>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Fantasy

Status
Zamknięty.
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
MKAllStars
1. (2) LeBron James (Mia - SF,PF)
tutaj oczywista sprawa
2. (31) Kawhi Leonard (SA - SG,SF)
3. (34) Derrick Favors (Uta - PF,C)
nie jestem zadowolony z tych wyborow, wydaj mi sie ze lepszym rozwiazaniem bylo by tutaj wziecie 2 wysokich, wzialem kawhiego bo wydaje mi sie ze z takim nr to byla okazja i potem byla bieda zeby nalezc sensownych wysokich, z favorsem sie troche pospieszylem ale chcialem go w tej lidze, tym bardziej ze po wyborze kawhiego KB zwinal cousinsa ktory byl celem na 3 runde.
4. (63) Victor Oladipo (Orl - SG)
5. (66) Andre Iguodala (GS - SG,SF)
mocno wierze w oladipo i mam go chyba w polowie swoich druzyn w tym sezonie, mysle ze 4 runda to nie bylo zle tym bardziej ze pozostali 2 zawodnicy na ktorych mialem ochote(iggy i tadek) maja slabe FT wiec uznalem ze kb ich nie ruszy, z tego co widzialem na czacie to tez mial ochote na victora wiec mysle ze dobrze to rozegralem, oba wybory pomoga lebronowi w zbieraniu asyst, w dodatku mam swietnie ustawione przechwyty juz po 5 rundach
6. (95) JaVale McGee (Den - C)
7. (98) Reggie Jackson (OKC - PG)
javale byl moim celem nr 1 w tym momecie i ciesze sie ze zostal bo bez kolejnego dobrego wysokiego mogl bym sie pozegnac z walka w blokach, licze tez na dobre FG, reggiego tez chcialem wziac jak najszybciej bo wydaje mi sie ze byl jednym z ostatnich rozgrywaczy ktorzy powinni robic solidna robote, mysle ze nawet po powrocie westbrooka
8. (127) Taj Gibson (Chi - PF,C)
9. (130) Maurice Harkless (Orl - SF)
taja wzialem ze wzgledu na dalsze zbieranie blokow, poza tym w chicago ze zdrowiem nigdy rewelacji nie bylo wiec licze na dobre minuty u niego, harkless pasowal mi do taktyki, jeski utrzyma miejsce w s5 to bedzie dobry wybor
10. (159) John Henson (Mil - PF,C)
11. (162) DeMarre Carroll (Atl - SF,PF)
12. (191) Jordan Hill (LAL - PF,C)
13. (194) P.J. Tucker (Pho - SG,SF)
14. (223) Jason Smith (NO - PF,C)
15. (226) Archie Goodwin (Pho - SG)
16. (255) Thomas Robinson (Por - PF)
zaczelo sie zbieranie potencjalnych przechwytow, po tym jak kompletnie zawalilem koncowke draftu w zeszlym sezonie, zmienilem taktyke i zamiast solidnych zwodnikow postawilem na potencjalne steale, chcial bym zeby chociaz 4 z tych zawodnikow zostalo w druzynie dluzej niz 2 tyg.
licze na rozwoj zawodnikow, dodajac do tego lokomotywe H2H jaka jest lebron celuje w top 3.
Jeszcze po zdaniu o pozostalych druzynach
KB team- durant + cousins, a potem... cos czuje dlugi sezon z wieloma kontuzjami
Skiper - bardzo solidna druzyna, jak bedzie zdrowie, bo tez jest paru kontuzjogennych graczy, to mysle ze PO beda bez problemu.
Teddy- niespodzianka juz na poczatku z wyborem lova, potem niby zawodnicy ktorzy powinni zaliczyc dobre sezony, ale ta ekipa jakos mi nie pasuje do siebie, bo z jednej strony mamy ceglarzy, a z drugiej smitha czy hickson ktorzy nie umieje rzucac z lini, do tego sporo strat, duzo fauli, bloki i przechwyty raczej srednio rozgrywaczy nie ma, nie widze tej druzyny w h2h.
Zaszkins -bedzie ciezki poczatek sezonu, jak sie dostanie w zdrowiu do PO bedzie mocna druzyna.
Goral - typowy dla niego small ball z blokami, ktorym w tamtym roku wygral lige, male ryzyko kontuzji, pewnie bedzie liderem ligi w kategoriach na ktore postawil, mocna ekipa jak wypali koncowka draftu mysle ze top 3 RS.
Rookies - podoba mi sie ten sklad, dobrze rozplanowany (na poczatku 2x pg, 2x wysoki, 3x sg/sf), dobra koncowka draftu powinny byc PO
oki - no tutaj nie widze PO, jak dla mnie troche za duzo nurkowania w czasie draftu po zawodnikow u ktorych osobiscie nie widze zbyt duzego upside
Backrus - fajny sklad chociaz troche brakuje jeszcze jednego solidnego wysoliego z blokami, tu wydaje mi sie ze bedzie na pograniczu PO
JuanAntonio - tu moga byc problemu ze zdrowiem, za duzo zawodnikow ktorzy wg mnie nie zagraja juz takiego sezonu jak kiedys(AK, Zach, dirk, pek(niby nie jest stary, ale bialy z nowym duzym kontraktem to mi sie zle kojarzy)), nie widze tej druzyny w PO
Bzyku - to nie jest sklad w moim typie, ceglarze do tego watpliwej jakosci wysocy, w pkt trojkach as i FT bedzie dobrze, ale nie wiem czy to wystarczy na PO
Jacqes - nie myslalem ze team w ktorym jest marc, timmy, granger i pierce(z 5 rundy) moze mi sie podobac, ale jak wall i harris beda grac jak pod koniec ost sezonu to bedzie walka o PO
Hajduk - nie bylo go, ale wg mnie mial bardzo fajne pierwsze 4 rundy, jest na kim budowac sklad, jest tez kilku solidnych zawodnikow z drugiej czesci draftu(matthews, stuckey, moze wallace, ktory wyglada narazie lepiej niz jeff green), jak by do tego wrocil bynum to widze ta druzyne w PO, a napewno mozna sie z tym spokojnie utrzymac.
Toudi - fajny sklad, napewno masz duze nadzieje na postepy u prawie kazdego zawodnika, jak wypala ci zawodnicy to powinny byc PO
Lukas - tutaj widze podobny pomysl jak u gorala, wydaje mi sie ze trzeba bylo wziac do tego interesu jeszcze jednego rozgrywacza, + za adamsa w ost rundzie, to moze byc dobry wybor, sam w innych ligach zbieralem lub mialem ochote na sporo z twoich graczy, licze na ich rozwoj i mysle ze beda PO
Don - boje sie ze to moze byc jak w tamtym roku, do polowy sezonu jak burza, a jak sie zacznie sypac to wszystko naraz, napewno do czasu jak bedzie zdrowie to jest druzyna na PO.
oczywiscie to wszytko tylko moje zdanie i napewno sa osoby ktore sie z tym nie zgadzaja, zachecam pozostalych do wrzucenia swoich podsumowan
 
chvast 396

chvast

Użytkownik
Draft III ligi powinien odbyć się o 21, a jest ustawiony na 20:15. Dodatkowo w lidze jest 15 zespołów, a z tego co wiem to powinna być to liczba parzysta.
J:/ Wszystko jest pod kontrolą. Draftujemy o 21:00
 
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
Bzyku - to nie jest sklad w moim typie, ceglarze do tego watpliwej jakosci wysocy, w pkt trojkach as i FT bedzie dobrze, ale nie wiem czy to wystarczy na PO
Co rozumiesz pod pojęciem &quot;ceglarze&quot;?
Myślę, że do tego co wymieniłeś, to będzie dobrze jeszcze w FG i TO.
Natomiast co do wątpliwej jakości wysokich. Oczywiście, to nie jest pierwszy sort. Ale właściwie zawsze trzeba dokonać wyboru. Albo mieć mocniejszych niskich, albo wysokich. Wszystkiego na raz nie da się dostać, zwłaszcza w 16 zespołowej lidze.
W tym drafcie postawiłem na niskich, odpuściłem w pierwszych rundach wysokich z tego względu, że moim zdaniem różnica między wysokimi graczami z ranku 10-30 a 100-200 jest generalnie mniejsza niż w analogicznym przypadku u niskich. Mówię ogółem, bo wiadomo, że paru najlepszych centrów się wybija z towarzystwa.
Np. wzięty przez Ciebie Favors w trzeciej rundzie. Wiadomo, że to lepszy gracz od wszystkich moich wysokich. Ale jeśli popatrzeć na suche liczby przydatne w fantasy, to ja nie widzę wielkiej różnicy między nim, a moimi Robinem Lopezem czy Chrisem Kamanem. A już na pewno nie taką, która uzasadniałaby różnicę 6-7 rund w wyborze.
Zwłaszcza, że w przypadku obu liczę na poprawę statów w porównaniu do zeszłego sezonu (nowe kluby, nowe role, inna konkurencja na parkiecie), na co ich gra w preseason też wskazywała.
No, ale wszystko to tylko teorie, które wcale nie muszą się sprawdzić. Wszystko zweryfikuje liga. Po 2-3 kolejkach będę wiedział na ile ta taktyka i jej realizacja się sprawdziła ????

Natomiast co do innych, to manager Hajduki Wielkie moim zdaniem zapłacił sporą cenę za nieobecność na drafcie. To dlatego, że ma sporo połamańców i wyeksploatowanych weteranów. Bynum, Garnett, Nash, Noel - kilka ważnych picków zmarnowanych. Jeszcze Hedo, ale to ostatni pick więc żadna strata.
Tam dopiero będzie kiepsko z wysokimi. Dwóch zdrowych + weteran ????
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
Co rozumiesz pod pojęciem &quot;ceglarze&quot;?

Myślę, że do tego co wymieniłeś, to będzie dobrze jeszcze w FG i TO.
no ceglarze to chyba oczywiste: melo 45% przy 22 rzutach, deron i derozan 44% przy 14 rzutach, anderson i deng 42% przy 14 rzutach, jak dla mnie to ceglarze pierwszej klasy i nie wiem czym ty to chcesz nadrobic zeby stac dobrze w FG, jedynie parker cos ciagnie do przodu, bo 50% FG kamana czy lopeza przy 8 rzutach to jest nic, a zeby dobrze stac w fg to trzeba sie krecic kolo 49%. co do strat to zle nie jest, ale to napewno nie jest pewna kategoria.
mowisz ze favors w tamtym sezonie mial takie staty jak kaman czy lopez, to jest prawda tylko napewno dobrze wiesz ze wzialem go nie z tego wzgledu, ze mi sie podobaly jego staty w tamtym roku tylko, ze wzgledu na jego potencjal w tym sezonie, jako ze bedzie gral tyle minut ile da rady, co do poprawy, lopez startowal w druzynie ktorej najlepszy zbierajacy wyciagal 8 pilek na mecz i gral mniej w ataku niz lamarcus, ja bym napewno nie liczyl na wielki postep szczegolnie w pkt, bo bedzie na boisku ostatnia opcja w ataku, i wzieli go tylko jako C od obrony, ktorego w portland brakowalo, kaman moze zrobic w paru pierwszych meczach niezle staty, ale to wszystko do czasu, bo malo jest takich pewniakow jak on do zlamania
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Krótkie podsumowanie mojego draftu z oceną picków.

Zaczeło się nie najlepiej bo od wylosowania 14 numeru, nie jest przyjemnie patrzeć jak po kolei schodzą największe gwiazdy a goście z 10-15 numerem jednak sporo odstają od najlepszych. Liczyłem, że może zostanie chociaż Marc Gasol albo A. Davis ale obaj poszli tuż przed moim pickiem.
1.(14)Al Horford (Atl - PF,C) 5/10
Pick z gatunku raczej mało spektakularnych, zastanawiałem się jeszcze nad Deronem i Ibaką ale w Nets będą jednak musieli tylko jedną piłką grać a Ibaka wydaje mi się jednak minimalnie mniej pewny od Ala, mimo całego apsajdu jaki ma Serge to skill jest jednak wciąż po stronie Big Ala. Horford nie zostanie nigdy MVP, możliwe nawet, że nigdy więcej nie zagra w All Star Game ale jeżeli będzie zdrowy to powinien mieć career year bo a)nie ma obok psującego ball movement i wiecznie marudzącego Josha Smitha i b) wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Atlanta będzie grała szybciej niż w ostatnich latach a to zawsze sprzyja statom w Fantasy. Lekka obawa jest bo w preseason mało grał ze względu na lekką kontuzję ale na regular ma być w 100% gotowy. W tamtym sezonie Al był bodajże coś koło 15 miejsca w 8-category a ten ze względu na przytoczone a) i b) powinien mieć jeszcze lepszy. Mimo wszystko jestem średnio zadowolony z tego picku ale nie było wielkiego wyboru.
2.(19)Nicolas Batum (Por - SG,SF) 6/10
Kolejny zawodnik, który nie jest gwiazdą NBA (dużo więcej mu brakuje niż Horfordowi) ale jest gwiazdą NBA fantasy a upside ma nawet na top 10 ze względu na ogromną wszechstronność. Długoręki Francuz umie i rzucać za 3 i świetnie zbierać, blokować czy przechwytywać jak na swoją pozycję.
3.(46) Jeff Teague (Atl - PG) 8/10
Pierwszy steal z którego jestem naprawdę zadowolony. Teague to zawodnik o podobnej charakterystyce do Parkera, lepiej penetruje niż rzuca, nie jest jakimś wybitnym asystentem (chociaż w ostatnim roku w tej kwestii bardzo się poprawił) i przede wszystkim killer w transition. Kto jak kto ale akurat nowy coach Atlanty Mike Budenholzer, który był przez 6 lat asytentem Popa w Spurs będzie wiedział jak wykorzystać takiego zawodnika jak Jeff. Kiedy w drużynie byli J-Smoove i Larry Drew na ławce Teague często się męczył, teraz ma dużą szansę na career year. W systemie podobnym do Spurs z ostatnich lat powinien się świetnie odnaleźć.
4.(51)Eric Bledsoe (Pho - PG,SG) 7/10
Kolejny raczej dobry pick, gość, którego można opisać słowami &quot;sky is the limit&quot;, atletyczny wybryk natury na wzór D. Howarda. Gdyby Suns po Gortacie przehandlowali jeszcze Dragicia co jest możliwe byłby już absolutnym księciem w Phoenix ale nawet z Dragiciem powinien notować dobre, wszechstronne staty.
5.(78)Jonas Valanciunas (Tor - C) 7/10
MVP ligi letniej powinien zrobić spory postęp w tym roku, nieco przypakował i okrzepł a Toronto wyczyściło mu konkurencje w postaci Ed Davisa(jeszcze w tamtym sezonie) czy Bargnaniego jednoznacznie na niego stawiając. Jeszcze bardziej chciałem tutaj Drummonda ale niestety poszedł trochę wcześniej.
6.(83)Jeremy Lin (Hou - PG) 5/10
Kontrowersyjny pick w tym roku, dużo ludzi mówi, że może stacić pozycję startera na rzecz Beverleya ale moim zdaniem nie będzie to takie proste a nawet jeżeli to koło 30 się mu nazbiera, nie zdziwie się jeżeli będzie dodatkowo grał po kilka minut w meczu na SG kiedy Harden będzie siedział. Linsanity nie będzie ale talent do koszykówki ten gość ma... i wartość marketingową więc Rockets dwa razy się zastanowią zanim mocno obetną mu minuty.
7.(110)DeAndre Jordan (LAC - C) 6/10
Typowy atletyczny freak, Rivers powinien go sporo nauczyć w przeciwieństwie do tego co robił bezpłciowy Del Negro. Gdyby chociaż trochę lepiej rzucał osobiste to grałby więcej w q4 bo konkurencji poważnej na centrze w Clippers nie ma. Powinien powalczyć o najlepszego shotblockera ligi.
8.(115)Gerald Henderson (Cha - SG,SF) 5/10
Raczej bezpieczny pick, postępu wielkiego raczej nie zrobi ale będzie trzecią opcją Bobcats i koło 17 pkt/mecz się zakręci.
9.(142)Patrick Beverley (Hou - PG) 7/10
Z uwagi na to, że wcześniej wziąłem Lina ten pick wydaje się kontrowersyjny ale wziąłem go bo jak dla mnie przynajmniej ze 30 miejsc za nisko spadł. Houston będą grali bardzo szybkim tempem więc wielu gości tam zrobi dobre staty.
10.(147)Cody Zeller (Cha - PF,C) 6/10
Jeżeli wygryzie McRobertsa to będzie stealem, jeżeli nie to też dramatu nie będzie bo koło 28-30 minut na pewno się zakręci. Najlepszy z braci Zellerów, dobra dynamika, brakuje trochę masy.
11.(174)J.J. Redick (LAC - SG) 7/10
Za długo został, Doc będzie wiedział jak go wykorzystać i wyprowadzić na czysta pozycję na obwodzie jak to umiał zrobić z R. Allenem.
12.(179)Jared Sullinger (Bos - PF) 4/10
Sam nie wiem czy to dobry wybór, na pewno jest gdzieś tak ze 20 razy bardziej utalentowany od Bassa z którym będzie rywalizował o PF ale obija się niekiedy w defensywie i ma problemy z głową i prawem. Upside jest ale możliwe jest wszystko od najlepszego wysokiego w Bostonie do totalnej wtopy.
13.(206)Matt Barnes (LAC - SF) 6/10
Nie robi niczego spektakularnego ale poniżej pewnego poziomu nie schodzi.
14.(211)Corey Brewer (Min - SG,SF) 9/10
Budinger jest połamany, Brewer jest najlepszym zdrowym SF w Minnesocie (od Budingera też najwyżej minimalnie słabszy jest), być może nawet mimo tego będzie wchodził z ławki bo Adelman bardzo go lubi w roli sixth mana, jedno jest pewne, przynajmniej 30 minut na mecz będzie robił. Tak późno dla mnie duży steal.
15.(238)Tony Wroten (Phi - PG) 5/10
Jest pierwszym do wejścia z ławki na obwodzie Sixers, ponad 25 minut powinien grać, z czasem różnie może być i może nawet zostanie starterem.
16.(243)Lavoy Allen (Phi - PF,C) 7/10
Jego umiejętności nigdy mnie nie przekonywały ale ma sporą szansę wygrać rywalizację o PF a wtedy może być stealem. Poza tym chciałem jeszcze jednego centra.

Generalnie to chyba najsłabszy skład ze wszystkich lig fantasy, w których gram ale mimo wszystko jestem umiarkowanie zadowolony ????

Na temat innych ekip może potem coś napiszę jak znajdę czas.
 
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
Jeśli chodzi o Lopeza, to bardziej kierowałem się zbiórkami. Na razie z tego co widzę wypada dobrze obok LaMarcusa pod tym względem. Wiem, że żaden z moich centrów nie jest dobrym strzelcem, ale po to właśnie strzelców brałem w pierwszych rundach, żeby tą kategorię nadrabiali.
Co do Favorsa, masz rację. Nie pomyślałem, że w tym sezonie powinien więcej grać niż w poprzednim.
Natomiast co do procentów, to ja mam też jeszcze inny punkt widzenia. Może przegram FG%, za to wygram trójki.
Na przykład porównując do twojej drużyny. U Ciebie powinien być lepszy FG%, ale masz go kosztem słabych trójek (wiadomo, one zwykle obniżają FG% zawodnikowi).
Ja widzę to tak, że w tych dwóch kategoriach zawsze będziesz miał 1-1. Ja w najgorszym wypadku też.
Dlatego nie widzę tragedii w tej kategorii, bo często wygrywając FG przegrywa się trójki i vice versa.
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
Backrus Vsyuks​


1. (9) Dwight Howard (Hou - C)
Pomysł na ten sezon jest prosty: oddaję ft i punkty, licząc na h2h monster team. Oczywiście wolałbym wyższy pick (LBJ/Curry + Howard for real!), ale Dwight bez ft to definitywnie first round value, wg mnie nawet top3.
2. (24) Mike Conley (Mem - PG)
Asysty 6+, steale 2+. Średni FG% nie jest problemem przy tylu wysokich graczach.
3. (41) Blake Griffin (LAC - PF)
Strategiczny ideał. Blisko 4 asysty i 20 pkt, które mogą się przydać.
4. (56) Jrue Holiday (NO - PG)
Tylko 75% z linii w ostatnim sezonie. TO pewnie w dół w NO, &quot;niechciany&quot; w Philly, będzie chciał udowodnić byłym włodarzom i całej lidze swoją wartość.
5. (73) Chandler Parsons (Hou - SF,PF)
2.0 3PG, z Dwightem powinno pójść w górę.
6. (88) Danny Green (SA - SG,SF)
Specjalista od trójek, w top50 bez punktów w ostatnim sezonie. Przy 10.5 PPG kręcił 2.2 3PG.
7. (105) Shawn Marion (Dal - SF,PF)
Top25 ostatniego sezonu bez punktów. Nie błyszczy w niczym, niczego też nie psuje.
8. (120) Brandan Wright (Dal - PF,C)
Mid-round value bez FT%. Słabo zbiera, ale miał tylko 0.5 TO per game. Dobre i tanie źródło bloków (1.8 BPG w ostatnim miesiącu sezonu). Miał jakieś problemy z ramieniem, ale to już raczej za nim.
9. (137) Thabo Sefolosha (OKC - SG,SF)
33 bez punktów w ostanim roku. Dobre steale (1.3) i trójki (1.3) + solidne % (48% FG% i 83% FT%).
10. (152) Alec Burks (Uta - SG)
W końcu dostanie minuty, gość z potencjałem.
11. (169) MarShon Brooks(Bos - SG,SF)
Jak wyżej - rzucać potrafi, a ktoś musi w Bostonie punkty zdobywać.
12. (184) Elton Brand (Atl - PF,C)
77 bez punktów, choć grał tylko 21MPG. W Atlancie powinien dostawać podobne minuty, tanie źródło bloków (1.3).
13. (201) Marreese Speights (GS - PF,C)
Powinien idealnie wpasować się do GS, ma solidny jumper. Fajnie wzmocnił ławkę Cavs i podobnie będzie z frontcourtem Warriors.
14. (216) Jason Terry (Bkn - PG,SG)
Dopełnienie backcourtu, czasem poda lub rzuci trójkę.
15. (233) Jeremy Lamb (OKC - SG,SF)
Fan since NBA 2k13 ;) Gość rzucać umie, będzie musiał powalczyć o minuty (m.in. z Tabo), ale wierzę w niego.
16. (248) Greg Oden (Mia - C)
A co! Gość ma tylko 25 lat, rehabilitacja ma szansę powodzenia u tak młodego człowieka. Low risk, incredibly high upside. 20-25 minut zdrowego Odena? 12-15 MPG wezmę bez targowania ????

Oczywiście jest paru graczy, których chciałbym mieć/pasowaliby do mojej drużyny (od góry):
Wade, Thad Young, DeMarcus, Josh Smith, Iggy, Rondo, Favors, Drummond, McGee.

W sumie chyba tylko ja puntuję mocno w tym roku i nie rozumiem, po co ktoś bierze Drummonda - przecież on 20 razy przegra mu ft, nawet Broda nie pomoże ;)
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Backrus Vsyuks​


W sumie chyba tylko ja puntuję mocno w tym roku i nie rozumiem, po co ktoś bierze Drummonda - przecież on 20 razy przegra mu ft, nawet Broda nie pomoże ;)
I pisze to osoba, która w pierwszej rundzie wzięła Howarda a w trzeciej Griffina ;)
Drummond ma kosmiczny upside, w przyszłości może być najlepszy zbierający i blokujący w całej lidze, jak dla mnie to może być nowy Howard.
Ja tam przy h2h nigdy nie draftuję aż tak diametralnie inaczej niż przy roto, trochę różnic jest ale w obu typach szukam zazwyczaj najlepszych dostępnych graczy. Przykładowo nie biorę gracza, którego oceniam na 20 miejsc niżej tylko dlatego, że mi pasuje do kategorii, które odpuszczam. Widać zresztą po wyborze w pierwszej rundzie Horforda, który uchodzi za roto-guya, zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
Pomysł na ten sezon jest prosty: oddaję ft i punkty
Mnie ta kategoria nie obchodzi, większość moich grajków ma koło 60% ft. Ludzie w roto starają się unikać Drummonda jak mogą, tam jedna statystyka w plecy bardzo boli.

Upside upsidem, ale ft motion i nadgarstek ma gorszy od Howarda i Shaqa razem wziętych ;) Im lepszy będzie, tym częściej będziemy widzieli taktykę Hack-a-Drummond.

Przy puntowaniu zabawa jest ciekawsza, bo zwykłe rankingi nie mają zastosowania. W h2h trzeba wygrać więcej niż przegrać (przede wszystkim dostać się do po, potem ta zasada ma zastosowanie), w roto trzeba &quot;gryźć&quot; wszędzie.

Taki team zrodził się na ten rok, znudziło mi się progresowanie o 1 miejsce. All or nothing ????
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
no tylko ta osoba celowo bierze griffina do howrada bo obaj poza tymi osobistymi sa swietnymi zawodnikami, wypadalo by tez dodac do tego jakiegos iguodale, albo wlasnie idealnie pasujacego drummonda, co innego jest odpuscic osobiste celowo(sam tak robilem ze 3 sezony wybierajac howarda w pierwszej rundzie), a co innego psuc sobie swietnie ustawione FT grajkami pokroju andre, co do horforda to swietny zawodnik ktory moze byc jeszcze lepszy niz rok temu(moze nawet 20/10) napewno wybral bym go wyzej niz gasola a tym bardziej derona czy ibake. @ bzyku, z robinem jest taki problem, ze on nie umi zbierac
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Rozumiem wasze podejście ale dla mnie w tym roku Drummond z aż 70 numerem to zawsze i wszędzie będzie steal i też bym go wziął w takiej sytuacji nawet gdybym nie puntował FT% (ewentualnie po picku Drummonda bym zmienił strategię na puntowanie). Taką już mam po prostu strategię. Niestety, został mi Valanciunas ale tragedii nie ma. Drummond w ostatnich 5 meczach preseason notował średnio 14 zbiórek na mecz. Grałem kiedyś w lidze h2h gdzie się punktowało nie każda kategorie oddzielnie ale jedynie 1 pkt albo 0 pkt za mecz. W takiej sytuacji to ewentualnie bym się bardziej strategią kierował. W regular branie najlepszych dostępnych mi się do tej pory sprawdzało nawet w h2h, PO to loteria, rok temu regular w drugiej lidze wygrałem w dobrym stylu a w PO mi się kilku połamało i jeden mecz wygrałem bodajże dzięki lepszemu bilansowi w RS bo w meczu było 5-5.
Dobry ranking nigdy nie jest zły.
Zapomniałem wspomnieć o największym plusie draftowania nastawionego na branie najlepszych all round graczy - jest czym handlować.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
ja pierwszy raz zdecydowałem się na branie zawodników, których niekoniecznie lubię ???? do tej pory jechałem na pełnej fantazji i brałem gostków, których lubiłem, nie zwracając uwagi na kategorie etc. Bez większej strategii. Tym razem sporo picków wbrew sobie, ale all in all jestem bardzo zadowolony z draftu. Później opiszę swoje wybory.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Wyniki draftu w II lidze ;)
Round 1
1. Kevin Durant (OKC - SF) Brooklyn Zimons
2. LeBron James (Mia - SF,PF) Pomerania Lions
3. James Harden (Hou - SG,SF) zakladowa 89ers
4. Chris Paul (LAC - PG) Soprano Familia
5. Stephen Curry (GS - PG,SG) Siberyjskie Snajpery
6. Carmelo Anthony (NY - SF,PF) XPRad Supernova
7. Kyrie Irving (Cle - PG) Fear The Beard
8. Derrick Rose (Chi - PG) Gobel Miners
9. Paul George (Ind - SG,SF) Kozi Knicks
10. Kevin Love (Min - PF,C) ShenHornets
11. Anthony Davis (NO - PF,C) QWRTUS HORNETS
12. Serge Ibaka (OKC - PF,C) Dream Team
13. Kobe Bryant (LAL - SG) National Bisons
14. Al Horford (Atl - PF,C) Zepsuta Drużyna
Round 2
1. Marc Gasol (Mem - C) Zepsuta Drużyna
2. Damian Lillard (Por - PG) National Bisons
3. Tony Parker (SA - PG) Dream Team
4. LaMarcus Aldridge (Por - PF,C) QWRTUS HORNETS
5. Al Jefferson (Cha - PF,C) ShenHornets
6. Deron Williams (Bkn - PG) Kozi Knicks
7. John Wall (Was - PG) Gobel Miners
8. Nicolas Batum (Por - SG,SF) Fear The Beard
9. Dwyane Wade (Mia - PG,SG) XPRad Supernova
10. Pau Gasol (LAL - PF,C) Siberyjskie Snajpery
11. Dirk Nowitzki (Dal - PF) Soprano Familia
12. Ricky Rubio (Min - PG) zakladowa 89ers
13. Nikola Vucevic (Orl - PF,C) Pomerania Lions
14. Kawhi Leonard (SA - SG,SF) Brooklyn Zimons
Round 3
1. Larry Sanders (Mil - PF,C) Brooklyn Zimons
2. Tim Duncan (SA - PF,C) Pomerania Lions
3. Rudy Gay (Tor - SF,PF) zakladowa 89ers
4. Mike Conley (Mem - PG) Soprano Familia
5. Joakim Noah (Chi - PF,C) Siberyjskie Snajpery
6. Dwight Howard (Hou - C) XPRad Supernova
7. Chris Bosh (Mia - PF,C) Fear The Beard
8. Roy Hibbert (Ind - C) Gobel Miners
9. Zach Randolph (Mem - PF,C) Kozi Knicks
10. Brook Lopez (Bkn - C) ShenHornets
11. Ty Lawson (Den - PG) QWRTUS HORNETS
12. Blake Griffin (LAC - PF) Dream Team
13. Russell Westbrook (OKC - PG) National Bisons
14. Josh Smith (Det - SF,PF) Zepsuta Drużyna
Round 4
1. Jose Calderon (Dal - PG) Zepsuta Drużyna
2. DeMarcus Cousins (Sac - PF,C) National Bisons
3. Monta Ellis (Dal - PG,SG) Dream Team
4. Paul Millsap (Atl - PF) QWRTUS HORNETS
5. Kemba Walker (Cha - PG) ShenHornets
6. Nikola Pekovic (Min - C) Kozi Knicks
7. David West (Ind - PF) Gobel Miners
8. Brandon Jennings (Det - PG) Fear The Beard
9. Klay Thompson (GS - SG,SF) XPRad Supernova
10. Ersan Ilyasova (Mil - SF,PF) Siberyjskie Snajpery
11. Derrick Favors (Uta - PF,C) Soprano Familia
12. Eric Bledsoe (Pho - PG,SG) zakladowa 89ers
13. David Lee (GS - PF,C) Pomerania Lions
14. Andrew Bynum (Cle - C) Brooklyn Zimons
Round 5
1. Thaddeus Young (Phi - SF,PF) Brooklyn Zimons
2. Greivis Vasquez (Sac - PG,SG) Pomerania Lions
3. Jeff Teague (Atl - PG) zakladowa 89ers
4. Ryan Anderson (NO - PF,C) Soprano Familia
5. Chandler Parsons (Hou - SF,PF) Siberyjskie Snajpery
6. Bradley Beal (Was - SG) XPRad Supernova
7. George Hill (Ind - PG,SG) Fear The Beard
8. Enes Kanter (Uta - C) Gobel Miners
9. Jeff Green (Bos - SF,PF) Kozi Knicks
10. Jrue Holiday (NO - PG) ShenHornets
11. Goran Dragic (Pho - PG) QWRTUS HORNETS
12. J.R. Smith (NY - SG,SF) Dream Team
13. Andre Iguodala (GS - SG,SF) National Bisons
14. Jonas Valanciunas (Tor - C) Zepsuta Drużyna
Round 6
1. Kyle Lowry (Tor - PG) Zepsuta Drużyna
2. Robin Lopez (Por - C) National Bisons
3. Tyson Chandler (NY - C) Dream Team
4. Wesley Matthews (Por - SG,SF) QWRTUS HORNETS
5. Greg Monroe (Det - C) ShenHornets
6. Jamal Crawford (LAC - PG,SG) Kozi Knicks
7. Eric Gordon (NO - SG) Gobel Miners
8. Gordon Hayward (Uta - SG,SF) Fear The Beard
9. Kenneth Faried (Den - PF) XPRad Supernova
10. Victor Oladipo (Orl - SG) Siberyjskie Snajpery
11. Andre Drummond (Det - PF,C) Soprano Familia
12. Kevin Garnett (Bkn - PF,C) zakladowa 89ers
13. Luol Deng (Chi - SF) Pomerania Lions
14. O.J. Mayo (Mil - SG) Brooklyn Zimons
Round 7
1. Jeremy Lin (Hou - PG) Brooklyn Zimons
2. Amir Johnson (Tor - PF,C) Pomerania Lions
3. Marcin Gortat (Was - C) zakladowa 89ers
4. Evan Turner (Phi - SG,SF) Soprano Familia
5. Rajon Rondo (Bos - PG) Siberyjskie Snajpery
6. Kevin Martin (Min - SG) XPRad Supernova
7. Steve Nash (LAL - PG) Fear The Beard
8. DeMar DeRozan (Tor - SG,SF) Gobel Miners
9. Joe Johnson (Bkn - SG,SF) Kozi Knicks
10. Tyreke Evans (NO - SG,SF) ShenHornets
11. Raymond Felton (NY - PG,SG) QWRTUS HORNETS
12. Paul Pierce (Bkn - SF) Dream Team
13. Anthony Bennett (Cle - SF,PF) National Bisons
14. Isaiah Thomas (Sac - PG) Zepsuta Drużyna

Round 8
1. Danny Green (SA - SG,SF) Zepsuta Drużyna
2. Carlos Boozer (Chi - PF,C) National Bisons
3. Gerald Wallace (Bos - SF,PF) Dream Team
4. Jameer Nelson (Orl - PG) QWRTUS HORNETS
5. Tobias Harris (Orl - SF,PF) ShenHornets
6. Kyle Korver (Atl - SG,SF) Kozi Knicks
7. Anderson Varejao (Cle - PF,C) Gobel Miners
8. Gerald Henderson (Cha - SG,SF) Fear The Beard
9. Jimmy Butler (Chi - SG,SF) XPRad Supernova
10. JaVale McGee (Den - C) Siberyjskie Snajpery
11. J.J. Redick (LAC - SG) Soprano Familia
12. Michael Carter-Williams (Phi - PG) zakladowa 89ers
13. Manu Ginobili (SA - SG,SF) Pomerania Lions
14. Andrei Kirilenko (Bkn - SF,PF) Brooklyn Zimons

Round 9
1. Reggie Jackson (OKC - PG) Brooklyn Zimons
2. Trey Burke (Uta - PG) Pomerania Lions
3. Marcus Thornton (Sac - SG) zakladowa 89ers
4. Arron Afflalo (Orl - SG,SF) Soprano Familia
5. Andrew Bogut (GS - C) Siberyjskie Snajpery
6. Mario Chalmers (Mia - PG) XPRad Supernova
7. Wilson Chandler (Den - SG,SF) Fear The Beard
8. Andrea Bargnani (NY - PF,C) Gobel Miners
9. J.J. Hickson (Den - PF,C) Kozi Knicks
10. Dion Waiters (Cle - SG) ShenHornets
11. Tiago Splitter (SA - C) QWRTUS HORNETS
12. Danny Granger (Ind - SF) Dream Team
13. Carl Landry (Sac - SF,PF) National Bisons
14. Maurice Harkless (Orl - SF) Zepsuta Drużyna
Round 10
1. Michael Kidd-Gilchrist (Cha - SF) Zepsuta Drużyna
2. Marreese Speights (GS - PF,C) National Bisons
3. Avery Bradley (Bos - PG,SG) Dream Team
4. Nene Hilario (Was - PF,C) QWRTUS HORNETS
5. Harrison Barnes (GS - SF) ShenHornets
6. Brandon Knight (Mil - PG,SG) Kozi Knicks
7. Rodney Stuckey (Det - PG,SG) Gobel Miners
8. Samuel Dalembert (Dal - C) Fear The Beard
9. Danilo Gallinari (Den - SF) XPRad Supernova
10. Amar&#39;e Stoudemire (NY - PF,C) Siberyjskie Snajpery
11. Spencer Hawes (Phi - C) Soprano Familia
12. Shawn Marion (Dal - SF,PF) zakladowa 89ers
13. Ben McLemore (Sac - SG) Pomerania Lions
14. Cody Zeller (Cha - PF,C) Brooklyn Zimons
Round 11
1. Vince Carter (Dal - SG,SF) Brooklyn Zimons
2. Jarrett Jack (Cle - PG,SG) Pomerania Lions
3. Otto Porter Jr. (Was - SF) zakladowa 89ers
4. Randy Foye (Den - PG,SG) Soprano Familia
5. Ray Allen (Mia - SG) Siberyjskie Snajpery
6. Tristan Thompson (Cle - PF,C) XPRad Supernova
7. Chris Kaman (LAL - PF,C) Fear The Beard
8. Alonzo Gee (Cle - SG,SF) Gobel Miners
9. DeAndre Jordan (LAC - C) Kozi Knicks
10. Jared Dudley (LAC - SG,SF) ShenHornets
11. Tony Allen (Mem - SG,SF) QWRTUS HORNETS
12. Lance Stephenson (Ind - SG) Dream Team
13. Anthony Morrow (NO - SG,SF) National Bisons
14. Omri Casspi (Hou - SF) Zepsuta Drużyna
Round 12
1. Miles Plumlee (Pho - PF) Zepsuta Drużyna
2. Andrew Nicholson (Orl - PF) National Bisons
3. Omer Asik (Hou - C) Dream Team
4. Alex Len (Pho - C) QWRTUS HORNETS
5. Kelly Olynyk (Bos - C) ShenHornets
6. Taj Gibson (Chi - PF,C) Kozi Knicks
7. Ben Gordon (Cha - SG) Gobel Miners
8. Kris Humphries (Bos - PF) Fear The Beard
9. Jason Thompson (Sac - PF,C) XPRad Supernova
10. Kentavious Caldwell-Pope (Det - SG) Siberyjskie Snajpery
11. Brandon Bass (Bos - PF,C) Soprano Familia
12. Nerlens Noel (Phi - PF,C) zakladowa 89ers
13. Nick Young (LAL - SG,SF) Pomerania Lions
14. Markieff Morris (Pho - PF) Brooklyn Zimons
Round 13
1. Reggie Evans (Bkn - PF) Brooklyn Zimons
2. Luis Scola (Ind - PF,C) Pomerania Lions
3. Carlos Delfino (Mil - SG,SF) zakladowa 89ers
4. Caron Butler (Mil - SF) Soprano Familia
5. Tayshaun Prince (Mem - SF,PF) Siberyjskie Snajpery
6. Al-Farouq Aminu (NO - SF) XPRad Supernova
7. Chase Budinger (Min - SG,SF) Fear The Beard
8. Jason Terry (Bkn - PG,SG) Gobel Miners
9. Mo Williams (Por - PG,SG) Kozi Knicks
10. Elton Brand (Atl - PF,C) ShenHornets
11. Trevor Ariza (Was - SG,SF) QWRTUS HORNETS
12. Thabo Sefolosha (OKC - SG,SF) Dream Team
13. Darren Collison (LAC - PG) National Bisons
14. Luke Ridnour (Mil - PG,SG) Zepsuta Drużyna

Round 14
1. Derrick Williams (Min - SF,PF) Zepsuta Drużyna
2. Matt Barnes (LAC - SF) National Bisons
3. Martell Webster (Was - SG,SF) Dream Team
4. Metta World Peace (NY - SF,PF) QWRTUS HORNETS
5. Nate Robinson (Den - PG,SG) ShenHornets
6. Corey Brewer (Min - SG,SF) Kozi Knicks
7. Andre Miller (Den - PG,SG) Gobel Miners
8. Kosta Koufos (Mem - PF,C) Fear The Beard
9. Dorell Wright (Por - SG,SF) XPRad Supernova
10. Lou Williams (Atl - PG,SG) Siberyjskie Snajpery
11. Alec Burks (Uta - SG) Soprano Familia
12. Patrick Patterson (Sac - PF,C) zakladowa 89ers
13. Earl Clark (Cle - SF,PF) Pomerania Lions
14. Steve Novak (Tor - SF,PF) Brooklyn Zimons
Round 15
1. Bismack Biyombo (Cha - C) Brooklyn Zimons
2. Ramon Sessions (Cha - PG,SG) Pomerania Lions
3. Mike Dunleavy (Chi - SG,SF) zakladowa 89ers
4. Shane Battier (Mia - SG,SF) Soprano Familia
5. Glen Davis (Orl - PF,C) Siberyjskie Snajpery
6. Antawn Jamison (LAC - PF) XPRad Supernova
7. Hedo Turkoglu (Orl - SF,PF) Fear The Beard
8. Jimmer Fredette (Sac - PG,SG) Gobel Miners
9. Iman Shumpert (NY - SG,SF) Kozi Knicks
10. Channing Frye (Pho - PF,C) ShenHornets
11. Brandon Rush (Uta - SG) QWRTUS HORNETS
12. Courtney Lee (Bos - SG,SF) Dream Team
13. Jordan Farmar (LAL - PG) National Bisons
14. Beno Udrih (NY - PG) Zepsuta Drużyna
________________________________________________________________________________
Osobiście nie jestem zadowolony z draftu i żałuję, że nie miałem czasu na zrobienie mocka. Szósty numer był mi trochę nie na rękę, bo pewny byłem pierwszych czterech-pięciu zawodników. Tak musiałem wybierać szósty, a później dość długo czekać. Ale, ale...
6. Carmelo Anthony (NY - SF,PF)
Zabrali Duranta, LBJa, Hardena, Currego i Paula. Miałem zagwostkę - Melo, Kyrie czy Love. Wybrałem jednego z moich ulubionych zawodników, Melo, idąc w punkty i trójki.
23. Dwyane Wade (Mia - PG,SG)
W drugim picku chciałem wziąć PG i... &quot;ukradli&quot; mi w tej rundzie Lillarda, DWilla i Walla (jego najbardziej mi szkoda). Na szybko wymyśliłem DW, który jest gwarancją niezłych zdobyczy w większości statystyk. Mimo wszystko po dwóch pierwszych pickach nie byłem zadowolony.
34. Dwight Howard (Hou - C)
Oj tu się ucieszyłem i zdziwiłem za razem. Howard dopiero z 34 numerem? Przy brodaczu, Linie (lub Beverleyu) czy Reggiem powinien złapać super staty. REB, OREB i bloki niejako załatwione. Skuteczności i faule popsute, ale coś kosztem czegoś ;)
51. Klay Thompson (GS - SG,SF)
Liczę na dobry sezon Klaya i GSW. Fajna pierwsza piątka, mam nadzieję Curry i reszta dadzą pograć Thompsonowi. Plus nie ma on sensownego zmiennika (Bazemore? Nedovic? nieee).
62. Bradley Beal (Was - SG)
Czarodzieje muszą być sporo wyżej niż w poprzednim sezonie (warunek - brak kontuzji Walla). Młody powinien szaleć przy Johnie, kondycyjnie jest super, rozwija się niesamowicie. Powinien być wzięty w pierwszej 50.
79. Kenneth Faried (Den - PF)
Bestia pod koszem. Ponoć ze zdrowiem już ok i będzie gotowy na Kings. Dodatkowe zbiórki i bloki do Howarda.
90. Kevin Martin (Min - SG)
Dość późno wyhaczony. Poprawa dorobku punktowego i trójek do Melo. Po kontuzji nie ma śladu. Alternatywa dla Rubio do gry inside-outside przy KL i NP.
107. Jimmy Butler (Chi - SG,SF)
A tu masakra, Gobel podebrał mi upatrzonego Varejao, wywaliło mnie z serwa na 5 sekund i Butler wziął się automatycznie. Nie jestem jego fanem, więc jeśli ktoś chce się wymienić na jakiegoś sensownego PF lub C to bardzo chętnie ;)
118. Mario Chalmers (Mia - PG)
Swoje minuty dostanie, parę trójek i asyst zaliczy, wybór adekwatny do 8-9 picku. W sumie żałuję że nie wziąłem tu Kidda-Gilchrista, zostawiłem na 10 rundę, ale zdążył wyparować przed moim wyborem.
135. Danilo Gallinari (Den - SF)
Pomyślałem sobie - jak idziemy w trójki to idziemy w trójki. Danilo swoje rzuci. Nie wiem jak z jego kostką i rywalizacją z Chandlerem, ale jako 10 pick jest ok.
146. Tristan Thompson (Cle - PF,C)
Podbicie zbiórek Farieda i Howarda. Co nie złapie Anderson, to złapie Tristan. Powinien dostać dużo minut i sporo rzucać.
163. Anderson wymieniony od razu na: Jason Thompson (Sac - PF,C)
Tak sobie pomyślałem - mam dwóch Thompsonów to wezmę trzeciego. A tak serio - kolejne zbiórki, bloki i trochę punktów.
174. Al-Farouq Aminu (NO - SF)
Ryzyk fizyk. Dodatkowe zbiórki, ale ma kilku groźnych rywali na swojej pozycji. Zobaczymy co z tego będzie.
191. Dorell Wright (Por - SG,SF)
Pf... Chyba nie miałem lepszego pomysłu na daną chwilę. Zmiennik Batuma, powinien złapać jakieś trójki... Jeszcze zobaczę czy zakotwiczy na dłużej w moim teamie :p
202. Antawn Jamison (LAC - PF)
Chyba bardziej z sentymentu. Wyleczony, powinien być jednym z dwóch liderów drugiego garnituru Clippers. Griffin lubi łapać faule, dzięki czemu Antawn może trochę więcej pograć. Kilka punktów rzuci, trójką sypnąć potrafi.
Reasumując, chciałem iść w konkrety, a zbytnio się rozdrobniłem. Ze zbiórkami, punktami, blokami i trójkami powinno być ok. Procenty będą słabiutkie, faule, asysty i przechwyty w większości wypadków w plecy. Oceniam się na pozycje 6-10, jak będzie - zobaczymy ????
Powodzenia wszystkim!
PS: Moim zdaniem faworytem są Kozi Knicks, wysoko będą także zakladowa 49ers.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Pomerania Lions
1. (2) LeBron James SF,PF
Co tu dużo komentować ;) Gdyby nie spóźnienie Zimonsa to pewnie nie miałbym Kinga :p
2. (27) Nikola Vucevic PF,C
Miałem w zeszłym sezonie i teraz też chciałem. Ładnie kosi zbiórki; liczę na więcej meczy w jego wykonaniu z 12+ REB i parę OREB. Niestety skuteczność trochę niska u niego.
3. (30) Tim Duncan PF,C
Niby mogli iść na odwrót ale wciąż Zimons miał autopicka, więc TD był niezagrożony :p
4. (55) David Lee PF,C
Jak iść w wysokich to do końca. Liczę na podobnie udany sezon w jego wykonaniu co poprzedni. Choć zdrowy Bogut może to trochę pokrzyżować.
5. (58) Greivis Vasquez PG,SG
Tak naprawdę do wyboru z PG został mi on i Jrue. Ale to co pokazywał Holiday w preseason + posiadanie go w zeszłym sezonie (TO ło matko!) skłoniły mnie do wyboru Wenezuelczyka. Liczę na dobrą współpracę z Cousinsem.
6. (83) Luol Deng SF
Niby defensywny gracz ale swoje rzuci i zbierze. Z tym numerem imho dobry pick.
7. (86) Amir Johnson PF,C
No comment!!! Miał iść Kevin Martin ale router mi się zrestartował. Niby wybrałem Martina i wzięło Amira... Radzio - Karma działa i masz Butlera :p
8. (111) Manu Ginobili SG,SF
Manu z tym pickiem? Come on! Tego nie wypadało nie brać ;)
9. (114) Trey Burke PG
Liczę na małe objawienie. Nie na miarę Lillarda ale jak wskoczy do s5 na stałem to będzie ????
10. (139) Ben McLemore SG
Kolejny rookie któremu dam szansę. Jak się mówi: ryzyk-fizyk.
11. (142) Jarrett Jack PG,SG
Niech powtórzy staty z GSW a będę zadowolony.
12. (167) Nick Young SG,SF
Powinien pójśc z 30 miejsc wyżej. Niby ceglarz ale ktoś musi rzucić te 15+ punktów w LAL
13. (170) Luis Scola PF,C
Kolejny uznany zawodnik z takim numerem. Liczę na niezłe zdobycze punktowe z ławki.
14. (195) Earl Clark SF,PF
Chyba jedyny Jeziorowiec z zeszłego sezonu. Miło się patrzyło na jego grę; miejscami robił więcej dla teamu niż DH. No to bierem.
15. (198) Ramon Sessions PG,SG
Albo on albo Jordan Crawford. Ale jeśli Boston ma tankować na siłę i nagle Jordan za dobrze pogra to może grzać ławę :p
Gdyby nie Amir to uznałbym za niezły draft. A tak to nieźli wysocy i strzelcy, więc zbiórki, punkty i bloki mam nadzieję moje. Gorzej z asystami i skutecznością. Cel? Awans do PO ;)
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
1. (15) Serge Ibaka (OKC - PF,C)
Ibakę wziąłem trochę pod przymusem, przy 15 picku było takie *****, że tylko on wydawł mi się sensownym wyborem - procenty dobre, bloki, jakaś trójka, etc. Szału nie ma, ale pick solidny.
2. (18) Ricky Rubio (Min - PG)
Być może za wcześnie, być może nie, nie pamiętam kto był obecny, ale picki były blisko siebie więc podobnie jak przy Ibace, bardziej rozsądek wynikający z oceny sytuacji niż jakaś moja wielka wola - asysty i steale.

3. (47) Roy Hibbert (Ind - C)
Bloki, wolne, zbiórki, punkty. Nie wiem czego więcej wymagać od centra z 47 numerem.
4. (50) Bradley Beal (Was - SG)
świetny preseason, Wizards zdaje się on the rise, punkty i trójki a może coś więcej?
5. (79) Gordon Hayward (Uta - SG,SF)
Nie było Parsonsa o ile dobrze pamiętam, to wziąłem Heywarda - gracze podobni, a zanosi się, że Gordon będzie liderem tej drużyny.
6. (82) Wilson Chandler (Den - SG,SF)
Wilson miał końcówkę bardzo dobrą, teraz narzeka na jakiś uraz, ale póki nie ma Gallo powinien skutecznie punktować z dystansu i dostawać solidne minuty.

7. (111) Michael Carter-Williams (Phi - PG)
Williams jako PG to średniak, wziąłem go głównie ze względu na zbiórki.
8. (114) Tristan Thompson (Cle - PF,C)
Thompson - każdy wie, że ma potencjał to regularnych double double. Gdyby nie te tragiczne wolne od czasu do czasu - ale zbiórki w ofensie i defensie powinien dostawać. To samo z minutami, więc jestem spokojny.
9. (143) Iman Shumpert (NY - SG,SF)
Trójki
10. (146) Glen Davis (Orl - PF,C)
Glen Davis, jak wróci z miejsca wskakuje do s5 - Orlando pewnie będzie grać happy basketball, więc mozna próbować.
11. (175) Jared Dudley (LAC - SG,SF)
Wybrałem Dudleya, ale zmieniłem go już dzisiaj na Faveraniego z Celtics. Stevens lubi sztywnych białych centrów - i świetnie potrafi ich wkomponować w grę - w Butler miał kilku takich sztywniaków dokładnie w typie Faveraniego - czyli rzucających trójki.
12. (178) Lance Stephenson (Ind - SG)
Granger ciąg kontuzji, nie wiem jak to się rozwinie, fanem Stephensona jestm od czasów jego gry w Cincinatti - dobry zawodnik, który może pomóc w kilku kategoriach.
13. (207) Marco Belinelli (SA - SG)
Idealne miejsce dla Włocha.
14. (210) Al Harrington (Was - PF,C)
Ryzyk fizyk - niezle w pre mimo małych minut, zbiera, rzuca trójki - może pomoże.
15. (239) C.J. Watson (Ind - PG)
Zmiennik Hilla - w Brooklynie fajnie wyglądał, myślę, że w Indianie będzie jeszcze lepiej.
16. (242) Steven Adams (OKC - C)
Gracz z pewnym potencjałem - lubię białych centrów pod warunkiem, że nie są to kamany, longleye i inne shawny bradleye. W pre ładnie, ofensywnie Perkinsa bije na głowę, może Brooks nie bedzie głupi i da mu szansę.
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
@lukascash
Tristan rzucał w 1 roku 55.2%, w drugim 60.8%, a teraz zmienił rękę i wykonuje wolne prawą. Wychodzi mu to dużo zgrabniej, ładniejszy motion - wcale się nie zdziwię, jeśli będzie rzucał lekko ponad 70% w tym sezonie.
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
lukas, serio uwazasz ze davis jak wyzdrowieje to odrazu wroci do s5? jak dla mnie to on jest juz skonczony w orlando i magic byli by glupi stawiajac na niego, a sadzajac tobiasa harrisa na lawce.
 
t_goral 18

t_goral

Użytkownik
To może i ja coś napiszę o swoim składzie, bo widzę, że niektórzy mają problem z tym, że im zabrałem Drummonda ????
1. (6) James Harden (Hou - SG,SF)
6 pick wydawał się zły, skazywał mnie na zawodników, których nie chciałem (Irving, Curry). Skończyło się całkiem dobrze (dzięki Ted ???? ). Powinien utrzymać staty z tamtego sezonu, a może dobije do 8 asyst. Zdecydowałem się po raz kolejny na taktykę, która dała zwycięstwo rok temu.
2. (27) Damian Lillard (Por - PG)
Chciałem Conleya, bo to świetny zawodnik do fantasy, ale jednak zwinęli mi go i postawiłem na Lillarda. Do small ball idealny, pewne granie, mam nadzieję, że także bez kontuzji.
3. (38) Kemba Walker (Cha - PG)
Chciałem Kobego, ale poszedł wcześniej. Tutaj być może powinienem wziąć Hibberta, jednak zdecydowałem się na Kembe. Kolejny idealny zawodnik do mojej taktyki.
4. (59) Jeff Green (Bos - SF,PF)
W tamtym roku 15 runda teraz 4 ???? . Jeff ma wszystko czego mi potrzeba.
5. (70) Andre Drummond (Det - PF,C)
Chyba najbardziej kontrowersyjny pick ???? Niskie kategorie obsadzone czas zająć się blokami. Zorientowałem się, że nie ma już zawodników którzy gwarantują ponad 2 bloki i nie psują wolnych, może jeszcze McGee. Podjąłem ryzyko, wszyscy piszą, że przegram wolne. Ok pewnie wiele razy tak się stanie, nikt jednak nie zauważy, że mogę wygrywać zbiórki ofensywne, które chyba są najbardziej przypadkową kategorią oprócz fauli i strat. Wystarczy lepszy tydzień Andre w tej kategorii i nie jedna wygrana wpadnie.
6. (91) Marcin Gortat (Was - C)
Kolejne wzmocnienie bloków, przy niezłych jak na centra wolnych (ostatni sezon to przypadek mam nadzieje.
7. (102) Dion Waiters (Cle - SG)
FG mnie nie obchodzi więc nie mogłem ominąć takiego zawodnika w tym momencie draftu.
8. (123) Samuel Dalembert (Dal - C)
Kolejne bloki z niezłymi wolnymi.
9. (134) Michael Kidd-Gilchrist (Cha - SF)
Trochę z sympatii, ale liczę na spory upside. Duży potencjał w przechwytach i blokach.
10. (155) Alex Len (Pho - C)
Nie wiem czego się po nim spodziewać, ale jednak pewne granie, żadnej presji na wyniki dlatego powinien dostawać spore minuty i coś dobrego zrobi dla mojego teamu.
11. (166) Jarrett Jack (Cle - PG,SG)
Solidne uzupełnienie w asystach, do tego Kyrie nie zagrał jeszcze sezonu bez kontuzji, dlatego liczę na trochę występów Jacka w S5.
12. (187) Nick Young (LAL - SG,SF)
Ceglarz jakich mało, ale FG mnie nie interesuje, a w Lakersach oprocz Kobego i Gasola nie ma zawodników, którzy sami sobie potrafią zrobić pozycję, dlatego swoje powinien robić.
13. (198) Tony Allen (Mem - SG,SF)
Uzupełnienie przechwytów, cudów nie ma, ale pewne granie.
14. (219) Courtney Lee (Bos - SG,SF)
Swoje powinien robić, na ten moment solidny pick.
15. (230) Steve Blake (LAL - PG)
Do czasu powrotu Kobego dostanie solidne minuty na dwójce i dołoży trochę trójek i asyst. Później zobaczymy.
16. (251) Terrence Ross (Tor - SG,SF)
W zasadzie powinien grać większość czasu z ławki na 2/3 za Derozana i Gaya. Potencjał całkiem dobry jak na ostatnią rundę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom