>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2016

Status
Zamknięty.
intelowiec 68,4K

intelowiec

Użytkownik
Na dzisiaj dwa spotkania, które wyglądają ładnie overowo i na nich raczej bym się skupił, ale linie wystawione przez buków są stykowe, więc nie grałbym z nich dubla, tylko delikatnie pojedynczo jako single za podobną stawkę i jeśli wejdzie jeden, nic nie tracimy, a jeśli wejdą dwa, mamy fajny zysk:
1. Oklahoma - Houston powyżej 223,5 1,833 Sportingbet 4/10 ⛔
Doskonale wiemy, jak obie ekipy grają w tym sezonie i ile punktów pada w ich konfrontacjach. Ponadto na ostatnich 6 bezpośrednich starć każdy z zespołów miał na koncie trzycyfrówkę i w 3 z nich przekroczyli wymaganą linię. Wiemy również, w jakiej formie rzutowej są Rakiety na czele z brodą i wiemy, jak potrafi zagrać Rus. Szykuje się ostra strzelanina ;)
2. LA Lakers - Phoenix powyżej 220,5 1,85 Sportingbet 3/10 ✅
Delikatnie faworyzuję poprzednie starcie, gdyż tam raczej pewny jest koncert strzelecki. Tutaj natomiast biorę bardziej pod uwagę postawę obu zespołów w bieżącym sezonie. Jeziorowcy co prawda w 6 ostatnich meczach sporo under, ale lubią jak na młody skład przystało zagrać up tempo, a Phoenix na taką grę pozwolą, gdyż im to pasuje. Jeśli jednak cofniemy się wcześniej i spojrzymy na spotkania LA u siebie, to przekraczali tę barierę nawet z takimi zespołami jak Brooklyn, San Antonio, Chicago czy Oklahomą. Słońca też mega dużo overów - liczymy więc na kolejny ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
H 187

h778

Użytkownik
Portland (+1) @ 1.90 [PaddyPower]
Kilka nocy temu Orlando skończyło trip po zachodzie i od razu grało u siebie w back2backu z Bostonem. Miałem to grać, ale kontuzja Thomasa mnie od tego odwiodła, w każdym razie mecz skończył się planowym blowoutem dla Celtics (którzy mieli wolny poprzedni dzień). Później przeczytałem wypowiedź Evana Fourniera, że jeszcze nigdy w swojej karierze nie występował w takiej konfiguracji i że to strasznie złe, że drużyny muszą grać coś takiego.
Dziś w identycznym meczu zagrają Pacers (powrót z tripu w b2b) i Blazers (mecz po dniu przerwy). Trochę mnie zmartwiło, że Indiana przegrała wczoraj z Dallas, bo chęć rewanżu to zawsze jakaś dodatkowa motywacja, ale i tak nie mam wątpliwości, żeby wejść w ten typ.
Warto też rozważyć granie przeciwko Miami i Orlando, które mają 4 mecz w ciągu 5 dni. Heat dodatkowo musieli w nocy przelecieć 1000+ km do Chicago, ale na Bulls jest tylko 1.15.
 
odrodzony-m 462

odrodzony-m

Użytkownik
Denver Nuggets - Orlando Magic WYNIK 121:113
Typ: Denver Nuggets -5 pkt (handicap)
Kurs: 2.20 ✅
Bet365
Stawka: 10j
Zysk: 12j ✅ ✅ ✅
Dobry pojedynek i bardzo przewidywalny. Dobry nie pod względem wielkiego poziomu gry, a &quot;jedynie&quot; pod względem opłacalności tej inwestycji. Obie drużyny są w małym dołku. Ich ostatnie spotkania to porażki, choć bardziej skompromitowało się Orlando Magic. Denver było bliskie zwycięstwa w ostatnich starciach, a raczej powinno wygrać (mecz z Washington Wizards). Magic jest B2B, czyli gra dzień po dniu i wczoraj w przegranej przeciwko Charlotte, ich trener rotowal tak składem, aby nikt przypadkiem nie został wręcz wyniesiony na noszach z wycieńczenia. Wszystko wskazuje na to, iż dziś brak formy i paranoiczne zachowania w Magic będą kontynuowane. W obecnej chwili występ Biyombo, Vucevica i dodatkowo Greena stoi pod Wielkim znakiem zapytania. Dwóch z tych graczy moim zdaniem nie zagra na &quot;sto procent&quot;. Nawet z nimi w rotacji Orlando dziś w konfrontacji z Denver ponownie powinno być bezradne. W drużynie Denver Nuggets wraca dziś ich startowy zawodnik Mudiay. Ta drużyna ma szerszą rotację i więcej luzu, czy swobody na dystansie. Jest tam więcej swingman&#39;ow i dobrych zmienników. Jokic, Chandler, Nelson, Murray to gracze z ławki, na których Magic nie ma odpowiedzi. Jak będą potwierdzone powyższe oslabienia w Orlando, ta drużyna nie ma szans na nawiązanie jakiejkolwiek walki w dzisiejszym starciu, bo straci swój glowny atut, czyli moc pod koszem po brionionej i atakowanej stronie parkietu. Zapowiada się tu friendly match i łatwe zwycięstwo dla Denver Nuggets.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
odrodzony-m 462

odrodzony-m

Użytkownik
Zasadnicze pytanie do obserwatorów NBA, GSW over 111,5 pkt, nie za niska linia?
Nie gram tego zdarzenia, ale postaram Ci się pomóc. Linia 111,5 pkt jest dość wysoka i drużynie Warriors napewno &quot;nie zależy&quot; na jej przebiciu. Już w poprzednim meczu z Jazz, które grało rezerwami Golden zdobyło tylko 106 pkt. Oni tu nie zamierzają forsować się, jak i tracić wiele energi. Jest to wyjazd i usatysfakcjonuje ich nawet &quot;brzydkie&quot; zwycięstwo. Starterzy muszą tu być i zapewne będą oszczędzani. Prawdopodobnie nie zagra Green, Andre Iguodala odpada na 100% z dzisiejszej rywalizacji. Memphis także nie interesuje żaden run &amp; gun, bo ich styl to wolny basket i kontrola gry. Dodatkowo absencje w Memphis nie pomagają temu over&#39;owi 111,5 pkt po stronie Golden. Zapowiada się nam mecz typu &quot;aby do trwać do ostatniego gwizdka&quot;. Mam nadzieję, że moja podpowiedź pozwoli Ci dokonać prawidłowego wyboru.
GSW 89 pkt
under 111,5 pkt ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 5

meydey

Użytkownik
Denver Nuggets - Orlando Magic
Typ: Denver Nuggets -5 pkt (handicap)
Kurs: 2.20
Bet365
Stawka: 10j

Dobry pojedynek i bardzo przewidywalny. Dobry nie pod względem wielkiego poziomu gry, a &quot;jedynie&quot; pod względem opłacalności tej inwestycji. Obie drużyny są w małym dołku. Ich ostatnie spotkania to porażki, choć bardziej skompromitowało się Orlando Magic. Denver było bliskie zwycięstwa w ostatnich starciach, a raczej powinno wygrać (mecz z Washington Wizards). Magic jest B2B, czyli gra dzień po dniu i wczoraj w przegranej przeciwko Charlotte, ich trener rotowal tak składem, aby nikt przypadkiem nie został wręcz wyniesiony na noszach z wycieńczenia. Wszystko wskazuje na to, iż dziś brak formy i paranoiczne zachowania w Magic będą kontynuowane. W obecnej chwili występ Biyombo, Vucevica i dodatkowo Greena stoi pod Wielkim znakiem zapytania. Dwóch z tych graczy moim zdaniem nie zagra na &quot;sto procent&quot;. Nawet z nimi w rotacji Orlando dziś w konfrontacji z Denver ponownie powinno być bezradne. W drużynie Denver Nuggets wraca dziś ich startowy zawodnik Mudiay. Ta drużyna ma szerszą rotację i więcej luzu, czy swobody na dystansie. Jest tam więcej swingman&#39;ow i dobrych zmienników. Jokic, Chandler, Nelson, Murray to gracze z ławki, na których Magic nie ma odpowiedzi. Jak będą potwierdzone powyższe oslabienia w Orlando, ta drużyna nie ma szans na nawiązanie jakiejkolwiek walki w dzisiejszym starciu, bo straci swój glowny atut, czyli moc pod koszem po brionionej i atakowanej stronie parkietu. Zapowiada się tu friendly match i łatwe zwycięstwo dla Denver Nuggets.
Jeśli mogę wiedzieć to kto nie zagra w tym meczu? I z jakiego powodu? Kontuzje?
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Utah
Hill, Favors , Hood, Burks out

Dawno nic nie gralem i troche zardzewialem. Lekko wchodze dzis w Bucks. Wiadomo ze sa b2b, ale w zadnym wypadku nie wierze Wizards. Co oni graja to jakas zenada. Tam nie ma zespolu. Raz odpala Janek a reszta bez zaangazowania. Pozniej rusza sie Beal, to nie ma Janka. Wogole Morris gra piach jest bez formy. Ciagle slychac tylko w mediach zalenie sie poszczegolnych graczy na reszte ekipy. Bucks jakos po cichu, bez pompowania bolonika kilka niespodzianek zrobili. Maja papiery na dobra obrone. Antek dopiero sie uczy grac na PG a juz widac ze talent z niego wybitny. Wydsje mi sie ze u Kozlow wszystko jest lepiej poukladane. Kazdy wie co ma robic. Wizards strasznie nierowni, a Beal po podpisaniu tlustego kontraktu poprostu jest slaby

Milwaukee win @ 2.62⛔
Pinnacle

Szkoda. Jeszcze w 4q prowadzili, ale poszedl swietny run Wash i po sprawie
 
steve 55

steve

Użytkownik
Houston Rockets- Dallas Mavericks
James Harden poniżej 28,5 Unibet 1,85
✅ 18 pkt

Jeszcze jakiś czas temu derby Texasu w takim zestawieniu bylyby bardzo ciekawym meczem do oglądania. Jednak z uwagi na to, że zespół z Dallas jest w tym sezonie na dnie konferencji ze słabiutkim bilansem procentowym, nie można się spodziewać specjalnych fajerwerków. Jeśli Harden ma dostawać mniejszą ilość minut to właśnie w tego typu meczach. Nie wiem jakie linie na niego ostatnio były, pewnie lekko wahał się kurs albo sama linia nieznacznie, ale prawda jest taka, że ostatnio nie pokrywa jej regularnie. Nie pokrył jej dziś z OKC, mimo double-double nie zagrał wybitnych zawodów, rzucał na słabiutkiej skuteczności, ale był na parkiecie aż 37 minut. Wcześniej z Lakers też nie pokrył, bo był masakryczny blow i logicznie dostał mniej minut. Jeszcze wcześniej z Celtics linia pokryta z duuuzym zapasem, ale pojedynek zacięty z close game do ostatnich sekund to James musiał długo pobiegać. W dodatku nie spudłował żadnego rzutu z linii osobistych a rzucał aż 18 razy(!). Wcześniej z Denver też nie pokrył.

Generalnie dzisiaj przed meczem OKC z Houston jakieś wybitne spece w studiu fox czy jakiejs tam innej tv zrobili bardzo ciekawą analizę gry Hardena. Ogólna konkluzja jest taka, że widzi znacznie więcej niż normalni pg i jest świetnym zawodnikiem ???? . No ale jak mowię, jeśli dzisiaj mecz pojdzie po myśli rakiet to nie będą mieć problemów z utrzymaniem prowadzenia, Harden dostanie mniej minut, rzuci mniej punktów, odpocznie po wczoraj,a typ siądzie. Jeszcze możliwe, że Matthews pokryje swoje 16,5 , ale to już inna kwestia.
Nie wiem nie sledze jakos wybitnie nba ostatnio ale przy malym szczesciu moze sie powieść.
 
odrodzony-m 462

odrodzony-m

Użytkownik
Koszykówka - NBA
Godzina: 02:05
Utah Jazz - Sacramento Kings WYNIK 104:84
Typ 1): zwycięstwo Sacramento Kings
Kurs: 3.15
Pinnacle
Stawka: 7j ⛔
Typ 2): Sacramento Kings +8.50 pkt (handicap)
Kurs:1.65
Sportingbet
Stawka: 10j ⛔
Typ 1)
Najlepszy i najbardziej prawdopodobny underdog dzisiejszej kolejki. Wybór Sacramento Kings jest poparty konkretnymi argumentami. Kings są B2B (gra dzień po dniu). Konfrontowali się wczoraj na własnym parkiecie z Knicks. Bardzo dobre dla dzisiejszego typu jest to, że wczoraj polegli. Są bardzo poirytowani po porażce i bardzo zmotywowani do odreagowania wczorajszego niepowodzenia na dzisiejszym rywalu. Kings wczoraj nie zagrali źle. Zawiódł jednak Rudy Gay, ale ławka była bardzo efektywna jak i ich gwiazda DeMarcus Cousins grający na pozycji centra, zaprezentował dobry poziom. Kings ulegli nie znacznie 3 pkt (100:103). Utah Jazz zaskakuje pozytywnie swoją grą mimo okrojonej rotacji. Nie grają startowi gracze z pozycji 1-2 czyli Hill &amp; Hood. Od dłuższego czasu nie gra Favors (silny skrzydlowy), który jest jednym z głównych ogniw zespolu. Dziś wraca do gry po jednomeczowej absencji Hayward, który jest obecnie najważniejszą postacią w zespole Jazz. Dobry obrońca, pierwsza strzelba, groźny na koźle, dystansie i w ataku obręczy. Najbardziej wszechstronny i wartościowy gracz w tej organizacji. Ponownie jednak przeszkadza mu kontuzja ciągle niedoleczonego palca w dłoni (mimo bólu i dyskomfortu w grze podejmuję się rywalizacji). Z ławki zawodnikami na których mozna zwrócić uwagę w Jazz to jedynie Joe Johnson &amp; Ingles. Jednak częściej są bardziej niewidoczni i to w meczach z wymagającym rywalem. Braki w rotacji i duet niskich starterow w osobach Exum&#39;a i Mack&#39;a to poważne argumenty, które mogą się przyczynić do dzisiejszej porażki drużyny Jazz. Sacramento Kings ma blisko do dzisiejszego rywala (podróż wiec nie jest tu żadnym problemem). Są w odpowiednim rytmie i drużynę Jazz są w stanie bez problemu zdominować. To drużyna Kings będzie dyktować tempo tego spotkania i ma duze szanse na znokautowanie rywala po przez dobrą grę na dystansie. Utah Jazz za dużo wyciska w ostatnim czasie ze swoich zawodników. Czas na gorsze momenty w grze. Warto dodać iż Hayward zawsze po absencji (dłuższej czy krótszej) ma problem z dobrym wejściem w mecz.
Typ 2)
Sacramento Kings będzie blisko zwycięstwa w tej konfrontacji. Jeżeli nie przejmie tego meczu powinniśmy ujrzeć Close Game (zaciętą końcówkę meczu). Jak drużyna Jazz dziś zwycięży, to różnicą tylko kilku posiadan, ale nie więcej jak 8 pkt. Typ na zwrot stawki z pierwszego zakładu na wygraną Kings @ 3,15 za 7j.
 
H 187

h778

Użytkownik
Z całym szacunkiem, ale jak opierasz swój typ na Kings na tym, że będą chcieli się podnieść po porażce, to musisz kompletnie nie znać tej organizacji. Tam od kilku lat nic się nie zmienia, do gry przykłada się dwóch czy trzech zawodników (głównie Casspi, WCS), reszta robi linijki, z których nic nie wynika. Do tego Gay, najbardziej kancerogenny zawodnik w całej lidze.
Jazz to jest zupełne przeciwieństwo, każdy tam stara się, biega za trzech, z Warriors pomimo tego, że mieli talent na poziomie D-League, zagrali jeden ze swoich lepszych meczów w obronie w tym sezonie (a widziałem prawie wszystkie). Piszesz, że Mack i Exum to argumenty na korzyść Kings, tymczasem ten pierwszy jest ostatnio jednym z trzech najlepszych graczy Utah, a Dante ma dobre minuty w obronie.
Nie będzie to raczej łatwa wygrana Utah (bo oni takich meczów nie wygrywają), ale kompletnie nie widzę tu żadnego zwycięstwa Sacto. Handicap już jest zdecydowanie lepszym typem, powinno to się skończyć w okolicach 6-10 punktów.
 
lukasz0331 16

lukasz0331

Użytkownik
Panowie, czy Milwaukee(-2) @3.1 to nie spore value? Wizards mocno poniżej oczekiewań, mam wrażenie ,że w kazdym meczu sie męczą. Ostanio ze słabszym Denver starsznie ciężko ich było oglądać.
 
odrodzony-m 462

odrodzony-m

Użytkownik
Panowie, czy Milwaukee(-2) @3.1 to nie spore value? Wizards mocno poniżej oczekiewań, mam wrażenie ,że w kazdym meczu sie męczą. Ostanio ze słabszym Denver starsznie ciężko ich było oglądać.
Washington pokonał Nuggets, grając poważnie tylko przez 1,5 -2 kwarty maksymalnie. Bucks pokazalo wczoraj wielką bezradność i brak jakiejkolwiek pozytywnej reakcji na własne załamanie formy (porażka z +20 pkt). Na skrzydłach w Wizards potrafią grać Morris i Porter, mimo tego jednak decydujące starcie odbędzie się na pozycjach 1-2. Matthew Dellavedova i Tony Snell z Bucks będą kompletnie bezradni w starciu z niskimi Wash czyli Wall&#39;em i Beal&#39;em. W tym pojedynku value jak jest, to jedynie w kursie na Wizards.
WYNIK 110:105
Wizards @ 1.56 ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
intelowiec 68,4K

intelowiec

Użytkownik
Panowie - jestem na wyjeździe z rodziną, więc krótko. Nawiązując do mojego poprzedniego trafionego typu na Wizards i ich serii, w której mogą wydźwignąć się z dołu, zdębiałem, jak zobaczyłem dzisiejszy kurs z Kozłami. Nie wiem, jakimi przesłankami kierują się buki, ale jest to coś, obok czego nie można przejść obojętnie.
Jak dla mnie jest to ogromne value i pobieram ten handi w ciemno. Gortat i jego koledzy będą na pewno podbudowani po ostatniej wygranej, która notabene nie przyszła im tak łatwo, jak przewidywałem, i dziś odniosą kolejne, bardziej przekonujące zwycięstwo.
Pobierajcie, bo zostało tylko 25 minut ;)
Washington (-4,5) - Milwaukee 1 1,86 BAH 10/10 ✅
 
B 13

bettercallsaul

Użytkownik
Cześć.
Chciałem się zapytać czy ktoś zna stronę na której mogę obejrzeć skróty z meczów ?
I czy ktoś wczoraj oglądał mecz GSW i może powiedzieć co tam się stało ? ;)
Pozdrawiam
 
intelowiec 68,4K

intelowiec

Użytkownik
I czy ktoś wczoraj oglądał mecz GSW i może powiedzieć co tam się stało ? ;)
GSW nie ma patentu na wygrywanie i od czasu do czasu zdarzy im się słabszy mecz, w którym nic im nie wyjdzie - tak jak ten wczorajszy ;)
Liczy się całość sezonu i myślę, że już dziś, przeciwko znacznie gorzej broniącym wilkom, powrócą do swojej gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom