołu Bucks czyli nowym rozgrywającym Antku. Ja dzisiaj idę w jego asysty, gdyż linia jest wyśmienita do gry. Do tej pory w sezonie ma on średnią na poziomie 5.9 i dzisiaj liczę, że zagra na podobnym poziomie. Giannis wypowiedział się przed meczem, że poprowadzi on swoją drużynę do dwóch zwycięstw b2b z Bulls, a żeby tak się stało to musi on rozdzielać odpowiednio piłki do takich zawodników jak Snell, Monroe czy Parker, gdyż jest on aktualnie głównym PG obok MD, który wchodzi z ławki. Dużo minut, dużo zadań i dobry występ Antka, na to dziś liczę.
Giannis Antetokounmpo over 6 asyst - 1.85/unibet ⛔ Bucks wygrali, Antek ich poprowadził ale nie podawał dzisiaj kolegom tylko zrobił to sam, szkoda :/

GSW - NYK

Mam jeden standardowy bet na mecze NYK. Gram over pkt w 1 kwarcie. Zazwyczaj linia jest pokrywana, gdyż s5 Knicks preferuję szybką koszykówkę. Wiem dobrze o tym, że brakuję Rose oraz Melo, którzy nabili sporo pkt w pierwszej kwarcie jednak KP oraz BJ powinni ich bez problemu zastąpić. Po drugiej stronie mamy wielką trójkę, która od początku powinna narzucić szybką koszykówkę z wieloma rzutami za &quot;3&quot;, więc myślę, że 1 kwarta będzie mocno ofensywna. Polecam spróbować.

Over 56.5 pkt w 1 kwarcie - 1.87/unibet
✅
 
intelowiec 73,6K

intelowiec

Użytkownik
Dziś zbyt dużego wyboru nie ma i mecze zdają się być dość trudne, dlatego ja NBA odpuszczam, ale po analizie mam jeden typ punktowy, który można ewentualnie zagrać za małą staweczkę, żeby się lepiej oglądało ;)
New Orleans - Indiana poniżej 210,5 1,83 BAH 1/10 ✅
Ani jedna ani druga ekipa nie szaleje w każdym spotkaniu i nie przeprowadza akcji w ciągu 5 sekund. Owszem - potrafią przyspieszyć, ale mają też długie momenty spokojniejszej gry, co jest odzwierciedlone również w wynikach punktowych. Linia jest tu just about, ale pod uwagę biorę bezpośrednie potyczki tych drużyn z ostatnich trzech sezonów (razem 6 spotkań), w których nie tylko nie przekroczyli ani razu 210, ale nawet nie dali rady z 200 oczkami. Liczę, że tak też stanie się w dzisiejszym meczu - zwłaszcza, że Indiana b2b po niespodziewanej porażce w Miami i będą chcieli też czasem zwolnić grę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 18

martak123456

Użytkownik
Ja dziś wchodzę w Lakers na kursie 2.10. Licze na przelamanie Jeziorowcow + graja w pelnym skladzie. Kiedys trzeba skonczyc ten ciag porazek (obecnie 8 z rzedu). Dodatkowo, Embiid, Noel i Saric sa GTD.
 
odrodzony-m 462

odrodzony-m

Użytkownik
LA Lakers - Philadelphia 76ers WYNIK 100:89
Typ: LA Lakers -2 pkt (handicap)
Kurs: 2.00 ✅
Pinnacle
Stawka: 10j
Zysk: 10j ✅ ✅ ✅
Cała organizacja Lakers na czele z trenerem Walton&#39;em jest bardzo wściekła. Trener Luke Walton jest poirytowany i zaskoczony takim obrotem spraw. W jednym z ostatnich meczów ( przeciwko Kings) został wyrzucony z ławki trenerskiej i musiał opuścić hale. Uznawany za wielkiego analityka oraz wizjonera Luke się gotuje i nie radzi sobie. Lakers zostali szybko sprowadzeni do tkzw parteru i nawet jakiekolwiek marzenia o awansie do Play-off przestały być już całkowicie realne. Lakers odnieśli serie porażek, więc czas i pora poczuć znowu smak zwycięstwa. Dwa dni temu grali w Nowym Jorku, czyli do dzisiejszego rywala daleko nie było. Są zapewne wypoczeci i przygotowani do rywalizacji z drużyną 76ers. D&#39;Angelo Russell i Nick Young wracają po urazach (grali już z Nets) i zapewnią dobre tempo. Obaj są niesamowitymi strzelcami. Także wysocy Randle i Mozgov powinni się czuć komfortowo na tle dzisiejszego rywala. I najważniejszy atut Lakers to rezerwowi Combo Guard&#39;s w osobach Lou Williamsa i Jordana Clarksona. Poziom jaki obecnie prezentuje rzucający Lou Williams, już w tym momencie zapewnia mu nagrodę 6 gracza sezonu (przyzwyczaił wszystkich do zdobyczy +30 pkt). Jego pewność i nonszalancja na dystansie robią duze wrażenie na każdym. On jako weteran w tej drużynie swoje zadania wypełnia wzorowo (ma prowadzić młodzież). Za to Philadelphia to młoda drużyna grająca bez stylu, czy wypracowanych schematów. Mogą zaskoczyć swoich rywali, ale to jest mało realne w dniu dzisiejszym przeciwko tak zmotywowanej drużynie LA Lakers.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 19

bernabeusz

Użytkownik
Co powiecie na over Lopeza 22,5 Brooklyn w meczu powinno chyba być dużo punktów⛔? Jakie oceny do pozostałych meczow Memphis przegra u siebie✅? Powodzenia
 
K 166

khamilos

Użytkownik
Philadelphia- LA Lakers
76ers +1,5 ⛔2.0 Marathonbet
Na 76ers praktycznie nie gram od 2-3 sezonów,ale wiadomo z jakich względów- zespół w totalnej przebudowie,tankujący,rotujący pickami itd. Być może zespół zbudowaliby już wcześniej,gdyby nie kontuzje kluczowych graczy.Ten sezon w końcu powinni rozegrać na przyzwoitym poziomie. Potrafią już zagrać równo na przestrzeni całego spotkania, widać to po wynikach- nie odstają już tak jak w ostatnich sezonach.Czym się różnią od Lakersów? Moim zdaniem dużo większym talentem. Lakersi też przebudowują zespół,czasy Kobego minęły,marka została,trzeba to zrobić szybko.Wydaje mi się że tam motywacji do wygrywania nie ma,dla nich też najważniejszym zadaniem w tym sezonie to ogrywać swoją młodzież,nie ma ciśnienia na wynik.Stawiają na Rusella, Ingrama czy Randle&#39;a- jeśli tylko są zdrowi to oni grają w s5 - mimo wcale nie rewelacyjnych linijek. Gdyby zależało im na wynikach - grałby Williams czy Clarkson . Lou kręci fajne staty jak dostaje sporo minut,jak wszyscy zdrowi to gra mniej i LAL nie koniecznie robią dobry wynik. Dla mnie po kursach mecz 50/50. Biorę home doga.
Bez analizy :
Rockets - Pelicans Pels +12.5 ⛔ 2.0 Marathonbet Za dużo dostali.
Chicago - Milwaukee Bulls -5.5 ⛔ 2.0 Marathonbet Rewanż za wczoraj.
 
F 95

fiddy

Użytkownik
Philadelphia- LA Lakers
76ers +1,5 2.0 Marathonbet
Na 76ers praktycznie nie gram od 2-3 sezonów,ale wiadomo z jakich względów- zespół w totalnej przebudowie,tankujący,rotujący pickami itd. Być może zespół zbudowaliby już wcześniej,gdyby nie kontuzje kluczowych graczy.Ten sezon w końcu powinni rozegrać na przyzwoitym poziomie. Potrafią już zagrać równo na przestrzeni całego spotkania, widać to po wynikach- nie odstają już tak jak w ostatnich sezonach.Czym się różnią od Lakersów? Moim zdaniem dużo większym talentem. Lakersi też przebudowują zespół,czasy Kobego minęły,marka została,trzeba to zrobić szybko.Wydaje mi się że tam motywacji do wygrywania nie ma,dla nich też najważniejszym zadaniem w tym sezonie to ogrywać swoją młodzież,nie ma ciśnienia na wynik.Stawiają na Rusella, Ingrama czy Randle&#39;a- jeśli tylko są zdrowi to oni grają w s5 - mimo wcale nie rewelacyjnych linijek. Gdyby zależało im na wynikach - grałby Williams czy Clarkson . Lou kręci fajne staty jak dostaje sporo minut,jak wszyscy zdrowi to gra mniej i LAL nie koniecznie robią dobry wynik. Dla mnie po kursach mecz 50/50. Biorę home doga.
Bez analizy :
Rockets - Pelicans Pels + 12.5 Za dużo dostali.
Chicago - Milwaukee Bulls -5.5 Rewanż za wczoraj.
O Boże co za bzdury o Lakers, brak motywacji, nie zależy im na wynikach. No i Clarkson który gra strasznie samolubnie w tym sezonie, rzeczywiście na pewno by pomogło gdyby grał duże minuty. Lakers mieli plagę kontuzji podczas której zdarzył się ten streak porażek, ale to już nie jest pośmiewisko ligi jak za czasów Byrona Scotta.
A co do typow na dzisiaj to polecam grać na Atlante +7. Ja osobiście pograłem +8 w dubelku z Bostonem. Zdecydowanie za duża linia moim zdaniem, nie ma aż takiej różnicy między tymi zespołami, będzie close game, dodatkowo ponad 75% ludzi gra w kierunku Raptors, trochę nie na ręke to Vegas
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Lakers po prostu już zaczęli proces cichego tankowania , ich pick w I rundzie przyszłorocznego draftu jest chroniony w top3 ,inaczej go stracą.
W skrócie na koniec sezonu muszą być w trójce najgorszych drużyn ligi, po co mają walczyć o PO w tym sezonie skoro i tak nic tam jeszcze nie zdziałają, po nieprzeciętnym starcie, teraz nie bez powodu przegrywają seryjnie i to im się zdarzy jeszcze wiele razy w tym sezonie.
Na PO nie mają wiekszych szans, a zajęcie miejsca typu 9-13 na Zachodzie byłoby już zupełnym bezsensem , mogą wyciagnąć kolejnego, przyszłościowego młodego zawodnika jak będą tankować i pewnie to zrobią, za rok nie dość, że powinni mieć mega fajny -skład oparty na młodych graczach, do tego po wejściu w życiu nowej umowy telewizyjnej i zwiększeniu salary cap , Lakers będą posiadać sporo pieniążków na sciagniecie znaczącej gwiazdy , w koncu moze im sie to uda i od kolejnego sezonu powinni w końcu zacząć się liczyć na Zachodzie i nie tylko.
Dzisiejszy mecz trudny do wytypowania, tym bardziej ,ze dalej nie wiadomo w jakim skladzie zagrają gospodarze (niepewnie wystepu nadal na ten moment Saric, Embiid i Noel - ale mozliwe ,ze zagra cała trójka), minimalnie skłaniałbym się w strone gospodarzy ale juz niech niektórzy przestaną wypisywać cuda-niewidy o Lakersach, jak nie wiedzą do końca o co w tym tak naprawdę chodzi.
Oczywiście jeszcze powygrywają w tym sezonie, ale zobaczycie za na koniec beda w dole tabeli ,czy to sie podoba ,czy nie ????
 
K 166

khamilos

Użytkownik
Lakers po prostu już zaczęli proces cichego tankowania , ich pick w I rundzie przyszłorocznego draftu jest chroniony w top3 ,inaczej go stracą.
W skrócie na koniec sezonu muszą być w trójce najgorszych drużyn ligi, po co mają walczyć o PO w tym sezonie skoro i tak nic tam jeszcze nie zdziałają, po nieprzeciętnym starcie, teraz nie bez powodu przegrywają seryjnie i to im się zdarzy jeszcze wiele razy w tym sezonie.
Na PO nie mają wiekszych szans, a zajęcie miejsca typu 9-13 na Zachodzie byłoby już zupełnym bezsensem , mogą wyciagnąć kolejnego, przyszłościowego młodego zawodnika jak będą tankować i pewnie to zrobią, za rok nie dość, że powinni mieć mega fajny -skład oparty na młodych graczach, do tego po wejściu w życiu nowej umowy telewizyjnej i zwiększeniu salary cap , Lakers będą posiadać sporo pieniążków na sciagniecie znaczącej gwiazdy , w koncu moze im sie to uda i od kolejnego sezonu powinni w końcu zacząć się liczyć na Zachodzie i nie tylko.
Dzisiejszy mecz trudny do wytypowania, tym bardziej ,ze dalej nie wiadomo w jakim skladzie zagrają gospodarze (niepewnie wystepu nadal na ten moment Saric, Embiid i Noel - ale mozliwe ,ze zagra cała trójka), minimalnie skłaniałbym się w strone gospodarzy ale juz niech niektórzy przestaną wypisywać cuda-niewidy o Lakersach, jak nie wiedzą do końca o co w tym tak naprawdę chodzi.
Oczywiście jeszcze powygrywają w tym sezonie, ale zobaczycie za na koniec beda w dole tabeli ,czy to sie podoba ,czy nie ????
Podpisuję się pod tym w 100%, przy okazji zaoszczędziłeś mi kilka cennych minut na odpowiedź, a Pan Fiddy co za bzdury obejrzałby kilka spotkań a nie bujał w obłokach. Pozdr
 
intelowiec 73,6K

intelowiec

Użytkownik
Dziś zdecydowanie Washington, na podstawie tej przeprowadzonej wcześniej przeze mnie analizy: https://forum.bukmacherskie.com/f273/nba-grudzien-2016-a-140509-4.html#post6220173
Washington ostatnio w gazie, Detroit natomiast nieco dołuje mimo lepszego bilansu (m. in. porażka z Philly 18 oczkami u siebie).
Dla Wizzards to 5 mecz z zapowiadanej przeze mnie serii, w której zaliczyli tylko jedną niespodziewaną wpadkę z Heat. Do tego dodać należy fakt, że w Washington nie ma kontuzji i mają znakomity bilans u siebie z Tłokami (wygrane w ostatnich 5 meczach).
Na pewno będą chcieli kontynuować dobrą serię w domu i kursik jest bardzo zachęcający, żeby to dość mocno zagrać.
Washington - Detroit 1 ML 2,05 Winmasters 6/10 ✅

Przepraszam za późnego posta, ale sporo pracy dziś... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
emile 16

emile

Użytkownik
JA totalnie nie rozumiem argumentow za Hawks,
Raptors mega dobrze u siebie, ATL ostatnio mega slabo, a po sezonie ostatnim chyba za duzo powtorzone nie zostanie.
Widze gun game po stronie Toronto i -7 pokryte powinno byc a range 4-5.5 do podbicia rownież.
Braków praktycznie zadnyc ( nie ogranych) takze imho do gry.
Sorry za pozna odp bo zaraz gwizdek.
-7.5 b365 1.96
-4
 
intelowiec 73,6K

intelowiec

Użytkownik
Chicago pięknie - b2b z Kozłami, wczoraj w plecy, a dziś do przerwy we własnej hali 37 oczek. Minnesota pięknie broni i dziwię się, że tyle spotkań z ich udziałem kończyło się wysokimi wynikami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom