>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2015

Status
Zamknięty.
friendly 421

friendly

Użytkownik
Minnesota - Indiana 1,6
Nie wiem czemu nikt nie wspomniał o typie na Indiane. Wiem, że trochę na to późno, ale dopiero teraz wróciłem do domu z świątecznych odwiedzin ???? Widzę, kursy widnieją w okolicy 1,6 na Pacers, polecam grać na live bo pewnie wiele się nie zmieni, minnesota nie dorasta im do pięt. Może wyjazdowe spotkania w wykonaniu Indiany nie byly świetne, ale mieli przeciwników innej rangi. Nie pozostaje nic innego jak polecic ten bet, nie ma czasu na większe analizy!
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Ja rozumiem że w piątek Cavs przegrali z GSW i to pewnie był ciężki mecz ale ale żeby przegrać pierwszą połowę z Portland -29 to coś tu nie gra. Mają testy antynarkotykowe przed meczami,wie ktoś?
Cavs +18.5
1.80
B e t 3 6 5
Wchodzę grubo w ten typ,Mozgov pewnie już wypocił wódę w pierwszej połowie,nie wiem jak Lebron i reszta drużyny ale kokaina i crack długo nie trzymają więc na drugą połowę powinni wyjść w miarę ogarnięci. Nie wierzę że Blazera ich rozjadą,przed meczem na zwycięstwo Cavs nawet nie warto było grać ale +18.5 dla nich? prędko takiego handi na nich nie zobaczymy
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Ja rozumiem że w piątek Cavs przegrali z GSW i to pewnie był ciężki mecz ale ale żeby przegrać pierwszą połowę z Portland -29 to coś tu nie gra. Mają testy antynarkotykowe przed meczami,wie ktoś?

Cavs +18.5
1.80
B e t 3 6 5

Wchodzę grubo w ten typ,Mozgov pewnie już wypocił wódę w pierwszej połowie,nie wiem jak Lebron i reszta drużyny ale kokaina i crack długo nie trzymają więc na drugą połowę powinni wyjść w miarę ogarnięci. Nie wierzę że Blazera ich rozjadą,przed meczem na zwycięstwo Cavs nawet nie warto było grać ale +18.5 dla nich? prędko takiego handi na nich nie zobaczymy

Chyba jednak w przerwie poprawili w szatni :grin::grin:

Święta, święta - chłopaki objedli się i nie mieli ochoty grać, wczoraj wiele zaskakujących wyników - do końca roku na pewno się to nie zmieni.
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Wydaje mi się, że chyba warto trochę zluzować ze stawkami do końca roku bo jak widać okres Świąteczno-Noworoczny owocuje w wiele nieprzewidywalnych wyników...
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Wczorajsza noc w różnych kombinacjach nie wyszła wcale tak źle. Zatem dziś mocniej gram coś takiego: Mianowicie Sacramento przyjmuje Blazers, którzy grają b2b gdzie ograli nieoczekiwanie wymęczone Cavs. Szczerze nie spodziewałem się, aż tak słabej postawy Kawalerzystów, którzy dzień wcześniej toczyli zacięty bój z GSW.
Kings bez większych osłabień przystąpią do kolejnego spotkania gdzie w moim odczuciu oraz bukmacherów są zdecydowanym faworytem. Pierwsza piątka prezentuje się bardzo dobrze - Gay, Rondo i Cousins wspomagani Colissonem, McLemorem i Casspim. Portland natomiast na wyjazdach prezentuje się fatalnie - 5W-14L. Sacramento natomiast w ostatnich 5 meczach domowych odnieśli 4 zwycięstwa z nie byle kim - Dallas, Utah, New York, Houston. Blazers natomiast przegrało 5 ostatnich meczy w delegacji z OKC, Orlando, Miami, Atlanta, New Orleans i zapowiada się na kolejną porażkę.
W tym spotkaniu liczę na wysoką ilość punktów gdyż obie drużyny preferują ofensywny basket. Pobieram również over Cousinsa, który rywala nie będzie miał specjalnie wymagającego - Plummlego. Center Kings od dłuższego czasu nie schodzi z pewnego poziomu, a jego średnia to 24,5 pts. W każdym meczu oddaje około 20 rzutów i przy wysokiej skuteczności może zakręcić się koło 30 punktów.W 8 meczach w tym sezonie rzucił 29 i więcej punktów. W ostatnich 3 spotkaniach z 2 poprzednich lat wrzucił Blazersom 22,30,35 punktów.
Sacramento gram w mocnym dublu z Realem Madryt...


Sacramento - Portland =&gt; Sacramento -2,5 =&gt; 1,55⛔⛔⛔
Over 23,5 Cousins =&gt; 1,80✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mrowson 34

mrowson

Użytkownik
KOSZYKÓWKA, NBA / 28.12.2015 r.; godz. 00:00

Spotkanie: Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers
Bukmacher: Unibet ::: Kurs: 1,85
Typ: K. Bryant poniżej 3,5 asyst

Analiza spotkania:
Dla wielu jest to spotkanie, którego wynik znamy jeszcze przed rozpoczęciem meczu. Ja jednak nie przejawiam zbytniej pewności w kierunku znajdujących się w lekkim kryzysie Niedźwiedzi z Memphis, którzy grają B2B po porażce z Charlotte Hornets. W Karolinie zagrali kiepskie spotkanie, ponadto żaden z graczy S5 w Grizzlies nie potrafił na siebie wziąć odpowiedzialności za wynik w końcówce spotkania, więc kurs 1,18 w stronę Memphis w ogóle nie jest warty możliwego ryzyka.
  • Lakers mają jedną z najgorszych w lidze średnią, jeżeli chodzi o zdobywane punkty. Ponadto Jeziorowcy to druga od końca drużyna pod względem prezentowanej skuteczności z gry.
  • Memphis Grizzlies to drużyna bardzo mocna w defensywie, traci niewiele punktów a szczególnie skuteczni są w obronie podkoszowej. Dużo punktów jednak tracą dzięki rzutom zza łuku, więc Lakers w tym aspekcie będą szukali swojego szczęścia, a jak wiadomo w tym sezonie skutecznością rzutów trzypunktowych podopieczni Byrona Scotta pochwalić się nie mogą.
  • Memphis będą starali się trzymać Lakers bardzo daleko od swojego kosza. Kobe Bryant to natomiast zawodnik, który będąc daleko od kosza lubi samemu pokusić się o trafienie, rzadziej obsługuje swoich kolegów. Łącząc boiskowy egoizm Bryanta z fatalną skutecznością Lakers (bądź co bądź mocno obniżoną, przez ciągłe próby rzutów Bryanta) możemy liczyć na pokrycie zaoferowanej przez Unibet linii.


Wynik: 3 asysty ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
weed233 854

weed233

Użytkownik

DeMarcus Cousins over 25 @1.909 marathonbet
✅ 36 PTS
Kings graja dzis z Blazers, wiec dla Cousinsa latey matchup.
Plumlee to moim zdaniem jeden z gorszych starterow na swojej pozycji, w ataku przecietny w obronie to samo. W tamtym sezonie mierzyli sie dwukrotnie i wtedy center Kings osiagal dobre cyferki - 24 lts (9-12) + 13REB i 28 PTS 20REB
Moim zdaniem druzyna z Californi odniesie dzis zwyciestwo a Cousins bedzie dominowal nad przecenianym centrem Blazers.

Daren Collison over 8 @1.85 Paddypower
zwrot

ewidentnie za niska linia, inne buki maja po ok. 14.5
rezerwowy rozgrywajacy Kimgs srednia w sezonie 13.6 PPG, tak wiec jest on w ofensywie wykorzystywany dosyc czesto. Przeciwko Indianie 24pts, ta smieszna linien powinien przekroczyc na spokoju

Dodatkowo :
SAC Kings @1.52 marathonbet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Boston Celtics-New York Knicks
typ: 1, handicap -7.5✅
kurs: 1.90

Redukuje ilosc swoich typow do minimum i na dzisiaj wybralem spotkanie Bostonu z Knicksami. Oba zespoly b2b wiec zmeczenie powinno byc na podobnym poziomie i nie powinno to odegrac wiekszej roli. Na pewno nie mozna narzekac na gosci, ktorzy w poprzednim sezonie grali tragicznie i ostatecznie zajeli ostatnie miejsce w swojej konferencji, a tymczasem obecny sezon zaczeli znacznie lepiej i juz nie sa takimi chlopcami do bicia. Melo zostal w druzynie, doszedl Porzingis, ktory wyglada bardzo dobrze i ogolnie kazdy cos wnosi, ale dzisiaj w mojej opinii beda miec ciezko, bo Celtics to solidny zespol, w swojej hali graja niezle i pomimo tego, ze handicap wydaje sie spory i na pierwszy rzut oka nie widac takiej roznicy jakosci to gospodarze powinni go pokryc. Jesli chodz i absencje to w ekipie gosci nie wystapi Amundson, ale nie jest to pierwszoplanowa postac Knickow, natomiast w Celtics najprawdopodobniej nie zobaczymy Davida Lee.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dexter55 67

dexter55

Użytkownik
Lou Williams under 14,5 pkt @1,87 // 2-10 -&gt; 5pkt Betano
Lou ostatnio pod formą - dwa poprzednie mecze w jego wykonaniu to odpowiednio 2 i 7 punktów. Na rotoworld czytamy: Lakers head coach Byron Scott said that Lou Williams has a &quot;stinger&quot; in his left shoulder, but he&#39;s dressing for Sunday&#39;s game vs. the Grizzlies as if he will play. Lou nie powinien dostać dzisiaj dużo minut, dodając do tego dyskomfort lewego ramienia, matchup z Tonym Allenem/C.Lee może mieć problemy z przekroczeniem 14 punktów. Dla porównania linia w Bet-365 to 13,5 i kurs 1,76(po spadku, więc coś jest na rzeczy). Ostatecznie jeśli nie zagra będzie zwrot.
 
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Sacramento Kings v Portland Trail Blazers
Typ: Allen Crabbe Over (16.5) Points @ 1.83 Paddy Power ⛔ 10
Typ: CJ McCollum Powyżej 19,5 punktów @ 1,72 junibet ✅ 35

Dla Blazers to już będzie czwarty z rzędu mecz bez Lillarda i w tym czasie cyferki zastępujących lidera Portland McColluma i Crabbe wyraźnie spuchły. Zwłaszcza to widoczne po grającym na dwójce Crabbe, który w sezonie średnio notuje 10.7pts, ale w ostatnich tygodniach jest wyraźnie lepiej: w ostatnich 10 meczach 13.6pts, a w ostatnich 3 skutecznie korzysta z nieobecności Lillarda i dłuższego czasu na parkiecie (z 24.9min &gt; 31.3min) rzucając średnio 19.0pts. Wprawdzie skutecznością nie powalał w tych meczach (44.6%), ale dzięki masie oddanych rzutów (18, 14, 15) nawet przeciętna skuteczność generowała spore zyski w rubryce punktowej. Dzisiaj naprzeciwko jedna z gorszych defensyw ligi, czyli Sacramento (średnio 107.1 traconych punktów), z Rondo na rozegraniu, który jest najlepszym asystentem ligi, ale w obronie jest prawie statystą. Grający obok niego McLemore niewiele lepszy na swojej połowie. Więc matchup dla backcourtu Portland całkiem przyjemny i niezła okazja do podreperowania swoich statystyk punktowych.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Will Barton over 18.5 pkt | @1.87 | Betano ✅
Za ok. 20 minut Thunder podejmą we własnej hali Denver Nuggets. Przeważnie, gdy chodzi o OKC, gram w ich stronę lub w jakiegoś koszykarza z drużyny, której siedziba mieście się w Oklahoma City. Dzisiaj jednak idę w stronę zawodnika Nuggets. Chodzi o Willa Bartona i jego over punktowy. Średnio zdobywa 15.7 PPG. Linia wystawiona przez Betano jest sporo wyższa, ale uważam, że tej nocy Barton ogarnie te 19 &quot;oczek&quot;. Ostatnie dwa spotkania przeciwko Spurs oraz Suns to 16 i 17 punktów. Myślę, że dziś będzie w stanie przekroczyć tę linię. Ostatnio nie szło, więc bet z Bartonem na przełamanie. Jestem dobrej myśli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
mrowson 34

mrowson

Użytkownik
KOSZYKÓWKA, NBA / 29.12.2015 r.; godz. 01:00
Spotkanie: Indiana Pacers - Atlanta Hawks
Bukmacher: Unibet ::: Kurs: 1,88
Typ: Pacers poniżej 103,5 punktów
Analiza spotkania:
Jesteśmy świadkami kolejnego wieczora z ciekawymi spotkaniami w NBA. Ja tym razem wybrałem pojedynek pomiędzy Indianą Pacers a moimi ulubieńcami z Atlanty. Niejako niewielkiego faworyta upatruje tutaj w drużynie gospodarzy, jednak z pewnością będzie to wyrównany mecz.
  • W obecnym sezonie Jastrzębie w meczach B2B prezentują dobrą grę w defensywie, gdzie wyłącznie w wyjazdowych meczach z San Antonio Spurs oraz Oklahoma City Thunder stracili ponad 100 punktów.
  • Zawodnicy Atlanty z pewnością są świadomi, iż aby wygrać mecz w Indianapolis muszą zagrać bardzo agresywnie w defensywie. Szczególną uwagę należy zwrócić na Paula George&#39;a a genialny taktyk jakim jest trener Budenholzer powinien dać radę ustawić swoich graczy w defensywie.
  • Atlanta w ostatnich meczach mocno zmniejszyła ilość traconych piłek. Co za tym idzie zmniejszyli ilość traconych punktów po szybkich atakach.

Wynik: 93:87 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Czas wrócić do gry po świętach ;) Dziś proponuję zagrać coś takiego:
Bucks @ Mavs over 200
2.04 Pinnacle ⛔
Linia jak dla mnie zaniżona o kilka punktów. Rick Carlisle jak zwykle wyciąga ze swojego składu 110 %, co za tym idzie grają fajny ofensywny basket. Przyznam że zaskoczyli mnie swoją grą, bo przed sezonem typowałem ich do miejsc 10-8, raczej poza PlayOffs. Jednak spróbuję coś na nich zarobić, bo grają całkiem nieźle ???? Jedna statystyka mnie zaciekawiła, mianowicie Mavericks w grudniu rzucają średnio aż 104.6 ppg. Ogólnie liczę na szybki mecz. Bucks pod tymczasowym trenerem poprzednie dwa mecze zagrali nieco szybciej. Jeśli sami nie zakręcą się w okolicach 100, powinni oddać rywalowi ze 110 ???? Typ oceniam jako value. Powodzenia ;)
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Wczoraj Barton wykonał dobrze swoją robotę i nie zawiódł, więc finalnie w końcu na zielono. Dziś z okazji tego, że jest dużo spotkań, wybrałem trzy typy. Wszystkie dotyczą zawodników, więc będziecie mogli coś wybrać.
Marcin Gortat over 15.5 pkt | @1.87 | Betano ⛔
Czarodzieje ze stolicy są na fali, bowiem wygrali już 4 mecze z rzędu i w końcu wyrównali bilans, który aktualnie wynosi 14-14. W każdym z tych zwycięstw cegiełki dokładał &quot;Polish Hammer&quot;, jak w Stanach nazywają naszego rodzynka na parkietach NBA. Gortat złapał odpowiednią formę i teraz głównie dzięki niemu i Wall&#39;owi Wizards wygrywali ostatnie spotkania. W Verizon Center o 1 w nocy naszego czasu zmierzą się z Clippers. Jego match-up&#39;em naturalnie będzie DeAndre Jordan, ale nie sądzę, żeby powstrzymał on Gortata. Może Marcin nie będzie tak dużo zbierać w tym meczu, ale uważam, że Jordan będzie miał problem z naszym rodakiem. Może wpaść w foul-trouble i wtedy będzie to z korzyścią dla Wiz i MG13. Szesnaście &quot;oczek&quot; jest w zasięgu Gortata. Szczególnie, że ostatnio często przekraczał 20+ pkt.
Paul George najlepszym strzelcem | @2.00 | Betano ⛔
Pacers podejmą ekipę Mike&#39;a Budenholzera. Jastrzębie przylecieli do Indianapolis, by wygrać. Nie wiem, która z drużyn w tym meczu wygra, ale postanowiłem pójść w stronę Paula George&#39;a. Lidera Pacers... No i tu pojawia się problem, bo ostatnio PG13 jest w słabszej formie. Jednak jeśli Indiana chce ten mecz wygrać, to musi liczyć na swojego All-Stara. Wybrałem typ, który może wydawać się ryzykowny, ale już wyjaśniam dlaczego... Przede wszystkim, nie będę Was okłamywać - kurs jest atrakcyjny. Zdecydowałem się na ten bet, gdyż zespół ze stanu Georgia przypomina San Antonio Spurs. Wiadomo dlaczego. Mike uczył się od Popovicha i takie tam. Po prostu w Atlancie nie ma wyraźnego lidera. To kolektyw, a co za tym idzie układ punktowy jest skonstruowany tak, że przeważnie kilku graczy rzuca w okolicy 20 pkt/mecz. Jak nie wypali Horford, to jest Millsap. Jak nie wypali Paul, to jest Teague, a w ostateczności swoje trójki odpala Korver. I tak na zmianę. Oczywiście nie wymieniłem wszystkich ogniw. Np. Bazemore&#39;a, ale wiecie o co mi chodzi. Przestudiowałem wszystkie mecze drużyny z Atlanty w tym sezonie i wygląda to tak, że najwięcej punktów w sezonie zdobył ostatnio wspomniany Kent Bazemore, kiedy to rzucił 28 pkt. Taką samą ilość punktów uzyskał Millsap. Żaden oprócz tych dwóch zawodników nie zbliżył się indywidualnie do 30 punktów. Teraz spójrzmy na to, że mimo, iż PG13 jest nieregularny i ostatnio rzuca naprawdę na dosyć kiepskiej skuteczności, to jednak jego średnia punktowa wystaje nieco ponad 24 pkt na mecz. W dodatku zdarzało mu się przekraczać 30 punktów w tym sezonie kilka razy. Czy to może być wyznacznikiem? Przecież mecz meczowi jest nierówny. Zgadzam się z tym, ale tylko jeśli chodzi o George&#39;a, bo Hawks konsekwentnie grają swój drużynowy basket, który w poprzednim sezonie przyniósł im wiele korzyści, więc nie jest to dla nikogo zaskoczeniem. Widzę w tym kursie value, jest kilka argumentów, więc można spróbować.
Anthony Davis over 24.5 pkt | @1.87 |Betano ⛔
Ostatni typ dotyczy Antka Davisa, czyli zawodnika Pelikanów z Nowego Orleanu. Linia wystawiona na Betano to 24.5 pkt, podczas gdy bodajże w Marathonie jest zawyżona o punkt. Davis zdobywa w tym sezonie średnio 23.6 pkt/mecz. W ostatnich czterech spotkaniach za każdym razem przekraczał linię 20 pkt, a linię, która jest wystawiona przez Betano 3-krotnie. Wspomniałem o 4 ostatnich meczach? Dlaczego, skoro w poprzednich nie brylował? To oznacza, że Davis złapał rytm, rzuty mu wychodzą i z powrotem jest prawdziwym liderem drużyny, która po prostu musi wygrywać, jeśli marzy o PO. Wspomniany cel, jakim dla NOP są play-offy będzie możliwy tylko wtedy, gdy Davis i spółka zaczną regularnie wygrywać. Ich bilans wynosi 10-20, ale do ósmego miejsca tracą około 4-6 zwycięstw. Liczę to tak, gdy ósme Utah Jazz ma dwa rozegrane mecze mniej. Doliczyłem im w razie czego dwie wygrane, żeby było realniej. Wszystko w rękach i nogach Davisa. Jeśli on będzie grać dobrze, to drużyna będzie wygrywać i na wiosnę ujrzymy Pelikany w pierwszej ósemce Zachodu, a nie na przedostatnim miejscu.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Nie wierzę w kolejną porażke Cavs. Suns zagrają bez swojego lidera Erica Bledsoe i możliwe, że nie zagra Moriss, który rzucił ręcznikiem w Hornacka. Kawalerzyści pełnym składem, będą chcieli zmazać plamę po ostatnich 2 porażkach. Jeśli Lebronowi marzy się MVP aktualnego sezonu to musi spiąć się w kolejnych spotkaniach...
TYP główny:
Phoenix - Cleveland =&gt; Cleveland -4,5 =&gt; 1,44⛔⛔⛔
Phoenix - Cleveland =&gt; Cleveland -6,5 =&gt; 1,61⛔⛔⛔
Phoenix - Cleveland =&gt; Cleveland -8,5 =&gt; 1,83⛔⛔⛔
Phoenix - Cleveland =&gt; Cleveland -10,5 =&gt; 2,05⛔⛔⛔
Lebron James over 25,5 =&gt; 1,80⛔⛔⛔

Do kombinacji:
Phoenix - Cleveland =&gt; Cleveland -4,5 =&gt; 1,44 =&gt; analiza wyżej⛔⛔⛔
Dallas - Milwaukee =&gt; Dallas -2,5 =&gt; 1,47
=&gt; Mavs jako zdecydowany faworyt powinno pójść po swoje.✅✅✅
Orlando - New Orleans =&gt; Over 197,5 =&gt; 1,43 =&gt; Drużyny z dziurawą obroną, grający szybki basket.⛔⛔⛔
Washington - Los Angeles C =&gt; Over 200,5 =&gt; 1,47 =&gt; Wizards systematycznie traci powyżej 100 punktów. Clippers często rzuca powyżej 100 punktów.⛔⛔⛔
Indiana - Atlanta =&gt; Under 213,5 =&gt; 1,40 =&gt; Jeśli Atlanta myśli o przedłużeniu serii to koniecznie będzie musiała zastopować ofensywnie usposobioną Indianę.✅✅✅
San Antonio - Minnesota =&gt; San Antonio -11,5 =&gt; 1,57 =&gt; Zapowiada się kolejna pewna wygrana gospodarzy.
⛔⛔⛔
Phoenix - Cleveland =&gt; Under 200 =&gt; 1,90 =&gt; nie wierze w 95-100 zdobytych punktów Suns przeciwko Cavs.✅✅✅

GENIALNA NOC
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
San Antonio Spurs -14.5 wygra
Kurs: 1.94

Dzisiaj pod lupę wziąłem spotkanie z udzialem Spursow i wilków z Minnesoty. Gospodarze to drużyna kompletna. W mojej opinii są naprawdę poważnym kandydatem do tytułu. Co więcej, są jedyna ekipa która jest w stanie realnie zagrozić GSW. Na własnym parkiecie grają wybornie, nie oszczędzają rywali. Nawet jak już im się nie chce grać i nie zależy im na powiększaniu przewagi i tak to robią. Dzisiaj przyjeżdża do nich zespół z Minnesoty. Nie można w tym sezonie na nich narzekać. W porównaniu do poprzedniego roku poczynili spory progres, a nowe postaci jak Towns dają bardzo dużo dobrego. O dziwo na wyjazdach radzą sobie lepiej niż we własnej hali ale to wciąż bardzo młody i niedoswiadczony zespół i dzisiaj po prostu nie mają zadnych argumentow. Siła wilków polega przede wszystkim na graniu szybkich akcji, ale Spursi to mistrzowie bronienia, a jeśli chodzi o defensywe gości to jest jeszcze bardzo dużo do poprawy, a ekipa z San Antonio nie wybacza nawet najmniejszego błędu. Z powodu kontuzji nie zobaczymy Duncana i Ginobiliego, ale ławka jest bardzo mocna więc nie na powodów do obaw. Handicap duży, ale wszystko przemawia za tym że wejdzie bez żadnego problemu
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ticket2 4

ticket2

Użytkownik
Atlanta Hawks || 2.15 || PINNACLE
Dla mnie przyjemny kurs na Hawks. Na początku witam na forum. Pacers ostatnio 3 porażki pod rząd. Dwie na wyjeździe z Memphis oraz San Antonio. I porażka bardzo bolała w domu z Kings. Ostatnio męczyli się na wyjeździe z Minnesota ale 4 kwarta zadecydowała. PG ciągnie Pacers. Ja tam dziś widzę szansą dla Hawks którzy grają ostatnio bardzo dobrze wrócili na odpowiednie tory. 6 wygranych pod rząd w tym na wyjeździe z Bostonem i Magic którzy grają bardzo dobrze. Liczę na słabszą dyspozycję CJ Milesa, Ellisa czy nawet PG który z Wolves słabo grał przez połowę meczu. Kurs naprawdę zacny i warty gry.
 
independent 94

independent

Użytkownik
Washington Wizards - Los Angeles Clippers @1.98/unibet
Dziwią mnie trochę kursy wystawione na to spotkanie a w szczególności stawianie Wizards w roli faworyta. 4 zwycięstwa z rzędu to sporo,a moim zdaniem zbyt sporo jak na drużynę tej klasy w dodatku osłabioną brakiem kluczowego gracza. Bez Beala paradoksalnie Czarodzieje osiągają lepsze wyniki , ale powinno się to skończyć i dziś na takie przełamanie liczę. Clippers to bardzo mocna drużyna,według mnie spokojnie na TOP 4 konferencji zachodniej. Ważnym faktem jest,iż nie zagra dziś Blake Griffin,który złapał kontuzję. Jest to dość bolesna strata dla drużyny z LA ale chyba nie aż taka,by byli minimalnym underdogiem w starciu z Wizards. Liczę dziś na przełamanie dobrej passy zawodników z Waszyngtonu (Gortat wiecznie TAK grać nie będzie-to pewne) i zwycięstwo Clippersów.

Typuję również:
Chicago Bulls (-1.5) - Toronto Raptors @1.95 /365
i AKO

Dallas Mavericks - Milwaukee Bucks
Philadlephia (+16.5) - Utah Jazz
Cleveland Cavaliers (-3.5) - Phoenix Suns
@2.53 /bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Marcin Gortat over 14,5 pkt @1,76 12

Linia śmiech patrząc na to jak w ostatnich dniach grają Wizards, u których mamy mały szpital. Randy Wittman chyba wreszcie się przekonał, że Marcin to naprawdę solidna opcja, na początku sezonu błyszczał Beal, teraz wobec jego nieobecności duet Wall-Gortat jest bardzo skuteczny. Polak dzisiaj został wybrany graczem tygodnia na Wschodzie, nagroda jak najbardziej zasłużona. Na fali ostatnich spotkań Marcin nie powinien mieć problemów ze zdobyczą nawet 20 punktową. Patrząc na podkoszowych Clippers można mieć pewne wątpliwości, ale DeAndre jak na razie wygląda bardzo przeciętnie, dodatkowo procent skuteczności rzutów centrów przeciwko LAC wynosi 54,6% co jest najwyższym wynikiem w lidze. Marcin poniesiony ostatnimi spotkaniami i dzisiejszą informacją nie powinien spuszczać z tonu i znów zobaczymy bardzo dobry występ Polaka. Mając w drużynie tak świetnego rozgrywającego jak Wall, nie będzie mógł martwić się o brak piłek pod koszem rywala, bo ich współpraca jak na razie wygląda wyśmienicie.
Dodatkowo:
John Wall over 11,5 asysty @1,83 11
Philadelphia 76ers +10,5 @1,90

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Biyombo over 8.5 rebs @ 1.85 by Parimatch
Info o powrocie Valanciunasa wzburzyło ruskich oddsmakerów, ale mocno przesadzili. Litwin wraca, ale na limitowanych minutach i zapewne z ławki więc Bismack i tak zagra bardzo duże minuty.
Sama linia wygląda śmiesznie przy jego ostatnich wyczynach, gdzie ma średnią 12.9 rebs per game za last 10 meczów, a w ostatnich sześciu notował odpowiednio: 12, 20, 13, 15, 18 i 13 rebs.


Davis &amp; Vucevic over 20.5 rebs @ 1.85 by Parimatch
Antek ostatnio dużo zbiera - ma średnią 11.5 rebs w grudniu, gdzie w aż 11 z 13 meczów kończył z minimum 10 zbiórkami.
Vuc też w grudniu zbiera dużo - średnia 9.1 per game i 10+ w 7 z 13 meczów.
Wygodnie byłoby zagrać samego Antka, ale Vuc zaliczył bardzo dobry mecz w ich poprzednim spotkaniu na początku sezonu, gdzie zanotował aż 13 rebs (przy 9 zbiórkach Antka). Z resztą - leży mu ten match-up, bo w tamtym sezonie w dwóch meczach przeciwko Pelicans zanotował wyśmienite 13 i 23 zbiórki.
Myślę, że na luzaku obaj panowie powinni swoje 10+ zrobić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom